Do Szefa: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 17:42   #31
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Mi osobiscie nie przeszkadza jesli ktos zaklada po raz 100 watek ktory juz byl, ale przynajmiej moglaby taka osoba nie pisac "szukalam/em i nie znalazlam/em " i zaklada nowy watek na forum Technicznym pytajac np:. jaka fryzura mi pasuje nie ma znaczenia czy jej ktos odpowie czy nie i tak nie znajdzie wlasnego watku aby zobaczyc odpowiedz tym bardziej po jego przeniesieniu na odpowiednie forum jak zniknie przekierowanie

Ja takie watki z informacja "szukalam.... " przenosze bez przekierowania to taka mala kara


aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:51   #32
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Question Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
Powiedz jakie masz pytania to pomożemy
Dziękuję i już pytam
1. Wiem, że nie można edytować swoich postów, ale co zrobić w sytuacji, gdy zapomniałyśmy dopisać jakiejś myśli, a już "wysłałyśmy" odpowiedź? Lepie napisać kolejnego posta pod swoim? Mam nadzieję, ze edycja postów, aby poprawić literówkę, nie jest zakazana?
2. Jeśli umieściłabym swoje zdjęcia na Wizażu, to nie mogę ich skasować nawet po jakimś czasie? Na przykład trwa dyskusja, dajmy na to na forum płotkowym (problem z makijażem, sukienką itp.) i chcę na chwilę pokazać się dziewczynom , które aktualnie ze mną rozmawiają, ale nie chcę pokazywać się na dłużej i tak sobie wisieć Wtedy można skasować zdjęcia, czy w ogóle nie?
3. Zauważyłam w katalogu KWC recenzje, które najpierw miały większą ilość gwiazdek, a później recenzentka pisze, że jednak odejmuje ileśtam punktów, bo jednak zmieniła zdanie na temat kosmetyku. Czy tak wolno? (pytam nie dlatego, że chcę kogoś sypnąć, nawet bym takich recenzji teraz nie znalazła, tylko dlatego, że chcę się upewnić „co można, a czego nie”
4. Co się stanie jak się przez dłuższy czas nie wyloguję? Nieraz o tym zapominam, nie wchodzę na Wizaż, a po tygodniu nadal widnieję jako zalogowana.
5. Miałam pytanie dotyczące, jak wpisać tekst, żeby był aktywny jako link w podpisie, ale to już znalazłam. Nie wiedziałam po prostu, ze to się „kod” nazywa.
6. Gdzie mogę zadać pytania z cyklu jak te wyżej, gdybym jeszcze czegoś nie wiedziała, a wyszukiwarka odmówiłaby mi pomocy?

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:10   #33
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
Dziękuję i już pytam
1. Wiem, że nie można edytować swoich postów, ale co zrobić w sytuacji, gdy zapomniałyśmy dopisać jakiejś myśli, a już "wysłałyśmy" odpowiedź? Lepie napisać kolejnego posta pod swoim? Mam nadzieję, ze edycja postów, aby poprawić literówkę, nie jest zakazana?
Edycja nie jest zakazana, jak chcesz coś dopisać, poprawić, zmienić. Ważne, żeby nie zmieniać diametralnie postów np. w sytuacji, gdy kogoś obrazisz, a potem to usuniesz i będziesz udawać, że nic takiego się nie zdarzyło

Cytat:
2. Jeśli umieściłabym swoje zdjęcia na Wizażu, to nie mogę ich skasować nawet po jakimś czasie? Na przykład trwa dyskusja, dajmy na to na forum płotkowym (problem z makijażem, sukienką itp.) i chcę na chwilę pokazać się dziewczynom , które aktualnie ze mną rozmawiają, ale nie chcę pokazywać się na dłużej i tak sobie wisieć Wtedy można skasować zdjęcia, czy w ogóle nie?
Usuwanie zdjęć jest zabronione, jeśli niszczysz w ten sposób wątek/post. Więc jeśli poprosisz o dopasowanie załóżmy makijażu do sukienki, której zdjęcie umieściłaś, a potem zdjęcie usuwasz, to zniszczyłaś wątek/post. Lepiej niech się jakiś moderator wypowie

Cytat:
3. Zauważyłam w katalogu KWC recenzje, które najpierw miały większą ilość gwiazdek, a później recenzentka pisze, że jednak odejmuje ileśtam punktów, bo jednak zmieniła zdanie na temat kosmetyku. Czy tak wolno? (pytam nie dlatego, że chcę kogoś sypnąć, nawet bym takich recenzji teraz nie znalazła, tylko dlatego, że chcę się upewnić „co można, a czego nie”
Edytowanie recenzji jest dozwolone

