Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 00:51   #1
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135

Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów


Witam drogie Wizażanki i Moderatorów
Mam pytanie a zarazem ogromną prośbę odnośni dopasowania brwi do koloru włosów, czyli jak to robią fachowcy gwiazdom
Otóż mam naturalny kolor brwi - jasny a ciemny a nawet bardzo ciemny blond kolor brwi (zależy od oświetlenia) a naturalny kolor włosów to średnio-jasny blond, rzęsy mam jasne, ale rzęsy przyciemniam maskarą brązową.
Moje pytanie jest takie, bardzo chciałabym jaśniejsze brwi. Wiem, że było już kilka wątków na temat jaśniejszych brwi, ale ten problem nie został jeszcze rozwiązany, dlatego proszę, aby wątek jednak istniał.

Niby prosta sprawa, było już o farbowaniu brwi farbą w wybranym kolorze blond, ale nie można farbować brwi farbą do włosów, bo można stracić wzrok !!!!
- Przecieranie brwi wodą utlenioną 3% nie daje efektu, bo odbarwia brwi na kolor bezpłciowego mysiego blondu i brwi są bez wyrazu.

A ja chciałabym osiągnąć brwi jaśniejsze i podkreślone beżowym kolorkiem

Poza tym, przetrzymanie dłużej wody utlenionej powoduje poparzenie naskórka, więc odpada.
Przecieranie brwi sokiem z cytryny, bardzo podrażnia skórę a brwi są minimalnie jaśniejsze.
Szampony rumiankowe praktycznie nie przyniosą efektu.

I tu moje pytanie, w jaki sposób można osiągnąć jaśniejszy kolor brwi a zarazem dobrze zarysowanych (tu brwi jasne powinny być troszkę grubsze) brwi koloru beżowego.
Chciałabym osiągnąć beżowy kolor brwi i myślę, że niejedna z Was również
Podpatrując takie gwiazdy jak Beyonce, Jenifer Lopez a także kiedyś znaną francuską aktorkę Michele Mercier z ról o pięknej markizie Angelice.

Czy istenieje henna w kolorze beżowym ? A może na ciemniejsze brwi położyć makijaż pernamentny brwi kolor beż ?
Bo podkład, cień, kredka daje u mnie mały efekt beżowych brwi.

Oto fotki z przykładem beżowych brwi
1. Zdjęcie - Michele Mercier z filmu Angelika i Sułtan
2. Zdjęcie - też Michele Mercier z filmu Angelika i król
3. Zdjęcie - też Michele Mercier z filmu Markiza Angelika (tutaj ma bardziej brązowo-ciepły odcień brwi, dopiero w dniu ślubu zobaczyła swojego męża, nie wiedziała jeszcze, że tylko jego będzie kochać
4. Beyonce
5. Beyonce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5-26.jpg (29,7 KB, 644 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (22,1 KB, 621 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50.jpg (35,0 KB, 574 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7d61f61d42.jpg (60,3 KB, 695 załadowań)

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2008-09-09 o 01:22 Powód: Błąd
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 00:58   #2
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

I ostatnia fotka Bee, ni mogłam jej wkleić w mój post-wątek

A i zaznaczam,że Bee jest mulatką, więc brwi musiała mieć czarne, takie też miała jak była dzieckiem.
Michele Mercier też nie jest aż tak naturalnie bardzo jasną blondynką złocistą/słoneczną/maturalną. To pewnie jakaś bardzo ciemna blondynka, więc brwi też nie miała tak jasnych i to wizażyści zrobili jej ten piękny kolorek beżowych brwi dopasowany do włosów.

Kto robi takie cuda, gdzie z tym pójść ??
A Eva Longoria też matakie beżowe (ciemniejsze) brwi. Britney Spears miała je kiedyś za żółte, ale farbą do włosów nie wolno to samo nie wolno rozjaśniaczem, bo można stracić wzrok.
Poza tym, brwi są tylko trochę jaśniejsze i jest im nadany beżowy odcień a rozjaśnienie powoduje nieciekawy efekt mysich i zanikowych brwi.
To musi być od razu barwione na taki beż, tylko jak ??

Błagam o wszelkie rady
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 00:59   #3
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Nie mogłam zdjęciazaładować, dlatego drudi post
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 47e9eaf0b8.jpg (19,6 KB, 583 załadowań)
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 01:02   #4
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Zamiast maturalną to naturalną
Jeszcze Michele Mercier
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 87.jpg (35,0 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1y.jpg (19,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 70.jpg (22,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1z3.jpg (38,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1z5.jpg (24,3 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5-15.jpg (24,9 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2008-09-09 o 01:17 Powód: dodane zdjęcie
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 09:55   #5
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Słyszałam od kosmetyczki, że blondynki powinny mieć o ton, dwa ciemniejsze brwi od odcienia włosów. Z kolei brunetki o 1-2 tony jaśniejsze.

