Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-28, 10:45   #1621
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ines-ka podklad mineralny mozesz nakladac 3 pedzlami
Long Handled Kabuki (pieczarka, najlepszy do pudrow jednak)
Flat Top (scieta pieczarka, idealny do podkladow nakladanych na sucho i na mokro, zapewnia najlepsze krycie)
Foundation Brush (plaski pedzel, troche za dlugie i za wiotkie wlosie jak na pedzel do podkladu, maziajac nim po twarzy wlosie rozczapierza sie na wszystkie strony).
Od siebie proponuje Flat Top - mozesz go uzyc do podkladu (nawet we fluidzie), potem do brazera, rozu, czy pudru, wszechstronny dziad jest
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:35   #1622
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

mam głupie pytanie, czy często są zniżki typu 17%? bo mi się paypal nie naładował przelewem przez święta i nie sądzę by zdążył do 24:00
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 16:57   #1623
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
mam głupie pytanie, czy często są zniżki typu 17%? bo mi się paypal nie naładował przelewem przez święta i nie sądzę by zdążył do 24:00
Praktycznie zawsze jest jakaś promocja i zniżka. Raz jest 5%, raz 20%. Tak więc obecne 17% to nie jakaś super duża zniżka, korzystny jedynie jest próg, od którego dają prezenty, czyli już od 17$.

Mimo wszystko obstawiam, że bardzo szybko pojawią się inne, równie ciekawe promocje.

EDIT:
W jakim banku masz konto?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:01
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:09   #1624
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mi tez paypal nie naladowal konta pomimo wykonania przelewu 23.12...Mysle ze to nie wina banku a paypala wlasnie...Przypuszczam ze dopiero jutro beda ksiegowane wplaty... Ja czekam z niecierpliwoscia-zrobilam juz zamowionko na probki w EDM i Lumiere a chcialabym jeszcze zrobic na Joppa

EDIT
pierwotnie rabat byl do 24.12 dlatego tak sie spieszylam i przelew zrobilam 23.12 a teraz piszecie ze jest do 27...moze wiec przedluza do Nowego Roku..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:14
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:09   #1625
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Praktycznie zawsze jest jakaś promocja i zniżka. Raz jest 5%, raz 20%. Tak więc obecne 17% to nie jakaś super duża zniżka, korzystny jedynie jest próg, od którego dają prezenty, czyli już od 17$.

Mimo wszystko obstawiam, że bardzo szybko pojawią się inne, równie ciekawe promocje.
Zamówienie strona załapała, choć nie udało mi się dokonać płatności pustym kontem paypala. Jak długo może ono "leżeć" nieopłacone? Bo zapłacę (mam nadzieje za kilka dni) 17,82dolara, to i prezent bym dostała

Dziewczyny,
bardzo Wam chciałam podziękować za te "diagnozy przez internet", za cierpliwość, za czytelne opisy jak zamawiać, za WSZYSTKO. Bo nawet jak kosmetyki mi nie podpasują, nawet jak nie pokocham minerałów jak Wy (choc jestem pełna niezdrowego optymizmu- śnia mi się ),to uświadomiłyście mi i pewnie dużej rzeszy kobitek, że coś takiego jak minerałki jest i mimo wszystkich trudności i upierdliwości w sposobie dostarczenia, można to dostać do domu. A dalej idąc, nawet to że zakupy przez internet na obcych stronach są możliwe, przyjemne i mniej kosztowne niż sądziłam. DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.



idę już sobie, bo się zaczynam roztkliwiać. Buziaki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W jakim banku masz konto?
w citi, ale nie polecam, wynoszę się z niego. teraz jestem w polbanku, ale ciągle mam z nimi jakoś pod górkę, a to nie działa karta, a to internet... Więc chcę się przenieść na mbank i paypalem płacić, bo to chyba bezpieczniejsze niż podawanie numeru karty nawet mbankowej (?)
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:14
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:15   #1626
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Zamówienie strona załapała, choć nie udało mi się dokonać płatności pustym kontem paypala.
Tak, już nieraz pisałam o tym, że na EDM możesz zamówienie złożyć i zapłacić za nie później.