Cytat:
4. Co się stanie jak się przez dłuższy czas nie wyloguję? Nieraz o tym zapominam, nie wchodzę na Wizaż, a po tygodniu nadal widnieję jako zalogowana.
Nic się nie stanie, będziesz jedynie pokazana jako "On", czyli aktywna. Ja jestem zalogowana cały czas

Cytat:
5. Miałam pytanie dotyczące, jak wpisać tekst, żeby był aktywny jako link w podpisie, ale to już znalazłam. Nie wiedziałam po prostu, ze to się „kod” nazywa.
Chodzi Ci o kod [ url ] [ /url ] ? Fajnie, że już znalazłaś

Cytat:
6. Gdzie mogę zadać pytania z cyklu jak te wyżej, gdybym jeszcze czegoś nie wiedziała, a wyszukiwarka odmówiłaby mi pomocy?
Na podforum technicznym

Cytat:
Dziękuję za wszystko i pozdrawiam
Nie ma za co i też pozdrawiam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:47   #34
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Edycja nie jest zakazana, jak chcesz coś dopisać, poprawić, zmienić. Ważne, żeby nie zmieniać diametralnie postów np. w sytuacji, gdy kogoś obrazisz, a potem to usuniesz i będziesz udawać, że nic takiego się nie zdarzyło
Nie, nie, aż tak to nie zamierzam szaleć

Cytat:
Chodzi Ci o kod [ url ] [ /url ] ? Fajnie, że już znalazłaś
Tak, właśnie o to mi chodzi. Teraz trenuję cytaty w tabelkach, zaraz, jak tylko wyślę Ci odpowiedź, zobaczę, czy mi wyszło

Dziękuję ładnie jeszcze raz
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 17:51   #35
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

[QUOTE=lucy007;12887066]Nie, nie, aż tak to nie zamierzam szaleć [/url]
A zdarzało się tak na wizażu, zdarzało...

Cytat:
Tak, właśnie o to mi chodzi. Teraz trenuję cytaty w tabelkach, zaraz, jak tylko wyślę Ci odpowiedź, zobaczę, czy mi wyszło

Dziękuję ładnie jeszcze raz
Możesz sprawdzić, czy Ci wyszło, w opcji "Podgląd wiadomości" Nie ma za co
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:01   #36
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
4. Co się stanie jak się przez dłuższy czas nie wyloguję? Nieraz o tym zapominam, nie wchodzę na Wizaż, a po tygodniu nadal widnieję jako zalogowana.
Po 30 minutach braku aktywności, Twoja obecność na forum automatycznie wygasa.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 20:20   #37
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Naprawdę? Mnie czasem wygasa, czasem nie. Raz dwa dni "trzymała mnie" aktywność.
Wracając do tematu - sądzę, że najlepszym rozwiazaniem jest łączenie wątków. Wtedy jest jeden wielki i można sporo się dowiedzieć.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 13:02   #38
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Nie chcę zakładać nowego wątku, ale jak będzie trzeba, to założę Co się dzieje, jak się ma w 100% załadowaną skrzynkę PW, a ktoś napisze do nas PW? Czy ta wiadomość jakoś później dotrze?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:47   #39
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie chcę zakładać nowego wątku, ale jak będzie trzeba, to założę Co się dzieje, jak się ma w 100% załadowaną skrzynkę PW, a ktoś napisze do nas PW? Czy ta wiadomość jakoś później dotrze?
Nie dotrze. Jeśli masz włączone powiadomienie na maila, dostaniesz takowego o treści: "nick jakiś tam usiłował wysłać do ciebie prywatną wiadomość" i po ptokach
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:58   #40
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Nie dotrze. Jeśli masz włączone powiadomienie na maila, dostaniesz takowego o treści: "nick jakiś tam usiłował wysłać do ciebie prywatną wiadomość" i po ptokach
Ups Dzięki za odpowiedź
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:53   #41
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

W trakcie wsiąkania w Wizaż pojawiły mi się kolejne wątpliwości, więc jak pytałam poprzednio tutaj, to chyba też mogę w tym wątku zadać pytanie?

