Fryzjer - Lublin - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-28, 18:15   #421
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Dziewczyny, a gdzie w Lublinie można dobrze pomalować włosy??? Tzn. salon pracuje na dobrych farbach, nie niszczących włosów, długo trzymających się? I może z wliczonym jakimś zabiegiem pielęgnacyjnym ?? Chciałabym uzyskać pewien kolor ale to raczej nie jest takie łatwe.. Więc poszukuję dobrego fryzjera który to zrobi.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 00:57   #422
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: "Montownia" Lublin

Czy ktos wie mzoe jakie sa aktualne ceny za ściecie w Montownii? i moglby podac dokładny adres?
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:36   #423
kwiatek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

halo ja byłam w salonie prestiz na bursztnowej , bardzo byłam zadowolona duzo moich znajomych tam chodzi i tez sobie chwala wiec polecam!
kwiatek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:41   #424
kwiatek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ja ostatnio byłam ostatnio na Bursztnowej w salonie Prestiz jestem bardzo zadowolona , przeszłam całkowita odmiane,swietnie doradza,polecam ,wielu moich znajomych tam chodzi i tez sobie chwala! wiec jak ktos szuka jakiejs odmiany i radykalnego ciecia niech sie wybierze!
kwiatek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:47   #425
kwiatek28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ja ostatnio byłam ostatnio na Bursztnowej w salonie Prestiz jestem bardzo zadowolona , przeszłam całkowita odmiane,swietnie doradza,polecam ,wielu moich znajomych tam chodzi i tez sobie chwala! wiec jak ktos szuka jakiejs odmiany i radykalnego ciecia niech sie wybierze!
kwiatek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:06   #426
Kamad
Przyczajenie
 
Avatar Kamad
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Przeczytałam cały wątek i sporo salonów i fryzjerek polecacie, aż trudno mi wybrać gdzie pójść. Ale dobrze wiedzieć że jest ich tak dużo. A w Gabrielu ta fryzjerka Aneta to jest stylistką?
Kamad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:42   #427
kuba86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Witam wszytskie Panie. Czytałem temat bo szukam fryzjera(stylisty) w Lublinie. Studiuje tutaj drugi rok i postanowiłem zapuścic dłuższe włosy. Koncowym efektem chciałbym miec włosy ogolnie przyjete dla mężczyzn jako srednie. I szukam fryzjera który mi doradzi co do fryzury i dobrze mnie obetnie. Moze znacie kogos kto by był dobry dla mnie. Bede bardzo wdzieczny za kazda pomoc. Pozdrawiam!
kuba86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 20:47   #428
reactive1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

hej, mozecie mi cos wiecej powiedziec o tej montowni fryzur?? chcialabym sie dowiedziec czy rzeczywisice jest tak dobry jak o nim mowia, ile placi sie za 'szalone sciecie' ile kosztuje farbowanie wlosow. chcialaym wiedziec jak najwiecej bo mam ochote na ten salonik ale nie wiem czy moja kieszen bedzie wystarczala na taka zabawe;p moje wlosy siegaja lekko za ramiona gdzies 4cm ile bym zaplacila zasciecie..?
reactive1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 21:23   #429
reactive1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

