Wielbicielki Piękna część 2. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-07, 10:53   #4051
cashmere20
Wtajemniczenie
 
Avatar cashmere20
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 486
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Wiesz co, pewnie najlepszym ekspertem nie jestem, ale unikaj tych wszystkich wyżeraczy przeznaczonych do cer tłustych, z pryszczami, typu garnier loreal clean%clear itd..
Dużo ze swoja cere przeszłam niestety w życiu i dopiero niedawno doszłam do wniosku,że przecież żel do mycia buzi czy tonik nie wyleczy mnie z tradziku. tylko sobie niszczyłam skóre zbyt mocnymi kosmetykami, nasączonymi alkoholem itd.
Teraz polecam żel garniera podstawa pielegnacji(ten zielony z pompką), choc osobiscie przerzuciłam sie na antybakteryjne mydełko Protex(ziołowe) - i nie widze roznicy miedzy nim a jakimkolwiek żelem.. oczyszcza buzie, zmywa resztki makijazu, brud i tyle.
Tonik tez jakis delikatny(ja mam garnier Skóra Wrazliwa, ale super jest tez garnier Podstawa Pielegnacji zielony), używałam tez kilku z ziaji i tez fajne za śmieszne pieniadze.
Wg. mnie najwazniejszy jest dobry krem- używam od dwoch tygodni tego Iwostin Purritin- i suer efekty, drobne wypryski znikaja, buzia sie wyrównuje, grudki znikaja, pory zwężaja.. i nie wysusza nic a nic co jest dla mnie ważne
podobno dobra jest też cała seria Oceanic AA Therapy Trądzik, delikatna.
Ja mam z tej serii rem nawilżajacy na noc(ale używam go na dzien, po na noc Iwostin) i lubię go bardzo

Poza tym maseczki-uwieeelbiam, moglabym je sobie robic codzienie
Ale sie rozpisałam- ale chetnie w czyms pomoge, jesli bede umiała i bedziesz chciała


Red, to smacznej kawki
czyli z tego co czytam powinnam pozostać wierna kremowi na noc Iwostinu
cashmere20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:53   #4052
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Pokaż wiadomość
Kasieńko ten makijaż jest po prostu super!! Niesamowicie mnie zaskoczył, pierwszy raz widziałam coś takiego. No ach i och po porstu. Czemu ja się nie umiem tak malować!! Przez Ciebie nachodzi mnie ochota w końcu usiąść i nauczyć się
Ten jest najprostszy z tych wklejanych tutaj przeze mnie. wcześniej pisałam jak go zrobić wiec do dzieła
Suknia wniskując z opisu musi być swietna!! Dobrze, że to niedługo to nam pokażesz Twoją- oryginalną
Może sie pokaże jak będziecie grzeczne



Dziś naszło mnie rozmyślanie nad sensem mojego życia w UK. Wydaje mi się, że sobie tu życie marnuje Czy dla pieniędzy warto jest poświęcać swoją młodość?? Co mi po takim standardzie życia kiedy ja tu tak na prawdę znajomych nie mam (jacyś tam są ale rzadko się widujemy),całe dnie pracuje, do domu przychodze tylko spać? Ciuchy to mam tylko na weekendy bo w pracy mam firmowe ubranie? Myślę, że po powrocie z urlopu biore się ostro za oszczędzanie (teraz kupuję ubrania z myślą o wizycie w PL ale jak wrócę to po co?) posiedzę tu jeszcze rok żeby odłożyć na fajne autko i na operacje nosa (na szczęscie okazało się że na tym moim zadupiu są dwie kliniki więc nawet nie będe musiała lecić do londynu czy gdzieś) i wracam do Polski. Będzie pewnie biednie (bo chce wybrać się na studia) i ciężko (mama nie chce wracać do PL) ale ja napracować się będe miała jeszcze czas, teraz powinnam poświęcić czas na naukę i na zabawę a nie na zapie**dziel od rana do nocy za kasę którą i tak wydaję na ciuchy które leżą :/ Poza tym ja serce zostawiłam w Polsce Ja tęsknie za miejscami, nie wiem czy to rozumiecie. Za miejscami jak za osobą jestem taka rozdarta. Boję się ponownego rozstania z mamą (ona MUSIAŁA wyjechać do UK wcześniej niż ja, ja musiałam skończyć szkołę i byłam w Polsce sama bo taty nie mam) ale staram się sobie wytłumczyć, że skoro ona nie chce wracać to trzeba bo ja zmarnuję te lata które powinnam poświęcić na naukę przedewszystkim. Nie wiem czy to klarowne co wypisywałam ale mam nadzieje, że zrozumiecie. Takie moje boleści ale to mnie bardzo męczy
Martynka jak ja ciebie strasznie rozumiem. Ja do IE wyjechałam do TZ. Rzuciłam bardzo dobrą pracę - w banku, przyjaciół i rodzinę. Też mam tutaj lepszy standard życia ale tesknie za Polską. Za krajem w którym nie bedę obca. I też nie wiem czy dobrze robię będąc tutaj...
Ale Martysiu jak przyszedł taki dzień że prawie zmuszeni byliśmy wracać to już mi sie Polski odechciało, nie chciałam powrotu wiec może Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma...

