Żółte odcienie podkładów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-27, 09:43   #1
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Żółte odcienie podkładów.


Drogie Wizazanki jak wyzej. poszukuje podkladu wpadajacego w cieply odcien zolci mozecie mi podac tylko nazwe formy a jakis sobie juz dobiore, wiem ze loreale wpadaja w chlodny roz co mi nie odpowiada czeakm an odpowiedzi
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 09:51   #2
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Wydaje mi się, że w ofercie prawie każdej firmy znajdą się i odcienie żółte i różowe. Na Twoim miejscu przyjrzałabym się Maybelline i Rimmelowi.
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:19   #3
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Hej! Mam najnowszy podkład Dream Mousse Maybelline odcień nude i od zdecydowanie wpada w zółty odcień. Pozdrawiam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:23   #4
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Ja też zawsze szukam podkładu żółtego i ze znalezieniem takiego mam ogromnye problemy W ofercie L'oreala podkład True Match (Perfect Match) ma kilka odcieni zółtych tzn. w ciepej tonacji. Ja znalazłam w końcu idealny odcień podkładu i ty napewno coś wybierzesz.
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:26   #5
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Madziarra, a jak oceniasz właściwości tego Dream Matte Mousse? Mam na niego wielką chętkę Nawet na ten sam kolor
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:27   #6
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Dzieki za odpowiedzi jestescie wspaniale . ja wiem ze w kazdej palecie kolorystycznej znajde i odcienie rozowe i te bardziej zolte ale jednak okreslona firma trzyma sie swojej bazowej linii koloru ale i tak dzieki za odpowiedi pozdrawiam papa ale nadal czekam na pomocne odpowiedzi
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:30   #7
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Do "norki" bo nora to brzmi zbyt ostro jak dla kobietki hihii :P

oczywisice nie mam zadnych wiekszych przeciwskazan do twojego nicku ale troche go zmodyfikowalam zeby pasowal do nas delikatnych kobitek, ale nie w tym rzecz. chcialam spytac czy Ty uzywasz wlasnie tych podkladow loreala i jaki masz typ kolorystyczny <jezeli wiesz> ???
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-27, 10:31   #8
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Kasiaa co prawda ten podkład mam od kilku dni, ale ogólnie jestem zadowolona, świetny dla tłustych i mieszanych cer, tylko dość mało trwały Pozdrawiam
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:43   #9
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Dzięki Na razie spróbuję się powstrzymać przed zakupem, bo za tydzień dostanę podkład Avonu, ale kusi mnie ta pianka, kusi...
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:55   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Jesteś w bardzo dobrej sytuacji - ja preferuję odcienie z kroplą różowego pigmentu i cięzko mi takie znaleźć. Firmą, która specjalizuje sie w lekko żółtawych odcieniach to Chanel (nawet te najjaśniejsze mają kropelkę zółci) i Dior. Większość firm ma i takie i takie odcienie - np. Guerlain i nowa linia Givenchy - ostatnio kupiłam sobie podklad Givenchy ale niestety nie wstrzeliłam się z odcieniem - zdecydowanie za żółty.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 10:58   #11
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: Do "norki" bo nora to brzmi zbyt ostro jak dla kobietki hihii :P

Żółty jest podkład Oceanic ( odcień miód i piasek) Do mojej karnacji tylko on pasuje
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-27, 12:14   #12
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Do Kira01

a mozesz mi powiedziec czy ten podklad jest dobrze matujacy i lekko kryjacy czy taki bardziej transparenty?? podziekowania za odpowiedzi dla Ciebie, Smoczycy i innych wizazanek
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 13:18   #13
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Re: Do Kira01

Nie do mnie, ale spróbuję pomóc Ja byłam zadowolona z matującego podkładu Oceanica, z tym że używałam koloru kośc słoniowa. Jak dla mnie dośc dobrze krył i matował. Poczytaj recenzje:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5525
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 13:34   #14
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Idealnie żółtawy odcień to W3 spośród nowych podkładów L`Oreala- True Match.W ogóle sam podkład świetny- jestem pod ogromnym wrażeniem.A odcień bajka- ja też zawsze szukam żółtawych podkładów i nieodmiennie mam z tym problem.Nawet gdy uda mi się taki kolor znaleźć, to nie zdarza się, żeby ta żółtość złagodzila różowawy odcień moich policzków(jestem naczynkowcem- twarz różowawa,a od szyi w dół mam żółty odcień skóry ).A ten podkład ma dużo pigmentu i idealnie mi wyrównuje koloryt. Aha- no i jest to zdecydowanie odcień ciepły, czyli to o co mi chodzi, bo jestem ciepłym typem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 13:49   #15
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