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Jak długo może ono "leżeć" nieopłacone? Bo zapłacę (mam nadzieje za kilka dni) 17,82dolara, to i prezent bym dostała
Z własnego doświadczenia wiem, że tydzień na pewno, może nawet dłużej.

EDIT:
Skoro zastanawiasz się nad nowym bankiem, to szczerze polecam Inteligo. Wiele zakupów przez internet możesz wykonać ich kartą (zwykła bankomatową), a powiązana karta z PayPalem nie wymaga rzadnego ładowania. Dopiero na tym wątku dowiedziałam się, że niektórzy muszą najpierw swoje konto payPal doładować, żeby móc płacić. Dla mnie to niezrozumiałe utrudnienie.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:19
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:24   #1627
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tak, już nieraz pisałam o tym, że na EDM możesz zamówienie złożyć i zapłacić za nie później.



Z własnego doświadczenia wiem, że tydzień na pewno, może nawet dłużej.

EDIT:
Skoro zastanawiasz się nad nowym bankiem, to szczerze polecam Inteligo. Wiele zakupów przez internet możesz wykonać ich kartą (zwykła bankomatową), a powiązana karta z PayPalem nie wymaga rzadnego ładowania. Dopiero na tym wątku dowiedziałam się, że niektórzy muszą najpierw swoje konto payPal doładować, żeby móc płacić. Dla mnie to niezrozumiałe utrudnienie.
Mowisz o Inteligo-obecnym ipko- PKO BP?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 17:41   #1628
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Mowisz o Inteligo-obecnym ipko- PKO BP?
Tak, ale jak ja zakładałam swoje konto to nazwa była Inteligo i zawsze jak się loguję, to do konta Inteligo. Ponadto parę miesięcy temu zakładałam drugie konto i też się nazywa Inteligo.

Dopiero teraz jak to napisałaś to wygooglowałam, że Inteligo zmieniło od marca nazwę na iPKO. Nie wiem jaka jest różnica poza nazwą, ale jak Inteligo jest takie świetne (a naprawdę jest) to i iPKO będzie dobre.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-28 o 17:42
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:43   #1629
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja w inteligo lubię jeszcze powiadomienia na sms, wiem kiedy coś się dzieje na koncie.

martagg, mam nadzieję że polubisz EDM

frantic, start to finish fair posiadasz więc wazniejsze jest co napisze o finishing dust, ale wyraźnie wszytsko lepiej się trzymało niż bez stf fair i uzyskalam zdecydowanie lepsze krycie. Zero błysku cały dzień, ale nie mam z tym wększych problemów. Efekt ogólny: super!
btw. używasz go jako bazy czy na podkład?
jutro nakładam finishing dust.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:46   #1630
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny jeszcze jedno pytanie.
Można zrobić tak, że z jednego konta (za pomocą paypala) można zamówić po kolei 2 zestawy próbek w dwóch osobnych paczkach?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:52   #1631
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja w inteligo lubię jeszcze powiadomienia na sms, wiem kiedy coś się dzieje na koncie.

martagg, mam nadzieję że polubisz EDM

frantic, start to finish fair posiadasz więc wazniejsze jest co napisze o finishing dust, ale wyraźnie wszytsko lepiej się trzymało niż bez stf fair i uzyskalam zdecydowanie lepsze krycie. Zero błysku cały dzień, ale nie mam z tym wększych problemów. Efekt ogólny: super!
btw. używasz go jako bazy czy na podkład?
jutro nakładam finishing dust.
Dlatego właśnie interesuje mnie porównanie tych dwóch pudrów.
Używam go i jako bazy i jako pudru, czasem jedna warstwa, czasem dwie - kombinuję sobie zależnie np. od pory roku i aktualnych potrzeb mojej cery.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie.
Można zrobić tak, że z jednego konta (za pomocą paypala) można zamówić po kolei 2 zestawy próbek w dwóch osobnych paczkach?
Dwa, trzy, cztery i ile chcesz.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 17:52   #1632
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

