fryzjer - ŁÓDŹ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 15:41   #1
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784

fryzjer - ŁÓDŹ


Mimo zamknięcia poprzedniego wątku uważam, że powinien istnieć podobny, ale z jasno wytyczonymi zasadami, coś jak na ginekologicznym wątku o polecanych i niepolecanych lekarzach.

Ewentualne dyskusje techniczne, dotyczące tajników pracy fryzjerskiej, o których zresztą chętnie bym poczytała, proponuję przenieść do osobnego wątku (który nie tak trudno jest założyć).

Tak więc pisząc posta postarajmy się zachować jakiś porządek. Zacznę:

POLECAM:
Maciek z Ricci na Placu Niepodległości, żeby się nie powtarzać - argumenty są w tych miejscach:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=930
i to też maćkowe: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1207421143

Monika z EuroStyl na Ketlinga, zrobiła mi świetną trwałą, argumenty są tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1145

a dla mężczyzn w Łodzi - pani Jola, która kiedyś była w Ricci, a teraz przyjmuje na Limanowskiego. Jeździ do niej mój TŻ, mój brat i mój współlokator.

aha, jeszcze Sylwia z Łąkowej (drzwi są te same co do salonu urody Iza) - nie wiem jak u niej wygląda kwestia tych najbardziej skomplikowanych strzyżeń, ale jak podkreśliłam, że nie chcę skracać włosów tylko jeśli już podciąć delikatnie końcówki i podkreślić skręt po trwałej to dokładnie to dostałam.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:21   #2
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ponoć "Gabriel" na żwirki tez jest ok ale nie wiem dzisiaj właśnie tam idę do pana Marcina zobaczymy jak mi zetnie włoski
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 22:25   #3
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Czy ktoś farbował włosy u Piotra Alexandra? Wiem, że ze strzyżeniem mnie nie zawiedzie ale nie jestem pewna czy stać mnie na zostawienie kolejnych 300zł w tym salonie za zwykłe zafarbowanie...
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 08:37   #4
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
Czy ktoś farbował włosy u Piotra Alexandra? Wiem, że ze strzyżeniem mnie nie zawiedzie ale nie jestem pewna czy stać mnie na zostawienie kolejnych 300zł w tym salonie za zwykłe zafarbowanie...
czesc
Ja farbowałam u niego włosy- a wlasciwie u jego zony, bo to ona podobno w tym salonie to wykonuje. Byłam bardzo niezadowolona, bo prosilam o delikatne pasemka o ton jasniejsze. Wyszlo tak, ze mialam cala glowe w bialych, grubych pasmach. Masakra jakas. Na dodatek jak mi zmywano farbe to katem oka widzialam, ze troche wlosow mi sie pokruszylo bo z ta farba strasznie dlugo siedzialam. Efekt byl taki, ze sie poplakalam po wyjsciu, a przyjaciolka kazala mi wrocic i powiedziec, ze chce zlozyc rekalamacje. Na drugi dzien zafarbowano mi na moj naturalny kolor i kazano zaplacic ok. 50 zl za farbe. Wedlug mnie powinnam miec to za darmo, ale nie chcialam sie klocic. Pasemka tak mi przezarly wlosy, ze jeszcze po wakacjach mi wybijaly po farbowaniu, a farbowalam przed sywlestrem 2007/08. Ja nie polecam, rowniez cena jak dla mnie jest odstraszajaca. Po wakacjach farbowalam u Macka z Ricci- cena przystepna i w sumie bardzo ladnie wedlug mnie, kolor wyszedl taki jaki chcialam.

