Scent Bar VII - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 20:04   #4741
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Wróciłam. Większość włosów została u fryzjera. Jeszcze nie wiem czy wróciłam z tarczą czy na tarczy...odeśpię trochę, oswoję się z nowym wyglądem i się zdecyduję A jutro się sfocę i sami zobaczycie
Chociaż przy mojej obecnej wadze i wyglądzie mało co wygląda dobrze
Barzo jestem ciekawa

Mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie, żeby się ufarbować, albo obciąć albo jedno i drugie dokładnie tak jak mam w avie ... nie mogę się zdecydować i trochę włosów mi szkoda, bo mam już za ramiona.

Kolor by się przydał, bo siwulce nachalne widać tu i ówdzie.
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:08   #4742
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Vesenko - przeca ja do jutra spać nie będę , teraz

A mi się spiera mój rudy, buuu, kupiłam sobie szampon i odżywkę do farbowanych profesjonalnej firmy fryzjerskiej ( ile zapłaciłam - przemilczę). A kolor się k...uchnia spiera. Wiem, że tak czy owak, to norma - ale po raptem już dwóch myciach widzę różnicę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:08   #4743
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Wróciłam. Większość włosów została u fryzjera. Jeszcze nie wiem czy wróciłam z tarczą czy na tarczy...odeśpię trochę, oswoję się z nowym wyglądem i się zdecyduję A jutro się sfocę i sami zobaczycie
pyłonę z ciekawości ... albowiem gdyż też się powinnam udać tam, gdzie tną , a wizji brak
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:03   #4744
trigonella
Rozeznanie
 
Avatar trigonella
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 689
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Tri
Kiedy zlociszcze?
No ja przykładowa wolną mam najbliższą sobotę
__________________
Arkona

Where is your God
trigonella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:14   #4745
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez trigonella Pokaż wiadomość
No ja przykładowa wolną mam najbliższą sobotę
Iii u mnie imieniny w najbliższej rodzinie
Mogę w piątek albo niedzielę (chyba, że święcisz), albo w tygodniu następnym (do piątku), albo jeszcze w tym....


BigMothers a jakiej długości masz włosy? i proste czy pokręcone?
Zaraz coś wymyślimy
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:31   #4746
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
BigMothers a jakiej długości masz włosy? i proste czy pokręcone?
Zaraz coś wymyślimy
jak squaw Papugu - za ramiona, prrroste jak w mordę strzelił
trwała nie wychodzi (raz w amoku próbowałam)
farbowanie odpada (ni ma dla mnie koloru, jedynie mój genetycznie zakodowany pasuje)
ułozyć się nie dadzą (chyba, że z duża ilością preparatów, a ja nie lubię jak mi włosy tkwią nieporuszone przy największym wietrze)

no to wymyślaj
__________________







Edytowane przez BigMama
Czas edycji: 2009-03-10 o 21:33 Powód: spacje, kurrczaczki, spacje
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:31   #4747
trigonella
Rozeznanie
 
Avatar trigonella
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 689
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Iii u mnie imieniny w najbliższej rodzinie
Mogę w piątek albo niedzielę (chyba, że święcisz), albo w tygodniu następnym (do piątku), albo jeszcze w tym....

Piątek pasuje
Zakładamy osobny wątek ?
__________________
Arkona

Where is your God
trigonella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 21:43   #4748
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar VII

Dziewczyny szukam dziś u Was wsparcia! Mam zaplanowany na piątek ogromny eksperyment z którym zostaje sama - bo mój opiekun naukowy idzie do szpitala. Nie wiem jak fizycznie opanuje całą masę czynności które mam do zrobienia...Dwie ręce to za mało...Jak coś mi nie wyjdzie to chyba się zabiję własną pięścią- bo raz to byłoby bardzo dużo pracy na marne, dwa odczynniki do tego co mam zrobić są masakrycznie drogie ... Trochę się już zaczynam bać tego piątku tym bardziej, że mam takiego pecha, że zwykle dopadają mnie trudności techniczne różnego rodzaju w samym środku eksperymentów- np coś się złośliwie psuje.
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!

Edytowane przez ancynamonka
Czas edycji: 2009-03-10 o 21:45
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:53   #4749
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Scent Bar VII

Dziewczyny ja z innej beczki. Nie poprawili Wizażu? W sensie, ze go nie pomniejszyli???? W ustawieniach strony nic nie zmieniałam Albo mi już biochemia na oczy tak działa
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 21:53   #4750
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Ancynamonko, wiem, że to takie banały, ale spróbuj się odprężyć, nie myśleć za dużo, nie nakręcać się, że możesz np. te drogie odczynniki potłuc, bo najgorzej jak człowiek się właśnie nakręci, zacznie wizualizować co się może stać.

