Komentarze: konkurs manicure Konad - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 15:44   #61
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
To, że inni tak robią nie znaczy, że to jest fair. W moim mniemaniu nie jest i mam prawo to skomentować, zwłaszcza, że regulamin konkursu stanowił o ukryciu tożsamości autorów
Skomentowac owszem,tylko po co zaraz tak złośliwie
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:52   #62
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Niestety wzór jak najbardziej jest karnawałowy skoro zdobienia farbkami FlexBrush umieściłam w ofercie jako promocyjne - w zeszłym, karnawałowym miesiącu .
Zaś tego typu zdobienie opisywałam w artykule pt "Paznokcie w barwach karnawału" w innym branżowym magazynie.
Tyle offtopa.

Trzymam kciuki za mojego faworyta - który wyróżnia się brakiem przepiłowanej płytki i przyzwoitą techniczną budową
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 16:30   #63
Mgiełka91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 674
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Ja myślałam, że to jest konkurs na najlepszy manicure po prostu. Weszłam u góry strony, a w temacie wątku nie pisze nic, że to ma być karnawałowy. Opinie chciałam poczytać też później, by nie kierować się oceną innych No ale trudno, zagłosowałam na prace moim zdaniem najlepsze pod względem technicznym i estetycznym
Głosowałam na prace o numerach:
3 - tutaj akurat spodobał mi się wzorek, choć kształt jak dla mnie za długi
12 - nie ma do czego się przyczepić, śliczne zdobienie, z chęcią sama bym takie nosiła
16 - nieprzesadzone, a urocze Moim zdaniem eleganckie
17 - gdybym wiedziała, że mają być karnawałowe, to bym nie głosowała Ale w tych ogólnie urzekło mnie wykonanie, takie delikatne, śliczne są
20 - ciekawe wzory, też eleganckie, nieprzesadzone, miodzio
32 - też za delikatne na karnawał, ale wykonanie jak najbardziej na tak

Poza tym widziałam jeszcze kilka prac, które mi się podobały, ale były jakieś niedomalowane. Może się nie znam, ale wydaje mi się, że można jeszcze bardziej dociągnąć pędzelkiem.

Z tych wszystkich co wymieniałam, moim faworytem jest nr 12
Mgiełka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 17:59   #64
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Przeczytałam wzdłuż i wszeż regulamin konkursu Konad i nie ma tam słowa o bezwzględnym zachowaniu anonimowości - zwłaszcza na prywatnym forum Pauliny P. To tak na marginesie.

Sama jestem wielką fanką jej prac i nie głosowałam na jej frencha, którego poznałam zanim Paula
przyznała się do jego autorstwa...

Więc trochę w tej dyskwalifikacji jest przesady. Forum Pauli P. to nie wizaż - a znajomym i przyjaciołom niejedna osoba do startu w konkursie by się przyznała.
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:17   #65
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

No nie, coś tu jest nie tak....gdzie informacja że to konkurs na KARNAWAŁOWY manicure!!!!!! To się nie dziwię że osoby głosują na zwykłego frencha a nie na prace zgodne z tematem!!! Apeluje żeby z tym coś zrobić bo bez sensu w tym momencie ten konkurs jest!!!
LargeHadronCheerleader gdzie ty widzisz regulamin teraz bo ja juz go nie umiem znaleźć, daj linka..
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 18:42   #66
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

11, 12 i 23 przy czym 11 i 23 są moimi fawortami ze wskazaniem na 23, bo pasuje kolorystycznie do modnych ostatnio kolorów sukni i sama bym chciała takie paznokcie

Edit: A te szpice jakoś za bardzo kojarzą mi się z pewną Jolantą na różowym koniu.
A co do zaściankowości Polek - gdybym po zabawie karnawałowej poszła do pracy z takimi pazurkami (nie mówię o delikatnym wzorku, ale o szpicach na kilka centymetrów), to od razu ktoś by mi zwrócił uwagę, a trochę jednak byłoby mi żal wydać 100 zł na paznokcie na jeden wieczór. Może gdybym miała więcej kasy...

