wasz ulubiony sklep? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-19, 19:21   #1
eminem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9

wasz ulubiony sklep?


hehe ja znowu o tych ciuchach
ale mam pytanie jaki jest według was najlepszy sklep z ubraniami w Polsce? Ja za taki najmodniejszy chyba uważam Zare. A jak wy?
Czekam na odpowiedzi, papatki <cmok>
eminem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 19:58   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: wasz ulubiony sklep?

witam
to trudne jednoznacznie wskazac ulubiony sklep,bo w kazdej z nowych kolekcji mozna znależc cos fajnego niekoniecznie w tym samym sklepie,poza tym sklepy firmowe sa tylko w dużych miastach i nie każdy na codzien styka sie z Zarą czy innymi firmówkami.
ja swego czasu na samym początku jak powstały ubierałam sie tylko w Trollu.teraz ten sklep ma przerost cen nad jakościa.
czasami w małych sklepikach mozna znależc ciuchy tańsze i lepsze jakosciowo niz w firmówkach,podobnie jak w sklepach typu second hand .
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 20:14   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: wasz ulubiony sklep?

Heh, zgadzam się z Paulą Zalezy od kolekcji i danego ciucha Np. Reserved miał fajną kolekcję zimową, a fatalną moim zdaniem letnią. Dlatego zawsze wybieram ciuch - a jego marka już nie ma takiego znaczenia, o ile mi się podoba

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 20:15   #4
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wasz ulubiony sklep?

Tiaaaa, Zara, weszłam tam raz. Jak zobaczyłam ceny, to wyszłam i nie wróciłam Ja lubię Reserved, bo ma ciuchy dobrej jakości, modne i ładne, a przy tym niedrogie. Często są przeceny. Ubieramy się w Reserved i ja i mój chłopak i oboje jesteśmy z tych ciuszków zadowoleni
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 20:25   #5
Neva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 2
Re: wasz ulubiony sklep?

1.Terranova!!!sklep super, maja dobre ubrania bo przystepnych cenach!!2.Mango !!modne ciuchy,ktore dobrze sie nosza,ale sklep jest tylko jeden w Wa-wie i jednen w Poznaniu!!mam daleko, kiedu wejdziemy do Unii bedzie mozna zamiawaiac przez inet. 3.Reserved -b.fajny. Nieco dziwne i b.drogie sa ubrania Morgana, ale tam tez od czasu do czasu mozna cos znalezc,choc rzadko.......:-D
Neva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 20:27   #6
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: wasz ulubiony sklep?

Hmm... Terranova ma moim zdaniem ubranka baaardzo słabiutkiej jakości. Ja lubię jeszcze Orsay'a, choć tam jest trochę za duzo różu, ale można coś znaleźc ładnego
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 20:37   #7
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: wasz ulubiony sklep?

Przez długi czas uwielbiałam Orsaya, Terranovę, Vero Modę i Trolla, ale stwierdziłam, że coraz ciężej kupić tam coś, co by mi odpowiadało - wszystko jest albo udziwnione, albo kiczowato landrynkowe, albo nieadekwatnie drogie.
Pożegnałam się więc z tymi markami i tylko czasem skuszę się na wizytę w Vero Modzie albo terranovie, ale naprawdę nieczęsto i zwykle wychodzę nic nie kupując.
Od jakiegoś roku jestem wierna Promodowi, Solarowi, Camaieu, Tatuum, Reservedowi, Claire, River Island, Benettonowi, Autographowi i czasem zaglądam jeszcze do Cubusa.
Wchodząc do powyższych sklepów mam pewność, że chociaż jedna lub dwie rzeczy spodobają mi się na tyle, bym je przymierzyła.
I mam pewność, że nie muszę biegać po całym mieście, bo z góry wiem, w których sklepach czego mogę się spodziewać.
A najwięcej ciuchów mam chyba z Tatuum, Promodu, Camaieu i Claire.
Buty i bieliznę kupuję gdzie indziej, ale to już inny temat.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-19, 20:42   #8
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: wasz ulubiony sklep?