1.Czy istnieje miejsce, gdzie zapisuje się swoje ulubione wątki? Zauważyłam, że automatycznie dodają się do mojego profilu te, w których się udzielałam. Wobec tego, istnieje ich ograniczona ilość w tym zapisywaniu? Nie chciałabym pogubić w wizażowym gąszczu tych ulubionych Dodam, że nie chcę otrzymywać powiadomień na maila (nie zaznaczałam tej opcji).
2. Dzisiaj miałam problem z kodem [url], chciałam podlinkować aukcję z odpowiednim tekstem własnym, ale podkreślenie do linka wyświetlało mi się także pod tymi urlami i nawiasami i wyskoczyły jakieś głupie znaki. Może link był za długi? W końcu zostawiłam same aktywne linki bez pisania, że coś znajduje się "tutaj" (no i to tutaj mi się nie podlinkowało). Wiecie, o co mi chodzi, bo to wytłumaczyłam dość chaotycznie?
3. Co jest reklamą, a co nie jest? Przeglądałam wiele wątków i nieraz użytkownicy dostali ostrzeżenia/upomnienia (nie wiem, czy z jakimiś punktami, czy nie) za to, że dali reklamę. Ale z drugiej strony cały czas polecamy sobie jakieś kosmetyki, pisząc, że na przykład znajdują się one w Biedronce i nazywają tak i tak. Cy to jest reklama?
4. Czy na forum Metamorfozy nie można edytować swoich postów?

Dziękuję za objaśnienia

Edytowane przez lucy007
Czas edycji: 2009-06-29 o 12:58 Powód: dopisanie pytania
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 21:15   #42
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość

1.Czy istnieje miejsce, gdzie zapisuje się swoje ulubione wątki? Zauważyłam, że automatycznie dodają się do mojego profilu te, w których się udzielałam. Wobec tego, istnieje ich ograniczona ilość w tym zapisywaniu? Nie chciałabym pogubić w wizażowym gąszczu tych ulubionych Dodam, że nie chcę otrzymywać powiadomień na maila (nie zaznaczałam tej opcji).
możesz dodać też wątki, w których się nie udzielasz poprzez opcję narzędzia-subskrybuj

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość

3. Co jest reklamą, a
co nie jest? Przeglądałam wiele wątków i nieraz użytkownicy dostali ostrzeżenia/upomnienia (nie wiem, czy z jakimiś punktami, czy nie) za to, że dali reklamę. Ale z drugiej strony cały czas polecamy sobie jakieś kosmetyki, pisząc, że na przykład znajdują się one w Biedronce i nazywają tak i tak. Cy to jest reklama?
reklama jest wtedy, gdy mamy materialne korzyści z tego, co polecamy np.link do własnej aukcji allegro, sklepu internetowego itp

Cytat:
Napisane przez lucy007 Pokaż wiadomość
4. Czy na forum Metamorfozy nie można edytować swoich postów?

Dziękuję za objaśnienia
nie można
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:34   #43
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Dziękuję Ci bardzo
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 15:17   #44
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Witam! Co do tego problemu mam takie pytanie: czy można wprowadzić na Wizażu podfora -purgatory/śmietnik? Czyli miejsce, gdzie wątki powtarzające się, lub bezsensowne, po zgłoszeniu przesunięte przez moderatorów by sobie siedziały kilka dni (a autorzy mieliby szansę je poprawić) a potem znikały w niebycie? Czy w ogóle to się da technicznie? Przyznam, że chodzi mi zwłaszcza o paznokciowy.
Druga prośba - może przydałoby się spisać zasady korzystania z wyszukiwarki - taką instrukcję obsługi, np. że warto wpisać * zamiast końcówek, że krótkie wyrazy np. "w" są pomijane itp?
Aczkolwiek prawdą jest to, że dla chcącego nic trudnego i istniejące narzędzia da się owocnie wykorzystać... Pozdrawiam!
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:20   #45
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Witam! Co do tego problemu mam takie pytanie: czy można wprowadzić na Wizażu podfora -purgatory/śmietnik? Czyli miejsce, gdzie wątki powtarzające się, lub bezsensowne, po zgłoszeniu przesunięte przez moderatorów by sobie siedziały kilka dni (a autorzy mieliby szansę je poprawić) a potem znikały w niebycie? Czy w ogóle to się da technicznie? Przyznam, że chodzi mi zwłaszcza o paznokciowy.
Druga prośba - może przydałoby się spisać zasady korzystania z wyszukiwarki - taką instrukcję obsługi, np. że warto wpisać * zamiast końcówek, że krótkie wyrazy np. "w" są pomijane itp?
Aczkolwiek prawdą jest to, że dla chcącego nic trudnego i istniejące narzędzia da się owocnie wykorzystać... Pozdrawiam!
powtarzające wątki łączy się, a instrukcja obsługi wyszukiwarki już jest
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 08:07   #46
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Hm, może ślepa jestem, ale poza samą wyszukiwarką nic nie znalazłam Pomóż proszę...
A co do wątków itp - właśnie przejrzałam regulamin na świeżo i rozumiem, że na Wizażu kasuje się posty tylko w wyjątkowych sytuacjach, a utworzenie "purgatory" do tego by się sprowadzało. Ale mimo wszystko - na paznokciach (choć nie tylko tam) powstaje tyle "wątków-odpadków" (poza reklamami, spamami, czy powtórzeniami), że ciężko z forum korzystać czasem... Ciekawa jestem, co na to szefostwo?
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:39   #47
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Hm, może ślepa jestem, ale poza samą wyszukiwarką nic nie znalazłam Pomóż proszę...
A co do wątków itp - właśnie przejrzałam regulamin na świeżo i rozumiem, że na Wizażu kasuje się posty tylko w wyjątkowych sytuacjach, a utworzenie "purgatory" do tego by się sprowadzało. Ale mimo wszystko - na paznokciach (choć nie tylko tam) powstaje tyle "wątków-odpadków" (poza reklamami, spamami, czy powtórzeniami), że ciężko z forum korzystać czasem... Ciekawa jestem, co na to szefostwo?
Usuwamy tylko posty pisane przez agencje marketingu szeptanego zawierającego reklamę w formie "polecenia użytkownika" i bardzo agresywne dzieci neostrady (trolle). Wszelkie inne pozostają, bez wyjątków.