Edytowane przez Elitka4
Czas edycji: 2009-02-27 o 19:17
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:14   #67
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez gusiii Pokaż wiadomość

Karnawał to czas w którym sie bawimy, szalejemy....takze nasze paznokcie powinny byc nieco extrawaganckie
Szpice miło widziane
Niech każdy za siebie decyduje czy podobają mu się szpice a la Dracula, mi się nie podobają na przykład i nawet na karnawałową imprezę nie zafundowałabym sobie takich pazurów .


Zagłosowałam na dwie prace: 13 i 23, to jedyne wzory nawiązujące do tematu konkursu (jak i długość paznokcia), które zwróciły moją uwagę (jak również wycofana praca numer 21)

Znawczynie tematu muszą mi wybaczyć moją ignorancję, co do technicznych niuansów typu przepiłowana płytka, nie znam się na tym, bo nie muszę.

Natomiast.
Estetyka niektórych dłoni pozostawia wiele do życzenia i tu moją uwagę zwróciła (zwłaszcza) praca numer 17... przepraszam, ale co to jest na skórze na palcach? co to się tak błyszczy?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
No nie, coś tu jest nie tak....gdzie informacja że to konkurs na KARNAWAŁOWY manicure!!!!!! To się nie dziwię że osoby głosują na zwykłego frencha a nie na prace zgodne z tematem!!! Apeluje żeby z tym coś zrobić bo bez sensu w tym momencie ten konkurs jest!!!
LargeHadronCheerleader gdzie ty widzisz regulamin teraz bo ja juz go nie umiem znaleźć, daj linka..
Po co tak krzyczysz?
Wystarczy poszukać
I c z tego, że ktoś głosował na frencha? może akurat komuś się on podoba także na karnawałowe szaleństwo?
http://www.wizaz.pl/konkurs/konad2009/

__________________




Edytowane przez Fresa
Czas edycji: 2009-02-27 o 19:15
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:25   #68
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
-
Po co tak krzyczysz?

Sorki...
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 19:25   #69
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Ja tylko żałuję, że jest mało migdałów - dla mnie ten kształt jest esenjcą klasyki i kobiecości
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:56   #70
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Niech każdy za siebie decyduje czy podobają mu się szpice a la Dracula, mi się nie podobają na przykład i nawet na karnawałową imprezę nie zafundowałabym sobie takich pazurów .



I ja nie zdecydowałabym się nigdy na takie szpony.Bo dla mnie to już nie są paznokcie-to szpony.
Pozbawione uroku totalnie a ja nawet na balu przebierańców chciałabym,żeby poszczególne części stylizacji były ładne osobno.
Nie zdecydowałabym się także ze względu,ze pracuję między ludźmi i mój ubiór,wygląd musi być nienaganny.To moja wizytówka (i każdego wygląd jest wizytówką) a cóż mogłyby o mnie mówić takie szpony?Że po godzinach lubię bawić się w czarownicę i mieszam w kociołkach?
Tak więc ja na pewno nie zdecyduję się nigdy na te "paznokcie".Jestem nudna,niemodna,staroświec ka i zacofana bo lubię klasykę-french lub jednokolorowe-mleczne lub czerwone kolory.
Bez wzorków.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:14   #71
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość

I ja nie zdecydowałabym się nigdy na takie szpony.Bo dla mnie to już nie są paznokcie-to szpony.
Pozbawione uroku totalnie a ja nawet na balu przebierańców chciałabym,żeby poszczególne części stylizacji były ładne osobno.
Nie zdecydowałabym się także ze względu,ze pracuję między ludźmi i mój ubiór,wygląd musi być nienaganny.To moja wizytówka (i każdego wygląd jest wizytówką) a cóż mogłyby o mnie mówić takie szpony?Że po godzinach lubię bawić się w czarownicę i mieszam w kociołkach?
Tak więc ja na pewno nie zdecyduję się nigdy na te "paznokcie".Jestem nudna,niemodna,staroświec ka i zacofana bo lubię klasykę-french lub jednokolorowe-mleczne lub czerwone kolory.
Bez wzorków.
No dokładnie - przecież nawet bycie kasjerką, której ludzie patrzą na ręce, zobowiązuje. Ręce są wizytówką, tak samo jak każda cześć ubioru, fryzura, czy też makijaż. A takie 'krogulce' wyglądają hmm - co najmniej śmiesznie. Na zdjęciach niech będzie, na jakieś pokazy i konkursy - ale na codzień to wygląda moim zdaniem co najmniej groteskowo.

