Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-21, 14:17   #3601
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cześć Dziewczyny

Magdolena Mam nadzieję że niedługo rozwiążą się Twoje problemy.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Monique- mój ex mąż mnie odizolował od wszystkich znajomych, i dlatego jest moim ex
No to znasz ten ból.

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
mnie tymczasem dobijają wielkie pojemności, teraz jednocześnie w użyciu mam:
- szampon 400 ml
- żel pod prysznic 500 ml - Blubel
- krem do twarzt 400 ml
- balsam do ciała 500 ml
- krem do rąk 500 ml
- krem do stóp też mam jakby duży bo używam w tym celu balsamu Garniera z mocznikiem, u mnie sprawdza się tylko na stopy, nie wiedząc o tym wcześniej kupiłam ten duży czyli 400 ml
- micel 500 ml ale to u mnie akurat schodzi szybko i nigdy mi się nie nudzi
i jak tu coś zużyć?
Wielkie pojemności są dobijające. Tylko szampon jestem w stanie strawić w większej pojemności i Blubelki jak dla mnie mogłyby mieć litr.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Drugim moim pomysłem jest robienie listy rzeczy czego potrzebuję/co mi się kończy... i mam zamiar dopiero (może) w następnym miesiącu zakupić te rzeczy, ale w drogerii internetowej, wszystko razem jako jedną paczkę. Zamówić tylko to co potrzebuję, za określoną kwotę, aby kontrolować także i wydatki. Nie wiem czy to dobry pomysł
Tak jak mówiły dziewczyny jeżeli będziesz konsekwentna to plan jest dobry.
A ja sobie zrobiłam dodatkowe arkusze w excelu. Na jednym mam policzone sztuki z każdej kategorii i co miesiąc sobie będę zaznaczać kolorami gdzie mi ubyło, przybyło (tego mam nadzieję nie będzie) a gdzie jest bez zmian. A na drugim pisze sobie kiedy zaczęłam używać dany kosmetyk żeby wiedzieć na ile mi starczają poszczególne rzeczy. Nie we wszystkim widać jaki jest ubytek a tak będę wiedzieć kiedy już ze spokojnym sumieniem mogę się rozglądać za następcą.

Cytat:
Napisane przez All_that_jazz Pokaż wiadomość
Na krem do rąk z prowitaminą B5 aloesowy Glicea zawzięłam się tak,że chyba naprawdę zdążę go zużyć w terminie.I muszę go pochwalić.Przy regularnym stosowaniu-bardzo porządny krem za małe pieniądze (kupiłam go za 3 zł z groszami w sklepie ogólnospożywczym na osiedlu).
To ulubiony krem mojej mamy.

---------------------------

Zużyłam :
  • maseczka przywracająca blask Oriflame – saszetka
  • krem aktywnie nawilżający Sopot Spa Ziaja
  • odżywka z winogronami Oriflame (i wzięłam się za używanie ostatniej odżywki )
  • żel pod prysznic żurawina poziomka Blubel Ziaja
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:21   #3602
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
A ja sobie zrobiłam dodatkowe arkusze w excelu. Na jednym mam policzone sztuki z każdej kategorii i co miesiąc sobie będę zaznaczać kolorami gdzie mi ubyło, przybyło (tego mam nadzieję nie będzie) a gdzie jest bez zmian. A na drugim pisze sobie kiedy zaczęłam używać dany kosmetyk żeby wiedzieć na ile mi starczają poszczególne rzeczy. Nie we wszystkim widać jaki jest ubytek a tak będę wiedzieć kiedy już ze spokojnym sumieniem mogę się rozglądać za następcą.
ale fajny pomysl z tym Excelem!!! chetnie zobaczylabym jak sobie to powypisywalas! moze podzielisz sie z nami i wyslesz na maila?

