Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 19:14   #2131
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

R.

Śniadanie: owsianka (3 łyżki płatków owsianych, 1/4 szklanki wody, 1/4 szklanki mleka 3,2%, 2 małe jabłka, łyżeczka cynamonu, łyżeczka miodu)
II śniadanie: kanapka (2 małe kromki razowca) cienko posmarowana masłem z ogórkiem zielonym i rzodkiewką, 3 łyżeczki Bielucha (serek naturalny)
Obiad: 2 kromki razowca posmarowane Bieluchem z ogórkiem kiszonym, 'Gorący kubek' serowy (kiepski obiad,ale jestem chora i nie mam w ogóle apetytu)
kawa rozpuszczalna z mlekiem (rozcieńczonym wodą) i połową łyżeczki miodu
Podwieczorek: garść orzeszków ziemnych
Kolacja: opakowanie serka wiejskiego+1 łyżka kakao
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:20   #2132
joanna-pieczarka
Raczkowanie
 
Avatar joanna-pieczarka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

R

Poproszę o komentarz

Śniadanie:
owsianka z musli + mleko 0,5 % ( duża filiżanka, taka do zupek chińskich )
kawa parzona 1 kubek ( bez cukru)

II Śniadanie:
serek wiejski
sok jednodniowy grejpfrutowy

Obiad:
pomidorówka z ryżem ( również moja ulubiona duża filiżanka)

Podwieczorek:

duszona marchewka z groszkiem + otręby pszenne (7 dużych łyżek)
kawa parzona 1 kubek ( bez cukru)


Kolacja:
3 kanapki z jajkiem na twardo + pomidor+ szynka + ser żółty+ szczypiorek ( bez masła i żadnych sosów)

dodatkowo duże ilości wody mineralnej ( niestety gazowanej )


Pozdrawiam i czekam na jakieś komentarze
__________________
Joanna

Edytowane przez joanna-pieczarka
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:23
joanna-pieczarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:29   #2133
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez SweetAboutMe Pokaż wiadomość
R.

Śniadanie: owsianka (3 łyżki płatków owsianych, 1/4 szklanki wody, 1/4 szklanki mleka 3,2%, 2 małe jabłka, łyżeczka cynamonu, łyżeczka miodu) ok
II śniadanie: kanapka (2 małe kromki razowca) cienko posmarowana masłem z ogórkiem zielonym i rzodkiewką, 3 łyżeczki Bielucha (serek naturalny) wciąż mało białka
Obiad: 2 kromki razowca posmarowane Bieluchem z ogórkiem kiszonym, 'Gorący kubek' serowy (kiepski obiad,ale jestem chora i nie mam w ogóle apetytu) tragedia
kawa rozpuszczalna z mlekiem (rozcieńczonym wodą) i połową łyżeczki miodu
Podwieczorek: garść orzeszków ziemnych no... ok
Kolacja: opakowanie serka wiejskiego+1 łyżka kakao ok
całkiem ok, ale skoro jestes wege i nie wiesz, jak wzbogacic zrodla bialka, to wybór wegetarianizmu chyba był nieco pochopną decyzją


może moje dziśśśśśśśśś:

I były dwie grahamki z serem bialym, szynka i keczupem (jedna) a druga z maslem orzechowym i dżemem i kubek kawy z mlekiem (raczej mleka z kawą) i cukrem cynamonowym

II jogurt z musli morelowym i kuuuuubuś

III ogrom ziemniaczków z maselkiem, kapusta zasmazana, kotlet schabowy i jeszcze jakas wielorwarzywna sałatka zakrapiana oliwa
d: kinder country - mniam

IV obwarzanek z sezamem z maslem orzechowym i dzemem (pół) a pół z twarogiem i dzemem, kakao

V duuża bułka żytnia z wedlina drobiowa, serem zoltym i majonezem i keczupem

2 x big jabłko na razie, ale moze wpadnie kakao jeszcze i jak?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:33   #2134
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
to może ja wkleję swoje wczorajsze P szkolno-kinowe:

Iśn: owsianka na mleku 3,2% z budyniem krówkowym, mieszanką studencką, rodzynkami, daktylami i suszonymi morelami + wkrojony wielki banan i 2 łyżki nutelli; prince polo xxl orzechowe, 2 mandarynki pierwszy posiłek, a już

IIśn: 1. wieeelka kanapka big king (podwójna grillowana wołowina, podwójny ser, ogórki, sałata, cebula, kukurydza, sos majonezowy), 0,5l fanty - wieki nie jadłam fast foodów i nie piłam słodkich napojów gazowanych ale trzeba przyznac, że "wciągają" prawda?
2. popcorn, lays'y fromage, draże kokosowe, michałki, orzeszki w karmelu, duużo 7 days mini choco, nachos z sosem salsa, pączek z budyniem, m&m's z orzechami laskowymi, duży kubuś malinowy Kika uwielbiac, Kika chciec

o: zabielana zupa pomidorowa z natką pietruszki, ogromem ryżu (w sumie, to więcej ryżu niż zupy) i mięchem; talerz spaghetti bolognese z furą tartego sera i dodatkowym keczupem; 2 szklanki kompotu wiśniowego
d: ciastko orzechowe z kremem, paczka pierników w czekoladzie, mocne kakao na mleku 3,2% z piankąsuperrrr

p: knedle ze śliwkami i twarogiem polane śmietaną z cukrem waniliowym i miodem świetnie, szkoda tylko, że kupne

k: bagietka 150g z masłem, pasztetem, pomidorem, majonezem i szczypiorkiem; duża makrela wędzona + kawał łososia w cieście; kroma chleba razowego z masłem, almette i ogórkiem; herbata z cytryną i cukrem

danio biszkoptowy z wkruszonymi biszkoptami, bezami i śliwkami w czekoladzie; kawał sękacza , kubas mleka z miodem i już tradycyjnie 2/3 opakowania 250g chałwy królewskiej

