KITY mineralne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 11:30   #1
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117

KITY mineralne


Zapraszam do podzielenia się swoją listą najgorszych kosmetyków mineralnych wraz z krótkim opisem.
Spis powinien być podzielony wg schematu:

na wstępie: rodzaj cery
  1. podkłady
  • firma (kolor+formuła)
  • firma 2 (kolor+formuła)
  • ...
2. cienie
  • firma+kolory
  • firma2+kolory
3. róże
  • firma+kolory
  • firma2+kolory
4. pudry/primery
  • firma+kolory
5. ....

każdej minerałce przysługuje jeden post gdzie może się wyżywać do woli, edytować go tworzyć nowe listy z nową datą. Dzięki temu unikniemy drugiego plotkowego.
wszelkie uwagi mile widziane- na plotkowym. Pytania do list proszę zadawać na ogólnym.
Zbędne posty tutaj będą usuwane.

do boju

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-02-22 o 11:43
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:17   #2
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: KITY mineralne

Cera normalna, skłonna do przesuszeń i zanieczyszczeń.

1. podkłady
  • Lumiere (formuła Flawless Face) - podkład fantastycznie kryje, ale niestety daje mocno pudrowe wykończenie i potrafi się zważyć oraz zebrać w zmarszczkach mimicznych
  • Joppa Minerals (formuła Full Coverage i Morning Dew 2in1) - formuła FC daje bardzo pudrowe wykończenie, formuła MD raz wygląda pięknie raz tragicznie, wiec jest dla mnie zbyt nieprzewidywalna, poza tym MD chyba mnie lekko zapycha
  • Everyday Minerals (formuła Intensive) - podkład świetnie kryje, ale ostatnio daje u mnie niestety zbyt pudrowe wykończenie; kiedyś podkład ten był dla mnie idealny, teraz nawet potrafi się zwarzyć
  • Buff'd (formuła Original, Concealing) - bardzo trudne w aplikacji zwłaszcza na filtry, pozostawiają smugi trudne do roztarcia

2. cienie

  • Pure Luxe (odcień Vanilla) - tylko ten jeden kolor jest póki co dla mnie klapą; bardzo słabo napigmentowany, nie chce też trzymać się powieki

3. róże/rozświetlacze/bronzery

  • Na razie na prawdziwe klapy w tej kategorii na szczęście nie trafiłam.

4. pudry/primery

  • Everyday Minerals (Finishing Dust) - daje koszmarne wykończenie, podkreśla każdy włosek na skórze i wyglądam po nim jak oprószona mąką

5. korektory
  • Joppa Minerals (odcienie Yellow i Bisque) - oba w ogóle nie chcą wtopić się w skórę, odznaczają się na twarzy i szybko się zcierają

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:17
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 13:42   #3
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: KITY mineralne

1. podkłady
  • buff'd formuła light- byłam nastawiona na lekką formułę, a ta okazała się mocno kryjąca i cięższa i bardziej tynkowata od intensive edm. Light tylko z nazwy.
2. cienie
  • buff'd espresso bardzo słabo napigemntowany, mało trwały. Na tym kończę przygodę z cieniami buff'd.
5. korektory
  • edm pearl sunlight- klapa jako korektor, zbyt perłowy. Piękny cień.

właściwie wszytsko co okazało się klapą zostało puszczone w świat i nierzadko służy nowej właścicielce...już nie pamiętam czym byłam rozczarowana aż tak by nazwać to kitem mineralnym
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:15   #4
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: KITY mineralne

Cera sucha, trądzikowa.

Podkłady
  • Joppa Minerals - formuła Full Coverage - pudrowe wykończenie, efekt maski, chociaż krycie nie jest jakieś wielkie, bardzo mały wybór jasnych odcieni
  • EarthenGlowMinerals - formuła Cover Me - uwidocznione wszystkie suche skórki, pudrowe wykończenie, niewielkie krycie, fuj, nigdy więcej tej firmy

Cienie
  • Joppa Minerals - kiepsko się nakładają, odcienie mi się nie podobają, Promise w woreczku jest fioletowy, na powiece z fioletem ma mało wspólnego

Róże
  • jak dotąd - brak KITów

Pudry/Primer
  • krzemionka/silica z Coastal Scents - wysuszała mnie, ściągała skórę, jak się odrobinę za dużo nałożyło to było się całym biały

Korektor
  • Joppa Minerals - Porcelain - prawie nie kryje, nie wtapia się w skórę

w KITach przoduje zdecydowanie Joppa, kompletnie mi nie przypasowała

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-04-03 o 15:45
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:11   #5
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: KITY mineralne

Cera tlusta, trądzikowa, wrażliwa z mocno czerwonymi przebarwieniami.

