Idealna kosmetyczka, idealny gabinet... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-01-05, 13:43   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...


Witamy
Właśnie tutaj (kliknij na "Odpowiedz" i wpisz swoją wiadomość) możesz wypowiedzieć się do artykułu Beaty Krajnik o idealnej kosmetyczce i idealnym gabinecie.

Tutaj znajdziesz artykuł.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-05, 13:43   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Witamy
Właśnie tutaj (kliknij na "Odpowiedz" i wpisz swoją wiadomość) możesz wypowiedzieć się do artykułu Beaty Krajnik o idealnej kosmetyczce i idealnym gabinecie.

Tutaj znajdziesz artykuł.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-05, 18:40   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Przepiękny obraz gabinetu i opis idealnej kosmetyczki. Skoro Beatko tak piszesz, to pewnie i tak stosujesz w praktyce. A nie rozważałaś możliwości zmiany miejsca zamieszkania na Wrocław [img]icons/icon12.gif[/img] Z drugiego końca miasta dojeżdżać to nie problem, ale do Szczecina...
Myślę, że to bardzo dobry pomysł podzielić się uwagami o gabinetach i kosmetyczkach. Ja należę do osób, które zaprzestały chodzenia, bo nie trafiły ani na odpowiedni gabinet, ani na kosmetyczkę. I cały czas się wybieram, ale nie wiem gdzie tu się udać, aby znowu w stres nie popaść. Zdarzyło mi się w gabinecie słuchać muzyki relaksującej przez dwie godziny, lub więcej, trele ptaków i miałam wrażenie, że non stop te ptaki śpiewały to samo. W lesie jest inaczej. A ja na koniec byłam skłonna te ptaszki gdzieś po dziurach poupychać, byle ich nie słyszeć.
Jestem ciekawa gabinetów Erisu. Oni mają umowy franczyzowe, szkolą kosmetyczki, mają nie miejscu dermatologa, masażystę, więc wydaje się, że poziom usług powinnien być wysoki, ale może ktoś już tam był i wie coś na ten temat?
A może ktoś poleci jakiś gabinet we Wrocławiu?
Pozdrowienia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-05, 18:40   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Przepiękny obraz gabinetu i opis idealnej kosmetyczki. Skoro Beatko tak piszesz, to pewnie i tak stosujesz w praktyce. A nie rozważałaś możliwości zmiany miejsca zamieszkania na Wrocław [img]icons/icon12.gif[/img] Z drugiego końca miasta dojeżdżać to nie problem, ale do Szczecina...
Myślę, że to bardzo dobry pomysł podzielić się uwagami o gabinetach i kosmetyczkach. Ja należę do osób, które zaprzestały chodzenia, bo nie trafiły ani na odpowiedni gabinet, ani na kosmetyczkę. I cały czas się wybieram, ale nie wiem gdzie tu się udać, aby znowu w stres nie popaść. Zdarzyło mi się w gabinecie słuchać muzyki relaksującej przez dwie godziny, lub więcej, trele ptaków i miałam wrażenie, że non stop te ptaki śpiewały to samo. W lesie jest inaczej. A ja na koniec byłam skłonna te ptaszki gdzieś po dziurach poupychać, byle ich nie słyszeć.
Jestem ciekawa gabinetów Erisu. Oni mają umowy franczyzowe, szkolą kosmetyczki, mają nie miejscu dermatologa, masażystę, więc wydaje się, że poziom usług powinnien być wysoki, ale może ktoś już tam był i wie coś na ten temat?
A może ktoś poleci jakiś gabinet we Wrocławiu?
Pozdrowienia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 06:35   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Taki gabinet byłby spełnieniem moich marzeń wszelkich! Niestety obawiam się, że w sferze marzeń właśnie pozostanie.
Podobnie jak Wiola, ja również zaprzestałam wizyt u kolejnych kosmetyczek - po prostu nie mam już pieniędzy, cierpliwości ani ... odwagi na eksperymenty na własnej twarzy [img]icons/icon12.gif[/img]
Nie mniej jednak jeżeli ktoś mógłby mi polecić jakiś sprawdzony "na własnej skórze" gabinet w Warszawie (oczywiście taki, w którym nie będę musiała pozostawić swich kwartalnych poborów [img]icons/icon12.gif[/img] ), to może ten ostatni raz ...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
i życzę spełnienia wszelkich kosmetycznych (i nie tylko) marzeń w Nowym Roku
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-07, 06:35   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Taki gabinet byłby spełnieniem moich marzeń wszelkich! Niestety obawiam się, że w sferze marzeń właśnie pozostanie.
Podobnie jak Wiola, ja również zaprzestałam wizyt u kolejnych kosmetyczek - po prostu nie mam już pieniędzy, cierpliwości ani ... odwagi na eksperymenty na własnej twarzy [img]icons/icon12.gif[/img]
Nie mniej jednak jeżeli ktoś mógłby mi polecić jakiś sprawdzony "na własnej skórze" gabinet w Warszawie (oczywiście taki, w którym nie będę musiała pozostawić swich kwartalnych poborów [img]icons/icon12.gif[/img] ), to może ten ostatni raz ...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