ja uznam sie za wyleczona,jak wykoncze wszystkie zaczete kosmetyki i zastapie no 20 blyszczykow piecioma porzadnymi z lepszych firm. (najlepsze to sa te cudne opakowania achh!)
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 14:30   #3603
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Dziewczyny a czy pudry w kamieniu maja jakąś date ważności? bo dzisiaj znalazłam puder joko w kamieniu prasowany brązujący, taki z drobinkami, i wiem ze jest bardzo bardzo stary, bo może nawet z 6 lat miec, jest nawet nie w cwierci zuzyty ale swietnie na skórze wygląda, nie wiem jakim cudem go zgubiłam i sie zastanawiam czy moge go uzywac bo ja mam hopla na pukncie terminów wazności a na nim nie widać.
Zużyłam dzis punktowy krem na wyprsyki i narazie nie kupie nowego bo mam całe opakowanie sudokremu, który kupiłam bo kumpela zachwalała ( najsmiejszniejsze że kupiłam nie wiedząc do czego stosować), no i teraz wyczytałam że na tradzik mozna stosować więc jesli sie sprawdzi to ok, a jak nie to poszukam pomysłu na zuzycie, narazie nie wiem jeszcze jakie
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:01   #3604
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!!!
ja ostatnio uparlam sie na zuzycie probek kremow ktore mam no i zostal jeszcze tylko jeden.Potem bede konczyc probki fluidow
krem do stop jeszcze na 2 razy bedzie.

nic nie kupilam nowego..ciesza mnie wolne miejsca na polce i ubywajaca ilosc balsamu lirene 250 ml
gratki od czegoś trzeba zacząć
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
sabbatha: tak ,to to serum.mimo ze ma alkohol w skladzie to daje go pod oczy i efekt jest bardzo dobry.
zetafon a na policzki go stosowałaś? Bo boję się, że wersja serum z alkoholem podrażni mi naczynka.
Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Tak jak mówiły dziewczyny jeżeli będziesz konsekwentna to plan jest dobry.
A ja sobie zrobiłam dodatkowe arkusze w excelu. Na jednym mam policzone sztuki z każdej kategorii i co miesiąc sobie będę zaznaczać kolorami gdzie mi ubyło, przybyło (tego mam nadzieję nie będzie) a gdzie jest bez zmian. A na drugim pisze sobie kiedy zaczęłam używać dany kosmetyk żeby wiedzieć na ile mi starczają poszczególne rzeczy. Nie we wszystkim widać jaki jest ubytek a tak będę wiedzieć kiedy już ze spokojnym sumieniem mogę się rozglądać za następcą.

Zużyłam :
  • maseczka przywracająca blask Oriflame – saszetka
  • krem aktywnie nawilżający Sopot Spa Ziaja
  • odżywka z winogronami Oriflame (i wzięłam się za używanie ostatniej odżywki )
  • żel pod prysznic żurawina poziomka Blubel Ziaja
Tak jest świetny pomysł, widać, że starasz się kontrolować
gratki zużyć