Zastanawialam sie nad kitami podkladow i chyba mam:

1. podklady
  • BUFF'D
Formuła Original i Concealing. . Raz wychodzi ładnie na twarzy, raz tynk, warzenie, swiecenie, podkreslanie porów, suchych skórek.. Niestety nie moge sobie pozwolic na takie wahania "nastrojów" mineralnych, wiec umieszczam w Kitach
  • EDM
formuła matte. Niestety u mnie nic nie daje.. ani matu, ani krycia.. dziwie sie bo nie zauwazylam w ogole krycia!.. swiece sie tak jak po formule intensive.. wiec matte tylko z nazwy.
1. cienie
  • BUFF'D
kolor Masquerade, Electric. Te dwa mnie nie powalily na kolana "kolorami". Myslalam ze beda mocne i soczyste, no ale niestety. Reszta kolorow mocno napigmentowana, piekne są.. ale W OGOLE sie nie trzymaja na oczach, nawet na bazie Lumene. (przynajmniej u mnie )

2. róże
  • EDM
Po prostu mnie zapychają.. a po paru godzinach mam wrażenie, że kolor się "zbija" i wygladam jak matrioszka.

3. pudry
  • BUFF'D
Serecite Nie wiem co mam napisac.. po prostu nic nie daje. Nie matuje (o ile ma to robic?), nie wygladza.. a jako primer.. tak sobie. Ogolnie produkt dla mnie zbędny i nic nie wnoszący do makijazu.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-01 o 19:09
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:09   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: KITY mineralne

cera kapryśna, wrażliwa, skłonna do zapychania, wyprysków, podrażnień.
Dojrzała- zmarszczki, mieszana-błyszczenie w strefie T

1.
podkłady
  • Everyday Minerals-formuły Intensive, Semi-matte i Matte. Moja skóra ich nie lubi wybitnie. Są bardzo widoczne, uwydatniają wszystko co tylko mogą, warzą się bardzo szybko, skóra już po godzinie świeci się niemiłosiernie
  • Joppa Soft i Full Coverage. Nie są aż tak złe jak EDM ale efekty podobne- są widoczne, warzą się dość szybko.
2. cienie
  • Buff'd-nietrwałe, nierówno sie nakładają, trudna aplikacja
3. róże

4. pudry/primery
  • Buff'd -Sericite, Mais oraz Putty- efekty mierne, nic praktycznie nie dają
5. korektory
  • Chyba żadna firma mineralna nie przypasowała mojej skórze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-28 o 21:24
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:21   #7
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: KITY mineralne

Moje dotychczasowe KITy (cera wysuszona kuracjami, ale normalnie mieszana w kierunku tlustej, swiecaca w strefie t, sklonna do zapychania; przez kuracje dosc wrazliwa)

PODKLADY:

- formula intensive z EDM. Obojetne jaki kolor i co bym nie robila, jakich czarow nad nia nie odprawiala, widac ja na twarzy i zostawia pudrowy efekt, z czasem sie warzy, zwlaszcza na kremie z filtrem
- formuly original i conceal z Buff'd. Moze to moja wina, ale nie umialam kompletnie tych podkladow rozprowadzic. Sztucznosc i tynk. Czyli to czego najbardziej w makijazu nie znosze
- FC i SC z Joppa. Warzenie, swiecenie, szalu nie bylo.

PRIMERY/PUDRY:

- eraser w proszku z Pure Luxe. Zmatowil i utrwalil makijaz, ale myslalam, ze jego zadania sa bardziej zlozone. Poza tym przesuszyl, sciagnal mi buzie, lekko zapchal.
- Natural Reflections z EDM. Osiadal na wloskach, we wszystkich zmarszczkach mimicznych (i ze starosci ) Zbyt ciezki i pudrowy - nie tego oczekuje po mineralnym wykonczeniu makijazu
- Perfecting Glow z SilkNaturals. Mam kolor Splendid. Ma drobinki i one ladnie polyskuja na skorze. Ale taki efekt mozna uzyskac rozswietlaczem. Nagana za slowko "Perfecting". U mnie tam nic nie perfektuje
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 00:23   #8
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: KITY mineralne

Cera tłusta, zanieczyszczona, nierówna, z widocznymi porami i mnóstwem przebarwień. Bez tendencji do błyszczenia.


