Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 14:43   #2371
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michelle

Dziewczyny to za kazdym razem jak sie maznie 2 cosm buraczy sie i złazi skora???tak cały rok cera sie nie przyzwyczaja?reaguje tak samo po kilku mcach?
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .


no u mnie niestety tak Michellko ....moja twarz sie nie przyzwyczaila rok temu po masce przez kilka mies i teraz tez nie chce ....przechlapane z tym cosmelanem



aaaa i cos wiecie na temat dermemelanu ???? widzialam na allegro taki kremik , ponoc mocniejszy niz cosmelan ??? ktoras probowala ?

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-07 o 14:46
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:20   #2372
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Malla najlepsza reklama jaka widziałam:Schudniesz!!! Bez biegania!!! Foto i napis:Prezerwartywy ze Szwecji nio..taka mala sugestia Lapi o psia mac non stopa to ja ..pip........nie cenzuralne słowo...Wariactwo ale zlikwidowal Ci cosm wszystkie przebarwienia?lico gladziutkie?czy masz cienie?!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:36   #2373
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72 Lapi o psia mac non stopa to ja ..pip........nie cenzuralne słowo...Wariactwo ale zlikwidowal Ci cosm wszystkie przebarwienia?lico gladziutkie?czy masz cienie?!

zlikwidowal wszycho .....

ciekawe tylko na jak dlugo ...w zeszlym roku
tez robilam maske w kwietniu i w sierpniu juz sie plamki zaczely pokazywac pomimo smarowania caly czas cos2i fltrem oczywiscie ... jak to zobaczylam to sie przestalam po jakims czasie smarowac bo stwierdzilam ,ze po co mam "lazic" luszczaca i czerowna skoro i tak plamy znow mam ...

teraz sobie obiecalam ,ze cos 2 nie odstawie nawet jak sie plamiska pojawia ale czy wydole z tym luszczeniem to nie wiem ....

mam wrazenie ,ze to takie bledne kolo
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 15:48   #2374
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72 Lapi o psia mac non stopa to ja ..pip........nie cenzuralne słowo...Wariactwo ale zlikwidowal Ci cosm wszystkie przebarwienia?lico gladziutkie?czy masz cienie?!

zlikwidowal wszycho .....

ciekawe tylko na jak dlugo ...w zeszlym roku
tez robilam maske w kwietniu i w sierpniu juz sie plamki zaczely pokazywac pomimo smarowania caly czas cos2i fltrem oczywiscie ... jak to zobaczylam to sie przestalam po jakims czasie smarowac bo stwierdzilam ,ze po co mam "lazic" luszczaca i czerowna skoro i tak plamy znow mam ...

teraz sobie obiecalam ,ze cos 2 nie odstawie nawet jak sie plamiska pojawia ale czy wydole z tym luszczeniem to nie wiem ....

mam wrazenie ,ze to takie bledne kolo
a duzo mialas plam?stare czy nowe?głębokie..typu melazma?gdzie rozlokowane? Błędne koło masz rację...mnie po pigma łuszcenie doprowadzało do szału,to po cosm...nie wyobrazam sobie rok caly.lub wiecej wciąz sie łuszczyc a makijazem tego nie zakryjesz bo te skorki... roluje sie..masakra..To robisz w tygodniu raz czy wiecej?pomecze Cie troche pytaniami
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:10   #2375
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72;a duzo mialas plam?stare czy nowe?głębokie..typu melazma?gdzie rozlokowane? Błędne koło masz rację...mnie po pigma łuszcenie doprowadzało do szału,to po cosm...nie wyobrazam sobie rok caly.lub wiecej wciąz sie łuszczyc a makijazem tego nie zakryjesz bo te skorki... roluje sie..masakra..To robisz w tygodniu raz czy wiecej?pomecze Cie troche pytaniami
......................... ......................... ......................... ...................
odpowiadam
plamy uparcie lokalizuja sie przy nosie ,po obu stronach i te sa najbardziej widoczne , na nosie i pod nosem do ust dookola i broda naokolo , jakby od ust i cala broda mam ciemniejsza skore ...no inaczej nie umiem wytlumaczyc

najgorsze sa te zarazy przy nosie bo centralnie je widac po obu stronach i trudno ukryc podkladem bo sa ( a raczej byly) ciemne bardzo ....tych nawrotu sie obawiam najbardziej !!!!

one mi wyszly po 30-stce , zrobilam raz maske - pozbylam sie ...ale wyszly dokladnie w tych samych miejscach znow , identico moja twarz znow wygladala ....takze maske robilam mies temu znow i zobaczymy co dalej ....

