Kosmetyki mineralne Signature Minerals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 00:17   #1
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503

Kosmetyki mineralne Signature Minerals




Signature Minerals to amerykańska firma, wysyłająca swoje produkty do niemal wszystkich krajów świata. W ofercie SM, poza podkładami, różami/bronzerami, korektorami i cieniami, znajdują się także pędzle, kredki do oczu i tusze do rzęs, balsamy i błyszczyki do ust oraz - mydła, kremy do twarzy, i mnóstwo innych naturalnych mazideł.

[Tutaj dostępne są aktualne katalogi produktów SM.]

Godnym uwagi szczegółem jest możliwość zamawiania refili w woreczkach strunowych, w cenach niższych niż produkt o tej samej wadze w pudełeczku.

---

Podkłady Signature Min. występują w jednej, satynowej formule - z delikatnymi drobinkami. Dostępne odcienie tutaj.

Skład: mica, titanium dioxide, iron oxides, zinc oxide; (may contain ultramarine blue).

Dostępne pojemności oraz ceny:
  • 30g sifter jar/10g net wt. ($14.95 full size)
  • 20g sifter jar/ 6g net wt. ($11.95)
  • 10g sifter jar/ 3g net wt. ($ 9.95)
  • Refill Bag - full size/10g net wt ($13.00)


Korektory Signature Min. występują w ciekawej gamie kolorystycznej - obiecująco wygląda szczególnie Soft Mint. Dostępne odcienie tutaj.

Skład: Light Touch Concealer: Kaolin clay, titanium dioxide, zinc oxide, iron oxides. # Bisque and Multi-tasking Concealers: Serecite, iron oxides, titanium dioxide, kaolin clay. # All Color Correctors: Mica, iron oxides, titanium dioxide.

Dostępne pojemności oraz ceny:
  • 20g sifter jar/6g net wt. ($10.00) - full size
  • 10g sifter jar/3g net wt. ($6.95)
  • 30g (foundation size) sifter jar/10g net wt. ($14.00)
  • Refill Bag - full size/ 6g net wt. ($8.80)


Pudry wykończeniowe występują w pięciu odcieniach - tutaj dokładny opis i zdjęcia, a także dostępne pojemności i cennik.

Skład: Angel Wings, Petal Pink, Tawny Tan: Serecite, iron oxides, titanium dioxide, kaolin clay. # Translucent: Serecite. # Soft Radiance: Mica, iron oxides, titanium dioxide


Róże i bronzery występują w dwudziestu odcieniach i są dokładnie opisane przez SM.

Róże: zdjęcia, cennik i opisy kolorów w tabelce - tutaj.
Skład: Mica, iron oxides, titanium dioxide.

Bronzery: zdjęcia, cennik i opisy kolorów w tabelce - tutaj.
Skład: Mica, iron oxides, titanium dioxide.


Cienie do oczu występują w czterech formułach: mat, metaliczny, perłowy, iskrzący (brokatowy).

Odcienie, cennik - a także kredki do oczu i tusze do rzęs dostępne - tutaj.
Skład: Mattes: Serecite, iron oxides, titanium dioxide, kaolin clay. # Metallics, Pearls and Shimmers: mica, iron oxides, titanium dioxide.


Kolekcja pędzli do kosmetyków mineralnych obejmuje cztery serie: z włosia syntetycznego oraz naturalnego, pędzelki kabuki oraz zestawy pędzli. Dodatkowo wprowadzono podział, dzięki któremu można przeglądać wszystkie pędzle wg ich zastosowania: do twarzy (pudry, róże) oraz do oczu.

Dokładne zdjęcia i opisy dostępne tutaj.


Seria pielęgnacyjna Signature Minerals obejmuje, jak wspominałam, mydła (z koziego mleka), toniki, kremy i mleczka do twarzy, maski i peelingi oraz akcesoria do kąpieli.
Link - tutaj.

---

Istnieje możliwość zamówienia bezpłatnego zestawu sześciu próbek - płaci się jedynie za koszty wysyłki, które wynoszą 7,65 dolara.