i życzę spełnienia wszelkich kosmetycznych (i nie tylko) marzeń w Nowym Roku
Aneta
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-12, 02:17   #7
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Hmmm ...tak... Z moich doświadczeń wynika że jezeli decyduje się na zabieg w renomowanym (b drogim) salonie to nie ma tam problemów z higieną, jakością kosmetyków, wyposażeniem, wystrojem wnętrza i wykształceniem kosmetyczek. Za to naprawde ciężko znaleźć mi kosmetyczkę "przyjazną"... Już kilka razy w takich właśnie drogich salonach miałam wrażenie że jestem tam osoba nieporządaną (i to nie jestem jakaś hetera która nachalnie o wszystko pyta czy zwrca bez przerwy uwagę) Po prostu mam wrażenie że one się ciągle gdześ spieszą, nie mówiąc o włączonych komórkach (nie mojej bo nie mam ), plotkach z resztą personelu, nie wykonywaniu odpowiednio długiego masażu (za który przecież płace!). No i sprawa makijażu - jeszcze w żadnym salonie nie zaproponowano mi lekkiego makijażu po zabiegu. Oczywiście wiem że może nie należy bezpośrednio po zabiegu nakładac tony podkladu ale na co dzień stosuje dość mocny malunek oczu i nie wyobrażam sobie wyjścia na ulice bez wytuszowanych i podkreślonych oczu... Nauczona doświadczeniam noszę ze sobą kosmetyki ale przeważnie i tak muszę sie malować w łażience przy kiepskim oświetleniu [img]icons/icon9.gif[/img]
A tak w ogóle to atmosfera w salonie jest dla mnie na tyle wazna że raczej przymknę oko na niedokonałe urządzenie wnętrz czy inne mniej istotne sprawy... Znalazłam taki miły salon fryzjerski gdzie obsługa jest bardzo miła, do pań mówi sie pami Beatko, pani Lucynko itd a one też znają imiona stałych klijentek. Mam wrażenie że w takim salonie mam więcej odwagi pytać o różne rzeczy i chodzę tam z prawdziwą przyjemnością. Nie mówiąc o takich drobiazgach jak kącik palacza (przy kilkugodzinnym robieniu pasemek to prawdziwa ulga dla palacza [img]icons/icon7.gif[/img] ) czy różne napoje (włącznie z szampanem w sylwestra [img]icons/icon7.gif[/img] ) Przyjemnie wiedzieć że pamiętają jaką pije kawke... [img]icons/icon7.gif[/img]
Wracając do salonów kosmetycznych to jeszcze nie znalazłam tego jedynego ale są już takie do których chodzę bez obawy o moją cere. Dalej będę szukała tego idealnego.
Może pani Beata otworzyłaby filie swojego w Krakowie? Chętnie pomogę znaleźć lokal [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-01-12, 02:17   #8
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Hmmm ...tak... Z moich doświadczeń wynika że jezeli decyduje się na zabieg w renomowanym (b drogim) salonie to nie ma tam problemów z higieną, jakością kosmetyków, wyposażeniem, wystrojem wnętrza i wykształceniem kosmetyczek. Za to naprawde ciężko znaleźć mi kosmetyczkę "przyjazną"... Już kilka razy w takich właśnie drogich salonach miałam wrażenie że jestem tam osoba nieporządaną (i to nie jestem jakaś hetera która nachalnie o wszystko pyta czy zwrca bez przerwy uwagę) Po prostu mam wrażenie że one się ciągle gdześ spieszą, nie mówiąc o włączonych komórkach (nie mojej bo nie mam ), plotkach z resztą personelu, nie wykonywaniu odpowiednio długiego masażu (za który przecież płace!). No i sprawa makijażu - jeszcze w żadnym salonie nie zaproponowano mi lekkiego makijażu po zabiegu. Oczywiście wiem że może nie należy bezpośrednio po zabiegu nakładac tony podkladu ale na co dzień stosuje dość mocny malunek oczu i nie wyobrażam sobie wyjścia na ulice bez wytuszowanych i podkreślonych oczu... Nauczona doświadczeniam noszę ze sobą kosmetyki ale przeważnie i tak muszę sie malować w łażience przy kiepskim oświetleniu [img]icons/icon9.gif[/img]
A tak w ogóle to atmosfera w salonie jest dla mnie na tyle wazna że raczej przymknę oko na niedokonałe urządzenie wnętrz czy inne mniej istotne sprawy... Znalazłam taki miły salon fryzjerski gdzie obsługa jest bardzo miła, do pań mówi sie pami Beatko, pani Lucynko itd a one też znają imiona stałych klijentek. Mam wrażenie że w takim salonie mam więcej odwagi pytać o różne rzeczy i chodzę tam z prawdziwą przyjemnością. Nie mówiąc o takich drobiazgach jak kącik palacza (przy kilkugodzinnym robieniu pasemek to prawdziwa ulga dla palacza [img]icons/icon7.gif[/img] ) czy różne napoje (włącznie z szampanem w sylwestra [img]icons/icon7.gif[/img] ) Przyjemnie wiedzieć że pamiętają jaką pije kawke... [img]icons/icon7.gif[/img]
Wracając do salonów kosmetycznych to jeszcze nie znalazłam tego jedynego ale są już takie do których chodzę bez obawy o moją cere. Dalej będę szukała tego idealnego.
Może pani Beata otworzyłaby filie swojego w Krakowie? Chętnie pomogę znaleźć lokal [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 13:39   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