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
ja uznam sie za wyleczona,jak wykoncze wszystkie zaczete kosmetyki i zastapie no 20 blyszczykow piecioma porzadnymi z lepszych firm. (najlepsze to sa te cudne opakowania achh!)
o tak!
Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy pudry w kamieniu maja jakąś date ważności? bo dzisiaj znalazłam puder joko w kamieniu prasowany brązujący, taki z drobinkami, i wiem ze jest bardzo bardzo stary, bo może nawet z 6 lat miec, jest nawet nie w cwierci zuzyty ale swietnie na skórze wygląda, nie wiem jakim cudem go zgubiłam i sie zastanawiam czy moge go uzywac bo ja mam hopla na pukncie terminów wazności a na nim nie widać.
Nie mam pojęcia, ale jeżeli masz wrażliwa cerę/ skłonną do zapychania to może Cię podrażnić. Ja kuleczek brązujących używam kilka lat i nic się nie robi, pudry jakoś szybciej mi schodzą, więc nie miałam takiego przypadku
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:04   #3605
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy pudry w kamieniu maja jakąś date ważności? bo dzisiaj znalazłam puder joko w kamieniu prasowany brązujący, taki z drobinkami, i wiem ze jest bardzo bardzo stary, bo może nawet z 6 lat miec, jest nawet nie w cwierci zuzyty ale swietnie na skórze wygląda, nie wiem jakim cudem go zgubiłam i sie zastanawiam czy moge go uzywac bo ja mam hopla na pukncie terminów wazności a na nim nie widać.
Zużyłam dzis punktowy krem na wyprsyki i narazie nie kupie nowego bo mam całe opakowanie sudokremu, który kupiłam bo kumpela zachwalała ( najsmiejszniejsze że kupiłam nie wiedząc do czego stosować), no i teraz wyczytałam że na tradzik mozna stosować więc jesli sie sprawdzi to ok, a jak nie to poszukam pomysłu na zuzycie, narazie nie wiem jeszcze jakie
ja sudocrem używam na pupkę,jak mi coś wyskoczy przed okresem zazwyczaj (to patent podpatrzony na wizażu ) ale stosuję go również prewencyjnie ,ostatnio wykorzystałam go tez na tzw potówki na ramionach i również się sprawdził
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:04   #3606
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Dziewczyny, zaczynam odwyk. Wydałam w tym miesiącu chyba 1000 zł na kosmetyki i wiem, że zdecydowanie przesadziłam.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:10   #3607
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ja sudocrem używam na pupkę,jak mi coś wyskoczy przed okresem zazwyczaj (to patent podpatrzony na wizażu ) ale stosuję go również prewencyjnie ,ostatnio wykorzystałam go tez na tzw potówki na ramionach i również się sprawdził
właśnie mam taki problem z krosteczkami na ramionach i nic nei działa, a wyskakują mi codziennie nowe chyba do listy dopiszę i sudocrem, dawno go nie miałam i zapomniałam o jego zbawiennym działaniu
Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam odwyk. Wydałam w tym miesiącu chyba 1000 zł na kosmetyki i wiem, że zdecydowanie przesadziłam.
"trochę" przesadziłaś
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 15:21   #3608
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Witaj loverynka!!! ciesze sie ze moj link ci sie przydal i zameldowalas sie tutaj! to pochwal sie..w czym masz nadmiary?

u mnie dzisiaj jeszcze czekaja na uzycie:
-pianka do depilacji
-zel po depilacji chlodzacy Faberlic
-lakier do paznokci,lakier brokatowy do zdobien
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2009-06-21 o 15:50
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:53   #3609
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Mam nadmiary kolorówki rzecz jasna. Nie zrobiłam jej zdjęć, ale chodzi głównie o cienie. W tym miesiącu kupiłam paletę Bronze Goddes EL, Cień MAC, pomadkę MAC, Błyszczyk Sephora i IsaDora, Tusze Estee Lauder, GoldenRose, Deborah, złożyłam 3 inglota, kupiłam 1 cień AMC inglota, 2 cienie matowe inglota, zakupiłam też duraline, puderek CoverGirl, róż deborah, kredkę MaxFactor, puder Bourjois, 4 cienie ArtDeco i chyba jeszcze coś. Już się pogubiłam. Ach i jeszcze dwa zamówienia na cherry culture. I zamówienie 3 cieni Clarinsa z USA. I jakieś maczki z USA.

Pielęgnacji praktycznie nie kupuję bo od dermatologa mam maść na twarz, a na dzień używam albo filtra 50+ albo kremu kojącego Avene. Do ciała tylko Atopry bo mam mocną nadwrażliwość, więc przynajmniej w tej materii nie mam problemów z zakupoholizmem.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 15:58   #3610
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

no to bilans jest taki ze ponad 10 ci przybylo!!!! przynajmniej te nowe kolory roznia sie od siebie? byly ci faktycznie potrzebne?

