Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-19, 10:07   #2581
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
wlasnie przezywam moj pierwszy raz z olejem kokosowym na wlosach juz 2 godziny, zaraz ide myc wlosy
Zdaj relację, jak się sprawuje. Ja nie mam nic do włosów a może złożę zamówienie i może skuszę się na coś do włosów.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:40   #2582
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:09   #2583
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Zdaj relację, jak się sprawuje. Ja nie mam nic do włosów a może złożę zamówienie i może skuszę się na coś do włosów.
pierwsze wrazenia pozytywne, zresztą wszyscy tutaj zachwalają zdam relację za pare dni, bo dla mnie najwazniejsze jest to zeby nie obciążał i zebym jutro nie obudzila sie z tłustymi włosami
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 15:39   #2584
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
mam totalny odjazd na argan oil
widziałam SHEA KARITEz olejem arganowym - już się na nie czaję )))
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 16:26   #2585
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy ma ktoś porównanie zapachu hydrolatu oczarowego z BU do tego z Mazideł?

zastanawiam się na kupnem serum azelo-oliwkowe. czy któraś (któryś) z Was może już je wypróbowała?
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2010-09-19 o 16:28
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 17:23   #2586
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Najpierw chodziłam przez parę miesięcy wokół kremu sojowego z BU jak pies wkoło jeża aż w końcu zdecydowałam się zamówić . Wykonanie sprawiło mi wielką frajdę .Kremik wyszedł extra . Zapach taki sobie typowy dla soi . Po pierwszych aplikacjach buźka nawilżona , miękka jakby lekko ujędrniona .No i to tyle dobrego o mojej fascynacji . Wysypało mnie od brody po same oczy. To się nazywa nieodwzajemniona miłość . Pozostaje wytropić , który ze składników tak mnie ozdobił , podejrzewam Rokonosal lub emulgator zagęstnik (Sodium acrylate / acryloyldimethyl taurate copolymer / isohexadecane/ polysorbate 80) . A może to całkiem coś innego .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 18:41   #2587
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny a miala ktoras wysyp grudek i mini krostek po hydrolacie oczarowym? nie wiem czy to po nim mi wyskoczylo, bo az wierzyc mi sie nie chce ze tylko ja mam takie problemy ze znalezieniem czeogos dla siebie
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:24   #2588
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie serdecznie

Jestem tu na wątku nowa Czy doradziłybyście mi co mogę na początek sobie kupić?? Nie mam za wiele czasu na zgłębianie tajników bo jestem mamusią 6-miesięcznego absorbującego chłopca Ogólnie z cerą nie mam jakiś dużych problemów - sporadyczne wypryski (które namiętnie wyciskam ) po których mam kilka śladów ... więc chętnie bym je rozjaśniła i wygładziła... Cera moja jest chyba sucha, po umyciu wodą jest bardzo ściągnięta ... Potrzebowałabym czegoś to mycia buzi, toniku, kremu i jakieś maseczki do stosowania "dorywczo". Myślałam o tym by zakupić tonik z kwasami Aha/Bha i serum flavoC ... Mam prawie 26 lat - czy powinnam stosować zapobiegawczo "coś" na zmarszczki. Póki co ich nie mam ale może w tym wieku już czegoś używać powinnam??

Będę szalenie wdzięczna za odpowiedź. Postaram się Was czytać w każdej wolnej chwili - niebawem wracam do pracy więc czytanie będzie łatwiejsze niż przy synku

Pozdrowienia!
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:34   #2589
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
czy ma ktoś porównanie zapachu hydrolatu oczarowego z BU do tego z Mazideł?

