Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-31, 22:34   #361
NeverGoodEnough91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a jaka to jest długość i ile gram włosów??
ile gram to nie wiem, ale długość 55 cm

Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy lepiej microringi czy tasma i doczepić ją na micro lub wszyć?

tyle, że nie wiem jak się wszywa lub an micro --może ktoś pomoc?
wszycia tasmy nie polecam. w miejscu przyszycia włosów obciązaje bardzo, widoczna przy rzadszych włosach oraz niewygodna. Minusem jest też to, że włosy możesz nosic rozpuszczone lub związane w niski kucyk.
Jak masz do wyboru wszyscie tamy lub microringi to ja bym Ci chyba proponowała microringi

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-01 o 10:43 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
NeverGoodEnough91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 01:36   #362
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie przedłużania włosów. A właściwie trzy.
1. Czy warto kupić ten kurs? http://www.allegro.pl/item403654551_...4_3_wysyl.html Spać mi nie daje po nocach, ja chcę mieć takie włosy jak ta kobita!
2. Czy w ogóle warto przedłużać włosy?
3. Czy to nie wygląda sztucznie?
Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...259065&page=11 - wątek zbiorczy o przedłużaniu.
połączone wątki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 08:50   #363
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough91 Pokaż wiadomość
wszycia tasmy nie polecam. w miejscu przyszycia włosów obciązaje bardzo, widoczna przy rzadszych włosach oraz niewygodna. Minusem jest też to, że włosy możesz nosic rozpuszczone lub związane w niski kucyk.
Jak masz do wyboru wszyscie tamy lub microringi to ja bym Ci chyba proponowała microringi
przy cienkich włosach i rzadkich-taśma rowniez bardzo obciąza włosy naturalne.
nie polecam,lub jeśli już to bardzo gesto doczep ringi prawie jeden koło drugiego,bo nie wytrzymasz cięzaru włosow o 45 cm długości
Cytat:
Napisane przez Shakira_19 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi czy lepiej microringi czy tasma i doczepić ją na micro lub wszyć?

tyle, że nie wiem jak się wszywa lub an micro --może ktoś pomoc?
najpierw trzeba zrobic warkocza dobieranego w poprzek głowy -czylu od ucha do ucha i do tego doszywa sie tasmę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:06   #364
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Prosze was o pomoc! kupiłam włoski jest ich 20 sztuk i maja 45cm (dolne 5cm jest wycieniowane) na wydłużenie samego dołu. Strasznie to wyglada bo jest ich za mało. Jezeli bym dokupiła jeszcze 40 sztuk po 55cm i wtedy bym je troche podcieła żeby na dole były grubcze to czy by było ok? tu mam kilka fot KISSS-MEEE.BLOG.ONET.PL <--wejdzcie. Nie wiem teraz czy dokupić czy nie bo jezeli źle to będzie wyglądać to szkoda kasy
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:08   #365
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

moje fotki są pare stron wcześniej i ja mam 150 pasm a jeszcze chciałabym z 50
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 18:20   #366
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
moje fotki są pare stron wcześniej i ja mam 150 pasm a jeszcze chciałabym z 50
śliczne)) ale ty masz przedłużone całe włoski? czy tylko dół?