aaa i jeszcze chcialabm sie dowiedziec cos o salonie 'Imaginer' bo czytalam wiele postow i bardzo polecana jest pani Edytka co mi o niej poweiecie i jak moge dostac se do jej salonu ??
reactive1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 08:47   #430
mszycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Radzę się wystrzegać Akademii Pięknych Włosów!!! Wejdziesz tam z pięknymi włosami a wyjdziesz z szajsem na głowie. Namówiła mnie do wizyty tam koleżanka. Fryzjerka (p. Ania) nie liczy się ze zdaniem klientek, zrobiła mi metamorfozę, której nie chciałam. Cięcie beznadziejne. Musiałam pójść do innego fryzjera, który mnie wybawił z tragedii na głowie . Koleżanka, która mnie namówiła na wątpliwej przyjemności wizytę, była w tym samym czasie obiektem eksperymentów p. Mateusza. Skończyła z fioletowo białym kaskiem na głowie, w dodatku niedofarbowanym z tyłu (ma łatę w kolorze rudo-brązowym). Oczywiście nie muszę dodawać, że cały zabieg nas słono kosztował (prawie 200 PLN).
Totalne rozczarowanie.
W Akademii Pięknych Włosów mogę polecić jedynie kosmetyczkę (p. Beatę).
mszycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:57   #431
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Mszycho, a jaki fryzjer Cię uratował?
Ja dziś byłam u p.Edyty w salonie Imaginer i hmm....mam strasznie krtókmie włosy!!! Nie wiem jak się będą układać na co dzień bo użytej dziś prostownicy nie posiadam i posiadać nie zamierzam, za bardzo niszczy włosy....jej, w życiu tak...dziwnie nie wyglądałam:O młodziej ale i jakoś chłopięco Boję się że moje falujące i niepokorne włosy odstawią jutro taką szopę, że trzeba będzie niczym Boski Enrique chodzić non stop w czapie.....
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 22:18   #432
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

kamkam a chcialas tak krotko czy to przypadek???

Ja wciaz nie ma odwagi sie nigdzie wybrac Ostatnio wpadam na same osoby ktore doslownie placza po zetknieciu z fryzjerem...
Mam wrazenie ze porobilo sie cos dziwnego i wiekszosc fryzjerow traktuje klientow jak pole do experymentow i zbyt zajeci sa realizowaniem swojej wizji artystycznej zeby skupic sie na tym o co chodzi klientowi i postarac sie spelnic jego oczekiwania a nie swoje...
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 08:16   #433
mszycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Mszycho, a jaki fryzjer Cię uratował?
Ja dziś byłam u p.Edyty w salonie Imaginer i hmm....mam strasznie krtókmie włosy!!! Nie wiem jak się będą układać na co dzień bo użytej dziś prostownicy nie posiadam i posiadać nie zamierzam, za bardzo niszczy włosy....jej, w życiu tak...dziwnie nie wyglądałam:O młodziej ale i jakoś chłopięco Boję się że moje falujące i niepokorne włosy odstawią jutro taką szopę, że trzeba będzie niczym Boski Enrique chodzić non stop w czapie.....
Uratowała mnie p.Gosia z Venus na Jutrzenki. Nie wiem jak to zrobiła, ale nie mam już ptasiego gniazda na samej górze głowy i dywanu z tyłu (chociaz pozbycie się tego drugiego nie było znowu takie trudne ). Do Venus chodze juz bardzo dlugo i w sumie tylko raz trafiłam na jakąś niewydarzoną fryzjerkę, reszta jest OK. Polecam zarówno wspomnianą już p. Gosię oraz p. Emilkę. Jeżeli chodzi o ceny, to chyba porównywalne z innymi salonami. Za doprowadzenie mnie do stanu używalności po Akademii zapłaciłam 41 PLN. Może dużo, może nie, ale i tak jestem bardzo zadowolona.
mszycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 11:24   #434
DOMINIKA2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Witam
W Miracle Art pracują na fabtach loreal majirel i diacolor. Myślę , ze to farby z górnej półki.
Pozdrawiam
DOMINIKA2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 01:16   #435
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nea, aż TAK krótko nie chciałam:/ Mam teraz na głowie coś a'la Piotr Rubik i Nowa Kwaśniewska:/ Tak w ogóle to ja zapuszczam włosy, tyle że muszę się pozbyć tego koszmarnego niepasującego mi brązu, który usuwam już z głowy od ponad 3 lat...stwierdziłam że jedyną skuteczną metodą będzie stopniowe pdcinanie włosów...STOPNIOWE No cóż...jedyny plus to to, że kolor zniknie szybciej
Dzięki Mszycha!
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 21:42   #436
kunegunda1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

