Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-02, 15:52   #1
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa

Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.


Jakis czas temu zalozylam watek o tym,czy moje naturalne obgryzki sie nadają do "zrobienia". Odpowiedzi byly poztywne, wiec zaczelam szukac stylistki

Za namowa sasiadki,ktora ma zawsze sliczny delikatny frencz, poszlam do jej stylistki. Umowilam sie u jednej babki, a suma sumarum robil mnie ktos inny...i ktos inny zrobil mi takie paznokcie Babeczka ktora mnie zapisywala,siedziala obok..i smigala sliczne pazurki u innej klientki.

Ja mialam obgryzki, i sie nasluchalam, ze beda szersze na koncach, ze klej moze nie trzymac itp.

W trakcie robienia powiedzialam,ze chce jak najkrotszy tips i frencz, ze wzgledu na prace Pani ze ok,ok,ale musi zamalowac caly doklejony tips zeby go widac nie bylo....Pomyslalam, no trudno, zapuszcze pazurki i bedzie luz...pewnie tez nie skasuje duzo za tipsy.

Dziewczyny...zaplacilam 100 zł, bo pani pracowala na jakiejs firmie Nails Company (pamietam zlote opakowania) ...a proponowala mi Alessandro za 130.

Moje pytanie brzmi...czy da sie je jeszcze poprawic? Niechce wracac do tego salonu, raz ze drogo (jakby byly sliczne to bym slowka nie pisnela o cene - za jakosc sie placi) , a dwa..ze cos z nimi jest nie tak A niewiem,jak wytlumaczyc tej babce, ze widzialam lepsze i ze obgryzki nie musza wygladac jak łopatki

Czy jeszcze mozna zmniejszyc ta biala koncowke? Dlugosc mi odpowiada, nie wystaje za duzo za opuszek, wiec to jest ok

Ps. To i tak wyglada extra, w porownaniu do obgryzkow....ale ...
Ps2. Moja mama nigdy nie miala tipsów,ale jak je zobaczyla stwiedziła ze sa okropne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03574.jpg (40,5 KB, 400 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03575.jpg (29,6 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03576.jpg (20,6 KB, 388 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03577.jpg (22,4 KB, 413 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03579.jpg (21,6 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03580.jpg (33,3 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03581.jpg (34,1 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03583.jpg (36,7 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03585.jpg (18,8 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03586.jpg (18,9 KB, 282 załadowań)
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:04   #2
oluss89
Raczkowanie
 
Avatar oluss89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z małej mieściny Wieluń zwaną:)
Wiadomości: 68
GG do oluss89 Send a message via Skype™ to oluss89
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

moim okiem - poczatklującym okiem nie sązbyt fajnie zrobione.. babka powinna Ci troche wydłuzyć paznokcia kamuflującym żelem/akrylem. french jest za nisko no i wogole od kiedy ogryzki się robi na tipsie.. wiecej musisz poczekac na ekspertki..
__________________
Moja pazurkowa galeria i blog:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11799661

http://nail-by-ola.blog.onet.pl


For Sz
oluss89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:14   #3
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez oluss89 Pokaż wiadomość
moim okiem - poczatklującym okiem nie sązbyt fajnie zrobione.. babka powinna Ci troche wydłuzyć paznokcia kamuflującym żelem/akrylem. french jest za nisko no i wogole od kiedy ogryzki się robi na tipsie.. wiecej musisz poczekac na ekspertki..
Dzieki Oluss za odp
Na 3 fotkce kreska zaznaczylam gdzie jest mniej-wiecej moj naturalny paznokiec...a raczej plytka, bo byl obgryziony
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-07-02 o 16:41
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:26   #4
PaulusiaM-ce
Raczkowanie
 
Avatar PaulusiaM-ce
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 222
GG do PaulusiaM-ce
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Ojojoj...W ogóle wyglądają jakby były robione przez "pseudostylistke".O kształcie i frenchu nie wspomnę. Pani która to robiła ma słabe pojęcie na temat stylizacji paznokci problemowych.
I jeszcze za taką kase...
__________________
... Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów ...
PaulusiaM-ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:31   #5
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez PaulusiaM-ce Pokaż wiadomość
Ojojoj...W ogóle wyglądają jakby były robione przez "pseudostylistke".O kształcie i frenchu nie wspomnę. Pani która to robiła ma słabe pojęcie na temat stylizacji paznokci problemowych.
I jeszcze za taką kase...
No.. A troche czasu mi zajelo,zanim wsyledzilam jakas dobra...a ta mnie odeslala do swojej kolezanki
Da sie je jakos odratowac?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 17:52   #6
potty
Wtajemniczenie
 