...a dzisiaj jeszcze bardziej ciągnie mnie do słodkiego, w ogóle nie mogę przestać jeść. chyba okres się zbliża (teoretycznie powinien mnie odwiedzić jutro )3mam za niego kciukacze
poza tym jak zwykle-BOSKO

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość


a kikuś, Twoje P śliczne oby udało sie dobic znowu do tych 50 i zeby stresow mniej było a przy wadze 50kg bmi masz juz w normie? sama ustaliłas sobie taki limit?
Dziękuję Monguś jeśli dobiję do 50 bmi będzie ponad 19poza tym z tą wagą czułam się dobrze i...tęskno mi za niąa stres niestety chyba minie po maturce

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
no to ja też dzisiejszy wkleje:

I mix płatków (duuuużo) z mleczkiem posypane kakaem mniammmciu

II big grahamka z posypką sezamową z maslem, wedliną, serem żółtym, jabłko gigant pysznie

III cappuccino jacobs milka, banannnnnnn

IV zupa wielowarzywna zabielana z ryzem, ziemniaczki, buraczki, marchewka z groszkiem, noga z kurczaka i troche wątróbki drobiowej z cebulką
d: 3 bit ja też nie lubiłam wątróbki, ale teraz kiedy Babcia ją doprawia czymś-mogę jeśc ciągle

IV kubek maslanki stracciatella, orzeszki w miodzie dobra?

V trzy kromki żytniego zmaselkiem i wedlina, parówka, keczup mustzrada majonez ;D supppeeeerrrr

dwa jablka, pomarancza
jak zwykle smacznie
tak poza tym to roladę robiłyśmy z babcią same-baaaaardzo baaardzo prosta w szkole naleśniki pojawiły się tego dnia i od razu je kupiłam, sama nie dowierzałam, że są w szkolnym menu a danio bananowy-super


Pwyjazdowo-koleżeńskie)

Iśn- 2 rogale maślane (wielkie) z sezamem-jeden z masłem orzechowym i dżemem truskawkowym, a drugi z grubym plastrem twarogu i dżemem morelowym, 2 kubki kakao
banan

II- kebab XXL, cola

III- chipsy, paluszki, kubuś, 2 kawałki pizzy na grubym cieście z szynką i ananasem, ketchup

O- zupa fasolowa zabielana, zaprawian mąką, duuuuzo ziemniaczków, kawałek mięska z zupy, ziemniaczki podsmażane z koperkiem i kwaśnym mlekiem

kawwwwaaa z herbatką, mars, orzeszki w czek

P- bułka słodka z serem i makiem, budyń cappuccino z 3 kostkami czekolady, jabłko

K- ziemniaczki tak jak na obiad-podsmażane na masełku z koperkiem, kwaśne mleczko

teraz danio waniliowy z wkrojonym bananem i herbatniki
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:41   #2135
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość

może moje dziśśśśśśśśś:

I były dwie grahamki z serem bialym, szynka i keczupem (jedna) a druga z maslem orzechowym i dżemem i kubek kawy z mlekiem (raczej mleka z kawą) i cukrem cynamonowym

II jogurt z musli morelowym i kuuuuubuś /Izu, jesz tak w szkole? jak to robisz bierzesz jogurt i musli kupujesz w tych saszetkach czy to musli z jogo w jednym czy nosisz musli gdzieś w woreczku? XD

III ogrom ziemniaczków z maselkiem, kapusta zasmazana, kotlet schabowy i jeszcze jakas wielorwarzywna sałatka zakrapiana oliwa / taki pyszny, polski obiad nie to co dzisiaj u mnie była "chińszczyzna" ;p
d: kinder country - mniam

IV obwarzanek z sezamem z maslem orzechowym i dzemem (pół) a pół z twarogiem i dzemem, kakao

V duuża bułka żytnia z wedlina drobiowa, serem zoltym i majonezem i keczupem

2 x big jabłko na razie, ale moze wpadnie kakao jeszcze i jak?
lubie big jabłka. kiedyś w sklepie koło mnie takie były, ale chyba im sie zapasy pokończyły. za to tata kupił 5kg pomarańczy to mam na co sie przerzucić :P

edit:
nabyłaś tą inkę świąteczną?
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava

Edytowane przez aoii
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:44
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:54   #2136
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Izus no kurde staram sie z tym bialkiem teraz na kolacje wypilam odzywke czysto bialkowa z nieslodzonym sojowym mlekiem
a na obiad zamiast zupy bylo 100g mieska wieprzowego

jutrzejsza RRRrrrrrr z dodatkiem jak najwiecej bialka moge wcisnac

S lopatka odzywki bialkowej-20g bialka zmiksowana z pol banana,lyzka prazonych otrebow sojowych,lyzeczka blonnika+garsc mrozonych jezyn, kawa Inka
przekaska jablko+ 2 trojkaciki serka chudego
lunch salatka z mieszkanki fasolek 200g + 100g tofu naturalnego+papryka
przekaska tortilla zawilana z salata i jajkiem na twardo
obiadokolacja 2 udka i 2 skrzydelka z kurczaka grillowanego,buraczki w occie.
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:58   #2137
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
A u mnie dzisiejsze U:

1:Bułka mleczna z miodem, serek homo Vitello kokosowy,pomarańcza,kawa pyyycha sniadanko

