moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 11:24   #31
bytheway
Rozeznanie
 
Avatar bytheway
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 703
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Twoje włosy są biedne
Mi najbardziej podoba się czerwień.
__________________
~ League of Legends Summoner

~~ fit and health victim



Jeśli chcesz zmienić świat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 11:52   #32
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

wow...



ale zmiany :OOOOOOOO
mi sie najbardziej podobasz w brazie z prosta grzywka lub tych ostatnich blondach
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 13:39   #33
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

dokładnie... WOW ! Ile miałaś kolorów...
A najładniej wg. mnie wyglądałaś w tym brązie, rudym/pomarańczowym (oryginalnie) i tym blondzie ostatnim.
Najmniej podobasz mi się w czarnym
__________________
Czy nie lepiej byłoby, zamiast tępić zło, szerzyć dobro?


Exly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 14:42   #34
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

w czerwieni i naturalnym blondzie wygladasz bardzo ladnie i do tego fryzura bez grzywki
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:42   #35
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Zdecydowanie czerwień. W blondzie bardzo pospolicie, lalkowato, w czarnym także. Czerwień nadaje Ci charakteru, pazura, jest przecudowna.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:52   #36
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

ja jestem za czerwienią

a jaka to farba?? - cudna
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:57   #37
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

o matko! tobie we szysrkim slicznie! i kazdy kolorem byl piekny! ale chyba w wiekszosci mialas przedluzane wlosy? mimo wszystko sliczne masz wloski mimo wszystko chyba najlepszy dla ciebie, albo obecny kolorek albo braz, z opalenizna wygladasz super, bo wtedy jak mialas czerwone to chyba bylas troche za blada
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 15:59   #38
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

a mam jeszcze pytanie...
piszesz że wszystko wykonujesz w domu. Ale przedłużanie to chyba robił Ci fryzjer, bo efekt swietny
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:24   #39
Kiasmina
Raczkowanie
 
Avatar Kiasmina
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 55
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Rzeczywiście pięknie Ci we wszystkich kolorach! Osobiście stawiam na brązowy i ten cudny czerwony <zakochana>

P.S. Jak przedłużałaś sobie włosy samodzielnie?
__________________
Wszystko jest możliwe, jeśli tylko o to walczysz!
Kiasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:29   #40
Semele
Raczkowanie
 
Avatar Semele
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 497
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Dla mnie najładniejszy kolor i fryzura to ta która masz obecnie

Zdjęcie z psem rewelacyjne
__________________
"Początek może być tam gdzie tylko zechcemy"
Semele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 18:25   #41
vegemaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 150
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

hoho, ile zmian(w sumie ja też już przerabiałam czerwień, rudy, brąz, blond, pasemka i czarne)
moim zdaniem najlepiej Ci w tym obecnym kolorku blond, w długich czarnych z grzywką i w brązie, a najmniej mi się podoba ten blond z czarnymi pasemkami
vegemaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 19:46   #42
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Ten czerwony wymiata :roll eyes:
Pięknie w nim wyglądałaś, w blond też ok ale właśnie tak jak dziewczyny pisały dość pospolicie... a czerwony nadaje Ci charakteru
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 20:38   #43
xxxDelikatnieKuszacaxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxDelikatnieKuszacaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

WOOOW CZERWIEŃ !!!
__________________

xxxDelikatnieKuszacaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 09:01   #44
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
o matko! tobie we szysrkim slicznie! i kazdy kolorem byl piekny! ale chyba w wiekszosci mialas przedluzane wlosy? mimo wszystko sliczne masz wloski mimo wszystko chyba najlepszy dla ciebie, albo obecny kolorek albo braz, z opalenizna wygladasz super, bo wtedy jak mialas czerwone to chyba bylas troche za blada
Przedłużane na tych zdjęciach są czarne (robione przez fryzjerkę), oraz tylko pierwsze zdjęcie w kolorze brązowym -ale to już bez fryzjera , pozostałe zdjęcia brąz, rude i czerwone to MOJE włosy , przy platynie założyłam sobie trochę pasemek na ringach. No i kontrasty-przy ciemnych włosach-jasne założyłam na ringach, podobnie przy jasnych z ciemnym pasmem.