Avatar potty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Swindon, Wiltshire
Wiadomości: 2 389
GG do potty
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

isc do naprawde dobrej stylistki
on sciagnie i zalozy od nowa
__________________
8.08.2010 - 2+1


Dziecko poniżej pięciu lat to istota całkowicie szalona.
potty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:09   #7
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez potty Pokaż wiadomość
isc do naprawde dobrej stylistki
on sciagnie i zalozy od nowa
Dzięki potty za odp
Myslalam,zeby isc do jej kolezanki i jej je pokazac Zeby skorygowala po wspolniczce.
Ale nie jestem taka odwazna niestety. Mialam nadzieje, ze obedzie sie bez zdejmowac, tylko jakos..inaczej Po przyznam sie,ze troche mi zal kolejna stowke wydawac

A kolejne moje pytanie....czy to jest ok, ze przy wyprostowaniu palcow czuje lekkie ciagniecie? Nic a nic mnie nie bolalo przy obróbce , ale teraz zaczynaja opuszki palcow


Jaka jestem wsciekla...:mur : I na siebie ze taka dup...ze mnie ze jej dalam ta stowke bez slowa, i na jej kolezanke z ktora sie zamienila...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 18:45   #8
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Ishikawa zapraszam do siebie, wiem że nie są to Gliwice a Katowice ale gwarantuje ci naturalny efekt
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:10   #9
Eurydyke
Raczkowanie
 
Avatar Eurydyke
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 256
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

A nie dałoby się, póki dziewczyna nie pójdzie na poprawkę po prostu zamalować całość kryjącym beżem i ewentualnie samemu nanieść końcówkę frencz? Bo chyba najgorzej wygląda to, że sama płytka jest krótka w porównaniu do białej końcówki.
Nie miałam nigdy przedłużanych paznokci, ale ja bym tak zrobiła, przynajmniej jest to rozwiązanie na chwilkę.
Eurydyke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:17   #10
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Spartaczyła dziewczyna robotę... Szkoda że nie powiedziałaś że chcesz żeby ta druga pani ci zrobiła no i jak za taką ,,robotę" to 100 zł to dużo... Nie wyglądaja za dobrze i pewnie itak nie długo odpadną... Lepiej dobrze poszukać i iśc do innej stylistki tylko takiej sprawdzonej np przez koleżanki, żebyś była jej pewna Życze powodzenia w poszukiwaniach bo z tego co ty czytam to ciężko o dobra stylistkę...
a z tym beżem to chyba nie głupi pomysł, mysle że na pewno będzie to lepiej wyglądało od tego co jest obecnie, prawda??

Edytowane przez chubka
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:19
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:24   #11
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez chubka Pokaż wiadomość
Spartaczyła dziewczyna robotę... Szkoda że nie powiedziałaś że chcesz żeby ta druga pani ci zrobiła no i jak za taką ,,robotę" to 100 zł to dużo... Nie wyglądaja za dobrze i pewnie itak nie długo odpadną... Lepiej dobrze poszukać i iśc do innej stylistki tylko takiej sprawdzonej np przez koleżanki, żebyś była jej pewna Życze powodzenia w poszukiwaniach bo z tego co ty czytam to ciężko o dobra stylistkę...
a z tym beżem to chyba nie głupi pomysł, mysle że na pewno będzie to lepiej wyglądało od tego co jest obecnie, prawda??
Najlepsze jest to, ze szlam do sprawdzonej stylistki przez sasiadke. Sasiadka ma bardzo eleganckie frencze zazwyczaj
A ta sąsiadkowa stylistka mnie podrzucila drugiej. Co tez nie bylo fair;/
Jak dobrze pojdzie wszytsko, to w sobote bede meic poprawione pazurki
Te 100 zł boli jak niewiem;/

