The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 09:24   #151
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

hmmm no ja właściwie to dopiero raczkująca jestem jeżeli chodzi o ćwiczenia ściągnełam beach body i to zdecydowanie mi się nie podoba oraz pump it up patrzałam jeszcze na te 8minutówki tylko jakieś nudnawe no ale spróbuję dodać po UBW te ćwiczenia polecone przez ciebie próbowałam też tzw piesków i to myślę że działa bo jednak czuję po tym górną część ud no ale tak jak pisałam zakwasy mam po tym wszystkim straszne jedno szczęście że chodzenie na szpilkach sprawia mi mniej bólu niż na płaskich butkach bo nie wiem jak by to było w pracy w weekend będzie więcej czasu mam nadzieję więc postaram się doedukować i przejżeć forum
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 19:33   #152
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

no zakwasy to podejrzewam masz od tego że długo nie ćwiczyłaś.. bo z tego co zrozumiałam z Twoich poprzednich pościków to dość długą przerwę miałaś w jakichkolwiek ćwiczeniach.. no ale z dnia na dzień powinno być coraz lepiej
powodzonka i wytrwałości w ćwiczeniu
pozdrówki

P.S.
Aaa co do UDW to naprawdę poszukaj tego Bums & Tums, powinno Ci się spodobać bo nie jest zbytnio czasochłonne i zbyt dużego wysiłku w to nie trzeba wsadzić..

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2009-04-07 o 19:34
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:24   #153
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

moje nogi się już przyzwyczaiły raczej do tych ćwiczeń, ale dzisiaj straaasznie czułam mięście brzucha jak ćwiczyłam. mam nadzieję, że to dobry znak i znaczy że jak boli to pracuje :P
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 21:05   #154
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Dziś po raz pierwszy wykonałam całość The Ultimate Dance Workout
O ile do tej pory wyrobiłam sobie kondycję poprzez ćwiczenie rozgrzewki,dance it out i chill, o tyle dziś pump it up mnie kompletnie wykończyło Normalnie szok w jakim to tempie jest:O Ale dałam radę Lubię ten układ i zamierzam dalej systematycznie ćwiczyć
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 12:33   #155
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy wykonałam całość The Ultimate Dance Workout
O ile do tej pory wyrobiłam sobie kondycję poprzez ćwiczenie rozgrzewki,dance it out i chill, o tyle dziś pump it up mnie kompletnie wykończyło Normalnie szok w jakim to tempie jest:O Ale dałam radę Lubię ten układ i zamierzam dalej systematycznie ćwiczyć
ja uwielbiam to zmeczenie
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:22   #156
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cześć dziewczyny
Dołączam do Was i od dziś zaczynam The Ultimate Dance Workout
Mam tylko jedno pytanie, ile w końcu części tego jest? Bo ja ściągnęłam:
- Heat
- Dance It Out
- Pump It Up
- Bums & Tuns
- Chill
A wyczytałam, że niektóre z Was mają jeszcze jakies inne (Aerobum, Dancemix, Hi Energy, Burn It Lose It, Clubland i Beach Body). Czy one się pokrywają? Jeśli nie, to czy mogłabym prosić o podanie linków?
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:32   #157
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Te części, które masz, to całość The Ultimate Dance Workout te pozostałe części to odrębne treningi, w których, jak na mój gust, mnóstwo ćwiczeń się pokrywa i chociaż je mam , to najbardziej lobię jednak TUDW
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 21:15   #158
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

a skąd ściągnęłaś? mi brakuje pump it up i chill z tych 5 części...a chill to tylko rozciąganie, czy idzie się coś poruszać przy tym?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:16   #159
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
a skąd ściągnęłaś? mi brakuje pump it up i chill z tych 5 części...a chill to tylko rozciąganie, czy idzie się coś poruszać przy tym?
Rozwydrzona,chill to typowe rozciąganie,bardzo lubię te ćwiczenia,świetnie relaksują, muzyczka jest wolna i przyjemna dla ucha Te ćwiczenia rozciągające i są naprawdę niezbędne do wyszczuplenia po takim wysiłku
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:31   #160
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