Edytowane przez PaulaSun
Czas edycji: 2009-03-17 o 08:38 Powód: uzupelnienie informacji
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 13:40   #5
sapho16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 316
GG do sapho16
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez PaulaSun Pokaż wiadomość
czesc
Ja farbowałam u niego włosy- a wlasciwie u jego zony, bo to ona podobno w tym salonie to wykonuje. Byłam bardzo niezadowolona, bo prosilam o delikatne pasemka o ton jasniejsze. Wyszlo tak, ze mialam cala glowe w bialych, grubych pasmach. Masakra jakas. Na dodatek jak mi zmywano farbe to katem oka widzialam, ze troche wlosow mi sie pokruszylo bo z ta farba strasznie dlugo siedzialam. Efekt byl taki, ze sie poplakalam po wyjsciu, a przyjaciolka kazala mi wrocic i powiedziec, ze chce zlozyc rekalamacje. Na drugi dzien zafarbowano mi na moj naturalny kolor i kazano zaplacic ok. 50 zl za farbe. Wedlug mnie powinnam miec to za darmo, ale nie chcialam sie klocic. Pasemka tak mi przezarly wlosy, ze jeszcze po wakacjach mi wybijaly po farbowaniu, a farbowalam przed sywlestrem 2007/08. Ja nie polecam, rowniez cena jak dla mnie jest odstraszajaca. Po wakacjach farbowalam u Macka z Ricci- cena przystepna i w sumie bardzo ladnie wedlug mnie, kolor wyszedl taki jaki chcialam.

O kurczę! Ja bym właśnie chciała delikatnie rozjaśnić i wyrównać kolor włosów... A na jakich kosmetykach pracują w Ricci? i I ile kosztuje farbowanie długich włosów??
sapho16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:08   #6
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez sapho16 Pokaż wiadomość
O kurczę! Ja bym właśnie chciała delikatnie rozjaśnić i wyrównać kolor włosów... A na jakich kosmetykach pracują w Ricci? i I ile kosztuje farbowanie długich włosów??
Za sciecie, farbe- mam długie włosy i maseczke zaplacilam 140zl. Nie pamietam na jakich farbach pracuja... Mozesz zadzownic i sie spytac jak cos Ja juz nie farbuje, ale Macka wyczailam własnie na forum i po wakacjach poszlam do niego, zafarbowal mi tak ladnie, ze od tej pory nie musze farbowac- idealnie z moimi naturalnymi- oczywiscie o to mi chodzilo. I sam w ogole zauwazyl i sie spytal dlaczego mam takie wlosy zniszczone po pasemkach:/ Aktualnie chodze do wiesława z lokers- nie wiem jak ceny i jak u niego z farbowaniem, ale ja po scieciu jestem bardzo zadowolona. Moze w poprzednim watku znajdziesz jakies info o farbowaniu u niego.
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 16:30   #7
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Polecam Łukasza z salonu "Le Grand" na Piotrkowskiej. Poszłam początkowo z zamiarem konsultacji - po pierwsze dlatego, że potrzebowałam pomysłu na fryzurę adekwatną do rodzaju włosów i stylu życia, a po drugie nie chciałam deklarować, że pozwolę sobie obciąć włosy nie widząc się i nie rozmawiając wcześniej z fryzjerem (mam długie włosy). Zostałam z góry poinformowana o cenie (porada stylisty kosztuje 20 zł), poczęstowana herbatą lub kawą i przez 15 minut pan Łukasz rozmawiał ze mną na temat moich włosów. Zaproponował mi różne sposoby układania, produkty do stylizacji i szczegóły cięcia, odpowiadał też na moje pytania. Zgodziłam się na cięcie, bo czułam, że mam do czynienia z kimś kompetentnym, kto bierze pod uwagę mój typ włosów i to, że potrzebuję wyglądać poważnie, elegancko i profesjonalnie. Moja nowa fryzura jest jednocześnie lekka, ułatwia układanie i jak na mnie odważna (wcześniej nie miałam grzywki). Czyli zdecydowana zmiana - ale do mnie pasuje. Zapłaciłam 100 zł za cięcie długich włosów, myślę że adekwatnie do standardu salonu i usługi.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 14:34   #8
mancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witam na Forum, do tej pory biernie obserwowałam opinie o fryzjerach, licząc że i ja po wielu latach rozczarowań znajdę fryzjera dla moich nienajlepszych włosów. Zachęcona pozytywnymi opiniami o Maćku z Ricci zaryzykowałam wizytę w jego salonie. Było to parę tygodni temu, myślałam że z czasem przejdzie mi złość, ale czas mija a ja co spojrzę w lusterko to ogrania mnie wściekłość że dałam sie nabrać na pozytywne opinie o tym fryzjerze. Prosiłam o balajaż z refleksami, a podstawą miał być ciepły brąz. Podstawa wyszła prawie czarna ("z czasem się zmyje"), a zamiast delikatnych refleksów mam parę grubych, nieregularnie rozłożonych pasemek (wyciąganych przez czepek). Okropność! Nie wiem czy pan Maciek miał zły dzień, może był zmęczony, a może mu się nie chciało? A więc ostrzegam! Maciek z Ricci jest według mnie przereklamowany
mancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 11:46   #9
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez mancia Pokaż wiadomość
Witam na Forum, do tej pory biernie obserwowałam opinie o fryzjerach, licząc że i ja po wielu latach rozczarowań znajdę fryzjera dla moich nienajlepszych włosów. Zachęcona pozytywnymi opiniami o Maćku z Ricci zaryzykowałam wizytę w jego salonie. Było to parę tygodni temu, myślałam że z czasem przejdzie mi złość, ale czas mija a ja co spojrzę w lusterko to ogrania mnie wściekłość że dałam sie nabrać na pozytywne opinie o tym fryzjerze. Prosiłam o balajaż z refleksami, a podstawą miał być ciepły brąz. Podstawa wyszła prawie czarna ("z czasem się zmyje"), a zamiast delikatnych refleksów mam parę grubych, nieregularnie rozłożonych pasemek (wyciąganych przez czepek). Okropność! Nie wiem czy pan Maciek miał zły dzień, może był zmęczony, a może mu się nie chciało? A więc ostrzegam! Maciek z Ricci jest według mnie przereklamowany
ym, w życiu nikogo z czepkiem na głowie u Maćka nie widziałam, to się pozmieniało odkąd tam ostatnio byłam...

