tatuaz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-08, 22:52   #1
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi

tatuaz


mam pytanko do osob , ktore robily tatuaz - od kilku lat mam zamiar zrobic sobie tatuaz w miejscu,ktore pokaze na fotkach ponizej
prosze o rady - jak dlugo goi sie takie miejsce , czy bol jest dotkliwy i czy np nie mozna moczyc takich miejsc etc moze ktos robil tatuaz w tym iejscu i moze podzielic sie swoimi doswiadczeniami
dzieki
oto linki
http://www.wizaz.pl/nowa_galeria/album09/aaq

http://www.wizaz.pl/nowa_galeria/album09/abk
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-08, 23:12   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: tatuaz

Ja miałam robiony na biodrze/pośladku (tak, ze majtki nie zasłaniają). Bolało trochę tylko w niektórych miejscach i przy końcu trzeciej godziny, kiedy skóra była już mocno podrażniona, najwięcej przy "cieniowaniu". Normalnie brałam prysznic a nawet wg zaleceń dość odważnie traktowałam to miejsce codziennie peelingiem (ma to zapobiec tworzeniu się strupków). Smarowałam kilka razy dzinnie wazeliną. Po tygodniu skóra sie zagoiła.
Z tego co wiem, bardziej boli w miejscach gdzie skóra jest cieńsza (np. tam gdzie Ty chcesz zrobić).
Co do pielęgnacji skóry po zrobieniu tatuażu, to sa różne szkoły. Jedni twierdzą, że smarować wazeliną, inni że nie wazeliną tylko czymś innym. Myślę, że wszystko sie sprowadza do tego, żeby nie zrobiła się w tym miejscu "skorupka", bo to może pęknąc np i będzie się paprać. U mnie wazelina sie sprawdziła. Peeling był nieprzyjemny na 2 i 3 dzień, potem było ok.
Aha ten "strupek" to sie nie robi z krwi (krew przy robieniu tatuażu nie leci).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 08:30   #3
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: tatuaz

Ja miałam zalecenie żeby smarować maścią Bepanthen (ale tatuaż mam na ramieniu) -poczytałam ulotkę z ciekawości, i tam pisze, że ta maść jest na gojenie ran, oparzeń etc. O wazelinie też gdzieś słyszałam. U mnie zrobił się niewielki strupek, ale właśnie odpada
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 15:51   #4
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: tatuaz

dziekuje za odpowiedzi - jak mi sie cos jeszcze nasunie (jakies pytanko ) to sie jeszcze do Was zwroce
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-09, 22:21   #5
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Re: tatuaz

Ja robiłam tatuaż nad kostką, a ponieważ jest to miejsce w którym skóra jest cienka to troszkę bolało, ale jest to ból do wytrzymania, nic strasznego. Ja miałam mały tatuaż i bardzo sprawnego tatuażystę i mój ból nie trwał dłużej niż 15 miut. Później przez jakiś czas (dopóki nie zacznie schodzić taki naskórek) przemywałam wodą ciepłą i przegotowaną i smarowałam wazeliną, która chyba najlepiej się sprawdza. Mój chłopak też stosował wazelinę i nie miał żadnych problemów.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 00:10   #6
monija2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: crakovia
Wiadomości: 8
Dot.: tatuaz

Cytat:
Napisane przez _Roxi Pokaż wiadomość
mam pytanko do osob , ktore robily tatuaz - od kilku lat mam zamiar zrobic sobie tatuaz w miejscu,ktore pokaze na fotkach ponizej
prosze o rady - jak dlugo goi sie takie miejsce , czy bol jest dotkliwy i czy np nie mozna moczyc takich miejsc etc moze ktos robil tatuaz w tym iejscu i moze podzielic sie swoimi doswiadczeniami
dzieki
oto linki
http://www.wizaz.pl/nowa_galeria/album09/aaq

http://www.wizaz.pl/nowa_galeria/album09/abk
idz do dobrego salonu, a tam nikt ci krzywdy nie zrobi po zabiegu nie wolno sie kąpac ok. 2-3tyg.(chodzi o długie moczenie w wannie- prysznic jak najbardziej), opalac przez ok. miesiac, trzeba sie smarowac (ja-masc alantan plus, ktora tez jest swietna po depilacji depilatorem). bol zalezy od miejsca, ale da sie wytrzymac tylko ostrzegam!! robienie tatuazy uzalenia. i trzeba sie dobrze zastanowic nad wzorem i miejscem (to decyzja na cale zycie!!).
monija2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 00:19   #7
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: tatuaz

Cytat:
Napisane przez monija2 Pokaż wiadomość
idz do dobrego salonu, a tam nikt ci krzywdy nie zrobi po zabiegu nie wolno sie kąpac ok. 2-3tyg.(chodzi o długie moczenie w wannie- prysznic jak najbardziej), opalac przez ok. miesiac, trzeba sie smarowac (ja-masc alantan plus, ktora tez jest swietna po depilacji depilatorem). bol zalezy od miejsca, ale da sie wytrzymac tylko ostrzegam!! robienie tatuazy uzalenia. i trzeba sie dobrze zastanowic nad wzorem i miejscem (to decyzja na cale zycie!!).
Myślę że po 2 latach sprawa tego tatuażu jest już dawno załatwiona
A co do Alantanu się zgodzę - sprawdza się po tatuowaniu
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 08:44   #8
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: tatuaz

heheh sama się zdziwiłam - co to za wątek i to jeszcze zakładany przeze mnie
nie zrobiłam go i raczej nie zrobię - właśnie dlatego, że to na całe życei
choć wzór wciąż mam zapisany na kompie i może jeszcze kiedyś mi odwali
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 09:06   #9
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: tatuaz

Fajnie cie widzieć Roxi
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 09:14   #10
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: tatuaz

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Fajnie cie widzieć Roxi
mi Ciebie również
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 00:57   #11
monija2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: crakovia
Wiadomości: 8
Dot.: tatuaz

bo ja dopiero od niedawna na forum ja moj tatoo zrobilam w czerwcu. uwielbiam go i mysle, ze mi sie nie znudzi. zrobilam go w miejscu, ktore zazwyczaj nie jest widoczne(tzn. na udzie), wiec po pierwsze ja go rzadko widze , wiec nie oswajam sie z nim za bardzo(szanse na znudzenie mniejsze ), a po drugie nie bedzie go widzial np. moj pracodawca czy prof. na egzaminie . a po wyjsciu z salonu juz mialam ochote na nastepny.. pzdr
monija2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-18, 12:14   #12
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: tatuaz

Nabralam ochote na tatuaz.
Tyle ze tatuaz w bardzo intymnym miejscu.
Chodzi o to zeby nikt go nie mogl zobaczyc, zeby mi sie nie znudzil szybko oraz zeby byl tylko dla mnie i mojego TZ.

No wiec ma byc on w okolicach pochwy. Nie mam pojecia jak to fachowo nazwac. Ma byc tam gdzie sie golimy tylko troche po prawej stronie.
No i pytania sa takie:
*Myslicie ze bedzie tam bardzo bolec (bardziej nic w innych miejscach)?
*Czy codziene golenie pochwy nie znieksztalci tego tatuaza
*Macie moze propozycje co tam wytatuowac? Ja chce jakies moze slowo, lub cos innego, optymistyczne zeby bylo, np. only believe
__________________
Dziecko może nauczyć DOROSŁYCH trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu,
być ciągle czymś zajętym i domagać się
ze wszystkich sił tego czego się pragnie…

Paulo Coelho


Lepiej nie klikaj <<<tutaj!>>> grozi uzależnieniem
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.