2:Jogurt pitny kawowy,banan,pomarańcza

3:Klopsiki w sosie pieczarkowy, dużo ziemniaczków z koprem,marchewka z groszkiem
Po:Capuccino brandy i batonik cini-minis uwielbiam te batoniki :P

4:2kromki chleba z masłem orzechowym i dżemem borówkowym nie jadlam chyba nigdy takiego(kocham dżemy ), pomarańcza

5:Racuchy z jabłkami i cukrem pudrem(takie jakieś pokraczne wyszły, ale pyszneeeeeeeee) chyba 10 pochłonęłam ja tez chceem

---
Pełna jestem , ale miejsce na jabuszko sie znajdzie
Śliczny jadlospisiak i w kazdym posilku znajduje sie cos na co mam ochote

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
łaaadnie

i moje U:
1.buła razowa 100 gramów posmarowana majonezem z jajkiem, 4 plastrami szynki i sałaatą, kawa z mlekiem czy ja jestem tu jedyna ktora nie lubi kawy?

2. dwie kromki razowca z masłem orzechowym, jabłko maselkoo

3.1,5 kotleta mielonego, ziemniaczki, surówka z marchwi
po: dwie słabe kawy cykoriowe z mlekiem
4.serek vitello kokokosowy z dosypanymi kilkoma łyżeczkami musli, pomarańczka

5 ( będzie, siedzi w piekarniku) 3 płaty okonia w przyprawach, kromka razowca z masełkiem, mniaaam
Pyszniascie

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
to może ja wkleję swoje wczorajsze P szkolno-kinowe:

Iśn: owsianka na mleku 3,2% z budyniem krówkowym, mieszanką studencką, rodzynkami, daktylami i suszonymi morelami + wkrojony wielki banan i 2 łyżki nutelli; prince polo xxl orzechowe, 2 mandarynki owsianka z budyniem? Musze kiedys sprobowac

IIśn: 1. wieeelka kanapka big king (podwójna grillowana wołowina, podwójny ser, ogórki, sałata, cebula, kukurydza, sos majonezowy), 0,5l fanty- wieki nie jadłam fast foodów i nie piłam słodkich napojów gazowanych pyyycha
2. popcorny fromage, draże kokosowe, michałki, orzeszki w karmelu, duużo 7 days mini choco, nachos z sosem salsa, pączek z budyniem, m&m's z orzechami laskowymi, duży kubuś malinowy a na czym bylas w kinie??

o: zabielana zupa pomidorowa z natką pietruszki, ogromem ryżu (w sumie, to więcej ryżu niż zupy) i mięchem; talerz spaghetti bolognese z furą tartego sera i dodatkowym keczupem; 2 szklanki kompotu wiśniowego
d: ciastko orzechowe z kremem, paczka pierników w czekoladzie, mocne kakao na mleku 3,2% z pianką

p: knedle ze śliwkami i twarogiem polane śmietaną z cukrem waniliowym i miodem

k: bagietka 150g z masłem, pasztetem, pomidorem, majonezem i szczypiorkiem; duża makrela wędzona + kawał łososia w cieście; kroma chleba razowego z masłem, almette i ogórkiem; herbata z cytryną i cukrem

danio biszkoptowy z wkruszonymi biszkoptami, bezami i śliwkami w czekoladzie; kawał sękacza , kubas mleka z miodem i już tradycyjnie 2/3 opakowania 250g chałwy królewskiej

...a dzisiaj jeszcze bardziej ciągnie mnie do słodkiego, w ogóle nie mogę przestać jeść. chyba okres się zbliża (teoretycznie powinien mnie odwiedzić jutro )
Poprostu... bajka

Dzisiejsze P.
sniadanie: 3 kromki chleba tostowego pszennego;
(maslem, serem i dzemem truskawkowym,
z maslem, salami i chrzanem
z maslem i kielbasa wiejska.)
serek homo truskawkowy z garscia rodzynek, kubek mleka z miodem.

2sniadanie(w szkole): bulka pszenna z maselkiem i plasterkiem sera brie,butelka mleka truskawkowego, kit kat peanut butter i 1 delicja od kolezanki xD

obiad: miska zupy kartoflanki z grzybami, kawalek smazonej karkowki, ziemniaczki, surowka z majonezem, papryka konserwowa.
deser: czekolada na goraco aero, 2 duze czekoladowe muffinki z M&M'sami robione przez Mamusie

podwieczorek: 2 tosty z serem zoltym i dzemem truskawkowym, jogurt bananowy z rodzynkami, pasek czekolady toffi, krowka.

kolacja: 3 cienkie parowki zapieczone z serem,polane majonezem. 2 kromki chleba z maslem,

po kolacji wpadl jeszcze pasek czekolady jw i 3 male gruszki

i jak?
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 19:58   #2138
syb
Raczkowanie
 
Avatar syb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 279
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
o 17 bym zjadła coś konkretniejszego - białko + ww złożone + warzywa poza tym OK, tylko uważaj, żeby nie było monotonnie
Iza wiosenna --> troche monotonnie, bo było sprzątanie lodówki. dziś zrobiłam śliczne zakupy i jutro będzie już lepiej. Obiecuje
A zupą się najadłam słowo
Dzięki za ocenę i komentarze, jak zwykle bezcenne.
__________________
-------------------------------
Od Jutra Ideal

syb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 19:59   #2139
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Nasturcja several years Pokaż wiadomość
Ślicznie, smacznie,wzorowe P

A u mnie dzisiejsze U:

1:Bułka mleczna z miodem, serek homo Vitello kokosowy,pomarańcza,kawa

bułki mleczne jak i serki z biedronki uwielbiam!