a wracając do odcienia NUDE maybellinu to posiadam taki z Wonder Finish i nie powiedziałabym że jest to żółty on jest pomarańczowy!! czy posiadaczki dream matte mousse mogą mnie pocieszyć i powiedzieć że jest on bardziej żółty od wondera? też mam ochotę na tę nową piankę ale nude za pomarańczowy a cameo to już trąci różem. nastepne w kolejności już dużo za ciemne.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 14:20   #16
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Hej,Oceanic ma podkład matujacy i rozświetlający.Uzywam rozświetlającego bo mam skóre suchą...Kiedyś kupowałam Diorlight i podkłady rozświetlające z Vichy,akle szczerze mówiąc sprawdzały się gorzej niż Oceanic za 14 zł.

Mam karnacje taką jak ciemniejsze chinki,czyli bardzo żółtawą i kupuje odcień piasek,czasem miód(o ton jaśniejszy)

Co do matujacych to nie miałąm,ale ponoć są nienajgorsze:podaję link do rozświetlającego:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5349

i matującego

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5525

pozdrawiam!
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 14:56   #17
Isia.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 65
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci... do Smoczycy

Droga Smoczyco Czy mozesz powiedziec co to byl za podklad Givenchy i jaki kolor, ten dla Ciebie za żółty? Acha skoro juz wspomnialas o Guerlain to wiesz moze, albo inne wizazanki ktory odcien Divinory jest zolty? Mam 540 i jest pomaranczowy. Sprawdzalam tez 520 opisywany na KWC jako zolty wlasnie i on tez nie jest dobry.Prosze pomozcie!
Isia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 16:03   #18
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Od razu zaznaczam ze nie przejrzalam calego watku dokladnie, ale ja tez mam z tym wielki problem, a moze dokladniej mialam.
Wszystkie podklady byly dla mnie zdecydowanie za rozowe, a ja nei dosc ze karnacje mam pod zolc wpadajaca, to jeszcze lubie soki z marchewka
Na razie kolorystycznie najbardziej mi odpowiada Clinique, super kolorki (ja mam w kompakcie; hm, chyba stay natural), poza tym Shiseido nie byl najgorszy, ale troszke za ciemny mialam wiec ciezko ocenic.

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 22:44   #19
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci... do Smoczycy

Droga Isiu ja mam bardzo jasną cerę więc i podkłady mam najjaśniejsze - ten najnowszy mój nabytek to Givenchy Subli'mine - mam odcień 103 exact cream. Bardzo dużo żółci mają też podkłady YSL - ostatnio używałam Teint MAt Purete, i najjaśniejszy kolor 7 - bardzo żółty.
A co do Guerlaina, to 520 i 540 to są właśnie bardzo żółte odcienie (beige clair i beige naturel - wiem co mówię bo sama miałam kiedyś próbki wszystkich kolorów z palety).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-27, 23:18   #20
Baby.Doll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 28
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...


Radziłabym zerknąć do kolorówki Heleny Rubinstein Ja tam znalazłam kiedyś piękny, żółtawy odcień - ale, niestety nie pamiętam numerka bo już nie mam tego podkładu
I warto zerknąć do Chanel
I to prawda jak pisały już Dziewczyny - oceanic ma też taki odcień - miód bo zdaje mi się, że piasek jest bardziej pomarańczowy
Pozdrowienia
Baby
Baby.Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-27, 23:53   #21
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: Do "norki" bo nora to brzmi zbyt ostro jak dla kobietki hihii :P

Maju strasznie przepraszam, że teraz dopiero odpisuje. Norka?! Brzmi zabawnie hihihi. Jeśli chodzi o mój typ kolorystyczny to ja chyba lato jestem. Co do podkładów to tylko i wyłącznie zółte! Tylko te w ciepłej tonacji!!! Inne odpadają U mnie nawet czasami podkłady, które wydają się być żółte i w nazwie mają "beż" na twarzy są różowe i wtedy wyglądam jak świnka Pigi Cały czas szukam idealnego podkładu. Wśród kolorków L'oreal True Match znalazłam idealny odcień i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że ten podkład mnie nie matuje
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 00:19   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Moim zdaniem niektore odcienie Max factor lasting performance wpadaja w zolty ostanio wlasnie kupilam sobie podklad innej firmy bo wydaje mi sie ze max factor byl za zolty(chociaz byl to jasny odcien)Ivory chyba.

