Drogie podklady ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 10:04   #1
Saraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Talking

Drogie podklady ;)


DZIEWCZYNY CZY WARTO INWESTOWAC W DROGIE PODKLADY(FLUIDY, ITP).
NIE MOWIE O KOSZTACH 50-60 ZL ALE TE WYZSZE OK 150 ZL.
CZY JEST ISTOTNA ROZNICA CZY TYLKO NAPIS NA OPAKOWANIU KOSZTUJE DODATKOWE 100 ZL??
Saraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:09   #2
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Drogie podklady ;)

wiesz co ja nie jestem snobem ,ale używam, powiem nawet muszę używać tych droższych poniewaz mam bardzo problemową cerę i czasem nawet te z wyższej pólki sobie z nia nie radzą
moja siostrzenica ma piękna,jasną ,bez plamek i.t.d. cerę i ona może używac tych za 15zl i w sumie jest wszystko ok.

ale ona pzryznała,że te droższe są lepszej jakości, tzn. dłuzej się utrzymują,mnie brudzą ubran, są czasami mniej widoczne , nie robią "tapety"

chyba sama musisz znależć swój ulubiony)
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:25   #3
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Drogie podklady ;)

Jakby ten za 10 zł robił dla mojej twarzy tyle co Estee Lauder DW, to ja chętnie go zamienię. Gdyby ktoś słyszał o tanim a dobrym, długomatującym podkładzie to ja na pewno nie będę przepłacać. Póki co niestety, lub stety, znalazłam podkład idealny.
Marka selektywna to nie tylko cena - to też jakość.

Z drugiej strony w kosmetyczce mam raczej wyższą półkę, ale najlepsze dla mnie szampony to te najtańsze. Szampon koloryzujący to Joanna za 5 zł. Pewnie jakbym miała tak mało problematyczną cerę jak włosy, to miałabym grubszy portfel
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:09   #4
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Drogie podklady ;)

przyłączam sie - jesli ktos zna tani a dobry podkalad to tez chetnie kupie
obecnie użuwam estee lauder double wear i jest bardzo dobry, naprawde niewielka ilosc sprawia cuda. Do tej pory używałam rimmela recover (rozświetlający) i teraz moge smialo powiedziec ze rimmel jest lipny - choc do tej pory uwazałam że jest całkiem niezły. Rimmel nie kryje w ogóle choć ładnie rozświetla.
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..

Edytowane przez White Cafe
Czas edycji: 2008-10-22 o 11:10 Powód: błąd
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:26   #5
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Jakby ten za 10 zł robił dla mojej twarzy tyle co Estee Lauder DW, to ja chętnie go zamienię. Gdyby ktoś słyszał o tanim a dobrym, długomatującym podkładzie to ja na pewno nie będę przepłacać. Póki co niestety, lub stety, znalazłam podkład idealny.
Marka selektywna to nie tylko cena - to też jakość.
amen! Święte słowa estee Lauder DW najlepszy jaki do tej pory miałam a smaruję się już około 13 lat i to różnymi maziajami i za 10-15 zł i 50-60 ale Dw to DW. Mam bardzo tłustą cerę z ogromnymi porami i nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez kryjącej tapety. Na początku też było mi żal 134 zł, ale po tym co widzę to chyba zostanę przy tej opcji, matuje, kryje, nie tworzy maski, nie wychodzą nowe syfki i twarz jest w miarę estetyczna.

Musisz spróbować każdej półki i sama ocenić. Każda ma z nas inną cerę i każdej będzie odpowiadało co innego.
Ja wiem, że po moich doświadczeniach na żelu do mycia, kremie i podkładzie oszczędzać nie będę
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:30   #6
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja po dlugich poszukiwaniach i walce z podkladami... i tymi tanszymi i tymi drozszymi znalazlam cos dla siebie. Najlepiej mi sluza podklady Lancome. To, ze jest to akurat ta firma... nie bylo spowodowane nazwa a tym, ze to jest to czego szukalam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 11:59   #7
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Drogie podklady ;)