Jeżeli koronnym argumentem ma być impreza karnawalowa (chociaż do nich bardziej pasowałoby Halloween) , to tez się nie zgodzę - przecież tipsów nie robi się na nowo codziennie, ale raz na miesiąc dajmy na to. I co? Na impreze, ale później jeszcze miesiąc z tymi krogulcami? Ja podziękuję. wiadomo - można zmienić wzór, kształt - ale ja nie jestem z tych, ktore aż tak lubią szastać pieniędzmi, bo zrobienie tych krogow to pewnie koszt ok. 120-130 zł, a pozniej zrobienie od nowa na drugi dzien tyle samo. Przepraszam, ja wolę sobie dołożyć do kolejnej torebki albo kupić tusz z wibratorem w tej cenie
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 21:20   #72
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
albo kupić tusz z wibratorem w tej cenie
O oooo!
To,to!
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:38   #73
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Jestem o tyle nieobiektywna, że na łopatowate bądź szpiczaste tipsy w ogóle nie patrzyłam.

Zagłosowałam na misterne wzorki na krótszych paznokciach, urocze jak pisanki (10, 13, 23).

Mój faworyt to 11 - czarna, prosta sukienka ze stójką i krótkim rękawkiem, któryś z wielkorzęsych makijaży konkursowych i efekt dech zapiera.

Plus dla 28 za tematyczny pomysł i hipnotyzujące oczęta

Mały plusik dla 34 za prostotę pomysłu i łatwość wykonania przy zachowaniu ciekawego efektu. Niestety, z jakością na prezentowanych zdjęciach gorzej, manicure jest niestaranny.

EDIT: Zamknęło mi się przypadkiem okienko i zapomniałam zagłosować na 12 Wężyk przyciąga wzrok, zmieniłabym tylko bazę.


Wszystkim uczestniczkom gratuluję!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-02-27 o 21:40
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 23:15   #74
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Paznokcie czarownic,które mieszają pazurami w kotle z kolorową farbą i błyskotkami - takie pierwsze skojarzenie.
O to to

Szpicom, trójwymiarowym rzeźbom z akrylu, cyrkoniom itp. powiedziałam nie. Zagłosowałam na nr 11 - ładne zestawienie kolorów, w moim typie i 28 - pozytywna dawka odlotu, dla mnie bomba
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 00:46   #75
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Jestem tradycjonalistką, więc zapewne dlatego nie znalazłam niczego dla siebie
Ale ponieważ mam ważny głos, to nie chciałam go zmarnować
Oglądając prace konkursowe miałam wrażenie, że gdzieś już je widziałam. Nie znalazłam niczego oryginalnego poza pracą nr 18 [i na nią zagłosowałam].
Prawda - nie jestem zwolenniczką tej dłuuuugości, prawda - nie lubię dużych ozdób, ale pomimo tego, ta praca mnie urzekła. Jest inna niż wszystkie, przyzwoicie zrobiona i... jestem na tak

P.S.
Fresiaku to oliwka. Zauważyłam, że stylistki paznokci często ją stosują robiąc zdjęcia - maskuje brzydkie skórki

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-02-28 o 00:48
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 07:29   #76
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

LHC a tak swoją drogą to mnie zainteresowałaś...bo gdy przeczyta się regulamin wynika z niego wyraźnie, że:

Prace będą anonimowe, a oceniać będą sami użytkownicy poprzez system do głosowania!

Prawo głosowania będą mieli jedynie zalogowani Użytkownicy.



