Macie tatuaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-02-09, 23:14   #1
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648

Macie tatuaż?


Jestem ciekawa jak wiele kobiet posiada tradycyjny tatuaż. Ja mam już od roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam ślicznego motylka na prawej nodze nad kostką, takiego ślicznego. Bardzo mi się podoba ten który ma ta dziewczyna na metamorfozie, ta blondynka. Jest piękny!
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 09:26   #2
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Macie tatuaż?

Hehehe... Sama miałam zacząć taki wątek
Ja mam tatuska na lewym ramieniu: smoka takiego +-10 cm. Czarny z niebieskimi elementami. Jest śliiiczny

POzdrawiam porannie
oceania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 11:50   #3
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Re: Macie tatuaż?

Smok - marzenie mojego faceta. On ma tatuaż na prawej łydce, czarną pantere i teraz marzy o smoku na łopatce. Ja niestety nie mam zdjęcia na którym fajnie widać mój tatuaż, ale wrzuce wzór z którego był robiony. A Ty masz może foto swojego tatusa?
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 14:42   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Macie tatuaż?

Owszem mam dwa - zrobione już w wieku dorosłym, żadna tam burzliwa pamiątka z młodości zrobiłam bo miałam taką wewnetrzną potrzebę, ot i tyle. NIe ukrywam że tatuaże bardzo mi się podobają. Ze względu na charakter wykonywanej pracy nei wyobrażam sobie tatuażu w miejscu widocznym. Jeden mam na dole pleców (wlasny wredny znak zodiaku), drugi w miejscu jak na kobiete nietypowym - słusznych rozmiarów Smoczycę na brzuchu a właściwie na podbrzuszu bardzo piekna chińska smoczyca, czarno-biała bo innych nie uznaję. Bolało nie powiem... tam gdzie skóra jest cienka zawsze boli, zwłaszcza jak coś jest duże (a moje jest). Ale za to jakie piekne... ja nie eksponuję moich z wielu wzgledów, mam już dość pytań zszokowanych kolezanek, "a co zrobisz jak zajdziesz w ciażę..."
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 14:44   #5
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Macie tatuaż?

Ja nie mam i nie zamierzam Nie podoba mi się to, wolę ozdoby, które w każdej chwili mogę zdjąć i założyć inne Bo ja się szybko nudzę większością rzeczy
Zresztą u młodych dziewczyn to jeszcze spoko, ale jak widzę starszą babkę, która ma tatuaż, to zupełnie mi się to nie podoba, taki mam gust po prostu Tak samo jak nie podoba mi się mocne solarium u starszej babki (starszej - w sensie ponad 40 lat).
Ale oczywiście nie krytykuję, tylko zachowuję to dla siebie. Ona chce, to ma, jej sprawa

A mój Facet Tradycjonalista to by chyba stwierdził, że zwariowałam, jakbym sobie zrobiła i by mnie zlinczował albo wysłał do wariatkowa Zresztą Jego siora 16 letnia sobie kiedyś w wakacje zrobiła henną słońce na karku, to śmiał się z Niej całe wakacje oczywiście nie złośliwie, tylko żeby "dopiec" siostrze, która ma totalnie odjechane pomysły (czasem w sensie negatywnym), ale generalnie Mu się to nie podoba - nie wiem dlaczego. Zresztą dlaczego mi się to nie podoba - też nie wiem

Alem się rozpisała Pozdrowionka wszystkim z tatuażami i bez :
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 14:53   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Macie tatuaż?

ja sobie nie wyobrażam siebie z tatuażem aczkolwiek często podobają mi się tatuaże u innych osób - najczęściej takie małe i delikatne.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 15:07   #7
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: Macie tatuaż?

ja też nie mam tatuażu, i raczej chyba go nigdy nie będę miała. Po pierwsze boję się bólu, po drugie, że obrazek nie wyjdzie i będę oszpecona, a po trzecie jestem pewna tego, że znudziłby mi się I nie wyobrażam sobie siebie 50 letniej kobiety z tatuażem Za to mój chłopak ma fioła na punkcie tatuaży, na razie ma jeden takie groźnego wilka przedzierającego się przez skórę, muszę powiedzieć, że mi się podoba. Ale namawia mnie abym mu pozwoliła na drugi tatuaż ..... Niestety dla mnie to już jeden za dużo, więc mu wtedy mówię "jak chcesz wyglądac jak kryminalista, to sobie rób, ale już mi się nie będziesz podobał" oczywiście mówię to w żartach hehehe. Ale jakoś w moim przypadku tatuże to nie jest to co tygryski lubią najbardziej
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-10, 15:59   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Macie tatuaż?

witam
ja mam tatuaz co prawda miał być permamentny ale jakos długi się trzyma
mam na posladku diabełka
podobaja mi się tatuaże i z chęcia zrobiłam bym jeszcze jeden ale jakos nie mam pomysłu jaki i gdzie.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 16:31   #9
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: Macie tatuaż?

