nietrafione kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-12, 21:47   #1
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461

nietrafione kosmetyki


hej babeczki - czy był już taki temat - lista, lub pierwsza trojka najwiekszych bubli kosmetycznych,na jakie wydalyscie pieniadze?
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 22:18   #2
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: nietrafione kosmetyki

Dla mnie największa tragędią były:
1) Brzoskwiniowy krem Avonu z seri Naturals - okropieństwo, nie wiem czemu się skusiłam. Plastikowe opakowanie, a w środu niewchłanialna maź o zapachu budyniu, która wysuszała nawe moje ręce.
2) Pianka do depilacji nóg Veet - to bubel stulecia! Gdy juz się ją wydobedzie z opakowania, co nie jest wcale takie łatwe, trzeba długo czekać, a potem intensywnie pocierać. Efekt mizerny, nogi podrażnione, nigdy więcej nie kupię,przestrzegam innych.
3) Pomadka Max Factor Lipfinity - 2 ray użyta, nie nadaje się do niczego, leży i czeka, bo na razie jeszcze się łudzę, że może kiedys się przyda - tylko na pewno nie do malowania ust..
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 23:02   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: nietrafione kosmetyki

Kolejność przypadkowa :
1. Tusz do rzęs Lancome " Magicils" kolor fiolet, kompletny niewypał po 7 warstwie widziałam pod słońce lekki połysk fioletu, a miał to byc tusz dla ekstrawaganckich kobiet Nikt go nie chciał, a już po pierwszym użyciu przez kogoś nim obdarowanego miałam go z powrotem, więc w końcu dostała go moja, zachwycona nim, siedmioletnia siostrzenica podobno swietnie maluje sie nim lalki na włosach to tyle peanów

2. Krem do stóp cynamonowy rozgrzewający Avonu - klapa kompletna, ani nie rozgrzał, ani nie nailzył, podarłam sobie po nocy z nim, rajstopy bo zmienił się w pumeks szczególnie między palcami rozkosz dla lubiących pumeksy zamiast stóp

3. Krem pod oczy Estee Lauder "ANR ERC" - kupiłam skuszona opiniami w KW. Nigdzie dopatrzeć się nie mogłam właściwości nawilżających choć tak był oceniany, za to wysuszał i ściągał mi skórę pod oczami niemiłosiernie nie mogłam o niczym innym mysleć poza tym dostałam pod oczami od niego dodatkowych kresek i juz wtedy byłam wkurzona na maksa

To tyle zachwytów ode mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 06:55   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: nietrafione kosmetyki

1. Pianka do depilacji Veeta, brrr, koszmar.

2. Podkład Maybelline Fresh Matte. Ach, te smugi, ach, ten marchewkowy kolorek. Chyba by mi musieli dopłacić, żebym go używała.

3. Szampon Dove z mleczkiem nawilżającym do włosów przetłuszczających się.

Trochę tego jeszcze było, ale te to największe.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 09:17   #5
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: nietrafione kosmetyki

1. Krem Hydramax Chanel - beznadziejnie się rozprowadzał (skóra wałkowała się), wogóle nie nawilżał, okropny zapach. Nigdy więcej!
2. Podkład Double Agent HR - koszmarne rozprowadzanie, żadnego efektu matującego, fatalny efekt żółtej, zmęczonej twarzy.
3. Cień Lancome Color Focus - kolor wydawał się ładny, ale na powiekach straszny, nie wspominając o trwałości, ok. pół godziny. Tragedia!
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 10:05   #6
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: nietrafione kosmetyki

