Metamorfoza Izy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 11:34   #1
kritana1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Exclamation

Metamorfoza Izy


Witam,
w związku z tym, że kończę studia i zaczynam niedługo pracę, chciałabym coś w sobie zmienić. Niestety nie wiem, w jakich kolorach mi dobrze, ani co powinnam nosić. Mam 25 lat. Na codzień noszę okulary Pracować planuję w jakimś urzędzie, więc garderobę muszę mieć też dostosowaną do takiej pracy. Największy problem mam z zatuszowaniem dość dużego brzucha :/ Do tego mam szerokie biodra...
Nie wiem też jaki mam typ kolorystyczny. Więc jakby ktoś mógł mi w tym też pomóc... Opalam się szybko i na brązowo. Odcień opalenizny jest raczej przykurzony, szaro-beżowy. Kolor oczu ciemne, brązowe, tęczówka ma ciemniejsze plamki. Oprawa oczu jasna. Piegi raczej w lecie, szaro-brązowe. Co do odcieni cery to nie potrafie tego określić :/ Naturalny kolor włosów to brązowe-mysie, niestety z dość dużą jak na ten wiek ilością siwych włosów. Kolor ust jasny różowy, raczej koralowy.
Dobrze czuję się w kolorze czarnym z wyraźnymi akcentami (czerwony, fiolet), ale też w kolorze oliwkowym. Co do koloru włosów to miałam w kolorze czarnym, brązowym i rudym i we wszystkich kolorach mi do twarzy
Jeśli któraś z Wizażanek mogłaby mi pomóc w ustaleniu w co się ubierać, jak malować i jaka fryzura by mi odpowiadała, to byłabym bardzo wdzięczna. Niedługo będę się wybierać na duże zakupy ubraniowe w związku z pracą

p1000233.jpg

p1000236.jpg

p1000238.jpg

p1000240.jpg
kritana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 12:52   #2
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Metamorfoza Izy

Masz bardzo ładne, delikatne rysy twarzy,więc dobrze by je podkreślił delikatny makijaż. Na pewno róż do policzków wydaje mi się, że w bardziej ciepłej tonacji, by do Ciebie pasował. Dokładnie wytuszować rzęsy, błyszczyk w ciepłym odcieniu np brzoskwini i już będzie pięknie Samej mi trudno określić jakim typem kolorystycznym jesteś, ale myślę, że wiosna.

Myślę, że ładnie byś wyglądała w grzywce na bok i lekko wycieniowanych włosach, bo z tego co widzę chyba masz je cienkie, a to dodało by im puszystości. A co do koloru to ja Cię widzę w jasnych brązach.

I tylko tyle mogę doradzić
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:58   #3
kritana1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza Izy

Dzięki za odpowiedź nigdy nie używałam różu, ale wydaje mi sie to dobrym pomysłem. Mam problem z ustami - nie wiem, jak sprawić, żeby były pełniejsze. Spróbuje z tym błyszczykiem.
Co do włosów to nie są one bardzo cienkie, ale faktycznie je chyba pocieniuje, bo póki co to zapuszczałam i wypadałoby teraz je odpowiednio przyciąć.
A może ktoś mi pomoże z doborem kolorów?
kritana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:35   #4
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Metamorfoza Izy

Jak moge dodać cos od siebie to:

1. Okulary zamieniła bym na soczewki. Jest to wygodniejsze. Makijaz moze byc ostrzejszy. Oczy wydają sie wyrazniejsze. Chyba ze Ty w nich sie dobrze czujesz. Ja nie znosze okularow, zamieniłam je na soczewki i jestem w 1000% bardziej zadowolona i szczesliwsza

2. Masz bardzo ładna twarz, nie potrzebujesz fluidów ani pudrów. Nie masz co maskować .Ja używałą bym na Twoim miejscu rózów albo pudrów brazujących. Nie jestem znawca makijazu ale masz bardzo delikatne rysy twarzy ja bym je wyostrzyła tuszem, na wyjscia mocnym mkijazem oka a na codzienn delikatnym cieniem z palety różów, bezów, złota, do tego szminka w ciut ciemniejszym od naturalnego matowym kolorze, alby efekt na Twoich jasnych ustach nie był zbyt rozmyty, nie uzywała bym błyszczyków transparentnych.