a ja zawsze, kiedy mogę zaglądam do (jestem z Warszawy):
Peek @ Cloppenburg (jest w Sadyba Best Mall i Galerii Mokotów) - ZAWSZE tam coś kupię - mają świetne bluzeczki koszulowe, sweterki, różnej maści pulowerki i duzo fajnych (latem oczywiście) ciuszków z lnu i super jakość!!!
Cubus i KappAhl (w Cubusie mają zawsze fajne zimowe kurteczki)
Tatuum
Solar (cuuudne zimowe, wełniane spódniczki i spódnice, kocham je)
Schaffa i Quiosque
Galeria Centrum (naprawdę czasami można tam kupić coś fajnego )zwłaszcza Autographa i Lineara, bo Frodo już nie za bardzo, jakość dość tandetna
na początku jeszcze lubiłam Reserved i Camaieu, ale teraz jakoś nic do mnie nie przemawia

Miałam wymienić tylko jeden, najwyżej dwa sklepy, qrcze, ale się rozpisałam!!!
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 20:52   #9
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: wasz ulubiony sklep?

Orsay. Zawsze coś dla siebie wynajdę. GC jest niegłupia. Kiedyś lubiłam Trolla, ale teraz jak ktoś wspomniał ceny w górę jakość w dół. Ostatnio wypatrzyłam w Wola Parku H&M, upolowałam tam sukienkę śliczną, widziałam parę niezłych rzeczy i ceny są rozsądne. Zaglądam też do Terranowy, ale kiedyś było tam lepiej... Jeszcze KappAhl jest niezły. Ale wszystko zależy od kolekcji. Najabrdziej lubię Orsay, H&M, GC i KappAhl.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 21:13   #10
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: wasz ulubiony sklep?

InWear, Tatuum, Promod, Sisley, H&M
także Mango, Claire (zwł swetry), Zara, Benetton.

W zasadzie poza H&M i czasem Tatuum wszędzie kupuję tylko na wyprzedażach
Do Claire, Sisley, Zary w ogóle nie wchodzę jak są normalne ceny. Po co się denerwować?
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 21:14   #11
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: wasz ulubiony sklep?

A ja...hmmm...własciwie nie kupuję nic w polskich sklepach.
Po pierwsze, bo w mojej mieścinie jak coś kupisz, to zaraz widzisz swojego klona na ulicy. Można znaleźć coś lepszego, ale ten problem... Ew. w Koszalinie coś. Ale wszystko jedno: dla mnie to nędza z bidą . Przez ostatni rok (od wakaji do wakacji) kupiłam w Polsce jedną bluzkę bez rękawów za 20 zł .
Po drugie, i najważniejsze, zostalam obdarzona tym jakże niezwykłym darem, jak ciotka w Niemczech. Poszczęściło mi się. Jeździmy co roku, a tam jak obniżka, to obniżka! Tam moje ulubione sklepy to New Yorker, Jean Pascale... A ja jestem sknera -lubię wygrzebać coś naprawdę taniego i fajowego. Np. koszulę za niecałe 3 Euro .
No cóż...nie powiem (yyy...napiszę!) jakie mam ulubione sklepy, bo takich w naszym pięknym kraju nie mam...
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-08-19, 21:23   #12
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: wasz ulubiony sklep?

