kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-20, 18:16   #1
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453

kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada


cześć dziewczynki !!!!! mam 18 lat i chciałabym zrobić sobie kolczyk w języku!! ale waham się...słyszałam, że cczęsto się trudno goi albo robią się jakieś stany zapalne czy coś takiego.(?) podobno źle to wpływa na szkliwo zębów, tzn uszkadza. dziwczyny, które macie już kolczyki w jęzorku, prosze o wasze opinie na ten temat!!!pliss! a i jeszcze jedno: gdybym po jakimś czasie zrezygnowała z kolczyka to dziurka zarośnie czy bedę ją miała do końca życia???????
prosiłabym również o namiary na dobre i sprawdzone zakłady w których z czystym sumieniem mozna przebić jęzorek??

z góry dziękuję i pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 18:39   #2
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada

Nie wiem z jakiego jesteś miasta, ale w Warszawie polecam salon piercingu i tatuażu na Dereniowej - ja jak będę chciała coś sobie ozdobić, to na bank tam się wybiorę
Co do szkliwa to też słyszałam taką opinię, że kolczyk je uszkadza - właśnie dlatego się waham: zrobić czy nie. Co do stanów zapalnych to nic nie wiem i tu się podłączam do pytania.
Natomiat na jednej ze stron dotyczących piercingu czytałam, że nawet zagojona dziurka w języku zarasta.
I w ogóle interesuje mnie ten temat, bo nie mogę się zdecydować czy przekłuć język, tak więc posiadaczki kolczyka w ozorku - odezwijcie się
Pozdrawiam!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 18:40   #3
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada

Ja co prawda nie mam,ale troche o tym wiem.
Wiec jezyk bardzo dobrze sie znieczula(bez zneiczulenia boli),jest miesniem,wiec jesli wyjmiesz kolczyk np na caly dzien to nie masz gwarancji,ze wlozysz go spowrotem po tak dlugim czasie.
Ja sie natknelam juz kilkakrotnie na notki o szkodliwym wplywie kolczyka w jezyku na dziasla i szkliwo zebow.Ostatnio przeczytalam,ze prowadza do znacznego znaiku dziasel.
Mysle,ze powinnas o tym wiedziec,ale jest mnostwo osob,ktore nosza kolczyk w jezyku i nie maja problemow
Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-20, 18:50   #4
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453
Re: kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada

nio właśnie salony w wawie mnie interesują, z pospiechu zapomniałam dodac widze, ze mamy ten sam dylemat.pozdrawiam
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 20:59   #5
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada

hmm...A wiec ja mam juz ponad 2 lata kolczyk w jezyku i nie zauwazylam zeby wplywal on na zanik dziasel ani na szkliwo bo nawet nie dotyka do zebow. Komplikacji po przebiciu tez zadnych nie mialam i wszystko jest ok Pzdr.
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-21, 21:23   #6
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada

Moj kolega zrobil sobie kolczyk w jeyku,no i w pierwszych dniach sie cieszyl nie mial zadnych problemow,zaczely sie dopiero po jakims czasie.Strasznie spuchl mu jezyk,nie mogl potem nawet mowic ,nie mowie juz o brzydkim zapachu wyczuwalnym podczas rozmowy.Musial sie go pozbyc.Ale moim zdaniem to zalezy od wykonania.Dobrze zrobiony zabieg chyba nie powinien przyniesc takich skutkow.Trzeba poprostu wybrac dobry zaklad Pozdrawiam
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 19:23   #7
Nitra
Przyczajenie
 
Avatar Nitra
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 23
GG do Nitra
Dot.: kolczyk w jęzorku , potrzebna pomoc/rada

Przede wszystkim zależy to od warunków sanitarnych danego salonu ...Jeżeli jest to jakiś tani salon to odradzam...wiadomo,im więcej dasz tym większa jest pewność że to porządne studia...oczywiście w jakiś znanych i polecanych oprzez innych )a sytuacje z stanem zapalnym albo straceniem smaków to naprawdę bardzo żadkie przypadki ....raz na 100000
Nitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.