3 . Włosy bym wycieniowała. Pokombinowała bym z fryzura, moze jakaś grzywka na bok np.

http://republika.pl/blog_kz_3529687/...er_fryzura.jpg

4. Co do figury taki zaokrąglony brzuszek swietnie maskują bardzo modne w tym sezonie bluzki nietoperze

http://global.images5.fotosik.pl/152...38ccc4de2f.jpg
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:41   #5
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Metamorfoza Izy

Cytat:
Napisane przez kritana1 Pokaż wiadomość
Mam problem z ustami - nie wiem, jak sprawić, żeby były pełniejsze. Spróbuje z tym błyszczykiem.
Błyszczyk z drobinkami optycznie powiększa usta, można też używać konturówki do ust plus szminka i to naprawdę daje efekt powiększenia oraz kolory-jasne powiększają, ciemne optycznie je zmniejszają, pamiętaj o tym
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:32   #6
basia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza Izy

WŁOSY:powinnaś je skrócić do linii brody i wycieniować oraz grzywka na ukos(tylko nie za krótka),kolor ciemny brąz z jaśniejszymi refleksami.powinnaś przyciemnić brwi
MAKIJAŻ: masz bardzo ładną buzię więc wystarczy Ci delikatny podkład nawilżający do tego odrobina różu. oczy: dobry tusz do rzęs i trochę cienia na powieki , usta: szminka w odcieniu koralowym lub różowym i oczywiście kontórówka.
UBRANIA: powinnaś nosić proste, motywy kwiatowe i pionowe pasy,
tuniki, bluzki w serek( wydłużąja szyję), sukienki do kolan. Unikaj rurek i zbyt obszernych ubrań. wskazane wysokie obcasy.
powinnaś zmienić oprawki.
Mam nadzieję że chociaż troche Ci pomogłam.
basia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:48   #7
malea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza Izy

Cześć IZA!!! w związku z Twoją prośbą przedstawiam Ci to co mi wyszło w PS.
Mam nadzieję, że chociaż częściowo przydadzą Ci się te zdjątka na drodze do nowego wizerunku . Z mojej strony chcę dodać , że:
masz piękne oczy i brwi tylko trzeba je bardziej wydobyć, dlatego zaproponowałam rozpuszczone włosy ( długością i kolorem wydają się zbliżone do Twoich). Mam nadzieję , że w doborze kolorów też coś wyciągniesz z tych przeróbek. Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oliwka.jpg (74,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iza 1.jpg (81,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet.jpg (61,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg turkus.jpg (69,2 KB, 47 załadowań)
__________________
MALEA
malea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 16:01   #8
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: Metamorfoza Izy

Ładnie wyglądasz we wszystkich kolorach i jesteś bardzo ładna, trzeba to tylko podkreślić
Włosy powinny być bardziej puszyste, wtedy twarz nabierze nowego wyrazy, zresztą zobaczysz propozycje w załącznikach( we wszystkich lekki podkład i jasny korektor pod oczy plus pełny makijaż):
a) jasnobrązowy cień do oczu, tusz, kredka
b) ten sam cień co wcześniej, tusz i różowa szminka
c) to co wcześniej, tylko że inny kolor szminki
d) to, co wcześniej
e)to, co wcześniej
f) jasny cień i ciemniejsza szminka
g) to, co wcześniej, tylko że inny cień(niebiesko-fioletowy)- fryz i makijaż na specjalną okazję

