Jak uzyskać taki efekt? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-27, 12:52   #1
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008

Jak uzyskać taki efekt?


Witam drogie wizażanki,
powiedzcie mi, jak pomalować oczy by uzyskać efekt taki jak na załączonym obrazku?
__________________



Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2008-09-28 o 12:15 Powód: Zdjęcie dołączone bez zgody jego Autorki
chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 13:57   #2
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

kryjący podkład, sypki puder, modelowanie twarzy, podkreslenie brwi ciemnym cieniem, smokey eyes
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:20   #3
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Czy gamegirl wie ze zamieszczasz tutaj jej zdjecie? Nie latwiej ja o to zapytac?
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:27   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki,
powiedzcie mi, jak pomalować oczy by uzyskać efekt taki jak na załączonym obrazku?
ja widze brzoskwiniowo pomaranczowy roz, ciemny cien na oku ale nie ma go od wewnatrz zaraz, do tego kreska dosc gruba i biala kredka na dole od wewnetrznej strony oka
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:34   #5
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez _fraise_ Pokaż wiadomość
Czy gamegirl wie ze zamieszczasz tutaj jej zdjecie? Nie latwiej ja o to zapytac?
Gdybyś raczyła zauważyć - game ma bana, nie ma z nią kontaktu.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:37   #6
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

a maxmodels.pl ?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:41   #7
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

to zdjecie jest chyba lekko ulepszone photoshopem?
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 14:48   #8
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Gdybyś raczyła zauważyć - game ma bana, nie ma z nią kontaktu.


Nie, nie raczę uważać na wszystko co dzieje się na Wizażu. Chcę się tylko upewnić czy właścicielka zdjęcia wie, że je tutaj zamieszczasz. O ile dobrze się orientuję, bana ma dlatego, bo ktos rozpowszechnial jej zdjecia w internecie, a kasujac je chciala tego uniknac.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:48   #9
pg1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

i dziwicie mi sie dziewczyny ze zrezygnowalam z MM widac dlaczego:/

to ze mnie tu nie ma nie oznacza ze wyrazam zgode na to by bez mojej widzy ktos tutaj zdjecia mojej wlasnosci zamieszczal!
pg1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 20:55   #10
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

hm na moje oko podklad kryjacy, puder sypki, brzoskwiniowy bronzer, ciemna kredka na gornej powiece i biala kredka wewnatrz dolnej powieki
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 20:57   #11
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

no nieladnie ze uzyla twojego zdjecia ale mozesz byc z siebie dumna bo zauwazyla dziewczyna ze masz ladny makijaz
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 23:02   #12
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Gdybym miala mozliwosc spytania, zrobilabym to. Zreszta probowalam, ale wiele osob nic nie wiedzialo. Poza tym zdjecia na jej stronie nie maja zadnych zabezpieczen, czy wzmianek o rozpowszechnianiu i KAZDY moze je sciagac do woli. Ja zrobilam to bo jestem pod wrazeniem, wiem, ze byla wizazanka i wklejala swoje fotki, dlatego pytam sie o makijaz tu a nie gdzies indziej. Nie mam niecnych zamiarow, wiec przestancie mnie tak traktowac ( co poniektorzy ).
Poza tym umieszczajac swoje zdjecie w internecie stajecie sie osobami publicznymi. Same wklejacie w watkach fotki modelek, tudziez zwyklych dziewczat, badz aktorek i nikt nikogo o prawo wykorzystania zdjec nie pyta...
Przykre to, gdy ktos wykorzystuje czyjas twarz w niekorzystny dla tej osoby sposob, ale takie sa konsekwencje ujawniania swojego wizerunku w wirytualnym, masowym medium, gdzie panuje dosyc duze bezprawie
Dziekuje za pomoc wszystkim, ktorzy udzielili rad.
__________________



