do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-02, 19:37   #1
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna

do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT


Ale jestem zła!
Kupiłam na Allegro dla koleżanki na prezent wodę 30ml Emporio Armani NIGHT i mam obawy, że to podróba.
Czy któraś z Was kupowała ją w jakimś "normalnym" sklepie i ma jeszcze to czerwone foliowe opakowanie?
Chciałabym coś porównać.
Wrrrrr!!!
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 08:48   #2
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

hello!
a dlaczego podejrzewasz że to podróba?
niestety nie mam tych perfumów... ale mogę sprawdzić w sklepie
ostatnio tez się nacięłam na podróby (innych perfum) i też byłam wściekła jak 100 takich bab
Najgorsze jest to że nawet był numer seryjny ale gdy zobaczyłam opakowanie szklane i korek ścierpła mi skóra
takich sprzedawców...
brak słów...
pozdrówka cieplutkie
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 09:22   #3
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

A czy mogłabyś podać, od kogo je kupiłaś? Też planuję zakup jakiejś nowej wody na wiosnę, chciałam właśnie na allegro, ale nie wiem od kogo tam można kupować perfumy, nie chcę się naciąć. Wiem, że ostatnio była tu burza wywołana właśnie pytaniem o orginalność kosmetyków jednego czy dwóch sprzedawców z allegro i podaniem ich nicków (głupota!!!) ale chyba można się nawzajem ostrzegać?! Jeśli wolisz jednak nie pisać tego tu, może na priv? Proszę... I rozumiem wściekłość...
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 09:55   #4
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT


proponuję zajrzec do wątków gdzie wymieniani byli uczciwi sprzedawcy z Allegro i skorzystać TYLKO z ich oferty...

Kupowałam niestety u allegrowicza który nie był w tamtym wątku wymienianiany no i się sparzyłam
Jeśli jednak koniecznie Ci zaelży to mogę Ci na priva podać nick tego oszusta
pozdrówka
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 11:07   #5
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 154
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

Ja jestem szczęściarą, która nie musi ryzykować na Allegro, bo znam osobiście faceta, który handluje testerami lub perfumami sprowadzanymi z Niemiec, czyli tańszymi. Ów facet coś tam próbował sprzedawac na Allegro, ale chyba ostatnio tego nie robi. Szkoda, bo poleciłabym go. On jednak potwierdził, że niejaki Grycek znany na allegro jest pewny, na pewno podrób nie sprzedaje.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 11:54   #6
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

Edyta napisał(a):
> hello!
> a dlaczego podejrzewasz że to podróba?
> niestety nie mam tych perfumów... ale mogę sprawdzić w sklepie
> ostatnio tez się nacięłam na podróby (innych perfum) i też byłam wściekła jak 100 takich bab
> Najgorsze jest to że nawet był numer seryjny ale gdy zobaczyłam opakowanie szklane i korek ścierpła mi skóra
> takich sprzedawców...
> brak słów...
> pozdrówka cieplutkie

W zasadzie okazało się, że to jednak oryginał.
Ale napiszę, o co mi chodziło.
Pierwszą rzeczą, która wzbudziła moją nieufność, było foliowe opakowanie - gdy patrzeć pod odpowiednim kątem literki na nim nie były równiutko nadrukowane, tylko rozmazywały się delikatnie w prawo (mam znajomą, która handluje podróbkami i trochę sie na nie napatrzyłam, dlatego jestem uczulona na takie szczegóły), no wiecie o co mi chodzi?
Później jednak dostrzegłam oryginalną naklejkę dystrybutora polskiego (sprzedająca pisała właśnei, że perfum był kupowany w Polsce, że dostała go na prezent, więc się zgadzało) - przylegała idealnie, żadnych zagietych rożków, czyli nie była przeklejana z innego produktu (a wiadomo, że takie naklejki sa umieszczane na KAŻDYM produkcie, więc nieco się uspokoiłam i dałam ten perfumik na prezent).
Gdy koleżanka go odpakowała, zaraz jej go wyrwałam.
Sprawdziłam sobie przede wszystkim buteleczkę - jest lakierowana, błyszcząca i gładka a dwie poprzednie (złota i biała) były bardziej chropowate, tzn. matowe i to mi się nie spodobało, ale później sprawdziłam w sklepie i tam też takie mają - widocznie ta wersja Night tak ma.
Atomizer działa bez zarzutu, gumeczka na nim jest stabilna, dobrze osadzona, numer seryjny wybity na spodzie zgadza się z tym na opakowaniu, lakier nie odchodzi, nawet przy denku (tam jest brzeg), więc w zasadzie już mi przeszło.
Ale dziękuję za odzew.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 12:00   #7
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

obsession napisał(a):
> A czy mogłabyś podać, od kogo je kupiłaś? Też planuję zakup jakiejś nowej wody na wiosnę, chciałam właśnie na allegro, ale nie wiem od kogo tam można kupować perfumy, nie chcę się naciąć. Wiem, że ostatnio była tu burza wywołana właśnie pytaniem o orginalność kosmetyków jednego czy dwóch sprzedawców z allegro i podaniem ich nicków (głupota!!!) ale chyba można się nawzajem ostrzegać?! Jeśli wolisz jednak nie pisać tego tu, może na priv? Proszę... I rozumiem wściekłość...