Wątki - jak to nazwałaś - "odpadkowe" pozostawiamy, bo mieliśmy już tysiące przypadków kiedy taki wątek nagle stawał się wartościowy.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:12   #48
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Dziękuję za odpowiedź. Roma locuta - causa finita
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:31   #49
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Witam! Co do tego problemu mam takie pytanie: czy można wprowadzić na Wizażu podfora -purgatory/śmietnik? Czyli miejsce, gdzie wątki powtarzające się, lub bezsensowne, po zgłoszeniu przesunięte przez moderatorów by sobie siedziały kilka dni (a autorzy mieliby szansę je poprawić) a potem znikały w niebycie? Czy w ogóle to się da technicznie? Przyznam, że chodzi mi zwłaszcza o paznokciowy.
Druga prośba - może przydałoby się spisać zasady korzystania z wyszukiwarki - taką instrukcję obsługi, np. że warto wpisać * zamiast końcówek, że krótkie wyrazy np. "w" są pomijane itp?
Aczkolwiek prawdą jest to, że dla chcącego nic trudnego i istniejące narzędzia da się owocnie wykorzystać... Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Usuwamy tylko posty pisane przez agencje marketingu szeptanego zawierającego reklamę w formie "polecenia użytkownika" i bardzo agresywne dzieci neostrady (trolle). Wszelkie inne pozostają, bez wyjątków.

Wątki - jak to nazwałaś - "odpadkowe" pozostawiamy, bo mieliśmy już tysiące przypadków kiedy taki wątek nagle stawał się wartościowy.

