Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 14:44   #691
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

moje drogie, musze wybrac lekarza rodzinnego z polikliniki na spokojnej ale kompletnie nie wiem kto tam pracuje i kogo wybrac.... do tego dochodzi jeszcze pielegniarka i polozna.... jesli ktoras tam nalezy lub slyszala co nieco o lekarzach i pielegniarkach to bardzo prosze o opinie kiedys pisalyscie o dr Kasprzak (?) ale juz tam nie pracuje od 2 lat
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:59   #692
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
moje drogie, musze wybrac lekarza rodzinnego z polikliniki na spokojnej ale kompletnie nie wiem kto tam pracuje i kogo wybrac.... do tego dochodzi jeszcze pielegniarka i polozna.... jesli ktoras tam nalezy lub slyszala co nieco o lekarzach i pielegniarkach to bardzo prosze o opinie kiedys pisalyscie o dr Kasprzak (?) ale juz tam nie pracuje od 2 lat
Ja niestety z tą polikliniką niewiele mam wspólnego, ale zawsze jak szukam lekarza, to przeczesuje najpierw lubelskie forum zdrowie na gazecie http://forum.gazeta.pl/forum/f,776,Z..._Lublinie.html Może tam coś znajdziesz?
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 15:10   #693
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Wiecie gdzie można tanio kupić koperty bąbelkowe?
Może znacie ceny tych kopert na poczcie głównej?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:33   #694
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez melodyP Pokaż wiadomość
Wiecie gdzie można tanio kupić koperty bąbelkowe?
Może znacie ceny tych kopert na poczcie głównej?
Nie wiem ile na głownej, ja kiedyś widzialam w takim sklepie papierniczym na końcu Lubartowskiej w stronę Olimpu, tam byly taniej niż na poczcie.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:25   #695
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
moje drogie, musze wybrac lekarza rodzinnego z polikliniki na spokojnej ale kompletnie nie wiem kto tam pracuje i kogo wybrac.... do tego dochodzi jeszcze pielegniarka i polozna.... jesli ktoras tam nalezy lub slyszala co nieco o lekarzach i pielegniarkach to bardzo prosze o opinie kiedys pisalyscie o dr Kasprzak (?) ale juz tam nie pracuje od 2 lat

dr Sieńko lub dr Kaczorowska-Zdunek.
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 21:25   #696
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

wiecie może, gdzie można zmniejszyć pierścionki srebrne? i w jakich cenach?
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:22   #697
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Nie wiem ile na głownej, ja kiedyś widzialam w takim sklepie papierniczym na końcu Lubartowskiej w stronę Olimpu, tam byly taniej niż na poczcie.
dzięki
a w którym dokładnie miejscu? tak mniej więcej na przeciwko szpitala?
i może pamiętasz ile kosztowały
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 08:20   #698
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez melodyP Pokaż wiadomość
dzięki
a w którym dokładnie miejscu? tak mniej więcej na przeciwko szpitala?
i może pamiętasz ile kosztowały

ten sklep to dalimex
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 09:24   #699
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

witam wizażanki z Lublina ja też tam niedługo (w październiku) zamieszkam

w związku z tym mam pytanie - znam niewiele osób mieszkających w Lublinie, tym bardziej na stałe i żadna z nich nie jest zorientowana w temacie dlatego pytam tutaj

udało mi się dostać na dziennikarstwo na KUL i UMCS i nie jestem pewna którą z tych uczelni wybrać
byłam przekonana, że UMCS, przynajmniej jeśli chodzi o ten kierunek jest na wyższym poziomie, ale żeby się upewnić zaczęłam przeglądać różne listy rankingowe i tam KUL zajmuje wyższe miejsce
wiem, że takie listy, zwłaszcza bez podziału na kierunki ani wydziały są mało wiarygodne, dlatego chciałabym poznać opinię osób które tam mieszkają, może studiują i mają na ten temat jakieś informacje

będę wdzięczna za wszystkie rady i opinie!
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 09:34   #700
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Powszechnie uważa się, że KUL to kierunki humanistyczne, a UMCS to k. ścisłe...
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 09:59   #701
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