ostatnio smarowalam co noc , teraz juz co druga smaruje ale chyba zaczne tylko 2 razy w tyg bo wkurza mnie to luszczenie na maxa

zauwazylam kilka dni temu ,ze na policzkach u dolu taka jakby "kaszka" pod skora mi sie zrobila a dzis nawet pod oczami ...po czym to moze byc ? po Rocu moze ? bo nic nowego nie uzywam ....ktos mial cosik takiego ? golym okiem nie widac ale pod reka czuje
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:02   #2376
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Oj Miszelko - już zapomniałam jak potrafisz mnie rozbroić swoimi żartami t eksty masz niezłe a co do tego typu sportu i jego wpływu na sylwetkę to 100 % prawda - taka dieta cud
A ja właśnie wróciłam ze słonka - mamy taki stawik w lesie, łowiłam z TZ-em rybki - nic nie chwyciło, ale i tak było miło. Wysmarowałam mordkę folterkiem i wystawiałam do słonka żeby baterie naładować na następny dzień. Wiecie co - nic tak nie uspokaja jak czas spędzony na łonie natury
Wszystkie plamki już chyba śpią.... i śnią o zniknięciu plamek... dobranoc

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-07 o 21:02
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:23   #2377
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Malla...to zrelaksowalas się nad tym stawikiem Lapi ale co,wyszly tak samo ciemne jak byłyto sie człowiek poswieca,smaruje, łuszczy,a te wredne plamiska wracaja..mogłyby chodz jasniec!!!-zdrowko na pocieszenie..ciezki zywot mamy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 06:38   #2378
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Plamki I znowu piątek weekendu początek
Wstawać na poranną kawę!!!
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 06:42   #2379
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Plamki I znowu piątek weekendu początek
Wstawać na poranną kawę!!!
Jestem z dużym kubkiem a Nuska to po dostanie.. przepadła na amen
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 06:49   #2380
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jestem z dużym kubkiem a Nuska to po dostanie.. przepadła na amen
Oj tak, lanie się jej należy Miszelko - świeci u Was słonko?bo u mnie jakoś pochmurno, jakby na deszcz się miało .... nie cierpię takiej pogody, od razu człowiek taki nadąsany ale perspektywa weekendu poprawia nastrój planuję zaliczyć stolicę, bo mam się spotkać z kolezanką, której Ze 2 lata nie widziała, za granicą siedzi. Jakieś piwko, kawka, kino, ploteczki Fajnie, rzadko jest okazja do jakiegoś wypadu bez TZ-a, niech się trochę pozwija z zazdrości, nie?i potęskni
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:07   #2381
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Oj tak, lanie się jej należy Miszelko - świeci u Was słonko?bo u mnie jakoś pochmurno, jakby na deszcz się miało .... nie cierpię takiej pogody, od razu człowiek taki nadąsany ale perspektywa weekendu poprawia nastrój planuję zaliczyć stolicę, bo mam się spotkać z kolezanką, której Ze 2 lata nie widziała, za granicą siedzi. Jakieś piwko, kawka, kino, ploteczki Fajnie, rzadko jest okazja do jakiegoś wypadu bez TZ-a, niech się trochę pozwija z zazdrości, nie?i potęskni
U nas świeci,ale zapowiadali opady od zachodu..Fajne takie spotkanko..zrelaksujesz sie Do stolicy jade 17 lipca..na wesele...Uf kawy musiałam dorobic bo mi sie narazie jedno oko otworzyło jakos póżno zasnełam...Kupiłas ten brazer z Loreala?jak sobie pomysle ze na solarke musze to mnie trzepie..nie lubie..mnie zagorąco i jak sobie przypomne scene z 3 częsci Oszukac przeznaczenie..to ...ale troche do ludzi na lato trzeba sie upodobnic hi hi ..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 07:15   #2382
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja z tej części też pamiętam najbardziej tą akcję w solarium - MASAKRA!!! Brązera nie kupiłam, napisz mi plisss jeszcze raz nazwę to w wa-wie kupię w weekend A ten brązer nie wystarcza Ci na tyle żeby na nim poprzestać?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:39   #2383
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czytam tu własnie,ze jak komus brakuje wigoru....witamin...jest przemeczony-niech kupi MACA...Niepozorna peruwianska roslinka wiele moze.amerykanie włączyli nawet ja w sklad energizującej zywnosci dla kosmonautów No to wzmocnisz organizm,dasz sobie powera i na koncu wszechswiat Ci sie objawiMusze kupic TZ-i hi hi ..test przeprowadzę...bo Ci gimnazjaliści mi męża stresuja..