A może na każdym forum (i pod -forum) podpiąć wątek "techniczny", w którym użytkownicy zgłaszaliby wątki do połączenia, zamknięcia, przesunięcia oraz inne sprawy do moderatorów danego działu?
Wiadomo, że moderator nie jest w stanie przejrzeć wszystkich wątków, dlatego zawsze pod ręką miałby ten jeden, gdzie czekałyby gotowce z odpowiednimi linkami.
Zawsze można zgłaszać takie sprawy na PW, ale myślę, że tak byłoby przejrzyściej i użytkownicy chętniej korzystaliby z tej proponowanej formy, bo po prostu byłoby wygodniej kliknąć w podpięty wątek niż szukać, kto jest moderatorem danego działu i smarować PW.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 07:20   #50
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A może na każdym forum (i pod -forum) podpiąć wątek "techniczny", w którym użytkownicy zgłaszaliby wątki do połączenia, zamknięcia, przesunięcia oraz inne sprawy do moderatorów danego działu?
Wiadomo, że moderator nie jest w stanie przejrzeć wszystkich wątków, dlatego zawsze pod ręką miałby ten jeden, gdzie czekałyby gotowce z odpowiednimi linkami.
Zawsze można zgłaszać takie sprawy na PW, ale myślę, że tak byłoby przejrzyściej i użytkownicy chętniej korzystaliby z tej proponowanej formy, bo po prostu byłoby wygodniej kliknąć w podpięty wątek niż szukać, kto jest moderatorem danego działu i smarować PW.
Popieram Na paznokciach takiego nie ma...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:52   #51
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Popieram Na paznokciach takiego nie ma...
Na żadnym forum takiego nie ma.
Jest tylko ogólny dział techniczny, ale tutaj mało kto zagląda
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 16:38   #52
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Wysyp watkow nt. studiow pokazuje, ze korzystanie z wyszukiwarki i nie dublowanie tematow to fikcja na wizazu...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:06   #53
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Wysyp watkow nt. studiow pokazuje, ze korzystanie z wyszukiwarki i nie dublowanie tematow to fikcja na wizazu...
Dlatego taki przypięty wątek by się przydał, forum zyskałoby na przejrzystości, bo obecnie na niektórych działach panuje chaos.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 02:16   #54
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Pomyślę o takim wątku na Intymnym, ale nie wiem czy byłby bardzo przydatny, bo tam się mało łączy
Ale może byłby przydatny w innych sytuacjach, kto wie...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 07:11   #55
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A może na każdym forum (i pod -forum) podpiąć wątek "techniczny", w którym użytkownicy zgłaszaliby wątki do połączenia, zamknięcia, przesunięcia oraz inne sprawy do moderatorów danego działu?
Wiadomo, że moderator nie jest w stanie przejrzeć wszystkich wątków, dlatego zawsze pod ręką miałby ten jeden, gdzie czekałyby gotowce z odpowiednimi linkami.
Zawsze można zgłaszać takie sprawy na PW, ale myślę, że tak byłoby przejrzyściej i użytkownicy chętniej korzystaliby z tej proponowanej formy, bo po prostu byłoby wygodniej kliknąć w podpięty wątek niż szukać, kto jest moderatorem danego działu i smarować PW.
Jeśli argumentem dla stworzenia 120 forów technicznych jest fakt, że komuś się nie chce pisać PW do moderatora, to ja poproszę o czapkę. Wychodzę
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 13:12   #56
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jeśli argumentem dla stworzenia 120 forów technicznych jest fakt, że komuś się nie chce pisać PW do moderatora, to ja poproszę o czapkę. Wychodzę
Lenistwo brzydka cecha, ale popularna, niestety i to do tego stopnia, że wolą otrzymywać karniaki za poprawianie byków na forum, niż skrobnąć PW
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:13   #57
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jeśli argumentem dla stworzenia 120 forów technicznych jest fakt, że komuś się nie chce pisać PW do moderatora, to ja poproszę o czapkę. Wychodzę
Z całym szacunkiem - co to za odpowiedź? W każdym razie dziękuję za wyrażenie opinii w całej sprawie. Rozumiem że sprawa skończona, oki...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 20:08   #58
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem - co to za odpowiedź? W każdym razie dziękuję za wyrażenie opinii w całej sprawie. Rozumiem że sprawa skończona, oki...
Odpowiedź pełna i wyczerpująca: "nie".
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 20:23   #59
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A może na każdym forum (i pod -forum) podpiąć wątek "techniczny", w którym użytkownicy zgłaszaliby wątki do połączenia, zamknięcia, przesunięcia oraz inne sprawy do moderatorów danego działu?
Wiadomo, że moderator nie jest w stanie przejrzeć wszystkich wątków, ....

Co zrobic jesli jedna osoba uzna, ze watek X nalezy zamknac, a druga ze watek X nalezy polaczyc z watkiem Y, a trzecia ze lepiej go przeniesc na inne forum Moderator ktory czyta czesto swoje forum watki prawie zna na pamiec i wie mniej wiecej co gdzie jest i z czym to polaczyc
Niekoniecznie tez trzeba czytac wszystkie posty w watku, wizazanki bardzo pomagaja uzywajac opcji " Zly post" + komentarz taka wiadomosc trafia tylko do mederatorow danego forum, nie trzeba pisac PW i szukac moderatora.

Jestem na Nie.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 22:46   #60
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Kary za niekorzystanie z wyszukiwarki

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Co zrobic jesli jedna osoba uzna, ze watek X nalezy zamknac, a druga ze watek X nalezy polaczyc z watkiem Y, a trzecia ze lepiej go przeniesc na inne forum Moderator ktory czyta czesto swoje forum watki prawie zna na pamiec i wie mniej wiecej co gdzie jest i z czym to polaczyc
Niekoniecznie tez trzeba czytac wszystkie posty w watku, wizazanki bardzo pomagaja uzywajac opcji " Zly post" + komentarz taka wiadomosc trafia tylko do mederatorow danego forum, nie trzeba pisac PW i szukac moderatora.

Jestem na Nie.

aniolek
zgadzam się w pełni

sama często używam opcji "zły post"
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.