Moim zdaniem warto, aczkolwiek nie znaczy to, że każdy wysokopółkowy, drogi podkład będzie świetny. Ja uwielbiam podkłady:
Chanel Double Perfection
Chanel Mat Lumiere
Lancome Maquimat
Lancome Adaptive
Te służą mi najlepiej. Szczególnie Chanelowskie. Dla mojej cery nie ma lepszych.
Z tańszych mogę polecić moje ostatnie odkrycie Deborah Colour Copy dla skóry suchej i wrażliwej (mimo, że ma mieszaną, sprawuje się świetnie, nie świeci się itd., dobrze kryje). Kosztuje 49,9 zł w Douglasie.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2008-10-22 o 16:52
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 12:10   #8
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja moge polecic Revlon Colorstay i jest z tych srdenich polek. Ten podklad udowadnia, ze wcale nie trzeba wydawac fortuny aby miec dobry podklad
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:14   #9
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Drogie podklady ;)

a mi sie jeszcze wydaje,że jak ktoś juz raz użyje kosmetykow z wyższej pólki, to raczej przy niej zostaje, mam tu na mysli podkłady,pudry i tusze

abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:15   #10
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
a mi sie jeszcze wydaje,że jak ktoś juz raz użyje kosmetykow z wyższej pólki, to raczej przy niej zostaje, mam tu na mysli podkłady,pudry i tusze
Myślę podobnie. W końcu człowiek szybko przyzwyczaja się do tego, co dobre.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:15   #11
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Drogie podklady ;)

Pewnie tak, ale nie zawsze są na nie fundusze
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 12:28   #12
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Drogie podklady ;)

wiecie co ja na tusze i podkłady jestem w stanie wydać majątek, częstko wolę sobie odmówić kupno ciucha, czy czegoś tam innego,żeby własnie kupić kosmetyk,
aha-ja robie wyprzedaże kosmetyków i ciuchów, których nieużywam wśród koleżanek i rodziny,żeby mieć kaskę na jakis wymarzony produkt-polecam
*
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 12:51   #13
White Cafe
Rozeznanie
 
Avatar White Cafe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 759
Dot.: Drogie podklady ;)

Zdecydowanie się zgadzam, że jeśli ktoś spróbuje kosmetyków z wyższej pólki to przy nich zostaje.
__________________
Oprócz błękitnego nieba... nic mi dzisiaj nie potrzeba..
White Cafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:19   #14
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się zgadzam, że jeśli ktoś spróbuje kosmetyków z wyższej pólki to przy nich zostaje.
no właśnie niekoniecznieo ile własnie wpadłam kompletnie jeśli chodzi o tusze z górnej półki to np. cienie i podkłady mam ulubione wśród średniej. Wypróbowałam kilka podkładów z górnej, mam teraz givenchy a i tak najlepszy dla mnie jest Max Factor. Lubię też YR.
Cienie bourjois przetrzymają każde, chociaż dior ma ładne kolorki i sobie nakupiłam także.Ale na dłuższe dni używam burzujów bo mam pewnosc , ze przetrwają do wieczorka.
Tusz natomiast faktycznie górna półka. Teraz mam diorshow i lancome hypnose. Szok! Nawet nie wiedziałam jakie mam piękne rzęsy Już nie kupię niższej półki. No..mam jeszcze masterpiece nieużywany i jakoś nie wiem czy go otwierac
Wracając do tematu, akurat ja przy podkładach raczej nie zostanę.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:31   #15
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

ja zdecydowanie wpadlam w manie zakupow z wyzszej polki

z tymze ja od fluidow wole kompakty
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:52   #16
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
amen! Święte słowa estee Lauder DW najlepszy jaki do tej pory miałam a smaruję się już około 13 lat i to różnymi maziajami i za 10-15 zł i 50-60 ale Dw to DW. Mam bardzo tłustą cerę z ogromnymi porami i nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez kryjącej tapety. Na początku też było mi żal 134 zł, ale po tym co widzę to chyba zostanę przy tej opcji, matuje, kryje, nie tworzy maski, nie wychodzą nowe syfki i twarz jest w miarę estetyczna.