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Martysia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]quote=maallaa;12207229]Ja z tej części też pamiętam najbardziej tą akcję w solarium - MASAKRA!!! Brązera nie kupiłam, napisz mi plisss jeszcze raz nazwę to w wa-wie kupię w weekend A ten brązer nie wystarcza Ci na tyle żeby na nim poprzestać?[/quote]Loreal Sublime Bronze samoopalacz koloryzujący+30 lub Nutri Bronze Loreala..Wystarczył by ten brązer na plecy tym bardziej ze mam nuxe rozswietlacz z drobinkami,ale boje sie zaryzykowac zebym smug nie miała...a sama nie siegnę zrób peeling ciała,nawilz balsamem i potem brązer..Sprobuj najpierw nogi..zobaczysz jaki efekt murowany[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Martysia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Kup sobie tez maseczke z bielendy w takich saszetkach..dwie razem..różne opcje..ja akurat mam colagen+kwas hialuronowy..W jednej saszetce jest serum,a w drugiej maseczka..na noc sie to naklada i rano buzka nawilzona,lepiej niz po kremach za 800zl!!!!!...zresztą w działanie kremow to nie ma co wierzyc,one tylko na wiezchnia powierzchnie naskorka oddziałowywuja..serum juz głębiej siega+wspomagacze od środka typu pycnogenol,biogal itp...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:48   #2384
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Czytam tu własnie,ze jak komus brakuje wigoru....witamin...jest przemeczony-niech kupi MACA...Niepozorna peruwianska roslinka wiele moze.amerykanie włączyli nawet ja w sklad energizującej zywnosci dla kosmonautów No to wzmocnisz organizm,dasz sobie powera i na koncu wszechswiat Ci sie objawiMusze kupic TZ-i hi hi ..test przeprowadzę...bo Ci gimnazjaliści mi męża stresuja..

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Martysia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]quote=maallaa;12207229]Ja z tej części też pamiętam najbardziej tą akcję w solarium - MASAKRA!!! Brązera nie kupiłam, napisz mi plisss jeszcze raz nazwę to w wa-wie kupię w weekend A ten brązer nie wystarcza Ci na tyle żeby na nim poprzestać?
Loreal Sublime Bronze samoopalacz koloryzujący+30 lub Nutri Bronze Loreala..Wystarczył by ten brązer na plecy tym bardziej ze mam nuxe rozswietlacz z drobinkami,ale boje sie zaryzykowac zebym smug nie miała...a sama nie siegnę zrób peeling ciała,nawilz balsamem i potem brązer..Sprobuj najpierw nogi..zobaczysz jaki efekt murowany[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Martysia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Kup sobie tez maseczke z bielendy w takich saszetkach..dwie razem..różne opcje..ja akurat mam colagen+kwas hialuronowy..W jednej saszetce jest serum,a w drugiej maseczka..na noc sie to naklada i rano buzka nawilzona,lepiej niz po kremach za 800zl!!!!!...zresztą w działanie kremow to nie ma co wierzyc,one tylko na wiezchnia powierzchnie naskorka oddziałowywuja..serum juz głębiej siega+wspomagacze od środka typu pycnogenol,biogal itp...[/QUOTE]
Kurczę - podziwiam Cię że Ci się chce tak eksperymentować. Ale chyba wszystkie szafki w łazience Twoje A jaki peeling poradzisz?bo ja to w ogóle nie używam...
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:01   #2385
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Loreal Sublime Bronze samoopalacz koloryzujący+30 lub Nutri Bronze Loreala..Wystarczył by ten brązer na plecy tym bardziej ze mam nuxe rozswietlacz z drobinkami,ale boje sie zaryzykowac zebym smug nie miała...a sama nie siegnę zrób peeling ciała,nawilz balsamem i potem brązer..Sprobuj najpierw nogi..zobaczysz jaki efekt murowany[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Martysia/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Kup sobie tez maseczke z bielendy w takich saszetkach..dwie razem..różne opcje..ja akurat mam colagen+kwas hialuronowy..W jednej saszetce jest serum,a w drugiej maseczka..na noc sie to naklada i rano buzka nawilzona,lepiej niz po kremach za 800zl!!!!!...zresztą w działanie kremow to nie ma co wierzyc,one tylko na wiezchnia powierzchnie naskorka oddziałowywuja..serum juz głębiej siega+wspomagacze od środka typu pycnogenol,biogal itp...
Kurczę - podziwiam Cię że Ci się chce tak eksperymentować. Ale chyba wszystkie szafki w łazience Twoje A jaki peeling poradzisz?bo ja to w ogóle nie używam...[/quote] Wiesz co,pozornie to tak duzo az nie mam tych półek..tylko 3ale to tak od czubka włosów po piętki...Obojetnie jaki ten peeling..o kurcze ja Ci wysle..z afrodyzjakiem białe trufle to sie natrzesz i siup do TZ-a to nie kupuj!!! poczekaj bo sprawdzam adresy..tyle Was mam Nowy Sącz to do Ciebie tak?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:02   #2386
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pudło
A ten loreal sublime to żel, mleczko czy krem?
Napisz nazwę tego peelingu to sobie zakupię - dawno kasy nie przepuszczałam

