grupa dyskusyjna pl.rec.uroda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-13, 07:56   #1
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a

grupa dyskusyjna pl.rec.uroda


Witam

Wczoraj wieczorkiem zajrzalem sobie na pl.rec.uroda, najpierw z nieukrywana radoscia przywitalem pewnego (zreszta mojego ulubionego) nadetego bufona, a potem ze smutkiem stwierdzilem, ze jest tam tak sztywno i smutno, ze nawet kostnica w porownaniu do panujacej tam atmosferki przypomina dyskoteki lat 60tych.

Net(fu!)kieta, pisac na dole, bo na gorze to grzech smiertelny, reklamujacy sie webmasterzy roznych stron, stroniczek i serwisikow kobiecych, niemile i szorstkie osoby...

Wiem po mailach, ze wiele z Was urzeduje i tutaj i tam. Powiedzcie mi, dlaczego tak tam jest? Naprawde nie ma tam nikogo, kto rozruszalby to towarzystwo?

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 07:59   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

[b] <font color=008B8B> aż sobie zajrzę [img]icons/icon7.gif[/img]

Wszędobylska i Ciekawska Sarenka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:01   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

znaczy się tu? ---> http://www2.gazeta.pl/usenet/704354,...p=pl.rec.uroda
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:03   #4
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

O-o-o! Wlasnie, a dokladniej na przyklad tu:
--> http://www2.gazeta.pl/usenet/704534,...roda&tid=40840
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:08   #5
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

a jak tam się wpełza, bo nie mogę wpisać dobrego adresu [img]icons/icon10.gif[/img] ?
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:10   #6
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

O! A przed chwila zostalem postawiony przez osobnika o informatycznej nazwie mips przed zyciowym wyborem. Moge wybrac kim jestem, polglowkiem, czy moze jednak impertynentem... Sam nie wiem, jedno kusi i drugie tez ciekawe [img]icons/icon10.gif[/img]

Naprawde cool grupa!
Coraz bardziej mi sie podoba, hehe... [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:11   #7
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

Kliknij w link podany przez Sarenke [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-13, 08:12   #8
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

[img]icons/icon10.gif[/img] nie zauważyłam [img]icons/icon10.gif[/img] Dzięki [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:16   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

[b] <font color=green> ojojojojjjj, to chyba nie na moje nerwy [img]icons/icon9.gif[/img]

"netykieta" "netykietą" - najgorzej jak ktoś stara się coś przeforsować nie dla dobra jakiejś sprawy, ale dla zasady, aby komuś "dowalić". brrrr...

Zło? czy pisanie zieloną pogrubioną czcionką w odpowiedzi na post Admina jest wielkim przestęstwem? [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:24   #10
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

Straszny grzech, ojojoj... piec zdrowasiek zmow natychmiast! [img]icons/icon10.gif[/img]

sarenka napisał(a):
> [b] <font color=green> ojojojojjjj, to chyba nie na moje nerwy [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> "netykieta" "netykietą" - najgorzej jak ktoś stara się coś przeforsować nie dla dobra jakiejś sprawy, ale dla zasady, aby komuś "dowalić". brrrr...
>
> Zło? czy pisanie zieloną pogrubioną czcionką w odpowiedzi na post Admina jest wielkim przestęstwem? [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:31   #11
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

o rany... Właśnie się przestraszyłam, a przestraszyć mnie to nie lada sztuka [img]icons/icon10.gif[/img] uciekłam gdzie pieprz rośnie [img]icons/icon7.gif[/img] Hmm, atmosferka niczego sobie [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] Biedny Zło, chlip... Mam nadzieję, że nie doznałeś wstrząsu pourazowego [img]icons/icon10.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-13, 08:35   #12
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

Alez skad... ja bardzo lubie nadetych bufonow bo jestem leniwy z natury. A wlasnie z takich osobnikow najlatwiej jest sobie robic jaja [img]icons/icon10.gif[/img]

Tylko Szefowa mi zakazala sie tam udzielac, ale az swierzbi, zeby odpowiedziec mipsikowi... [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon12.gif[/img] Na przyklad, ze umre jako osiolek z glodu posrod siana i owsa - bo zarowno polglowek jak i impertynent strasznie mi sie spodobaly [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:41   #13
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

>a potem ze smutkiem stwierdzilem, ze jest tam tak sztywno >i smutno, ze nawet kostnica w porownaniu do panujacej tam >atmosferki przypomina dyskoteki lat 60tych.