Macie tatuaż Ja już mam od 5 lat na lewej łopatce chiński znaczek oznaczajający szczęście. Taki mój talizman. Myślałam nad jeszcze jednym , ale zamiast tego przebiłam sobie pepek. Za to moja siostra jest fanatyczką tatuaży, ma już ich z 6(same chińskie) i jej marzeniem jest smok też chiński(jej miłość .
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-10, 22:59   #10
exult
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 89
Re: Macie tatuaż?

ja chciałam zrobić tatuaż. miałam już pieniążki i wyznaczoną osobę, która miała mi go robić.. ale coś mnie odwiodło od tego zamiaru.. różne plotki i potwierdzający je znajomi. otóż, że tatuaż ulegnie 'rozejściu' wraz z wiekiem i tyciem. a gdy nadejdzie staroszy wiek i skóra będzie 'niszczona' to wraz z nią zniszczy się tatuaż. Niby w niewidocznym miejscu miałby być, więc słyszałam też 'bez obaw, nie będzie widoczny, nikt nie zauważy', ale jednak sam fakt że coś tak nieestetycznego miałoby kiedyś tkwić na mym ciele powoduje że przechodzą mnie ciarki...
exult jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-12, 12:25   #11
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: Macie tatuaż?

Oj mamy mamy
Długo sie nosiłam z zamiaremzrobienia tatuażu i bardzo długo szukałam tego jedynego wzoru, az znalazłam i jestem szczęśliwą posiadaczka 15 centymetrowego pół smoka pół feniksa pod prawa łopatką, czarnego, zrobionego na zasadzie konturu - jest cudny i idealnie współgra z moim charakterem, mój mąż też ma tatuaz i korci nas, żeby sobie zrobic następne
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-12, 15:06   #12
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Re: Macie tatuaż?

ja chcę sobie zrobić - nisko na plecach, taki ornament... kilka zawijasków, delikatne
narazie czekam do pełnoletności
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-12, 19:46   #13
goniaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 32
Re: Macie tatuaż?

ja w wieku 16 lat (teraz mam 20)zrobiłam sobie czerwonego ,wsciekłego diabełka na prawym ramieniu...pamiątka po byciu gówniarą...teraz szczerze powiedziawszy troche żałuje, mogłam to lepiej p[rzemysleć ale po mimo wszystko lubie swojego diabełka i jest to mój taki znak rozpoznawczy ...
goniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-12, 21:01   #14
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: Macie tatuaż?

Ja też mam Zrobiłam go już w dorosłym wieku i również była to przemyślana decyzja. Długo zastanawiałam się jakie miejsce wybrać, bo chciałam po pierwsze takie, które z wiekiem się nie zdeformuje, po drugie takie, które zawsze będe mogła ukryć jeśli sytuacja będzie tego wymagała lub jeśli mi zbrzydnie Na szczęście mam go już 4 lata i nie znudził mi się w ogóle, nadal jestem z niego dumna
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-12, 23:21   #15
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Re: Macie tatuaż?

To ja tez sie wypowiem, a co . U facetów podoba mi się bardzo tatuaż na lydce. A ja sama chyba jednak się nie odwaze choc czesto wraca mi mysl o tatuzu i ten o ktorym najczesciej mysle to taki jaki ma/miala Pamela Anderson na ramieniu ta korona cierniowa. Tak... to chyba ten moj wymarzony.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-13, 00:02   #16
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: Macie tatuaż?

Ja bardzo chce tatuaz na lopatce w motywem kwiatowym c wydaje mi sie ze pasowal by do mnie
TRoszke boje sie bolu Jesli mozecie to napiszcie czy to boli i jak dbac o tatuaz. aby jak najszybciej sie zagoil Tak sie przymierzam w maju pojsc i zrobic tylko nie wiem jak z kasa bedzie
Jelsi macie ajkies fajne wzorki tatuazy takich nie duzych to bylabym wdzieczna szczeggolnie motylki. Szukalam an necie ale nie wiele mi znalazlo. Ponizej sa te ktore mi sie podobaja ten jestem to bez tej trwki sam motyl
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image40.jpg (47,9 KB, 928 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tat7.jpg (28,8 KB, 537 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tattoo5.jpg (18,6 KB, 792 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0030.jpg (79,2 KB, 234 załadowań)
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-04-13, 00:19   #17
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: Macie tatuaż?

Ja mam swój poniżej łopatki, jedynie sama góra zachodzi na kość i w sumie tu mnie najbardziej bolało, ale powiem szczerze, że spodziewałam się większego bólu,niż ten który odczuwałam, spokojnie do wytrzymania.
wiekszy dyskomfort odczuwałam w czasie gojenia niż samego robienia, tym bardziej że moj tatuaż jest dokładnie pod ramiączkiem od stanika
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 11:23   #18
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: Macie tatuaż?

A mi się podoba taki malutki dyskretny tatuażyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatuażyk.jpg (21,0 KB, 2552 załadowań)
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 11:39   #19
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Macie tatuaż?