Zgadzam sie z poprzedniczkami, wszystko zalezy od kolekcji i zawartosci portfela na ten czas. Natomiast zawsze jestem w stanie wypatrzec cos fajnego w Montonie (GM i Wola Park), letnie rzeczy czasem kupuje w Pimkim (to mi zostalo z pobytu za granica, gdzie ta siec jest bardzo modna), Orsay juz do mnie w ten sposob nie przemawia, za duzy tam balagan jak dla mnie. Chociaz Pimki jest podobny. Ogolnie z wiekiem mysle, ze sklepy do ktorych zagladamy sie zmieniaja. Kiedys lubilam Trolla, a teraz nawet nie patrze na wystawe Lubie Benettona za to, ze wiem, ze jak kupie np niebieska koszulke, to za rok bedzie ona rowniez niebieska River Island ani Morgan do mnie nie przemawiaja, promuja zawsze jakas taka dziwna dla mnie mode Lubie czasami Reserved. A i uwielbiam In Wear za te ich klasyczne spodnie, moje ulubione Czarnych spodni nie kupie gdzie indziej, jak tylko tam. Podobnie jak Lejka odkrylam H&M, ladne rzeczy, za przystepna cene, a na wyprzedazy nawet bardzo przystepna cene

Cheetah

ps. Przypomnialo mi sie, ze plaszczyki zimowe polecam kupowac w Royal Collection, ceny nie najnizsze, ale jakos gwarantowana. Podczas poprzedniej zimy kupilam plaszczyk w Reserved, i w polowie zimy biegalam juz za nowym. Mnie to nie bawi. Wiec takie 'powazniejsze' ubrania staram sie kupic dobrej jakosci, co niestety czesto oznacza, za wyzsza cene
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 23:05   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: wasz ulubiony sklep?

witam
szkoda ,że w moim miescie nie ma takiego wyboru sklepów,jest Orsay,simple i to chyba wszytsko wiec wyboru nie ma za dużego.
w moich rodzicow miescie jest Tattum ale nie cala kolekcja,mam wrazenie ze jakies resztki
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 01:23   #14
kasia_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 50
Re: wasz ulubiony sklep?

Ja bardzo lubię Claire. To jedyny sklep, w którym wszystko mi się podoba Poza tym Morgan, Benetton, MMC, Zara i oczywiście Jackpot. Ostatni przekonałam sie do Moltona, niestety nie ma w Krakoffie ale często jestem w Cz-wie i tam zaopatruję się w ich ciuszki. Co do Trolla i Camaieu to moim zdaniem mają tam same jednorazówki
kasia_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 06:30   #15
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: wasz ulubiony sklep?/buty na jesień

Wiecie co ja szukam butów na jesień, byłam juz w 2 miastach i w jednym nic nie mam, a w drugim są szczątkowe pary z zeszłego sezonu. Ale królują tam jeszcze sanadły i klampi, no i KOZAKI.I we wszystkich sklepach oczywiście, CZUBKI, nic innego nie uświadczysz.BOże przymierzałam jedne, ja mam rozmiar stopy 41 i wiecie, miałam nogi jak podolski złodziej . Producencio sie nie popisali. Ja chcę buty ładne i wygodne!!!!!
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 08:36   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: wasz ulubiony sklep?/buty na jesień

Na pewno prawdą jest, że wszystko zależy od kolekcji. Niemniej istnieje taka grupa sklepów do których się zagląda z nadzieją znalezienia czegoś ładnego.. u mnie to są..

ESPRIT chyba w każdej kolekcji jest coś ładnego.. niemniej o ile ceny koszulek są znośne.. o tyle swetry,kurtki czy spodnie lepiej kupować na wyprzedaży

BENETTON ..od dwóch lat w każdej kolekcji jest to samo [z klasycznych ubrań].. za to te udziwnione i z kosmosu są wciąż nowe . niestety to wina dyrektorów polskich sklepów.. w tym roku będąc na Krecie wstąpiłam do sklepu Benettona i widziałam całkiem nowe kolekcje nie to co u nas.. zupełnie nowe rzeczy na ten sezon niemniej lubię ten sklep. rzeczy Benettona są niezniszczalne. klasyczna czarna koszulka z białym napisem służy mi od kilku lat. niemniej dżinsy mają w tym sklepie ceny z kosmosu, kurtki również.. na wyprzedaży można poszaleć