>Naprawde nie ma tam nikogo, kto rozruszalby to >towarzystwo?

Ta grupa ma inny charakter niż forum na stronach wizazu, może i nie jest tam tak wesolo jak tutaj ale widać ludziom, którzy ją odwiedzają pasuje taka formuła i są zadowoleni skoro tam przychodzą.
Nie, nie ma tam nikogo kto by rozruszał to towarzystwo, bo to towarzystwo nie chce byc rozruszane i szybko pogania clownów.
Netykieta Złośliwcze, cokolwiek byś o niej sądził jest przy tak wielkiej liczbie piszących tam osób konieczna ze zwzględu na utrzymanie jako takiego porządku. Po drugie zasady są konieczne jesli chcemy mówić o jakiejkolwiek cywilizacji - brak zasad to chaos. Tam jest netykieta tu panują inne zasady ale także są one określone.
A, i a`propos netykiety i jej twórców. Może netykieta była pisana przez mniej twórcze osoby niż autorzy programów, ale sądzę że więcej osób zna netykietę niż starodawne programy komputerowe. Na pewno wolniej się ona starzeje niz programy
I co przeszkadza Ci ta netykieta? - nie chodź tam gdzie sie jej ściśle trzymają. Nie podoba Ci się towarzystwo? - nie wchodz na pru - nikt Cię nie zmusza. Ale uszanuj ich odmienność.
Wizaz.pl jest bardzo cenionym na pru serwisem - wiele osób korzysta z obu źródeł informacji, odpowiadaja im obie formuły i w obu miejscach potrafią sie znaleźć...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:45   #14
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

zlosliwiec napisał(a):
> O-o-o! Wlasnie, a dokladniej na przyklad tu:
> --> http://www2.gazeta.pl/usenet/704534,...roda&tid=40840

No to ja tez biegne zerknac [img]icons/icon27.gif[/img]

Tylko naloze jakies ochraniacze co by szoku nie doznac [img]icons/icon28.gif[/img] hihihi [img]icons/icon41.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:54   #15
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: netykieta

DominikaS napisał(a):
> A, i a`propos netykiety i jej twórców. Może netykieta była pisana przez mniej twórcze osoby niż autorzy programów, ale sądzę że więcej osób zna netykietę niż starodawne programy komputerowe. Na pewno wolniej się ona starzeje niz programy

Doniu [img]icons/icon29.gif[/img]
Starodawne programy internetowe otaczaja nas po dzien dzisiejszy. Korzystasz zapewne z Windows, nikt juz nie pamieta, ze jadro Windows stanowi program napisany w latach 80tych. Potem tylko dopisywali programy pomocnicze do jadra, i tak az do Windows XP.

Unix - a to soft naszego serwera - jadro programu jest rownie starodawne. Stare nie oznacza zle. [img]icons/icon7.gif[/img]

Natomiast od siebie dodam, ze Lenin wlasciwie mial super pomysl z tym jego komunizmem. Zepsuli go jedynie ludzie, dopisujac dodatkowe rozdzialy do jego "netykiety" i stosujac ja jakos takos inaczej...

> I co przeszkadza Ci ta netykieta? - nie chodź tam gdzie sie jej ściśle trzymają. Nie podoba Ci się towarzystwo? - nie wchodz na pru - nikt Cię nie zmusza. Ale uszanuj ich odmienność.

