Żele soak off - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 19:40   #1
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391

Żele soak off


Witajcie dziewczyny..Mam do Was pytanie..Czy któraś z Was używała żeli tzw. soak off?I czy można je kupić tylko w IBD?..Doszperałam się dziś do tych żeli i powiem Wam że jest to wielce interesujący temat..Każda z Was ma pewnie klientkę która nie cierpi piłowania..A tak przecież ściąga się żele..Natomiast stosując żele soak off nie musimy piłować tylko ściągamy podobnie jak akryl..wszelkie informacje na ten temat będą napewno mile widziane..Tak myślę..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 20:12   #2
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

ja mam, i moje odczucia:

Lubię pracować żelami gęstymi i tu się sprawdziły. Niestety: mam tylko żel builder, i on po przemyciu jest matowy ( a nie można użyć nabłyszczacza bo pęka), dlatego jak chcesz kupić te żele to musisz kupić builder i clear. Druga wada okropnie sie je piłuje (podczas nadawaniu kształtu i przy piłowaniu boków - ja nim przedłużyłam klientce pazurka)

Szkoda że nie są to żele 1-fazowe, ja na pewno mój odsprzedam i zainwestuje w spn ( jest 1-fazowy)
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:23   #3
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Żele soak off

Dziękuję asiczku za odpowiedz....Hmmmm. ..trochę mnie to zmartwiło...Wiedziałam że musi być jakiś haczyk bo w przeciwnym razie wszystkie by go używały...Ach...miało byc tak pięknie a wyszło jak zwykle...Czyli do piłowania Dorotko(czyli niby ja)..Szkoda..dobrze się zapowiadało..Ja pracuję(ależ to profesjonalnie zabrzmiało!)na żelach 1-fazowych i nie wiem czy chcę się przestawić na 3-fazowe..Kurcze no.....
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:26   #4
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

ale masz inne żele do nat. płytki też sciagane acetonem. Ale należą one do rzadkich więc pazura nie przedłużysz: spn, pb, pl. Christrio ma super gelaquer ale strasznie drogi

Swoją drogą jak tylko sprzedam ibd to kupuję spn
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 00:08   #5
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Żele soak off

Taka dygresja odnosnie żeli typu soak off - pracuje na CND, które tegoretycznie do takich nie należą, jednak na kursie mnie uświadomiono, że po spilowaniu mniej wiecej 50 - 70% procent produktu, mozna je mimo wszystko bardzo ladnie odmoczyc w acetonie....
Nie mam doświadczenia z innymi żelami typu soak off, także nie wiem jak to wygląda w innych przypadkach, jednak żele Brisa po acetonie robią się takie kruche - wystarczy je delikatnie zepchnąc kopytkiem i bardzo ładnie odchodzą od płytki, bez ryzyka jej szkodzenia
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-01-02 o 00:10
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:54   #6
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Żele soak off

Niom, niestey, na razie nie wymyślono żeli do przedłużania, które sierozpuszcza...

Jeżeli klientki tak sie boją spiłowywania żelu, to może warto zebyś nauczyła sie stylizacji akrylem
Bedzie to miało dla Ciebie kilka zalet
- po pierwsze- akryl rozpuszcza sie w acetonie i usuwa ię go patyczkiem,
po drugie- masz nowe możliwości- kwiatki akrylowe i inne zdobienia dostepne tylko osobom robiącym akryl,
no itrzecia sprawa- sa klientki, ktore lubia, bądź moga nosić tylko akryl (bądź tylko żel, to zalezy) im więcej metod stosujesz tym lepiej potrafisz dogodzić klientkom
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:27   #7
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Niom, niestey, na razie nie wymyślono żeli do przedłużania, które sierozpuszcza...