zastanawiam się na kupnem serum azelo-oliwkowe. czy któraś (któryś) z Was może już je wypróbowała?
Ja miałam oba i wydaje mi się, że ten z BU bardziej ściągał skórę, poza tym to dwa różne zapachy. Z Bu jest taki ziołowy, leśny a z Mazideł bardziej taki słodkawy, ale co nos to inna opinia.
durka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:57   #2590
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Ja miałam oba i wydaje mi się, że ten z BU bardziej ściągał skórę, poza tym to dwa różne zapachy. Z Bu jest taki ziołowy, leśny a z Mazideł bardziej taki słodkawy, ale co nos to inna opinia.
dzięki
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 22:12   #2591
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dziewczyny a miala ktoras wysyp grudek i mini krostek po hydrolacie oczarowym? nie wiem czy to po nim mi wyskoczylo, bo az wierzyc mi sie nie chce ze tylko ja mam takie problemy ze znalezieniem czeogos dla siebie
Nie strasz,planowałam go w zamówieniu
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 12:08   #2592
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ratunku! Wczoraj wreszcie (wiem, że sporo za późno) wymieszałam składniki maseczki czereśniowej i dałam na twarz. Masakra totalna! Pieczenie, czerwona twarz jak nigdy w życiu. Ale na szyi i dekolcie spokojnie. Dobrze, że mam w domu steryd, to już prawie zeszło. Co mnie tak uczuliło? Glinka czy czereśnia? Mam cerę naczynkową, trądzik rożowaty, wrażliwą, uczulenie na kobalt i chrom. Uzywałam z BU peelingu z bromelaniny i było ok.

Do bielącego pudru bambusowego dosypałam po prostu trochę pudru brązującego. Wiem, to już nie to. Zresztą, słabo matuje, szukam czegoś innego. Cynamon ma za wielkie drobiny, nie zmiesza się.
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 08:41   #2593
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kachnaa wszyscy raczej chwalą ten hydrolat oczarowy dlatego pytam czy też ktos tak miał....?\
nie chce mi sie wierzyć że to po nim.. Mozliwe, tez że taki wysyp grudek spowodowała próbka podkładu, tyle że użyłam ja jakieś 4-5 dni przed wysypem..
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 09:25   #2594
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna Pokaż wiadomość
Ratunku! Wczoraj wreszcie (wiem, że sporo za późno) wymieszałam składniki maseczki czereśniowej i dałam na twarz. Masakra totalna! Pieczenie, czerwona twarz jak nigdy w życiu. Ale na szyi i dekolcie spokojnie. Dobrze, że mam w domu steryd, to już prawie zeszło. Co mnie tak uczuliło? Glinka czy czereśnia? Mam cerę naczynkową, trądzik rożowaty, wrażliwą, uczulenie na kobalt i chrom. Uzywałam z BU peelingu z bromelaniny i było ok.

Do bielącego pudru bambusowego dosypałam po prostu trochę pudru brązującego. Wiem, to już nie to. Zresztą, słabo matuje, szukam czegoś innego. Cynamon ma za wielkie drobiny, nie zmiesza się.
większośc osób na rzeka na tę maseczkę...
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:31   #2595
bambinodipraga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Jestem po pierwszym zamówieniu w tym sklepie - zamówiłam hydrolat oczarowy, olejek myjący o zapachu różanym, puder bambusowy z jedwabiem i maseczkę truskawkową. Ogólnie zabawnie wygląda paczka z tego sklepu - coś jak zestaw młodego chemika Jeśli chodzi o hydrolat, to już mogę powiedzieć, że jest to bardzo fajna sprawa - skóra ładnie się wygładza, do tego można sobie tym psikać wszelkie podrażnienia, nie tylko na twarzy. Olejek jest łatwy w stosowaniu i serio zmywa calutki makijaż - robiłam potem próbę z płatkiem kosmetycznym nasączonym hydrolatem, nic nie zostało na płatku, wszystko zmył olejek. Przed maseczką przestrzegam, bo skóra od niej piecze, a na truskawki bardzo łatwo się uczulić, zresztą skoro w składzie jest tylko glinka biała (którą można kupić chyba w każdym herbapolu), mleko w proszku i te sproszkowane truskawki, to równie łatwo sobie taką maseczkę sprokurować samemu w domu bez konieczności zamawiania. Faktycznie zwęża pory, cera nabiera blasku, ale pojawiają się też podrażnienia, przynajmniej na mojej wrażliwej cerze. A puder? Bardzo dobry, idealnie matuje i do tego chyba będę go miała przez rok - jest superwydajny.
Czytałam gdzieś, że np. kosmetyki ze sklepu Zrób sobie krem można kupić w Wawie na Jana Pawła w jakimś sklepie ajurwedyjskim - czy ktoś może tam kupował i czy ceny są takie jak w klepie ZSK on-line?
__________________
BambinodiPraga
bambinodipraga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 12:56   #2596
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