1. podkłady
  • Lauress - wszystko, co wypróbowałam, czyli formuły Elemental i Ethereal. Bardzo nieładnie widoczne na twarzy, na czole tworzy mi się dziwny, bardzo nienaturalny błysk. Ponadto, Elemental kiepsko kryje. Bardzo drogie w porównaniu z ofertą innych firm.
  • Joppa, formuły Soft Coverage i Simple Radiance - dziiiiiiwne kolory, ciemne i pożółkłe. Konsystencja na twarzy wcale nie zachwyca.
  • Everyday Minerals, formuła Matte - kiepsko kryje, włazi w pory, czasem potrafi nawet zrobić placki na twarzy.
  • Silk Naturals - dla mnie kiepski pomysł z mieszaniem białej bazy z brunatnym barwnikiem. Nie daje się to wymieszać, powstają białe i brązowe grudki, stanowczo nie do nałożenia na twarz.
  • Earthen Glow Minerals, Cover Me - warzy sie na twarzy, powstają brzydkie maziaje; Youthful Glow - włazi w pory, podkreśla odstające skórki, a krycie beznadziejne - cera tak samo brzydka, jak przed malowaniem.

2. cienie

  • Joppa - ze względu na duże różnice w kolorze cieni: na monitorze i w realu. Niby cień, który jest zielony na ekranie, nie przyjdzie do nas w paczce czerwony, ale pozostałe firmy dużo lepiej sobie radzą z prezentacją kolorów.

3. róże

  • Joppa - to samo, co w przypadku cieni. Róż Raspberry Ice miał być idealnie chłodną fuksją, przyszło jakieś niewiadomoco.

4. pudry/primery

  • Joppa, formuły Original i Simple Radiance - podkład nieładnie sie na nich odznacza, odstaje od twarzy.

5. korektory

  • Lauress (mam odcień Vanilla) - kiepsko kryje, widoczny na twarzy.
  • Everyday Minerals, Aussie Perk Me Up. Glow iście karnawałowy. Może pomyślę nad nałożeniem na czubki ramion, na twarz raczej nigdy.

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-06-22 o 10:13
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:33   #9
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: KITY mineralne

Cera dojrzała, mieszana, przetłuszczająca się w strefie T; mała skłonność do naczynek, niewielka skłonność do zapychania, troszkę przebarwień, niespodzianki tylko czasami

1. podkłady
  • Buff'd w formule Original - nie do użycia, grudki, gruba warstwa i tynk + mega zwarzenie. Generalnie MASAKRA
  • Joppa w formule Full Coverage - wcale nie duże krycie, a ciężko rozprowadzić. Tynk i wysuszona skóra
  • Lumiere Cashmere - połysk zamiast rozświetlenia i podkreślony każdy włosek
2. cienie
Tu brak mi dużego doświadczenia
  • EDM Frost Bitten oraz Floathing Feathers - mało pigmentu, ledwo widoczne, słabo się trzymają
3. róże/rozświetlacze/bronzery
  • EDM Sundey Brunch - miał być ładny ożywiacz cery, a niestety to niezła cegła

4. pudry/primery
  • Finishing Dust EDM - po użyciu efekt przypruszenia mąką, każdy włosek widoczny
  • Lumiere Veena Silk Veil - to nie puder tylko nabłyszczacz; pewnie jako nabłyszczacz byłby całkiem ok tylko ja nie lubię nabłyszczaczy i nie tego oczekiwałam.

5. korektory
  • wszystkie korektory Joppa czyli Biscque, Porcelain i Light Multitasking - nie stapiają się ze skórą, są bardzo widoczne
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-14 o 14:39 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:34   #10
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: KITY mineralne

Cera - skóra normalna, delikatna z tendencjami do przesuszania.
Przy nieodpowiednich kosmetykach na czole i policzkach w okolicy nosa potrafią pojawić się wysuszone drobniutkie skórki. Ogólnie bezwypryskowa, czasami zdarza się jakaś przed okresowa niespodzianka. Przy używaniu tradycyjnych podkładów po kilku dniach wyraźne zapychanie
Lekko naczynkowa, bez przebarwień po bliznach trądzikowych etc.