Jeżeli klientki tak sie boją spiłowywania żelu, to może warto zebyś nauczyła sie stylizacji akrylem
Bedzie to miało dla Ciebie kilka zalet
- po pierwsze- akryl rozpuszcza sie w acetonie i usuwa ię go patyczkiem,
po drugie- masz nowe możliwości- kwiatki akrylowe i inne zdobienia dostepne tylko osobom robiącym akryl,
no itrzecia sprawa- sa klientki, ktore lubia, bądź moga nosić tylko akryl (bądź tylko żel, to zalezy) im więcej metod stosujesz tym lepiej potrafisz dogodzić klientkom
Wiem Albertynko..wiem...Ale wiąże sie to z dwoma sprawami
-finansowa-dopiero co zrobiłam kurs na żele i zwyczajnie nie mam kasy żeby wyłożyć
-praca w domu-niestety jestem takim trochę "pasożytem' w mniemaniu niektórych stylistek i pracuję w domu...A pracując z akrylem trochę zapach mamy niefajny Nawet nie mam otwartej działalności..Dwa lata temu zamknęłam sklepik i chyba mam trochę uraz....Boję się że koszty mnie przerosną..
Wiem jednak że muszę w końcu się odważyć bo niewiele z tego będzie..
Poza tym chcę zainwestować w bardzo dobry kurs..po cichutku myślę o Pauli..Mam kawałek do Krakowa ale czego się mnie robi dla wiedzy..Muszę jednak trochę na nóżki stanąć...Pocieszające jest to wychodzi mi chyba całkiem nieźle bo klientki są zachwycone!!!Muszę postarać się o aparat to wkleję kilka zdjęć żebyście mogły popastwić się nade mną..hihi..Wiem że duuuużo mi brakuje do doskonałości ale i tak cieszy mnie to co robię..Buziaki
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 13:30   #8
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Żele soak off

Asiczku wiem że christrio są baaardzo drogie..Pracuję teraz na nich...Ale są rewelacyjne!!!!Trochę boję się rzadkich żeli..Ale może czas się nauczyć..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:34   #9
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

zgadza się, sama miałak kurs na christrio pewnie na nie przejde jak będę już mogła sobie na to pozwolić (wiele stałych klientek). Niestety teraz musiałabym znacznie podnieść ceny i to może spowodować pustkę na moim koncie.
Gelaquer bardzo mi sie podobają... no ale aktualnie nie moja półeczka.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:52   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
zgadza się, sama miałak kurs na christrio pewnie na nie przejde jak będę już mogła sobie na to pozwolić (wiele stałych klientek). Niestety teraz musiałabym znacznie podnieść ceny i to może spowodować pustkę na moim koncie.
Gelaquer bardzo mi sie podobają... no ale aktualnie nie moja półeczka.
......
Christrio są matowe po utwardzeniu,prawda? i pękają po pokryciu ich glosem,prawda? i mi się zle utwardzają na dodatek.... nie nooo dzisiaj dostałam jakiegos zaćmienia chyba zupełnie nie podoba mi się efekt... może kwestia zle dobranego koloru? Christrio wylądowało dzisiaj na dnie szuflady... a jeszcze jedno... przygotowałam pzury pod Ch. tak jak pod ''normalny'' żel... primer,a potem bonder IBD,może niepotrzebnie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 18:22   #11
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
Christrio są matowe po utwardzeniu,prawda? i pękają po pokryciu ich glosem,prawda? i mi się zle utwardzają na dodatek.... nie nooo dzisiaj dostałam jakiegos zaćmienia chyba zupełnie nie podoba mi się efekt... może kwestia zle dobranego koloru? Christrio wylądowało dzisiaj na dnie szuflady... a jeszcze jedno... przygotowałam pzury pod Ch. tak jak pod ''normalny'' żel... primer,a potem bonder IBD,może niepotrzebnie?
Christrio nie są matowe. To nie żele cto ci pękły tylko nabłyszczacz. Nie stosuje się glossa na żele silikonowe bo pęka (sama się o tym przekonałam bolesnie hehe). Do cto nie potrzeba żadnego bondera ibd. I w sumie primera też nie potrzebujesz.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 20:58   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
Christrio nie są matowe. To nie żele cto ci pękły tylko nabłyszczacz. Nie stosuje się glossa na żele silikonowe bo pęka (sama się o tym przekonałam bolesnie hehe). Do cto nie potrzeba żadnego bondera ibd. I w sumie primera też nie potrzebujesz.
.....
dzięki za odpowiedz zrobiłam jeszcze jednen experyment za Twoją radą... ale wiesz co... on nadal jest matowy ale to nic i tak nie trafiłam z kolorem <mocny majtkowy róż >
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 07:48   #13
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
dzięki za odpowiedz zrobiłam jeszcze jednen experyment za Twoją radą... ale wiesz co... on nadal jest matowy ale to nic i tak nie trafiłam z kolorem <mocny majtkowy róż >