kupiłam maseczke z acerolą - bardzo fajna, nie piecze, nie wysusza, nie wiem czy dba o naczynka ale skóra po niej ładnie wygląda
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 13:18   #2597
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
większośc osób na rzeka na tę maseczkę...
Racja, zarówno na czereśniową i jak i truskawkową z BU.
Jednak mi truskawkowa bardzo przypadła do gustu, podobnie jak maseczka morska
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:30   #2598
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna Pokaż wiadomość
Ratunku! Wczoraj wreszcie (wiem, że sporo za późno) wymieszałam składniki maseczki czereśniowej i dałam na twarz. Masakra totalna! Pieczenie, czerwona twarz jak nigdy w życiu. Ale na szyi i dekolcie spokojnie. Dobrze, że mam w domu steryd, to już prawie zeszło. Co mnie tak uczuliło? Glinka czy czereśnia? Mam cerę naczynkową, trądzik rożowaty, wrażliwą, uczulenie na kobalt i chrom. Uzywałam z BU peelingu z bromelaniny i było ok.

Do bielącego pudru bambusowego dosypałam po prostu trochę pudru brązującego. Wiem, to już nie to. Zresztą, słabo matuje, szukam czegoś innego. Cynamon ma za wielkie drobiny, nie zmiesza się.
to nie uczulenie, to dlatego że ten proszek z suszonych czereśni zawiera dużo kwasów AHA, które maja działanie drażniące. spróbuj może dodać do maseczki jakiegoś oleju, np skwalanu - u mojej siostry maseczka wtedy już nie podrażniała
ja polecam maseczkę winogronową, tyle tylko że ja używam jej w zmienionej formule, tzn zamieniłam krowie mleko w proszku na kozie, poza tym zawsze dodaję do niej oleju winogronowego i dlatego, że- mimo iż winogrona też maja sporo kwasów owocowych- taka formuła nie podrażnia
za to piling z bromelainą to hardcor ale skóra wygląda po nim jak po Photo Shop'ie
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 18:23   #2599
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej dziewczyny, planuję zakupić olejek myjący z BU, chyba najbardziej jestem skłonna do zakupu tego pomarańczowego, ale jeszcze się was spytam: który, z waszych doświadczeń, będzie lepszy dla tłustej,trądzikowej skóry?
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 20:47   #2600
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, planuję zakupić olejek myjący z BU, chyba najbardziej jestem skłonna do zakupu tego pomarańczowego, ale jeszcze się was spytam: który, z waszych doświadczeń, będzie lepszy dla tłustej,trądzikowej skóry?
ja mam taką cere i zdecydowanie bardziej lubie ten bezzapachowy , po tym pomaranczowym troche mi sie cera psuła ( a bynajmniej tak mi sie wydawało, bo gdy zmieniłam na ten bezzapachowy to jest dużo lepiej )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 21:58   #2601
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 132
Dot.: tonik AHA/BHA z BU bez gliceryny?

Nikt nie wie?
22e34b797ff423390419c9479dd7b2de1d65296b_5e224a824bca3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 23:28   #2602
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: tonik AHA/BHA z BU bez gliceryny?

[1=22e34b797ff423390419c94 79dd7b2de1d65296b_5e224a8 24bca3;22042641]Skończyło się lato, więc planuję naprawić sobie trochę skórę i przymierzam się do zakupu toniku AHA/BHA 10% na Biochemii Urody, tylko.. w zestawie do samodzielnego przygotowania jednym ze składników jest gliceryna, z którą moja skóra niezbyt się lubi. Czy któraś z Wizażanek próbowała może przygotowywać tonik omijając dodanie gliceryny? Czy może mieć to jakiś wpływ na działanie, lub na to,czy tonik wogóle mi się uda?[/QUOTE]


Polecam napisac do BU,sa bardzo pomocni i szybko opowiadaja na pytania a poza tym prosze korzystac z JUZ istniejacych tematow zanim powstanie dubel...