Szanowanie odmiennosci dziala w obie strony. Jesli tylko w jedna, to mamy do czynienia z czyms innym anizeli szacunek [img]icons/icon7.gif[/img]
Wchodzic tam nie mam zamiaru, jako czlowiek nieco bardziej wyluzowany zle bym sie tam czul. Wole tutejsza atmosferke jak i atmosfere kilku grup i for dla programistow, gdzie jest miejsce na twarda robote i na off topic [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 08:56   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

[b] <font color=6495ED> już... [img]icons/icon7.gif[/img] na wszelki wypadek zmówiłam 15, bo pewnie znów coś zbroję za chwilę [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:10   #17
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda

zlosliwiec napisał(a):

> Wczoraj wieczorkiem zajrzalem sobie na pl.rec.uroda,

tak cos znajomo mi sie przed oczami zrobilo jak przeczytalam Twoje posty [img]icons/icon12.gif[/img]

> smutkiem stwierdzilem, ze jest tam tak sztywno i smutno, ze nawet kostnica w porownaniu do panujacej tam atmosferki przypomina dyskoteki lat 60tych.

hmmm mysle ze trzeba by tam "posiedziec" troche dluzej zeby poznac atmosfere.

> Net(fu!)kieta, pisac na dole, bo na gorze to grzech smiertelny, reklamujacy sie webmasterzy roznych stron, stroniczek i serwisikow kobiecych, niemile i szorstkie osoby...

Akurat trafiles na osoby, ktore z zasady sie czepiaja i to co pisza nie koniecznie musi byc madre [img]icons/icon12.gif[/img]
Generalnie dziewczyny, wiekszosc z nich, sa bardzo przyjazne i otwarte [img]icons/icon12.gif[/img] ale.. uczulone na to czy ktos pisze zgodnie z ogolnie przyjeta netykieta [img]icons/icon12.gif[/img] trzeba odpowiadac pod postem i to nie jest tylko wymysl na pl.rec.uroda, mysle ze na znacznej wiekszosci grup dyskusyjnych zwrociliby na to uwage, wczesniej czy pozniej [img]icons/icon12.gif[/img]
A no i nie radze tam wrzucac ogloszen, ze cos sie sprzedaje, a juz na pewno nie na allegro, bo wtedy zlinczowanie i blokada konta na allegro pewne [img]icons/icon12.gif[/img]

Sama teraz sie juz tam nie udzielam, tak jak kiedys. Bo czasu za duzo nie ma, a jak juz jest, to wole wizazyk [img]icons/icon10.gif[/img]
Przyznam, ze na wizazu panuje zdecydowanie cieplejsza atmosfera i to nie podlega watpliwosciom. Moze przez to, ze zadna z nas nie jest tu anonimowa i jest traktowana jak czlonkini wielkiej rodziny [img]icons/icon12.gif[/img]
Tam.. hm... moje osobiste odczucia sa takie.. jest milo jesli samemu jest sie bardzo milym [img]icons/icon12.gif[/img] latwo podpasc (wspomniana wczesniej netykieta, bledy ortograficzne - o to nie raz prowadzone byly wojny.. itp) , ale mozna tez spotkac ciekawe osoby i niejednokrotnie jest z kim pogadac.
To sie chyba troche tez zmienia, jakies hm.. niecaly rok temu.. to byla calkiem nowa grupa i niewiele bylo osob, wiec i atmosfera byla inna. Teraz pojawia sie coraz wiecej nowych, ktore czesto odzywaja sie tylko po to, .. wlasciwie to nie wiem po co i te osoby tez chyba do konca nie wiedza [img]icons/icon12.gif[/img] no i przez to zmienia sie nieco obraz osob tam urzedujacych.

uh ale sie nagadalam [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:23   #18
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: przeprosinki dla Doni :)

Aniu

Wiem, ze nazbyt generalizowalem - dowod - udzielajaca sie tam Donia wziela to tak do siebie, ze chyba bede musial na kolankach zasuwac z przeprosinami. [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1roza.gif[/img] i [img]icons/1cmok.gif[/img] dla tych biednych, ucisnionych netykieta milych osobek z pl.rec.uroda [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:23   #19
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda - Oj, Zło...