Jednak - w przeciwieństwie do np. Everyday Minerals - firma SM wprowadziła limity przy bezpłatnych kitach - każdy odcień można zamówić tylko jeden raz, jeżeli chce się go zamówić ponownie, należy wybrać próbkę płatną [opcja Unlimited Samples]. Dodatkowo, jak w przypadku innych firm, obowiązuje limit jednego bezpłatnego zestawu na jedno zamówienie.

Można wybierać dowolne sześć próbek spośród wszystkich podkładów, korektorów, różów i bronzerów oraz cieni do powiek. Wszystkie próbki poza cieniami, są pakowane w pięciogramowe pudełeczka z sitkami.


Dostępne są również różne zestawy.

---

Formy płatności:

SM akceptuje karty: Visa, Mastercard, American Express, Discover, PayPal, US Checks oraz US Money Orders. W zależności od formy płatności zamówienia są przetwarzane w różnym czasie.

Więcej informacji: http://www.signatureminerals.com/security.html

---

Cennik kosztów wysyłki do Polski:

Koszty zależne są od ceny zamawianych produktów.

  • koszt $0.00 - $24.99 ---------- wysyłka $7.65 lub $12.25 przesyłką priorytetową
  • koszt $25.00 - $49.99 ------- wysyłka $9.65 lub $13.25 priorytetem
  • koszt $50.00 - $74.99 ------- wysyłka $11.65 lub $14.25 priorytetem
  • koszt $75.00 - $99.99 -------- wysyłka $13.65 lub $15.25 priorytetem
  • koszt $100.00 i wyższe ---- darmowa wysyłka

Termin dostawy podawany na stronie SM to - dla wysyłek poza teren US - 14 do 28 dni roboczych; jednak do mnie próbki dotarły równo po siedmiu dniach od złożenia zamówienia.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 00:35   #2
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Signature Minerals

W albumie mineralnym dostępne są dwa zdjęcia próbek Signature Minerals - klik.
Zdziwiłam się, że nie ma jeszcze żadnego wątku o tej firmie, zatem voilà



Postanowiłam wypróbować SM głównie ze względu na lekkie znudzenie firmą Everyday Minerals. W pierwszej kolejności skusił mnie korektor Soft Mint oraz bardzo delikatnie wyglądający bronzer. I możliwość wyboru takich próbek, na jakie tylko mam ochotę, choćby to miało być pięć różów i jeden korektor.

Zamówiłam ostatecznie:
  • podkłady 0 Porcelain # 2.3 Light Beige # 4.0 Light,
  • korektor Soft Mint,
  • róż Desiree,
  • bronzer Gran Marine.

Płaciłam kartą kredytową, całe zamówienie trwało - od wrzucenia próbek do koszyka - osiem dni.
Na kopercie dojrzałam pieczątkę urzędu celnego <mdleje>, ale nie zaglądali, przepuścili bez problemu.


Jako że próbki dotarły dzisiaj, zdążyłam jedynie przetestować odcienie na dłoni - pudry mają bardzo aksamitną konsystencję, gładko się nakładają na skórę. Jako istota niewyjściowo blada, od razu machnęłam ręką na odcienie 2.3 i 4.0 - mogą mi służyć co najwyżej jako lekkie bronzery. 0 będzie pewnie zbyt różowy (używam Olive Fair EdM), ale dam mu szansę.
Róż ma dość soczysty odcień, ale jest pięknie koralowy. Korektor i apetycznie karmelowy bronzer zostawiłam na jutro.


Załączam zdjęcia mojego zamówienia, jednocześnie mając nadzieję że ktoś już SM wypróbował i podzieli się doświadczeniem, zdjęciami, opiniami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SM 1.jpg (93,9 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SM 2.jpg (125,2 KB, 119 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:02   #3
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Signature Minerals

Nieźle to wygląda Plus za pojemniczki, a nie woreczki strunowe Przejrzałam sobie też galerię makijaży przed i po - imponujące Chyba trzeba się bliżej przyjrzeć tej firmie
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:07   #4
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals


wielkie brawa za świetne posty informacyjne.
mają bardzo fajne cienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0562_resize.jpg (64,3 KB, 75 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:48   #5
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

:brawo: za wątek
Jakby ktoś chciał coś zamawiać to krzyczeć Bardzo fajne mają te pędzle- syntetyczny kabuki czy flat top wyglądają nawet lepiej niż te z EDMU
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 13:51   #6
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Pędzle kuszą mnie podwójnie - wyglądają prześlicznie, a poza tym mój sephorowy mineralny czochrak wygląda jak... ja rano, tuż po wstaniu z łóżka. Słowem, nie za dobrze. No, to nawet trzema słowami.