Moje typy:
1. Sunsilk Aloe Serum mleczko zapobiegające puszeniu włosów - totalna klapa w moim przypadku, włosy jak puszyły tak się puszą, żadnego efektu, więc równie dobrze mogłoby mleczka nie być
2. Timotei lekka pianka do włosów - jak ona jest lekka, to ja chyba śnię. Nałożona na umyte włosy powodowała tragiczne tłuste strąki! I znowu mycie... Dziwne, że inne pianki nawet te z woskiem nałożone na mą główkę sprawują się porządnie
3. Avon Nail Experts odżywka do paznokci łamliwych i rozdwajających się - po pomalowaniu paznokietków po godzinie odżywka schodziła płatami, a oczekiwałam że wytrzyma przynajmniej dzień. Więc później używałam jako podkładowego lakieru pod kolorowe i w takim przypadku nie schodził. Ale dla mnie bubel...
I zorientowałam się, że nie oceniłam ich jeszcze w KW...
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 12:07   #7
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: nietrafione kosmetyki

1. tusz calligraphy Astor - ale to rzecz gustu, wiem ze sa wielbicielki. Ja go nienawidze. Czekalam z niecierpliwoscia a trafil na liste bubli wszechczasow
2. Podkład nawilzajacy Clarinsa - smierdzi chemia, walkuje sie, wazy, nie nawilza i wogole do niczego
3. Balsam rozswietlajacy Nivea- oczekiwalam go z wytesknieniem - kupilam a wygladam jak chinczyk po nalozeniu go

Generalnie najwieksze bubelki jakie mi sie trafily to z dolnej polki bo zanim kupie cos drozszego to zastanawiam sie, kupuje tylko ulubione firmy itp. Wyjatek zrobilam z Clarinsem ktorego kolorowki nigdy nie kupowalam i tak powinno bylo zostac
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-13, 12:17   #8
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: nietrafione kosmetyki

ilonka - Pomadka Max Factor Lipfinity - 2 ray użyta, nie nadaje się do niczego, leży i czeka, bo na razie jeszcze się łudzę, że może kiedys się przyda - tylko na pewno nie do malowania ust..

twoja opinia
mozesz mi oddac bo to moja najukochansza pomadka
Widac tu dopiero jak kazda z kobiet jest inna Dla jednej bubel, dla drugiej ulubiony kosmetyk
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 13:17   #9
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: nietrafione kosmetyki

Do Julita 104 Bardzo chętnie Ci ją oddam, przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienie, że wylądowała w koszu. Mam kolor 185, taki ciemny czerwony, trochę wpadający w brąz, sztyft nablyszczający zużyłam jako błyszczyk. Kupiłam te pomadkę jakieś 6 miesięcy temu, ale chyba jeszcze się nadaje do użycia, chyba że się "przeterminowała".
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 13:25   #10
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: nietrafione kosmetyki

no jak ci niepotrzebna ta szminka Ilonka to ja ja chetnie przygarne Jak chcesz to moge dac cos w zamian
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-13, 17:34   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: nietrafione kosmetyki

1.wspomniany już przez Iwone krem do stóp avonu-rozgrzewający.
2.krem avonu.
3.krem avonu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-14, 19:25   #12
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: nietrafione kosmetyki

Dla mnie nietrafionymi kosmetykami są: balsam do ciała Avonu o zapachu migdałow (zapach mi się z początku podobał a póżniej zaczeło mnie mdlić już na samo wspomnienie, a pozatym po paru użyciach zaczełam dostawać wysypki) i żel do debilacji w piance z Rossermana (wrrrrrrrrr). Na szczęście kosmetyki(????????) były tanie więc nie pluję sobie w brodę, że wybuliłam kasę (mimo wszystko szkoda tych paru groszy .
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-14, 22:23   #13
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: nietrafione kosmetyki

skoro buble to buble a więc:
1. tusz l'oreala Lash Architect -alez to badziewie za adarmo tego nie chcę,
2. Krem aloesowy z avonu - smierdzi, na twarzy sie nie da go rozsmarowac bo sie wałkuj i zbija w grudki, zero nawilżenia a wręcz przeciwnie - ściaga skórę,
na razie tylko 2 ale jak mi sie wspomni to dopisze
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-14, 22:48   #14
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Re: nietrafione kosmetyki

