Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 17:17   #4981
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

No proponuję powoli żegnać się z częścią 3
U mnie kolos...no powiedzmy że to była parodia... pan puścił nam pytania z rzutnika po czym zwiekszal czcionke przez pół godziny na każdym pytaniu osobno ... bo nic widac nie było.. a potem to już całkowita porażka.. wszyscy od wszystkich ściągali.......i nikt nic nie wiedział.. wyniki we czwartek ... sie obaczy
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:25   #4982
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Samoa nie mysleliśmy o otwarciu warsztatu teraz jest Tz mechanikiem ale nie chce nim byc do konca zycia:/ Zrobi studium policealne zda mature czy tez nie i idzie na informatyka....
Kubusewa
pozegnamy sie na 3 a powitamy sie na 4

U chyba dziewczyny ostro zakuwają... bo ani widu ani słychuu. Ale na przeglądarce są no ładnie

Normalnie z tych nudów i siedzenia w domu pogram sowie w simsy:P

Edytowane przez jozia
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:39
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:43   #4983
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

nasz niecny plan wypalił zrobiliśmy z TZ fotki sukni z agnes na żywo łądniej wygląda, ale cóż nie mogę jej na necie dopaść

z tyłu na pupie też ma taka jakby broszkę z kamyczków. jI z tyłu jest na malutkie guziczki aż do pupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_0018.jpg (72,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_0019.jpg (71,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_0020.jpg (53,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_0023.jpg (40,4 KB, 54 załadowań)
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:46   #4984
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a ja wrocilam od dentysty okazalo sie, zab ktory mialam robiony kanalowo w 2001 roku pekl na pol... no i pani go tam czyms pokleila (nawet mi powiedziala czym, ale juz nie pamietam ), ale powiedziala, ze nie ma gwarancji, ze on dalej nie bedzie bolal albo, ze to znow nie peknie i wtedy by trzeba rozwazyc wyrwanie... mam nadzieje, ze nie... nie chce byc dziewczyna bez zeba (dobrze, ze nie na przedzie, bo to gorna piatka)
nigdy w zyciu nie mialam wyrywanego zeba, a to pewno troche boli
Samo wyrywanie nie boli, bo ma się znieczulenie, ale i tak trochę dziwne i nieprzyjemne uczucie Aha i jeszcze jedna rada. Nie polecam wyrywać zęba podczas okresu. Ja niestety zrobiłam ten błąd i żałuję. Czułam się fatalnie i prawie zemdlałam w kibelku Zbyt duża utrata krwi.
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
w srodku byl slaby, ugryzlam cos twardego i sobie pekl dokladnie przez srodek az do korzenia. mam go teraz sklejonego, choc dentystka powiedziala, ze od samego korzenia nie da sie go skleic, wiec nie wiadomo jak to z nim bedzie. poki co jestem dobrej mysli w czwartek mam przyjsc na kontrole ze zdjeciem rentgenowskim. zobaczymy co pani powie.
a jak sie wyrywa zeba to co sie potem robi? wstawia sztucznego bo chyba nie chodzi sie juz zawsze tak bez zeba
Ja jakoś się przyzwyczaiłam chodzić bez tego zęba, ale to "tylko" dolna szóstka. Pozostałe zęby trochę mi się rozsunęły, ale i tak niezła wyrwa pozostała
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a moj TZcik nigdy do mnie per żono nie mowil i pewno nigdy nie bedzie. bo ja juz mam swoja pieszczotliwa 'ksywke', ktora jest nawet wygrawerowana na pierscionku zareczynowym
Moja ksywka to mój nick Uwielbiam jak Moje Kochanie tak do mnie mówi oczywiście bez KB, bo to są jego inicjały

gosica502, gratuluję Też powinnam się uczyć do zaliczenia z PNJ-tu, bo jednak będziemy mieli test ale mi się nie chce Czekam na moje Kochanie Powinien zaraz przyjechać, tak więc do zobaczenia w nowej części

