Komnata Chwaly... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-14, 22:43   #1
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a

Komnata Chwaly...


W Kosmetykach Wszechczasow dodalem cos takiego jak Komnata Chwaly.
Jest to miejsce, gdzie trafiaja automatycznie wszyscy Recenzenci i wszystkie Recenzentki, ktorzy ocenia ponad 10 kosmetykow.

Niniejszym chcialem pogratulowac DominikaS, ktora znalazla sie tam pierwsza. SUPERRR. [img]icons/icon29.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 22:43   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Komnata Chwaly...

W Kosmetykach Wszechczasow dodalem cos takiego jak Komnata Chwaly.
Jest to miejsce, gdzie trafiaja automatycznie wszyscy Recenzenci i wszystkie Recenzentki, ktorzy ocenia ponad 10 kosmetykow.

Niniejszym chcialem pogratulowac DominikaS, ktora znalazla sie tam pierwsza. SUPERRR. [img]icons/icon29.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 22:51   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Komnata Chwaly...

Wow!!! A jeszcze nie skończyłam [img]icons/icon7.gif[/img] No ale jeżeli dotarłam już do jakiegoś słupka to reszte zostawię sobie na później - niech małżonek też się kompikiem pobawi bo mi zaraz dziure wytupie w podłodze [img]icons/icon7.gif[/img] A ja jutro i pojutrze też chce mieć jakąś przyjemność. Zostawię sobie na deser resztę pisania [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem z siebie bardzo dumna i dziękuje za wyróżnienie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ach! jak to pieknie brzmi! Komnata chwały!!! Zaraz lecę sprawdzić gdzie to [img]icons/icon7.gif[/img] Ale będę miała miłe sny ! [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 22:51   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Komnata Chwaly...

Wow!!! A jeszcze nie skończyłam [img]icons/icon7.gif[/img] No ale jeżeli dotarłam już do jakiegoś słupka to reszte zostawię sobie na później - niech małżonek też się kompikiem pobawi bo mi zaraz dziure wytupie w podłodze [img]icons/icon7.gif[/img] A ja jutro i pojutrze też chce mieć jakąś przyjemność. Zostawię sobie na deser resztę pisania [img]icons/icon7.gif[/img] Jestem z siebie bardzo dumna i dziękuje za wyróżnienie [img]icons/icon7.gif[/img]
Ach! jak to pieknie brzmi! Komnata chwały!!! Zaraz lecę sprawdzić gdzie to [img]icons/icon7.gif[/img] Ale będę miała miłe sny ! [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-15, 21:03   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komnata Chwaly...

coś chyba po tej nocnej eskapadzie kosmetycznej mocno osłabłaś i nic nie piszesz... [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-15, 21:03   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komnata Chwaly...

coś chyba po tej nocnej eskapadzie kosmetycznej mocno osłabłaś i nic nie piszesz... [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-16, 00:27   #7
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Komnata Chwaly...

W ten weekend mam zajęcia w szkole makijażu... Siedzę już trzecia godzinę i oglądam egipcjan w sieci. A w ogóle to mnie wszystko boli i nie ma siły myśleć. Właśnie napisam kilkustronicowe wypracowanie na zaliczenie z wizażu. Oczywiscie materiałów o Coco Chanel w polskiej sieci brak , więc doszło mi jeszcze tłumaczenie specjalistycznie-krawieckiego angielskiego. Czuję sie coraz gorzej:-(( Jutro następne kilka godzin stania nad modelką i wysłuchiwania krytyki prowadzącej. Pewnie nie będe miała siły usiąść na fotelu... Zycie jest ciężkie... Ale i tak piękne [img]icons/icon7.gif[/img] Popiszę jak odpocznę [img]icons/icon7.gif[/img] Musi mi wena wrócić a teraz jestem kompletnie wyzuta (nie mylić z wyżuta) )
DominikaS
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2001-12-16, 00:27   #8
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Komnata Chwaly...