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
ja miałam identycznie tyle że był starszy, ja nie wyglądałam na 17 a i tak pognałam wtedy do innego.
Zaczęliśmy tak na poważnie być ze soba jakoś 8miesięcy po poznaniu się. Wcześniej fajnie mi się z nim pisało na gg, nawet mu się żaliłam jakie to świnie z facetów, bo w tym czasie 2kolesi mnie zawiodło totalnie. A on mnie pocieszał. Miałam go za przyjaciela, on mnie z przyjaciółke... i też po wspólnym wypadzie mówilismy że jesteśmy tylko przyjaciółmi mimo że było buzi i za rączki itp. Ale jak mnie odwiózł do domu, to się juz na dobre zaczęło i nie było mowy o tym żeby się nie spotykać
heh aż za nim zatęskniłam teraz, ale w niedziele będzie u mnie......


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wstałam po 7, w sumie to nawet nie wiem po co, skoro i tak siedze w domu, wypiłam herbatke z rodzicami, teraz zjadłam śniadanko i wypiłam pokrzywke. Pora na kawe??


Ja własnie sie za kawkę zabieram

Kasiu, ze mnie żadna agentka, co prawda bylam młoda ale od 14do prawie 17roku życia, faceci mnie juz interesowali a byłam wolna, to sie cieszyłam życiem
No i na początku znajomosci z TŻtem, jeszcze miałam fiubździu w głowce i troche narozrabiałam
Ale teraz we wrześniu skoncze 20lat a z TŻtem bede 3 lata i juz nie odczuwam potrzeby szalenstw takich jak kiedys, teraz z nim szaleje

mam znajome, które twierdzą, że powinnismy zerwać, poszukac kogos innego- bo oboje jestesmy swoimi 1 partnerami seksualnymi.
Totalna bzdura-kocham faceta, ale zerwe z nim, bo z nikim innym sie nie przespałam?

Szkoda słów na komentarze słów tych znajomych
Cytat:
Napisane przez cashmere20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie używacie kosmetyki na wypryski? co polecacie?? bo mi się wszystkie pokończyły, a ostatnio coś mi więcej niespodzianek wychodzi na twarzy
Ja polecam garnier 3 w 1 używany jako maseczka. Na serio to dobry kosmetyk!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość


Moj tez..
I sie staro czuje przy jego znajomych

Mój ma samych starszych znajomych - nawet starszych ode mnie
Cytat:
Napisane przez <<livia>> Pokaż wiadomość
Hej


tylkokasia-wszystko przed Toba.Jak na poczatki to naprawde masz extra telent!Moze kiedys sie zdecydujesz na jakies szkolenie(tego oczywiscie Ci zycze)..Mysle ,ze jak siebie tak pieknie malujesz to i na kims tez bys wyczarowala super makijaz

Dziękuję Kochana
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:57   #4053
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Livia- ciacha brak, ale nie można sie tylko objadać