ciekawa jestem twoich fotek..moze kiedys uda ci sie cyknac! a teraz DO ROBOTY! KONIEC Z KUPOWANIEM!!!
kolorowka chyba najbardziej uzaleznia! najgorzej jak sie zacznie..a potem dokupuje sie ciagle inne odcienie..a to jasniejszy,matowy,brokato wy...
ja tez mam mase cieni..ale juz sobie obiecalam..starczy!!!!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2009-06-21 o 16:06
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:00   #3611
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

EE nie, nic nie zużyłam. Tylko szampon dla dzieci za 6zł.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 16:07   #3612
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

to ja w ramach dobrego przykladu mowie, ze nie kupie zadnych cieni ani blyszczykow do konca roku i opre sie mineralom bo przeciez mam prawie caly podklad. O!:P

Tzn, zero kolorówki, dopuszczalny jest tylko tusz (jeśli by się skończył), ew. zielony korektor.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-06-21 o 16:15
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:12   #3613
kociak902
Raczkowanie
 
Avatar kociak902
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 285
GG do kociak902
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Mam nadmiary kolorówki rzecz jasna. Nie zrobiłam jej zdjęć, ale chodzi głównie o cienie. W tym miesiącu kupiłam paletę Bronze Goddes EL, Cień MAC, pomadkę MAC, Błyszczyk Sephora i IsaDora, Tusze Estee Lauder, GoldenRose, Deborah, złożyłam 3 inglota, kupiłam 1 cień AMC inglota, 2 cienie matowe inglota, zakupiłam też duraline, puderek CoverGirl, róż deborah, kredkę MaxFactor, puder Bourjois, 4 cienie ArtDeco i chyba jeszcze coś. Już się pogubiłam. Ach i jeszcze dwa zamówienia na cherry culture. I zamówienie 3 cieni Clarinsa z USA. I jakieś maczki z USA.

Pielęgnacji praktycznie nie kupuję bo od dermatologa mam maść na twarz, a na dzień używam albo filtra 50+ albo kremu kojącego Avene. Do ciała tylko Atopry bo mam mocną nadwrażliwość, więc przynajmniej w tej materii nie mam problemów z zakupoholizmem.
Łączę się z Tobą w Twojej niedoli . Tylko że u mnie królują pudry brązujące i róże do policzków.Już czasem nawet nie pamiętam co ja dokładnie mam...
kociak902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:21   #3614
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

shpilcia: uzywam flavo c na calą twarz,a mam naczynka.nie podraznia mi ich i jest ok.
loverynka: tylko troche przesadzilas ja juz nie kupuje kolorówki bo sie opanowalam.
potem sie nie chce czlowiekowi patrzeb ile ma rzeczy w szufladach i kosmetyczkach.
myslicie ze sudocrem bylby dobry jak ktos ma problem z zapaleniem meszków wlosowych na nogach?moj facet ma troche czerwonych kropek wlasnie takich,ktore sa od tego zapalenia.moze to by cos dalo?za tydzien z nim zamieszkam i go przypilnuje zeby sie smarowal.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:26   #3615
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Loverynka witamy, ja rowniez na odwyku kolorowkowym.
melduje Wam ze od 3 tygodni nic z kolorowki nie kupilam.
wczora od siostry dostalam kolejne 2 blyszczyki!!! vipera, tak srednio mi odpowiadaja ale nie sa najgorsze.

musze kupic jakis pedzel do rozu i bronzera bo mam kiepskie, to chyba nie liczy sie jako kolorowka??


