red_black_white VIDEO make up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-17, 20:53   #1
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Talking

red_black_white VIDEO make up


Kolejny filmik-stepik, zapraszam do oglądania Robiony nową paletką Inglota

-> red_black_white make up



Zaraz dodam listę kosmetyków, tylko sobie przypomnę, czego uzywałam

Mazidła:
baza Lumene
cienie Bell matowe
cienie Inglota
cień Vollare
magik HR
róż L'Oreal
rozświetlacz Maybelline
paleta do brwi Sephora
kredka do ust Oriflame
błyszczyk Oceanic
tusz Max Factor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (111,4 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (117,9 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (112,0 KB, 185 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2008-08-18 o 15:05 Powód: dodanie zdjęć
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:19   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Yen jak zawsze nas zaskakuje! Baaardzo mi się podoba!! Jest po prostu ślicznie!!! Superowsko.. i ten czerwony.. mhmmmm... I do tego pierwszy raz wykonywałaś ten makijaż ! Miodzio !
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 21:55   #3
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Yenn, niestety mam zastrzeżenia - poucinałaś straszliwie filmik, przez co stracił baaaardzo wiele. Zamiast podzielić go na dwie części i pokazać dokładnie, tak jak robiłaś to wcześniej, każdy Twój ruch, dałaś tylko namiastkę. To ma być step by step, czyli instruktaż, jak w najmniejszym szczególe wykonać taki makijaż, a Ty pokazałaś czym go wykonać, np: pokazałaś paletkę do brwi Sephora, ciach - pomalowane brwi. Niestety jestem zawiedziona tym stepem.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:08   #4
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Niestety, ale również przyłączę się do wypowiedzi Jeanne90, szkoda że tak poucinałaś ten filmik.
Co do makijażu to również mnie nie urzekł jak poprzednie, coś mi nie grało z cieniami,nie podobało mi się roztarcie, u mnie wygląda to jakby były takie plamy cieni na oku,słabo roztarte cienie, rozumiem że to szybki makijaż jak i również że oświetlenie nie było najlepsze.
Czekam na kolejne filmiki i mam nadzieję, że mniej okrojone.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:40   #5
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Dzięki Dziewczyny
Wiem, że filmik jest strasznie poucinany, ale najważniejsze rzeczy widać jak robię. Z samego makijażu poucinałam trochę jak maluję rzęsy i te brwi nieszczęsne, reszta to były "inne" czynności - nad tym makijazem ciążyło chyba jakieś fatum... Ciągle mi coś spadało, dzwonił telefon i musiałam odebrać, przyszedł listonosz, w dodatku nagle zaczęło padać i przerwałam, bo juz nic nie byłoby widać, a po deszczu wyszło piękne słońce, co z tego, ze piękne, jak okropnie raziło w oczy i właśnie przez nie widać ten makijaż tak jakby w plamach (bo roztarcie między cieniami było płynne, ale z zachowaniem odrębnych barw). Już chyba zreszta pod koniec tego filmiku widać moją rezygnację i w sumie lekkie rozbawienie, bo wolałam się z tego śmiać niż się wsciekać No ale kończąc moje żalące sie wywody - postaram się, zeby następny filmik nie był aż tak poucinany, ale nie chcę też powtarzać tego, co było w poprzednich stepach, jak. np. nakładam cień na brwi...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:47   #6
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
(...) No ale kończąc moje żalące sie wywody - postaram się, zeby następny filmik nie był aż tak poucinany, ale nie chcę też powtarzać tego, co było w poprzednich stepach, jak. np. nakładam cień na brwi...
Ale weź pod uwagę, że ktoś może chcieć obejrzeć tylko ten filmik, a nie wszystkie I wtedy się nie dowie, jak malować brwi

Ehh jestem trochę nieprzyjemna dzisiaj, wybaczcie, jakiś taki lipny humor mam...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 22:57   #7
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Ale weź pod uwagę, że ktoś może chcieć obejrzeć tylko ten filmik, a nie wszystkie I wtedy się nie dowie, jak malować brwi

Ehh jestem trochę nieprzyjemna dzisiaj, wybaczcie, jakiś taki lipny humor mam...
no dobrze ale sądze ze lepiej pokazać cieniowanie, niż malowanie brwi bo je się maluje zawsze tak samo, chyba że makijaz jest artystyczny i wymaga jakiegoś na przykład przedłuzenia łuku. Jak dla mnie ważniejsze jest cieniowanie bo są różne sposoby nakładania cieni i przez poznawanie kolejnych sama się duzo nauczyłam trzeba się zmieścic w tych 10 minutach ze wszystkim, wec troche poucinane jak dla mnie moze byc (sama maluję rzęsy wieeeeki )

za to ja bym jeszcze była skłonna zamieścić zdjęcie makijazu ze zbliżeniem na wątku jeśli to nie problem oczywiście


a sam makijaz mi się akurat podoba oprócz tego srebra na łuku sama coś takiego postaram się zmalować dzięki Yen
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-17, 23:06   #8
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: red_black_white VIDEO make up