I zgadzam się, zdecydowanie za blado przy czerwonych-ale wtedy byłam przeciwna opaleniźnie

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiasmina Pokaż wiadomość
Rzeczywiście pięknie Ci we wszystkich kolorach! Osobiście stawiam na brązowy i ten cudny czerwony <zakochana>

P.S. Jak przedłużałaś sobie włosy samodzielnie?
Głównie metodą, którą umiałby przedłużyć sobie każdy hehe czyli clip on. No i ringi, które też są bardzo proste w obsłudze

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ten czerwony wymiata :roll eyes:
Pięknie w nim wyglądałaś, w blond też ok ale właśnie tak jak dziewczyny pisały dość pospolicie... a czerwony nadaje Ci charakteru

Ten czerwony może i efektowny ale okrutnie niepraktyczny , włosy bardzo szybko blakły i ten barwnik puszczał (mozna sobie wyobrazić czym skutkowało wyjście w białej bluzeczce w deszczowy dzień...lub basen..)

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez bytheway Pokaż wiadomość
Twoje włosy są biedne
oj tak...lekko ze mną nie mają
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 09:38   #45
MaszkaroooTy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

PIĘKNIE CI W PLATYNIE I RUDYM Ale Platyna z Grzywka...zazdroszcze piękych wloskow takie dluugie...
MaszkaroooTy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 09:49   #46
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Fotki w brązie-clip on
Fotka w czarnych-metoda stała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7d5524990a.jpg (37,0 KB, 1427 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000d09630.jpg (51,3 KB, 1453 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4187079ac8.jpg (36,5 KB, 1188 załadowań)
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 10:57   #47
AgataB
Raczkowanie
 
Avatar AgataB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 31
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Brąz, ładny odcień, ale ta nienaturalna opalenizna...
__________________
Posłuchajmy Led Zeppelin...
AgataB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 11:36   #48
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Fotki w brązie-clip on
Fotka w czarnych-metoda stała
fajne masz clipy
a które zamawiałaś??
bo moje są dużo żadsze;/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:19   #49
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez AgataB Pokaż wiadomość
Brąz, ładny odcień, ale ta nienaturalna opalenizna...
o przepraszam na ostatnich fotkach brązowłosych - opalenizna 100% naturalna

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
fajne masz clipy
a które zamawiałaś??
bo moje są dużo żadsze;/
zamawiałam taśmę, ponad 2 metry włosów o długości 60cm , pozszywałam podwójnie i doszyłam spinki
niestety, każdy standardowy zestaw 'clip on' był dla mnie za lichy...
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 12:36   #50
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Przepieknie we wszystkich kolorkach!
Czerwień po prostu cudna. Czy tą ognistą czerwień nałożyłas bezpośrednio na czarne włosy, czy wczesniej coś z nimi zrobiłaś?

Mam czarne włosy i własnie planuje dekoloryzacje. Podejrzewam, że będe miec na głowie te same kolorki co Ty aż do jasnego blondu. Raz się żyje, a schodząc stopniowo z czarnego można pozostać jakiś czas w tych kolorach.

W jakiej kolejności najlepiej dojść do blondu? Czarny-czerwony-brąz-rudy-blond?


No straszzznie mi się podoba ta czerwień

PS. nie wkurzały Cie ciągłę zmiany kolorów garderoby, żeby wszystko grało?
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:41   #51
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Boze Kochana jak zrobilas ta piekna platyne prosze prosze prosze powiec... iz jakich wlosow na taka biel zeszlas?????????? czym!?jak ?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:01   #52
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
zamawiałam taśmę, ponad 2 metry włosów o długości 60cm , pozszywałam podwójnie i doszyłam spinki
niestety, każdy standardowy zestaw 'clip on' był dla mnie za lichy...