I też mam taaaaka liste kosmetyków,że boje sie patrzec.
ALe jakos najbardziej ufam Waszym poradom ostatnio

Iwostin to dobry krem,naprawde.
Garnier 3w1 kiedys tez mialam i uzywalam codziennie-dobre efekty dawał. Wiec pewnie jako maseczka tez

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2009-05-07 o 11:09
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:04   #4054
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

oo;p narobiłyście mi ochoty na kawe!! zaraz sobie zrobie

wróciłam z matury, z niemca.

ale sie naprodukowałyście przez ten czas;p

co do męzczyzn to mój obecny...jest o 8 lat ode mnie starszy to mój pierwszy taki związek-z taką różnica wieku, ale nie przeszkadza mi to, zresztą nie wygląda na tyle, dla mnie liczy się to, jaki jest, a jest bardzo troskliwy i czuły

jesteśmy ze sobą od niedawna w sumie..jakiś miesiąc i pare dni;p

ale bede liczyc dokladniej w latach hehe;D

ide po ta kawe!
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:06   #4055
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

i jak maturka z niemieckiego?
w zeszłym roku pisalam i była łatwa dla mnie

Ja raz miałam rozpad zwiazku z TŻtem, jakis czas nie bylismy razem i mialam szybki,ale intensywny romans z 30latkiem-roznicy wieku nie odczułam w żaden sosob, z 2 strony widze,że moj 21 letni TŻ niczym tamtemu nie odbiega!

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2009-05-07 o 11:08
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:11   #4056
<<livia>>
Rozeznanie
 
Avatar <<livia>>
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 820
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Livia- cicha brak, ale nie można sie tylko objadać

I też mam taaaaka liste kosmetyków,że boje sie patrzec.
ALe jakos najbardziej ufam Waszym poradom ostatnio

Iwostin to dobry krem,naprawde.
Garnier 3w1 kiedys tez mialam i uzywalam codziennie-dobre efekty dawał. Wiec pewnie jako maseczka tez
Eh,ja jestem zdania,ze zycie za krotkie by sobie przyjemnosci odmawiac
Dzis dzien wolny ,wiec zaraz lece buzke peelingowac,maseczkowac itd.
Kasiu nie masz za co dziekowacbo to najszczersza prawda

Wyczytalam,ze na wizazu maja pojawic sie nowe emotikonyfajnie
__________________


<<Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach>>






<<livia>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:15   #4057
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Też jestem tego zdania, dlatego wczoraj zjadłam paczke chipsow.. sama

Ja wczoraj buzke peelingowalam, oczyszczalam maseczkami, dziś ją nawilzam-z rana nalozylam maseczke nawilzajaca

Mam wściekle czerwone pazurki - TŻ sie ucieszy

Czesto peelingujecie buzke? WOlicie mocniejsze czy delikatne peelingi? Bo ja uwielbiam mocne ścieraki i żadna kobieta w moim otoczeniu mnie nie rozumie, wszystkie wola albo delikatne, albo najlepiej enzymatyczne.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 11:22   #4058
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Renatko - a mozesz mi polecic jakas fajna maseczka nawilzajaca?? Ostatnio o jakis pisalas, ale ja juz nie pamietam Chyba cos z kolastyny bylo.. kupilabym sobie z checia jakas

Co do peelingow to.. ja chyba nie lubie, nie wiem.. czasami mam wrazenie ze mi peelingach wyskakuja mi jakies niespodzianki :/ ostatnio robilam peeling chusteczka peelingujaca
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:22   #4059
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Ja tez wole takie porzadne peelingi bo wtdy czuje ze faktycznie cos dzialaja a robie tak 2-3 razy w tyg
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:27   #4060
<<livia>>
Rozeznanie
 
Avatar <<livia>>
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 820
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość


Czesto peelingujecie buzke? WOlicie mocniejsze czy delikatne peelingi? Bo ja uwielbiam mocne ścieraki i żadna kobieta w moim otoczeniu mnie nie rozumie, wszystkie wola albo delikatne, albo najlepiej enzymatyczne.
Ja wole te delikatniesze..tj.moja skora,tylko na takie mi pozwala.
Peelinguje raz w tygodniu.
__________________