o dziewczyny moze wiecie gdzie mozna znalezc fajna dorywcza prace w warszawie(ale nie jako hostessa)
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:30   #3616
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

zetafon, przy zapaleniu mieszków kup coś z wysokim stężeniem mocznika, to pomoże.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:37   #3617
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
zetafon, przy zapaleniu mieszków kup coś z wysokim stężeniem mocznika, to pomoże.
a jakby kupic ten krem i dodac mocznika ktory mam z ZSK? mam 50g wiec na dluugo by bylo.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 16:45   #3618
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Nie wiem, sudocrem wysusza, a tu chyba nie całkiem o to chodzi. Mi dermatolog na mieszki dawała jakąś serię z Oceanica lub SVR. Wiem, że jest ok.
Może do jakiegoś mazidła nawilżającego delikatnego dodaj mocznika?
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 17:42   #3619
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Nie wiem, sudocrem wysusza, a tu chyba nie całkiem o to chodzi. Mi dermatolog na mieszki dawała jakąś serię z Oceanica lub SVR. Wiem, że jest ok.
Może do jakiegoś mazidła nawilżającego delikatnego dodaj mocznika?
to dodam do jakiegos nawilżacza mocznika.bede wiekszac stezenia jakby nie pomagalo. moze dermatolog dawala ci xerial ?wiem ze on m duzo mocznika,ale niestety jest drogi.moze pamietasz nazwe z oceanika?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 18:21   #3620
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Xerial jest świetny, Oceanic ma Oxeril który jest przyzwoity. Jest też Cerkoderm (około 14-15zł) ale nie wiem jak działa, nie miałam. Dobry jest też Optiderm i Onychomal firmy Hermal ale nie wiem jak z ceną. Trochę tego jest
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:31   #3621
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Xerial jest świetny, Oceanic ma Oxeril który jest przyzwoity. Jest też Cerkoderm (około 14-15zł) ale nie wiem jak działa, nie miałam. Dobry jest też Optiderm i Onychomal firmy Hermal ale nie wiem jak z ceną. Trochę tego jest
zapisze sobie i posprawdzam na kwc.dzieki za liste
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 18:35   #3622
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Kuuurde, stałam dziś na stoisku Avonu na pikniku przez 4h i zarobiłam 15zł No, ale mam kilka kontaktów do osób, które MOŻE będą chciały zacząć pracę konsultantki.

U mnie nic nie zniknęło na razie, ale szykuje się kilka zużyć
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 19:16   #3623
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
to ja w ramach dobrego przykladu mowie, ze nie kupie zadnych cieni ani blyszczykow do konca roku i opre sie mineralom bo przeciez mam prawie caly podklad. O!:P

Tzn, zero kolorówki, dopuszczalny jest tylko tusz (jeśli by się skończył), ew. zielony korektor.
brawo za dyscypline i samozaparcie!!!
ja na razie w zakupach nic sobie nie wyliczylam co kupie a co nie..ale na pewno latem powymieniam sie z mama kosmetykami wiec duzo nieuzytych mi pojdzie

Cytat:
melduje Wam ze od 3 tygodni nic z kolorowki nie kupilam.
brawo!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:24   #3624
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
shpilcia: uzywam flavo c na calą twarz,a mam naczynka.nie podraznia mi ich i jest ok.
dzięki bo serum amla było bez alkoholu, a teraz dla odmiany zamówiłam flavo i trochę się obawiam
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kuuurde, stałam dziś na stoisku Avonu na pikniku przez 4h i zarobiłam 15zł No, ale mam kilka kontaktów do osób, które MOŻE będą chciały zacząć pracę konsultantki.
U mnie nic nie zniknęło na razie, ale szykuje się kilka zużyć
zawsze coś zużywaj, zużywaj
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:49   #3625
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