na razie wciąż znam się lepiej na bankach niż na minerałach )
podawanie numeru swojej CODZIENNEJ karty moim zdaniem odpada - szczególnie że większość osób nie specjalnie dba o bezpieczeństwo sowjego komputera.
Ja mam mBank i polecam z kilku powodów:
- bezpłatny!
- bezpłatne przelewy!
- subkonta oszczędnościowe do 5.75%
- opcje kart walutowych internetowych(!) czyli podajesz numer karty, którą sama ładujesz pieniędzmi - nawet jeśli wyciekną te dane to po "zejściu" pieniędzy z karty nadwyżkę kierujesz na konto i masz z głowy.

minusów nie widzę - jeśli chodzi o obsługę klienta wszystko da się załatwić przez telefon - zawsze wszystko załatwiałam od ręki. są też wpłatomaty i punkty obsługi klienta.
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 17:52   #1633
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie.
Można zrobić tak, że z jednego konta (za pomocą paypala) można zamówić po kolei 2 zestawy próbek w dwóch osobnych paczkach?
tak, ale muszą to być oddzielne zamówienia.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 18:10   #1634
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
na razie wciąż znam się lepiej na bankach niż na minerałach )
podawanie numeru swojej CODZIENNEJ karty moim zdaniem odpada - szczególnie że większość osób nie specjalnie dba o bezpieczeństwo sowjego komputera.
Ja mam mBank i polecam z kilku powodów:
- bezpłatny!
- bezpłatne przelewy!
- subkonta oszczędnościowe do 5.75%
- opcje kart walutowych internetowych(!) czyli podajesz numer karty, którą sama ładujesz pieniędzmi - nawet jeśli wyciekną te dane to po "zejściu" pieniędzy z karty nadwyżkę kierujesz na konto i masz z głowy.

minusów nie widzę - jeśli chodzi o obsługę klienta wszystko da się załatwić przez telefon - zawsze wszystko załatwiałam od ręki. są też wpłatomaty i punkty obsługi klienta.
Ja osobiście mBanku nie lubię. Mam w nim konto firmowe i wnerwia mnie, jak długo idą z niego przelewy. W Inteligo jak pisałam mam dwa konta (prywatne i wspólne z moim partnerem) i żałuję niezmiernie, że firmowe założyłam w mBanku. Mogłabym niby to zmienić, ale przez lenistwo na razie jest jak jest.
Dodatkowy plus - agencję PKO mam 50 m od domu, dwa bankomaty w odległości do 200 m od domu. Do najbliższego punktu mBanku mam kilka kilometrów. Jednym słowem dostępność do PKO jest o wiele lepsza i to na pewno nie tylko w moim mieście.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 19:23   #1635
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dziewczyny przypominam sie chetna na wymianke
chetnie dokonam jakiejs zamianki, moge wymienic calutkie opakowanie sample podkladu FAWN original glo( raz uzyte, ubytek niezauwazalny) oraz jeszcze zaklejone folijka wewnatrz opakowanie mini( ale zawartosc samplowa) fawn semi mattei chetnie podziele sie odsypkami rozu walkee talkee i b&b

szukam rozy, o chlodnej tonacji, raczej rozowych lub rozowo brazowych, ew odsypka jakiegos cienia( zielenie, zlote, czerwien
jak ktos chetny zapraszam na priv
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 20:25   #1636
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A jak technicznie wygląda zapłata paypalem? Co wybrać? Mam kartę kredytową, echeck, a gdzie jest paypal?
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-28, 21:27   #1637
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
A jak technicznie wygląda zapłata paypalem? Co wybrać? Mam kartę kredytową, echeck, a gdzie jest paypal?
Wiesz co, temat PayPala był już wałkowany tyle razy. Tu się więcej gada o PayPalu niż o minerałach...