Musisz spróbować każdej półki i sama ocenić. Każda ma z nas inną cerę i każdej będzie odpowiadało co innego.
Ja wiem, że po moich doświadczeniach na żelu do mycia, kremie i podkładzie oszczędzać nie będę


Chętnie bym spróbowała Estee Lauder DW, pomimo, że uzywam revlonka i jest świetny.
Czy któraś, z wizażanek mogłaby mi doradzić jaki kolorek Lauder DW byłby zbliżony do Sand beige Revlona z softflexem ?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:53   #17
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

wejdz na watek Estee Lauder
tam dziewczyny o tym dyskutowaly
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:05   #18
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wejdz na watek Estee Lauder
tam dziewczyny o tym dyskutowaly
dzięki za wskazówkę

żeby nie było tak całkiem offtopicowo, to zanim znalazłam świetnego colorstay-a to używałam różne podkłady raczej z niższej półki, wszystkie to totalne dno- na mnie się nie sprawdzały, ale jest taki jeden, kosztuje ok. 10-15 zł Dr Irena Eris Liren City Mat, z tym matem to może lekka przesada, ale na buzi wyglądał bardzo ładnie.

Jeszcze mogę polecić Giordani Gold (ujędrnaijący) krycie żadne, ale rozszerzonych porów nie widać, sama zastanawiałam się jakim cudem, bardzo dobry.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:39   #19
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Drogie podklady ;)

Baaaardzo dużo podkładów przetestowałam. I tych ze średniej i tych z wyższej półki cenowej.

Jedno jest pewne- dużo łatwiej jest trafić w dobry jakościowo podkład za 160/200zł niż w taki za 50zł.
Jednak zakup nietrafionego podkładu z tej pierwszej grupy cenowej bardziej boli


Normalnie bym Ci napisała, że wysokopółkowe podkłady są dużo lepsze (i w większości taka jest prawda) ale moim KWC jest niezmiennie Deborah Colour Copy, który prześciga każdy podkład który dotychczas używałam... jest jedyny i wyjątkowy. Jakością przebija Diora, Shiseido itp.
Jednak dodam, że jest to jedyny podkład, w moim kuferku za 60zł, który obecnie używam. Nie żebym była snobką, ale reszta do których wracam to wysokopółkowe, inne leżą i się starzeją... Więc chyba coś w tym jest.

Więc jedynie co mogę Ci poradzić to: szukanie i testowanie
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 14:47   #20
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Drogie podklady ;)

W moim przypadku niestety taki efekt, którego oczekiwałam udało się uzyskać dopiero selektywami.

Testowałam wiele podkładów ze średniej półki i nie da się ukryć, to nie to. Albo niewystarczająco matowiły, albo po pewnym czasie tworzyły "maskę", albo wysuszały mi skórę (mam mieszaną cerę i preferuję podkłady matujące).
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 14:53   #21
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja powiem tak: na mojej cerze średniopółkowym podkładem jestem w stanie uzyskać efekt dość dobry ale poprzez trwałość, sposób stapiania się ze skórą i dopasowywanie odcienia podkłady wysokopółkowe bija je na głowę. Oczywiście każdy musi znaleźć "ten swój", nierzadko jest dość długa i kosztowna droga ale warto bo gładka, jednolita cera to podstawa dobrego wygladu i nie każdy otrzymał takową od natury
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 15:23   #22
anula79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: Drogie podklady ;)

witam
przeczytałam Pani wpis na wizazu
jestem wierna fanka podkładu estee lauder DW ale z racji tego ze jest drogi dalej szukałam podkładu idealnego i zanlazłam REVLON ja akurat do cery suchej i mieszanej mam SAND DEGE i poprostu rewelacja czasem buzka tak ładnie wyglada ze sie zastanawiam co jest lepsze a koszt w porywach promocji 55 zł bez 69 pozdrawiam Ania
anula79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:09   #23
eszton 1
Zadomowienie
 
Avatar eszton 1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 355
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez White Cafe Pokaż wiadomość
Zdecydowanie się zgadzam, że jeśli ktoś spróbuje kosmetyków z wyższej pólki to przy nich zostaje.
oj zostaje zostaje.. jestem najlepszym przykładem..zreszta moj maz ostatnio stwierdziłze moje makijaze nabrały klasy.. jakbym nauczyła sie malowac.. ale zmiana nie tkwi w tym ze to ja sie nauczyłam.. po prostu zaczełam używac kosmetykow z wyzszej pólki.. stąd ta klasa
__________________
ESZTON 1
eszton 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 16:16   #24
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drogie podklady ;)

jestem zdania jak wiekszosc ,drogie podkłady o niebo lepsze.niestety nie da sie tego ukryc .
z lepszych mialam diora,chanel.
z tych tanszych avonu,loreala.
porównanie dzien do nocy.warto zainwestowac w drozszy oj jest róznica.
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:14   #25
mirika
Rozeznanie
 