1. podkłady

- EDM
Matte Fundation - formuła prawie nie widoczna w złym znaczeniu tego słowa. Nie przykrywa niedoskonałości, po kilku godzinach wyglądam jakbym w ogóle nie robiła makijażu, świece się.

2. cienie
-EGM - bardzo słabo napigmentowane, kiesko się trzymają bez bazy i na bazie.. w sumie wsio jedno.
Ja lubię intensywne kolorki i dobrze kryjące, napigmentowane cienie... te do takich nie należą

3. róże/rozświetlacze/bronzery
- EDM Soft Touch - zaraz po nałożeniu b. fajnie, delikatny. Niestety po krótkim czasie zaczyna wyglądać jakbym dostałą fali zaróżowienia, podrażnienia. Zamiast dodawać swierzości wygląda jakby makijaż mnie uczulił

4. pudry/primery
- EDM Finishing Dust - efekt posypania się mąką

5. korektory
- EDM próbuję opanować różne korektory, ale mocno podkreśla zmarszczkę pod okiem Póki co korzystam poprostu z podkładów mieszanych z korektorami ehh

Listę będę aktualizować zgodnie z moimi postępami w testowaniu kolejnych minerałków

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-04-04 o 19:33
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:38   #11
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: KITY mineralne

Cera mieszana ku tłustej, poddawana lekkiej kuracji kwasowo – retinoidowej, 30+ lat, brak skłonności do podrażnień i skłonności do wyprysków, pory nieco rozszerzone.
Minerały stosuję na twarz potraktowaną serum z witaminą C z BU i filtrem Lirene, okazjonalnie kremem YR dla cery naczynkowej (taki się przytrafił naczynek nie mam)

Podkłady:
Buff’d Original – warzy się bardzo szybko bez względu na podejmowane środki zaradcze (zmiana kremu, primera etc)
EDM Original Glo – po prostu nie dla mnie, wyglądam jak polukrowana
Joppa Simple Radiance – j.w. + dodatkowo wrażenie ciężkości na skórze

Cienie:
Buff’d - szkoda gadać, jedyna naprawdę spektakularna porażka mineralna – nawet na bazach i mixing medium się wałkują (a w ogóle nie mam problemów z wałkowaniem się cieni, nawet bazę pożyczałam na potrzeby tego eksperymentu )
EDM – pojedyncze bubelki (Floating feathers, Swing set)

Róże:
EDM – mimo pięknych kolorów i dobrego napigmentowania blakną na mnie – albo rano wyglądam jak matrioszka a południu tak jakbym sobie życzyła; albo rano tak jak trzeba, a po 4 godzinach nic nie ma…
Zaznaczam że nie dotyczy to rozświetlaczy EDM, które lubię…

Korektory:
Wszelkie korektory mineralne (w proszku) używane zgodnie z przeznaczeniem – stosowane pod oczy włażą w moją zmarszczkę/fałdkę, uwidaczniają wszelkie kreseczki – korektorom mineralnym pod oczy nie!
Wyróżnienie specjalne dla EDM za korektory rozświetlające (pearl)
Nie używam korektorów modyfikujących koloryt/maskujących zaczerwienienia, więc o tych się nie wypowiadam.

Pudry/primery:
Nie mam ewidentnego kitu - najsłabiej wypadł STF kaolinowy, ale to chyba moje zawiedzione wielkie nadzieje :P , nie podpasował mi także Eraser w kremie z Pure Luxe

Nie chciałabym stworzyć fałszywego wrażenia, że EDM to kiepska firma – po prostu najlepiej znam ich produkty i ich słabe strony…
Jestem w fazie intensywnego testowania - mam kilku mocnych kandydatów do kitów, ale jeszcze muszę się upewnić...