2:Jogurt pitny kawowy,banan,pomarańcza

3:Klopsiki w sosie pieczarkowy, dużo ziemniaczków z koprem,marchewka z groszkiem
Po:Capuccino brandy i batonik cini-minis
co to za cappuccino? z jakiej firmy?

4:2kromki chleba z masłem orzechowym i dżemem borówkowym(kocham dżemy ), pomarańcza

5:Racuchy z jabłkami i cukrem pudrem(takie jakieś pokraczne wyszły, ale pyszneeeeeeeee) chyba 10 pochłonęłam

---
Pełna jestem , ale miejsce na jabuszko sie znajdzie


Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
łaaadnie

i moje U:
1.buła razowa 100 gramów posmarowana majonezem z jajkiem, 4 plastrami szynki i sałaatą, kawa z mlekiem

2. dwie kromki razowca z masłem orzechowym, jabłko

3.1,5 kotleta mielonego, ziemniaczki, surówka z marchwi
po: dwie słabe kawy cykoriowe z mlekiem
4.serek vitello kokokosowy z dosypanymi kilkoma łyżeczkami musli, pomarańczka
kolejna zwolenniczka serków biedronkowych, widzę :P i pochwalam

5 ( będzie, siedzi w piekarniku) 3 płaty okonia w przyprawach, kromka razowca z masełkiem,


Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość


może moje dziśśśśśśśśś:

I były dwie grahamki z serem bialym, szynka i keczupem (jedna) a druga z maslem orzechowym i dżemem i kubek kawy z mlekiem (raczej mleka z kawą) i cukrem cynamonowym

II jogurt z musli morelowym i kuuuuubuś

III ogrom ziemniaczków z maselkiem, kapusta zasmazana, kotlet schabowy i jeszcze jakas wielorwarzywna sałatka zakrapiana oliwa
d: kinder country - mniam

IV obwarzanek z sezamem z maslem orzechowym i dzemem (pół) a pół z twarogiem i dzemem, kakao

V duuża bułka żytnia z wedlina drobiowa, serem zoltym i majonezem i keczupem

2 x big jabłko na razie, ale moze wpadnie kakao jeszcze i jak?
jak zwykle super

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

Pwyjazdowo-koleżeńskie)

Iśn- 2 rogale maślane (wielkie) z sezamem-jeden z masłem orzechowym i dżemem truskawkowym, a drugi z grubym plastrem twarogu i dżemem morelowym, 2 kubki kakao
banan

II- kebab XXL, cola

III- chipsy, paluszki, kubuś, 2 kawałki pizzy na grubym cieście z szynką i ananasem, ketchup

O- zupa fasolowa zabielana, zaprawian mąką, duuuuzo ziemniaczków, kawałek mięska z zupy, ziemniaczki podsmażane z koperkiem i kwaśnym mlekiem

kawwwwaaa z herbatką, mars, orzeszki w czek

P- bułka słodka z serem i makiem, budyń cappuccino z 3 kostkami czekolady, jabłko
buuudyyyń

K- ziemniaczki tak jak na obiad-podsmażane na masełku z koperkiem, kwaśne mleczko

teraz danio waniliowy z wkrojonym bananem i herbatniki




Moje niezbyt zdrowe U
I musli jabłkowe z lidla, płatki kukurydziane z mlekiem; melisa
II składana kanapka (chleb żytni, serek szczypiorkowy, ser, sopocka, sałata); kawa z automatu bez cukru
III kroma białego chleba z twarogiem, sałatą, camembertem i papryką, jogurt 'gruszkowy babie lato' z pestkami dyni; herbata
IV dwa kotlety z indyka smażone na tłuszczu w panierce (złoooo ), ziemniaczki; sałata z kukurydzą, cebulą czerwoną, papryką zieloną i jakims sosem na bazie oleju z torebki; buraczki; zielona z opuncją
V bułka pszenna z zapiekacza z serkiem szczypiorkowym, serem, czosnkiem i ketchupem; marchewa
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:05   #2140
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
może moje dziśśśśśśśśś:

I były dwie grahamki z serem bialym, szynka i keczupem (jedna) a druga z maslem orzechowym i dżemem i kubek kawy z mlekiem (raczej mleka z kawą) i cukrem cynamonowym hi hi, grahamki pyyychota jak zwykle

II jogurt z musli morelowym i kuuuuubuś tu też tradycyjnie

III ogrom ziemniaczków z maselkiem, kapusta zasmazana, kotlet schabowy i jeszcze jakas wielorwarzywna sałatka zakrapiana oliwa w szkole? pyyysznie!
d: kinder country - mniam uwielbiam!

IV obwarzanek z sezamem z maslem orzechowym i dzemem (pół) a pół z twarogiem i dzemem, kakao jak ja tęsknię za krakowskimi obwarzankami, no szczególnie za tymi pikantnymi...

V duuża bułka żytnia z wedlina drobiowa, serem zoltym i majonezem i keczupem pycha

2 x big jabłko na razie, ale moze wpadnie kakao jeszcze i jak?
ślicznie! co do mojego bmi, to prawie 17 wiem, że jeszcze mało, ale nie chcę tyć na siłę. ale jeśli po przejściu na U waga podskoczy jeszcze parę kg, to nie spanikuję a jakie Ty masz bmi?

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
poza tym jak zwykle-BOSKO
Pwyjazdowo-koleżeńskie)

Iśn- 2 rogale maślane (wielkie) z sezamem-jeden z masłem orzechowym i dżemem truskawkowym, a drugi z grubym plastrem twarogu i dżemem morelowym, 2 kubki kakao
banan pychota śniadanie!