1.Tusz L'oreala Lash Architect - okropienstwo...skleja rzesy,obsypuje sie, a tego bardzo nie lubie
2.Avon - rozgrzewajacy krem nawilzajacy do stop - to cos nawilza? ja bym powiedziala, ze raczej wysusza
3.Puder w kulkach z avonu (ten jasny) - dostalam od niego uczulenia
4.Tusz Diora Long Optic - taki drugi Lash Architect
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 08:44   #15
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: nietrafione kosmetyki

1. Na pierwszym miejscu bezkonkurencyjnie perfumy "Tresor" Lancome'a. Kupilam jak ostatnia kretynka po powąchaniu koreczka w perfumerii (nie mieli testera) największą możliwą pojemność, za prawie pół mojej ówczesnej wypłaty. Porażka kompletna - użyłam chyba ze 2 razy, prawie mnie zemdliło za każdym razem, w efekcie oddałam koleżance bo sam widok flakonika doprowadzał mnie do szału
2. drugie miejsce znowu perumy (cos pechowa jestem )tym razem "Romance" R. Laurena - podobały mi sie całe 2 dni, potem reagowałam na nie strasznym bólem głowy, żeby było śmieszniej kupiłam też balsam do ciała - obie rzeczy stoją niektnięte na półeczce od 3 lat - chyba już sie przeterminowały?
3. Cynamomowy balsam do stóp z Avonu, szminki i lakiery do paznokci z Avonu (nigdy, ani razu nie trafiłam w kolor), migdałowy balsam i żel pod prysznic z Avonu - chyba ta firma dostarczyła mi najwięcej bubli, zawsze sie na coś skusze a potem żałuję


A z innej beczki - jak sie wstawia emotikonki do postów? Jestem tu nowa i jak na razie umiem tylko taki i taki
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 08:56   #16
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 144
Re: nietrafione kosmetyki

Po pierwsze - tusz L'oreala Lash Architect (to chyba raczej nikogo nie dziwi, prawda ?)

Po drugie - tusz YSL Effect Faux Cils - drogi bubel sklejający rzęsy

Po trzecie - perfumy Caroliny Herrery "Chic". Za to, że w ogóle ich nie było czuć, ulatniały się w tempie błyskawicznym, a kosztowały jak za woły. Nie wiem doprawdy, co mi strzeliło do głowy, żeby je kupić. Ot, zobaczyłam nowalijkę na półce w perfumerii i poniosło mnie... Od tej pory nie kupuję nowalijek perfumiarskich.

Jeszcze jeden komentarz. Otóż jestem w stanie strawić bubla, za którego dałam powiedzmy do 30 zł., ale jeśli to jest bubel z wysokiej półki, to dostaję piany na ustach. Jak płacę za coś taką kasę, to wymagam.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 09:38   #17
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: nietrafione kosmetyki

najbardziej nietrafione
- tusz do rzęs Lancome MAGICILS bubel stulecia
- tusz do rzęs Shiseido Curl Mascara C4 Violet bubel stulecia II użyty tylko dwa razy , efektu żadnego , bi-facil nie poradził sobie z nim i tarłam oko jak szalona żeby zmyć coś czego prawie nie widać . Nigdy więcej .
- lakier do paznokci Estee Lauder Pure Color Crystal dla mnie tragedia
- cienie do oczu Lancome Color Focus Duo - pomyłka , jakość i trwałość gorzej niż licha
- ostatni okropnie nietrafiony kosmetyk to krem nocny Biotherm Age Fitness - smalec nad smalcami pfe - już krem Ireny Eris jest o niebo lepszy
- i krem podbierany mamie czyli Repairwear Clinique na noc - ciężki , gęsty i nijaki , a skóra wygląda z rana jak szary zając za taką cenę jakość paskudna
- no i Elseve Nutrileum szampon z odżywką który moim długim włosom zapewnił wrażenie nie mycia ich z tydzień
- odżywka zakupiona i zasugerowana pozytywnymi ocenami na wizażu czyli Petrole z azulenem - czułam się jak stacja benzynowa z dodatkiem jakiś ziółek na dodatek strasznie przetłuszcza moje normalne włosy , mój mężczyzna nie wytrzymał tego zapachu , otoczenie pewnie też nie .