Co jak dla mnie wyraźnie oznacza, że chodzi o anonimowość w serwisie Wizaż. Gdybym koleżance na gadu gadu napisała, która jest moja praca, a ktoś to podkablował, także zostałabym zdyskwalifikowana..?


Proszę redakcję i organizatora o ustosunkowanie się do kwestii bo uważam, że praca została zdyskwalifikowana NIESŁUSZNIE.





Co nie zmienia faktu, że potwierdziła się teza którą zakadałam, wysyłając to zdjęcie a nie inne.... Polki to pruderyjne betony, zamknięte w klatce przemyśleń typu "Co ludzie powiedzą". Sto lat temu nie chciały nosić spodni, 50 lat temu nie chciały się golić... ale i tabu paznokciowe przełamiemy...


A jeśli już dbamy o zgodność z regulaminem

Cytat:
Prace powinny być wykonane na dłoniach- na paznokciach naturalnych oraz sztucznych (odrzucamy prace wykonane na fantomach)
DŁONIACH. NIE jednej DŁONI

Cytat:
Fresiaku to oliwka. Zauważyłam, że stylistki paznokci często ją stosują robiąc zdjęcia - maskuje brzydkie skórki
Stylistki używają oliwki w celu nawilżenia skórek, które pod wpływem środków dezynfekujących, odtłuszczających i wytrawiających uległy wysuszeniu w czasie półtoragodzinnego zabiegu.
ZAWSZE, niezależnie od tego czy robi się zdjęcie, siku czy kolację.

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2009-02-28 o 07:35
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 07:52   #77
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
A jeśli już dbamy o zgodność z regulaminem

"Prace powinny być wykonane na dłoniach- na paznokciach naturalnych oraz sztucznych (odrzucamy prace wykonane na fantomach)"

DŁONIACH. NIE jednej DŁONI

To jeżeli tak bardzo dokładnie dba się tu o przestrzeganie regulaminu to proszę być konsekwentnym i usunąć wszystkie prace które nie są wykonane na DŁONIACH !!

bo co to za sztuka zrobić sobie tylko jedną rękę byle by była na konkurs
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 07:57   #78
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

To, że prace mają być anonimowe oznacza, że mają być anonimowe a nie anonimowe na wizażu! Nie wiem dlaczego dopowiedziałaś to sobie

I ja rozumiem tą anonimowość dokładnie taj jak napisałaś. Jak komuś powiesz, że to Twoja praca to dla tej osoby nie będzie ona już anonimowa, a więc będzie to złamanie regulaminu.

Ja uważam, że Twoja praca została zdyskwalifikowana SŁUSZNIE.

No i myślałam, że "masz tyle wygranych na koncie, że nijak Cię to martwi"

Swoją drogą to już wiem dlaczego wygrywasz w tylu konkursach.

EDIT:
Nie było nigdzie napisane jak ma być zrobione zdjęcie. Nikt nigdzie nie napisał, że na zdjęciu nie może być przedstawiona jedna ręka. Tak więc to ile rąk zamieści się na zdjęciu zostało pozostawione do wyboru uczestniczkom.

Dalej się regulaminu czepiajcie to nie będzie więcej konkursu KONADA.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez KattiePL
Czas edycji: 2009-02-28 o 08:00
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:06   #79
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
T
No i myślałam, że "masz tyle wygranych na koncie, że nijak Cię to martwi"
I nijak mnie to nie martwi ale regulamin nie został jasno sprecyzowany ponieważ gdyby chcieć zdyskwalifikować osoby, które przyznały się komuś czyja jest ich praca, to nie zostałby w szrankach nikt
Natomiast dla mnie osobiście wygrana (która była prawie pewna) byłaby bardzo przykrym doświadczeniem, bo werdykt stanowiłby ucieleśnienie tego z czym na łamach prasy staram się walczyć
Istne pyrrusowe zwycięstwo


Cytat:
Swoją drogą to już wiem dlaczego wygrywasz w tylu konkursach.
Twoja wiedza jest zatem bardzo uboga gdyż niestety konkursy dla profesjonalistów oraz prace wykonywane na mistrzostwach oceniane są przez, a jakże ... profesjonalne jury. A to zaskoczenie