Ciemne i zadbane brwi nadają twarzy wyrazistości i ja bym na pewno ich nie rozjaśniała. Chyba, że masz kruczoczarna oprawę oczu i mocno rozjaśnione włosy, wtedy należałoby jakoś ingerować w kolor brwi aby nadać bardziej naturalny kolor.

Eva Longoria i Beyonce to latynoski, mają ciemną karnację, ciemniejsze włosy, dlatego brwi przy takiej urodzie trochę gasną. Na "polskiej", jasnej cerze, nawet średnio brązowe brwi stają sie wyraziste. Przy ich mocno opalonej skórze - stają się łagodniejsze.

Odnośnie samej henny to nie mam pojęcia - tylko reguluję brwi, bo mam z natury dość ciemne i nie widzę potrzeby większego ingerowania ich wygląd
Polecam wizytę u dobrej kosmetyczki albo kolorystki, które na pewno kiedyś robiły takie zabiegi.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 10:28   #6
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Dziękuję Maju za odpowiedź
Ja mam brwi koloru jasny brąz/ bardzo ciemny blond. Jest faktycznie jak muwisz, że przy urodzie polskiej, północnej przy mojej bardzo jasnej skórze lekko słonecznej moje brwi sprawiają wrażenie ciemniejsze niż przy skórach ciemnych. Faktycznie wtedy one trochę nikną.
Ja mam jasny brąz a b.ciemny blond brwi, w chłodnej tonaji. Na zdjęciach również wychodzą jako jasny brąz lub b.ciemny blond. Włosy obecnie mam bardzo jasny blond, ale niebiały na szczęście aczkolwiek zimny. Rzęsy mam jasne. Jak byłam mała miałam właśnie taki brwi jak ta aktorka francuska. Z wiekiem ściemniały, nie są kruczorarne, średniej grubości, układają się same bez układania ich, czasami tylko troszkę podreguluję dół, bo są bardzo równe. Każdy mówi mi, że moje brwi pasują do blondu zarówno do moejgo naturalnego jak i farbowanego (obecnego), tylko, że chciałam mieć je o 1 ton jaśniejsze i aby były bardziej beżowe

W moim przypadku powinnam mieć średni blond brwi a mam niestety bardzo ciemny blond/jasny brąz. Brwi są ciemniejsze, ale o 3 tony. Dobrze, że to dobrze wygląda.
Mimo, wszystko dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2008-09-09 o 10:30 Powód: Dopisek
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:03   #7
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

o matko *mówisz, przepraszam
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 22:49   #8
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Wizażanki, zachęcam Was do wypowiadania się w moim wątku, bo to przecież ciekawy wątek i jeśli poznamy ten sekret to bardzo dodający urody
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:29   #9
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Znalazłam to na rozjaśnienie brwi, ale nie będzie to beżowy kolorek. I to jest przeznaczone dla brwi ciemnych a nie jasno-brązowych/ciemnego blondu, no nic wklejam link. Tylko to pierwsze to chyba popularne jedynie w USA, bo Polska to jeszcze jest bardzo zacofana ... I uważają, że nawet blondynka powinna stosować brązową henne a to nieporozumienie, brąz jest zbyt ciemny dla blondynek !!
http://eyebrowz4.stores.yahoo.net/naheli.html

Jeszcze i to - henna w kolorze 0 blond, tylko, aby nie nadawała efektu żóltych brwi
http://www.branchesofbeauty.com.au/w...d&productId=59
to angielska stronka o tej hennie, na której pokazana jest tabela kolorystyczna "po", ale niestety nie ma "po" blondowej hennie Tej jasny brąz jest nawet za ciemny dla blondynek, jaki wychodzi po tej hennie
i polska stonka o Refectocil - henna blond 0:
http://www.progress.pl/_files/userfi...ECTOCIL222.pdf
na tej stronce jest tabela kolorystyczna jak wychodzi blond a i na drugiej stronie - kobieta blondynka ma zrobione tą henną brwi są jaśniutkie i niestety nie takie beżowe. To po hennie blond, może pokryć je beżowym cieniem ?
Polecam jednak kolorystkę bądź doświadczoną kosmetyczkę, bo być może istnieje cosiko, aby brwiom nadać beżowy odcień
Tu można kupić refectocil, np.:
http://www.nokaut.pl/kosmetyk/henna-...zes-15-ml.html
I opinie na Wizażu o refectocil, niestety tylko jedna jest odnośnie koloru blond. Tylko, że ta henna przeznaczona jest na rozjaśnienie zbyt ciemnych brwi a nie jak dla Ciebie, bo chcesz je rozjaśnić tylko o ton i nadać im beżowego kolorku i ogólnie masz jednak te brwinie takie ciemne, skoro są ciemnego blondu. No nic wklejam link do opini o Refectocil, są one na Wizażu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...efectocil.html
szósta opinia jest o kolorze blond, może dla Ciebie będzie dobra, bo *karolka*miała jednak ciemne brwi.
Mimo, wszystko pójdź do specjalisty
Może jest jeszcze coś fajniejszego i beżowego