w życiu juz tych produktów nie kupię nawet pod groźbą łamania mnie kołem
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 13:38   #18
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Re: nietrafione kosmetyki

1) Pianka do golenia Venus o zapachu konwalii - koło konwalii to najwyżej leżała i to niezbyt długo, nadto miałam wrażenie, że posmarowałam nogi gumą w płynie - zamiast ułatwiać golenie zdecydowanie je utrudniała,
2) krem tłusty Iwostin - nijak nie da się go rozprowadzić. Podczas nakładania na skórę dziwacznie się dzieli - tłuszcz zbija się w taką grudę, czy jak to nazwać, a rozsmarowuje się samą wodę. Nie mam do tego cierpliwości i nawet do nóg nie bardzo się nadaje.
3) Krem pod oczy z serii Model Bioenergia Dax Cosmetics - zamiast nawilżyć przesuszył mi skórę pod oczami i pogłębił zmarszczki, które teraz w dodatku nie dają się niczym usunąć, najbardziej przeraziło mnie, jak chciałam sobie wytrzeć spod oka rozmazany tusz - przeciągnęłam w tym miejscu palcem - i tak mi zostało! Skóra wróciła na swoje miejsce dopiero po kilkunastu sekundach - upiorne wrażenie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-15, 22:21   #19
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Re: nietrafione kosmetyki

Fakt,jak sie wyda na kosmetyk 200-300 zl i okazuje sie,że to bubel to ciężko to przeboleć.Przestrzegam przed:
-nowe,kremowe cienie Shiseido- wyjątkowo nietrwałe,nie da sie nimi wykonać mocniejszego makijażu.
-krem Diora Vitalmine-ot,zwykły krem nawilżający jakich wiele
-fluid Clarinsa Teint Naturel-Satin-dziwna oleista konsystencja
-tusz Flextencils Lancome-wysycha po 1,5 miesiaca,nie trwały
-specyfiki na cellulit Vichy-Gluckoblock i D-Stock-ładnie pachnące żele to wszystko.
-fluid Max Factora Hypersmooth i Loreala Ideal balance-nie matują,są widoczne na twarzy,nie trzymaja sie cały dzień,podkreślaja pory.
-tusz Bourjois Coup de Theatre-masakra
-Clinique-mydełko do mycia twarzy- fuj!
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-16, 09:42   #20
Asystentka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 39
Wyślij wiadomość przez ICQ do Asystentka
Re: nietrafione kosmetyki

Kasiu,
z perfumami to jest tak, że jedni się zakochują, inni dostają trzęsiawki na samo wspomnienie.
Ja zakochałam się kilka lat temu właśnie w Romansie Laurena, więc jeśli nie masz nic przeciwko temu, to chętnie go odkupię, bo właśnie kończy mi się trzecia butla.
Asystentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 11:01   #21
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: nietrafione kosmetyki

Asystentko, mogę Ci je nawet sprezentować (prawdę mówiąc nie potrafiłbym ich wycenic - nawet nie pamiętam ile kosztowały ), tylko muszę sprawdzic czy w ogóle sie jeszcze do czegokolowiek nadają. Stoja co prawda w dość chłodnym i ciemnym miejscu ( nie w lodówce), ale tak jak już wspominałam mają dobre 3 lata (jakos szkoda mi było wyrzucic)... nie mam pojęcia jaka jest trwałość takich perfum ?
Asystentka napisał(a):
> Kasiu,
> z perfumami to jest tak, że jedni się zakochują, inni dostają trzęsiawki na samo wspomnienie.
> Ja zakochałam się kilka lat temu właśnie w Romansie Laurena, więc jeśli nie masz nic przeciwko temu, to chętnie go odkupię, bo właśnie kończy mi się trzecia butla.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 12:12   #22
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: nietrafione kosmetyki