Myślę, że w każdej z tych fryzur wyglądasz świetnie Makijaż możesz dobierać według własnych upodobań.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (84,0 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (90,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (90,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (89,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (87,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (79,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (79,4 KB, 39 załadowań)
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:08   #9
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Metamorfoza Izy

podoba mi sie ta http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1240412446 propozycja Kocim
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:38   #10
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Metamorfoza Izy

Hej
Z tego co widzę ładnie wyglądasz w włosach na bok (grzywka na bok, zaczesane na bok). Koryguje to kwadratowy kształt twarzy.
Powinnaś podkreślać oczy cieniami bo 'gubią' się za szybami okularów. I pamiętaj, że na ruchomej części powieki dajemy jasny cień, wyżej i w kącikach oka dokładnie roztarty ciemniejszy, co optycznie powiększy oczka.
Usta mozesz powiększyć malując je błyszczykiem lub obrysowując jasną konturówką trochę za ich linię i malując usta jasną szminką.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:39   #11
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Metamorfoza Izy

Mi też bardzo a poza tą 4 propozycja Kocim jest bardzo fajna.
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 17:32   #12
Cekiny
Zadomowienie
 
Avatar Cekiny
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 288
Dot.: Metamorfoza Izy

Polecam rurki do tego tuniczkę i szeroki pas, wysoki bucik i elegancko
__________________

Cel... ??



W moim portfeliku widnieje od dziś prawo jazdy.


Kocham
Cekiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:46   #13
kritana1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza Izy

Dzięki dziewczyny Nie spodziewałam się tak dużego odzewu
Postaram się wziąść Wasze uwagi do siebie i wrzuce jakieś fotki z tego ci mi wyjdzie. Co do fryzury, to bardzo podoba mi się pierwsza propozycja kocim
kritana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:13   #14
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: Metamorfoza Izy

bardzo ladna z Ciebie dziewczyna najbardziej podoba mi sie 1 propozycja kocim, zdwecydowanie widze Ciebie w grzywce na bok, kolor cieply braz
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:53   #15
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Metamorfoza Izy

Hmm... Jaką ty masz wadę wzroku? Bo ja widzę delikatnego zeza..
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:59   #16
Atiya
Raczkowanie
 
Avatar Atiya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 95
Dot.: Metamorfoza Izy

Wydaje mi się, że bardzo ładnie byłoby Ci we włosach brązowych o rudawym odcieniu. Niestety nie potrafię robic symulacji. Jeżeli chodzi o fryzurę, to bardzo podoba mi się grzywka z pierwszej propozycji kocim.
Do tego makijaż: cienie do oczu w kolorach brązowych i miedzianych, raczej intensywnych, aby podkreślic oko, puder lekko brązujący i koniecznie błyszczyk, jeżeli chcesz by Twoje usta wydawały się pełniejsze.
Jeżeli chodzi o ubrania, to wydaje mi się, że ładnie byłoby Ci w brązach i zieleniach.
Atiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:05   #17
Sylaaa
Raczkowanie
 
Avatar Sylaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Izy

Co do ubioru ... Uważam, że bardzo pasują Ci spódnice ... Ale takie do kolana, trapezowe Do tego jakaś bluzeczka ... Oczywiście butki na obcasiku, żeby nogi wydawały się szczuplejsze ... Sylwetka nabierze lekkości Do tego jakieś delikatne dodatki .
Sylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 23:54   #18
Wołodia
Raczkowanie
 
Avatar Wołodia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Metamorfoza Izy

Brwi podkreslic brazawa kredka i koniecznie malowac oczy! mozna sprobowac cieni, na poczatek w naturalnych kolorach. Skoro chcesz pracowac w urzedzie mysle , ze fajnym pomyslem bylby klasyczny makijaz z kreska na gornej powiece narysowanej eyelinerem. Trzeba troche pocwiczyc, ale warto. Do tego tuszowac dokladnie rzeski i spojrzenie bedzie piekne. Cere masz sliczna wiec mysle , ze bedziesz wygladac bardzo ladnie. Co do fryzurki to tez podoba mi sie 1 propozycja Kocim.
Wołodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:47   #19
kritana1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza Izy