JA zawsze biore swoj podklad i po zabiegu wreczam kosmetyczce.
Nie moge przeciez bezposrednio po maseczce wyjsz na dwor z gola twarza na mroz. Nie mam zamiaru tez ukreadkiem sie mazac w lazience. Pani mi naklada cieniutka warstewke i juz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 13:39   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

JA zawsze biore swoj podklad i po zabiegu wreczam kosmetyczce.
Nie moge przeciez bezposrednio po maseczce wyjsz na dwor z gola twarza na mroz. Nie mam zamiaru tez ukreadkiem sie mazac w lazience. Pani mi naklada cieniutka warstewke i juz.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 18:02   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Dominiczko a czy zdradzilabys mi te namiary p. Lucynki itd jesli to oczywiscie w warszawie...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-02-08, 18:02   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Dominiczko a czy zdradzilabys mi te namiary p. Lucynki itd jesli to oczywiscie w warszawie...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 22:14   #13
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Pani Lucynka to byla przykladowa bo one roznie maja na imie [img]icons/icon7.gif[/img] Ale i tak nic to bo ja Krakow...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-08, 22:14   #14
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Pani Lucynka to byla przykladowa bo one roznie maja na imie [img]icons/icon7.gif[/img] Ale i tak nic to bo ja Krakow...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 23:54   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

wyobrazcie sobie idealny gabinet , gdzie delikatne dzwieki muzyki relaksuja cie od wewnatrz , gdzie masaz twarzy sprawia ci tak wielka przyjemnosc , ze chcialabys powiedziec"niech ta przyjemnosc trwa bez konca", i wkoncu najwazniejsze , bo zabiegu oczyszczania 9 bo wlasnie z tego zabiegu dzisiaj korzystalam) ,nie wyszlam z czerwonka na twarzy , czulam sie zrelaksowana i wypoczeta ..dzikeuje ci Beatko .......polecam wszystkim))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-12, 23:54   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

wyobrazcie sobie idealny gabinet , gdzie delikatne dzwieki muzyki relaksuja cie od wewnatrz , gdzie masaz twarzy sprawia ci tak wielka przyjemnosc , ze chcialabys powiedziec"niech ta przyjemnosc trwa bez konca", i wkoncu najwazniejsze , bo zabiegu oczyszczania 9 bo wlasnie z tego zabiegu dzisiaj korzystalam) ,nie wyszlam z czerwonka na twarzy , czulam sie zrelaksowana i wypoczeta ..dzikeuje ci Beatko .......polecam wszystkim))
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 11:17   #17
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

No teraz to Ci zazdroszczę ... [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 11:17   #18
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