Avatar mirika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 967
Dot.: Drogie podklady ;)

tak sobie poczytałam o estee leuder i poważnie zaczęłam zastanawiać się nad zakupem...może rzeczywiście warto spróbować jak tak chwalicie
teraz używam vichy dermablend i nawet go lubię, umiejętnie nałożony nie tworzy maski i dobrze kryje, ale w zimę jest dość uciążliwy bo bardzo brudzi ubrania
__________________
Jaśminka jest z nami


mirika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:26   #26
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Drogie podklady ;)

W moim przypadku najlepiej sprawdza sie Teint Idole Lancome.
Popieram Wasze zdanie, ze jak sie ktos przywyczai do markowych kosmetykow to ciezko mu wrocic do tych z nizszej polki..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:01   #27
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Drogie podklady ;)

powiem tak, moja przyjaciółka używa podkładu za ok. 10 zł - jednej warstwy, dwa razy w tym tyg. koleżanki jej powiedziały że odznacza się bardzo, robi plamy
ja używam dwóch warstw - jedna adaptive, druga icone - i jest idealnie, czasem dokladam colorstaya - na wieczór, nie widać nic
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:21   #28
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Nie zebym byla jakims snobem ale drazni mnie fakt przechwalania sie moich znajomych ze one to "uzywaja podkladu za 10 zł i jest super bo po co tyle kasy wydawac" nie mówiac o fakcie ze maja takie tapety na twarzy ze zal patrzec... w swoim zyciu uzywalam i tanszych i drozszych , obecnie wysokopolkowych podkladow i nigdy nie nazbieralam tylu komplementów co do mojej nieskazitelnej cery ja mam taka zasade ze wole wydac spora czesc pieniedzy na podklad ale miec swiadomosc ze wygladam "dobrze " owszem zdarzaja sie i niewypaly .... !!! nie twierdze ze tansze podklady sa do niczego , absolutnie!!! pewnie i wsrod tanszych znajdziecie swoje KWC aha do wysokopolkowych przekonalam sie rowniez dlatego ze nie wywoluja u mnie alergii , te tansze zawsze podraznialy mi cere. polecam dior icone , lancome colr ideal , estee lauder Dw , z tanszych deborah , bourjois
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:44   #29
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: Drogie podklady ;)

Ja bardzo chwale sobie fluidy Deborah (mam 2), są świetne! może nie kosztują 10 zł , to raczej już średnia pólka ale naprawdę to "konkretne" kosmetyki
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 18:59   #30
krolowaa
Zadomowienie
 
Avatar krolowaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: rumia
Wiadomości: 1 838
GG do krolowaa
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Nie zebym byla jakims snobem ale drazni mnie fakt przechwalania sie moich znajomych ze one to "uzywaja podkladu za 10 zł i jest super bo po co tyle kasy wydawac" nie mówiac o fakcie ze maja takie tapety na twarzy ze zal patrzec... w swoim zyciu uzywalam i tanszych i drozszych , obecnie wysokopolkowych podkladow i nigdy nie nazbieralam tylu komplementów co do mojej nieskazitelnej cery ja mam taka zasade ze wole wydac spora czesc pieniedzy na podklad ale miec swiadomosc ze wygladam "dobrze " owszem zdarzaja sie i niewypaly .... !!! nie twierdze ze tansze podklady sa do niczego , absolutnie!!! pewnie i wsrod tanszych znajdziecie swoje KWC aha do wysokopolkowych przekonalam sie rowniez dlatego ze nie wywoluja u mnie alergii , te tansze zawsze podraznialy mi cere. polecam dior icone , lancome colr ideal , estee lauder Dw , z tanszych deborah , bourjois
popieram w 100%
mam kolezanki ,ktore zawału by dostały jakby usłyszaly ile za podklad płace ,dla nich to wariactwo zeby tyle kasy wydawac .
a ja lubie kosmetyki z górnej półki,warte sa swojej ceny.
a jakbym miała uzywac podkładu za 10zł to wolałabym wogole nic nie nakładac na twarz ,niewiadomo co w takich tanich mazidłach moze byc?z czego to jest zrobione skoro takie tanie?
__________________
15.01.2009 - Adaś


http://otworz-oczy.org/?page=1
krolowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.