Edytowane przez chiante
Czas edycji: 2008-09-27 o 23:23 Powód: .
chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 09:01   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Gdybym miala mozliwosc spytania, zrobilabym to. Zreszta probowalam, ale wiele osob nic nie wiedzialo. Poza tym zdjecia na jej stronie nie maja zadnych zabezpieczen, czy wzmianek o rozpowszechnianiu i KAZDY moze je sciagac do woli. Ja zrobilam to bo jestem pod wrazeniem, wiem, ze byla wizazanka i wklejala swoje fotki, dlatego pytam sie o makijaz tu a nie gdzies indziej. Nie mam niecnych zamiarow, wiec przestancie mnie tak traktowac ( co poniektorzy ).
Poza tym umieszczajac swoje zdjecie w internecie stajecie sie osobami publicznymi. Same wklejacie w watkach fotki modelek, tudziez zwyklych dziewczat, badz aktorek i nikt nikogo o prawo wykorzystania zdjec nie pyta...
Przykre to, gdy ktos wykorzystuje czyjas twarz w niekorzystny dla tej osoby sposob, ale takie sa konsekwencje ujawniania swojego wizerunku w wirytualnym, masowym medium, gdzie panuje dosyc duze bezprawie
Dziekuje za pomoc wszystkim, ktorzy udzielili rad.
a powinien pytac. Uważasz że to Cię usprawiedliwia? W tym przypadku to nie bezimienna modelka tylko konkretna osoba którą sama kojarzysz jako wizażankę. Autorka zdjęcia nie wyraziła na to zgody, czy trudno było ją o to zapytac?
bez zgody właściciela nie powinno się zapisywac zdjęc i wklejac na innych stronach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 10:17   #14
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a powinien pytac. Uważasz że to Cię usprawiedliwia? W tym przypadku to nie bezimienna modelka tylko konkretna osoba którą sama kojarzysz jako wizażankę. Autorka zdjęcia nie wyraziła na to zgody, czy trudno było ją o to zapytac?
bez zgody właściciela nie powinno się zapisywac zdjęc i wklejac na innych stronach
Przecież mówię, że SZUKAŁAM DO NIEJ KONTAKTU, pytałam osób na wizażu, czy nie mają do niej namiaru - spytaj chociażby Poziomkę - ale to nic nie dało!
Ludzie, jak Wy czytacie to co się pisze? Wyrywkowo?...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 11:19   #15
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Gdybym miala mozliwosc spytania, zrobilabym to. Zreszta probowalam, ale wiele osob nic nie wiedzialo. Poza tym zdjecia na jej stronie nie maja zadnych zabezpieczen, czy wzmianek o rozpowszechnianiu i KAZDY moze je sciagac do woli. Ja zrobilam to bo jestem pod wrazeniem, wiem, ze byla wizazanka i wklejala swoje fotki, dlatego pytam sie o makijaz tu a nie gdzies indziej. Nie mam niecnych zamiarow, wiec przestancie mnie tak traktowac ( co poniektorzy ).
Poza tym umieszczajac swoje zdjecie w internecie stajecie sie osobami publicznymi. Same wklejacie w watkach fotki modelek, tudziez zwyklych dziewczat, badz aktorek i nikt nikogo o prawo wykorzystania zdjec nie pyta...
Przykre to, gdy ktos wykorzystuje czyjas twarz w niekorzystny dla tej osoby sposob, ale takie sa konsekwencje ujawniania swojego wizerunku w wirytualnym, masowym medium, gdzie panuje dosyc duze bezprawie
Dziekuje za pomoc wszystkim, ktorzy udzielili rad.
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Na wizażu można znaleźć mnóstwo fotek innych osób chociażby na modzie. Umieszczając zdjęcia w internecie, liczymy się z tym, że każdy je może zobaczyć i zrobić z nimi co chce. Ty nie wykorzystałaś zdjęcia game w nieprzyjemny dla niej sposób. Spodobał Ci się jej makijaż, nie możesz znaleźć z nią kontaktu, to pytasz inne wizażanki, a poza tym robisz to wśród "swoich", a nie na jakimś obcym forum. Rozumiem, że nie można rozpowszechniać zdjęć bez zgody autora, ale... kto tak naprawdę jest człowiekiem honoru i przed zapisaniem zdjęcia na swoim komputerze, czy skopiowaniem i wklejeniem gdzieś pyta się autora o zgodę? Wątpie by znalazł się ktoś taki i nie mówię tu tylko o naszym forum.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 12:16   #16
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

W przypadku zdjęć Wizażanek zgoda na ich publikowanie w wątkach przez nie niezakładanych jest wskazana. Zdjęcie usuwam.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 12:35   #17
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Na wizażu można znaleźć mnóstwo fotek innych osób chociażby na modzie. Umieszczając zdjęcia w internecie, liczymy się z tym, że każdy je może zobaczyć i zrobić z nimi co chce. Ty nie wykorzystałaś zdjęcia game w nieprzyjemny dla niej sposób. Spodobał Ci się jej makijaż, nie możesz znaleźć z nią kontaktu, to pytasz inne wizażanki, a poza tym robisz to wśród "swoich", a nie na jakimś obcym forum. Rozumiem, że nie można rozpowszechniać zdjęć bez zgody autora, ale... kto tak naprawdę jest człowiekiem honoru i przed zapisaniem zdjęcia na swoim komputerze, czy skopiowaniem i wklejeniem gdzieś pyta się autora o zgodę? Wątpie by znalazł się ktoś taki i nie mówię tu tylko o naszym forum.
W końcu ktoś mądry, kto pojął całą sytuację!
Dziękuję
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 13:15   #18
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
W końcu ktoś mądry, kto pojął całą sytuację!
Dziękuję
Aha, a wszystkie inne Dziewczyny, które mają odmienne zdanie i krytykują takie zachowania są po prostu głupie? A akurat w przypadku Game to można wysłać jej PW przez youtube, maxmodels czy inne fora, na których jest zarejestrowana