a możesz podać linka na priv u kogo??
bo nie chce zamówić znowu jakiegos dziadostwa
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:16   #53
dakottaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Witaj ginger86!
Mam pytanko mialam prawie czarne wlosy zaryzykowalam i zrobilam blond wyszedl mi taki miedziany rudowawy ...a pragne miec blond i juz zostac przy nim!) tylko nie mam pojecia jak go uzyskac czy sprobowac dalej blondem?? tylko sie ciut boje bo te rudawe odcienie sa dosc mocne i nie wiem jak mi chwyci...masz moze pomysl??
Blagam o pomoc naprawde strasznie mi sie podobaja jasne a swoja droga to sie zastanawiam ile trzeba czekac z nowa frba i czy musze poczekac az sie spluka? czy moge wczesniej??? zaznaczam ze uzywam Loreal Castingu))
Prosze daj znac na moj adress: dakottaa@yahoo.fr
Z gory dziekuje!
A propos Twojej fryzurki to braz i blad ciemniejszy najbardziej mi sie podobaja!! w czarnym wydawalas sie blada podobnie jak w jasnym platynowym blondzie!
Pozdrawiam Wszystkich i jesli ktoras ma pomysly to czekam!
dakottaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 15:02   #54
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Łał ile kolorów więc polece po kolei
Najładniej wyglądasz jeżeli chodzi o fryzurę w tym uczesaniu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1244211891
grzywka zasłania Twoją ładną buzie dlatego dałabym ją na bok.
czarny ładnie wyglądasz ale jestem na nie
czerwony super, ale skoro niepraktyczny. . . .
pomarańcz nie, jakoś nie pasuje mi to Ciebie
blond też mi sie nie podoba
Najładniej wyglądasz w brązie, po prostu super. Dlatego proponuję brązik i grzyweczka na bok
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 21:16   #55
konewka i kwiat
Rozeznanie
 
Avatar konewka i kwiat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 552
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

mi nabardziej podobasz sie w platynie i brazie,sliczna dziewczyna z Ciebie!!!!!

ja mam pytanie w jaki sposob doszlas z czarnego do brazu??jakich kosmetykow uzywalas??taz mam czarne wloski i chce brazowe miec takie jak towje i nie wiem jak to uzyskac
konewka i kwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 09:19   #56
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Przepieknie we wszystkich kolorkach!
Czerwień po prostu cudna. Czy tą ognistą czerwień nałożyłas bezpośrednio na czarne włosy, czy wczesniej coś z nimi zrobiłaś?

Mam czarne włosy i własnie planuje dekoloryzacje. Podejrzewam, że będe miec na głowie te same kolorki co Ty aż do jasnego blondu. Raz się żyje, a schodząc stopniowo z czarnego można pozostać jakiś czas w tych kolorach.

W jakiej kolejności najlepiej dojść do blondu? Czarny-czerwony-brąz-rudy-blond?


No straszzznie mi się podoba ta czerwień

PS. nie wkurzały Cie ciągłę zmiany kolorów garderoby, żeby wszystko grało?

Ognista czerwień poszła bezpośrednio na czarne włosy barwione od lat i przeżarte czarnym barwnikiem ze wszystkich stron , byłam w szoku że tak mocno odbarwiło czerń

Teoretycznie jak chcesz mieć blond, to unikaj czerwieni-niby jest takie przekonanie że czerwone barwniki najciężej i najgorzej wyplenic (u mnie się to akurat nie sprawdziło-ale może moje włosy są dziwnie podatne )

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Boze Kochana jak zrobilas ta piekna platyne prosze prosze prosze powiec... iz jakich wlosow na taka biel zeszlas?????????? czym!?jak ?

dokładnie zejście z ciemno-brązowych o czerwonym odcieniu (widomo-czerwone barwniki pewnie by zostały aż do całkowitego 'odrośnięcia' ;D włosów) do totalnie białych zajęło mi coś około 4tygodni...w międzyczasie były mocno rude, pomarańczowe aż w końcu blondo-rude i białe
Na te brązowo-mahoniowe nałozyłam LEO złoty blond (jak po fakcie zobaczyłam na palecie dla nich złoty blond okazał się istnym rudym lisem...) , a na tego rudego lisa poszedł rozjaśniacz fryzjerski GLOBE dając z czasem białą platyne, wszystko na 6% oxydancie