Podkład jak się obawiałam, nie pasuje do mojej topielcowej karnacji, ALE - i tak jest fenomenalny!

Wczoraj wytrzymał cały dzień - CAŁY - w upale, pod kaskiem na motocyklu i znowu w upale. Trzymał się skóry, nie ścierając na policzkach, i wyglądał bardzo naturalnie. A dodam, że mam cerę mieszaną i EdM zwykle po pięciu godzinach zaczynał paskudnie odstawać, spływać albo wałkować się w załamaniach skóry.
Zastanawiam się poważnie nad zamówieniem pełnowymiarowego odcienia 0 i zmieszania go z odrobiną zielonego i żółtego korektora - bo efekt jest naprawdę świetny.

Korektor Soft Mint bardzo udany - porównując do [znowu] EdM łatwo się go wtapia w skórę, nie ma problemów z zakryciem go podkładem. Drobna uwaga - bardzo mocno rozjaśnia, więc trzeba zachować szczególną ostrożność.

Róż okazał się na skórze bardzo przyjemny i nie tak ostry jak w pudełeczku: ponadto na mnie wpada bardziej w rudość niż koral.


Przewiduję dłuższy romans z Signature M.


W załączniku moje lico w 0 [jak wspominałam, odcień niezbyt mi pasuje] i ze smugą Desiree, której jak widać w ogóle nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w Signature M..jpg (35,1 KB, 166 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 18:45   #7
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

A jak z kryciem w porównaniu do EDM Intensive?Masz śliczną, jednolitą cerę, ja mam liczne ciemne przebarwienia po wypryskach i potrzebuję krycia.Dają radę?
Moje typy to:
Free Sampler
Minerals:
2.3 Light Beige Foundation
5.3 Medium Beige Foundation
7.0 Medium Light Foundation
Bisque Concealer
Mint Color Corrector
Translucent Veil
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 19:02   #8
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Proszki przystępne cenowo, szkoda tylko, że jest tylko jedna formuła podkładów i taki mały wybór kolorów
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:22   #9
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
A jak z kryciem w porównaniu do EDM Intensive?Masz śliczną, jednolitą cerę, ja mam liczne ciemne przebarwienia po wypryskach i potrzebuję krycia.Dają radę?
Wprawdzie to nie do mnie było skierowane pytanie, ale od siebie powiem, że proszki SM kryją bardzo słabo. Testowałam je już dawno temu, porównałabym krycie do semi-matte z EDM, a więc lekkie wyrównanie koloru, o kryciu przebarwień u mnie nie było mowy. Właśnie z tego powodu na testach zakończyłam przygodę z tą marką.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:55   #10
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Owszem, krycie jest lekkie; choć z drugiej strony dla mnie formuła Intensive była zbyt tynkowa...
Minerały SM porównałabym do edm'owego Original Glo, efekt równie naturalny. Mysha, wierz mi, mojej cerze daleko od doskonałości, przebarwień mam sporo [stare blizny, alergiczne zaróżowienia wokół nosa], jest co zakrywać. I jak widać, odcień 0 radzi sobie całkiem nieźle.