UMCS, nie dowala Ci jakiejs Biblii i 12 egzaminow w kazdej sesji . Wiem z doświadczenia znajomych. Sama jakbym przed takim wyborem stala na pewno wybrałabym UMCS. Ogolnie mam wrazenie, ze ci studiujacy na KULu maja mniej czasu od tych z UMCSu -to takie moje prywatne obserwacje. Chociaz w sumie nie znam nikogo z dziennikarstwa.
Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Powszechnie uważa się, że KUL to kierunki humanistyczne, a UMCS to k. ścisłe...
Z czyms takim to ja się jeszcze nie spotkałam
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 10:08   #702
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Pewnie ze UMCS chyba ze chcesz miec 5 niepotrzebnych Ci w życiu przedmiotów związanych z religią, z którymi możesz mieć największy problem. Na Kulu z tego co wiem strasznie pilnuja zeby student znał dobrze ich "najwazniejsze " przedmioty

PS. Chyba , ze w przyszłości planujesz pracować w jakiejś katolickiej gazecie to wtedy idź na Kul

Edytowane przez 201703061232
Czas edycji: 2009-07-11 o 10:09 Powód: dopisek
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 10:33   #703
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Ja też bym wybrała UMCS
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 10:37   #704
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
UMCS, nie dowala Ci jakiejs Biblii i 12 egzaminow w kazdej sesji . Wiem z doświadczenia znajomych. Sama jakbym przed takim wyborem stala na pewno wybrałabym UMCS. Ogolnie mam wrazenie, ze ci studiujacy na KULu maja mniej czasu od tych z UMCSu -to takie moje prywatne obserwacje. Chociaz w sumie nie znam nikogo z dziennikarstwa.
Muszę się zgodzić. Moi znajomi na KULu również miewali po 12 egzaminów w sesji.
Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Pewnie ze UMCS chyba ze chcesz miec 5 niepotrzebnych Ci w życiu przedmiotów związanych z religią, z którymi możesz mieć największy problem. Na Kulu z tego co wiem strasznie pilnuja zeby student znał dobrze ich "najwazniejsze " przedmioty
Podejrzewam, że to zależy na jakiego wykładowce się trafi, bo od jednej osoby słyszałam, że na takich zajęciach są luźne dyskusje, a egzamin z najważniejszych rzeczy, z kolei druga nie miała tyle problemów ze swoimi przedmiotami kierunkowymi co właśnie z tymi "KULowskimi".
gramma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 10:51   #705
Sara_m7
Rozeznanie
 
Avatar Sara_m7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Düsseldorf
Wiadomości: 552
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
witam wizażanki z Lublina ja też tam niedługo (w październiku) zamieszkam

w związku z tym mam pytanie - znam niewiele osób mieszkających w Lublinie, tym bardziej na stałe i żadna z nich nie jest zorientowana w temacie dlatego pytam tutaj

udało mi się dostać na dziennikarstwo na KUL i UMCS i nie jestem pewna którą z tych uczelni wybrać
byłam przekonana, że UMCS, przynajmniej jeśli chodzi o ten kierunek jest na wyższym poziomie, ale żeby się upewnić zaczęłam przeglądać różne listy rankingowe i tam KUL zajmuje wyższe miejsce
wiem, że takie listy, zwłaszcza bez podziału na kierunki ani wydziały są mało wiarygodne, dlatego chciałabym poznać opinię osób które tam mieszkają, może studiują i mają na ten temat jakieś informacje

będę wdzięczna za wszystkie rady i opinie!

Najlepiej porównaj sobie program obu uczelni, i wybierz tą która ma ciekawsze przedmioty Tj to dziennikarstwo ? http://e.kul.lublin.pl/qlprogram.htm...90&op=2&wid=11
Sara_m7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 11:42   #706
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

dzięki za szybkie odpowiedzi!

