Step VIDEO - pinky make up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 07:34   #1
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Arrow

Step VIDEO - pinky make up


Hej hej,
wklejam linki do następnego tutorialu makijażowego, tyż na szybkiego Filmik troszkę ciemny, ale warunki pogodowe mi wybitnie nie dopisują, zresztą same zobaczycie - przez chwilę świeciło słońce, co widać na filmiku, a potem raptownie się zachmurzyło i Ale mam nadzieję, ze coś zobaczycie

Listę kosmetyków dodam później.

Miłego oglądania

pinky make up - part I
pinky make up - part II

Dodaję w końcu listę mazideł:
podkład Revlon
baza Lumene
sypki cien Vollare
pigmenty MACa
kredka Revlon
cienie Gosha sypkie i prasowane
magik HR
kulki APC
terracotta Golden Rose
tusz do rzęs Max Factor
paletka do brwi Sephora
błyszczyk Revlon
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-08-15 o 20:45
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:30   #2
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Yenn, super! Przejrzyście i ciekawie(tylko rzeczywiście trochę ciemno). Jesteś bardzo sympatyczna
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:43   #3
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Ten podkład taką tapetę robi chociaż dobrze kryje. Bez modelowania lub rozświetlenia wyglądałoby nie za ciekawie.
U mnie makijaż był fioletowy (?) , nie moje kolory generalnie ale plus za wykonanie i optymizm ( mały off - dosyć mam już narzekających Polaków) - miło z rana obejrzeć ładną uśmiechniętą buzię
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:51   #4
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Jest i kolejny step
Szkoda, że słońce zaszło, bo faktycznie ciemno
Ja widzę sympatyczną Yenn i ładny dzienny makijaż w kolorze zimnego różo-fioletu
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:05   #5
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

bardzo mi sie podoba super wszystko tłumaczysz i ładnie wyglądasz w tych kolorach
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:07   #6
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Yenn, super! Przejrzyście i ciekawie(tylko rzeczywiście trochę ciemno). Jesteś bardzo sympatyczna
Dzięki
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ten podkład taką tapetę robi chociaż dobrze kryje. Bez modelowania lub rozświetlenia wyglądałoby nie za ciekawie.
U mnie makijaż był fioletowy (?) , nie moje kolory generalnie ale plus za wykonanie i optymizm ( mały off - dosyć mam już narzekających Polaków) - miło z rana obejrzeć ładną uśmiechniętą buzię
Dzięki Ja ostatnio trochę marudna jestem, ale robienie makijażu sprawia mi tyle radości i jest dla mnie relaksem, że wtedy nie marudzę A podkład nie robi zbyt dużej tapety, to mogło tak wyglądać na filmiku, ale ja nakładam go niezbyt dużo i jest prawie niewidoczny, po kilku/kilkunastu minutach tak jakby wtapia się. Dlatego ogrzewałam twarz dłońmi, żeby się lepiej wtopił
Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Jest i kolejny step
Szkoda, że słońce zaszło, bo faktycznie ciemno
Ja widzę sympatyczną Yenn i ładny dzienny makijaż w kolorze zimnego różo-fioletu
Dzięki No cholera mnie bierze przez to słońce, musze pokombinować z lampami czy cuś
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:12   #7
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Ja Ci dziękuję za podzielenie się patentem "tusz pod kolano" , od dziś będę z niego korzystać


Właśnie skorzystałam i muszę wyznać, że tusz fajnie rozdziela rzęsy, nic nie sklej ai lepiej się nim maluje będę używać patentu

Edytowane przez ryba82
Czas edycji: 2008-08-06 o 10:02
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 09:24   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

A ja tam wszystko widzę. Yenn, super świetnie wygladasz w różowej bluzeczce. w ogóle widzę że mocne i wesołe kolory są dla Ciebie. Razem z makijażem wyglądasz wesoło i naprawdę potrafisz świetnie się malować.
Najbardziej zadziwia mnie efekt jaki daje u Ciebie róż. Totalnie zmienia wygląd twarzy, ładnie ją modeluje.
Ten podkład faktycznie ładnie wygładza i ożywia buźkę, a w sumie niewiele go nałożyłaś.
Jestem pod wrażeniem i już żałuję że obejrzałam cały i nie mam co oglądać
No to żeby pocieszyć jedną duszyczkę wizażu musisz jeszcze coś zmalować
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:32   #9
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Rozpieszczasz nas filmikamiOby więcej ich byłoJak dla mnie świetna lekcja,wszystko przejrzyste i rewelacyjnie wytłumaczoneMiło się ogląda taką sympatyczną osóbke jak Ty