P.S. Dzisiaj użyłam Gran Marine - osoby o średniej karnacji mogłyby z powodzeniem używać tego bronzera jako podkładu ;] Efekt naprawdę delikatny, odcień idealny dla bladych cer. Moje mineralne chciejstwo zaczyna mnie przerażać, rozważam duże zamówienie. A jeszcze tyle firm kusi, żeby przetestować...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:54   #11
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Dziękuję za odpowiedzi, w takim razie raczej zrezygnuję z zamawiania próbek SM; dla mnie EDM Intensive kryje odpowiednio i nie robi maski jeśli nakłada się go cieniutkimi warstwami albo na mokro, szkoda tylko,że nie jest trwały Zresztą właściwie mam duży Afterglow który bardzo mi odpowiada i zamówiłam prasowańca EDM, sporo próbek wala się w toaletce-chyba powoli popadam w minerałoholizm
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 11:39   #12
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Rachelo, bardzo fajny watek

Napisalas, ze kolorystycznie nic dla siebie nie znalazlam. Ja mam troszke jasniejsza skore nic Ty i do tej pory wszystko bylo za ciemne.

Powiedz jakie mineraly CI przypasowaly jaka baza i podklad .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 19:28   #13
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Wątek dziękuje i cieszy się, że wpadł w oko ;]

Jamestown, obecnie używam głównie Everyday Minerals: podkład w formule original glo albo semi-matte albo matte [kiedyś zaszalałam z zakupami...] - w odcieniu Olive Fair, ale jest dla mnie minimalnie za ciemny. Mimo wszystko używam, bo nic w lepszym odcieniu jeszcze nie znalazłam. I w tym momencie żałuję, że jestem żółtozielona, inaczej z przyjemnością używałabym tej zerówki SM... A tak, wszystko co różowe albo niedostatecznie żółte wygląda na mnie jak prosiaczek i do tego ciemnieje. Natura nie obdarzyła mnie słowiańskim typem urody.
Próbowałam jeszcze podkładu Ethereal, ale niestety próbkę miałam w zbyt ciemnym dla siebie kolorze. Mimo wszystko, zastanawiam się nad testami również tych minerałów, bo konsystencja i efekt na skórze były bardzo zachęcające.


Z Signature Min. polecam najbardziej bronzery i róże, są naprawdę delikatne dla bladych twarzy, łatwe do nałożenia i nie można sobie nimi zrobić krzywdy [smugi, ciemne placki, etc.]. Rozwielitka kusi cieniami... Którymi od zawsze, poza MAC-owym szarym krecikiem, nie potrafię się malować %)
W najbardziej realnym planie mam obecnie próbkowe zakupy w SM, tym razem - skorzystam z opcji Samples Unlimited i wypróbuję trochę cieni. I kolejne róże ;]


W załączniku porównanie 0 z Signature Minerals, Sandy Fair oraz Olive Fair z EdM.
Jak widać 0 jest ślicznie jasne i neutralne, ponadto nie ma tak wyraźnych drobinek.

[Dodam na wszelki wypadek, że tłem do zdjęcia nie był nieodkurzany dywan, tylko podkładka pod kwiatek z parapetu ]

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (97,1 KB, 71 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:04   #14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Wątek dziękuje i cieszy się, że wpadł w oko ;]

Jamestown, obecnie używam głównie Everyday Minerals: podkład w formule original glo albo semi-matte albo matte [kiedyś zaszalałam z zakupami...] - w odcieniu Olive Fair, ale jest dla mnie minimalnie za ciemny. Mimo wszystko używam, bo nic w lepszym odcieniu jeszcze nie znalazłam. I w tym momencie żałuję, że jestem żółtozielona, inaczej z przyjemnością używałabym tej zerówki SM... A tak, wszystko co różowe albo niedostatecznie żółte wygląda na mnie jak prosiaczek i do tego ciemnieje. Natura nie obdarzyła mnie słowiańskim typem urody.
Próbowałam jeszcze podkładu Ethereal, ale niestety próbkę miałam w zbyt ciemnym dla siebie kolorze. Mimo wszystko, zastanawiam się nad testami również tych minerałów, bo konsystencja i efekt na skórze były bardzo zachęcające.