W ten weekend mam zajęcia w szkole makijażu... Siedzę już trzecia godzinę i oglądam egipcjan w sieci. A w ogóle to mnie wszystko boli i nie ma siły myśleć. Właśnie napisam kilkustronicowe wypracowanie na zaliczenie z wizażu. Oczywiscie materiałów o Coco Chanel w polskiej sieci brak , więc doszło mi jeszcze tłumaczenie specjalistycznie-krawieckiego angielskiego. Czuję sie coraz gorzej:-(( Jutro następne kilka godzin stania nad modelką i wysłuchiwania krytyki prowadzącej. Pewnie nie będe miała siły usiąść na fotelu... Zycie jest ciężkie... Ale i tak piękne [img]icons/icon7.gif[/img] Popiszę jak odpocznę [img]icons/icon7.gif[/img] Musi mi wena wrócić a teraz jestem kompletnie wyzuta (nie mylić z wyżuta) )
DominikaS
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-16, 00:46   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly...

Ojojoj... wygląda mi na to, że chodzisz do tej szkoły za karę i za darmo.

A prowadzącemu powiedz, że jak się nie nauczy:
- odzywać kulturalne
- podchodzić pedagogicznie
- całować w rączkę na powitanie i pożegnanie
to mu utniesz pensję i nie zapłacisz czesnego z powodu chamskiego personelu dydaktycznego.

W najgorszym razie możesz poszczuć ich mną, że wysmaruję jakiś artykuł o pseudoszkole [img]icons/icon12.gif[/img] i będzie smutno...

Hau!
Ten... dobrej nocki [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-16, 00:46   #10
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly...

Ojojoj... wygląda mi na to, że chodzisz do tej szkoły za karę i za darmo.

A prowadzącemu powiedz, że jak się nie nauczy:
- odzywać kulturalne
- podchodzić pedagogicznie
- całować w rączkę na powitanie i pożegnanie
to mu utniesz pensję i nie zapłacisz czesnego z powodu chamskiego personelu dydaktycznego.

W najgorszym razie możesz poszczuć ich mną, że wysmaruję jakiś artykuł o pseudoszkole [img]icons/icon12.gif[/img] i będzie smutno...

Hau!
Ten... dobrej nocki [img]icons/icon7.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-16, 20:33   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komnata Chwaly...

Oj niestety nie za darmo:-( I nie za kare chociaż myslałam że to będzie przyjemniejsze... Najpierw mnie ostudzili w zapałach bo udowodnili że jeszcze wile muszę się nauczyć... Ale w sumie to dobrze - żeczywiście dużo się tam można dowiedzieć...
Prowadzącymi są kobiety więc z całowania po rączkach nici [img]icons/icon7.gif[/img] Nie, one nie robią krzywdy tylko myslałam że będę mogla wlozyć w te makijaże więcej włanych pomysłów a nie malować od szablonu... ale na to może później przyjdzie czas, chyba lepiej będzie jak najpierw nauczę się tego czego ode mnie wymagają, eksperymentować będę później [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko już wiem jak się czuje modelka na której uczą się wykonywac makijaże - tydzień po zajęciach moja cera wraca do rónowagi (no bo przecież od razu to się tak nie udaje wszystko - trzeba mazać, ścierać, poprawiać - oczy mi puchną od tych pędzelków [img]icons/icon9.gif[/img] ) Ale jestem zadowolona)) Gdyby nie wymagali to szkoła by mi się nie podobała [img]icons/icon7.gif[/img] Na razie idzie mi dobrze ale nie rewelacyjnie - musze jeszcze dużo potrenować - na szczęście mam koleżanki które uwielbiają jak je maluje [img]icons/icon7.gif[/img] Jeszcze muszę znaleźć jakiegoś dobrego fotografa żeby mi zrobił zdjęcia do portfolio - w czerwcu mam egzamin... I drugi egzamin... i obronę.... Rany!!! Jak ja to wszystko zrobie???!!! Idę się pouczyć...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2001-12-16, 20:33   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Komnata Chwaly...