CLAIRE wspaniała jakość. dokładne przeciwieństwo ORSAYA czy TERRANOVY. kurtki, spódnice i żakiety mają porządne podszewki. uwielbiam dobrze wykończone rzeczy a nie tylko ładne z zewnątrz.. niestety ceny.. powalające, swetry za ponad 350zł.. o kurtkach nie wspomnę... za to na wyprzedaży, która zawsze sięga w końcu 70% [a jeśli dana rzecz przewisi ze 2 wyprzedaże to o wiele wiele więcej] można wygrzebać śliczne sweterki, czasem spódnice.. rzeczy nie do znoszenia! nie lubię spodni z Claire, bo są zazwyczaj zwężane ku dołowi i bardzo wysokie w stanie.. ale sweterki kocham! i mam 3 kurtki Claire [wszystkie z wyprzedaży ] .. ach i nie lubię jeszcze Claire za to, że czasem coś mi się strrasznie podoba, jest przecenione o 70%... tylko, że nawet rozmiar 34 jest taaaaki wielki.

RESERVED przystępne ceny, dobra jakość.. rzeczywiście kolekcja zimowa była fantastyczna a letnia raczej kiepska... choć tu jest dokładnie tak jak z Benettonem - firma ma baardzo szeroki asortyment i w każdym sklepie jest co innego i dla przykładu o ile w lato było dużo ślicznych rzeczy w WOLA PARKU o tyle w GALERII MOKOTÓW czy w sklepach w centrum Warszawy nie były już takie ładne. [pokrywały się w.. 20%]

JACPOT, IN WEAR, COTTONFIELD etc czyli marki, które znajdują się zazwyczaj pod jednym dachem . z In Wear podoba mi się wieeele rzeczy i ceny są raczej przystępne. wszystkie te marki kojarzą mi się z dobrą jakością [oczywiście są wyjątki, ale tak globalnie]. uwielbiam swetry Cottonfielda...

VERO MODA i inne marki dostępne w tym sklepie czyli ONLY i JACQULIN jakaś tam [nie pamiętam pełnej nazwy...] w czasach studiów [ok. 6 lat temu] miałam tyyle rzeczy z tego sklepu, zresztą mam je do tej pory. niezniszczalne. wtedy było dużo klasycznych.. jakość doskonała a ceny 2-3 niższe niż w Benettonach czy Cottonfieldach.. obecnie coraz mniej fajnych rzeczy niemniej czasem coś się trafi.. i nie poraża ceną

PROMOD tu z jakością bywa bardzo różnie. w każdym sklepie jest zupełnie co innego , ale mam trochę ubranek z Promodu i jestem z nich zadowolona. kiedyś mieli więcej klasycznych rzeczy [czy to eleganckich, czy tzw. casual].. teraz więcej ekscentrycznych , ale i tak lubię grzebać na ich półkach i wieszakach

TATUUM stylistyka Cottonfielda, polska cena . sporo fajnych ubrań .. lubię tam zaglądać

CUBUS, KAP AHL tyyyle rzeczy.. ciężko znaleźć coś co mnie ucieszy , ale można. ze 2 lata temu mieli fajniejsze rzeczy..

ZARA mam kilka rzeczy.. niemniej firma nie poraża mnie jakością ubrań [zwłaszcza jeśli przyrównam ceny do tejże]. mam śliczne czarne spodnie - okropnie się gniotą.. wiele ładnych spódnic jest bez podszewki [ładne na wieszaku w przymierzalni okazują się przezroczyste albo "klejące się do nóg"]. stylistykę mają fajna, jest tam miejsce na fantazję nie zakrawającą na kicz.

no i jak mam dużo siły [i psychicznej i w nogach ] to lubię pójść pod Pałac lub na Stadion lub bazarek i łazić z godzinę lub dwie, aby ujrzeć jedną lub 2 ładne rzeczy . Najczęściej okazują się produktami chińskimi lub tureckimi . dżinsy-tureckie, swetry-chińskie [znalazłam identyczny jak w Cottonfieldzie - suwak był inny], koszulki chińskie.