może masz już słabe żarówki? cto jest wymagający i potrzebuje mocnych, nowych żarówek. Mi czasem zdarza się jeden, 2 pazurki patowe po wyjęciu z lampy. Czytałam na innym forum, że można zmyć warstwę dyspersyjną oliwką i wtedy żel pięknie się świeci (dotyczyło to żeli nabłyszczających, ale wydaje mi się że można wypróbować też na żelach jednofazowych)
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:45   #14
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
może masz już słabe żarówki? cto jest wymagający i potrzebuje mocnych, nowych żarówek. Mi czasem zdarza się jeden, 2 pazurki patowe po wyjęciu z lampy. Czytałam na innym forum, że można zmyć warstwę dyspersyjną oliwką i wtedy żel pięknie się świeci (dotyczyło to żeli nabłyszczających, ale wydaje mi się że można wypróbować też na żelach jednofazowych)
.....
hmmm... żarówki dopiero mają 3 mc,w ogóle to pracuję na cristrio i inne ich żele się fajnie utwardzają,nawet biały builder ..chociaż powiem szczerze,żę gęstość clear'a mnie zaskoczyła bardzo,w zimie kiedy było u mnie chłodno w salonie praktycznie nie dawało się pracować tą''galaretką'' teraz już jest lepiej bo cieplej
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:18   #15
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

no jak pracujesz 3 miesiące na żarówkach zwykłych to one jak najbardziej nadają się do wymiany . Szczególnie jak pracujesz dużo.

W zimę żel wystarczy dac na kaloryfer a jak jest lato to wsadzić do lodówki ;P
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:41   #16
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
no jak pracujesz 3 miesiące na żarówkach zwykłych to one jak najbardziej nadają się do wymiany . Szczególnie jak pracujesz dużo.

W zimę żel wystarczy dac na kaloryfer a jak jest lato to wsadzić do lodówki ;P
...
aż tak dużo to nie patent z suszarką w zimie też się sprawdził
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:25   #17
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Żele soak off

Dziewczyny żeliki soak off - w serii do frecza też widziałam z ImpressioNails. Miałyście lub macie je może? Jak są Wasze odczucia?
NSI też ma swoją "linię"
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-12-29 o 16:41
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 00:49   #18
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Żele Soak-Off

Jak w temacie pytanko dotyczy żeli soak off... Nigdy nie miałam z nimi doczynienia, ale moja mama ubzdurała sobie, że zacznie ich używać no i jej kupiłam... Nie wiem jak się z nimi obchodzić. Powiedzcie... wystarczą 2 warstwy czy zażelowany naturals musi być zbudowany jak przedłużany???