Oj niestety nie za darmo:-( I nie za kare chociaż myslałam że to będzie przyjemniejsze... Najpierw mnie ostudzili w zapałach bo udowodnili że jeszcze wile muszę się nauczyć... Ale w sumie to dobrze - żeczywiście dużo się tam można dowiedzieć...
Prowadzącymi są kobiety więc z całowania po rączkach nici [img]icons/icon7.gif[/img] Nie, one nie robią krzywdy tylko myslałam że będę mogla wlozyć w te makijaże więcej włanych pomysłów a nie malować od szablonu... ale na to może później przyjdzie czas, chyba lepiej będzie jak najpierw nauczę się tego czego ode mnie wymagają, eksperymentować będę później [img]icons/icon7.gif[/img] Tylko już wiem jak się czuje modelka na której uczą się wykonywac makijaże - tydzień po zajęciach moja cera wraca do rónowagi (no bo przecież od razu to się tak nie udaje wszystko - trzeba mazać, ścierać, poprawiać - oczy mi puchną od tych pędzelków [img]icons/icon9.gif[/img] ) Ale jestem zadowolona)) Gdyby nie wymagali to szkoła by mi się nie podobała [img]icons/icon7.gif[/img] Na razie idzie mi dobrze ale nie rewelacyjnie - musze jeszcze dużo potrenować - na szczęście mam koleżanki które uwielbiają jak je maluje [img]icons/icon7.gif[/img] Jeszcze muszę znaleźć jakiegoś dobrego fotografa żeby mi zrobił zdjęcia do portfolio - w czerwcu mam egzamin... I drugi egzamin... i obronę.... Rany!!! Jak ja to wszystko zrobie???!!! Idę się pouczyć...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 22:52   #13
xxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 36
Re: Komnata Chwaly...

Droga Dominisiu proszę zdradz mi do jakiej szkoły wizażu chodzisz i gdzie ona się mieści. plisss.... A poza tym co to jest komnata chwały-rany co to, chce to zobaczyć. Pozdrawiam Maja.
xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-15, 22:56   #14
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly...

Witam nową Pudernicę [img]icons/icon7.gif[/img]

Link do KW:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/

Link do Komnaty Chwały:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...cmd=halloffame

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-16, 08:43   #15
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo

Yyyy, nic nie rozumiem. Otwieram Komnate Chwaly i na pierwszym miejscu...Lejka. Dominiki nawet nie ma na liscie (a lacznie jest 11 dziewczyn). Omamy??? [img]icons/icon7.gif[/img]
I napis
"KOMNATA CHWAŁY
To jest lista wszystkich naszych Czytelników, którzy zamieścili co najmniej 200 ocen." A mialo byc 10 [img]icons/icon21.gif[/img]
PS. Gratuluje Lejeczka cierpliwosci w stukaniu w klawiaturke [img]icons/icon10.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-16, 08:53   #16
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly.../do Komi

Komi napisał(a):
> Yyyy, nic nie rozumiem. Otwieram Komnate Chwaly i na pierwszym miejscu...Lejka. Dominiki nawet nie ma na liscie (a lacznie jest 11 dziewczyn). Omamy??? [img]icons/icon7.gif[/img]

Raczej nie omamy, ale matematyka [img]icons/icon12.gif[/img]


> I napis
> "KOMNATA CHWAŁY
> To jest lista wszystkich naszych Czytelników, którzy zamieścili co najmniej 200 ocen." A mialo byc 10 [img]icons/icon21.gif[/img]

W tej wersji oprogramowania mam problem techniczny. Rozwiążę go przy następnej aktualizacji oprogramowania [img]icons/icon7.gif[/img] Wtedy będę mógł swobodnie sterować minimalną ilością ocen itd., itp...