Z Signature Min. polecam najbardziej bronzery i róże, są naprawdę delikatne dla bladych twarzy, łatwe do nałożenia i nie można sobie nimi zrobić krzywdy [smugi, ciemne placki, etc.]. Rozwielitka kusi cieniami... Którymi od zawsze, poza MAC-owym szarym krecikiem, nie potrafię się malować %)
W najbardziej realnym planie mam obecnie próbkowe zakupy w SM, tym razem - skorzystam z opcji Samples Unlimited i wypróbuję trochę cieni. I kolejne róże ;]


W załączniku porównanie 0 z Signature Minerals, Sandy Fair oraz Olive Fair z EdM.
Jak widać 0 jest ślicznie jasne i neutralne, ponadto nie ma tak wyraźnych drobinek.

[Dodam na wszelki wypadek, że tłem do zdjęcia nie był nieodkurzany dywan, tylko podkładka pod kwiatek z parapetu ]

Bardzo dziekuje za zdjecia .

Dla mnie Sandy Fair byly za ciemne. Ogromna roznica jest miedzy "0" a EDM. Wygladaja bardzo obiecujaco. Ja ostatnio zamowila mineraly z Buff'd? Porcelain jest po prostu biala . Nastepny w kolejnosci nieutralny odcien tez nie wyglada zle, choc na zimie musialabym mieszac go z tym bialym.

Musze koniecznie zamowic w takim razie ta "Zerowke" z SM.
btw: jesli moge jeszcze zapytac, to czego uzywasz jako bazy pod mineraly. Ja uzywam zawsze filtra, dziewczyny w watkach mineralnych mowia o primerach. Jednak te z EDM daja kolor. Zastanawiam sie nad silica z Coastal Scent .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-07-08 o 21:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:12   #15
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Co do bazy 'pod'.
Ponieważ mam bardzo chimeryczną i problematyczną cerę, najważniejszą cechą mazideł jest dla mnie działanie na skórę; związek z minerałami zajmuje dalszą pozycję. I tak, od dłuższego już czasu stosuję krem z serii Oceanic AA Dermatopica, Ochronny z cucurbityną i witaminą E. Rozumiem ewentualne zaskoczenia - krem jest tłusty, ale o dziwo moja mieszana blada twarz reaguje na niego świetnie. Minerały ładnie się aplikują, szybko stapiają i wytrzymują od rana do wieczora.
Czasem dla odświeżenia spryskuję twarz wodą termalną.
Żadnych ą ę primerów nie używam, boję się nakładać cokolwiek co wykracza poza moje minimum... Po tylu latach walki z problemami skórnymi, trudno mnie przekonać do testowania jakichkolwiek nowych kosmetyków.


A Buff'd linkowała mi znajoma, widziałam to białe cudo - też się zastanawiałam, czy nie zamówić razem z mixing jarem i nie zrobić sobie po prostu idealnej, autorskiej mieszanki... Mocno ten Porcelain kryje?

---

I żeby nie off-topować za mocno, przyznam się do małego zamówienia:

Twarz:
Bisque Concealer
Soft Sunshine Color Corrector
Adobe Sun - Matte Blush
Terra Cotta - Matte Blush
Goddess Bronzer
Soft Radiance Veil

Cienie:
Wild Thyme - Matte Eye Color
Bordeaux - Pearl Eye Color
Grape Crush - SP Eye Color
Passion Punch - SP Eye Color

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:55   #16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Co do bazy 'pod'.
Ponieważ mam bardzo chimeryczną i problematyczną cerę, najważniejszą cechą mazideł jest dla mnie działanie na skórę; związek z minerałami zajmuje dalszą pozycję. I tak, od dłuższego już czasu stosuję krem z serii Oceanic AA Dermatopica, Ochronny z cucurbityną i witaminą E. Rozumiem ewentualne zaskoczenia - krem jest tłusty, ale o dziwo moja mieszana blada twarz reaguje na niego świetnie. Minerały ładnie się aplikują, szybko stapiają i wytrzymują od rana do wieczora.
Czasem dla odświeżenia spryskuję twarz wodą termalną.
Żadnych ą ę primerów nie używam, boję się nakładać cokolwiek co wykracza poza moje minimum... Po tylu latach walki z problemami skórnymi, trudno mnie przekonać do testowania jakichkolwiek nowych kosmetyków.