Edytowane przez aniolekKB
Czas edycji: 2009-01-20 o 17:48
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 17:58   #4985
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nasz niecny plan wypalił zrobiliśmy z TZ fotki sukni z agnes na żywo łądniej wygląda, ale cóż nie mogę jej na necie dopaść

z tyłu na pupie też ma taka jakby broszkę z kamyczków. jI z tyłu jest na malutkie guziczki aż do pupy
Bardzo ładna, w moim typie
Wrociłam z uczelni pewna, że już będzie IV część, a tu co nie ma Ale pewno do rana się doczekamy
Kolokwium było beznadziejne, mimo, ze dało radę sciągac, to pytania z kosmosu (np. wszystkie odp. dobre, ale tylko jedna najlepsza i bądź tu mądry). Może i zaliczę, ale nie na satysfakcjonującą mnie ocenę.
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:19   #4986
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Bardzo ładna, w moim typie.
jak ją zobaczyłam to weszłam do salonu o cenę zapytać 2.700 ale pewnie pod koniec roku trochę potanieje
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:23   #4987
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

to Wy macie tego nie 2008, nie wczesnijszego tylko jeszcze wczesniejszego?
My chcemy tego nie najowszego tylko poprzedniego, o tego:http://www.autotrader.pl/details,29518,107209317.asp

Macie type r????

kobieto mój tż nie pracuje, nie pracował jeszcze nigdy na stałe, więc skąd tu kasa na nówkę??? i tak dziw jak niepracujący chłopak bez żadnej pomocy rodziców kupił sobie takie auto a to wlasnie za sprawą dwóch miesięcy pracy w skandynawii mówiłam wam ile się tam zarabia moja kaska leży na lokacie i mam zamiar w te wakacje jeszcze na miesiąc tam śmignąć. brat tżta juz od kilku lat pracuje a nie ma nawet grosza oszczędności ciągle na debetach, juz mu nikt nawet kasy nie chce pożyczac... type r... hmmm a co to jest???? ja sie nie znam


Samoa moje guru radzi civica... hmmm i co tu teraz zrobic



ja tu pędzę z wykłądu i czytam prędko czy już jest następna część a tu nie ma dziewczyny nie załamujcie mnie...


Kasiu suknia jest piękna!!!

nie wiem czy i ja nie wybiorę się sfotografowac suknię która mi się spodobała i stoi na wystawie ale problem jest taki ze na oknie sa wielkie napisy ze przeceny itp i całą suknie zasłaniają a po drugie pod oknem rosną krzaki i nie będę jak dzika w nich buszowac zobaczę jak będę w tamtej okolicy co da się zrobic;D
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2009-01-20 o 18:25
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 18:39   #4988
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Szczerze: żadne z tych samochodów mi się nie podoba ale to kwestia gustu
Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
nie chce nikogo urazić bo panuje demokracja no i tak zadecyduję większość ale ja mysle że tytuł "Prawie zony" bardziej by pasował teraz do PM 2009, i może je w jakiś to sposób razic, bo większości z nas zostało cos koło 1,5 roku, więc jeszcze tymi "prawie zonami" nie jestesmy niestety to jest tylko moje zdanie, że tytuł jest troszke za wczesnie.. i dlatego proszę żebyscie na mnie nie najechały zbytnio
Też uważam ze taki tytul mozna dac jak będziemy tak z poł roku przed 2010

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
któraś z dziewczyn pisała, że ma w pokoju szary i brudny róż ja ostatnio "choruję" na te kolory bardzo mi się podobają, tez bym chciała tak pomalowac pokój bo mam białe ściany (po remoncie) ale ciągle się waham a w necie żadnych fotencji i przykładów farb nie znalazłam, żeby looknąć jakie by ze sobą ciekawie wyglądały i wogóle jak malować te ściany, jaki kolor gdzie ...????
Tak Ja mam takie kolorki
Wczesniej mialam lazurowy z żółtym, next był miodowy z naklejanym paskiem takim co się umieszcza parę centymetrów od sufitu, potem kawa z mlekiem i teraz szary z brudnym różem
Jak chcesz to mogę Ci przesłać fotki mojego pokoiku, ale to tak w kwietniu
Bo teraz mam jakieś ale na tle szarej ściany i jedno z lustrem na tej rózowe(malo wyraźne).