Ten żel jest strasznie rzadki i po około tygodniu odkleja się całkowicie od paznokcia, jak taka gumeczka... Nie da się go piłować bo się "maśli" i nie wiem co z tym żelem począć... inne silikonowe żelki nie sprawiały mi problemów, a ten wyjątkowo

Any ideas???
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 09:01   #19
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Żele Soak-Off

Może tu coś znajdziesz:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=soak

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=soak
kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 09:17   #20
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Żele Soak-Off

watki polaczone!
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 18:43   #21
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Dziewczyny mam pytanie do tych z was które mają doświadczenie z żelami easy off silikonowymi DR... Co się stanie jeśli bym pokryła taki żel zwykłą jednofazówką w celu nabłyszczenia? Bo gloss pęka to już wiem.
Albo jakbym na zwykłą jednofazówkę nałożyła silikonowy?
No bo przecież kamuflaże są silikonowe a ładnie pracują z builderami czy jednofazówką??? Ja już zgłupiałam...jak to jest? Pomóżcie!
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:38   #22
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Żele soak off

Easy_off builder clear - nasz zelik - po utwardzeniu i przemyciu sie błyszczy, więc mozna go zostawiac na wierzchu i niczym nie pokrywać. Ale zele tego typu są miekkie i bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne więc z biegiem czasu będą szybcie matowieć. No niestety cos za cos.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 19:49   #23
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Dziękuję Dobra Rado za odpowiedź. Tylko ja wraz nie wiem co z tymi połączeniami bo chciałam jakoś wzmocnić ten silikonik i tak kombinuje...oj, najwyżej pokombinuje i wybiorę najlepszą opcję dla siebie, bo ja do tej pory kładłam zwykłą jednofazówkę na naturalki ale zauważyłam że przy bardzo długich pazurkach, moje mają 4 cm jest widocznie za twarda i nie pracuje z pazurkami, zaczyna stopniowo się odwarstwiać od wału dolnego(moje naturale bardzo się zakrzywiają- takie szponki),a przy krótszych pazurkach trzyma świetnie. No i ja często zmieniam zdobienia i jak mam ciągle spiłowywać to zawsze gdzieś zahaczam naturalka i chce znaleźć na to wszystko inny sposób. Nie mówiąc że zdjęcie masy z tak długich pazurków zwłaszcza lewą ręka zajmuje mi masę czasu...
Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:42   #24
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Żele soak off

czy soakami budujemy pazurka czyli apex ?? ja mam od DR budujacy soak ???
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:05   #25
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Motylku ja buduję clearem easy off od DR. Jest ciężko bo on jest taki dość rzadki w moim odczuciu a niby średniogęsty ale da radę robiąc po jednym palcu i przymrażając.
Ale nie musisz budować jak nie chcesz bo naturali nie ma musu budować.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:01   #26
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Motylku ja buduję clearem easy off od DR. Jest ciężko bo on jest taki dość rzadki w moim odczuciu a niby średniogęsty ale da radę robiąc po jednym palcu i przymrażając.
Ale nie musisz budować jak nie chcesz bo naturali nie ma musu budować.

dziękuję ..czekam na inna wypowiedz moze ktoś jeszcze się wypowie??
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:25   #27
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Żele soak off

ja równiez buduję , co prawda delikatny ale zawsze jakies wzmocnienie musi być. Ja aktualnie mam impressionails i mmam wrazenie ze są one nieco gęstsze nic np PB a biały jest super, nie za rzadki nie za gęsty. ma piekny biały kolorek.
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:30   #28
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Żele soak off

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
ja równiez buduję , co prawda delikatny ale zawsze jakies wzmocnienie musi być. Ja aktualnie mam impressionails i mmam wrazenie ze są one nieco gęstsze nic np PB a biały jest super, nie za rzadki nie za gęsty. ma piekny biały kolorek.
dziękuję
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:43   #29
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Żele soak off

Dziewczyny, może głupie pytanie :P czym różnią się żele easy off od silikonowych?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:53   #30
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele soak off

Mag easy offy i soak offy to żele do odmaczania acetonem i łatwość ściągania stąd nazwa. One są silikonowe i dlatego są elastyczne, pracują z naturalną płytką i są zwłaszcza do niej przeznaczone.
Z dodatkiem silikonu są też kamuflaże ale te się już nie dają odmoczyć acetonem, niestety. Taka między nimi różnica.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-11 23:27:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.