Zło, czemu wsadzasz kij w mrowisko? Oj, mój drogi, narażasz się na ciężki zarzut - pobieżnie obejrzałeś tamto forum i od razu wyciągasz wnioski. Ja tam tylko zaglądam, odezwałam się kilka razy w ciągu paru miesięcy [img]icons/icon7.gif[/img], ale czas mam tylko na jedno forum i niech nim będzie wizaż [img]icons/icon7.gif[/img]. Ale zapewniam Cię, że tam też ludzie mają poczucie humoru, też bywają dyskusje przy których nie sposób się nie uśmiechać, dziewczyny też są bardzo pomocne. Akurat trafiłeś może w zły moment. Z tego co wiem, to wszyscy są tam trochę podjuszeni pewnym "żartownisiem", który dopisywał się do każdego wątku. Na początku śmiesznie, nawet inteligentnie, potem już coraz mniej. Nie zajrzałam do wątku podanego przez Ciebie, bo mam maluteńko czasu. Ale jestem w stanie przewidzieć reakcję na zaczepne posty. Ostatnio ich tam było chyba za dużo. Tam wszyscy starają się utrzymywać porządek, bo nie ma admina, który w razie czego może powiedzieć "Panu już podziękujemy". A netykieta, tak bardzo egzekwowana to po prostu próba wprowadzenia jakiegoś ładu. Bo kiedy ktoś cytuje baaaardzo długą wypowiedź, a wypowada się nad tym, to ja szybko przelatywałam do dołu, niczego nie znajdowałam, stwierdzalam, że pewnie ktoś się pomylił, a potem czytałam, jak ktoś prosi daną osobę, żeby wypowiadała się pod cytatem (i żeby cięła cytaty). No to wracałam do góry wypowiedzi tylko po to, żeby zobaczyć jedno zdanko [img]icons/icon7.gif[/img]. Męczące, zwłaszcza dla osoby, która bardzo stara się jak najmniej czasu spędzać w Necie. Wizaż zasubskrybowałam, tamtego forum nie chcę [img]icons/icon7.gif[/img], dlatego kiedy ściągają mi się maile z naszego forum, mogę minutkę pooglądać co się dzieje na pl.rec.uroda.
Zło, tolerancji troszkę, pliiiz [img]icons/icon7.gif[/img] i może najpierw trochę poczytaj, posiedź tam przez miesiąc, a wtedy krytykuj, OK?
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-13, 09:29   #20
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: przeprosinki dla Doni :)

zlosliwiec napisał(a):

> Wiem, ze nazbyt generalizowalem - dowod - udzielajaca sie tam Donia wziela to tak do siebie, ze chyba bede musial na kolankach zasuwac z przeprosinami. [img]icons/icon7.gif[/img]

no! na kolanach i do Krakowa ! [img]icons/icon12.gif[/img] jak juz sie doczlapiesz to daj znac, jakies pifko strzelim [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]


[img]icons/1cmok.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:30   #21
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Mgieleczko :)

Napisze sobie na gorze, w formie protestu przeciwko uciskowi netykietowemu [img]icons/icon12.gif[/img]

Slyszalas pewnie o zasadzie pierwszego wrazenia? [img]icons/icon12.gif[/img]

A tak na serio, to nie mam czasu sledzic tamtejszych dyskusji. Na pewno trafiaja sie tam mile i smieszne, tak jak u nas mniej mile i mniej smieszne.

Probowalem rok temu, tez trafilem swoim zakutym lbem w netykiete. Teraz - kolejne zderzenie. Niby siedze w necie niemal codziennie od 1994 roku, ale netykiety sie nie naucze, co to to nie.