możesz dać jakieś zdjęcia?
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-22, 19:55   #10
0Nightangel0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 105
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

to ja mam pytanie... chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów - z czarno -brązowych ( bo już mi kolor schodzi i w niektórych miejscach nawet są rude ) na ciemny naturalny blond... Wiecie kto mi to zrobi najmniej niszcząc włosy ? i czy w ogóle jest taka możliwość na pierwszym razem ? Z góry dziękuję za odpowiedź
0Nightangel0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 12:49   #11
mancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
ym, w życiu nikogo z czepkiem na głowie u Maćka nie widziałam, to się pozmieniało odkąd tam ostatnio byłam...

możesz dać jakieś zdjęcia?
Jak będę mogła pochwalić sie fryzurą, to napewno zdjęcie zamieszczę, ale nie proponuj mi pokazywania na forum "pomyłki" fryzjera, a zresztą na drugi dzień po wizycie kupiłam farbę i ufarbowałam te nieszczęsne pasemka, żeby nie rzucały się w oczy. A tak na marginesie: Ty miałaś szczęście nie widzieć czepka u Maćka, czy ja miałam pecha ten czepek mieć na głowie?
mancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 13:44   #12
rox_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

a czy ktos moze mi cos powiedziec o salonie fryzur wojciechowski na zielonej?
rox_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 16:20   #13
Biczitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Mam dosc dlugie wlosy i chce dalej zapuszczac, ale musze podciac zniszczone koncowki i grzywke i zeby wlosy ladnie sie ukladaly a nie chce zeby kolejny raz za bardzo mnie scieli. Tyle sie naczytalam, ze teraz juz zupelnie nie wie gdzie sie wybrac . Biore pod uwage 3 salony Jacka Olejniczaka, Glamour i Lokersa. Gdzie mam sie udac zeby osiagnac zamierzony efekt. i czy wiecie ile kosztuje ciecie dlugich wlosow w tych salonach?
Biczitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 14:25   #14
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Do Biczitu
ja polecam "Gabriela" na Żwirki Też mam długie włosy i pan Marcin nie obciął mi aż tak dużej ilości włosów tylko, ze ja miałam jeszcze robione lekkie cieniowane ale nadal mam długie
polecam
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 15:30   #15
Biczitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