No teraz to Ci zazdroszczę ... [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-27, 16:33   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Nie mam zadnych problemów z cera i oczyszczac jej specjalnie nie muszę, ale zimą wybrałam sie do kosmetyczki w tymże celu. Byłam zreszta po raz pierwszy i moze nie sluszne moje opinie, ale pani wypuściła mnie po zabiegu bez odrobiny kremu na mróz - 10 C, mało tego w lusterku w domu zobaczyłam resztki smug jakiegos specyfiku ktorego pani nie domyła, całe szczescie ze szłam pieszo do domu a nie wsiadłam do tramwaju. No i dokończyłam przed lusterkiem dzieło "kosmetyczki" bo troche poomijała zaskorniaczki. Ale czy po takim zabiegu wypuszcza sie klientke na mróz bez kremu- to mnie najbardziej intryguje.... Prosze o odpowiedz, jak to byc powinno bo ja sie moze nie znam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-27, 17:53   #20
Amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 14
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

wcale sie nie dziwie, ze pani kosmetyczka omijala zaskorniaki, bo ich miejsce jest chyba w portfelu wazne zeby zaskorniki wycisnela
Amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 17:03   #21
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

ale nie wycisnęła...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-27, 20:29   #22
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Witam [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli chodzi o idealny gabinet to trafilam na jeden ktorego jak na razie nie mam po co zamieniac. Mieszkam w Suwalkach-male miasto, sporo gabinetow, ale tylko jeden idealny. Pani Renata jest znakomita specjalistka, nawiasem mwoiac skonczyla kosmetologie na AM w Lodzi). Atmosfera jest wspaniala. To malutki gabinet, pracuje sama. Wszystko jest swietnie, jest jedno ale... na najbizszt wolny termin trzeba czekac okolo 1,5 miesiac :\\\\ Ehhhh, mam nadzije ze jak skoncze kosmetologie, bo wybieram sie na takie studia, to tez bede miala taki gabinet, mysle ze to nie jest wcale trudne, trzeba tylko chciec [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 07:53   #23
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

[img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img] [img]icons/icon20.gif[/img]
Ja trafiłam na cudowny salonik w Sosnowcu [img]icons/icon25.gif[/img] . Pani Ewa kończyła Szkołe Makijażu Profesjonalnego Sophie Lecomte, jest fantastyczną kosmetyczką i wizażystką ( musze się wybrać na dobranie palety kolorystycznej [img]icons/icon36.gif[/img] - chwilowo zbieram fundusze ). Ma doskonały zmysł plastyczny co przydaje się przy zdobieniu paznokci ( po prostu po wykonaniu rysunku nie mogę wyjść z zachwytu-mojemu mężowi też się to udziela [img]icons/icon29.gif[/img] ). Gabinecik jest mały przytulny nowatorsko i oryginalnie urządzony w ciepłej tonacji kolorystycznej. Pani Ewa świetnie wyczuwa mój nastrój jak mam ochote pogadać to troszkę plotkujemy, a jak nie to po prostu oddaje się relaksom a p.Ewa w skupieniu wykonuje kolejne etapy zabiegu.Ceny są przystępne za cały zabieg oczyszczanie + pielęgnacja + nawilżanie + maska na oczy =140 zł. Kosmetyki są dobrej jakosci - nie uczuliły mnie. Zabieg wykonany perfekcyjnie - nie mam zaczerwienionej skóry ani w późniejszym czasie żadnych wyprysków. Polecam. Ja zawsze wychodze bardzo wypoczęta.I zawsze mogę poprosić o pomalowanie rzęs i brwi ( bez makijażu jakoś tak mi łyso ) nie narażając się na stukanie w zegarek że już późno i oglądanie skwaszonej minki. Ostatnio p.Ewa pzostawia mój tusz na rzęsach ( nie zmywa ) - dzięki czemu dobrze się czuje bo mam rzęski pomalowane tak jak lubie. Zachęcające jest to że p.Ewa jest bardzo zadbaną kobietą ( skoro potrafi TTAAAKK zadbać o siebie to o innych pewnie też - i to się sprawdza ). Mogę umówić się na wizytę telefonicznie. Naprawdę polecam - dla mnie osobiscie jest to salon kosmetyczny dożywotni - nie mam zamiaru go zmieniać ( 100 % satysfakcji ). Wizyty jakoś tak optymistycznie na mnie wpływają że po zabiegu czuje się bardzo zadbana a co za tym idzie atrakcyjna. P.Ewa ma dość dużo klientek więc lepiej umawiać się z wyprzedzeniem na zabieg który potrwa ok 2-3 godziny, czasami dłużej w zależności co wymyśle.
Jeszcze raz gorąco polecam (ja dojeżdzam z Katowic, a właściwie to mąż mnie zawozi - więc skoro się nie sprzeciwia to widzi efekty - tak myślę)
AGNIECHAH [img]icons/icon40.gif[/img]
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 08:34   #24
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Agnieszko, gdzie w sosnowcu jest ten gabinet? I na jakich produktach pracuje kosmetyczka?
Dana
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 10:27   #25
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Droga Agnieszko [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak mozesz to zglos salon do Zlotego salonu. Szkoda, zeby taki rodzynek przeszedl niezauwazony.