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:01   #2603
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzieki za odpowiedzi.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
to nie uczulenie, to dlatego że ten proszek z suszonych czereśni zawiera dużo kwasów AHA, które maja działanie drażniące. spróbuj może dodać do maseczki jakiegoś oleju, np skwalanu - u mojej siostry maseczka wtedy już nie podrażniała
ja polecam maseczkę winogronową, tyle tylko że ja używam jej w zmienionej formule, tzn zamieniłam krowie mleko w proszku na kozie, poza tym zawsze dodaję do niej oleju winogronowego i dlatego, że- mimo iż winogrona też maja sporo kwasów owocowych- taka formuła nie podrażnia
za to piling z bromelainą to hardcor ale skóra wygląda po nim jak po Photo Shop'ie
Dałam skwalan, bo mam ostatnio przesuszoną skórę i kwas HA. Myslę, że mi mleko nie szkodzi, skoro peeling był OK. Czyli nie glinka mi szkodzi? To byłoby dobrze.
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 08:32   #2604
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Witajcie serdecznie

Jestem tu na wątku nowa Czy doradziłybyście mi co mogę na początek sobie kupić?? Nie mam za wiele czasu na zgłębianie tajników bo jestem mamusią 6-miesięcznego absorbującego chłopca Ogólnie z cerą nie mam jakiś dużych problemów - sporadyczne wypryski (które namiętnie wyciskam ) po których mam kilka śladów ... więc chętnie bym je rozjaśniła i wygładziła... Cera moja jest chyba sucha, po umyciu wodą jest bardzo ściągnięta ... Potrzebowałabym czegoś to mycia buzi, toniku, kremu i jakieś maseczki do stosowania "dorywczo". Myślałam o tym by zakupić tonik z kwasami Aha/Bha i serum flavoC ... Mam prawie 26 lat - czy powinnam stosować zapobiegawczo "coś" na zmarszczki. Póki co ich nie mam ale może w tym wieku już czegoś używać powinnam??

Będę szalenie wdzięczna za odpowiedź. Postaram się Was czytać w każdej wolnej chwili - niebawem wracam do pracy więc czytanie będzie łatwiejsze niż przy synku

Pozdrowienia!
Na wypryski polecm serum LEMON, na suchą i ściągniętą twarz hydrolat oczarowy + jakiś olej.
Co do toniku z kwasami Aha/Bha i serum flavoC się nie wypowiem, ponieważ nigdy ich nie stosowałam. (możliwe, że tonik z kwasami mógłby jeszcze bardziej przesuszyć Twoją twarz.)

Czy macie porównanie żelu Babydream, z olejkami z BU ?
Czy olejki myjące zostawiają na twarzy, lekko świecącą, ochronną warstwę ?
Czy olej z kocanki wchłania się do matu ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2010-09-22 o 08:38
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 14:23   #2605
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedzi.



Dałam skwalan, bo mam ostatnio przesuszoną skórę i kwas HA. Myslę, że mi mleko nie szkodzi, skoro peeling był OK. Czyli nie glinka mi szkodzi? To byłoby dobrze.
wg mnie to nie glinka tylko właśnie te czereśnie jeśli masz możliwość to możesz kupić kaolit (białą glinkę) i zmieszać ją z mlekiem w proszku, żeby przekonać się co cię podrażnia, ale ja stawiam na owoce, bo one najczęściej podrażniają w takich maseczkach
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 15:18   #2606
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość

Czy macie porównanie żelu Babydream, z olejkami z BU ?
Czy olejki myjące zostawiają na twarzy, lekko świecącą, ochronną warstwę ?
Czy olej z kocanki wchłania się do matu ?
Mam porównanie, olejek mniej wysusza i nie podrażnia. Nie zostawia żadnej warstwy.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 14:58   #2607
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Owy żel zawiera detergenty, ale bardzo delikatne, jednakże jeśli komuś ściąga skórę, to lepiej przestawić się na olejek
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 15:41   #2608
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
kupiłam maseczke z acerolą - bardzo fajna, nie piecze, nie wysusza, nie wiem czy dba o naczynka ale skóra po niej ładnie wygląda
U mnie ta maseczka pogarsza stan cery. Poza tym nie zauważyłam żadnego odświeżenia czy wygładzenia
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:01   #2609
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
U mnie ta maseczka pogarsza stan cery. Poza tym nie zauważyłam żadnego odświeżenia czy wygładzenia
a co Ci po niej się dzieje??
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 17:16   #2610
piekło
Raczkowanie
 
Avatar piekło
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 370
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie,
mam pytanie czy to możliwe żeby żel hialuronowy podwójny powodował u mnie przesuszenie,podrażnienie i ogólne pogorszenie stanu skóry?
Zawsze mieszałam olej z żelem h czystym i było ok a teraz?taka zmiana.
Potrzebuję czegoś mocniejszego na moje zmarchy na czole i przy ustach dlatego wymyśliłam ten żel podwójny ale muszę go odstawić
piekło jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.