Padam z nóg i znikam pod prysznic wreszcie.
Aaa już mamy kolejne gadżety do domku tzn. kupilismy pufkę taką niską, takie fajne pojemniki z porcelany na cukier, kawę i czaju A wszystko z by "sale"
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:43   #4989
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny rodzice tżta zdecydowali sie że jednak kupią hondę civic- taką tą co wygląda jak ufolud- taka kosmiczna- mam nadzieję że wiecie o jakiej mówię. No i teraz zastanawiam się czym pojedziemy do ślubu bo liczyłam na to że kupią nowego accorda my z tżtem mamy accorda ale starszego(nie mylic ze starym!- po prostu nie jest z 2008 roku i nie z salonu). Lepiej jechac nowym ale głupszym civikiem??? czy starszym ale eleganckim accordem???? do accorda mamy sentyment bo to nasz hihi i jest takiej normalnej klasycznej eleganckiej budowy, za to civic będzie nóweczka...... ale chyba to ufo mi się nie podoba....... no nic zobaczymy co będzie za rok... bo jeszcze jest szansa że kuzyn tżta będzie miał nowiutkie wypasione jak nie wiem volvo, ale może się zdarzyc ze będzie kombi bo w koncu maja małe dziecko... a kombi na pewno do ślubu nie pojadę na dzien dzisiejszy wolałybyście accorda czy nowego civica takiego ufoludkowego????????????? ????????????????????????? ????????????????????????? ??????
Fajny jest ten civic - taki uśmiechnięty chociaż Ci co się nie znają mówią, że ma połączone światła


Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
a fuj ten civik jest okropny w ogóle honda to honda...
Przecież civic to honda właśnie!

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nasz niecny plan wypalił zrobiliśmy z TZ fotki sukni z agnes na żywo łądniej wygląda, ale cóż nie mogę jej na necie dopaść

z tyłu na pupie też ma taka jakby broszkę z kamyczków. jI z tyłu jest na malutkie guziczki aż do pupy
Tylko ten materiał trochę za bardzo się gnie. Na manekinie wisi i ma pognieciony dół, więc Ja bym się bała że na weselu pogniecie się jeszcze bardziej.


Co do wyrywania ząbków, to w ogóle bez sensu jest ich wyrywanie jak są krzywe. Mojej siostrze jedna 'specjalistka' kazała wyrwać 4 zęby więc poszła do innej ortodontki, dostała aparat i ma ząbki równe jak nie wiem. Tylko na dole niestety ósemki rosły jej poziomo do środka i trochę znowu jedynki się odchyliły, ale to już nie jest bardzo widoczne. Ale mówię Wam jak się mówi, o tym że ósemki rosną poziomo do środka, to jeszcze takie straszne się nie wydaje, ale jak się to zobaczy na zdjęciu na własne oczy, to po prostu nie do uwierzenia
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:51   #4990
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

no dobra to kwestię samochodu do ślubu odkładam na za rok... póki co kochamy z tżcikiem naszego accorda i bedziemy sobie nim śmigac

co do tej sukni Kasi Elitko masz rację- mnie się strasznie więc na weselu będzie wyglądała jakby się spod stołu wytoczyła albo z baraszkowania z tżtem w łóżku ale ogólnie kształt piękny!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:52   #4991
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

ja tu wchodzę, patrże i Iv części jeszcze nie ma zaraz poczytam co tam naskrobałyscie
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 18:55   #4992
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

a ja wchodze patrze i ooo matko znowu tyle do czytania

kupiłam dzis pudding serduszko czy jakos tak normalnie nie wiedziałam ze to takie dobre
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:58   #4993
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

kasiu87 sukienka ładna ale nie w 100% w mom stylu.. ja pewnie będe musiała mieć na ramiączkch coby mi nie spadła bo mam raczej duzy biust

poza tym kompletnie nie mam pojęcia jaką bym chciała suknie.. pewnie zacznę się powoli rozglądać już w wakacje a na jesień jak nic nie upuluję to będę szyła..

Edytowane przez can't be perfect
Czas edycji: 2009-01-20 o 19:00
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 18:59   #4994
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
a ja wchodze patrze i ooo matko znowu tyle do czytania

kupiłam dzis pudding serduszko czy jakos tak normalnie nie wiedziałam ze to takie dobre
ja tez to lubię mniam!!! czekoladowy jest najlepszy

Can't ja tez będę misiała mieć ramiączka bo u mnie nie ma sie na czym trzymac;D
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:03   #4995
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
Can't ja tez będę misiała mieć ramiączka bo u mnie nie ma sie na czym trzymac;D

ale chyba wiekszy komfort wtedy jest, oglądałam zdjęcia gdzie panna młoda miała dośc znaczny biust i już jak wychodziła z koscioła to sukienka się obsuwała na dół..