Serdecznie pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 22:16   #26
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Gabinet znajduje się na Suchej 4 (niedaleko "Żylety"), dokładna nazwa:
Stubio Kosmetyki i Wizażu
Jest to malutki gabinecik (jeden pokoik) wchodzisz tak jak do salonu fryzjerskiego Welli. Na zewnątrz jest szyld więc łatwo trafić.
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-28, 22:18   #27
AGNIECHAH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 83
GG do AGNIECHAH
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Oczywiście że zgłosze - prosze o cierpliwość.
AGNIECHAH
AGNIECHAH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-01, 18:03   #28
gośkas
Raczkowanie
 
Avatar gośkas
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 63
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

No cóż pewnie się czepiam, ale nie mam zbyt przyjemnych wspomnień z pobytu w gabinetach kosmetycznych.
1 - Ostatnia wizyta u p.kosmetyczki przyjemna i relaksująca. Pani miła i milcząca (wolę takie niż zbyt rozgadane). Jednak opinię na temat mojej skóry przekazała mi następnego dnia koleżanka, która była równolegle w gabinecie. Wolałabym osobiście niż przez pośredników.
2 - Gabinet masażu - pani masażystka przemiła, dostosowująca się do nastroju klientki (chcesz gadamy, nie to milczymy)- złote ręce - rewelacja. Tylko jedno ale - Pani Szefowa. W jednym z pomieszczeń do masowania znajdował się telewizor. W porze serialowej p.Szefowa bez skrępowania (skrępowana byłam ja) zasiadała w pomieszczeniu i raczyła się 1453 odcinkiem brazylijskiego knota, prawdopodobnie założyła, że też jestem ich miłośniczką. - NIE ZNOSZĘ SERIALI - NIE LUBIĘ TELEWIZJI - ZGROZA - (<font color=brown>i tu z tego miejsca serdecznie chcę przeprosić wszystkie miłośniczki seriali - z pewnością nie wiem co tracę)</font>
3.no i na koniec pani opiekująca się moimi stopami, poza tym, że dwa razy mnie zacięła w miejscu gdzie nie było zgrubień na nodze, to pozostałe zabiegi były wykonane zadowalająco. (panie pedicurzystki z którymi miałam styczność nie używają rękawiczek).
Niedawno wytropiłam kolejną p.pedicurzystkę, gdyż w/w. zniknęła (zacina inne), jest dobrze mimo, że bez rękawiczek.
Kochana pani Beatko ten pani gabinet jest chyba na

<font size=+1><font color=red>KSIĘŻYCU</FONT> JEŻELI NIE TO

<font size=+1>[B]<font color=green>GRATULUJĘ I SERDECZNIE POZDRAWIAM </FONT>
gośkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-01, 21:43   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Gabinet z bajki Beaty znajdziedzie w Katowicach
na Ptasim Osiedlu (Grieger Cosmetics, Jerzyków 19).
Firma zajmuje willę położoną tuż przy Parku Leśnym.
Wszystko jest tak jak trzeba:
czystość, absolutny spokój i prywatność (przestronne pomieszczenia z wielkimi lustrami, wygodne wyposażenie,
muzyczka, pani kosmetyczka jak laleczka - żywa reklama firmy).
Zabiegi odbywają się punktualnie, wszędzie panuje 100%
higieny - jednorazowa bielizna i prysznic do zabiegów na
ciało, rękawiczki gdy trzeba, oczywiście kabina prysznicowa
w gabinecie... po prostu niebo. [img]icons/icon7.gif[/img]
Do tego szeroka gama
zabiegów, nowoczesny sprzęt, a ceny w normie. Jakiś minus -
na pierwszą wizytę trzeba czekać ok. miesiąca, chyba że
mozecie sobie pozwolić na przesiadywanie w gabinecie w tzw.
godzinach pracy... zapraszamy do Katowic [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-02, 21:10   #30
Viola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 2
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Jestem słuchaczką Studium Kosmetycznego.Moim marzeniem jest ukończenie nauki.Jednak już na początku nauki mam problem.Jest nim temat pracy kontrolnej.Temat brzmi;Wyposażenie gabinetu kosmetycznego(temperatura ,klimatyzacja,wentylacja, oświetlenie-rodzaje,)Proszę o pomoc!!!Odwiedziłam wszyskie biblioteki,sanepid,znajom e kosmetyczki-niestety nic nie mogę znaleść.Temat jest z przedmiotu HIGIENA.
Z poważaniem
Violetta Roszyk
Os.Jagiellońskie 21m7
64-000 Kościan
Z góry bardzo dziękuję.Termin pracy 13 pażdziernik.
Viola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.