Cytat:
Prace powinny być wykonane na dłoniach
Cytat:
Nikt nigdzie nie napisał, że na zdjęciu nie może być przedstawiona jedna ręka.
Oczywiście

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2009-02-28 o 08:07
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 08:06   #80
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Ja rozumiem tą anonimowość tak samo jak Paula

Zresztą ja i tak sama się domyśliłam, że ta praca jest Pauli tak samo jak dziewczyny które aktywnie udzielają się forum paznokciowym, inne prace też miej więcej wiem kogo są i widzę, też że są pracę Pań które zalogowały się na wizażu tylko poto żeby wstawić swoją pracę na konkurs
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:40   #81
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

natomiast ja uważam że nawoływanie do głosowania a nawet samo zdradzenie numeru własnej pracy na innym, prywatnym forum jest jak najbardziej niezgodne z regulaminem i słusznym posunięciem było wycofanie tej pracy z konkursu

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że potwierdziła się teza którą zakadałam, wysyłając to zdjęcie a nie inne.... Polki to pruderyjne betony, zamknięte w klatce przemyśleń typu "Co ludzie powiedzą". Sto lat temu nie chciały nosić spodni, 50 lat temu nie chciały się golić... ale i tabu paznokciowe przełamiemy...
no proszę, jakich rzeczy można dowiedzieć się z internetu.
Jestem betonem jak wiele innych Polek. Ciekawe określenie Paulo


__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-02-28 o 08:43
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:47   #82
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
samo zdradzenie numeru własnej pracy na innym, prywatnym forum
Czyli w prywatnej rozmowie na przykład na gg także?
Lub z koleżankami przy kawce?


A kwestia łamania zasad gdy chodzi o ilość dłoni? Nie spotkałam jeszcze konkursu, w którym mogłaby startować fotografia z ozdobioną jedną ręką. Zresztą regulamin mówi wyraźnie o "dłoniach".
Czy w konkursie na makijaż uczestniczki malują sobie jedno oko?
Zatem tu także zostaną wyciągnięte konsekwencje?

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2009-02-28 o 08:51
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:53   #83
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
LHC a tak swoją drogą to mnie zainteresowałaś...bo gdy przeczyta się regulamin wynika z niego wyraźnie, że:

Prace będą anonimowe, a oceniać będą sami użytkownicy poprzez system do głosowania!

Prawo głosowania będą mieli jedynie zalogowani Użytkownicy.



Co jak dla mnie wyraźnie oznacza, że chodzi o anonimowość w serwisie Wizaż. Gdybym koleżance na gadu gadu napisała, która jest moja praca, a ktoś to podkablował, także zostałabym zdyskwalifikowana..?


Proszę redakcję i organizatora o ustosunkowanie się do kwestii bo uważam, że praca została zdyskwalifikowana NIESŁUSZNIE.





Co nie zmienia faktu, że potwierdziła się teza którą zakadałam, wysyłając to zdjęcie a nie inne.... Polki to pruderyjne betony, zamknięte w klatce przemyśleń typu "Co ludzie powiedzą". Sto lat temu nie chciały nosić spodni, 50 lat temu nie chciały się golić... ale i tabu paznokciowe przełamiemy...


A jeśli już dbamy o zgodność z regulaminem

DŁONIACH. NIE jednej DŁONI

Stylistki używają oliwki w celu nawilżenia skórek, które pod wpływem środków dezynfekujących, odtłuszczających i wytrawiających uległy wysuszeniu w czasie półtoragodzinnego zabiegu.
ZAWSZE, niezależnie od tego czy robi się zdjęcie, siku czy kolację.
Proszę na przyszłość przestrzegać regulaminu i dostrzegać belkę we własnym oku.
Publikacja na innych stronach była wyraźnie zakazana, a już szczególnie z prośbą o głosy w tym konkursie.