Eurydyke dziękuje za rade

Daje link do starych pazurków:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=334664 i zaznaczam ze jeszcze bardziej byly obgryzione ;-/
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-07-02 o 20:30
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 21:22   #12
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

na tak problemową płytkę to daje się kamuflarz jak bedziesz miala fotke nowych to wrzuc zobaczymy efekt
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:28   #13
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

ee nie sa az tak zle, moze to marne slowa pocieszenia ale widzialam gorsze:-D poza tym pierwsze koty za ploty, moje pierwsze tez przypominaly mi ciosane bele a sama manicurzystka stwierdzila,ze moje naturalne paznokcie wygladaja jak kolki.juz do niej wiecej nie poszlam
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:29   #14
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez nelvana Pokaż wiadomość
na tak problemową płytkę to daje się kamuflarz jak bedziesz miala fotke nowych to wrzuc zobaczymy efekt
Ok

Ewcia, ja tez widzialam gorsze....ale tez tansze...I generalnie lepiej zrobione \
Naogladam sie cudow na wizazu i teraz wybredna jestem
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-07-02 o 21:30
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:36   #15
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ok

Ewcia, ja tez widzialam gorsze....ale tez tansze...I generalnie lepiej zrobione \
Naogladam sie cudow na wizazu i teraz wybredna jestem
spoko spoko damy radę
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:39   #16
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

my kobiety mamy przerabane: paznokcie , wlosy, skora, bizuteria,
a moj tz zel na wlosy i juz jest gotowy do wyjscia! ja tipsiorow juz nie nosze od dawna, w szkole nam zabronili i od tamtej pory nie mam szponow troche lyso i tandetnie lapka wyglada ale co poradze najwiekszym plusem "miecia" tipsow bylo to,ze nie moglam po pyszczku sie drapac, tzn po prycholach i mis ie pogolilo
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:50   #17
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

O matko 100 zł za takie cos? :O
To nie jest ani estetyczne,ani poprawnie zbudowane.
Ja bym na twoim miejscu poszła tam na reklamacje, chociaz dziwi mnie że nie powiedziałaś jej tego od razu ze nie podoba ci sie ten efekt
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:52   #18
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

te żelki są okropne wyglądają na takie za 30 zł, ja nie jestem po żadnym kursie i paznokcie robię tylko sobie ewentualnie koleżance ale nigdy bym nie wpadła na pomysł żeby pokrywać widoczne spod tipsa ogryzki białym żelem w ogle co za pomysł żeby nakładać na ogryzki tipsy!! według mnie nie ma dla nich ratunku trzeba się wybrać do dobrej sprawdzonej stylistki najlepiej jak będziesz mogła oglądnąć jej prace np. na zdjęciach, najbardziej mnie wkurzają właśnie takie kobietki które robią coś takiego a są po kursach (domyślam się że jakiś miała jesli przyjmowała w jakimś salonie jeśli dobrze zrozumiałam), nazywają się stylistkami i biorą za swoje "piekne" paznokcie grubą kasę a jest ogromna nagonka na dziewczyny które nie były na żadnym kursie ale robią paznokcie o niebo lepsze
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 21:53   #19
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

okropne są, krzywe jak cholera
pozatym pierwsze slysze ze frencz musi byc do zrobiony co konca naklejenia tipsa?!jesli chodzilo o to ze dziewczyna nie umie go odpowienio przepilować to żle, a jeśłi nie posiada kamuflarzu to też zle ;/
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 21:59   #20
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
O matko 100 zł za takie cos? :O
To nie jest ani estetyczne,ani poprawnie zbudowane.
Ja bym na twoim miejscu poszła tam na reklamacje, chociaz dziwi mnie że nie powiedziałaś jej tego od razu ze nie podoba ci sie ten efekt
Wiesz co, teraz jak na nie patrze tez sie dziwie.

Ale, z jednej strony niechce tlumaczyc swojej glupoty, ale z 2 strony to jak tak mnie zagadywala,tlumaczyla czemu takie szerowkie itp, to jakos porzymknelam na to oko.