Czy do mojej figury pasują takie ciuchy jak w załącznikach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e75d2bbe4a03d81588c0701bae6466cd.image.280x280.jpg (8,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08-122-2782S.jpg (33,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c_big1604206.jpg (87,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6104282X.jpg (25,0 KB, 7 załadowań)
kritana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 11:45   #20
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Metamorfoza Izy

1. typ kolorystyczny- lato
kolory dla ciebie- waniliowy/cytrynowy, ecri, szafirowy, pudrowy róż, szary, zielony jabłuszko, wiśniowy, srebrny, fioletowy przyduszony
unikaj bieli i czerni
2. oczy podkreślaj grafitowym tuszem i kredką, do cieni używaj wszystkich kolorów jakie tylko chcesz- pod kolor stroju i dodawaj zawsze szary
3. nie wiem co zrobić z włosami, masz dosyć żadkie, przydało by się dodać im objętości żeby zrównoważyć proporcje okrągłej buzi, nie kombinowałabym tutaj ze zmianą koloru, może trwała by coś dała, włosy powinny ci lekko opadać na policzki
4. szerokie biodra- unikaj szlufek, odstających kieszeni w okolicach bioder, unikaj też geometrycznych duży wzorów, jak już wybieraj te z malutkimi wzorkami, spódnice długości do kolan rozkloszowane na dole, albo ołówkowe, odsłaniaj nogi!!!
5. noś tuniki długości za pośladki, takie do połowy podkreślą jeszcze szerokie biodra, unikaj gumek w pasie,
6. na góre wybieraj jasne w porównaniu z dołem ubrania np. pudrowy róż na górę, brąz na dół
7. podkreślaj talię, najlepiej wysoko pod biustem, do bluzek luźnych od biustu na dół, zakryjesz bruszek i uwydatnisz talię, pasek musi być ciemniejszy od reszty ubrania...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kritana1 Pokaż wiadomość
Czy do mojej figury pasują takie ciuchy jak w załącznikach?
szara bluzka super bardzo będzie ci pasować, ta czarna również aczkolwiek wybrałabym dla ciebie inny kolor
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:19   #21
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Metamorfoza Izy

1. Brwi - są widać niesforne i rosną jak chcą - wybrałabym sie do kosmetyczki aby je wyregulowała i hennę zrobiła.
2. Makijaż - brązy i kolory ziemi. Do tego dobry tusz który pogrubi rzęsy. Bronzer/róż koniecznie do modelowania buzi i dobry podkład aby makijaż trzymał się w pracy cały dzień
3. fryzura - moim zdaniem ładnie Ci w cieplych odcieniach brązów i w jasnych refleksach. Stanowczo lepiej Ci z grzywką lub z włosami zebranymi na jedna strone (przedziałek na środku Ci nie służy tak jak zupełnie prosta grzywka).
4. Ubrania - możesz wzorować sie troche na Jennifer Hudson - ona tez musi maskowac brzyszek i biodra.
Nie noś bluzek, które odsłaniają brzuch, ciasnych spodni, materiałów z lycrą, spódnic na gumkę lub marszczonych w pasie oraz grubych tkaninach z wyraźnymi aplikacjami.

Nie nos golfów i dekoldów w łódke, za to okrągłe i w szpic są dla Ciebie. Bluzki nie powiny miec falban ani dodatkowych ozdób.