<<Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach>>






<<livia>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:28   #4061
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Ja peelingi tez coraz rzadziej, maks. raz na tydzien.
Czytałam,że skora po peelingu odbudowuje sie dopiero po 28dniach! omg:P

Maseczka nawilzajaca
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...odraznien.html
ta najczesniej kupuje, bo wiem,że mnie nie zapycha, nawilża, łągodzi podraznienia.
Ale nie nailża jakos mega, suche cera moga chciec wiecej, moje skora az tak duzo nawilzenia nie potrzebuje.

a chce wyprobowac tą:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-winogron.html
dam znac jak wyprobuje na pewno

ckin2u czym Ty nawilzasz twarz, bo pisalas kiedys,że nie masz nic sprawdzonego,ulubionego, szukasz ciagle, ale chyba czyms nawilzasz?
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 11:33   #4062
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Renatko, ja Ci na poprzedniej stronie proponowalam krem ktory ponoc nie zapycha spradzwilas jego sklad?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessicaburciaga2xc.jpg (74,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img_37_12285_7.jpg (38,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_ddca74e43a8fe32592f727c34440e391.jpg (35,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VividParty-33.jpg (46,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2695271421_ff17d0fd6e.jpg (30,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red-carpet-vixen.jpg (29,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e-interview_512x701.jpg (52,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dds-on-kk.jpg (26,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg looking-for-two-men.jpg (52,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurvy-body.jpg (38,9 KB, 19 załadowań)
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:34   #4063
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Renastko - Dziekuje
Ja uzywam kremu Nivea - Aqua cos tam.. lubie go bo fajnie dziala na moja buzie ale nie nawilza tak jakos super swietnie..
Kupilam tez czerwonego ganiera ale czytajac sklad troche sie przestraszylam i boje sie uzyc

Mam szare mydelko, mama mi kupila "pachnie" okropnie :P Teraz tylko kupie jakis tonik toniki nie zapychaja, prawda? :PP Zobacze chyba cos z ziaji, boo taanie a podobno dobre
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:34   #4064
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-winogron.html ja tą właśnie dzisiaj kupiłam i pewnie przetestuję na dniach to dam znać
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:34   #4065
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

ta garniera mam.. ale jak dla mnie to nie fajna
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:35   #4066
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Też jestem tego zdania, dlatego wczoraj zjadłam paczke chipsow.. sama

Ja wczoraj buzke peelingowalam, oczyszczalam maseczkami, dziś ją nawilzam-z rana nalozylam maseczke nawilzajaca

Mam wściekle czerwone pazurki - TŻ sie ucieszy

Czesto peelingujecie buzke? WOlicie mocniejsze czy delikatne peelingi? Bo ja uwielbiam mocne ścieraki i żadna kobieta w moim otoczeniu mnie nie rozumie, wszystkie wola albo delikatne, albo najlepiej enzymatyczne.
ja lubie mocne moja skóra też mam z avonu taki fajny, jeszcze przyjemnie chłodzi dla mnie bomba stosuję go na nos czoło i brodę bo tam mam największy kłopot.
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Renatko - ten tonik http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4846& recenzja=311952 ? hm ja nie uzywam zadnego toniku.. ale moze czas najwyzszy zakupic.
właśnie, mi się mój skonczył i teraz chce garniera kupić - polecicie go czy raczej nie?
Aha ten ivostin miałam, fajny krem

mama dziś na obiad frytki robi, oj czemu no czemu
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:38   #4067
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Ja muszę używać enzymatycznych peelingów bo po tych ziarnistych twarz mnie strasznie piecze i wydaje się być podrażniona. Z mechanicznych p. stosowałam St. Ives Morelowy.A teraz stosuję enzymatyczny Eris. Jakie jeszcze polecacie enzymatyczne??
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:40   #4068
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

ja enzymatyczny z ziaji polecam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ymatyczny.html
u mnie się sprawdził na policzkach bo nawilża mi nawet buźkę i nie podrażnia.