INDYJSKIE czy SŁOWIAŃSKIE [????]
ja posiadam włosy słowiańskie, mam ich za mało i chciałabym dokupić ale widze że w tej samej cenie są włosy indyjskie ale jest ich o połowe więcej. dobre są te Indyjskie? czy lepiej kupić słowiańskie? [?]
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-02 o 10:40 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 00:17   #367
NeverGoodEnough91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
Prosze was o pomoc! kupiłam włoski jest ich 20 sztuk i maja 45cm (dolne 5cm jest wycieniowane) na wydłużenie samego dołu. Strasznie to wyglada bo jest ich za mało. Jezeli bym dokupiła jeszcze 40 sztuk po 55cm i wtedy bym je troche podcieła żeby na dole były grubcze to czy by było ok? tu mam kilka fot KISSS-MEEE.BLOG.ONET.PL <--wejdzcie. Nie wiem teraz czy dokupić czy nie bo jezeli źle to będzie wyglądać to szkoda kasy
OMG! Sory, ale twoje włoski wyglądają okropnie! Kto Ci je doczepiał? Po pierwsze 40 sztuk to bedzie o wiele za mało.. żeby przdłużyć całą głowę potrzeba conajmniej 140 pasemek. Po drugie kolor doczepianych włosów mocno różni się od Twojego naturalnego. Wiązanie w kucyk to też nie za dobry pomysł. Ja bym na Twoim miejscu całkiem odczepiła te 20 pasemek które już masz bo sory one wyglądają "jak u kota pod ogonem". Naprawde jeśli chcesz mieć ładne włoski lepiej zainwestuj troche więcej kasy. Ja za swoje dałam 450 zł i jestem zadowolona. Co do jakości to zdecydowania słowiańskie są najlepsze, jeśli kupujesz od sprawdzonych osób, bo wiadomo, że różnie bywa. Moja koleżanka chciała naturalne europejskie a sprzedali jej słabej jakości syntetyki. Jak najbardziej polecam Ci słowiańskie, indyjskich odradzam. Większość pseudofryzjerek po kursach z płyt CD z allegro przedłuża włosy na indyskie, według mnie są słabej jakości.
NeverGoodEnough91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 00:55   #368
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
Prosze was o pomoc! kupiłam włoski jest ich 20 sztuk i maja 45cm (dolne 5cm jest wycieniowane) na wydłużenie samego dołu. Strasznie to wyglada bo jest ich za mało. Jezeli bym dokupiła jeszcze 40 sztuk po 55cm i wtedy bym je troche podcieła żeby na dole były grubcze to czy by było ok? tu mam kilka fot KISSS-MEEE.BLOG.ONET.PL <--wejdzcie. Nie wiem teraz czy dokupić czy nie bo jezeli źle to będzie wyglądać to szkoda kasy
Ściągnij te włosy dopóki nie dokupisz więcej pasemek, bo to wyglądam nieciekawie. Minimalna ilość pasemek na przedłużenie całej głowy to 100 (przy pasemku 1g). Jeśli masz gęste włosy to ta liczba może znacznie wzrosnąć.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 04:33   #369
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

omeczka ja mam całe tylko jak byłam ostatnio u fryzjerki to za mocno mi góre wycieniowała ale i tak nie wyglada to chyba tak najgorzej
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 09:20   #370
izuniak2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

cześć Dziewczyny. Właśnie zamówiłam sobie włosy na allegro ( na klipsy ). Tak się zastanawiam - czy można spać w tych włosach ? Czytam różne wypowiedzi na ten temat. Umówiłam się z fryzjerką, że mi zafarbuje włosy, wycieniuje i podepnie, dlatego chciałabym (w miarę możliwości) nosić je na stałe, bez ściągania. Mogłybyście mi napisać kilka słów na ten ten temat ??? Dzięki ;-)
izuniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 10:41   #371
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Omeczko- korzystaj prosze z edycji i nie pisz postów pod sobą.
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 11:19   #372
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

dziewczyny zamawialam u tej pani te za 80 zl szybko wam sie zmechaca i beda wygladaly jak u mopa te za 140 dopiero po paru miesiacach zaczna sie koltunic,ale po jakims czasie trzeba bedzie zestaw wymienic jeslichcecie nosic codziennie
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 12:09   #373
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dziewczyny,
ja te włoski już dawno odczepiłam i chcę założyć. kolor zupełnie inny niż mój, ale byłam u fryzjera i mam pofarbowane, teraz bardziej są pod kolor pasemek. pisałam że chce przedłużyć sam DÓŁ, myślałam ze te 20 starczy;/;/ chcę dokupić jeszcze 40 sztuk, ale nie wiem czy będzie ok. piszecie że około 100 starczy na całą głowę to chyba 60 na sam dół??.
Moje mają 0,8g. W poniedziałek mam ostatni termin żeby zamówić;/ i nie wiem co robić bo bardzo bym chciała mieć dłuższe.


Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
omeczka ja mam całe tylko jak byłam ostatnio u fryzjerki to za mocno mi góre wycieniowała ale i tak nie wyglada to chyba tak najgorzej
daj fotki
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 18:16   #374
Ariendezze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Clip On! Gdzie Kupic?