Po prostu pamietam wiecznie nasiorbanego piwskiem Jacka z uczelni, staje mi takie cos przed oczami i ja od razu wierzgam [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Mgiełka napisał(a):
> Zło, tolerancji troszkę, pliiiz [img]icons/icon7.gif[/img] i może najpierw trochę poczytaj, posiedź tam przez miesiąc, a wtedy krytykuj, OK?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:31   #22
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: netykieta

zlosliwiec napisał(a):
> Starodawne programy internetowe otaczaja nas po dzien >dzisiejszy. (...)
Ok, ok na ten temat nie bede z Tobą dyskutowala bo się nie znam
>
> Natomiast od siebie dodam, ze Lenin wlasciwie mial super pomysl z tym jego komunizmem. Zepsuli go jedynie ludzie, dopisujac dodatkowe rozdzialy do jego "netykiety" i stosujac ja jakos takos inaczej...
>
I sądzisz że stosowanie lub zmienianie netykiety jest tak niebezpieczne jak komunizm?;-)

> Szanowanie odmiennosci dziala w obie strony. Jesli tylko >w jedna, to mamy do czynienia z czyms innym anizeli >szacunek [img]icons/icon7.gif[/img]

Sugerujesz że użytkownicy pru przychodzą na wizaz i piszą posty niezgodne z zasadami tegoż? Czy że na pru wysmiewają wizaz.pl?


> Wchodzic tam nie mam zamiaru, jako czlowiek nieco >bardziej wyluzowany zle bym sie tam czul. Wole tutejsza >atmosferke jak i atmosfere kilku grup i for dla >programistow, gdzie jest miejsce na twarda robote i na >off topic [img]icons/icon7.gif[/img]

Świetnie a ja wchodze na wizaz.pl i pru bo odpowiada mi formula obu grup - jedną cenię za wesołe posty a drugą za brak OT
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:33   #23
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: przeprosinki dla Doni :)

Eeee ten. No. To ja moze najpierw adwokata wysle, bom sam taki pikny, ze zarowki gasna jak przechodze [img]icons/icon12.gif[/img] I dlatego DUZO tego piwka bedziesz musiala wypic [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

xanka napisał(a):
> no! na kolanach i do Krakowa ! [img]icons/icon12.gif[/img] jak juz sie doczlapiesz to daj znac, jakies pifko strzelim [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
>
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:37   #24
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: przeprosinki dla Doni :)

zlosliwiec napisał(a):
> Eeee ten. No. To ja moze najpierw adwokata wysle, bom sam taki pikny, ze zarowki gasna jak przechodze [img]icons/icon12.gif[/img] I dlatego DUZO tego piwka bedziesz musiala wypic [img]icons/icon10.gif[/img]

no tego adwokata to obiecujesz i obiecujesz a ja czekam [img]icons/icon12.gif[/img]
Piwko trzeba pic, nie ma co [img]icons/icon12.gif[/img] a teraz sezon sie zbliza (juwenalia) wiec w sam raz [img]icons/icon10.gif[/img]

> [img]icons/1cmok.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]

uh uh ale sie wycmokam z rana, dobrze, ze moj osobisty nie widzi [img]icons/icon10.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:39   #25
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda - Oj, Zło...

[b] <font color=8A2BE2> opinia na temat tamtego forum jest rzeczą subiektywną, ale...

mimo tej całej netetykiety, kiedy jakiś czas temu chciałam znaleźć na Gazecie informacje na tematy zdrowotne musiałam bardzo długo szukać, aby dotrzeć do tego co mnie interesowało. u nas brak 'etykiety' a mało kto tytułuje wątek "ratunku" lub "co mam zrobić"..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:44   #26
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: netykieta

Najsamwpierw przeprosinki:

[img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] dla Doni od cichego wielbiciela [img]icons/icon10.gif[/img]

a teraz do rzeczy:

DominikaS napisał(a):
> > Natomiast od siebie dodam, ze Lenin wlasciwie mial super pomysl z tym jego komunizmem. Zepsuli go jedynie ludzie, dopisujac dodatkowe rozdzialy do jego "netykiety" i stosujac ja jakos takos inaczej...