No i światło by się inne przydało bo makijaż nie jest zbyt widoczny na filmiku, no i zdjęcia na koniec.
Jak się nie mieścisz w 10 minutach to rób dwie części po taki pocięty filmik rzeczywiście nie jest fajny. Ja nawet się zastanawiałam czy nie przegapiłam tych brwi i aż obejrzałam dwa razy.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:16   #9
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: red_black_white VIDEO make up

super , fajnie ze znalazlas troche czasu by zrobic taki step i w ten sposob pokazujesz innym jak sie malowac dzieki wielkie.
mi nie przeszkadzalo ze jest okrojony film najwazniejsze czyli cieniowanie i nakladanie rozu bylo i to jest dla mnie wazne hehe. pozdrawiam.
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 23:18   #10
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
no dobrze ale sądze ze lepiej pokazać cieniowanie, niż malowanie brwi bo je się maluje zawsze tak samo, chyba że makijaz jest artystyczny i wymaga jakiegoś na przykład przedłuzenia łuku. Jak dla mnie ważniejsze jest cieniowanie bo są różne sposoby nakładania cieni i przez poznawanie kolejnych sama się duzo nauczyłam (...)

za to ja bym jeszcze była skłonna zamieścić zdjęcie makijazu ze zbliżeniem na wątku jeśli to nie problem oczywiście
(...)
A ja chciałabym wiedzieć jak dokładnie nakłada się 'substancje' z paletki Sephory, bo cieniować na powiekach umiem, ale nie wiem w jakiej kolejności malować brwi - wosk, potem cień czy może odwrotnie

A co do zbliżenia makijażu w wątku - sama chciałam to zaproponować
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 06:30   #11
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Filmik trochę nieczytelny, poucinany, ale o ty już dziewczyny mówiły. Makijaż świetny, strasznie mi się podoba, uwielbiam czerwień na powiekach.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 09:04   #12
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Dziękuję za komentarze i rady
Cały czas szukam lepszego swiatła, niestety u mnie w mieszkaniu nie jest to łatwe Akurat do tego makijażu mam jakieś zdjęcia, zgram je dzisiaj z aparatu i wstawię w pierwszy post.
A co do używania paletki Sephory, to nie pamietam, ale chyba jest na niej opis co do czego jest Cienie służą podkreślaniu koloru brwi, a wosk utrwalaniu, dyscyplinowaniu i nabłyszczeniu, więc logicznie rzecz biorąc najpierw nakładamy cienie, a potem wosk Żadna filozofia
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 10:15   #13
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: red_black_white VIDEO make up

super
marudzisz strasznie a wyszło b.ładnie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 11:26   #14
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Strasznie mnie zawsze kusi wykonać taki makijaż na sobie, ale na szczęście brak czerwonych cieni powstrzymuje mnie przed tym, bo chyba wyglądałabym wampirowato Co dziwne, masz równie delikatną urodę, a wyglądasz ładnie w tak mocnej i odważnej czerwieni na oku

Też zwykle najwięcej czasu zajmuje mi nie cieniowanie powiek, a tuszowanie rzęs
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:47   #15
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Ja wprawdzie na temat efektu wypowiem się kiedy indziej, bo obecnie jestem na wczasach i monitor w który się wpatruję ukazuje wielkie ciemności
Chciałam jednak powiedzieć że mnie nie zawiódł filmik bo uważam że jest całkiem ok, ale opinie a właściwie podejście niektórych osób...
Dokładnie jak odpowiedziała Yenn, jeśli ktoś chce wiedzieć jak używa się kosmetyku to warto jednak najpierw poczytać na opakowaniu albo w internecie, a może najlepiej- spróbować na sobie Albo jeśli ktoś chce wiedzieć jak Yenn maluje brwi czy też jak wykonuje inne triki makijażowe nie pokazane dotychczas to wystarczy poprosić.
Ech, uważam ze tak czy siak należą się brawa. Przede wszystkim za chęci pokazania nam makijażu w nowatorski sposób i za masę włożonej w to pracy.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:58   #16
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: red_black_white VIDEO make up

Bardzo lubię oglądać twoje filmiki ale tez mam kilka zastrzeżeń - to nieszczęsne światło przez które praktycznie nie za bardzo widać kolory . Miała bym proźbe jesli było by to możliwe , że jeśli np podczas filmu światło jest nie bardzo to żebys na forum dodała zdjęcia powiek z bliska np jak wyglądają (może w jakims lepszym świetle ... hmm na balkonie. Chodzi mi o cos akiego jak robiła np Gamegir czyli dawał filmiki a do tego jeszcze fotki .