A jak myslicie,ile kcal spala się podczas każdej z tych części?
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:41   #161
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Juz 4 razy udalo mi się zrobić całośc i stwierdzam że za karzdym razem jest coraz lepiej po pierwszym myślałam że z łóżka nie wstanę a teraz jak robię raz w tygodniu to mniej więcej do środy mam zakwasy więc nie jest źle

A mam do was pytanko dziewczynki zwróciłyście może uwagę jak przy rozciąganiu ćwiczy ten koleś mniej się nachyla i wogóle ja nie jestem w stanie zgiąć się bardziej niż on nie wiem czy tylko ja tak mam bo jak patrzę na te laski to kurcze one są nieźle wysportowane :/
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 20:21   #162
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Sweety z tym rozciąganiem to nie masz się co przejmować, bo podejrzewam że większość z Nas - Wizażanek miała taki problem na początku robiąc te ćwiczenia..
A co do zakwasów po workout'cie to gratuluje hehe

Papillon podejrzewam, że nie da rady tego sprawdzić w każdym razie napewno się coś spala, bo po 20 minutach treningu zaczynają się spalać nasze "ukochane" kalorie;D
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 22:16   #163
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Ja uwielbiam tą babkę, świetnie to prowadzi Chyba nigdy mi się nie znudzi TUDW Będę ćwiczyć dotąd dopóki nie wytrzymam całego programu a jeszcze trochę przede mną...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 23:27   #164
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

hmmm tak się dziewczyny zastanawiam..
Kilka z Was już od jakiegoś czasu ćwiczy TUDW i piszecie, że do tej pory nie zrobiłyście jeszcze całego programu.. hmmm całość programu to według mnie Heat, Dance it out, Pump it up, Bums & Tums i Chill.. I to trwa około 80 minut czy troszkę ponad.. ja w drugi dzień ćwiczenia zrobiłam całość odrazu, przy czym zaznaczę że jedynym moim ruchem było zejście po schodach z 3 piętra, dojście na uczelnię, droga powrotna z uczelni i wejście po schodach spowrotem na 3 piętro..
zmobilizujcie wszystkie swoje siły i dacie radę zrobić napewno wszystko za jednym zamachem

a spytam tak jeszcze z ciekawości - macie jakieś swoje ulubione ćwiczonka na brzuch i pośladki? Oprócz 8minutówek i tego co jest w TUDW??
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 10:24   #165
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
hmmm tak się dziewczyny zastanawiam..
Kilka z Was już od jakiegoś czasu ćwiczy TUDW i piszecie, że do tej pory nie zrobiłyście jeszcze całego programu.. hmmm całość programu to według mnie Heat, Dance it out, Pump it up, Bums & Tums i Chill.. I to trwa około 80 minut czy troszkę ponad.. ja w drugi dzień ćwiczenia zrobiłam całość odrazu, przy czym zaznaczę że jedynym moim ruchem było zejście po schodach z 3 piętra, dojście na uczelnię, droga powrotna z uczelni i wejście po schodach spowrotem na 3 piętro..
zmobilizujcie wszystkie swoje siły i dacie radę zrobić napewno wszystko za jednym zamachem