Spacer, spotkanie z przyjaciółmi? Jakiś aktywny wysiłek fizyczny, żeby zająć czymś myśli?


Trzymam kciuki

Studentko - na dziś chyba koniec poprawek Aga i Zł0ś robią sobie przerwę do jutra - tak chyba pisali w wątku technicznym.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-10 o 21:55
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:05   #4751
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Spacer, spotkanie z przyjaciółmi? Jakiś aktywny wysiłek fizyczny, żeby zająć czymś myśli?

Trzymam kciuki
Zapobiegliwie nie podziękuję za kciuki żeby nie zapeszyć Szczęśliwie tak się składa, że przed tym piątkiem mam przestój i chyba właśnie odwiedzę dawno nie widzianych znajomych, żeby się zrelaksować. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazili jeszcze bardzo- mało mam czasu na życie towarzyskie: studia dzienne, praca w laboratorium, praca naukowa, własna działalność gospodarcza. Na szczęście w poprzedni piątek zdałam ostatnie zaliczenie i teraz już odpadną mi zajęcia na uczelni. Rozumiem ból Ivanny że nie może się nawet po pupie podrapać) Ja też tak często miewam- np dlatego potrafiłam znikać z wizażu i nie odzywac się długo- jak jestem mocno zmęczona to nawet jak znajdę chwilę żeby zajrzeć to nie mam ochoty się odzywac- bo byłoby to wyłącznie marudzenie- a ja nie lubię marudzić.
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 22:13   #4752
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar VII




Padam na pysk
Ale dzień zdecydowanie zaliczam do udanych. Nawet pomimo beznadziejnej (mało powiedziane...) pogody. Śnieg z deszczem, a my bez parasolki/kaptura/czegokolwiek szukamy centrum Poznania Lało jak z cebra, więc, droga Sabbath, zdjęć niestety nie ma Przemoczone do suchej nitki jakimś cudem dotarłyśmy do kawiarni polecanej przez Natashę. Baaardzo nam się podobało.

Grzane wino z miodem i imbirem, szarlotka z lodami... - jak to kiedyś powiedziała moja koleżanka przy okazji niedzielnego wypadu na ciacho do Sopotu: "To są właśnie największe przyjemności w życiu"

Dopiero wróciłam, poczytam Was jutro.
Dobrej nocy wszystkim
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:22   #4753
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Zapobiegliwie nie podziękuję za kciuki żeby nie zapeszyć Szczęśliwie tak się składa, że przed tym piątkiem mam przestój i chyba właśnie odwiedzę dawno nie widzianych znajomych, żeby się zrelaksować. Mam nadzieję, że się na mnie nie obrazili jeszcze bardzo- mało mam czasu na życie towarzyskie: studia dzienne, praca w laboratorium, praca naukowa, własna działalność gospodarcza. Na szczęście w poprzedni piątek zdałam ostatnie zaliczenie i teraz już odpadną mi zajęcia na uczelni. Rozumiem ból Ivanny że nie może się nawet po pupie podrapać) Ja też tak często miewam- np dlatego potrafiłam znikać z wizażu i nie odzywac się długo- jak jestem mocno zmęczona to nawet jak znajdę chwilę żeby zajrzeć to nie mam ochoty się odzywac- bo byłoby to wyłącznie marudzenie- a ja nie lubię marudzić.
Ancynamonko, wiem, jak to bywa Czasem marudziłam, że po pracy nie mam z kim iść na piwo, a jak już ktoś zaproponował, to często odmawiałam, bo ledwo stałam na nogach i ledwo widziałam na oczy. Trzeba by mnie było kijem dźgać, żebym wysiedziała w knajpie np.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:23   #4754
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość

Grzane wino z miodem i imbirem, szarlotka z lodami... - jak to kiedyś powiedziała moja koleżanka przy okazji niedzielnego wypadu na ciacho do Sopotu: "To są właśnie największe przyjemności w życiu"
Melk jak ja Ci zazdraszczam tych smakowitych przyjemności

A słuchajcie- czy macie jakieś swoje metody na zapalenie zatok? Męczę się już drugi tydzień i zaczynam się bać że jednak nie obejdzie się bez antybiotyków. Na razie wg rad znajomych lekarzy i mikrobiologów piję dużo, łykam ACC i inhaluję się olejkiem Olbas. Jak będę bardzo zdesperowana to spróbuję sobie płukać nos solą fizjologiczną- ale szczerze mówiąc nie cierpię tego- brrr. A najgorsze jest to....że nie czuję zapachów...:/
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:29   #4755
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
jak squaw Papugu - za ramiona, prrroste jak w mordę strzelił
trwała nie wychodzi (raz w amoku próbowałam)
farbowanie odpada (ni ma dla mnie koloru, jedynie mój genetycznie zakodowany pasuje)
ułozyć się nie dadzą (chyba, że z duża ilością preparatów, a ja nie lubię jak mi włosy tkwią nieporuszone przy największym wietrze)