dzieki a ile taka przyjemnosc kosztuje? probowalam znalezc na ich stronie ale maja tylko cene ciecia meskiego.
Biczitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:31   #16
PaulaSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 33
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez Biczitu Pokaż wiadomość
Mam dosc dlugie wlosy i chce dalej zapuszczac, ale musze podciac zniszczone koncowki i grzywke i zeby wlosy ladnie sie ukladaly a nie chce zeby kolejny raz za bardzo mnie scieli. Tyle sie naczytalam, ze teraz juz zupelnie nie wie gdzie sie wybrac . Biore pod uwage 3 salony Jacka Olejniczaka, Glamour i Lokersa. Gdzie mam sie udac zeby osiagnac zamierzony efekt. i czy wiecie ile kosztuje ciecie dlugich wlosow w tych salonach?
Ja polecam lokers- Wieslawa, chodze do niego od ponad 4 miesiecy. Mam dlugie wlosy do polowy plecow (i za kazdym razem jak prosze, zeby podciac koncowki to sa to naprawde koncowki, a nie 5 cm), ladnie pocieniowane i fajna grzyweczke- za ciecie i modelowanie place 70zl. Jesli chodzi o Jacka Olejniczaka to kiedys chodzilam do Krystiana z jego salonu- nie polecam, natomiast mam kolezanke i kolege ktorzy chodza do Tomka i sa bardzo zadowoleni- dziewczyna ma ladny kolorek i naprawde dobrze sciete wlosy. Pzdr!
PaulaSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 14:49   #17
mancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

A czy ktoś był w salonie fryzur RAFAEL na Rydzowej. Mają fajną stronkę, ale ciekawe jak z jakością usług?
mancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:49   #18
16Bella16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 127
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez Biczitu Pokaż wiadomość
dzieki a ile taka przyjemnosc kosztuje? probowalam znalezc na ich stronie ale maja tylko cene ciecia meskiego.
no to długie włosy 40 zl bez modelowania
a z modelowaniem 60
ja brałam z modelowaniem (ale dużej różnicy nie było)
terminy chyba nie są odlegle ja zadzwoniłam i od razu tego samego dnia miałam cięte włoski
16Bella16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 16:20   #19
valeriazanotti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witam

Bardzo dlugo korzystalam z Gabriela na Zwirki, pan Marcin jest dobry, ale moja ulubiona fryzjerka byla p. Sylwia. Robilam u niej farbowanie, balejaze, kolory bardzo ciemne i jasne blondy, efekt byl zawsze swietny. Niestety juz tam nie pracuje. Jesli ktos ma na nia namiary prosze o info na maila. Dzieki
iza
valeriazanotti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 18:42   #20
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Question Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Dziewczyny, szuka dobrego fryzjera w Łodzi, żeby się uczesać na wesele siostry. Mieszkam w Szczecinie, siostra w Łodzi od niedawna więc kompletnie nie wiem gdzie najlepiej pójść. Poradźcie coś.
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:03   #21
HoneyTea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Od niedawna mieszkam w Łodzi, więc szukałam sobie opinii o fryzjerach na Wizażu... Włos się na głowie jeży jak się czyta fryzjerskie wątki
Zwłaszcza, że u fryzjera byłam rok temu i miałam fryzjerofobię po tej wizycie
W końcu zaryzykowałam i "padło" na Maćka z Ricci.
Chciałam trochę podciąć zniszczone końcówki i wycieniować fryzurę. Faktycznie - duży plus - jak się poprosi "trochę", to obcina tylko trochę i nie więcej
Mam włosy kręcone, do łopatek - loki, które dobrze wyglądają porządnie wycieniowane. Jestem zadowolona. Zostanę stałą klientką
HoneyTea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 15:21   #22
Biczitu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Ja w koncu wyladowalam w Lokersie. Rzeczywiscie scieli mi tylko koncowki jak poprosilam ale grzywke niestety spartololi. Wogole nie chciala sie ukladac i tylko spodnia jej warstwa zostala obcieta tak, ze ciagle dluzsze pasma zwisaly z wierzchu i poszlam na poprawke grzywki do salonu Jacka Olejniczaka i jest wreszcie ok. Nie wybiore sie do Lokersa kolejny raz tylko do Jacka Olejniczaka.
Biczitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 20:57   #23
szprotaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Witam wszystkich!
Mam ogromną prośbę: myślę o trwałej i szukam dobrego salonu, gdzie zrobią mi ten zabieg profesjonalnie, ładnie i nie zniszczą bardzo włosów. Może ktoś mi doradzi takiego fryzjera w Łodzi? mam dlugie wlosy...
pozdrawiam!
szprotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 21:21   #24
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez szprotaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Mam ogromną prośbę: myślę o trwałej i szukam dobrego salonu, gdzie zrobią mi ten zabieg profesjonalnie, ładnie i nie zniszczą bardzo włosów. Może ktoś mi doradzi takiego fryzjera w Łodzi? mam dlugie wlosy...
pozdrawiam!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1145 odpowiedz byla w pierwszym poscie
pozdrawiam