a spytam tak jeszcze z ciekawości - macie jakieś swoje ulubione ćwiczonka na brzuch i pośladki? Oprócz 8minutówek i tego co jest w TUDW??
ja za kazdym razem robie calosc
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 19:45   #166
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Oj dziewczynki dziś coś źle się czułam
Rano wstałam,zjadłam śniadanko(owsiankę) i wzięłam się za UDW, wyjątkowo rano, dlatego, że miałam w planach pobyt na uczelni aż do 20. No i nie mam pojęcia co się stało,ale ćwicząc było mi bardzo słabo, nie mogłam złapać oddechu i ostatkami sił wykonałam cały program bez Bums&Tums.
I teraz głęboko zastanawiam się,co mogło być tego przyczyną. Mam nawet kilka teorii na ten temat
1.Wykonywałam ćwiczenia rano, a nie jak zawsze wieczorem i może organizm rozpoznał,że coś jest inaczej?
2.Zaczęłam ćwiczyć zaraz po śniadaniu, a tą owsianką bardzo się objadłam i może po prostu jedzenie się jeszcze nie ułożyło w brzuchu, , potem troszkę się poruszałam i stąd ta niemożność, osłabienie i brak sił?
3.Wczoraj troszkę przegięłam z ćwiczeniami-jeździłam godzinę na rowerze, do tego 30 min pilates i 30 min kręcenia hula-hop, a od rana miałam wf i w ramach ćwiczeń na matach robiłam serię na tricepsy, dziś obudziłam się z mega zakwasami. Może to zwyczajne przeciążenie organizmu ćwiczeniami?
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 21:35   #167
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Hmmm myślę że to ćwiczenie z rana nie ma nic do samopoczucia to chyba nawet bardziej wskazane jest ćwiczenie rano ja zawsze robię UDW z rana ale przed śniadaniem zjadam tylko coś słodkiego tak na doładowanie jakieś cukierki czy pół batona no i szczerze mówiąc po UDW mam potem cały dzień takiego powera że nawet kawy nie muszę pić ale włączam to naprawdę głośno bo lubię ten podkład choć na następny dzień z trudem wstaję z łóżka i nie wiem mi się chyba od tych ćwiczeń łydki powiększają jestem raczej szczupła więc może to przez przeciążenie mięśni ale normalnie wyglądam jak po całym dniu na wysokich szpilkach takie jakby opuchnięte pod koniec tygodnia niby to znika razem z zakwasami więc kurcze nie wiem co o tym myśleć ale mi się zdecydowanie nie widzi taki efekt uboczny i się zastanawiam czy nie ma w UDW za duzo skakania moze to jest lepsze dla osób chcących schódnąć a nie poprawić kondycję bo na rozbudowie łydek to mi nie zależy :P
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:33   #168
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez klaudynka18 Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki dziś coś źle się czułam
Rano wstałam,zjadłam śniadanko(owsiankę) i wzięłam się za UDW, wyjątkowo rano, dlatego, że miałam w planach pobyt na uczelni aż do 20. No i nie mam pojęcia co się stało,ale ćwicząc było mi bardzo słabo, nie mogłam złapać oddechu i ostatkami sił wykonałam cały program bez Bums&Tums.
I teraz głęboko zastanawiam się,co mogło być tego przyczyną. Mam nawet kilka teorii na ten temat
1.Wykonywałam ćwiczenia rano, a nie jak zawsze wieczorem i może organizm rozpoznał,że coś jest inaczej?
2.Zaczęłam ćwiczyć zaraz po śniadaniu, a tą owsianką bardzo się objadłam i może po prostu jedzenie się jeszcze nie ułożyło w brzuchu, , potem troszkę się poruszałam i stąd ta niemożność, osłabienie i brak sił?
3.Wczoraj troszkę przegięłam z ćwiczeniami-jeździłam godzinę na rowerze, do tego 30 min pilates i 30 min kręcenia hula-hop, a od rana miałam wf i w ramach ćwiczeń na matach robiłam serię na tricepsy, dziś obudziłam się z mega zakwasami. Może to zwyczajne przeciążenie organizmu ćwiczeniami?
Z pewnością to trzecie. Organizm potrzebuje czasu na regenerację, dlatego warto jeden dzień ćwiczyć a w drugi zrobić przerwę. A może miałaś po prostu słabszy dzień
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:11   #169
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
hmmm tak się dziewczyny zastanawiam..
Kilka z Was już od jakiegoś czasu ćwiczy TUDW i piszecie, że do tej pory nie zrobiłyście jeszcze całego programu.. hmmm całość programu to według mnie Heat, Dance it out, Pump it up, Bums & Tums i Chill..
A wzięłaś pod uwagę to, że nie każdy jak zaczyna ćwiczyć ma super figurę i 15 lat na karku? Ja ćwiczę 18 dzień i robię wszystko oprócz Dance it out (nie lubię układów tanecznych, ale na pewno spróbuję). Pump it up też różnie, nie zawsze do końca. Poza tym, nie mogę się bardzo męczyć bo kiedyś miałam problemy z serduchem (niskie ciśnienie, słabe krążenie, za duża gęstośc krwi itp) i się po prostu duszę gdy za szybko się zmęczę Muszę robić to powoli ale systematycznie coraz więcej i więcej.
Już nie dużo mi brakuje, więc pewnie w następnym tygodniu wykonam calość
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 18:54   #170
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
Z pewnością to trzecie. Organizm potrzebuje czasu na regenerację, dlatego warto jeden dzień ćwiczyć a w drugi zrobić przerwę. A może miałaś po prostu słabszy dzień
No nic jutro się tak nie najem przed ćwiczeniami,zakwasy już przestały mi dokuczać, więc się przekonam jak będzie
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:34   #171
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