Ja mam motylka u dołu pleców Jeżeli chodzi o ból przy wykonaniu tatuażu to chyba zależy od osoby i od miejsca w którym się go wykonuje. Mnie bardzo bolało (i podobno w tym miejscu u dołu kręgosłupa boli najbardziej) ale nie żałuję i naprawdę nie wyobrażam sobie siebie bez niego!
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 11:59   #20
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Nisia4
Jestem ciekawa jak wiele kobiet posiada tradycyjny tatuaż. Ja mam już od roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam ślicznego motylka na prawej nodze nad kostką, takiego ślicznego. Bardzo mi się podoba ten który ma ta dziewczyna na metamorfozie, ta blondynka. Jest piękny!
ja mam w planach ciut powyżej linii bioder, ale strasznie sie boję, że to boli i w ogóle że będę się z nim zstasznie męczyc na początku.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 12:01   #21
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Macie tatuaż?

Mnie też korci żeby zrobić sobie tatuaż, ale taki malutki dyskretny. Tylko jakoś nie mogę się zebrać, no i trochę się boję, że się zarażę czymś, choćby żółtaczką, o HIVie nie wspominając. A czy możecie polecić jakis dobry sterylny gabinet w Krakowie?
Dziewczyny wklejcie zdjęcia swoich tatuaży, pliiiis!!!!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 12:01   #22
Altija
Raczkowanie
 
Avatar Altija
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Z mroku
Wiadomości: 57
Dot.: Macie tatuaż?

Ja mam, zrobione juz w dorosłym wieku... jeden to smok na dole pleców ogon już na pośladkach, drugi to koń wykonany indiańską metodą na prawym biodrze.
__________________
Niech perła Twego oblicza utonie w czerni fal mych oczu ... Bo dzis imię mego Kochanka brzmi Księżyc ...
Altija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 12:04   #23
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Macie tatuaż?

nie mam. chcialam, ale stwierdzilam, ze na starosc kiedy skora sie pofalduje i bede 10000 razy chudnac i tyc to bedzie to koszmarnie wygladac. i jak ubiore bluzke na ramiaczkach z czyms takim na ramieniu... heh
mysle bardzo przyszlosciowo
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 12:09   #24
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Macie tatuaż?

Ja nie mam, ale przyznam szczerze, że pare lat temu chciałam mieć, ale mi przeszło.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 14:51   #25
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Macie tatuaż?

ja chcialabym miec marzy mi sie na ledzwiach, albo na ramieniu, na posladku albo na lydce i zaden duzy, delikatny-motyw kwiatowy albo wlasnie motyl.
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 15:02   #26
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Macie tatuaż?

Podobają mi się małe,delikatne tatuaże.Chętnie zrobiłabym sobie jakiś...Może kiedyś.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 15:02   #27
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Macie tatuaż?

W wieku siedemnastu lat marzyłam o tatuażu . Naszła mnie, zresztą nie tylko mnie bo także moje dwie przyjaciółki jak i mojego ówczesnego chłopaka, taka mania, że robiliśmy sobie cały czas tatuaże henną . Pamiętam, że ja miałam go na nodze na kostce - taki kwiatuszek "pozawijany".
Tato nie zgodził się na profesjonalny, ale obiecałam sobie, że poczekam i po osiemnastce i tak sobie sprawię taką ozdobę. Mimo to ochota jakoś sama przeszła, zapomniało się o tym i teraz cieszę się, że nie mam nic w rodzaju tatuażu.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 15:05   #28
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Macie tatuaż?

Jak skończyłam 7 lat powiedziałam mojej kochanej mamusi,
że jak bede duża, to zrobie sobie taki malunek, jak ma wujek, na ciele.
Wujo posiadał taki typowy grafitowy tatoo, wykonany w wojsku.
Do tej pory pamietam wzór - róża ze sztyletem.
Dla siedmiolatki obiekt marzeń.
No i muszę powiedzieć, że dość słowna jestem. Zrobiłam sobie dwa tatoo. Jeden na ramieniu, a drugi pod lewą łopatką. Nie pamiętam dokładnie kiedy je robiłam wiem, że na jesień, tak około 7 lat temu. Niestety, ze względu na zawód jaki wykonuje, nie mogę ich pokazywać.
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 16:29   #29
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Macie tatuaż?

ja mam na dole plecow i na ramieniu, zalaczam obrazki
gosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-26, 16:37   #30
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Macie tatuaż?

Ja odkąd skończyłam chyba 13 lat chciałam mieć tatuaż, coraz poważniej się nad tym zastanawiam. Postanowiłam jednak poczekać aż skończę 20 lat (czyli za niecały rok), bo ja już tak mam, że coś mi się podoba...przez 3 dni... Tak było z kolczykami w uchu-mając 14 lat zrobiłam soebie 5 dzierk, teraz nie mam ani jednego kolczyka...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.