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a możesz podać linka na priv u kogo??
bo nie chce zamówić znowu jakiegos dziadostwa
poszło

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dakottaa Pokaż wiadomość
Witaj ginger86!
Mam pytanko mialam prawie czarne wlosy zaryzykowalam i zrobilam blond wyszedl mi taki miedziany rudowawy ...a pragne miec blond i juz zostac przy nim!) tylko nie mam pojecia jak go uzyskac czy sprobowac dalej blondem?? tylko sie ciut boje bo te rudawe odcienie sa dosc mocne i nie wiem jak mi chwyci...masz moze pomysl??
Blagam o pomoc naprawde strasznie mi sie podobaja jasne a swoja droga to sie zastanawiam ile trzeba czekac z nowa frba i czy musze poczekac az sie spluka? czy moge wczesniej??? zaznaczam ze uzywam Loreal Castingu))
Prosze daj znac na moj adress: dakottaa@yahoo.fr
Z gory dziekuje!
A propos Twojej fryzurki to braz i blad ciemniejszy najbardziej mi sie podobaja!! w czarnym wydawalas sie blada podobnie jak w jasnym platynowym blondzie!
Pozdrawiam Wszystkich i jesli ktoras ma pomysly to czekam!
wiesz co, ja włosów nie oszczędzam ale to może dlatego że ubytków w nich nie dostrzegam. Na Twoim miejscu długo bym się nie zastanawiała , no ale gwarancji tego co u Ciebie wyjdzie dać Ci nie mogę. Wiadomo, włos włosowi nierówny. Twoje mogą bardzo dobrze trzymać barwnik, a moje z kolei mogą słabo wszystko trzymać i dlatego mogę w tak krótkim czasie zmieniać te kolory. W każdym razie na rudzielca nałożyłabym jakiś fryzjerski rozjaśniacz. Koniecznie ten, który ma największą skalę rozjaśniania tak aby na słabszej wodzie też coś rozjaśniał. Ja tak zrobiłam, wzięłam rozjaśniacz ze skalą 7 i użyłam słabszej wody.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
mi nabardziej podobasz sie w platynie i brazie,sliczna dziewczyna z Ciebie!!!!!

ja mam pytanie w jaki sposob doszlas z czarnego do brazu??jakich kosmetykow uzywalas??taz mam czarne wloski i chce brazowe miec takie jak towje i nie wiem jak to uzyskac
W moim przypadku, jak pisałam wyżej na czarne nałozyłam ten leo ognista czerwień (gdyż chiałam mieć ogniste włosiska) , a jak już tej czerwieni miałam dość to zamalowałam brązem i tak się ten brąz ostał , tylko wiadomo -potem na chłodny brąz nie ma co liczyć.
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 10:56   #57
defi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez ginger86 Pokaż wiadomość
Aż pewnego wiosennego dnia zamiast brązu pojawił się ognisty rudy, z czasem pomarańczowy...
musze Ci powiedzieć że zainspirwałas mnie tym kolorem chcae się przefarbować na rudo i szukam odpowiedniego, no i mysle że znalazłam
defi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:14   #58
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez defi25 Pokaż wiadomość
musze Ci powiedzieć że zainspirwałas mnie tym kolorem chcae się przefarbować na rudo i szukam odpowiedniego, no i mysle że znalazłam
bardzo się cieszę taki intensywny kolor osiągniesz tym
http://www.leo.com.pl/index.php?dzial=produkty&kat=2
(na samym dole strony)
I nie sugeruj się nazwą!! to nie BLOND...Przetestowałam również na koleżance -wychodzi taki rudzielec jak na moich fotkach
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 11:27   #59
Mystica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

a jak dla mnie to najlepiej w czerni i w kontraście czerni z białymi pasemkami rudy jakos nie przypadł mi do gustu

pozdrawiam
Mystica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 12:20   #60
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Zgadzam się z poprzedniczkami - w czerwonych wyglądasz FENOMENALNIE
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.