BTW, jest wiele osób, które pytały się mnie przez PW albo na moich watkach, czy mogą sobie zapisać moje zdjęcia makijaży, wbrew pozorom w dobie wolności internetu istnieją jeszcze osoby, które nie przywłaszczą sobie czegoś, co do nich nie należy. I jest róznica między zapisaniem sobie zdjęcia na dysku tylko po to, żeby np. podziwiać makijaż czy strój, a wykorzystaniem tego zdjęcia i puszczaniem go dalej w sieć. W przypadku filmów i muzyki takie coś jest podlega karze
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 13:42   #19
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Nie powiedziałam, że ktoś jest głupi, ale tylko jedna osoba postarała się dokładnie przeczytać co napisałam, wyobrazić sytuację, ponadto zrozumiała i wyciągnęła wnioski, nie oskarżając mnie o nic - bo właściwie nie ma o co. Nie znam strony max models, nie wiem na jakich innych forach może być gamegirl - znalazłam jej stronę, ale również bez żadnego kontaktu do niej. Wizażanki mi nie pomogły w znalezieniu jej. Co miałam zrobić? Lepiej wklejać jej zdjęcie na wszelkich innych forach, czy tu, gdzie wiem, że była, działała i wszyscy ją znają ( i myślałam, że zrozumieją moje działanie )? Swoimi oskarżeniami w moją stronę dajecie mi jednoznaczną odpowiedź...
Tak, jest wiele osób, które pytały Cię o pozwolenie, ale jest o wiele więcej, które Twoje zdanie mają gdzieś...
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 14:03   #20
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam, że ktoś jest głupi, ale tylko jedna osoba postarała się dokładnie przeczytać co napisałam, wyobrazić sytuację, ponadto zrozumiała i wyciągnęła wnioski, nie oskarżając mnie o nic - bo właściwie nie ma o co. Nie znam strony max models, nie wiem na jakich innych forach może być gamegirl - znalazłam jej stronę, ale również bez żadnego kontaktu do niej. Wizażanki mi nie pomogły w znalezieniu jej. Co miałam zrobić? Lepiej wklejać jej zdjęcie na wszelkich innych forach, czy tu, gdzie wiem, że była, działała i wszyscy ją znają ( i myślałam, że zrozumieją moje działanie )? Swoimi oskarżeniami w moją stronę dajecie mi jednoznaczną odpowiedź...
Tak, jest wiele osób, które pytały Cię o pozwolenie, ale jest o wiele więcej, które Twoje zdanie mają gdzieś...