P.S. Umieściłaś w zdjęciach Michele Mercier, którą mam w avatarku
Więc i ja wkleję Michele Mercier
Cudne te brwi i piękna z niej kobieta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 233476.jpg (116,0 KB, 267 załadowań)

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-10 o 10:41 Powód: ważny dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 10:53   #10
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Tu masz link do tego produktu amerykańskiego i efekt "po", ale to jeszcze nie jest ten piękny beżowy efekt:
http://www.eyebrowz.com/lightening.htm
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:13   #11
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Tu masz ewidentnie pokazane jasne brwi Beyonce, ale uwaga, może to zrobili komputerowo? Bo oczy też ma jakby soczewki jakby komputerowo coś zrobili. Zwróć uwagę tylko na brwi:
P.S. Michele Mercier nie poprawiali nic komputerowo, bo to są zdjęcia z filmu o pięknej markizie Angelice, a ten film kręcoy był w latach 60. ubiegłego wieku
Fotka Beyonce z dziwnymi oczami aczkolwiek jasnymi brwiami:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BeyonceKittyKat-820.jpg (38,2 KB, 174 załadowań)
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 11:28   #12
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

A to na prośbę, koloejne zdjęcia pięknej Michele i jej jasnych brwi:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2-12.jpg (44,2 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2-64.jpg (31,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3k.jpg (32,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3y.jpg (21,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4-39.jpg (34,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5-25.jpg (28,6 KB, 70 załadowań)
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:30   #13
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Ostatnie dwie kobiety, mimo, że ciemne również mają jasne brwi, więc można zrobić jaśniejsze brwi w taki sposób, aby oczkom nic nie groziło. Pewnie do brwi jest coś innego. Te dwie ostatnie kobiety na fotkach to również z filmu o pięknej markizie Angelice, to było z filmu Angelika i sułtan
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:04   #14
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Michele Mercier
i linki http://www.youtube.com/watch?v=rekV3...eature=relatedz urywkami filmu o pięknej markizie
httphttp://www.youtube.com/watch?v=2UDgqgzDO_c&featu re=related://www.youtube.com/watch?v=oZ7H3YiQ5yU&featu re=related
http://www.youtube.com/watch?v=hnLez...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hnLez...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0xdKL...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2R1RM...eature=related

Cieszę się, że nietylko ja mam tak wielki sentyment do tego filmu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (27,0 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-10 o 12:04 Powód: błąd
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 12:24   #15
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Dziękuję bardzo bardzo johnw57
Świetnie doradzasz nietylko mnie. Powinnaś być moderatorem, gdybym mogła zgłosiłabym Ciebie do Moderatorów
Też uwielbiam ten film, Angelica żyła w niebezpiecznych czasach i świetnie sobie radziła, była bardzo odważna, dobra, sprytna, zaradna, mądra, inteligentna, inaczej bystrzyca i do tego szlachetna i piękna. Cały czas rozłączali ją z kochanym mężem, któego poznała w dniu ślubu i którego na początku nie kochała i raniła, lecz pokochała go jako tego jedynego. Jej problemem były niebezpieczne czasy, miała mnóstwo przygód i to nie za wesołych, jednak dawała sobie świetnie radę ... I każdy facet, który ją widział był za nią, dlatego tak ciężko jej się żyło. Film składał się z 5 odcinków Żałuję, że pierwszego nie widziałam od początku, ale zobaczę tę pierwszą część, muszę
Jeszcze raz wielkie dziękowa dla Johw57

Proszę o dalsze porady odnośnie jasnych brwi, aby wątek nie dotyczył pięknej i mądrej aktorki, Michele Mercier.