Na koncu jak piłowała juz zrobionego pazokcia to myslalam ze skoruguje wszytskie wady. W trakcie nic mnie nie bolalo,szczyplao wiec totalnie uspilo czujnosc laika

No tak sie nie stalo, a moze to smieszne, ale jak skonczyla i tak z daleka sie popatrzylam na efekt, to niewydawal mi sie zly....a wrecz spoko W domu zaczelam ogladac zbliska, porownywac z wiazazem...i dopiero dotarło. I jak uslyszalam cene to tez otrzezwialam.

I niewiem jak czy 2 raz bym poporstu tez bez slowa zaplacila i wyszla.Nieumiem jakos tak zaprotestowac,wole wyjsc i robic antyreklame poprostu
. Bo niewiem jak moze wygladac reklamacja, swiadkow nie bylo, ja sie na pazurkach total nie znam.
Balabym sie, ze udowodnilaby mi, ze sie nie myli.
Szczegolnie ze na necie to pelno takich kulfonow ( i jeszcze gorszych) utwierdzilo by ja w swojej racji, ze moje sa w sumie fajne.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry Pokaż wiadomość
te żelki są okropne wyglądają na takie za 30 zł, ja nie jestem po żadnym kursie i paznokcie robię tylko sobie ewentualnie koleżance ale nigdy bym nie wpadła na pomysł żeby pokrywać widoczne spod tipsa ogryzki białym żelem w ogle co za pomysł żeby nakładać na ogryzki tipsy!! według mnie nie ma dla nich ratunku trzeba się wybrać do dobrej sprawdzonej stylistki najlepiej jak będziesz mogła oglądnąć jej prace np. na zdjęciach, najbardziej mnie wkurzają właśnie takie kobietki które robią coś takiego a są po kursach (domyślam się że jakiś miała jesli przyjmowała w jakimś salonie jeśli dobrze zrozumiałam), nazywają się stylistkami i biorą za swoje "piekne" paznokcie grubą kasę a jest ogromna nagonka na dziewczyny które nie były na żadnym kursie ale robią paznokcie o niebo lepsze
yy zelki ? Nieznam sie, ale tam jest tips,pokryty czyms bialym,bezowym i lakierem z uv.

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
okropne są, krzywe jak cholera
pozatym pierwsze slysze ze frencz musi byc do zrobiony co konca naklejenia tipsa?!jesli chodzilo o to ze dziewczyna nie umie go odpowienio przepilować to żle, a jeśłi nie posiada kamuflarzu to też zle ;/
masz racje
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:06   #21
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość


yy zelki ? Nieznam sie, ale tam jest tips,pokryty czyms bialym,bezowym i lakierem z uv.
przepraszam ale mnie rozbawiłas tym lakierem , te paznokcie to są tipsy pokryte żelem utwardzanym promieniami UV, czasami się je nazywa żelkami a to białe cos to też jest żel UV tylko że biały, no chyba że zamiast białego żelu "stylistka" użyła białego lakieru bo o czymś takim tez słyszałam i wydaje mi się że nia ma tam nic beżowego tylko źle doklejony i źle spiłowany tips i albo mi się wydaje ale chyba widzę małe bąbelki powietrza na niektórych, Ishikawa ona Ci wycinała skórki??

Edytowane przez raspberry
Czas edycji: 2009-07-02 o 22:10
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:10   #22
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez raspberry Pokaż wiadomość
przepraszam ale mnie rozbawiłas tym lakierem , te paznokcie to są tipsy pokryte żelem utwardzanym promieniami UV, czasami się je nazywa żelkami a to białe cos to też jest żel UV tylko że biały, no chyba że zamiast białego żelu "stylistka" użyła białego lakieru bo o czymś takim tez słyszałam
Sama widzisz jaki ze mnie specjalista
Wszytko bylo robione zelami bo wkladalam lapy do lampy
ale na samym koncu pokryla je lakierem (buteleczka jak lakier do paznokci) z napisem UV, ze niby ten ..lakier poprawia kolor, ze koncowka jest bielsza, i ze swieci jak sa lampy uv np. na dyskotece. Areszta to zele Nails Company czy cos takiego ... proponowala mi Alessandro ,ale o 30 zł drozej by bylo .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:12   #23
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

lakier uv czyli że się świeci pod wpływem promieni uv, ale o tym że poprawia kolor białej części... nie wiedziałam o tym ;|
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:14   #24
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez raspberry Pokaż wiadomość
lakier uv czyli że się świeci pod wpływem promieni uv, ale o tym że poprawia kolor białej części... nie wiedziałam o tym ;|
Zaskoczylam Cie jednak