A Buff'd linkowała mi znajoma, widziałam to białe cudo - też się zastanawiałam, czy nie zamówić razem z mixing jarem i nie zrobić sobie po prostu idealnej, autorskiej mieszanki... Mocno ten Porcelain kryje?

---

I żeby nie off-topować za mocno, przyznam się do małego zamówienia:

Twarz:
Bisque Concealer
Soft Sunshine Color Corrector
Adobe Sun - Matte Blush
Terra Cotta - Matte Blush
Goddess Bronzer
Soft Radiance Veil

Cienie:
Wild Thyme - Matte Eye Color
Bordeaux - Pearl Eye Color
Grape Crush - SP Eye Color
Passion Punch - SP Eye Color

Buff'd jeszcze nie probowalam. Probki mam, ale wciaz czekam na pedzel a aviza wciaz brak. Przy EDM (za ciemne Sandy Fair) robilam mix kremu Creme FRaiche Nuxe'a i wlasnie Sandy Fair; wychodzil lekko kryjacy krem, ktory byl zrobiony przeze mnie na jasniejszy niz Sandy Fair nalozone jako proszek .
Z testowaniem Buff'd czekam juz na Flat Topa. Dziewczyny porownuja krycie do formuly Intensive z EDM.

Z Buff'd nie polecam cieni. Kolory bardzo ladne, wybor calkiem niezly, ale nalozone na baze nie trzymaja sie dlugo, wchodza w zalamania, w niektorych miejscach nawet sie mocno scieraja . Ja mam bardzo gleboko osadzone oczy, wiec czasami tym tlumacze slabsze cienie (zawsze uzywam bazy Art Deco). Dziewczyny w watku na cienie tez sie skarzyly.
Jesli chodzi o miksowanie, to mam malego stracha. Na mnie wszystko zawsze sie wybitnie utlenia i ciemnieje, wiec ciezko to wywazyc. Poza tym nie mam pojecia w jakich proporcjach to mieszac



Aby rowniez nie offtopowac:

bardzo ladne zakupy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:15   #17
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

Dostawa ;]

Z miejsca zakochałam się w cieniu Wild Thyme. Niestety namazałam już dzisiaj czarne kreski, więc z testów nici, choć pokusa jest ogromna. Pozostałe cienie są zabójcze, nie tylko ze względu na drobinki, ale i szalone odcienie. I tak:

* Wild Thyme to piękna, chłodna lawenda, wpadająca w szarość. Miał być mat, ale imho to satyna. Bardzo przyjemna, choć nie tak napigmentowana, jak bym sobie tego życzyła.
* Grape - śliwka przełamana złotem i czerwienią [drobinki].
* Passion - wpadająca w pomarańcz czerwień.
* Bourdeaux - czerwień bardzo winna i niesamowicie napigmentowana. Na dodatek diabelsko trwała.

Efekty maziania widać na zdjęciu.

Ponadto - róże, korektory, pudry wykończeniowe.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (65,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (87,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smugi.jpg (57,9 KB, 68 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 18:20   #18
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

ja testowalam produkty SM dwa lata temu mniej wiecej i tak:
podklady sredniokryjące, typu EDM w odczuciu, mniej kryjace od intensive
korektory bardzo dobre, pod oczy super, są u nich ekstremalnie jasne podklady rownież, kto zna moje typy z innych firm to tu mi podszedl kolor 5,3 medium beige
pedzel kabuki nie jest tak miękki jak edm
baza pod podklad- podobno rewelacja (silikonowa)
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 12:38   #19
jowinia
Raczkowanie
 
Avatar jowinia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: polska zet
Wiadomości: 114
Dot.: Kosmetyki mineralne Signature Minerals

mam pytanko do osób znających róż "Eggplant" z Signature Minerals. Dostałam jego próbkę przy okazji zakupu na allegro. Nie ma go już w ofercie, może możecie doradzić mi coś podobnego? bo to dokłądnie taki, jakiego szukałam

odpowiem sobie sama: jest to cień do powiek ;] ale trwałość ma niezłą, będzie i mnie różem.

Edytowane przez jowinia
Czas edycji: 2011-06-20 o 18:22
jowinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.