II- kebab XXL, cola ojjj, to zamiłowanie do niezdrowych rzeczy. ale fakt, pyszne, grzeszne, ale cooo tam!

III- chipsy, paluszki, kubuś, 2 kawałki pizzy na grubym cieście z szynką i ananasem, ketchup pycha!

O- zupa fasolowa zabielana, zaprawian mąką, duuuuzo ziemniaczków, kawałek mięska z zupy, ziemniaczki podsmażane z koperkiem i kwaśnym mlekiem o mniam mniam!

kawwwwaaa z herbatką, mars, orzeszki w czek

P- bułka słodka z serem i makiem, budyń cappuccino z 3 kostkami czekolady, jabłko

K- ziemniaczki tak jak na obiad-podsmażane na masełku z koperkiem, kwaśne mleczko pyyyycha

teraz danio waniliowy z wkrojonym bananem i herbatniki jakie herbatniki jadasz? ja uwielbiam maślane bon pour czy jakoś tak. takie zwykłe bubu też są pyyyszne!
j.w
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:25   #2141
Jorelia
Rozeznanie
 
Avatar Jorelia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

R, proszę o ocenę

I. Owsianka z trzech łyżek owsianych, dwóch łyżek otrębów, połowy banana i połowy serka wiejskiego.
II. Kromka razowca z białym serem, plasterkami banana i cynamonem, pół jabłka.
III. Serek homo naturalny z garścią pestek słonecznika, papryką i odrobiną ketchupu ( całkiem smaczne wyszło )
IV. Kotlet sojowy smażony na odrobinie oleju (niestety) i duuuużo surówki z kiszonej kapusty.
V. Sałatka z brokułów, jajka na twardo i dwóch łyżek jogo naturalnego.
Jorelia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 20:36   #2142
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
P (pierwszy raz po długiej przerwie
Iśn: 2 kanapki z żółtym serem, 2 z dżemem, 2 z masłem orzechowym, herbata jaśminowa z cukrem.
II śn: kanapka - szynka, sałata, ogórek kiszony, biała bułka, masło, Mars, Snickers, woda niegazowana z cytryną - 0,5 l, 0,3 sok pomarańczowy
Migdały, 2 łyżki masła orzechowego
Ob: duża miska fasolki po bretońsku
P: serek bałkański z migdałami
K: kanapki z żółtym serem (4) i 2 z masłem orzechowym
Do oceny!
Można by prosić o ocenę?
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:40   #2143
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez Jorelia Pokaż wiadomość
R, proszę o ocenę

I. Owsianka z trzech łyżek owsianych, dwóch łyżek otrębów, połowy banana i połowy serka wiejskiego.owocek?
II. Kromka razowca z białym serem, plasterkami banana i cynamonem, pół jabłka.tu ok mi sie wydaje
III. Serek homo naturalny z garścią pestek słonecznika, papryką i odrobiną ketchupu ( całkiem smaczne wyszło )nie chce sobie wyprbrazac jak smakowalo ale odzywczo ok
IV. Kotlet sojowy smażony na odrobinie oleju (niestety) i duuuużo surówki z kiszonej kapusty.ok ale malo ogolnie.
V. Sałatka z brokułów, jajka na twardo i dwóch łyżek jogo naturalnego.
ogolnie wydaje mi sie,ze malo troche ale skladniki poprawne wszedzie
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:50   #2144
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

UW:
I:ser bialy z dzemem, 2 male kanapki grahama z szynka
II:jablko
III:chochelka botwinki, 5lyzek lazanek z kapusta
IV: owsianka:200ml mleka, 2 lyzki platkow owsianych, pol banana, rodzynki, orzeszki, cynamon
V:serek wiejski z warzywami, 2 male kromki grahama z szynka

W miedzyczasie:troche granoli, 1 cukierek, troche rodzynek

I jak??
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:09   #2145
mongan75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 447
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

ale miło, wchodzę sobie na NCJ a tutaj tyle jadłospisów na P bez wyrzutów sumienia, z oczekiwaniami na @ i pozytywnymi nastrojami

no to moje dzisiejsze Pe nie mieszcze sie juz w 2 pary spodni ...

1. owsianka (z bananem, sliwkami suszonymi, miodem, kilkoma łyzkami otrab zurawinowych) kromka razowca z spopocka, chrzanem i kilkoma rzodkiewkami, brzoskwinia, wielka szklana kawy na mleku jak zwykle

2. buła żytnia z sopocka ( ) sałatą i papryką, micha toffików na sucho

kilkanascie paluszkow, jabłko

3. ziemniaczki z koprem, 2 kotlety drobiowe z tłuszczykiem, buraczki
deser: pasek czeko, herbata z cytryna i cukrem

4. znowu duuzo tiramisu jabuuuułko

5. przed chwila: pstrag wedzony z cytrynka, cebula i pomidorem, buła - jedna z sopocka i papryka, druga z almette i rzodkiewkami, herbata z cukrem

ciężko mi strasznie ostatnimi czasy
__________________
fucking eating disorders
mongan75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:13   #2146
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
na wstępie dziękuję
Moje niezbyt zdrowe U
I musli jabłkowe z lidla, płatki kukurydziane z mlekiem; melisa ładnie o ile sporo
II składana kanapka (chleb żytni, serek szczypiorkowy, ser, sopocka, sałata); kawa z automatu bez cukru mniammm, uwielbiam takie "składane" kanapki
III kroma białego chleba z twarogiem, sałatą, camembertem i papryką, jogurt 'gruszkowy babie lato' z pestkami dyni; herbata to chyba z biedronki? smaczny jest
IV dwa kotlety z indyka smażone na tłuszczu w panierce (złoooo ), ziemniaczki; sałata z kukurydzą, cebulą czerwoną, papryką zieloną i jakims sosem na bazie oleju z torebki; buraczki; zielona z opuncją mniammmmmm
V bułka pszenna z zapiekacza z serkiem szczypiorkowym, serem, czosnkiem i ketchupem; marchewa
j.w. bardzo ładnie