> I sądzisz że stosowanie lub zmienianie netykiety jest tak niebezpieczne jak komunizm?;-)

Komunizm sam w sobie nie byl niebezpieczny, niebezpieczni byli komunisci [img]icons/icon7.gif[/img]
Rzecz ma sie podobnie z ludzmi zyjacymi zasadami, porzadkiem i litera prawa pisanego - i TYLKO i WYLACZNIE tym - pelno ich w naszych urzedach, szkoda, ze zaludniaja rowniez internet. [img]icons/icon7.gif[/img]

> Sugerujesz że użytkownicy pru przychodzą na wizaz i piszą posty niezgodne z zasadami tegoż? Czy że na pru wysmiewają wizaz.pl?

Alez skad! To jakies nieporozumienie... Kto tu mowi o wysmiewaniu? Chetnie pomoglbym grupie w tym i owym - jako informatyk - oferowalem nawet swoja pomoc niejednokrotnie. Oferte podtrzymuje [img]icons/icon7.gif[/img]

Problem jedynie w proporcjach miodu (czyt. ludziskow jak Ty, Mgielka czy Xanka) i dziegciu (...sama wiesz lepiej, o kogo na grupie chodzi). Stad tez nie udzielam sie tam, choc znam problematyke zarowno informatyczna jak i typowo 'urodowa'. [img]icons/icon7.gif[/img]

Natomiast spolecznosc gnajaca sprawy typu off topic na cztery strony swiata, bo ktos tam kiedys namieszal (pewnie Lubiczowe popluczyny jakies)... moim zdaniem utracila cos, czego ja zawsze szukam. Radosci zycia [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:47   #27
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Złoteczko :)

Gdybyś był troszkę mniej ekstrawertyczny i nie odzywał się w pierwszej minucie, gdy zobaczyłeś znajome nazwisko [img]icons/icon7.gif[/img]. Pooglądałbyś sobie cichutko przez jakiś czas i mógłbyś wydać wyrok [img]icons/icon7.gif[/img]. A potem się odezwać [img]icons/icon7.gif[/img]. Bo wiesz, teraz piszesz, że nie masz czasu tam posiedzieć, ale krytykować możesz. Hm, ciekawą byłbyś recenzentka w KW. Zobaczyła etykietkę i już krytykuje, choć pomazała się tym kremem tylko po uchu [img]icons/icon7.gif[/img]
Miałeś pecha - dwa razy trafiłeś w zły moment (ale wiesz, tak od razu uderzyłeś w pana T., że osoba, która nie ma pojęcia o co chodzi, mogłaby naprawdę się zdenerwować. Nagle ktoś wchodzi i mówi niezbyt uprzejme rzeczy). Ja ostatnio widziałam na innych forach osobę, która bardzo źle trafiła w moment i osoby. I szkoda, że nie dała się przekonać do przyjścia na wizaż, bo wierzę, że tu by ją nic złego nie spotkało.
Ale wracając do tematu. To, ze masz złe doświdaczenia z netykietą, nie znaczy, że ona jest zła [img]icons/icon7.gif[/img]. Ja uważam, że jest wygodna. Na wizażu wszystko jest bardzo czytelne - każdy post w swojej ramce, ładnie opisany itp. Tam jest bardzo skromnie i często wszystko się zlewa, nie wiadomo kto do czego się odnosi. I dlatego po prostu potrzebny jest jakiś porządek (i kto to mówi - w tym momencie na podłodze mam stosy papierów, nie widać podłogi. Najgorzej było, kiedy szukałam grzebienia. Nie poszłam dzisiaj na pierwsze zajęcia, bo zabrało mi to pół godziny [img]icons/icon7.gif[/img], w końcu wygrzebałam spod papierów). Jakkolwiek go nazwiemy.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 09:55   #28
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Mgielusiuniu :)

Mgiełka napisał(a):
> Gdybyś był troszkę mniej ekstrawertyczny i nie odzywał się w pierwszej minucie,

eee... tak sie nie da. Ja musze. Taki juz jestem.