Na jakiej podstawie sadzisz ze cala reszta poza ta jedna osoba czytala niedokladnie? Po prostu nie wszyscy uwazaja za sluszne Twoje postepowanie, nie wszyscy musze sie z Toba zgadzac.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:27   #21
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Spójrz wyżej i przeczytaj dokładnie, od początku do końca to zrozumiesz.
Zresztą koniec tematu, zdjęcie usunięte, każdy ma na ten temat swoje zdanie. Dowiedziałam się to, co chciałam i za to uczynnym dziewczynom gorąco dziękuję :-*
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:28   #22
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Nie powiedziałam, że ktoś jest głupi, ale tylko jedna osoba postarała się dokładnie przeczytać co napisałam, wyobrazić sytuację, ponadto zrozumiała i wyciągnęła wnioski, nie oskarżając mnie o nic - bo właściwie nie ma o co. Nie znam strony max models, nie wiem na jakich innych forach może być gamegirl - znalazłam jej stronę, ale również bez żadnego kontaktu do niej. Wizażanki mi nie pomogły w znalezieniu jej. Co miałam zrobić? Lepiej wklejać jej zdjęcie na wszelkich innych forach, czy tu, gdzie wiem, że była, działała i wszyscy ją znają ( i myślałam, że zrozumieją moje działanie )? Swoimi oskarżeniami w moją stronę dajecie mi jednoznaczną odpowiedź...
Tak, jest wiele osób, które pytały Cię o pozwolenie, ale jest o wiele więcej, które Twoje zdanie mają gdzieś...
Czyli jak ktoś się z Tobą nie zgadza, to po prostu nie czyta dokładnie Twoich wypowiedzi, nie wie co to empatia i nie umie wyciągać wniosków Zaraz napiszesz, że tego też nie napisałaś... Nie wiem, skąd wzięłaś to zdjęcie, czy zapisałaś je zanim Game je usunęłą z wizażu, czy wzięłaś je z innej strony - jeżeli tak, to mogłaś po prostu dać linka do tego makijazu. I widać nieskutecznie szukałaś kontaktu do Game, co nie jest żadnym usprawiedliwieniem do zamieszczania czyiś zdjęć bez upoważnienia. Ale przecież nic złego nie zrobiłaś A co do ostatniego zdania, tak jest wiele osób które liczą się z innymi; są też tacy, do których nie przemawia fakt, że jakaś osoba zdecydowała się na usunięcie zdjęć i poniosła tego pełne konsekwencje, i nadal używają jej własności bez pozwolenia... Smutne.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 17:09   #23
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Od linka do linka i trafiłam na ten wątek.
Ja wiem,że kopiowanie zdjęć jest zabronione ale czy potrzebna jest aż taka afera?
Myślę,że Chiante jest inteligentną osobą i po pierwszym razie zrozumiałaby-i zrozumiała-że takie zachowanie jest niedozwolone.
Jest rozdmuchana afera jakby Chiante miała nie wiadomo jakie zamiary!
Ja szczerze mówiąc też nie śledzę Game i nie wiem gdzie się teraz udziela.Nie wiem gdzie szukać kontaktu z nią więc szukałabym poprzez Wizażanki.Dlatego tutaj nie mogę nic zarzucić,bo były próby nawiązania tego kontaktu.

Ja nie wiedziałam kim jest osoba "pg1991" więc postanowiłam przejrzeć jej posty.
I okazało się,że Game zarejestrowała się na Wizażu ponownie nie po to specjalnie,żeby zwrócić uwagę,na swoje zdjęcie ale żeby normalnie na Wizazu funkcjonować...
A przecież zakładanie kont zabanowanych użytkowników jest zabronione.

Ja krytykując zachowanie Chiante zauważyłabym też i tę kwestię,gdzie game również nie zachowała się w porządku.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 17:14   #24
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Od linka do linka i trafiłam na ten wątek.
Ja wiem,że kopiowanie zdjęć jest zabronione ale czy potrzebna jest aż taka afera?
Myślę,że Chiante jest inteligentną osobą i po pierwszym razie zrozumiałaby-i zrozumiała-że takie zachowanie jest niedozwolone.
Jest rozdmuchana afera jakby Chiante miała nie wiadomo jakie zamiary!
Ja szczerze mówiąc też nie śledzę Game i nie wiem gdzie się teraz udziela.Nie wiem gdzie szukać kontaktu z nią więc szukałabym poprzez Wizażanki.Dlatego tutaj nie mogę nic zarzucić,bo były próby nawiązania tego kontaktu.

Ja nie wiedziałam kim jest osoba "pg1991" więc postanowiłam przejrzeć jej posty.
I okazało się,że Game zarejestrowała się na Wizażu ponownie nie po to specjalnie,żeby zwrócić uwagę,na swoje zdjęcie ale żeby normalnie na Wizazu funkcjonować...
A przecież zakładanie kont zabanowanych użytkowników jest zabronione.

Ja krytykując zachowanie Chiante zauważyłabym też i tę kwestię,gdzie game również nie zachowała się w porządku.
tak szczerze Warszawianko nie oceniamy tu zachowania Game która faktycznie postąpiła bardzo źle usuwając z forum wszystkie swoje zdjęcia, ale jej zachowanie nie usprawiedliwia Chiante. Kopiowanie fotek Game z innych stron i wklejanie tutaj jest nie na miejscu ja bym sobie tez nie życzyła by ktoś bez mojej zgody zapisał sobie moje zdjęcie i wklejał w/g własnego widzimisię gdzieś w internecie.
Z mojej strony EOT
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 17:23   #25
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak szczerze Warszawianko nie oceniamy tu zachowania Game która faktycznie postąpiła bardzo źle usuwając z forum wszystkie swoje zdjęcia, ale jej zachowanie nie usprawiedliwia Chiante. Kopiowanie fotek Game z innych stron i wklejanie tutaj jest nie na miejscu ja bym sobie tez nie życzyła by ktoś bez mojej zgody zapisał sobie moje zdjęcie i wklejał w/g własnego widzimisię gdzieś w internecie.
Z mojej strony EOT
Ago,jasne,że to nie jest na miejscu-tak jak zostało to jużustalone nikt by nie chciał,żeby jego zdjęcia smigały po internecie ale jednak wciąż śmigają...
Ktoś już zaznaczył,że takich zdjęć pokazywanych na różnych wątkach jest mnóstwo.Wciąz ktoś pokazuje a to jakąś fryzurę,a to buty a to jakieś sławne osoby.
Tutaj ta próba kontaktu naprawdę była nawiązywana.