edit:
http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/k...iczeniami.html znalazłam tu są wszystkie części

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:16
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 23:25   #172
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

LaMonica po pierwsze nie mam 15 lat tylko 21:P wiec nie jestem taka młoda po drugie od 5 lat pale i do tej pory nie robiłam nic co dawałoby mi taki wycisk jak 'TUDW'..
Rozumiem że niektórzy mogą mieć problemy ze zdrowiem, dlatego uważam że powinni wybrać może troche mniej męczące ćwiczenia, odpowiednie do ich wytrzymałości.. i dopiero wtedy jak trochę im ta wytrzymałość "podskoczy" wziąć się za ćwiczenia, które powodują takie zużycie energii jak 'TUDW'.. No ale to jest tylko moje zdanie i oczywiście mogę się mylić..
W każdym razie życzę powodzonka w dobijaniu do końca
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 07:37   #173
klaudynka18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 610
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Wczoraj całość UDW
Na szczęście moje osłabienie było chwilowe,bo wczoraj dałam radę
Naprawdę super rzecz te wszystkie części, muzyka energiczna-od razu chce się ćwiczyć, a jak ciała tych dziewczyn motywują
Jak często wykonujecie cały układ dziewczyny???
__________________
Wakacje!
Egipt!

klaudynka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:55   #174
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Ja raz w tygodniu ale jestem zdeklarowanym leniem więc pewnie moja aktywność zaniży statystykę hihi kurcze i wciąż mam problem z krokami w tej części tanecznej
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:31   #175
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
LaMonica po pierwsze nie mam 15 lat tylko 21:P wiec nie jestem taka młoda po drugie od 5 lat pale i do tej pory nie robiłam nic co dawałoby mi taki wycisk jak 'TUDW'..
Rozumiem że niektórzy mogą mieć problemy ze zdrowiem, dlatego uważam że powinni wybrać może troche mniej męczące ćwiczenia, odpowiednie do ich wytrzymałości.. i dopiero wtedy jak trochę im ta wytrzymałość "podskoczy" wziąć się za ćwiczenia, które powodują takie zużycie energii jak 'TUDW'.. No ale to jest tylko moje zdanie i oczywiście mogę się mylić..
W każdym razie życzę powodzonka w dobijaniu do końca
Ale ja nie pisałam, że Ty akurat masz 15 lat Dużo dziewczyn tutaj to nastolatki, co narzekaja na swoje 49 kg - bagatela
Ja, że tak to ujmę pięknie się "zapuściłam" hehe. Od czasu gdy wyszlam z L.O czyli 5 lat temu, nie ćwiczylam nic a nic, no może jedynie pływanie w wakacje kilka razy. A w liceum regularnie chodzilam na siatkowkę. Przez te 5 lat mi się trochę tego tłuszczyku nazbierało (mam 168cm wzrostu i ważyłam 58 kg ). Przy okazji kondycja zdechła
Teraz to nadrabiam, a nie spieszy mi się zbytnio, bo ćwiczę dla siebie, a nie dla oczu innych...dlatego nie spieszy mi się z wykonaniem całego TUDW
Teraz po hula hop mam takie "zakwasy" że ruszać się nie moge i wczoraj musiałam przerwac ćwiczenia
pozdrawiam
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2009-04-24 o 13:32
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 19:07   #176