(nawiasem mowiac - jest kwiecien a ja nadal mam krecone wlosy, a po drodze jedynie je odrobine cieniowalam)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:20   #25
scorpio26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Cytat:
Napisane przez mancia Pokaż wiadomość
A czy ktoś był w salonie fryzur RAFAEL na Rydzowej. Mają fajną stronkę, ale ciekawe jak z jakością usług?
Dziewczyny przestrzegam Was! Dzowniąc tam moja dziewczyna usłyszała cenę 3 razy niższą niż jej pani policzyła po wizycie! Jak się sprzeciwiła to potraktowano ją jak śmiecia! Właściciel - bynjamniej ten facet co z nią rozmawiał nei chciał jej wypuścić dopóki nie zapłaci całej 3 krotnej kwoty! odradzam!!!! mam nadzieje, że Wy się o tym nie przekonałyście!!! Teraz się przenieśli na Aleksandrowską....podobno to nie pierwsza taka sytuacja!!!

Edytowane przez scorpio26
Czas edycji: 2009-05-20 o 18:24
scorpio26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 09:33   #26
rafaelparis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Chyba muszę coś sprostować.
Mieliśmy faktycznie jeden przypadek ostatnio nieporozumienia z klientką , ale tylko spowodowany przez jej niezrozumienie.
A mianowicie, dzwoniąca pani pytała o koloryzację , strzyżenie i modelowanie . Zapytaliśmy o długość włosów i powiedzieliśmy cenę 160 zł . Owa Pani po wykonanej usłudze chciała nam zapłacić 60 zł. bo twierdziła ,że tak zrozumiała przez telefon.
Ja się pytam , w którym salonie koloryzacja + strzyżenie i modelowanie kosztuje 60 zł.?
Ale nie ma problemu powiedziałem i pani zapłaciła 120 zł bo tyle miała i nikt nie robił problemu , natomiast resztę miała donieść .
Do dziś jej nie widziałem , mimo , że mamy do niej telefon . Niestety go nie odbiera.
Dlaczego ? Jest za mało odważna na kontakt osobisty? Tej Pani to już problem .
Ja natomiast mogę stwierdzić po tym zachowaniu ,że albo niektóre klientki są naciągaczkami , albo wydały za dużo pieniędzy i chcąc ukryć ten fakt przed mężem oczerniają wszystkich dookoła.
Naszymi świadkami są klientki ,które też były przy tej rozmowie i same wyrażały zdziwienie jak ktoś chciał zapłacić 60 zł za taką usługę .
Co do zachowania , to jeszcze nikogo nie potraktowaliśmy wulgarnie , ponieważ tak jesteśmy wychowani i dlatego potrafimy się ze wszystkimi dogadać .
Panią natomiast proszę o uregulowanie całości usługi .

Ps. Faktycznie przenieśliśmy lokal na Aleksandrowską , dużo fajniejsza okolica .

Drogie Wizażanki , może polecicie tej Pani jakiś salon który wykonuje takie usługi za tą cenę ?
Pozdrawiam .


Aha Jeszcze jedno . Skąd ów pan , chłopak tej Pani może wiedzieć czy to nie pierwsza taka sytuacja jeżeli w ogóle nas nie zna , a jego dziewczyna była pierwszy i jeżeli chodzi o nas , to ostatni raz .
Pisać i oczerniać można wszystkich , trzeba mieć tylko na to dowód.
Może mi Pan pokaże choćby na jakimś forum ,że taka sytuacja już się kiedyś zdarzyła ?

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Teraz powinienem napisać jak ten Pan .

Drodzy fryzjerzy strzeżcie się przed nieuczciwymi klientkami.