Pozostałe uwagi pomijam, dla mnie to wylew żółci po wyrzuceniu z konkursu. Przegrywać należy z klasą, tym bardziej, że inni nie mieli problemów ze zrozumieniem regulaminu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:54   #84
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

ja też czekam na odpowiedź co z pracami które złamały regulamin i nie przedstawiają pracy na obu dłoniach ???
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 08:56   #85
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Czyli w prywatnej rozmowie na przykład na gg także?
Lub z koleżankami przy kawce?


A kwestia łamania zasad gdy chodzi o ilość dłoni? Nie spotkałam jeszcze konkursu, w którym mogłaby startować fotografia z ozdobioną jedną ręką. Zresztą regulamin mówi wyraźnie o "dłoniach".
Czy w konkursie na makijaż uczestniczki malują sobie jedno oko?
Zatem tu także zostaną wyciągnięte konsekwencje?
Nie, nie zostaną wyciągnięte.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Postanowiliśmy i decyzja została podjęta. Proszę nie zaśmiecać mi wątku konkursem popularności jednej użytkowniczki, bo nie było to tematem pracy.

EOT.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:01   #86
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Publikacja na innych stronach była wyraźnie zakazana
I żadnej publikacji nie było.

Cytat:
Pozostałe uwagi pomijam, dla mnie to wylew żółci po wyrzuceniu z konkursu.
Ale może nie sądź wszystkich swoją miarką, dobrze?

Gdybym robiła tę pracę specjalnie na konkurs może byłoby mi przykro, że została usunięta. Ale ponieważ zostało wysłane zdjęcie pierwszej lepszej klientki, które pasowało tematycznie, interesuje mnie jedynie kwestia przestrzegania regulaminu, który nie został jasno sprecyzowany.

I który traktowany jest wybiórczo, gdyż do konkursu dopuszczono prace na jednej dłoni. Co de facto mija się z celem.


Tyle w kwestii konkursu popularności.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:02   #87
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

to wychodzi na to, że wszyscy oprócz Pauli mogą łamać regulamin?
dobrze, że nie wzięłam udziału w tym chorym konkursie
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:07   #88
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
I żadnej publikacji nie było.



Ale może nie sądź wszystkich swoją miarką, dobrze?

Gdybym robiła tę pracę specjalnie na konkurs może byłoby mi przykro, że została usunięta. Ale ponieważ zostało wysłane zdjęcie pierwszej lepszej klientki, które pasowało tematycznie, interesuje mnie jedynie kwestia przestrzegania regulaminu, który nie został jasno sprecyzowany.

I który traktowany jest wybiórczo, gdyż do konkursu dopuszczono prace na jednej dłoni. Co de facto mija się z celem.


Tyle w kwestii konkursu popularności.
Biorąc pod uwagę największy w historii wizaz.pl bagaż ilości ostrzeżeń (status recedywistki), warunkową zgodę redakcji na powrót użytkowniczki Paulakrk, obecne zachowanie (beton), wypieranie się publikacji (sam widziałem ujawnienie się autorki i prośbę o głosy w naszym konkursie) otrzymuje punkty za podważanie decyzji administratora.

Punkty liczą się podwójnie jako dla recydywistki.
Oznacza to ban stały.
Kończymy niniejszym erę pani Paulikrk na wizaz.pl.

Dalsze prośby o odwołanie bana będą nieodwołalnie odrzucane, a obietnice poprawy ignorowane.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:23   #89
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość

P.S.
Fresiaku to oliwka. Zauważyłam, że stylistki paznokci często ją stosują robiąc zdjęcia - maskuje brzydkie skórki
Ami

Dziękuję za wyjaśnienie
Nie podobają mi się tak błyszczące skórki, psuje to cały efekt pracy, bo po prostu wygląda nieestetycznie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 09:55   #90
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Ami

Dziękuję za wyjaśnienie
Nie podobają mi się tak błyszczące skórki, psuje to cały efekt pracy, bo po prostu wygląda nieestetycznie.
też mam wrażenie że dłonie wyglądają wtedy jak takie paróweczki błyszczące. NIeładnie to wygląda
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.