no to wymyślaj
O, jak barrrrdzo prrrrroste, to może grzywka? Ja sobie mogę o grzywce pomarzyć, zawsze mi się włosięta idiotycznie wykręcą na wszystkie strony świata.
Cytat:
Napisane przez trigonella Pokaż wiadomość
Piątek pasuje
Zakładamy osobny wątek ?
Tajest! Pomysłodawczyni zakłada
Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam dziś u Was wsparcia! Mam zaplanowany na piątek ogromny eksperyment z którym zostaje sama - bo mój opiekun naukowy idzie do szpitala. Nie wiem jak fizycznie opanuje całą masę czynności które mam do zrobienia...Dwie ręce to za mało...Jak coś mi nie wyjdzie to chyba się zabiję własną pięścią- bo raz to byłoby bardzo dużo pracy na marne, dwa odczynniki do tego co mam zrobić są masakrycznie drogie ... Trochę się już zaczynam bać tego piątku tym bardziej, że mam takiego pecha, że zwykle dopadają mnie trudności techniczne różnego rodzaju w samym środku eksperymentów- np coś się złośliwie psuje.
Ancynamonko, Madzik dobrze radzi - bądź dobrej myśli. Z roztrzęsionymi ręcami będzie gorzej. Trzymam kciuki za eksperyment.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:31   #4756
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar VII

Dziewczyny to dla Was:
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:33   #4757
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Melk jak ja Ci zazdraszczam tych smakowitych przyjemności

A słuchajcie- czy macie jakieś swoje metody na zapalenie zatok? Męczę się już drugi tydzień i zaczynam się bać że jednak nie obejdzie się bez antybiotyków. Na razie wg rad znajomych lekarzy i mikrobiologów piję dużo, łykam ACC i inhaluję się olejkiem Olbas. Jak będę bardzo zdesperowana to spróbuję sobie płukać nos solą fizjologiczną- ale szczerze mówiąc nie cierpię tego- brrr. A najgorsze jest to....że nie czuję zapachów...:/
Do kuracji ja bym dodała jakiś spray do nosa i sposób na zatoki podobno najlepszy-ja nie stosowałam:

- na patelni smazymy gruboziarnista sól- na suchej znaczy sie -bez oleju- potem zawijamy w szmatke-pieluchę tetrowa czy cokolwiek i kładziemy na zatoki, az wystygnie-i tak pare razy. Podobno to cuda działa.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:33   #4758
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryksiu, mów mi tak jeszcze, jeszcze!
To "złośliwe stworzenie" tak Cię cieszy? Mnie raczej, ekhem ekhem, interesuje Twój podpis, bo na tych Waszych kalendarzykach i wykresach się nie znam, a przecież tydzień mnie nie było

Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam dziś u Was wsparcia! Mam zaplanowany na piątek ogromny eksperyment z którym zostaje sama...
Wszystko pójdzie dobrze, zobaczysz
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:44   #4759
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar VII

Polly ja aerozoli używałam jak miałam cieknący katar- teraz wole już sobie nie uszkadzać nimi śluzówki- bo ponoć można się w ten sposób dorobić nawet wiecznego kataru Nadużywanie aerozoli może powodować zanik błony śluzowej nosa i uszkodzenie ruchów rzęsek. Natomiast sposób z solą wydaję mi się ciekawy- i przetestuję Dzięki
Gryx :
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 22:55   #4760
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Polly ja aerozoli używałam jak miałam cieknący katar- teraz wole już sobie nie uszkadzać nimi śluzówki- bo ponoć można się w ten sposób dorobić nawet wiecznego kataru Nadużywanie aerozoli może powodować zanik błony śluzowej nosa i uszkodzenie ruchów rzęsek. Natomiast sposób z solą wydaję mi się ciekawy- i przetestuję Dzięki
Gryx :
ale spraye sie uzywa własnie jak nos zatkany i nic nie leci przy cieknącym katarze to bez sensu.
ja bez sprayów juz bym nie żyła chyba, ale po dobrym spreyu tak potrafi "wyszarpać" z zatok zawartośc, że czasem czuję w nich potem taką pustkę jakby razem z mózgiem poszło
a to z solą podobno wielu uratowało przed punkcją zatok, ale ja jakoś nie wiem na jakiej zasadzie to ma działac
Jak zastosujesz daj znać, jaki efekt.
Aha! Na zatkane zatoki dobry jeszcze Sudafed
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:55   #4761
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
O, jak barrrrdzo prrrrroste, to może grzywka?
Posiadam
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:57   #4762
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
To "złośliwe stworzenie" tak Cię cieszy? Mnie raczej, ekhem ekhem, interesuje Twój podpis, bo na tych Waszych kalendarzykach i wykresach się nie znam, a przecież tydzień mnie nie było
Gryksiu, o co ty mnie posądzasz?????????????? Czyś zapomniał, że u ciebie na widzeniu byłam?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:09   #4763
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryksiu, o co ty mnie posądzasz?????????????? Czyś zapomniał, że u ciebie na widzeniu byłam?
No jaaa...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:17   #4764
ancynamonka
Rozeznanie
 