No tak, a ja znowu poszukuję inspiracji co do moich włosów. W grudniu byłam w ANETTE ale tam choć poprawnie ścinają, nie bardzo doradzą. Mam włosy półdługie, raczej cienkie i z ogromną ilością siwych włosów. Potrzebuję naprawdę dobrego i w dodatku taniego fryzjera. W związku z siwymi włosami myślałam o jakimś balejage albo o pasemkach. Sama nie wiem.
Chyba zdecyduję się pójść do Pałacu Parysów - bo z tego co czytałam jest tam stosunkowo tanio. Ale najbardziej chciałabym odnaleźć Panią Asię z Rzeckiego. Niestety tam już nie pracuje i nie wiem gdzie ją znaleźć. Jeśli ktokolwiek wie - proszę napiszcie!!!
kunegunda1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 09:43   #437
santanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Witam Wszystkich,
Ciesze sie, ze znalazłam ten wątek i chciałabym sie podzielić moim ,,doświadczeniem'' z fryzjerami.
Ktoś się tu pytał o salon w Big-marze byłam tam też. Balejaż wyszedł pardzo poprawnie. natomiast z cięcia nie byłam zadowolana. Mam dużo cieniutkich włosów i jeśli są dobrze strzyżone to nie ma duuużego problemu z ich ułożeniem. Tutaj natomiast chyba bylo cięcie wyniesione ze szkoły i nie dostosowane do jakości moich włosów więc nie byłam zadowolona.
Zadowolona byłam natomiast z Laurenta w leclerk. byłam u P. Ani i ona właśnie kończy strzyzenie na suchych włosach bo wtedy widać jaką włosy maja tendencje do ukladania i mozna je bez problemu przyciąć, zeby się dobrze układały jak się sama uczeszę. Balejaż też robiłam i byłam zadowolona. niestety minusem jest wysoka cena .
Kończąc wątek laurenta to tam pracowała też Pani Beata (taka super blondynka), a pózniej Była w Venus na Jutrzenki. genialnie strzygła. Włosy w lecie myłam i szłam do pracy i miałam super fryzurkę. Co nie zawsze mi sie zdarza, najczęściej ułożenie zajmuje mi okolo 1 godziny. niestety teraz po niej słuch zaginąl. podobno pracuje gdzieś na kunickiego, ale nikt nic więcej nie wie.
Generalnie skupiam się na cięciu bo uważam, ze farbę raczej wszędzie dobrze klada (przynajmniej ja nie miałam z tym wiekszych niespodzianek),
Wcześniej tez chodzilam do Pani Joli (też super jasna blondyna) pracuje w taki małym saloniku na al. Racławickich na przeciwko przystanków autobusowych. Tanio jakoś było,a pazurki robiła jak marzenie. Chyba tam jeszcze pracuje.
Natomiast w Anette polecam czesanie koków i Pania Anie. Spod jej rąk wychodzą cudeńka. Strzyżenia tam nie próbowałam.
Teraz kolezanka polecila mi zaklad za komfortem, ale nie wiem jeszcze co i jak jęsli bedzie ok. to napisze.
Mam nadzieje, ze jak na pierwszy post to nie zanudziłam całego forum.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
santanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 12:58   #438
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

To może i ja dodam swoje trzy grosze odnośnie Pierre'a : byłam tam kilka razy podcinać końcówki.. byłam i ostatnio.. i jakie było moje zdziwienie przy "kasie" gdy usłyszałam cene za tą usługę: 75zł !! !! :-O Dosłownie. To było podcinanie na sucho, bez mycia włosów, bez układania itd... Tą kosmiczną cenę ubzdurała sobie nowa "szefowa kasy" (wcześniej jej nie widziałam) ..oczywiście TYLE nie zapłaciłam.. i więcej tam nie pójdę.
Moja koleżanka tam chodzi i jest w miarę zadowolona.
Ceny raczej odstraszają
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 14:46   #439
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