A może ktoś wie, w jaki sposób można sobie ściągnąć lub pobrać pierwszą część z cyklu o losach pięknej markizy Angeliki??
Pierwsza część - Markiza Angelika
Druga część - Piękna Angelika (markiza od Aniołów)
Trzecia część - Angelika i król
Czwarta część - Angelika wśród piratów
Piąta część - Angelika i sułtan (ta piąta część była transmitowana w zeszłą niedzielę).
Widziałam wszystkie części, ale pierwszej części nie widziałam od początku, t.j. Markiza Angelika.
Gdzie można ściągnąć te filmy, może ktoś mógłby mi polecić program do ściągania filmów ??
Bardzo proszę

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2008-09-10 o 12:42 Powód: dopisek
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:12   #16
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Nie ma za co, Gold

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-10 o 17:14 Powód: ciekawskość :)
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:24   #17
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

A henna nie może być? U jednej kosmetyczki mam farbowane brązową henną, ale nie taką jak brązowy tusz do rzęs, tylko jaśniutką, o lekko rudawym odcieniu, ale ja brwi mam po prostu białe, więc może dlatego. Jestem naprawdę jasna blondynką, a ten kolorek mi pasuje. Musiałabyś o to popytać, bo ja na około 8 kosmetyczek, trafiłam na tą hennę tylko u jednej.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:20   #18
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Wenress, czy mogłabyś jeszcze napisać jakiej to firmy henna i jaki kolorek dokładnie ??
I jeszcze jedna prośba, czy mogłabyś umieścić albo na tam forum lub na widomośc prywatną do mnie, jaki kolorek wyszedł na Twojej brewce?? Chodzi mi tylko o zdjęcie z brewką. Bardzo prosiłabym Ciebie o to
Pozdrawiam
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 22:28   #19
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Wenress, ja również dziękuję za wiadmość forumową, mimo, że to nie mój wątek
Ech, widzisz Gold, chciałaś się pożalić, aby ktoś Ci doradził a ja za Twoją obronę otrzymałam ostrzeżenie ?? Nikogo już nie bronimy I będzie spokojniej Pisz do mnie na priva
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 09:06   #20
linkaa1987
Zadomowienie
 
Avatar linkaa1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 1 257
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Wenress, ja również dziękuję za wiadmość forumową, mimo, że to nie mój wątek
Ech, widzisz Gold, chciałaś się pożalić, aby ktoś Ci doradził a ja za Twoją obronę otrzymałam ostrzeżenie ?? Nikogo już nie bronimy I będzie spokojniej Pisz do mnie na priva
Jezus Maria czy coś z Tobą nie tak? Pisałaś, że jesteś po studiach a niektóre Twoje wypowiedzi brzmią, jakby pisała je 16-latka (nie ublizając nikomu).
I Gold i Johnw57 to ta sama osoba, odpisujesz sama sobie?:eek :
Masakra, zupełnie tego nie rozumiem;/
I jeszcze sama siebie na moderatora byś chciała zgłosić
__________________
Throw your sticks and stones
Throw your bombs and your blows
But you're not gonna break my soul...
linkaa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:48   #21
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

linkaa, pisałam z koleżanką z jednego komputera. Coś ci się nie podoba ?? Kończę studia i nic ci do tego, koleżanka miała swoje słabości i sama nie wiedziałam, jak jej już pomóc byłyśmy ciekawe, czy inne dziewczyny miały podobne zmagania, jak widzę, że nie miałyście takich przejść, to lepiej nie wypowiadać się, chciała rady a co otrzymałyśmy w zamian ... Między innymi nieładną Twoją wypowiedź...

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-09-12 o 16:06 Powód: ź zamiast ż
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:57   #22
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
linkaa, pisałam z koleżanką z jednego komputera. Coś ci się nie podoba ?? Kończę studia i nic ci do tego, koleżanka miała swoje słabości i sama nie wiedziałam, jak jej już pomóc byłyśmy ciekawe, czy inne dziewczyny miały podobne zmagania, jak widzę, że nie miałyście takich przejść, to lepiej nie wypowiadać się, chciała rady a co otrzymała w zamian ... Między innymi nieładną Twoją wypowiedż...
Proszę nie korespondować z "koleżanką z pokoju" na łamach tego forum. Wielokrotnie w historii doprowadziło to do bardzo ostrej reakcji moderatorów.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:05   #23
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

To koleżanka, która mieszka w tym samym bloku, co ja. Dobrze, nie będziemy pisać z koleżanką z jednego komputera. Ale obronić się musiałam, bo myślałaby, że jesteśmy jedną osobą a to nieprawda Gold to moja koleżanka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 23:46   #24
greta_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 82
Dot.: Najpiękniejsze brwi dla blondynki, czyli dopasowanie brwi do blond włosów

.
greta_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.