a maseczkę tą miałam też - super jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-zielona.html
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:43   #4069
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Tygrryska, o Humektanie już daaawno czytałam na biochemi,że jednak cery bardzo na to podatne zapycha..

ckin2u, ja mam alergiczną skórę na ciele, bardzo wrazliwa, czesto musze sie leczyc u dermatologa masciami, tabletkami
ZAWSZE wtedy kazała mi uzywac do mycia sie tylko szarego mydła a balsamowac czyms delikatnym, dla dzieci, polecała oliwke Hipp i sprawdzała sie. Robiłam jak kazała,zeby sie tego pozbyc- pomagało wiec mysle,ze powinno pomoc

a co do toników -moze zapchac, te do cer suchych maja w sobie zapychacze, a tonik zostaje na buzi niezmywany.
Ale ogórkowy z ziaji jest najlepszy (wyprobowałam Tintin,Nuno,ogórkowy,Nagi etkowy i Calma)-jak kiedys bede kupowac to tylko ogórkowy.

kasiaaczek maseczke oczyszczajaca Garniera uwielbiam, wiec jak przetestujesz tą to daj znac, prosze
Czemu ich nie robią w tubkach?!

RedApple o peelingach Avonu słyszałam dobre rzeczy
a czemu chcesz zmienić tonik? jaki?

Ja używałam kilka butelek tego zielonego Garniera i jest w porzadku
ALE! szukajcie go w tesco, u mnie w tesco cała ta seria(mleczko,żel,tonik-ale każde z osobna) jest po 10zł. W drogeriach kupowałam zawsze drozej.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2009-05-07 o 11:45
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 11:56   #4070
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

a ten ogorkowy to nie rozjasnia?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:58   #4071
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Rozjaśnia, ale nie jakoś drastycznie, ja go lubiłam i może po tym garniera do skóry wrażliwej wroce do niego, bo nie widze roznice-po co przepłacac?
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:05   #4072
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Zyskowa zrobiłam makijaż w tym stylu co prosiłaś
Nie wiem czy wyszedł podobny - oceńcie same.
Co do stepa to polecam wzorować sie na tym - wszystko jest ładnie pokazane (wystarczy mniej ostro zakończyć zewnętrzny kącik i użyć kolorów jakie nam odpowiadają)

http://www.snobka.pl/artykul/5121/ma...alowy_dla_lata

Ja użyłam czarnego cienia oraz białego i beżowego oraz pudru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makijaz-kocie-oczy-6.jpg (61,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (18,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (25,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (18,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (21,6 KB, 19 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:07   #4073
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Kasiu, Ty nawet nie myśl o tym,że mógłby Cie ktoś inny na Twoj ślub malowac! Robisz to tak pięknie,że sama bym sie w twoje rece oddała na mój Ślub(tzn. nie wiem kiedy).
Świetnie!
Aż mam ochote sie uczyc malowac cieniami!
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:08   #4074
novocaine870
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 983
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość

Mylyscie kiedys buzie szarym mydlem? :P podobno super efekty..
Myłam, ale strasznie wysuszał skórę. Natomiast moja siostra myje twarz szarym mydłem i jest ok- zresztą czym by nie umyła cerę ma ok.

Humektan miałam i niezadowolił mnie nawet w najmniejszym stopniu... ale sprawdził się jako krem łagodzący po depilacji

Co do peelingów..... używam effeclar k, więc w moim przypadku peeling enzymatyczny z BU jest wystarczający


http://koneser.interia.pl/galerie/hi...,1019899,1,522

Edytowane przez novocaine870
Czas edycji: 2009-05-07 o 12:28
novocaine870 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:10   #4075
<<livia>>
Rozeznanie
 
Avatar <<livia>>
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 820
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

tylkokasia(ja Ci tu na slodze..)pieknie!
Ten makijaz bardzo podkresla kolor Twoich oczuPewnie przez ta czern.Brawo
__________________