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-03-22 o 16:07
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 00:33   #12
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: KITY mineralne

Cera mieszana ze skłonnością do niespodzianek i do przesuszania się Tłuściata strefa T

1. Podkłady

  • Joppa - tragedia jeśli chodzi kolory/ żadna z formuł również nie podpasowała. Na Twarzy robi mi się maska mimo tego, iż nie nakładam tego dużo. Na nosie po przypędzlowaniu flatim dość porządnie robi się błotko.
  • Lauress - z bólem bo myślałam, że się polubimy kolory są świetne ale to co ten podkład potrafi zrobić z moją twarzą (przy każdej formule) przyprawia mnie o zawroty Podkład się waży i robi błotko nie tylko na nosie ale wszędzie dokoła ... Poza tym słabe krycie. Próbki są małe ... Po kilku próbach z każda formuła zrezygnowałam całkowicie
2. Róże

  • Joppa - ładne kolory ale zbyt mocne - łatwo można skończyć jak matrioszka
3. Primer

  • Joppa - Simple Radiance , Original Finishing Silk- w ogóle nie działają ich pojawienie się na mojej twarzy niczego nie zmienia
4. Korektory
  • Joppa - znowu Joppa ale cóż nie polubiliśmy - korektory tragedia - kolory są straszne , nie mam pojęcia komu mogą pasować , trwałość znikoma
  • EDM - mały wybór kolorów -brakuje mi żółtawych odcieni wśród kolorów - dodatkowo po jakimś czasie nałożony punktowo kolor jakoś się rozbebesza i robi się maź co jednocześnie z podkładem się nie dzieje
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:47   #13
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: KITY mineralne

I ja się wpiszę

Lat: 24.
Cera: mieszana, bardzo wrażliwa, podatna na zapychanie, podrażnienia. Naczynka i lekko (ale dzięki glinkom coraz mniej ) rozszerzone pory na policzkach. Gładka, bez niespodzianek ( pojawiają się tylko w "te" dni )

1. Podkłady:
  • Blusche FC - niesamowicie wysuszył mi skórę, ładnie się trzymał, ale... zrobił wiór.
  • LaurEss Ethereal - masakra... zważył się po 5 min, zrobił tynk... i był jakiś dziwnie suchy...
  • EGM CM i YG - jak dla mnie obie formuły robią tynk... są strasznie suche i dają efekt starej pudernicy
  • EDM intensive - robi maskę, mam wrażenie tłustości na twarzy po 10 min od nałożenia ( za to kocham matte )

2.Cienie:


nie ma takich

3. Róże:
  • LaurEss - znikają po 2 godzinach, nie ma po nich śladu

Bronzery:
  • EDM everyday bronzer - coś okropnego

Rozświetlacze:

nie ma takich



4. Primery/pudry
  • EDM Finishing Dust - nigdy więcej Nie dość, że mnie zapchał to jeszcze wysuszył...
  • Silica z CS - na początku była super, ale potem wysuszyła

5. Korektory:


nie ma takich

__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 22:08   #14
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: KITY mineralne

Cera normalna ze świecącym nosem, Kolor: bardzo jasna, Charakter: duża skłonność do zapychania

1. podkłady
na razie nie ma wtop
2. cienie

jeszcze nie testowałam
3. róże

EDM "Weekend Gateway" - zbija się w placki, nawet na podkładzie EDM, kolor trudny w kontorli, gdyż mocno napigmentowany, z czasem ociepla się na twarzy.

EDM "E-mail Me" - co prawda nakłada się łatwo i trudno przedobrzyć, jednak po 4 godzinach kolor ociepla się na twarzy do odcienia cegły.

4. pudry/primery
jeszcze nie ma wtop

Edytowane przez a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Czas edycji: 2010-11-12 o 12:55
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 06:48   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: KITY mineralne

Cera :mieszana ze sklonnoscia do wysuszania,wrazliwa,podda tna na zapychanie:

Podklad:
Bare Minerals(podklad mineralny w pudrze) to byl pierwszy mineralny podklad ktory wyprobowalam wieeeeele lat temu i do tej pory pamietam jakiego uczulenia po nim dostalam,pozatym troche dziwnie wygladal na twarzy.Zawiera Bismuth ktorego moja skora nie lubi.

Everyday Minerals-podklad intensive,matte,semi matte-na poczatku intensive sprawowal sie dobrze po jakims czasie skora jednak byla b wysuszona,matte i semi matte wogole sie nie sprawdzily.

Cienie:

Cienie mineralne firmy Fyrinnae-strasznie ciezko nakladajace sie cienie,twarde,szorstkie,o sypujace sie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.