wiem tylko że mi sie marzy taki sznurowany tył (gorset), a nie jak miała moja siostra z małymi buziczkami
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:07   #4996
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja tez to lubię mniam!!! czekoladowy jest najlepszy

Can't ja tez będę misiała mieć ramiączka bo u mnie nie ma sie na czym trzymac;D
no własnie wziełam czekoladowy, sukienke tez bede miec na ramiaczkach z tego samego powodu co Ty
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:14   #4997
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Ja nie chce sukienki na ramiączkach, mam fajny biust(skromna) i gorsety już mam przetestowane, więc
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:14   #4998
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

dzwonił do mnie TŻ w sprawie naszego zespołu.. są 4 osoby, wezmą chyba 2000zł, fajnie graja i jest duzo fajnych zabaw, ale TŻ chce zaznaczyć w umowie że nie mogą pić alkoholu.. myslicie że mozna cos takiego zrobić.. bo TŻ powiedział że póxniej każdy z nich dostanie po weselu buteleczke, o dziwo zaliczki nie trzeba wpłacać, ale chyba bysmy 500 zł wpłacili..
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:15   #4999
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
no własnie wziełam czekoladowy, sukienke tez bede miec na ramiaczkach z tego samego powodu co Ty


co do sukni... hmm sznurowanie jest o tyle lepsze że nawet jak schudniesz dzien przed weselem bo np ze stresu nie bedziesz mogła jeść to i tak ładnie sobie dopasujesz, a guziki czy zamek już nie daja tego komfortu w razie czego.. no ale nie wszędzie pasuje sznurowanie... poczekamy zobaczymy;D
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 19:16   #5000
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

no to spotykamy się w nowej części
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:33   #5001
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

trzeba napisać do moderatora czy jak??
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:37   #5002
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

yyy no własnie ja tez nad tym mysle
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:37   #5003
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
trzeba napisać do moderatora czy jak??
no chyba tak..bo w sumie ilośc postów przekroczona
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:38   #5004
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...9#post10576819

zapraszm ktos tylko musi zamnąć ten wątek
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:42   #5005
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
nasz niecny plan wypalił zrobiliśmy z TZ fotki sukni z agnes na żywo łądniej wygląda, ale cóż nie mogę jej na necie dopaść

z tyłu na pupie też ma taka jakby broszkę z kamyczków. jI z tyłu jest na malutkie guziczki aż do pupy
Kasia śliczna sukienka tylko że ten materiał też mi się średnio podoba a on chyba specjalnie taki jest.. Gdzieś o tym czytałam że to tafta inteligentna bodajże czy cos w tym stylu
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:42   #5006
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
kasiu87 sukienka ładna ale nie w 100% w mom stylu.. ja pewnie będe musiała mieć na ramiączkch coby mi nie spadła bo mam raczej duzy biust

poza tym kompletnie nie mam pojęcia jaką bym chciała suknie.. pewnie zacznę się powoli rozglądać już w wakacje a na jesień jak nic nie upuluję to będę szyła..

Ja też ostatnio coraz częściej myślę o krawcowej.
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 21:52   #5007
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

ALe mnie ue bylo a tu tyle ju wypisane:p
Kaska piekna suknia
Ja tez bede miec suknie bez ramiaczek. Moze nie mam zbyt duzego biustu ale mam idealny do gorsecikow:p A jak juz wiecie zapewnie ja bede i tak szyla swoaja u krwcowej:P

Ogladalam filmik wzroszylam sie i moge tera isc spac:P Wiec dobranoc dziewczynki
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:21   #5008
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Cytat:
Napisane przez jozia Pokaż wiadomość
ALe mnie ue bylo a tu tyle ju wypisane:p
Kaska piekna suknia
Ja tez bede miec suknie bez ramiaczek. Moze nie mam zbyt duzego biustu ale mam idealny do gorsecikow:p A jak juz wiecie zapewnie ja bede i tak szyla swoaja u krwcowej:P

Ogladalam filmik wzroszylam sie i moge tera isc spac:P Wiec dobranoc dziewczynki
Jozia, my już jesteśmy w czwartej części. Chodź do nas tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...9#post10576819
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 06:44   #5009
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Najpiękniejsze Panny Młode 2010 cz. III

Z racji tego, że wątek przekroczył 5 000 postów zamykam go i zapraszam do jego IV części --> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305142
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.