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-16, 09:02   #17
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Komnata Chwaly.../do Komi

Oki, czili na chlopski rozum (ups, babski [img]icons/icon12.gif[/img] ) zrobiles cos, czego jeszcze nie widac, czy tak? [img]icons/icon7.gif[/img]
Chyba paskudna choroba rzucila mi sie nie tylko na migdalki [img]icons/icon10.gif[/img]
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-16, 11:26   #18
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo

Dziękuję!
sama też się dziwiłam na początku wchodzenia, że miało być po 10, a jest duuuuzo więcej... Ale uznałam, że widać tak ma być...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-16, 11:28   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo

A i ze w miarę jak się wizaz rozwija, próg ilości ocen się podwyższa... A Zło widać nie ma czasu zmienić instrukcji.
Tak pomyślałam.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-16, 22:18   #20
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo

ale po co zmieniać? Pewnie niedługo każda wizażanka przekroczy próg nawet 500 kosmetyków [img]icons/icon12.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 20:37   #21
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

Dawno tu nie zaglądałam...Czy komnata chwały już nie istnieje czy może została przeniesiona?
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 20:40   #22
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

Została zamknięta ze względu na swoiste zawody, jakich była przyczyną...

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-18, 23:37   #23
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

No tak..słusznie, bo odnosiłam właśnie wrażenie że to pobudza do takiej walki... a był może wątek na ten temat?
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 08:22   #24
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

Krótki, wyjątkowo: pierwszy wpis pt. "Zło usuń" i moje krótkie potwierdzenie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 10:00   #25
lola^
Raczkowanie
 
Avatar lola^
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 255
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

zawrotna szybkość
lola^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 12:20   #26
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 140
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

??? eeeee, przesadzacie z tymi zawodami. To, że na przykład na początku bytności swojej na wizażu dawałam kilka recenzji dziennie, to normalka, a nie zawody ! Bo wtedy miałam materiał, a teraz jest go mniej, z tej przyczyny, że moje możliwości testowania kosmetyków są ograniczone z różnych powodów. Nigdy nie zauważyłam, żeby odbywały się jakieś zawody...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 12:24   #27
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

Hm. Ja jednak wolę dmuchać na zimne, szczególnie kiedy widzę, że osoba zarejestrowana tydzień temu ma już ponad 200 ocen. A zdarzało się...

Więc żeby uniknąć podejrzeń oraz zbędnych dyskusji schowałem ten raport. Przecież i tak nie wnosił nic nowego... A ilość ocen i tak zobaczysz w profilu konkretnej recenzentki

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 12:37   #28
Czkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 360
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

I bardzo dobrze. Popieram w całej rozciągłości
Czkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 13:35   #29
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 140
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

Do Zło - no nie wiem, jak można machnąć 200 recenzji w ciągu 7 dni No chyba, że są jedniozdaniowe.
Wiem, że mogę sobie kliknąć na profil, ale komnata była jednak dla mnie wygodniejsza. Nic to jednak, nie upieram się
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 14:27   #30
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

He he... no faktycznie teraz widze że komnaty już nie ma ale właściwie myślę że można bez niej przeżyć, w końcu czy ludzie tak często tam zaglądali? Nie chce mi się wierzyć w te zawody... 200 recenzji w tydzień? Olaboga, chciłaoby się zakrzyknąć Myslę że na początku każda wizażanka zamieszcza dużo recenzji bo po prostu dużo rzeczy zużyła ichce się podzielić opinią o nich, nie chce mi się wierzyć w rywalizację... Sama jak mam wolną chwilkę i jakąś nowość zużytą od razu oceniam, ale nigdy by mi nie przyszło na myśl żeby robić to na wyscigi... pułapu 700 ocen to chyba do późnej starości nie osiągnę
No myslę że admin wie co robi może faktycznie robiły się wokół tego jakieś niezdrowe klimaty
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.