Spódnice i sukienki o kształcie litery A (za kolano) gdyż o wyrówna proporcje sylwetki.
Spodnie proste lub nieco rozszerzane z kantem, który wysmukli sylwetkę.
Aby podkreslic talie koniecznie pasek w pasie - ale nie za wąski. Dłógie kolczyki wysmuklą twarz. Dyża torebka, buty na masywniejszym obcasie, długie ozdoby na szyje.
Na chłodniejsze dni trencz, płaszcz do kolana wiązany w pasie.

na ostatnim zdjeciu sukienki masujące brzuszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9f6fabe9c63c75457ea3be9121ef2577_64841935.jpg (100,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9f6fabe9c63c75457ea3be9121ef2577_64842096.jpg (91,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9f6fabe9c63c75457ea3be9121ef2577_64841606.jpg (85,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9f6fabe9c63c75457ea3be9121ef2577_64842075.jpg (90,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9f6fabe9c63c75457ea3be9121ef2577_64818861.jpg (71,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9f6fabe9c63c75457ea3be9121ef2577_64842027.jpg (83,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer_hudson_1.jpg (33,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer_hudson_1699002.jpg (20,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JenniferHudsonSATC.jpg (20,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango_brzuch3.jpg (30,7 KB, 15 załadowań)
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:24   #22
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Metamorfoza Izy

A co powiesz na taką metamorfoze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg izaa1.jpg (16,4 KB, 24 załadowań)
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:45   #23
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Metamorfoza Izy

mi sie wydaje że kolor za ciemny ale grzywka ok
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:17   #24
kritana1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza Izy

Dzięki dziewczyny Dziś uświadomiłam sobie, że muszę wynienić swoją garderobę, bo jak już coś ma dobry fason, to nie ten kolor Wasze propozycje i sugestie bardzo mi się podobają i jak tylko finanse pozwolą to jadę na zakupy

Piszecie o podkreśleniu brwi. Ja jestem w trakcie zmiany ich kształtu (miałam bardzo cienkie i przestały mi się podobać), więc muszę je troszkę zapuścić. Ale chciałabym wiedzieć, czym je podkreślać - kredką czy cieniem? W jakim kolorze, żeby nie były zbyt ciemne? Henna odpada, bo kiedyś miałam po niej silną reakcję alergiczną

Może któraś też mi podpowie, jak kupować róże i błyszczyki lekko koloryzujące, żeby dobrać odpowiedni odcień?
kritana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:09   #25
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: Metamorfoza Izy

Cytat:
Napisane przez kritana1 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Dziś uświadomiłam sobie, że muszę wynienić swoją garderobę, bo jak już coś ma dobry fason, to nie ten kolor Wasze propozycje i sugestie bardzo mi się podobają i jak tylko finanse pozwolą to jadę na zakupy

Piszecie o podkreśleniu brwi. Ja jestem w trakcie zmiany ich kształtu (miałam bardzo cienkie i przestały mi się podobać), więc muszę je troszkę zapuścić. Ale chciałabym wiedzieć, czym je podkreślać - kredką czy cieniem? W jakim kolorze, żeby nie były zbyt ciemne? Henna odpada, bo kiedyś miałam po niej silną reakcję alergiczną

Może któraś też mi podpowie, jak kupować róże i błyszczyki lekko koloryzujące, żeby dobrać odpowiedni odcień?
nie musisz wszystkiego wymieniać, zwłaszcza tych ubrań w których masz dobry fason wystarczy to dobrze połączyć, np. masz żakiet w kolorze oliwkowym, ubierz pod spód koszulę, bluzkę w kolorze twojego koloru np. ecri... twoje kolory staraj się mieć przy ciele, przy twarzy, reszte dobieraj odpowiednio np. przeciwności -biały, czarny; brąz ecri, żółty czarny; różowy czarny, jakiś kolor wychodzi z dwóch takich- żółty, czerwony (wychodzi pomarańczowy), albo żółty połącz z niebieskim (wychodzi zielony), połączenia z szarym- mocny róż, czysty niebieski, intensyny żółty...

brwi pogrubiaj kopeczkami kredki, najlepiej pod kolor brwi
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.