no właśnie, znechęca mnie też do KULu to wszystko zwązane z tym, że to uczelnia katolicka (dodatkowe zajęcia, ale i to, że "program" i nauczane treści są mocno dopasowane do stanowiska kościoła (tak przynajmniej słyszałam))
ale stwierdziłam, że jeśli ta uczelnia byłaby dużo lepsza to mogłabym to jakoś przeżyć

ale wolę poświęcić ten czas, który - z mojego punktu widzenia - stracę, ucząc się tych dodatkowych KULowych przedmiotów, choćby na naukę tych przydatnych (albo na co innego w studiowaniu 'równie' ważnego )
(bo praca w katolickiej gazecie to zupełnie nie moje klimaty )
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:45   #707
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
ten sklep to dalimex

http://www.dalimex.pl/index.php - możesz przedzwonić zapytać albo pobrać ich internetowy katalog i sprawdzić w jakiej cenie są te koperty
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 12:56   #708
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
ten sklep to dalimex
Cytat:
Napisane przez wunia83 Pokaż wiadomość
http://www.dalimex.pl/index.php - możesz przedzwonić zapytać albo pobrać ich internetowy katalog i sprawdzić w jakiej cenie są te koperty
dziękuję bardzo, bardzo, bardzo
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:06   #709
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

a ja studiuję i na kulu i na umcsie i zdecydowanie odradzam KUL
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 13:39   #710
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
a ja studiuję i na kulu i na umcsie i zdecydowanie odradzam KUL
Dlaczego ?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 13:48   #711
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

po pierwsze :
1. ilość egzaminów(a co za tym idzie przedmiotów) niespółmierna do ich zawartości merytorycznej ---> innym słowy kilka zajeć o tym samym a ze wszystkie egzaminy
2. kiepska organizacja roku akademickiego - np dwa dni nauki w tygodniu światecznym kiedy reszta uczelni miała wolne
3. uniezależnienie od studenta terminów i form egzaminów - na moim wydziale na umcsie jest taka praktyka, że dzień egzaminu i jego formę ustala się arzem ze studentami
4. przekładanie egzaminu o tydzień wcześniej w ciagu trwania seji - np jest 5 czerwiec egzamin miał być 16 a przekładają na 9
5. bezsensowny termin oddawania indeksów pod groźbą wykreslenia z listy studentów.. załóżmy termin jest 26 czerwiej w piatek moja koleżanka przychodzi w poniedziałek i dowiaduje się, że już jest wykreslona z listy studentów
7. katolicka społeczna nauka koscioła, biblia na której oblewa połowa studentów tak jakby to był najważniejszy przedmiot w toku studiów
6. i najgorsze - katole - czyli bezmyślni młodzi ludzie z klapkami na oczach słuchajacy radia maryja itp itd - żeby była jasność jestem zdeklarowaną katoliczką i Ci lduzie obrażają moją wiarę, a wobec niewierzących ją ośmieszają.

reszty wymieniać nie będę bo to kwestia kontekstu i gustów, ale ogólnie atmosfera kulu jest niesprzyjająca rozwojowi wolnej myśli.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:06   #712
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
po pierwsze :
1. ilość egzaminów(a co za tym idzie przedmiotów) niespółmierna do ich zawartości merytorycznej ---> innym słowy kilka zajeć o tym samym a ze wszystkie egzaminy
2. kiepska organizacja roku akademickiego - np dwa dni nauki w tygodniu światecznym kiedy reszta uczelni miała wolne
3. uniezależnienie od studenta terminów i form egzaminów - na moim wydziale na umcsie jest taka praktyka, że dzień egzaminu i jego formę ustala się arzem ze studentami
4. przekładanie egzaminu o tydzień wcześniej w ciagu trwania seji - np jest 5 czerwiec egzamin miał być 16 a przekładają na 9
5. bezsensowny termin oddawania indeksów pod groźbą wykreslenia z listy studentów.. załóżmy termin jest 26 czerwiej w piatek moja koleżanka przychodzi w poniedziałek i dowiaduje się, że już jest wykreslona z listy studentów
7. katolicka społeczna nauka koscioła, biblia na której oblewa połowa studentów tak jakby to był najważniejszy przedmiot w toku studiów
6. i najgorsze - katole - czyli bezmyślni młodzi ludzie z klapkami na oczach słuchajacy radia maryja itp itd - żeby była jasność jestem zdeklarowaną katoliczką i Ci lduzie obrażają moją wiarę, a wobec niewierzących ją ośmieszają.

reszty wymieniać nie będę bo to kwestia kontekstu i gustów, ale ogólnie atmosfera kulu jest niesprzyjająca rozwojowi wolnej myśli.
Rzeczywiście masakra
W ogole nie kumam tego oddawania indexów, my oddajemy raz do roku i jak się do 19 lub 20 pazdziernika nie odda to mogą skreślić dopiero. A o tym, ze duzo egzaminow, czesto bezsensownych jest, to wiedzialam od znajomych, ktorych na KULu malo zostalo, wszyscy prawie pouciekali