P.s.Ja bym była skłonna poprosic o smokyale to taka tylko moja cicha prozba
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 09:48   #10
malibublue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z zaświatów
Wiadomości: 23
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

cud miód i orzeszki bardzo mi sie podoba makijaż i w ogóle video świetne
malibublue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:08   #11
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

MAtko Yenn! Jaka Ty jesteś urocza!
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:10   #12
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez malibublue Pokaż wiadomość
cud miód i orzeszki bardzo mi sie podoba makijaż i w ogóle video świetne
zgodze sie!
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:15   #13
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podoba super wszystko tłumaczysz i ładnie wyglądasz w tych kolorach
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Ja Ci dziękuję za podzielenie się patentem "tusz pod kolano" , od dziś będę z niego korzystać


Właśnie skorzystałam i muszę wyznać, że tusz fajnie rozdziela rzęsy, nic nie sklej ai lepiej się nim maluje będę używać patentu
Hehehe, mam jeszcze kilka patentów różniastych, ale wszystkich tak od razu nie będę zdradzać Ale ten jest akurat baaaardzo pożyteczny Używaj na zdrowie
Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
A ja tam wszystko widzę. Yenn, super świetnie wygladasz w różowej bluzeczce. w ogóle widzę że mocne i wesołe kolory są dla Ciebie. Razem z makijażem wyglądasz wesoło i naprawdę potrafisz świetnie się malować.
Najbardziej zadziwia mnie efekt jaki daje u Ciebie róż. Totalnie zmienia wygląd twarzy, ładnie ją modeluje.
Ten podkład faktycznie ładnie wygładza i ożywia buźkę, a w sumie niewiele go nałożyłaś.
Jestem pod wrażeniem i już żałuję że obejrzałam cały i nie mam co oglądać
No to żeby pocieszyć jedną duszyczkę wizażu musisz jeszcze coś zmalować
A dziękuję bardzo Lubie siebie w różu, ale niestety do pracy to za ostry kolor A róże, rozświetlacze, brązery - nie mam pojęcia jak bez nich mogłam żyć Pamiętasz pewnie moje poczatki, jak się bałam podkreślania polików bo nie wiedziałam jak to robić - normalnie taka nostalgia mnie ogarnęła Teraz to każdemu polecam róż - magiczny kosmetyk, niezbędny zwłaszcza dla bladych twarzy
Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Rozpieszczasz nas filmikamiOby więcej ich byłoJak dla mnie świetna lekcja,wszystko przejrzyste i rewelacyjnie wytłumaczoneMiło się ogląda taką sympatyczną osóbke jak Ty

P.s.Ja bym była skłonna poprosic o smokyale to taka tylko moja cicha prozba
Dziękować Smokey bedzie jak złapię odpowiednie światło
Cytat:
Napisane przez malibublue Pokaż wiadomość
cud miód i orzeszki bardzo mi sie podoba makijaż i w ogóle video świetne
Dzięki
Cytat:
Napisane przez BaByCaKe Pokaż wiadomość
MAtko Yenn! Jaka Ty jesteś urocza!
I teraz Yenn się zarumieniła jak burak
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:28   #14
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość

A dziękuję bardzo Lubie siebie w różu, ale niestety do pracy to za ostry kolor A róże, rozświetlacze, brązery - nie mam pojęcia jak bez nich mogłam żyć Pamiętasz pewnie moje poczatki, jak się bałam podkreślania polików bo nie wiedziałam jak to robić - normalnie taka nostalgia mnie ogarnęła Teraz to każdemu polecam róż - magiczny kosmetyk, niezbędny zwłaszcza dla bladych twarzy
Pamiętam Twoje początki i o ile pamiętam makijaże składały się z dwóch kolorków, jeszcze narzekałaś że krzywo się malujesz, bo nic nie widzisz
Doszłaś do wprawy, kombinujesz z kolorkami, do tego z czasem właśnie doszły rozświetlacze, róże i inne upiększacze. Opanowałaś świetnie technikę i co tu dużo mówić, świetnie potrafisz te umiejętności wykorzystać. Pomysły masz fajne i tylko się cieszyć makijażem
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:49   #15
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Steep rewelacja
Ale ja pytanko takie - jaka jest trwałość takiego makijażu? Tzn czy np jak robisz makijaż rano to do wieczora Ci się nie ściera podkład z buźki? I cienie mają mniej więcej taki sam kolor jak rano? Bo mi kurka po paru godzinach na oczach zostają same kreski, cienie "znikają"