Ja nie wiem,bo naprawdę nie potrafię tego zrozumieć-naprawdę proszę żeby ktoś mi to "łopatologicznie" wytłumaczył-jaka jest różnica pomiędzy zamieszczaniem zdjęć np Game a innych osób(przykładowo tych których zdjęcia pojawiają się w wątkach gdzie komuś spodobała się fryzura lub Paris Hilton).
nie wiem,albo żem ciemna albo antybiotyk mi powoli mózg wyżera -ale nie potrafię tego zrozumieć...

EDIT-nie chodzi mi o zachowanie Game,gdzie usunęła swoje zdjęcia z Wizażu narażając się tym samym na bana-bo to była jej podobno przemyślana decyzja i trzeba ją uszanować.
Chodzi mi o to,że pomimo tego,że podobno liczyła się z tym banem zalogowała się na Wizażu ponownie licząc na to,że nikt jej nie rozpozna?
A przecież i tu jest regulamin,że tego robić nie wolno..
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 19:07   #26
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Dziewczyny nie sprzeczajcie się już...
Aguś, ja nie wklejam czyiś fotek wg własnego widzimisię : dałam jedno zdjęcie w miejsce, gdzie wszyscy znają postać z obrazka, gdzie ta osoba była i sama swoje zdjęcia umieszczała. Pisząc to czuję się, jakbym poważnie popełniła groźne przestępstwo, z premedytacją i nie wiadomo czym jeszcze... Przecież nie użyłam jej zdjęcia w zły sposób! Zakochałam się w makijażu, chciałam dowiedzieć się jak go zrobić, szukałam pomocy...pozostało mi tylko wklejenie jej fotki tu, gdzie ma wiele znajomych, gdzie są dziewczyny, które mi pomogą... Owszem, niektóre pomogły, ale zdecydowanie większość potraktowała mnie z góry, w sposób dosyć nieprzyjemny :/
Dziękuję warszawianko za zrozumienie :-* masz u mnie kawę
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 19:36   #27
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Aguś, ja nie wklejam czyiś fotek wg własnego widzimisię : dałam jedno zdjęcie w miejsce, gdzie wszyscy znają postać z obrazka, gdzie ta osoba była i sama swoje zdjęcia umieszczała...

chciałam dowiedzieć się jak go zrobić, szukałam pomocy...pozostało mi tylko wklejenie jej fotki tu, gdzie ma wiele znajomych


Dziękuję warszawianko za zrozumienie :-* masz u mnie kawę
Tak,własnie o to mi chodzi
Game byla(dalej przecież jest) tu znana.
Nie wydaje mi się,żeby Chiante wkleiła jej zdjęcie na innym portalu.To dobrze,że szukała pomocy tutaj,wśród swoich.
Mamy dwa wyjścia-albo pieklić się,że przecież kopiowanie jest zabronione( i naprawdę,każdy o tym wie) albo zauważyć,że jesteśmy wśród swoich-zarówno Chiante jak i Game,której zdjęć żadna Wizażanka nie użyłaby w złym celu.


Chiante,z kawy z chęcią skorzystam kiedy będziesz w Warszawie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 16:42   #28
Nefretitii
Raczkowanie
 
Avatar Nefretitii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Jak uzyskać taki efekt?

....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wwwwwwwwwwww.jpg (41,5 KB, 279 załadowań)

Edytowane przez Nefretitii
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:08
Nefretitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:24   #29
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

Sama chętnie bym się dowiedziała jak taki efekt uzyskać
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 17:25   #30
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jak uzyskać taki efekt?

są też pudry i podkłady rozświetlające - nie tylko matujące
z podkładów znam Rimmel Recover, natomiast rozświetlaczy jest całe mnóstwo - szukaj tych bezdrobinkowych

jest cały wątek o rozświetlaczach - poczytaj, a znajdziesz rozświetlacze ze wszystkich przedziałów cenowych
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.