Poczytaj trochę ten wątek. O PayPalu znajdziesz jeszcze informacje TU. Jak będziesz potem miała jakieś konkretne pytania, na które nie znalazłaś odpowiedzi, to wtedy chętnie pomożemy.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-28 o 21:28
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 08:15   #1638
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, który filtr Avene 50 używacie pod minerały? Bo z ciekawosci przejrzałam KWC no i zglupiałam bo tych 50-tek jest kilka... A wkrótce wiosna, słońce, trzeba będzie się filtrować i wolę być przygotowana na to, że filtry i minerały raczej się nie lubią, a gdzieś tu czytałam, że Avene jest kompatybilne z EDM... Będę wdzięczna za dokładnie wskazanie produktu, wtedy będę mogła zacząć już teraz testy...

BTW, czekam na paczuszkę sprzed świąt, wzięłam wtedy zestaw mini + sample + słoik puff (jak ostatnio zamawiałam to go nie było...). Pewnie przyjdzie grubo po nowym roku.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 08:49   #1639
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który filtr Avene 50 używacie pod minerały? Bo z ciekawosci przejrzałam KWC no i zglupiałam bo tych 50-tek jest kilka... A wkrótce wiosna, słońce, trzeba będzie się filtrować i wolę być przygotowana na to, że filtry i minerały raczej się nie lubią, a gdzieś tu czytałam, że Avene jest kompatybilne z EDM... Będę wdzięczna za dokładnie wskazanie produktu, wtedy będę mogła zacząć już teraz testy...

BTW, czekam na paczuszkę sprzed świąt, wzięłam wtedy zestaw mini + sample + słoik puff (jak ostatnio zamawiałam to go nie było...). Pewnie przyjdzie grubo po nowym roku.

gabs
, moje paczuszki szły ostatnio tak 10-12 dni roboczych.
jak dojdzie napisz jak puff jar, bo mam na niego wielka ochote.

widziałyście nagłówek nowego special? Confetti. Pewnie bedzie bardzo świecące.
No nic, czekam sobie na nowy pędzel i kompakty.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 09:32   #1640
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Obilo mi sie o oczy, ze kilka osob zamawialo zestawy cieni, przejrzalam linki z pierwszego postu ale malo znalazlam Moge prosic posiadaczki zestawow sampli cieni o zdjecia i porownanie wielkosci tych sampli do standardowego opakowania cieni
Mam ochote na kilka sypancow z EDM, wraz z mixing medium tworza swietna baze pod inne cienie (Casual Friday nalozony na mokro z mm ).

Aha, dziewczyny nie mylcie dwoch rzeczy - sa dwa konta internetowe Inteligo - Inteligo i PKO Inteligo, ktore teraz nazywa sie iPKO. Karta bankomatowa Inteligo mozna placic bezposrednio w necie ale karta bankomatowa dodana do rachunko PKO powiazanego z iPKO nie. To sa dwa rozne konta i dwie rozne karty.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-29 o 09:45
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:44   #1641
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który filtr Avene 50 używacie pod minerały? Bo z ciekawosci przejrzałam KWC no i zglupiałam bo tych 50-tek jest kilka... A wkrótce wiosna, słońce, trzeba będzie się filtrować i wolę być przygotowana na to, że filtry i minerały raczej się nie lubią, a gdzieś tu czytałam, że Avene jest kompatybilne z EDM... Będę wdzięczna za dokładnie wskazanie produktu, wtedy będę mogła zacząć już teraz testy...

BTW, czekam na paczuszkę sprzed świąt, wzięłam wtedy zestaw mini + sample + słoik puff (jak ostatnio zamawiałam to go nie było...). Pewnie przyjdzie grubo po nowym roku.

Gabs przy avenkach ( z tego co sie orientuje) to problemow nie bedzie bo akurat avenki maja stabilne filtry i mozna robic kazdy makijaz a ochrona bedzie...Ja to mam teraz problem- chce zejsc z avenki 50+ ( krem chyba ma najlepsze opinie-w pomaranczowym opakowaniu) bo jakos za bardzo sie swiece i wpadla mi w oko Bioderma Photoderm Max 50+ teintee.Niby to filtr koloryzujacy a zachowuje sie jak podklad-kryje moje naczynka a buzka jest jednolita ale mam problem bo gdzies czytalam na wizazu ze mika destabilizuje filtry a w RHEA mica jest na pierwszym miejscu ( nie wiem jak w innych mineralkach).