I natchnęłaś mnie na podkład Revlona i korektor HR - normalnie jakieś cuda
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:16   #16
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Proszę o więcej stepów Świetnie się Ciebie ogląda.
Na moim monitorze nie widziałam tam różowego Ale widziałam że makijaż ładnie błyszczy, poza tym róż działa na Twojej buźce wręcz niesamowicie
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:31   #17
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Świetny step. A propop dziabnięcia, to mi się często zdaża szczoteczką do rzes, boli strasznie... Makijaz mi sie bardzo poodba, połączenie kolorów fajne, wyknonanie jak zwykle perfekcyjne.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:39   #18
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Świetny filmik i step, wiedziałam od dawna że Yen to zdolniacha, do tego bardzo miła osóbka z przyjemnym głosikiem, miło się ciebie ogląda, poproszę o więcej takich stepów
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 11:40   #19
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

również tak uważam wykonujesz super makijaże i przyjemnie się ogląda więcej więcej więcej
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 12:07   #20
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

super step też tak robię z korektorem ,że nakładam na końcu, a jeśli chodzi o Twoją "magiczną gąbeczkę" to od dawna zastanawiam się nad taką z Avonu, z jednej strony kredka a z drugiej gąbeczka i w związku z tym mam pytanie: czy faktycznie lepiej się taką gąbeczką rozciera kredkę?
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:09   #21
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

YEN, brakło mi slów.Super makijaz, świetne wykonanie i bardzo przejrzyscie przeprowadziłas nas po etapach wykonywania makijazuBrawo i prosze o jeszcze I zaraziłas mnie tym rózem, fajny efekt daje.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:20   #22
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Fajnie Ci to wszystko wychodzi.
Dobrze tłumaczysz. Faktycznie dość ciemno na filmiku.

Ale dla mnie tekxt dnia: TUSZ POD KOLANO...
Szkoda, że nie mam warunków, by malować się na siedząco, bo byłby motyw przewodni
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:42   #23
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
zgodze sie!

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Pamiętam Twoje początki i o ile pamiętam makijaże składały się z dwóch kolorków, jeszcze narzekałaś że krzywo się malujesz, bo nic nie widzisz
Doszłaś do wprawy, kombinujesz z kolorkami, do tego z czasem właśnie doszły rozświetlacze, róże i inne upiększacze. Opanowałaś świetnie technikę i co tu dużo mówić, świetnie potrafisz te umiejętności wykorzystać. Pomysły masz fajne i tylko się cieszyć makijażem
Hihihi, bo nie widziałam, jeszcze wtedy chyba soczewek nie nosiłam A jak mi trudno było te dwa kolory pomieszać porządnie, łoooo matkoooo Bardzo dużo mi dały Wasze wskazówki i poprawione zdjęcia w ramach instrukcji naocznej
Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Steep rewelacja
Ale ja pytanko takie - jaka jest trwałość takiego makijażu? Tzn czy np jak robisz makijaż rano to do wieczora Ci się nie ściera podkład z buźki? I cienie mają mniej więcej taki sam kolor jak rano? Bo mi kurka po paru godzinach na oczach zostają same kreski, cienie "znikają"