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
P (pierwszy raz po długiej przerwie
Iśn: 2 kanapki z żółtym serem, 2 z dżemem, 2 z masłem orzechowym, herbata jaśminowa z cukrem. smaczniea dobra ta herbatka?
II śn: kanapka - szynka, sałata, ogórek kiszony, biała bułka, masło, Mars, -mój nałóg Snickers, woda niegazowana z cytryną - 0,5 l, 0,3 sok pomarańczowy
Migdały, 2 łyżki masła orzechowego
Ob: duża miska fasolki po bretońsku tak troszkę małochlebek mógł byc przynajmniej
P: serek bałkański z migdałami duży?;>
K: kanapki z żółtym serem (4) i 2 z masłem orzechowym ok
Do oceny!
jw

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
UW:
I:ser bialy z dzemem, 2 male kanapki grahama z szynka a ile tego sera?;> poza tym ok
II:jablko jak wiemy to nie posiłek
III:chochelka botwinki, 5lyzek lazanek z kapusta hmm smacznie szkoda tylko, że tak "wymiarowo",
IV: owsianka:200ml mleka, 2 lyzki platkow owsianych, pol banana, rodzynki, orzeszki, cynamon troszkę mało...
V:serek wiejski z warzywami, 2 male kromki grahama z szynka o której chodzisz spac, że tak z przewagą białka?

W miedzyczasie:troche granoli, 1 cukierek, troche rodzynek

I jak??
smacznie aczkolwiek troszkę mało
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:24   #2147
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Bardzo dobra Kikuś... bardzo doba - Dilmah jaśminowa..
Poza tym dziękuję
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:24   #2148
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
ale miło, wchodzę sobie na NCJ a tutaj tyle jadłospisów na P bez wyrzutów sumienia, z oczekiwaniami na @ i pozytywnymi nastrojami

no to moje dzisiejsze Pe nie mieszcze sie juz w 2 pary spodni ...

1. owsianka (z bananem, sliwkami suszonymi, miodem, kilkoma łyzkami otrab zurawinowych) kromka razowca z spopocka, chrzanem i kilkoma rzodkiewkami, brzoskwinia, wielka szklana kawy na mleku jak zwykle ładnie

2. buła żytnia z sopocka ( ) sałatą i papryką, micha toffików na sucho <- dobre są?

kilkanascie paluszkow, jabłko

3. ziemniaczki z koprem, 2 kotlety drobiowe z tłuszczykiem, buraczki
deser: pasek czeko, herbata z cytryna i cukrem jesli porcja duża to ok ;>

4. znowu duuzo tiramisu jabuuuułko mniaaami

5. przed chwila: pstrag wedzony z cytrynka, cebula i pomidorem, buła - jedna z sopocka i papryka, druga z almette i rzodkiewkami, herbata z cukrem bardzo ładnie

ciężko mi strasznie ostatnimi czasy
mi też jest bardzo ciężko, zawsze przed okresem ;D!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 21:29   #2149
vana
Raczkowanie
 
Avatar vana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: your mind.
Wiadomości: 278
GG do vana
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Dzisiejsze P. oooo Kamilka! witaj po przerwie
sniadanie: 3 kromki chleba tostowego pszennego;
(maslem, serem i dzemem truskawkowym,
z maslem, salami i chrzanem
z maslem i kielbasa wiejska.)
serek homo truskawkowy z garscia rodzynek, kubek mleka z miodem. koocham Cię za to masło śliczne śniadanie! i smaczne

2sniadanie(w szkole): bulka pszenna z maselkiem i plasterkiem sera brie,butelka mleka truskawkowego, kit kat peanut butter i 1 delicja od kolezanki xD czemu tylko plasterek sera? kocham tego kitkat'a

obiad: miska zupy kartoflanki z grzybami, kawalek smazonej karkowki, ziemniaczki, surowka z majonezem, papryka konserwowa.
deser: czekolada na goraco aero, 2 duze czekoladowe muffinki z M&M'sami robione przez Mamusie pychota!

podwieczorek: 2 tosty z serem zoltym i dzemem truskawkowym, jogurt bananowy z rodzynkami, pasek czekolady toffi, krowka. chyba muszę spróbować ser żółty i dżem, bo tyle wizażanek je, a ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego połączenia

kolacja: 3 cienkie parowki zapieczone z serem,polane majonezem. 2 kromki chleba z maslem, mniaaaam!

po kolacji wpadl jeszcze pasek czekolady jw i 3 male gruszki

i jak?
śliiiiicznie! pysznie! jak tam zdrówko? waga w górę?

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
ale miło, wchodzę sobie na NCJ a tutaj tyle jadłospisów na P bez wyrzutów sumienia, z oczekiwaniami na @ i pozytywnymi nastrojami no widzisz, rodzinna atmosfera jakby nie było

no to moje dzisiejsze Pe nie mieszcze sie juz w 2 pary spodni ... <-- a co to za mina? kochanie, ZDROWIEJESZ, nabierasz kształtów, w końcu wychodzimy na prostą obie, razem, zaaaawsze już tak daleko zaszłaś! dumna jestem z Ciebie baaaardzo! i widzisz, masz powód do zakupów szaleństwo sklepoooowe!