Avatar ancynamonka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Sand City;)
Wiadomości: 797
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ale spraye sie uzywa własnie jak nos zatkany i nic nie leci przy cieknącym katarze to bez sensu.
ja bez sprayów juz bym nie żyła chyba, ale po dobrym spreyu tak potrafi "wyszarpać" z zatok zawartośc, że czasem czuję w nich potem taką pustkę jakby razem z mózgiem poszło
a to z solą podobno wielu uratowało przed punkcją zatok, ale ja jakoś nie wiem na jakiej zasadzie to ma działac
Jak zastosujesz daj znać, jaki efekt.
Aha! Na zatkane zatoki dobry jeszcze Sudafed
Myślę, że ta sól z patelni działa po pierwsze poprzez inhalację po drugie poprzez kojące ból ciepełko
Co do aerozoli do nosa to zwykle zawierają one tak jak i sudafed substancje obkurczające naczynia krwionośne. Jak zmniejsza się przekrwienie śluzówki nosa zmniejsza się wyciek. Dlatego ja używam ich do lejącego kataru. Ja jestem zaglucona nie cieknąca, dlatego sięgam raczej po mukolityki i pije dużo - po to żeby rozrzedzić te wydzielinę.

Śmigam spać kochani! Życzę Wszystkim pięknych, kolorowych snów.
__________________
I begin to see through your eyes
All the former mysteries are no surprise ...

wymiana kosmetyczna; klik!

Edytowane przez ancynamonka
Czas edycji: 2009-03-10 o 23:20 Powód: dopisek
ancynamonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:20   #4765
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
No jaaa...
Teraz to jaaaaa....

Dobranoc wszystkim
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-03-10 o 23:23
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 06:49   #4766
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

- na patelni smazymy gruboziarnista sól- na suchej znaczy sie -bez oleju- potem zawijamy w szmatke-pieluchę tetrowa czy cokolwiek i kładziemy na zatoki, az wystygnie-i tak pare razy. Podobno to cuda działa.
Cytat:
Napisane przez ancynamonka Pokaż wiadomość
Polly ja aerozoli używałam jak miałam cieknący katar- teraz wole już sobie nie uszkadzać nimi śluzówki- bo ponoć można się w ten sposób dorobić nawet wiecznego kataru Nadużywanie aerozoli może powodować zanik błony śluzowej nosa i uszkodzenie ruchów rzęsek. Natomiast sposób z solą wydaję mi się ciekawy- i przetestuję Dzięki
Gryx :
Okłady z soli uratowały mi życie po solidnym, grypowym katarze i przewlekłym zapaleniu zatok, więc polecam.Dla mnie jest to najskuteczniejsza domowa metoda. Lepiej po zabiegu nie wychodzić na dwór.
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 06:50   #4767
norah82
Raczkowanie
 
Avatar norah82
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 123
Dot.: Scent Bar VII

Dziś z samego rana pokłóciłam się z TŻ (chyba na "dobry" początek dnia... ), a że w pracy jestem i tak za wcześnie, to postanowiłam wpaść na małego od rana.
Ale tu pustki jeszcze. No nic dziwnego, godzina nieprzyzwoita jeszcze...
norah82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:17   #4768
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VII

GRYX fajnie że już jesteś

Co do snów to śniło mi się że na wojnie byłam i chowałam się w bunkrach...


odebrałam wczoraj badanie na testosteron...bo zastanawiam sie skąd moje problemy z cerą ostatnio, no ale w normie...nie wiem może by estrogen jeszcze zbadać, może to ma coś wspólnego

Muszę iść PIT oddać dzisiaj pewnie kolejka ze ho ho...wczoraj 2 godz stałam w urzędzie i do kosmetyczki nie poszłam przez to...ale dzisiaj idę, muszę sie doprowadzić do porządku.

A swoich pazurków ostatnich wam nie pokazywałam...już maja 2 tygodnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu2.jpg (38,3 KB, 62 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:25   #4769
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar VII

Ja to miałam dziś bajeczne sny - śniło mi się, że wychodziłam za mąż za Tima Rotha Fajna impreza była
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:28   #4770
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar VII

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja to miałam dziś bajeczne sny - śniło mi się, że wychodziłam za mąż za Tima Rotha Fajna impreza była
No Madzik.... nie pogadasz...

mi te bunkry wczoraj sie sniły...a dzisiaj też wesele...i ze w sukienkę sie wbić nie mogłam...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.