I natchnęłaś mnie na podkład Revlona i korektor HR - normalnie jakieś cuda
Dzięki Mi makijaż trwa na twarzy cały dzień, często nawet i wieczór Jakoś nigdy nie miałam zbytnich problemów ze schodzeniem podkładu z twarzy, często przysypuję go jeszcze pudrem sypkim, moze to dlatego. Za to cienie jak używałam bez bazy to nawet te z wyższej półki po godzinie mi się zbijały i wałkowały, okropieństwo, teraz na bazie trzymają się nieruszone baaardzo długo Poszukaj moich postów ze słowem "baza", "artdeco", "lumene" - kilka razy pisałam na forum o bazach
Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Proszę o więcej stepów Świetnie się Ciebie ogląda.
Na moim monitorze nie widziałam tam różowego Ale widziałam że makijaż ładnie błyszczy, poza tym róż działa na Twojej buźce wręcz niesamowicie
Dzięki No różowy cień był na początku samym i tak się jakoś nim zasugerowałam
Cytat:
Napisane przez Tajemnicza667 Pokaż wiadomość
Świetny step. A propop dziabnięcia, to mi się często zdaża szczoteczką do rzes, boli strasznie... Makijaz mi sie bardzo poodba, połączenie kolorów fajne, wyknonanie jak zwykle perfekcyjne.
Dziękuję Ja właśnie ze względu na soczewki bardzo ostroznie maluję rzęsiska
Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Świetny filmik i step, wiedziałam od dawna że Yen to zdolniacha, do tego bardzo miła osóbka z przyjemnym głosikiem, miło się ciebie ogląda, poproszę o więcej takich stepów
Dziękuję ślicznie Głos to może i mam miły, ale za to śmiech koszmarny, taki do straszenia dzieci po dobranocce
Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
również tak uważam wykonujesz super makijaże i przyjemnie się ogląda więcej więcej więcej
Dziękować
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:43   #24
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Nie mieszczę się w jednym poście, sorki...

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
super step też tak robię z korektorem ,że nakładam na końcu, a jeśli chodzi o Twoją "magiczną gąbeczkę" to od dawna zastanawiam się nad taką z Avonu, z jednej strony kredka a z drugiej gąbeczka i w związku z tym mam pytanie: czy faktycznie lepiej się taką gąbeczką rozciera kredkę?
Dzięki Tak, gąbeczką rozciera się o wiele lepiej - pacynki mogą ścierać nadmiernie cień czy kreskę, są twardsze, generalnie gorzej rozcierają, a taką gabeczką to można nawet bardzo ładny dymek zrobić
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
YEN, brakło mi slów.Super makijaz, świetne wykonanie i bardzo przejrzyscie przeprowadziłas nas po etapach wykonywania makijazuBrawo i prosze o jeszcze I zaraziłas mnie tym rózem, fajny efekt daje.
Dziękuję ślicznie A tym różem to juz kilka wizażanek zaraziłam, hihihi Ostatnio Karolcię
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Fajnie Ci to wszystko wychodzi.
Dobrze tłumaczysz. Faktycznie dość ciemno na filmiku.

Ale dla mnie tekxt dnia: TUSZ POD KOLANO...
Szkoda, że nie mam warunków, by malować się na siedząco, bo byłby motyw przewodni
Dziękuję Noo wiesz, tusz to można ogrzewać różnymi sposobami - pod pachą, między nogami etc. Ale jak by to dwuznacznie brzmiało - "wkładam tusz między nogi..." Zaraz by były pytania "a po co?"
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 12:47   #25
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Yenn, ja znalazłam taki sposob na Revlona że używam do "wyciągania" z buteleczki patyczka do podważania skórek. Boski sposób jak trzeba wydobyć resztki podkładu No i się nie rozlewa po palcach

Nie znam Cię,ale już polubiłam Wymiatasz!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:33   #26
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Yenn, ja znalazłam taki sposob na Revlona że używam do "wyciągania" z buteleczki patyczka do podważania skórek. Boski sposób jak trzeba wydobyć resztki podkładu No i się nie rozlewa po palcach

Nie znam Cię,ale już polubiłam Wymiatasz!

Heh, mi jeszcze zostało ok. pół buteleczki, szkoda że nie jest z pompką, by było wygodniej
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:23   #27
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Jestem pod wrażeniem! Śliczne wyglądasz, bardzo podobają mi się policzki świetny step
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:02   #28
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Bardzo fajny makijaż , wszystko dopracowane jak trzeba dobrze Ci w tym różu zaczeło mi się jeszcze bardziej podobać jak podkreśliłaś policzki
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:23   #29
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Podobno na allegro są z pompką, nie?
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:45   #30
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Step VIDEO - pinky make up

Przesympatyczna z Ciebie osobka i widac ze zrobienie slicznego makijazu sprawia ci przyjemnosc i wykonujesz go dosc szybko az sama musze zobaczyc te Twoje poczatki na MM bo wierzyc sie nie chce, ale wiem tez ze wlasnie wizaz wyksztalcil albo wydobyl z wielu wizazanek zdolnosci makijazowe i doprowadzily one je do perfekcji jak wlasnie widac an Twoim przykladzie
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.