ale wypracowanie mi wyszło...
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 08:39   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: wasz ulubiony sklep?/buty na jesień

prześladuje mnie wyraz "niemniej"
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 08:46   #18
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: wasz ulubiony sklep?/buty na jesień

Ja tez mam taki rozmiar jak ty. Ale od lat uwielbiam buty Gino-rossi. W ogole mam fiola na punkcie butow. A buty gino
rossi, choc robione w Polsce sa bardzo dobrej jakosci, Rozmiarowke maja do 41 I uwazam, ze w kazdej kolekcji, a jest juz kolekcja jesienna mozna znalezc cos dla siebie.
Ceny, no coz.. srednio przystepne, ale chyba sie juz przyzwyczailam, ze za porzadne buty trzeba zaplacic 400 zl. Lubie jeszcze buty firmy Venezia, jakos swietna

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 13:52   #19
Katja-K
Przyczajenie
 
Avatar Katja-K
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 21
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Ja lubię reserved i zare
__________________
Nie ma radości, ale jest nadzieja w krzyku się rodzi, a w ciszy umiera...
Katja-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 13:57   #20
Jusstyssia
Raczkowanie
 
Avatar Jusstyssia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 35
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Jak dla mnie to Reserved, House, New Yorker, Tatuum
najbardziej podchodzą mi ubrania z tych sklepów ,
bo ja to lubie tak na sportowo bardziej
Jusstyssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 14:52   #21
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Monnari (uwielbiam za lekkość tkanin), Zara, Reserved, Pepe Jeans i New Yorker, a po buciorki do Intershoe

A tak naprawdę wszystko zależy od tego, na co akurat mam ochotę zapolować
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:16   #22
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Ja natomiast najbardziej lubię New Yorker, zawsze tam cos znaję dla siebie. Oprócz tego jeszcze H&M (tu szczególnie bielizna mi pasuje ), C&A... tyle pamiętam
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:19   #23
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: wasz ulubiony sklep?

replay, retro, pepe jeans... czasem znajdzie sie cos ciekawego w zarze czy dieslu
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:46   #24
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Pentagon - ale ciuchy kupuję w nim najrzadzej ze wszystkiego.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:31   #25
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Re: wasz ulubiony sklep?

Monnari - ulubiony, poza tym Reserved, solar, H& M ostatnio, Autograph, Simple- czasami.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 18:09   #26
*Anula27
Raczkowanie
 
Avatar *Anula27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 83
Dot.: Re: wasz ulubiony sklep?

Moje ulubione sklepy to Orsey, Trol, Big star, Ups. Bardzo lubie chodzić do tych sklepów mają tam naprawde porządne i fajne ciuszki polecam
*Anula27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 21:11   #27
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Re: wasz ulubiony sklep?

dziś w monnari kupiłam sobie super kurtkę przecenioną z 499 na 299. Uwielbiam monnari i przeceny. W normalnym czasie można tam zostawić niestety całą pensję.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 09:51   #28
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: wasz ulubiony sklep?

kiedyś kochałam Terranove- za niskie ceny, ładne fasony i często dobra jakość, teraz nie pamiętam kiedy coś tam kupiłam

lubię Zarę, choć będąc w Londynie znacznie więcej kupowałam tam ubrań, z roku na rok ogólny wizerunek tej firmy wg mnie spada

ciekawe ciuszki a przede wszystkim torebki posiada Mango, ale ceny czasem przerażają

bardzo lubię Tally Weil, ceny, fasony i jakość ok

ostatnio często zdarza mi się kupować w Reserved

jesli chodzi o ciuszki na imprezkę to lubie bluzeczki Morgan'a
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:01   #29
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Terranova.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 11:39   #30
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: wasz ulubiony sklep?

Galeria Dominikańska we Wrocławiu
W niej są wszystkie moje ulubione sklepy
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.