<<Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach>>






<<livia>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:17   #4076
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Kasiu, Ty nawet nie myśl o tym,że mógłby Cie ktoś inny na Twoj ślub malowac! Robisz to tak pięknie,że sama bym sie w twoje rece oddała na mój Ślub(tzn. nie wiem kiedy).
Świetnie!
Aż mam ochote sie uczyc malowac cieniami!
Dziękuję Renatko
A co do malowania to głównie się boję o to że mi spłynie. O oczy tak bardzo się nie boję bo już jakąś wizje mam i na bazie artdeco trzyma sie wszystko wiele godzin.
Ale nadal nie mam idealnej bazy pod podkład i podkładu. Panstik u mnie po kilku godzinach mega sie świeci. Wszystkie matujące mnie z kolei wysuszają i podkreślają skórki.
Zamówiłam kolejny podkład - wodoodporny z avonu ( w katalogu jest napisane że to połączenie podkładu z bazą). Miałam go już kiedyś i pamiętam że fajnie krył i długo sie trzymał no ale teraz jest ulepszony i nie wiem jaki będzie.
Muszę jeszcze kupić fixator aby ewentualny makijaż utrwalić.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez <<livia>> Pokaż wiadomość
tylkokasia(ja Ci tu na slodze..)pieknie!
Ten makijaz bardzo podkresla kolor Twoich oczuPewnie przez ta czern.Brawo

A ja się w nim źle czuję - właśnie lecę go zmyć. Nie leży mi takie ciemne załamanie poprowadzone aż do zewnętrznego kącika. I dół też dla mnie za ciężki. No ale ja nie mam doświadczenia z takimi mocnymi makijażami to może dlatego mi nie leży.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:17   #4077
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Rozumiem,że chodzi o trwałosc..
A może spróbuj profesjonalnych kosmetyków? Takich używanych w telewizji, ogolnie za kamerami?
I fixator. Coś na pewno wymyslisz!

A jaki masz zamysł na ślubny mejkap?
próbowałas juz?


a ja takie ciezkie i ciemne makijaze lubie.
Znaczy ja na codzień tylko obrysowuje oko czarną kredką, eyliner i ewentualnie brazowy cien, ale mam ciemna oprawe oczu, dlatego to sie wydaje mocn mejkap chyba.
W Twoim na codzień bym chodziła, pewnie tylko bym mniej białego dała

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2009-05-07 o 12:19
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:23   #4078
tequilla.sunrise
Zadomowienie
 
Avatar tequilla.sunrise
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 736
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

witam się dziewczyny
i uciekam z Tż na małe zakupy
ale sie chmurzy nie wiem czy zaraz nie lunie, muszę coś z kapturem ubrać
nadrobię jak wrócę bo troche popisałyscie
__________________
_________________________ ___
odchudzanie z WP i zdrowe odżywianie
było: 48kg
jest: 50kg
będzie: 48kg (wracamy do starej wagi)
wzrost: 168cm

tequilla.sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:24   #4079
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość

kasiaaczek maseczke oczyszczajaca Garniera uwielbiam, wiec jak przetestujesz tą to daj znac, prosze
Czemu ich nie robią w tubkach?!
No właśnie, powinni robić Ta oczyszczającą też uwielbiam

Tylkokasia świetny makijaż
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:28   #4080
<<livia>>
Rozeznanie
 
Avatar <<livia>>
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 820
Dot.: Wielbicielki Piękna część 2.

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość


A ja się w nim źle czuję - właśnie lecę go zmyć. Nie leży mi takie ciemne załamanie poprowadzone aż do zewnętrznego kącika. I dół też dla mnie za ciężki. No ale ja nie mam doświadczenia z takimi mocnymi makijażami to może dlatego mi nie leży.
Rozumiem,bo makijaz nalezy do wieczorowych raczejZ tym fixatorem dobry pomysl.A jaki makijaz chcialabys sobie zrobic?jakie kolory itp.?
__________________


<<Piękno jest tym, co czujesz wewnątrz i co odbija się w twoich oczach>>






<<livia>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.