Mogę napisać, zresztą każdy może sprawdzić w moich komentarzach, bo już wystawiłam opinię, ale ta osoba sprzedawała te perfumy okazjonalnie, tylko jedną sztukę, nie zajmuje się tym, tylko miała taki nietrafiony prezent.
Jeśli jednak chcesz, podaję nicki sprawdzonych przeze mnie sprzedawców perfum:
Busu
zbyszekgd
Wanilja
Mateusz124
Grycek

Kupowałam wiele razy i nigdy się nie nacięłam i nie miałam wątpliwości.
Były już takie wątki i dziewczyny podawały różnych 100% pewnych sprzedających oryginalne perfumy, ale chyba te nicki pojawiały się najczęściej.
Powodzenia w zakupach!
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-04, 12:02   #8
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

Edyta napisał(a):
>
> proponuję zajrzec do wątków gdzie wymieniani byli uczciwi sprzedawcy z Allegro i skorzystać TYLKO z ich oferty...
>
> Kupowałam niestety u allegrowicza który nie był w tamtym wątku wymienianiany no i się sparzyłam
> Jeśli jednak koniecznie Ci zaelży to mogę Ci na priva podać nick tego oszusta
> pozdrówka
>

No tak, zwykle tak robię - mam kilku stałych sprzedawców, u których się zaopatruję, ale akurat żaden z nich nie miał tego zapachu (no i ta cena!) a mnie zależało na czasie.
Koniec końców jednak jest OK.
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 12:35   #9
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

Dziękuję bardzo!!!! Już sobie poszukałam trochę w starych wątkach, no i wiem u kogo mogę kupować! Wody zdarzało mi się kupić na Allegro tylko okazjonalnie, dwie, ale nie od osób tym handlujących, ale takie resztki po 20 30 ml, gdy komuś zapach się znudził ( rozumiem, też nie mogę mieć dużych pojemności, bo nie kończę... nos mi się przyzwyczaja no i przestają mi się po pewnym czasie tak bardzo podobać - zresztą ja maruda jestem i wybrzydzam ) - mi nie przeszkadza "kończenie po innych". No i wtedy udało mi się trafić na oryginały.
A na Allegro ostatnio wytypowałam sobie osoby (trafnie!!!! jak się okazało patrząc na wasze odpowiedzi i wcześniejsze wątki) od których postanowiłam spróbować kupić jakąś wodę - no to teraz nie będę miała obaw. Dziękuję
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-04, 13:29   #10
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: do dziewczyn, które zakupiły Emporio Armani NIGHT

mala-czarna napisał(a):
> Edyta napisał(a):
> >
> > proponuję zajrzec do wątków gdzie wymieniani byli uczciwi sprzedawcy z Allegro i skorzystać TYLKO z ich oferty...
> >
> > Kupowałam niestety u allegrowicza który nie był w tamtym wątku wymienianiany no i się sparzyłam
> > Jeśli jednak koniecznie Ci zaelży to mogę Ci na priva podać nick tego oszusta
> > pozdrówka
> >
>
> No tak, zwykle tak robię - mam kilku stałych sprzedawców, u których się zaopatruję, ale akurat żaden z nich nie miał tego zapachu (no i ta cena!) a mnie zależało na czasie.
> Koniec końców jednak jest OK.
>



hihi!
"mała-czarna" to akurat pisałam do "obsession" bo pytała u kogo kupować ale nic sie nie stało że odpowiedziałaś
domyślam się ze większość wizażanek sprawdziło już sobie pewnych sprzedawców - nieraz był poruszany ten wątek...
Akurat jestem maniaczką perfum - czesto kupuję je na Allegro dla znajomych które ufają mi że nie kupię im bubla
Niestety 2 razy się sparzyłam, ale za pierwszym razem udało sie wszystko załatwić (odesłałam perfumy i dostała zwrot kasy) ale z tym allegrowiczem który teraz niedawno sprzedał mi podróbę sprawa jeszcze się nie wyjaśniła, bo ja mu odesłałam te perfumy z prośbą o odesłanie pieniędzy
oczywiście gościu nawymyslał mi że handluję perfumami i że mam mu nie ściemniac - totalnie byłam zaskoczona chamstwem bo ja do niego po 'normalnemu' a on z grubej rury.
Wyobraźcie sobie że on teraz chce żebym wystawiła mu komentarz pozytywny to wtedy odda mi kasę

Brak mi słów na takich drani...
dlatego naprawde warto kupować tylko u poleconych sprzedawców a nie łasićź sie na "promocje" cenowe... bo tak naprawde więcej się straci niż zyska...
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.