No ale tak w ogóle to czekam na kolejnego stepa
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:16   #17
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Dzięki Dziewczyny
Troszkę marudzę, hihi, ale ciągle pracuję nad tym, żeby te filmiki były lepsze, zwłaszcza pod względem oświetlenia, może kiedyś mi się uda zrobić tak, żeby było wszystko dokładnie widać i jeszcze zmieścić się w 10 minutach bez cięcia I zacznę robić zdjęcia do tych makijaży

A co do komentowania, to mam dystans do pewnych opinii i nie biorę wszystkiego do siebie - zawsze cenię konstruktywną, kulturalnie wyrażoną krytykę, a jak ktoś na mnie bluzga i chamsko komentuje każdy szczegół mojej fizjonomii to takie komentarze z yt kasowałam, chociaż zdarzało się, ze jakieś śmieszniejsze zostawiałam Śmiech to zdrowie w końcu No i zawsze staram się w miarę szybko i wyczerpująco odpowiadać na zadane pytania

Aaa, a co do czerwieni na powiekach, to radzę się przełamać i spróbować, ona tylko tak groźnie wygląda, ale potrafi pięknie ożywić makijaż i kolor oczu, i efekt może być całkiem zaskakujący
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:32   #18
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: red_black_white VIDEO make up

hehe usmialam sie bo fajen czasami teksty daWALAS Czesto sobie ogladam Towje Makijaze na MM nie moge sie nadziwic jak łatwo wam to wychodzi.
Brawo!)
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:37   #19
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: red_black_white VIDEO make up

To ja z niecierpliwością czekam na zdjęcia Pozdrawiam
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 14:34   #20
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Gratuluje kolejnego video, Yenn
Cieszy mnie bardzo ze masz chec i odwage sie pokazac, takie stepy sa bardzo cenne dla niektorych osob, w tym mnie -wiele sie moge dzieki nim nauczyc.
A kazdy twoj filmik bedzie z pewnoscia coraz lepszy.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:07   #21
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Dziękuję

Dodałam foty, nie są najlepsze ze względu na światło, ale zawsze
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:48   #22
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: red_black_white VIDEO make up

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dodałam foty, nie są najlepsze ze względu na światło, ale zawsze
Nooo teraz widać efekt podobaja mi sie kolorki fajnie to wygląda (na filmie całkiem co innego było widać dzieki że dodałaś zdjęcia)
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:15   #23
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: red_black_white VIDEO make up

No teraz widać fajnie pomalowane oczęta i nie tylko
Zdjęcia i makijaż na nich podoba mi się, a niestety tego efektu na filmie nie było widać.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:15   #24
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Nooo teraz widać efekt podobaja mi sie kolorki fajnie to wygląda (na filmie całkiem co innego było widać dzieki że dodałaś zdjęcia)
Hehe, u mnie na monitorze kolorki wyglądają podobnie, tylko trochę ciemniej, no i potem to słońce ostre trochę zniekształca barwy. Nakręciłam z tydzień temu stepa "smokey eyes", ale na razie nie mialam nawet czasu zgrać go na kompa, może w tym tygodniu mi sie uda. Ciekawe co mi wyszło...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:35   #25
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: red_black_white VIDEO make up

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Hehe, u mnie na monitorze kolorki wyglądają podobnie, tylko trochę ciemniej, no i potem to słońce ostre trochę zniekształca barwy. Nakręciłam z tydzień temu stepa "smokey eyes", ale na razie nie mialam nawet czasu zgrać go na kompa, może w tym tygodniu mi sie uda. Ciekawe co mi wyszło...

ooo to fajnie że będzie kolejny filmik
Pusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:01   #26
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Yenn na fotach makijaż baaardzo mi się podoba ale na filmiku troszkę mniej,może to przez te swiatlo,sama nie wiem..piękne połączenie czerni z czerwienią,poliki rewlacja
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 09:07   #27
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: red_black_white VIDEO make up

rzeczywiscie swiatlo troche nia fajne ale sam step abrdzo przyjemny ja sie nie czepiam powycinanych rzeczy bo jesli ktos jest stalym ogladaczem to pewno i no wie jak co wczesniej robilas

sam makijaz na stepie byl dosyc nei widoczny ale tutaj na zdjeciach prezentuje sie bajer
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 12:06   #28
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Dzięki Dziewczyny
Zdjęcia były robione z lampą, więc widać lepiej
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 09:17   #29
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: red_black_white VIDEO make up

YenneferD oglądałam firlmiki
makijaże super, i patent z tuszem pod kolano mnie rozwialił
Pozdrawiam!
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 11:32   #30
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: red_black_white VIDEO make up

Na filmiku nie podobało mi się, ale na zdjęciach całkiem fajnie to wygląda... dużo lepiej niż mój czerwony (ale ja na sobie nie lubię wielu makijaży, bo wydaje mi się, że nie równo, że nie wypada, że za mocno... eh... ale u innych lubię)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.