> gdy zobaczyłeś znajome nazwisko [img]icons/icon7.gif[/img].

Nienie... Na Olafiatko reaguje jednoznacznie. Poprawia mi sie natychmiast humorek i niestety, musze po nim jezdzic. Nie dam rady tego zmienic, w koncu to moj ulubieniec [img]icons/icon10.gif[/img]

> Pooglądałbyś sobie cichutko przez jakiś czas i mógłbyś wydać wyrok [img]icons/icon7.gif[/img]. A potem się odezwać [img]icons/icon7.gif[/img]. Bo wiesz, teraz piszesz, że nie masz czasu tam posiedzieć, ale krytykować możesz. Hm, ciekawą byłbyś recenzentka w KW. Zobaczyła etykietkę i już krytykuje, choć pomazała się tym kremem tylko po uchu [img]icons/icon7.gif[/img]

O! Ale ja tylko zapachy tak recenzuje. Reszty jakos nie uzywam... Choc gdybym posmarowal sie jakim kremikiem sciagajacym, to moze moja duza jak patelnia skwarkow buzia nabralaby odpowiedniego rozmiaru... musze sprobowac [img]icons/icon10.gif[/img]

> Miałeś pecha - dwa razy trafiłeś w zły moment (ale wiesz, tak od razu uderzyłeś w pana T., że osoba, która nie ma pojęcia o co chodzi, mogłaby naprawdę się zdenerwować. Nagle ktoś wchodzi i mówi niezbyt uprzejme rzeczy).

Jakie nieuprzejme? [img]icons/icon12.gif[/img] On i tak nie reaguje na inne posty anizeli wychwalajace go pod niebiosa...

> Ale wracając do tematu. To, ze masz złe doświdaczenia z netykietą, nie znaczy, że ona jest zła [img]icons/icon7.gif[/img]. Ja uważam, że jest wygodna. Na wizażu wszystko jest bardzo czytelne - każdy post w swojej ramce, ładnie opisany itp. Tam jest bardzo skromnie i często wszystko się zlewa, nie wiadomo kto do czego się odnosi. I dlatego po prostu potrzebny jest jakiś porządek (i kto to mówi - w tym momencie na podłodze mam stosy papierów, nie widać podłogi. Najgorzej było, kiedy szukałam grzebienia. Nie poszłam dzisiaj na pierwsze zajęcia, bo zabrało mi to pół godziny [img]icons/icon7.gif[/img], w końcu wygrzebałam spod papierów). Jakkolwiek go nazwiemy.

Funkcje porzadkujace. Hm. Ciekawy punkt spojrzenia.
Gorzej tylko z osobami wykonujacymi te funkcje...

Notabene ja papierow na podlodze nie mam, ale za to w moim kompie to jest dopiero burd... ten... artystyczny nielad [img]icons/icon10.gif[/img] I zobacz, jakos z tym zyje, wizaz nawet chodzi... O dziwo... [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 10:01   #29
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: netykieta

przepraszam, że się wtrącę. ale muszę o czymś napomknąć.

czasami dla czytelności tekstu wystarczy zrobić o jeden ENTER więcej, pogrubić lub wyróżnić kursywą tekst i przede wszyskim odzwierciedlić problem w temacie posta.

to taka moja dygresja na temat "wewnętrznej etykiety" [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-13, 10:02   #30
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: grupa dyskusyjna pl.rec.uroda - Oj, Zło...

W archiwum newsów najlepiej grzebać za pomoca googli - tam jest taka zakladka 'grupy dyskusyjne', która to bardzo ułatwia. Nie wiem jak to jest na 'gazecie' bo nigdy z niej nie korzystalam.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.