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Wie moze ktoras z was gdzie moge kupic te wloski? Nie chodzi mi o internet, bo chcialabym dotknac te wlosy i przypasowac, bo trudno tak z obrazka dopasowac taki sam kolor jak moje wlosy. Chodzi mi o Wroclaw, Kalisz, cos takiego. Jezdze do ptaka do Lodzi, ale nigdy nie zwrocilam uwagi czy jest tam cos takiego. Jak ktoras wie to chetnie poprosze o namiary
Właśnie, może podacie sklepy w których można kupić takie włosy? Bo tak przez internet to trochę dupiato... Nie wiem, w sklepach z perukami? Czy gdzie?
Ariendezze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 19:33   #375
inesska000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Hiszpania/Barcelona (SFG)
Wiadomości: 124
Arrow Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

... mam przedluzone wloski metoda keratynowa i odnosnie tego mam kilka pytan:
1. Czy na tych wloskach mozna robic trwala ?
2. Czy po farbowaniu osiagaja kolor taki jak naturalne czy szybciej sie wyplukuja z farby ?
3. przedluzalam je w hiszpani i mam ich 80 pasemek (tak dobrala fryzjerka) i chialam zdjac ok 20 pasemek (mam blond i braz i wlasnie blond chialam zdjac bo zapewnie po farbowaniu na cimny kolor beda sie pewnie odznaczac z grzewy)i czy po zdjeciu tych kilku pasemek bedzie jakos bardzo widac ?wydaje mi sie ze na glowie wystraczylo by mi spokojnie 60 ( potem chialam je troszke wycieniowc swoje mam cieniowane i gdy nie wyprostuje przedluzonych to sie trosze odznaczaja bo moje u czubku glowy sa krotsze a reszta starsznie dluga )
4. ile takie wloski mozna nosic ?
5. i jeszcze jedno czy wlosy sie koltunia przy zgrzewach ?


P.S. przepraszam was jesli sie powtarzam z pytaniami, troszke tu poczytalam, ale jest tego tyle ze juz mi sie placze w oczach Pozdrawiam i licze na pomoc od Was

ewentualnie piszcie na priva z goru dziekuje
__________________
... JeStEm TwOjĄ kOkAiNą ...
inesska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 20:39   #376
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

Cytat:
Napisane przez inesska000 Pokaż wiadomość
... mam przedluzone wloski metoda keratynowa i odnosnie tego mam kilka pytan:
1. Czy na tych wloskach mozna robic trwala ?
2. Czy po farbowaniu osiagaja kolor taki jak naturalne czy szybciej sie wyplukuja z farby ?
3. przedluzalam je w hiszpani i mam ich 80 pasemek (tak dobrala fryzjerka) i chialam zdjac ok 20 pasemek (mam blond i braz i wlasnie blond chialam zdjac bo zapewnie po farbowaniu na cimny kolor beda sie pewnie odznaczac z grzewy)i czy po zdjeciu tych kilku pasemek bedzie jakos bardzo widac ?wydaje mi sie ze na glowie wystraczylo by mi spokojnie 60 ( potem chialam je troszke wycieniowc swoje mam cieniowane i gdy nie wyprostuje przedluzonych to sie trosze odznaczaja bo moje u czubku glowy sa krotsze a reszta starsznie dluga )
4. ile takie wloski mozna nosic ?
5. i jeszcze jedno czy wlosy sie koltunia przy zgrzewach ?


P.S. przepraszam was jesli sie powtarzam z pytaniami, troszke tu poczytalam, ale jest tego tyle ze juz mi sie placze w oczach Pozdrawiam i licze na pomoc od Was

ewentualnie piszcie na priva z goru dziekuje
1. trwałej nie robiłam.jeśli jesteś ciekawa zrób test na jednym pasemku wtedy sie dowiesz i daj znac nam
2.kolor nie wyjdzie ci dokładnie tak jak na zdrowych włosach,zawsze bedzie innego odcienia poza czarnym.jeśli rozjaśniasz to bedzie bardziej zniszczony.taki ściety włos nie jest już odżywiany i jest włosem martwym ,więc potrzebuje więcej nawilzania i natłuszczania.wtedy nie puuszy się i nie jest sztywny.
3. długość noszenia zalezny jest od gatunku,sposobu założenia i od ciebie
4.ponoć pojawia się kołtunienie naturalnych włosów w miejscu zgrzewu.a to z prostej przyczyny.nosisz włosy cały czasd,spisz w nich,jedne rosną,drugie wypadająa zgrzew trzyma wszystko.nie można dawać balsamu w miejsce zgrzewu,żeby sie nie skruszył.dlatego tak sie dzieje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 17:37   #377
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