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-08 o 08:05
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:21   #2387
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Pudło
A ten loreal sublime to żel, mleczko czy krem?
Napisz nazwę tego peelingu to sobie zakupię - dawno kasy nie przepuszczałam
oj daj adres na pw to Ci wysle u mnie tego pod dostatkiem.. no i bede miała wkład własny w hm.. no ciocia chce byc kurcze nie mam adresu do Ciebie to kogo ten jest..krem taki, ten loreal..zamawiałam z netu chyba 34 zl..a maseczka ok 6zl
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:27   #2388
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość


zauwazylam kilka dni temu ,ze na policzkach u dolu taka jakby "kaszka" pod skora mi sie zrobila a dzis nawet pod oczami ...po czym to moze byc ? po Rocu moze ? bo nic nowego nie uzywam ....ktos mial cosik takiego ? golym okiem nie widac ale pod reka czuje
Też miałam taką kaszkę, moim zdaniem wyszła po cosmelanie. Przestałam smarować to miejsce i przeszło...
Mam coraz bardziej dosyć łuszczenia i czerwonej twarzy. Zamierzam smarować się cos2 do końca maja, potem robię przerwę. Chcę zobaczyć ten efekt rozjaśniajaco-odmładzający po cos2, bo pod tą czerwienią nie widać Reszta kremu jesienią, chyba że zaczną wyłazić nowe plamy albo ciemnieć stare.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 08:43   #2389
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Też miałam taką kaszkę, moim zdaniem wyszła po cosmelanie. Przestałam smarować to miejsce i przeszło...
Mam coraz bardziej dosyć łuszczenia i czerwonej twarzy. Zamierzam smarować się cos2 do końca maja, potem robię przerwę. Chcę zobaczyć ten efekt rozjaśniajaco-odmładzający po cos2, bo pod tą czerwienią nie widać Reszta kremu jesienią, chyba że zaczną wyłazić nowe plamy albo ciemnieć stare.
Faktycznie - trudno dopatrzeć się pięknego lica jak cały czas się łuszczy i czerwieni. Tylko - nie boisz się powrotu plam?pierwszy raz miałaś cos? dziewczyny mówia, że nie można przestawać, no ale bez sensu wyglądać non stop jak Indianin
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 09:14   #2390
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,

LAPIELKO ta kaszka to po cosmelanie, tez miałam pod oczami, masz tam teraz wrazliwą skórke i dla tego wyłazi cosik takiego. To zaniknie po jakims czasie, gdy skóra sie zregeneruje i stanie sie grubsza.

Maalla, dobry jest te bronzer NUTRIBRONZE z Loreala co Michka poleca, doskonały do jasnej skóry, nasmarujesz sie tak ze trzy razy i będzie taka opalenizna w sam raz, nie za ciemna.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Jedyna wada tych wszystkich specyfików samoopalajacych, ze troche smierdzi po nich skóra dla mnie tak jakos chemikaliami, nie wiem jak wy to odbieracie. Niby maja zapach ale po jakims czasie na skórze taki dziwny zapach się zbiera
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:15   #2391
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Uf musiałam do sklepiku podjechac bo mi sie młode ziemniaczki zamarzyly na obiadektak jarsko..mniam...Czerwien to jeszcze pół biedy ale to łuszczenieWłasnie paczke otworzyłam z tym co z apteki zamawiałam(flavo c i reszta)175 zl u nich zostawiłam a nie dali nic gratiss..ble są..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:18   #2392
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ten Nutribronze to chyba taki delikatniejszy jest?działa na zasadzie balsamu brązującego , a ten sublime bronze to typowy samoopalacz, tak? który w takim razie lepszy???
Dla mnie wszystkie one śmierdzą strasznie, choć i tak thiospot roller przebija wszystkie
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:23   #2393
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Tini własnie podniosłam nogę i wącham kolanko ten co ja mam..sublime bronze nie smierdzi..napewno nie,bo ja akurat na zapachy jestem wyczulona....teraz pozamawiałam probki perfum i co gdzies ide to chwala lancoma mnie sie na niucha wcale nie podoba,ale w połączeniu z moim pha moze i pachnie ładnie code armaniego tez bym nie kupila od tak..nuty serca nie przemowily..ani zadne inne..a pytaja:jej czym pachniesz?!!!