Dzis przetestowalam tonujace SVR ( mineralne) i tez jestem zadowolona kryje swietnie ale co z make-up.? ( domalowalabym jeszcze co nie co bo ja stara pudernica jestem.....Podobno mineralne sa stabilne i mozna po nich mazac...ale nie wcierac tak jak jest to przy mineralnych podkladach...Chyba przyjdzie mi robic tzw "stemple"...:confused :
Jak ktoras zna sie na tym to prosze o odp albo o link bo nie chce z EDM zrobic watku filtrowego..
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:06   #1642
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Obilo mi sie o oczy, ze kilka osob zamawialo zestawy cieni, przejrzalam linki z pierwszego postu ale malo znalazlam Moge prosic posiadaczki zestawow sampli cieni o zdjecia i porownanie wielkosci tych sampli do standardowego opakowania cieni
Mam ochote na kilka sypancow z EDM, wraz z mixing medium tworza swietna baze pod inne cienie (Casual Friday nalozony na mokro z mm ).

Aha, dziewczyny nie mylcie dwoch rzeczy - sa dwa konta internetowe Inteligo - Inteligo i PKO Inteligo, ktore teraz nazywa sie iPKO. Karta bankomatowa Inteligo mozna placic bezposrednio w necie ale karta bankomatowa dodana do rachunko PKO powiazanego z iPKO nie. To sa dwa rozne konta i dwie rozne karty.
Do mnie nie doszly cienie i czekam na odpowiedź od edm co w związku z tym
ale wczesniej zmówiłam jeden i jest w wypelnionym do końca pojemniczku tym jak sample podkłady i jest go z oznaczenia 1 g/0.35 oz i napis mini-nie sample
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:24   #1643
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziekuje Ja mam dwa cienie z gratisow promocyjnych i na nich jest napisana pojemnosc 3,5 gram, dlatego bylam ciekawa jaka jest roznica.
Trzymam kciuki zeby sprawa z cieniami sie wyjasnila
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:17   #1644
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który filtr Avene 50 używacie pod minerały? Bo z ciekawosci przejrzałam KWC no i zglupiałam bo tych 50-tek jest kilka... A wkrótce wiosna, słońce, trzeba będzie się filtrować i wolę być przygotowana na to, że filtry i minerały raczej się nie lubią, a gdzieś tu czytałam, że Avene jest kompatybilne z EDM... Będę wdzięczna za dokładnie wskazanie produktu, wtedy będę mogła zacząć już teraz testy...

BTW, czekam na paczuszkę sprzed świąt, wzięłam wtedy zestaw mini + sample + słoik puff (jak ostatnio zamawiałam to go nie było...). Pewnie przyjdzie grubo po nowym roku.

Gabs,wybierz przede wszystkim Avene w pomaranczowych opakowaniach-one maja filtry mineralne i chemiczne,posiadaja takze Tinosorby jednak najwazniejsze zebys sobie dobrala odpowiedni dla skory filtr
Reszta to bardzo subietktywne odczucia i opinie,poza tym wciaz wiemy zbyt malo na temat destabilizacji Parsolu.

Milena72 Ty chcesz jeszcze domalowac sie na tonujacy SVR 50?to chyle czola bo u mnie spelnia funkcje pudru i podkladu w jednym-zreszta jego nie sposob nalozyc przepisowa ilosc bo bedzie mega tapeta na twarzy a na koniec daje jedynie jedwabnego Hauschke bo ladnie rozjasnia odcien filtra,ktory w sumie u mnie jest ladnym bezem
Poza tym nie polecam Ci laczenia makijazu na filtrach mineralnych,ktore sa geste i pastowate,na dodatek niesamowicie rozjasniaja skore i musisz sumiennie przylozyc sie do aplikacji pamietajac pozniej,ze kazde najmniejsze starcie filtra oslabia ochrone i trzeba je czesciej aplikowac.
Tutaj w skrocie
http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=966
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:48   #1645
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Mam pytanie, bo nie moge znalezc odpowiedzi..