Kupiłam kiedyś z Avonu z serii Clearskin - daily multi-benefit lontoin (wszechstronna emulscja do pielęgnacji cery) Nie wiem dlaczego kupiłam, bo wcale tego nie potrzebowałam. Bałam się tego użyć, bo Avon jest kiepski, a jeśli coś jest do wszystkiego, to do niczego. Stało to pół roku , aż parę dni temu posmarowałam sobie tym... plecy i dekolt, gdzie mam zaskórniaki i pryszcze też się pojawiają...no i odkrycie!!!! Super się sprawdza, szybko się wchłania, nawilża, skóra jest gładka. I tak z nietrafionego kosmetyku uczyniłam trafiony z innym zastosowaniem
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-16, 15:38   #23
Asystentka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 39
Wyślij wiadomość przez ICQ do Asystentka
Re: nietrafione kosmetyki

Nooo, Kochanie, jeśli możesz je sprezentować, to bardzo chętnie. Zrewanżuję się jakimś miłym podarunkiem
co do trwałości, to perfumy chyba są wieczne (a może raczej wietrzne )
Asystentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 02:18   #24
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: nietrafione kosmetyki

W sumie wiele jest kosmetyków, które nie spełniły moich oczekiwań ale jest pare takich, które zszokowały mnie swoją beznadziejnością.Wśród nich żółtą koszulkę lidera otrzymuje ...
samoopalacz do ciała Avon - to jakiś bardzo kiepski żart był

w peletonie natomiast znajdują sie:

Szampon Elseve Nutrileum- tak jak Mauricel odniosłam wrażenie, że tylko jeszcze skwareczków mi na głowie brakuje
Pianka do depilacji Veet- nie wiem czy usunęła by meszek z brzoskwini...
Płyn do higieny intymnej z przywrotnikiem Eris -chyba z "przewrotnikiem" bo można się przewrócić-śmierdziel straszliwy
Cień Loreal Color Fresco - yyy...kompletna bzdura, do tego niewidoczny zupełnie
Zapach J.Lo Glow - pachnie jak tani detergent, jakby w buteleczce za spore pieniądze był pyln do tkanin -Kokosal

No i dodam jeszcze, z czym pewnie wiele z wizażanek się nie zgodzi, Vichy nowy krem Normaderm - żadnych niedoskonałości mi nie usunął, równie dobrze mogłabym przez ten czas niczym się nie smarować, przynajmniej było by taniej

Wrrrrrrr
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 21:07   #25
kiah
Raczkowanie
 
Avatar kiah
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Re: nietrafione kosmetyki

Moim niedoścignionym faworytem w tej konkurencji jest firma Avon, któej udało się wypuścić na rynek m.in. takie buble:
1. balsam po goleniu (z serii sss) - pieczenie + wysypka = nigdy więcej!
2. Clearskin - korektor antybakteryjny - ni to maskowało, ni działało
3. zestaw do manikiuru - smugi, grudki itp.
FUJ!
kiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 22:03   #26
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: nietrafione kosmetyki

ilość takich rzeczy mam tak wściekłą że długo by wyliczać... przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne Chanel, w większości bardzo miznerne. Najgorszy peeling, słabe maseczki, beznadziejne bibulki matujące. Szampony clinique, raczej średnie. 3kroki clinique. MAseczka Pure zone loreala. Kremy z serii hydramtyhic guerlaina, długie leczenie u dermatologa. Ta sama sytuacja po samoopalaczu do buzi Heleny Rubinstein. Najnowszy tusz HR Expressionist. Serum Age Delay Chanel - co to ma właściwie robić? Nowy tonik Vichy Normaderm - smród alkoholu nasuwa skojarzenia z dezynfekcją. Wiele róznych kremów pod oczy które tylko napinały i dodatkowo wysuszały skórę, przyczynaiając się do nowych zmarszczek. Sporo markowych tuszy o cenie powyzej 100 zł, kupowanych w perfumeriach i wysychajacych po miesiacu...
Dlugo by jeszcze wyliczać... LAsh Architect... jakiś krem decleora po którym zrobily mi się paskudne wypryski... jakis zel z apteki - chyba neutrogena? - dla alergikow po ktorym mialam liszaj na buzi... ale najbardziej bola te drogie wpadki, z całą pewnością
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-17, 22:18   #27
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: nietrafione kosmetyki