a ja sobie sama sprawdziłam jak to będzie wyglądać, jestem zdziwiona bo zupełnie inaczej wyglądają a są te same.
więc tych 20 sztuk przyczepiłam na jeden bok mojej głowy. wyprostowałam je wszystkie i jak narazie dobrze to wygląda zamierzam dokupić jeszcze 40 sztuk to wtedy na stronę głowy przypada po 30pasm, a skoro dobrze z 20 wygląda to z 30 będzie jeszcze lepiej.
fote mam tu
http://kisss-meee.blog.onet.pl/ <-zdjęcia. Kolor jednak trochę się różni.
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:00   #378
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dziewczynki wiecie gdzie mozna kupic dobre wloski falowane na tasmie?
na allegro znalazlam tylko cos takiego:
http://www.allegro.pl/item406697151_...e_latrend.html

moze ktoras z was miala i moze powiedziec cos na ich temat?

http://www.allegro.pl/item407212065_...fale_50cm.html

lub te?
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 14:20   #379
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

NeverGoodEnough91 ile płaciłaś razem z farbowaniem ? masz całą głowę przedłużoną ?


dziewczyny a co z tymi ultradźwiękami ? jest jakaś różnica w efekcie ? czy tylko przy nakładaniu ?



co myślicie o tych aukcjach ?

http://allegro.pl/item398248429_prze...m_natural.html

http://allegro.pl/item408138402_prof...zakladzie.html

Edytowane przez pam
Czas edycji: 2008-08-04 o 17:59 Powód: drugi post
pam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:31   #380
mc85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

a ja im wiecej mam pasemek tym wiecej chce miec. to chyba uzaleznia. dobrze ze potrafie juz sama sobie przedluzac. dzis zamawiam profesjonalne szydelko i cazki do zaciskania ringow bo kleszcze od taty sa nieporeczne troche. dodaje moje fotki w azjatach (moje wlosy sa do brody te najdluzsze a na czubku mocno wycieniowane)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080727022.jpg (76,3 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0143.jpg (39,4 KB, 266 załadowań)
mc85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 12:30   #381
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

mc85 ile masz pasemek??
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 12:50   #382
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

mc 85.. mam to samo, sama robie i moze to jest kwestia tego ze pasemka sie wyczesuja i robi sie ich mniej.. tez bede dokladac,, ale ciagle szukam odpowiednich

pam-tylko nie kupuj od arkadia style&fashion.. paczka od nich idzie do mnie juz 1,5 miesiaca ale jak przedluzaja-tego nie wiem
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 11:15   #383
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

blondi skoro tak długo wysyłają Ci włosy, to jak długo będą przedłużać bynajmniej daj znać jak już je dostaniesz, czy w ogóle warto.

kurcze, nakręciłam się na to przedłużanie czytając ten wątek. sama mam włosy za ramiona ale zawsze chciałam mieć dłuuugie do żeber. problem tylko polega na tym, że mam kruche włosy i się łamią już mi się nie chce eksperymentować z maseczkami, tabletkami, wcierkami itd. do tego rosną mi max 1 cm na miesiąc.. i ten mój brak cierpliwości...

wczoraj byłam w gdańskim salonie.. nie wiem, chyba nie mogę podać nazwy.. i spotkałam się tam z metodą o jakiej jeszcze nic nie słyszałam. fryzjerka miała przedłużone włosy.. no właśnie spróbuję to zobrazować.. pasek jakby taśmy, kleju, ok 3cm szerokości. do niego doczepione są włosy. z włosów klientki wyczesuje się pasmo o podobnej szerokości i z obu jego stron (na górze i pod spodem) dokleja się te włosy. nie wiem czy to jest metod termiczna, czy na zimno, ale w ogóle mi się to nie podoba. łączenia widać a dodatkowo z takimi włosami nic się nie zrobi, żadnej kitki, warkocza. plusem jest to, że te łączenia są bardzo miękkie, takie megaelastyczne.

może któraś z wizażanek spotkała się już z czymś takim ? a może któraś miała ? to jest podobno nowość na polskim rynku.

powiedźcie mi tylko jedną rzecz, jak to jest z tą keratyna ? ona jest sztywna, twarda ? kuje w głowę ? czy kiedy macie włosy przedłożone pasemkami, dzielą się one ? nie tworzą jakby takiej całości ? czy to zależy od włosa ?