Tutaj mozna sobie sprawdzic odcienie .

http://www.maxfactor.com/face/liquid...swatch_100.gif
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-28, 13:25   #23
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: Podkłady wpadające w odcień żółci...

Zółty ciepły odcień mają podkłady NUDE Avonu, no może z wyjątkiem podkładu Perfect Wear, którego odcień NUDE, jest nieco mniej żółty niż w innych rodzajach podkładów tej firmy.
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:40   #24
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Żółte odcienie podkładów.

Proszę o poradę w sprawie podkładu - mam jasną cerę o żółtawym zabarwieniu (podobno większość Polek taka ma) i za ChRL nie mogę dobrać sobie podkładu. Wszędzie widzę odcienie różowe albo beże i o ile wszelkie "Ivory" "Pale" są dla jasnych karnacji (w których wyglądam jak świnka) to już wśród beży trudno znaleźć cokolwiek (a od biedy mogę się beżem pomalować, nie odróżnia się aż tak dyrastycznie od szyi).
Dlatego mam prośbę o podanie konkretnych marek, w których mogę szukać podobnej kolorystyki. Mogą być różne półki, mimo że do tej pory używałam głównie podkładów w granicach 20-50zł.
A, jeśli chodzi o zadania podkładu - mam skórę mieszaną (tłuste czoło), przebarwienia na policzkach i czerwony nos (ale to od zimna/gorąca żeby nie było), więc dobrze żeby był trochę matujący, lekko kryjący, generalnie NIE nawilżający, NIE rozświetlający i NIE liftingujący

Pomożecie? (Pomożemy )
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:30   #25
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

Większość podkładów w płynie Maybelline ma żółty odcień
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:35   #26
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1226
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:48   #27
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

Żółty odcień ma True Match L'Oreala W3 i W1 bodajże. Ładne choć nie do końca żółte, ma LRP Unifiance optycznie wygładzający. Odcienie są trochę brzoskwiniowe, ale ja jestem zadowolona z koloru 22 mimo że zawsze szukałam żółtych odcieni. Ładnie ożywia buźkę, cera nie jest tak ziemista jak nieraz przy zbyt żółtych odcieniach. I bardzo ładnie wtapia się w skórę i dopasowuje do naturalnego odcienia.
Tak na prawdę nie jest łatwo znaleźć żółty ładny nie za ciemny odcień. Pamiętam że z Lancome coś mi kiedyś podpasowało z Adaptive i Teint Idole. Ale nie pamiętam dokładnie odcieni. I jeszcze diorskin zwykły.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:57   #28
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

Dzięki dziewczyny.
Z Maybelline tak usilnie koncentrowałam się na dopasowaniu któregoś DMM, że zupełnie zapomniałam o innych podkładach
A na wysokopółkowcach kompletnie się nie znam, więc tym bardziej zależy mi na sugestiach
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 21:59   #29
erdholien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 55
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

hm...
moim zdaniem kość słoniowa podkładu Oceanica ma żółtawy odcień
początkowo kolor jest bardzo ciemny, jednak po jakiś 10 min troszkę zmienia się i wygląda normalnie.
koszt - ok 14. zł w Rossmanie, 16 zł w Naturze, ok 16 zł w okolicznych drogeriach.
sama mam wersję rozświetlającą, ale skoro chcesz NIE Rozświetlający, więc spróbuj wersję matującą

na KWC możesz poczytać o obu wersjach
rozświetlająca:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5349
i matująca
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5525

kiedyś sama szukałam takiego podkładu nie-różowego, nie-beżowego i bardzo jasnego. Jedynie Lumene Hydra Drops spełniło to zadanie. Ale jest baaardzo jasny i nie kryje. Moim zdaniem jednak trochę matuje...

owocnych poszukiwań
erdholien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 22:06   #30
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Podkład o żółtawym odcieniu

Shiseido o40 w sztyfcie mój ulubiony 158 zł, w kremie 182 gorzej kryje, bardziej żółty jest chyba I40
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-25 07:43:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.