Chcialam zalozyc terz konto na paypal.pl i tam pisze tak:

Nazwisko (identyczne jak na karcie kredytowej)

Czyli jak mam zwykla karte platnicza to nie moge sie zarejestrowac i nie bede mogla kupowac?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:52   #1646
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10254147
Wątek o Paypalu, tutaj pytamy.

Proszę już tu nie zaśmiecać pytaniami o karty itd.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:57   #1647
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Juz znalazlam odpowiedz, dzieki, myslalam ze tu zapytam o tutaj bylo duzo w tym watku o paypalu ale jakbym miala spedzic pare godzin na szukaniu miedzy tymi stronami to by mi sie odechcialo zakladania tego konta
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:38   #1648
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

gabs
, moje paczuszki szły ostatnio tak 10-12 dni roboczych.
jak dojdzie napisz jak puff jar, bo mam na niego wielka ochote.

widziałyście nagłówek nowego special? Confetti. Pewnie bedzie bardzo świecące.
No nic, czekam sobie na nowy pędzel i kompakty.
Puff jar to naprawdę niezły wynalazek, ale nie jest wszechstronny. Według mnie do nakładania podkładu dobry nie będzie. Nie rozprowadzi go tak dobrze jak pędzel, w dodatku trudniej o higienę. Nieźle się natomiast spisze do pudru, do poprawek w ciągu dnia jak jesteśmy poza domem. Ja mam w jednym pudełeczku puff jar róż i już bez problemu wychodzi mi jego nakładanie. Mimo że róż jest dość ciemny, to ze stopniowaniem intensywności nie ma żadnego problemu.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, dziewczyny nie mylcie dwoch rzeczy - sa dwa konta internetowe Inteligo - Inteligo i PKO Inteligo, ktore teraz nazywa sie iPKO. Karta bankomatowa Inteligo mozna placic bezposrednio w necie ale karta bankomatowa dodana do rachunko PKO powiazanego z iPKO nie. To sa dwa rozne konta i dwie rozne karty.
Vril dzięki za informację .To wyjaśnia dlaczego mogłam całkiem niedawno założyć kolejne konto Inteligo i wciąż można tam konta zakładać.

Zatem jeszcze raz polecam konto w Inteligo.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 13:57   #1649
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Puff jar to naprawdę niezły wynalazek, ale nie jest wszechstronny. Według mnie do nakładania podkładu dobry nie będzie. Nie rozprowadzi go tak dobrze jak pędzel, w dodatku trudniej o higienę. Nieźle się natomiast spisze do pudru, do poprawek w ciągu dnia jak jesteśmy poza domem. Ja mam w jednym pudełeczku puff jar róż i już bez problemu wychodzi mi jego nakładanie. Mimo że róż jest dość ciemny, to ze stopniowaniem intensywności nie ma żadnego problemu.
właśnie tego bym oczekiwała od puff jar'a Chciałam przesypać któryś finishing powder, tak na wszelki wypadek na ewentualne poprawki. A z różem fajny pomysł!
A w ogóle to chyba wole start to finish fair, dziś z finishing dust trochę się błyszczę i już raz robiłam małą poprawkę. Cieszę się że stf fair mam w wersji big.
Poza tym, oba są transparentne, ale finishing dust jakby...bardziej
Ogólny efekt bardzo porównywalny, ale lepiej utrzymuje się z stf fair.
To takie wrażenia w drugim dniu porównywania.


Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Vril dzięki za informację .To wyjaśnia dlaczego mogłam całkiem niedawno założyć kolejne konto Inteligo i wciąż można tam konta zakładać.

Zatem jeszcze raz polecam konto w Inteligo.
to ja dodam tylko, że równiez z inteligo jestem bardzo zadowolona, a frantic dobrze przedstawila jego plusy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 14:35   #1650
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Listonosz przyniósł mi dziś paczkę
Nie śmiejcie się z mojej pędzlomanii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nanomi-edm-12_08a.jpg (64,2 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi-edm-12_08b.jpg (37,6 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi-edm-12_08c.jpg (31,9 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi_choinka.jpg (30,1 KB, 72 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.