W Pierre mozna zapisac sie do praktykantek za 10 zl pod okiem stylisty, ja bylam bardzo zadowolona polecam Marlenę, fakt ze trwa to dluzej,bo robią to powoli, zastanawiajac sie nad kazdym cięciem, ale za 10 zl ja bylam tylko podciac koncowki a naprawde dziewczyna zrobila mi porzadek na glowie po ostatnich moich fryzjerskich wyczynach Polecam!
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 11:12   #440
Kamad
Przyczajenie
 
Avatar Kamad
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Był ktoś w studiu modnej fryzury na Hempla? Robią tam komputerowe dobieranie fryzur? Warto to zrobić? Bo nie mam pomysłu na nową fryzurę. Doradźcie.
Kamad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 10:23   #441
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Kamad Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i sporo salonów i fryzjerek polecacie, aż trudno mi wybrać gdzie pójść. Ale dobrze wiedzieć że jest ich tak dużo. A w Gabrielu ta fryzjerka Aneta to jest stylistką?
wprawdzie w Gabrielu byłam wieku temu, ale u jakiejś Pani Anety nie raz zcinałam się w JLD w Tesco. wychodziłam z cudem na głowie za każdym razem
,
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 16:28   #442
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Podnosze z pytaniem o dobrego fryzjera w Lublinie..no i aktualne ceny dla włosów półdługich jak się któraś z was orientuje.

cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 14:57   #443
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

witajcie moi drodzy

serdecznie polecam SYLWIE i tylko SYLWIE w Oskarze na Wileńskiej koło PKO kiedyś pracowała w pierze możecie ją tam zastać do końca marca

siebie nie polecam na razie :d bo na razie się uczę się tego rzemiosła zaczynam od poniedziałku w Akademii Pięknych Włosów

do mnie możecie się pisać na Professional Make-Up
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:16   #444
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
witajcie moi drodzy

serdecznie polecam SYLWIE i tylko SYLWIE w Oskarze na Wileńskiej koło PKO kiedyś pracowała w pierze możecie ją tam zastać do końca marca

siebie nie polecam na razie :d bo na razie się uczę się tego rzemiosła zaczynam od poniedziałku w Akademii Pięknych Włosów

do mnie możecie się pisać na Professional Make-Up
A ile kosztuje u niej strzyżenie na włosach półdługich?
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:45   #445
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

zmyciem i modelowaniem 25zł - 35zł ceny nie są wysokie. chyba że pytasz o akademie ... to ci nie odpowiem bo jutro to bedzie moj 1 raz w nowej pracy
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 00:55   #446
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja bardzo goraco polecam Pania Kasia z zakladu Dara na Poniatowskiego 5! Bylam w piatek i wyszlam bardzo zadowolona a zaplacilam zaledwie 35zl We wtorek ide ponownie tym razem na saunde dla wlosow
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 19:35   #447
kunegunda1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ponieważ dużo dobrego pisałyście o Anecie z Pałacu Parysów - postanowiłam że się do niej zapiszę i wiecie co? Ona trzy tygodnie temu urodziła dzidziusia i nie ma jej na razie w pracy.
W związku z tym, że już się nastawiłam na fryzjera - zapisałam się jutro do poleconego mi zakładu na ul. Radości. Jakie będą efekty - o tym postaram się powiedzieć jutro
kunegunda1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 21:17   #448
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Aaaj, ja dalej nie wiem do kogo iść Piszcie aktualne informacje o dobrych fryzjerach najlepiej w Śródmieściu
A oprócz tej Anety to żaden fryzjer z Palacu Parysów nie jest dobry??
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 21:34   #449
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Renia pracowąła kiedys ze mną
Ale ja i tak dalej obstawiam Sylwie z Oskara na Wileńskiej oraz Sebastiana albo Anke z Akademii Pięknych Włosów jestem tam już kolejny dzien na praktykach i z teog co widze wszyscy chodzą zadowoleni.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:45   #450
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: "Montownia" Lublin

dziewczyny a czy może któras z was wkleic fotkę z fryzura z montownii?
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.