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Ale ja nie pisałam, że Ty akurat masz 15 lat Dużo dziewczyn tutaj to nastolatki, co narzekaja na swoje 49 kg - bagatela
Ja, że tak to ujmę pięknie się "zapuściłam" hehe. Od czasu gdy wyszlam z L.O czyli 5 lat temu, nie ćwiczylam nic a nic, no może jedynie pływanie w wakacje kilka razy. A w liceum regularnie chodzilam na siatkowkę. Przez te 5 lat mi się trochę tego tłuszczyku nazbierało (mam 168cm wzrostu i ważyłam 58 kg ). Przy okazji kondycja zdechła
Teraz to nadrabiam, a nie spieszy mi się zbytnio, bo ćwiczę dla siebie, a nie dla oczu innych...dlatego nie spieszy mi się z wykonaniem całego TUDW
Teraz po hula hop mam takie "zakwasy" że ruszać się nie moge i wczoraj musiałam przerwac ćwiczenia
pozdrawiam
To życzę wytrwałości
tak na marginesie to powiem Wam, że odkąd zaczęłam studia - a jestem na fizjoterapii - zaczęłam się bardziej interesować ciałem człowieka i zdrowiem. Dlatego staram się ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu bo niestety na więcej mi czasu nie starcza.. Teraz miałam przerwę prawie miesiąc ze względów zdrowotnych ale od nowego tygodnia biorę się spowrotem za TUDW
a LaMonica jakie ćwiczonka z hula hop robisz i na co - tzn na jakie partie mięśni?
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 07:07   #177
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
To życzę wytrwałości
tak na marginesie to powiem Wam, że odkąd zaczęłam studia - a jestem na fizjoterapii - zaczęłam się bardziej interesować ciałem człowieka i zdrowiem. Dlatego staram się ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu bo niestety na więcej mi czasu nie starcza.. Teraz miałam przerwę prawie miesiąc ze względów zdrowotnych ale od nowego tygodnia biorę się spowrotem za TUDW
a LaMonica jakie ćwiczonka z hula hop robisz i na co - tzn na jakie partie mięśni?
Dzięki
Hmmm, ja na razie się uczę, więc Hula częściej leży na podłodze niż kręci się na mnie Ale kręcę na biodrach jeśli o to ci chodzi Na innej części ciała nie umiem i nigdy nie próbowałam.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 10:00   #178
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

zrobiłam całe robiłam pierwszy raz .. ale ja nie ćwiczę od wczoraj wiec mam kondycje .. ale chciałam żebyście zauważyły ze prowadząca i zespól tez mokrzy i tez szybko oddychają bardzo fajne ćwiczenia podoba mi się prowadząca i takie przyjemne tempo do fajnej muzyki .. w ogóle nie zauważyłam jak czas leci .. polecam
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 10:05   #179
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
zrobiłam całe robiłam pierwszy raz .. ale ja nie ćwiczę od wczoraj wiec mam kondycje .. ale chciałam żebyście zauważyły ze prowadząca i zespól tez mokrzy i tez szybko oddychają bardzo fajne ćwiczenia podoba mi się prowadząca i takie przyjemne tempo do fajnej muzyki .. w ogóle nie zauważyłam jak czas leci .. polecam
Gratuluję
Czas gdy się ćwiczy biegnie jak oszalały! to prawda.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 11:50   #180
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry

http://ssanie.pl/post43980.html#43980 Tu wszystkie filmiki są miłego ściągania oprócz tytułowych są też inne jej filmy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-11 10:05:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.