1. owsianka (z bananem, sliwkami suszonymi, miodem, kilkoma łyzkami otrab zurawinowych) kromka razowca z sopocka, chrzanem i kilkoma rzodkiewkami, brzoskwinia, wielka szklana kawy na mleku jak zwykle oj Ty uparta, Tyyy! ale ślicznie, owsiana team

2. buła żytnia z sopocka ( ) sałatą i papryką, micha toffików na sucho nawet nie pytam, czy z masłem, ale mam nadzieję, że chociaż z serem topionym, a nie tak na suchoo? w domu siedzisz, że IIśn takie?

kilkanascie paluszkow, jabłko

3. ziemniaczki z koprem, 2 kotlety drobiowe z tłuszczykiem, buraczki
deser: pasek czeko, herbata z cytryna i cukrem pyyycha! i dobrze, że z tłuszczykiem

4. znowu duuzo tiramisu jabuuuułko mniaaaaam!

5. przed chwila: pstrag wedzony z cytrynka, cebula i pomidorem, buła - jedna z sopocka i papryka, druga z almette i rzodkiewkami, herbata z cukrem mam ochotę na rybę ;p

ciężko mi strasznie ostatnimi czasy w sensie że? brzuszeeek?
__________________
we are the sound.
we do belong.
my life is free now, my life is clear.
walczę!
vana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 21:57   #2150
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
UW:
I:ser bialy z dzemem, 2 male kanapki grahama z szynka brakuje mi maselka tutaj
II:jablko
III:chochelka botwinki, 5lyzek lazanek z kapusta smacznie acz malutko
IV: owsianka:200ml mleka, 2 lyzki (starczy ci tyle?)platkow owsianych, pol banana, rodzynki, orzeszki, cynamon
V:serek wiejski z warzywami, 2 male kromki grahama z szynka

W miedzyczasie:troche granoli, 1 cukierek, troche rodzynek

I jak??
jw

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
ale miło, wchodzę sobie na NCJ a tutaj tyle jadłospisów na P bez wyrzutów sumienia, z oczekiwaniami na @ i pozytywnymi nastrojami

no to moje dzisiejsze Pe nie mieszcze sie juz w 2 pary spodni ...

1. owsianka (z bananem, sliwkami suszonymi, miodem, kilkoma łyzkami otrab zurawinowych) kromka razowca z spopocka, chrzanem i kilkoma rzodkiewkami, brzoskwinia, wielka szklana kawy na mleku jak zwykle suuper sniadanko

2. buła żytnia z sopocka widze ze lubisz ta sopocka co( ) sałatą i papryką, micha toffików na sucho

kilkanascie paluszkow, jabłko

3. ziemniaczki z koprem, 2 kotlety drobiowe z tłuszczykiem, buraczki
deser: pasek czeko, herbata z cytryna i cukrem pyycha obiad :P

4. znowu duuzo tiramisu jabuuuułko tiramisuuu

5. przed chwila: pstrag wedzony z cytrynka, cebula i pomidorem, buła - jedna z sopocka i papryka, druga z almette i rzodkiewkami, herbata z cukrem mniam

ciężko mi strasznie ostatnimi czasy
super,slicznie & nosek do gory

Cytat:
Napisane przez vana Pokaż wiadomość
śliiiiicznie! pysznie! jak tam zdrówko? waga w górę?
zdrowko ok,dziekuje acz nadal czekam na @ i doczekac sie nie moge.. a waga w gore leci leci dziekuje za ocenke Kasiuu
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 06:12   #2151
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
jw




Co to znaczy jw, bo zawsze sie zastanawiam??
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 06:30   #2152
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Co to znaczy jw, bo zawsze sie zastanawiam??
Jak Wyżej
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:06   #2153
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez mongan75 Pokaż wiadomość
ale miło, wchodzę sobie na NCJ a tutaj tyle jadłospisów na P bez wyrzutów sumienia, z oczekiwaniami na @ i pozytywnymi nastrojami i tak powinno byc

no to moje dzisiejsze Pe nie mieszcze sie juz w 2 pary spodni ... ale dzięki temu możesz kupic nowe i będziesz wyglądac zniewalająco

1. owsianka (z bananem, sliwkami suszonymi, miodem, kilkoma łyzkami otrab zurawinowych) kromka razowca z spopocka, chrzanem i kilkoma rzodkiewkami, brzoskwinia, wielka szklana kawy na mleku jak zwykle sopocka-stały element jadłospisów Mongan

2. buła żytnia z sopocka ( ) sałatą i papryką, micha toffików na sucho haha

kilkanascie paluszkow, jabłko

3. ziemniaczki z koprem, 2 kotlety drobiowe z tłuszczykiem, buraczki
deser: pasek czeko, herbata z cytryna i cukrem super, smacznie