A ja poszukuje kremu na dzien bo niedługo mi sie skonczy, moze cos polecicie dla 24-latki, cera mieszana ze strefa T
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 20:52   #3626
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
A ja poszukuje kremu na dzien bo niedługo mi sie skonczy, moze cos polecicie dla 24-latki, cera mieszana ze strefa T
Krem Ziaji z HerbikaPlant, bionawilżający z białą herbatą -
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:03   #3627
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja sie wkrotce przymierze to Aqua Sensation Nivea..mam ochote go wyprobowac! mial ktos moze?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 21:21   #3628
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
ja sie wkrotce przymierze to Aqua Sensation Nivea..mam ochote go wyprobowac! mial ktos moze?
Ja nie mialam. W ogole z kremami na dzien mam problem, bo na noc to troche nawilzacza i potrm kwasy, a na dzien mam wrazenie ze wszystkie kremy obciazaja moja skore.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 22:14   #3629
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam odwyk. Wydałam w tym miesiącu chyba 1000 zł na kosmetyki i wiem, że zdecydowanie przesadziłam.
To sporo.Kupiłabyś za to porządny rower górski -np.Geant.
Jeśli te kosmetyki są świeże i tak naprawdę ci niepotrzebne to wrzuć na allegro i je sprzedaj-przynajmniej częściowo koszt zakupu ci się zwróci.Szkoda kasy na kolorówkę..I tak się takiej ilości szybko nie zużyje.A za tą kasę mogłabyś pojechać np. w wakacje na jakąś fajną wycieczkę,kupić sprzęt sportowy,fajne ciuchy czy ekskluzywne perfumy i jeszcze by ci coś zostało albo pójść sobie na kurs jakiegoś języka. Tym bardziej,że kupiłaś sporo tradycyjnych a nie mineralnych kosmetyków o krótkich terminach ważności.Ja na twoim miejscu po opamiętaniu się odsprzedałabym to komuś zamiast zamrażać w tym gotówkę a potem hurtem wyrzucać przeterminowane i niezużyte do kosza.

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
to ja w ramach dobrego przykladu mowie, ze nie kupie zadnych cieni ani blyszczykow do konca roku i opre sie mineralom bo przeciez mam prawie caly podklad. O!:P

Tzn, zero kolorówki, dopuszczalny jest tylko tusz (jeśli by się skończył), ew. zielony korektor.
To w ramach wsparcia mogę dołączyć.
Mam obecnie wszystko czego mi trzeba i w najbliższym czasie czyli co najmniej do końca roku kalendarzowego (a zapewne nawet dłużej) żadnych zakupów kolorówki nie planuję.(jedyny możliwy wyjątek-jeśli skończy mi się korektor pod oczy Ever Fresh ale mocno w to wątpię bo jest bardzo wydajny.).
Mam wszystko,czego mi potrzeba,a ściślej mówiąc aż nadto i będę to teraz konsekwentnie i planowo zużywać.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
shpilcia: uzywam flavo c na calą twarz,a mam naczynka.nie podraznia mi ich i jest ok.
loverynka: tylko troche przesadzilas ja juz nie kupuje kolorówki bo sie opanowalam.
potem sie nie chce czlowiekowi patrzeb ile ma rzeczy w szufladach i kosmetyczkach.
myslicie ze sudocrem bylby dobry jak ktos ma problem z zapaleniem meszków wlosowych na nogach?moj facet ma troche czerwonych kropek wlasnie takich,ktore sa od tego zapalenia.moze to by cos dalo?za tydzien z nim zamieszkam i go przypilnuje zeby sie smarowal.
Sudocrem, Tribiotic-powinny pomóc.
Sama zapalenie meszków włosowych na nogach po depilacji leczyłam Tribioticiem (maścią) i peelingiem cukrowym Garnier.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Z mocznikiem jest też chyba balsam Garnier Hydro-Urea.Może warto spróbować?
Polecałabym Tribiotic no ale jeśli ktoś nie chce używać antybiotyku to może faktycznie mocznik pomoże.Dla mnie był za słaby i pomógł dopiero antybiotyk w tribioticu.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-21, 22:34   #3630
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

chyba giant ;p poza tym za tysiaka to tylko KROSS o! :P

Ja tak jak mówiłam dopuszczam korektor zielony (waham się jeszcze nad zwykłym) i jeśli się tusz skończy. Cieni zero, kredek zero, błyszczyków, szminek, konturówek i wszystkiego innego zero.

Odwyk do paru dni przed sylwestrem (jakby cos potrzebne bylo )

A, dopuszczam ograniczoną ilość tanich lakierów do paznokci (inaczej obgryzę paznokcie )
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-06-21 o 22:36
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.