się rozpisałam..
pam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 12:39   #384
mc85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 104
kurcze nie wiem ile mam pasemek. pani celina zalozyla mi napewno 100 a pozniej dolozyla jeszcze cos (moze z 15-20) ja dokupilam na allegro 40. z tego kilka zdjelam (bo przy buzi wole wycieniowane i krotsze wlosy)
mi sie pasemka nie wyczesuja cale ani nie zjezdzaja. wyczesuja sie tylko pojedyncze wlosy (ale to normalne) bo jak naturalny wlos wypada to trzyma sie w ringu i po czasie pasemko doczepione trzyma sie na cienkim pasemku naszych wlosow. trzeba zdjac i zaczepic na nowo. jesli sie mocno zacisnie to nie ma takiej mozliwosci zeby pasemko zjechalo (wiem bo sprawdzam szarpiac czasem za jakies) odkrylam ze ringi z silikonem sa do niczego. mialam 2 na probe i oba pasemka zjechaly a to dlatego ze jakby ten silikon odlepial sie od ringa w zwiazku z czym sama metalowa obraczka zjezdza z wlosami a silikon zostaje lepsze za zwykle z gwintem.
ja chcialam sobie przedluzyc byle jak byle by bylo. wlosy fryzjerka mi spalila i musialam sciac na krotko. wygladalam gorzej niz zle.
przedluzylam azjatami bo sa najtansze. wyszlo bardzo ladnie. zaczelam kombinowac pojelam o co chodzi i ciagle mi malo. wlosow mam naprawde duzo ale co tam.. jak sobie mozna zagescic
juz je farbowalam (ciemny braz) i nie widac roznicy

pam - pasemko do ringa tez jest zakonczone keratyna. jesli sie odpowiednia przytnie to tego nie czuc i juz napewno nie widac. z ringa powinno wystawac 1mm zeby dobrze trzymalo. jesli chodzi o pasemkowanie to sie tak dzieje po umyciu. ja spie w spietych zeby ich nie szarpac i nie niszczyc. mam jedwab do termicznego prostowania. jest fajny. bo wyprostowaniu i rozczesaniu szczotka nie pasemkuje sie. caly dzien jest ok. wlosy sa miekkie gladkie i blyszczace. widzisz ja mam azjatyckie kupione za grosze na allegro a jestem zadowolona. napewno nie sa one idealne itp ale pasuja do moich wlosow i naprawde jak mnie znajomi sotykaja na ulicy (a dawno sie nie widzielismy) to zachwalaja moje dluuuugie wlosy i nie widza ze sa doczepione. moze gdybym miala bardzo duzo kasy i nie wiedziala na co ja rozwalic to moze i bym kupila jakies slowiany super extra fajne. ale nie narzekam na te. moze na jasnych kolorach beda gorzej wygladac. nie wiem. ja mam ciemne i jest ok. one maja ok50cm dlugosci i siekaja mi polowy pasa (moze nawet ciut wiecej)

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-07 o 18:19 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
mc85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:22   #385
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ok, dzięki za odpowiedź
pam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 13:31   #386
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

pam- ja juz dalam sobie spokoj z ta firma, zamowilam od innej firmy tez z allegro a tamtej unikam chociaz maja super ceny, chyba najtansze wlosy na alegro, mc85 zgadzam sie z toba w zupelnosci, ja tez jestem samoukiem i teraz jak zaczelam kombinowac ze swoimi wlosami to tez chcialabym ciagla cos dokladac i zmieniac w nich a z tym silikonem to jeszcze nie mialam i musze wyprobowac bo tyle osob zachwala
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 18:49   #387
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

podziwiam Was dziewczyny może też kiedyś spróbuje sama.. zastanawiam się tylko jak z tyłu te włosy domknąć.. pewnie kwestia wprawy

a może zaczniecie przedłużać włosy innym ?
pam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 18:52   #388
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

dziewczyny !! Azjatyckie, czy indyjskie ?
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:30   #389
mc85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

pewno indyjskie sa lepsze ale ja na swoje azjaty nie bede narzekac. sa bardzo tanie wiec nie mozna ich porownac do np slowianow.
na poczatek ok. zreszta moje wlosy (zwlaszcza teraz bo spalonej trwalej) nie sa w najlepszej kondycji i azjatyckie sie sprawdzaja
mc85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:50   #390
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosow-czescIII

ja mam imdyjskie i nie narzekam nie sa ani siano ani nie mam koltunow, juz prawie miesiac i wszystko z nimi ok
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.