Anna Sibiga napisał(a):

> 3) Krem pod oczy z serii Model Bioenergia Dax Cosmetics - zamiast nawilżyć przesuszył mi skórę pod oczami i pogłębił zmarszczki, które teraz w dodatku nie dają się niczym usunąć, najbardziej przeraziło mnie, jak chciałam sobie wytrzeć spod oka rozmazany tusz - przeciągnęłam w tym miejscu palcem - i tak mi zostało! Skóra wróciła na swoje miejsce dopiero po kilkunastu sekundach - upiorne wrażenie.

No proszę, jeszcze raz się potwierdza, że coś może być dla jednych ideałem, a dla innych bublem i odwrotnie. Dla mnie krem pod oczy Daxa Model Bioenergia to właśnie ideał.

A najgorsze buble to:
1. Dezodorant Nivea Sensitiv
2. Puder Constance Carroll
3. Angel Thierry Muglera

Tego ostatniego na szczęście nie kupowałam, tylko spróbowałam od koleżanki. 2 pierwsze błyskawicznie wylądowały w koszu na śmieci.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 09:37   #28
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: nietrafione kosmetyki

Asystentka napisał(a):
> Nooo, Kochanie, jeśli możesz je sprezentować, to bardzo chętnie. Zrewanżuję się jakimś miłym podarunkiem
> co do trwałości, to perfumy chyba są wieczne (a może raczej wietrzne )

Chyba faktycznie są wietrzne bo sprawdziłam i mam wrażenie że troszeczkę ich wywietrzało z flakonu (nie wiem jak to możliwe bo flakonik jest z atomizerem). Zapach wydaje mi się taki sam, ale pewnosci nie mam bo już wieki ich nie uzywałam . Jesli chodzi o balsam to mam już większe obawy (choc koloru i konsystencji nie zmienił). Mogę Ci przesłac tylko
a. potrzebuję namiary (a może odbiór osobisty ?- jestem z Katowic)
b. nie wiem jak rozwiązac koszty ew. przesyłki, bo w życiu nikomu żadnej paczki nie wysyłałam
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 09:49   #29
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: nietrafione kosmetyki

Asystentka napisał(a):
> Nooo, Kochanie, jeśli możesz je sprezentować, to bardzo chętnie. Zrewanżuję się jakimś miłym podarunkiem
> co do trwałości, to perfumy chyba są wieczne (a może raczej wietrzne )

Hej Kobietki uważajcie na perfumy które mają powyżej 3 lat... Słyszałam że mogą uczulać i powinno sie je własnie wypsikać w tym okresie.
Oczywiście na początek sprawdź na nadgarstku czy nie
uczula, a jesli będzie to np. psikaj na ciuszki...
Chcociaż to też bywa różnie - moja mam ma jedne perfumy już z 6 lat i nadal nic sie nie dzieje a używa go na specjalne okazję hihi!
A tak na marginesie to też bardzo lubię Romance...
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 09:52   #30
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: nietrafione kosmetyki

Asystentka napisał(a):
> Nooo, Kochanie, jeśli możesz je sprezentować, to bardzo chętnie. Zrewanżuję się jakimś miłym podarunkiem
> co do trwałości, to perfumy chyba są wieczne (a może raczej wietrzne )

Hej Kobietki uważajcie na perfumy które mają powyżej 3 lat... Słyszałam że mogą uczulać i powinno sie je własnie wypsikać w tym okresie.
Oczywiście na początek sprawdź na nadgarstku czy nie
uczula, a jesli będzie to np. psikaj na ciuszki...
Chcociaż to też bywa różnie - moja mam ma jedne perfumy już z 6 lat i nadal nic sie nie dzieje a używa go na specjalne okazję hihi!
A tak na marginesie to też bardzo lubię Romance...
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.