Edytowane przez rafaelparis
Czas edycji: 2009-04-22 o 09:29
rafaelparis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 15:21   #27
scorpio26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Jak to skąd mogła wiedzieć??? Od razu jak tylko weszła do domu była roztrzęsiona i zadzwoniła do swoich przyjaciółek z Teofilowa . Okazało się, że jedna z nich też miała taką przygodę z tym salonem.....tyklo wie Pan , nie każda kobieta ma tyle czasu i ochoty, żeby sedzieć na necie i pisać rekomendacje jak np. ja. Koleżanka Ewa potraktowała to jako zły wybór, a i tak po 3tygodniach musiała jechać na ratunek specjalnie na Żwirki po wizycie u Was.....
A na drugi raz, proszę uważać bo to co moja dziewczyna mi powiedziała wyglądało na groźbę i chęć wyłudzenia pieniędzy, co w naszym kraju jest przestępstwem, życzę Panu żeby któraś z klientek przypadkiem nie miała ze sobą dyktafonu albo ukrytej kamery...to by dopiero wyszło szydło z worka prawda?
A na drugi raz klietnki się informuje albo pyta 2 razy co chcą mieć na głowie i ile to kosztuje zanim usiądą na fotel. Przynjaniej tak jest na Żwirki - w Gabrielu. Gdzie takie zabiegi na włosach krótkich -bo ledwo za uszy też kosztują 160-180zł tylko że salon o 4 klasy wyżej i profesjonalność uslug również. Mogę Wam polecić fajne salony( bo sam bardzo dbam o włosy ) właśnie GABRIELA na Żwirki, salon w Galerii Łodzkiej i kilka jeszcze fajnych salonów, gdzie cena jest adekwatna do jakości usług.

Nie polecam salonu RAFAEL na Aleksandrowskiej w Łodzi i tyle.

Edytowane przez scorpio26
Czas edycji: 2009-05-17 o 15:25
scorpio26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 17:49   #28
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Scorpio26-prosze edytowac swöj post powyzej, na normalnä czcionke.
I röwniez zeby nie robic off top w wätku,od tego jest PW.

Regulamin ogölny sie klania.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 12:10   #29
natunka
Raczkowanie
 
Avatar natunka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 65
GG do natunka
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

A ja polecam pania Agnieszkę z salonu Zofia na ul.stefana. Jest zawsze bardzo zajęta i poswieca troche za malo czasu klientkom ale jak zetnie to wlosy same sie ukladaja
natunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 00:14   #30
rafaelparis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 51
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Jedno drobne sprostowanie .
Chyba się Pan pomylił , bo chyba nie o ten salon chodzi , ponieważ sytuacja o której Pan wspomina faktycznie miała miejsce jak pisałem powyżej , z tym jednak wyjątkiem ,że klientka przyniosła brakującą kwotę i jest wszystko ok. W tym miejscu Bardzo ją przepraszam ,za brak zaufania co do jej osoby .
Poza tym , jak Pan pisze , że jakaś koleżanka Ewa musiała jechać po 3 tygodniach gdzieś indziej , aby poprawić włosy , to się kupy nie trzyma , ponieważ w tym czasie jeszcze nie przyjmowaliśmy klientek na ul. Aleksandrowskiej , a ponadto która klientka jedzie do poprawki po 3 tygodniach ? Jedzie się od razu drogi panie . I zasadnicze pytanie , Odkąd to mężowie tak stają za swoimi żonami na różnych forach ?
No chyba ,że to nie są mężowie tylko inni fryzjerzy z okolicy , którzy boją się konkurencji.
Zapewniam ,że nie jestem dla Pana konkurencją , ponieważ widząc co Pan pisze , mniemam ,że jest Pan fryzjerem z tzw. łapanki .
To wszystko co mam do powiedzenia w Pana sprawie.
Pozdrawiam.

Ps. Droga konkurencjo , chwytajcie się bardziej wyrafinowanych pomysłów i miejcie orientację od kiedy dany salon funkcjonuje i jakie usługi wykonuje .

Pozdrowienia dla wizażanek.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------



---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez natunka Pokaż wiadomość
A ja polecam pania Agnieszkę z salonu Zofia na ul.stefana. Jest zawsze bardzo zajęta i poswieca troche za malo czasu klientkom ale jak zetnie to wlosy same sie ukladaja
I o to w tym fachu chodzi .
Pozdrawiam
rafaelparis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.