Wogole to dzieki wszystkim dziewczynom sa rady i odpisywanie, bo jak zakladalam watek, to myslalam ze przesadzam z ta brzydota paznokci
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:16   #25
bitt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Będzina
Wiadomości: 495
GG do bitt
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Sama widzisz jaki ze mnie specjalista
Wszytko bylo robione zelami bo wkladalam lapy do lampy
ale na samym koncu pokryla je lakierem (buteleczka jak lakier do paznokci) z napisem UV, ze niby ten ..lakier poprawia kolor, ze koncowka jest bielsza, i ze swieci jak sa lampy uv np. na dyskotece. Areszta to zele Nails Company czy cos takiego ... proponowala mi Alessandro ,ale o 30 zł drozej by bylo .
chyba ktoś musi dostać porządną lekcje na temat przedłużania co by Ci już nikt kitu nie wcisnął a przyszłościowo żebyś mogła niejedną tipsiare zagiąć ot tak
bitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:18   #26
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Bitt Dokladnie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:25   #27
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

nieładne
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:18   #28
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

masakra ale trzeba było od razu krzyczeć jak powiedziała że będzie na Twoje pazurki przyklejać tipsy bo na takie się NIE PRZYKLEJA. tylko formy nic innego a ten french masakra i co to za łopaty. Podejrzewam że takie same a nawet lepsze zrobiłaby Ci jakaś kumpela która dopiero się uczy bo na taką pracę to wygląda. Jedyne czego mogę pogratulować to tego że zapłaciłaś 100 zł i nic nie powiedziałaś no i że jeszcze nie dotarłaś tam z reklamacją :P
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:25   #29
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
masakra ale trzeba było od razu krzyczeć jak powiedziała że będzie na Twoje pazurki przyklejać tipsy bo na takie się NIE PRZYKLEJA. tylko formy nic innego a ten french masakra i co to za łopaty. Podejrzewam że takie same a nawet lepsze zrobiłaby Ci jakaś kumpela która dopiero się uczy bo na taką pracę to wygląda. Jedyne czego mogę pogratulować to tego że zapłaciłaś 100 zł i nic nie powiedziałaś no i że jeszcze nie dotarłaś tam z reklamacją :P
A skad moglam wiedziec, co sie gdzie nie przykleja,lub gdzie sie przykleja? Przeciez sie na tym nie znam Predzej zmatowila,odkazila,skorki wyciete...WYbacz, ale ja w tym niesiedze, i nie podejrzewalam,ze babka odwali taka chałe. Szczegolnie ze z 10 dyplomow na scianie wisialo To tak jak w przysłowiu,ze gdyby czlowiek wiedzial ze upadnie, to by siedział na tyłku.

A po 2, to zakladajac watek nie bylam pewna czy na 100% sa takie koszmarne jakie sa.
I jak ma wygladac taka reklamacja? Nie mam paragonu,ani nic. Niesiedze czesto na paznokciowym, ale chetnie poczytam jak reklamowac takie sprawy i rzadac zwrotu kasy. Zawsze mi sie wydawalo,ze jego podstawa jest paragon ;/ a ja nie mam nic.


raspberry
Sorrki ze z opoznieniem. Tak wycinała. Wole to robic sama...ale jak sie uparła:P
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-07-02 o 23:30
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:46   #30
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Dziewczyny doradźcie - moje pierwsze tipsy.

no widać, tak jak już dziewczyny napisały, że robota spartaczona. I to jeszcze za 100zł?????

u mnie w świętochłowicach za takie pazurki z kamuflażem ,zelowe bądź akrylowe zapłaciłabyś 75zł. Więc jeśli ci nie za daleko na uzupełnienie to zapraszam do centrum

spokojnie zamaluj to beżowym lakierem i czekaj na czas uzupełnienia. plusem jest że lakier będzie się dłużej trzymał niż na pazurkach naturalnych
__________________

asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.