Z minusow moich znajomych, dojazdzanie z miasteczka gdzies na LSMy na zajecia w 15min przerwie .
Troche to dziwne, szczewgolnie jak ma sie dojechać na WF... a i placenie za poprawke chyba 10zł, a za drugą [u nich to juz był warunek] 100zł. Nie wiem, jak z tym na UMCSie jest, ale nikt ze znajomych na nic takiego sie nie zalil, moze poza oczekiwaniem w kolejce do dziekanatu i koczowaniem na kolsuntacje. Mam sporo znajomych na U. i sa zadowoleni. Na KULu nikt z blizszych mi znajomych nie zostal, niektorzy po prostu nie dali rady, inni mysleli, ze jak pojda na filozofie przyrody nieozywionej to nic nie beda robic, a tu zonk, chemia, fizyka, biblia....

Ja tam byłam raz [na KULu]-w tym gł. budynku, zostałam skutecznie "odstraszona" skutecznie raz na zawsze.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2009-07-11 o 14:22
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:18   #713
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

hehe a noooo jasne my kończyliśmy o 16.30 zajecia a wf na węglinie o... 16.35 hah taki żarcik :/
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 14:53   #714
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez porcelain Pokaż wiadomość
no właśnie, znechęca mnie też do KULu to wszystko zwązane z tym, że to uczelnia katolicka (dodatkowe zajęcia, ale i to, że "program" i nauczane treści są mocno dopasowane do stanowiska kościoła (tak przynajmniej słyszałam))
Nie wiem jak jest teraz, ale dla przykładu kilka lat temu podczas gdy na anglistyce UMCS były przedmioty "Historia Wielkiej Brytanii" i "Historia USA", to na anglistyce KUL w ich miejscu był przedmiot "Historia Kościoła Katolickiego w krajach anglosaskich"
gramma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:15   #715
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

strasznie wam dziękuję dziewczyny
uratowałyście mnie przed KULem

a tak serio, prawdopodobnie (chociaż nie na pewno) wybrałabym UMCS, ale pewnie i tak cały czas (tak już mam ) zastanawiałabym się czy napewno dobrze wybrałam i miałabym wątpliwości, teraz jestem zdecydowana na 100 % bardzo mi pomogłyście
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 20:34   #716
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Ja jestem straszny ciemniak i chcialam sie was zapytać czy skup euro różni sie w poszczegolnych kantorach? jesli tak to gdzie najlepiej wymienić euro na zlotowki??
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:45   #717
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Ja jestem straszny ciemniak i chcialam sie was zapytać czy skup euro różni sie w poszczegolnych kantorach? jesli tak to gdzie najlepiej wymienić euro na zlotowki??
Tak musisz przejść się po kantorach i zobaczyć, gdzie najkorzystniej dla Ciebie będzie wymienić. Zazwyczaj różnice nie są jakieś ogromne, ale zawsze lepiej mieć choć troszkę więcej ( co by na lizaka zostało)
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 22:19   #718
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

dziewczyny może ktoraś z Was chodziła na zajęcia jogi na Peowiaków
http://www.joga.lublin.pl/
jak wrażenia po cwiczeniach itd.??
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 23:03   #719
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Tak musisz przejść się po kantorach i zobaczyć, gdzie najkorzystniej dla Ciebie będzie wymienić. Zazwyczaj różnice nie są jakieś ogromne, ale zawsze lepiej mieć choć troszkę więcej ( co by na lizaka zostało)
He, no tak też mi sie wydawało. Myślałam, że moze ktoś ostatnio wymieniał czy cu i wie bo moj Tż jest taki ze mu sie nie chce łazić i pojdzie do pierwszego lepszego, a ja bym chciala mu polecić tego najlepszego
Jakby ktoś mial jakies inf to poprosze

A i jeszcze gdzie są jakieś sklepy dla plastyków?
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 23:20   #720
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Lublin-gdzie kupię, znajdę, załatwię etc- zbiorczy cz. III

na kołątaja - boczna krakowskiego - skręć zaraz za mcdonaldem idąc od ratusza i po lewej stronie w pierwszej bramie.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.