4. znowu duuzo tiramisu jabuuuułko o mniammmmciu

5. przed chwila: pstrag wedzony z cytrynka, cebula i pomidorem, buła - jedna z sopocka i papryka, druga z almette i rzodkiewkami, herbata z cukrem ładnie

ciężko mi strasznie ostatnimi czasy
uszka w górę i proszę nadal tak ładnie jeśc

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Bardzo dobra Kikuś... bardzo doba - Dilmah jaśminowa..
Poza tym dziękuję
nmzc polecam się na przyszłośc a jak tam waga?
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:29   #2154
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Izus no kurde staram sie z tym bialkiem teraz na kolacje wypilam odzywke czysto bialkowa z nieslodzonym sojowym mlekiem
a na obiad zamiast zupy bylo 100g mieska wieprzowego

jutrzejsza RRRrrrrrr z dodatkiem jak najwiecej bialka moge wcisnac

S lopatka odzywki bialkowej-20g bialka zmiksowana z pol banana,lyzka prazonych otrebow sojowych,lyzeczka blonnika+garsc mrozonych jezyn, kawa Inka
przekaska jablko+ 2 trojkaciki serka chudego
lunch salatka z mieszkanki fasolek 200g + 100g tofu naturalnego+papryka
przekaska tortilla zawilana z salata i jajkiem na twardo
obiadokolacja 2 udka i 2 skrzydelka z kurczaka grillowanego,buraczki w occie.
Izus ocenisz? jest ok z bialkiem?
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 08:33   #2155
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość


nmzc polecam się na przyszłośc a jak tam waga?
jeszcze nie wiadomo - nie mam takowej w domu...
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 09:29   #2156
___just_me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wiocha
Wiadomości: 857
GG do ___just_me
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

proszę o ocenkę : <


Redukcja

I śniadanie
zielona herbeta,
miseczka musli orzechowego z mlekiem 1,5 %

II śniadanie
2 plasterki polędwicy, 2 kosteczki serka kiri
Obiad:
gotowane brokuły z fetą i migdałami

podwieczorek:
serek wiejski ze świeżym szczypiorkiem

kolacja:
jajecznice (2jajka) z cebulą i szczypiorkiem,
zielona herbata
__________________
SZAFA .

SZUKAM KREMU NA NOC Z IWOSTINU oraz [COLOR="rgb(0, 100, 0)"]ŻELU DO MYCIA[/COLOR] TWARZY Z TEJ SAMEJ SERII ! ! !
___just_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 13:53   #2157
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez agolek Pokaż wiadomość
Izus no kurde staram sie z tym bialkiem teraz na kolacje wypilam odzywke czysto bialkowa z nieslodzonym sojowym mlekiem
a na obiad zamiast zupy bylo 100g mieska wieprzowego

jutrzejsza RRRrrrrrr z dodatkiem jak najwiecej bialka moge wcisnac

S lopatka odzywki bialkowej-20g bialka zmiksowana z pol banana,lyzka prazonych otrebow sojowych,lyzeczka blonnika+garsc mrozonych jezyn, kawa Inka bardzo małe śniadanko, Agolku, a przynajmniej tak się wydaje. czemu połowa banana tylko?
przekaska jablko+ 2 trojkaciki serka chudego co to za serek? ile ma białeczka i innych wartosci?
lunch salatka z mieszkanki fasolek 200g + 100g tofu naturalnego+papryka ok
przekaska tortilla zawilana z salata i jajkiem na twardo nooo, wreszcie coś konkretniejszego a nie dałoby się jakiegoś mięska tam wcisnąc?
obiadokolacja 2 udka i 2 skrzydelka z kurczaka grillowanego,buraczki w occie. jeśli bez skórki, to super
Izus ocenisz? jest ok z bialkiem?
podoba mi się, ale niedużo nnkt, mało warzyw i śniadanko malutkie. IIŚ też mi się niezbyt podoba, choc w sumie nie wiem, co to za serek .
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:26   #2158
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
podoba mi się, ale niedużo nnkt, mało warzyw i śniadanko malutkie. IIŚ też mi się niezbyt podoba, choc w sumie nie wiem, co to za serek .
sniadanie malutkie?dobry Boze prawie litr koktajlu wyszlo,i do tego kawa inka.. Serek na 2 sniadanie ma 40 kcal w trojkaciku,niewiem ile bilka ale dowiem

na kolacje do kurczaka(nei za duzo 4 kawalki?) dodam fasolke gotowana.

i kupie te nieszczesne orzechy dzis

dziekuje za ocene. wiem ze moze wydawac sie malo ale ja naprawde musze schudnac bo poki co waga ciagle do gory...
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:39   #2159
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

Cytat:
Napisane przez ___just_me Pokaż wiadomość
proszę o ocenkę : <


Redukcja

I śniadanie
zielona herbeta,
miseczka musli orzechowego z mlekiem 1,5 %
co to za musli? domyslam sie ze słodzone, wiec nie na redukcje, brak bialka i owocu
II śniadanie
2 plasterki polędwicy, 2 kosteczki serka kiri co to ma byc zza posilek? 2plasterki polędwicy? serek kiri na r chyba odpada, tyle bialka co kot napłakał,gdzie warzywa i wegle?
Obiad:
gotowane brokuły z fetą i migdałami gdzie białko?i ww?

podwieczorek:
serek wiejski ze świeżym szczypiorkiem tu ok

kolacja:
jajecznice (2jajka) z cebulą i szczypiorkiem, tu ładnie
zielona herbata

jw. redukcja srednianie ma w ogole owocow, dobrych wegli, warzyw bardzo mało.poczytaj o zdrowej redukcji.
pijesz tylko 2 herbaty dziennie i nic wiecej?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 14:42   #2160
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VII

P (mam nadzieję, że lepiej)
Iśn: - owsianka (mleko sojowe, płatki owsiane, orzechy laskowe, mieszanka studencka, płatki migdałowe, rodzynki) - pełna miska
IIśn: 2 kanapki z serem białym i miodem oraz masłem, 2 z masłem orzechowym (grubo posmarowane)
Ob: kotlet schabowy z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej (porcja bardzo duża)
P: jogurt bałkański z miodem, migdałami i mieszanką studencką
K: sałatka - ser feta + pomidory + oliwa i chleb z masłem
+ herbata jaśminowa z cukrem do każdego posiłku

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-03-18 o 14:44
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.