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Kupilam kostke do mycia paszczy z svr lysanel..moja dermatolozka twierdzi ze mydłem specjalistycznym trzeba..potem ewentualnie zel,tonik..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:25   #2394
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Tini własnie podniosłam nogę i wącham kolanko ten co ja mam..sublime bronze nie smierdzi..napewno nie,bo ja akurat na zapachy jestem wyczulona....teraz pozamawiałam probki perfum i co gdzies ide to chwala lancoma mnie sie na niucha wcale nie podoba,ale w połączeniu z moim pha moze i pachnie ładnie code armaniego tez bym nie kupila od tak..nuty serca nie przemowily..ani zadne inne..a pytaja:jej czym pachniesz?!!!
To Ty Miszko nieźle wysportowana jesteś, jak kolano sobie możesz powąchać No to który mi radzisz?bo nie chce spędzić godziny w sklepie i wyjśc i tak z pustymi rękami (podejmowanie decyzji to nie jest moja mocna strona). Ale mi narobiłaś ochoty na te ziemniaczki... takie z koperkiem, do tego mizerja i kotlecik z piersi ślinka mi cieknie
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:31   #2395
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
To Ty Miszko nieźle wysportowana jesteś, jak kolano sobie możesz powąchać No to który mi radzisz?bo nie chce spędzić godziny w sklepie i wyjśc i tak z pustymi rękami (podejmowanie decyzji to nie jest moja mocna strona). Ale mi narobiłaś ochoty na te ziemniaczki... takie z koperkiem, do tego mizerja i kotlecik z piersi ślinka mi cieknie
wez ten co ja mam..jesli zalezy Ci na opaleniznie od razu ..ten drugi delikatniejszy ale tez fajny...Wyginam śmiało ciało-hi hi madagaskar na fotelu..tak mnie Tini przeraziła ....nawilz ciało przed polozeniem..obojetnie tam czym..krem,balsam..i umyj łapki bo moga brazowe zostac...jajeczko zamiast kotlecika..dzis jaja serwuję
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:34   #2396
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczynki, mam pytanie:
Pisałyscie kiedys o jakims olejku rózanym , tak mi sie zdaje........
Z jakiej to było firmy i co to takiego bo ponoc to takie fajne ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:35   #2397
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
wez ten co ja mam..jesli zalezy Ci na opaleniznie od razu ..ten drugi delikatniejszy ale tez fajny...Wyginam śmiało ciało-hi hi madagaskar na fotelu..tak mnie Tini przeraziła ....nawilz ciało przed polozeniem..obojetnie tam czym..krem,balsam..i umyj łapki bo moga brazowe zostac...jajeczko zamiast kotlecika..dzis jaja serwuję
I Twój TŻ się tym pożywi?????????????? mój jak pętka kiełbasy albo innej padliny nie dostanie to nic nawet nie poczuje
Ok, to kupię tego sublime bronze
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:42   #2398
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Mój tez jak mięcha nie dostanie to nie jest szcześliwy

Michellko coś zapytam, czy te 72 przy twoim nicku to twój rocznik ? sorki ale takam ciekawa
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:46   #2399
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie:
Pisałyscie kiedys o jakims olejku rózanym , tak mi sie zdaje........
Z jakiej to było firmy i co to takiego bo ponoc to takie fajne ?
Tini na biochemii,tam cuda maja,sama sobie skręcasz kosmetyki...

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Mój tez jak mięcha nie dostanie to nie jest szcześliwy

Michellko coś zapytam, czy te 72 przy twoim nicku to twój rocznik ? sorki ale takam ciekawa
Tak..ale ciii..nikomu nie mów.....Ech wczoraj dokańczał pieczen z indyka,skonsumował calego ptaka biedule to teraz jaja zreszta białko jest potrzebne hi hi..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:47   #2400
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sorki, ale jak tego szukac na biochemi ? czy ten olejek to cos dobrago ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.