No wiecie co? Co wy na to? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-03, 12:17   #1
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola

No wiecie co? Co wy na to?


Hej czytacie MAKE UP? Bo ja uwielbiam to czasopismo i prawie udało mi się skompletować wszytkie numery.... no właśnie prawie.
Na początku lutego zadzwoniłam pod podany w magazynie numer i zamówiłam sobie dwa pierwsze archiwalne numery. "przesyłka powinna być w tym tygodniu" usłyszałam wtedy.
No ale nie było. Często mi ktoś dowcipny podbiera awiza ze skrzynki więc zadzwoniłam z zapytaniem czy przesyłka została wysłana "oj, dobrze że Pani dzwoni, przepraszam, przesyłka jeszcze nie została wysłana, wysyłki robi sie raz w tygodniu.." No to czekam... Do 24 lutego kiedy wykonuję kolejny telefon "Wie Pani co, już mam wypisane pobranie tylko miałam kłopot z tymi numerami, nie było ich ale już dla Pani załatwiłam"
No i czekam - do wczoraj kiedy wysyłam maila z prośbą o sprawdzenie tej wyczekiwanej przeze mnie przesyłki - i tu odpowiedź :
"Przepraszam, że tak długo musi Pani czekać na te numery ale proszę się nie martwić, one na pewno do Pani dotrą.
Robimy wysyłkę przeciętnie raz na dwa tygodnie. Niestety pracownik, który się tym zajmuje zachorował i wysyłka nadal czeka.
Reszta załogi jest bardzo zajęta przygotowaniami do Warsztatów z Analizy Kolorystycznej, które odbęda się w najbliższy weekend.
Sądzę, że w poniedziałek kiedy wszystko się uspokoi uda nam się to załatwić."

Ludzie czy w porządnej firmie chodzi się na pocztę raz na dwa tygodnie??? W ogóle.... ach... no nie mam już słów na to powiedzcie mi- czy jestem upierdliwa?
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 12:22   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: No wiecie co? Co wy na to?

tiaa ,skąd ja to znam , napisałm do nich maila z pytaniami i do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi (napisałm zaraz po wydaniu pierwszego nr), podobnie zachowuja sie w TS -pisałam w zwiazku z zdjeciem rodziny Rozynka i najpier odpisali ze podali moje pytanie i uwagi do odpowiedniego działu i cisza od 3-4? miesiecy.
olałam Make up i TS ,nie kupuje ,basta!
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 12:23   #3
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: No wiecie co? Co wy na to?

Jola-jestes baaardzo upierdliwa
a tak na poważnie.Faktycznie dziwnie się zachowują,jakby zupełnie nie zależało im na dobrym wizerunku firmy.Raz piszą,że wysyłka odbywa się co tydzień,potem,że co dwa tygodnie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 12:28   #4
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: No wiecie co? Co wy na to?

A ja mam dobre doświadczenia z TS - kiedyś poprosiłam ich o przesłanie całego artykułu na maila i dostałam odpowiedź chyba już nastepnego dnia, oczywiście z artykułem w załączniku
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 12:32   #5
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: No wiecie co? Co wy na to?

Ha ja też dostałam odpowiedź na maila od razu tylko nie chcę maili ani przeprosin, ale chcę dostać gazety!! Zresztą jak można pisać takie bzdury w porządnej firmie, że nikt nie ma czasu iść na pocztę... brr nawet nie odpisałam, ręce mi opadły
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-03, 12:45   #6
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: No wiecie co? Co wy na to?

Hihi, muszą tam pracowac na wariackich papierach i miec niezły bałagan. To może byc w pewnym stopniu zabawne, ale przestaje śmieszyc, kiedy odbija się nas - klientkach. Też bym się wnerwiła
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 14:35   #7
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Re: No wiecie co? Co wy na to?

No chyba jeszcze im sie nie udało dojść do ładu po tych warsztatach !! Nadal nie mam swojej przesyłki...
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.