co łykać na poprawą urody!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-07, 12:16   #1
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c

co łykać na poprawą urody!!!


Moja skóra na twarzy jest jakaś taka szara, chciałam jej zaaplikować jakieś tableteczki-tak żeby poprawić jaj wygląd
Co polecacie>??Słyszałam że SALFAZIN jest dobry-tylko niestety ciut drogi, czy warto zainwestować czy może są jakieś równie dobre odpowiedniki , moze koenzym Q?
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-07, 12:52   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: co łykać na poprawą urody!!!

Hej .Ja próbowałam wielu takich "witaminowych" preparatów z myślą przede wszystkim o włosach , na kolejnym miejscu o skórze i oto moje wnioski :
Revalid-zdecydowanie dobry preparat, bardzo mi pomógł, włosy i skóra były naprawdę ładne , no ale niestety zbyt drogi jak na moje możliwośći finansowe, dalej Mercilon( mam nadzieję , że nie pomyliłam nazwy)-drogi i bez rewelacji ( może dlatego, że zużyłam tylko jedno opakowanie),H-pantoten( chyba tak to się zwie)totalna klapa, Wyciąg ze skrzypu polnego z Witaminami- bardzo dobre,ale dla cierpliwych , przy regularnym stosowaniu włoski byly silne i zdrowe a skóra bez problemówTeraz zażywam Humavit wersja zielona i też jestem zadowolona, na efekty trzeba dłużej czeKać <około 3-4 tygodni) , ale jest to preparat wydajny i stosunkowo tani.To tyle z mojej strony ,brałam jeszcze kilka preparatów , ale teraz niestety już nie pamiętam co to było Pozdrawiam
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:49   #3
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Re: co łykać na poprawą urody!!!

A przez ile trzeba stosować Humavit by dał jakieś efekty? I czy trzeba później zrobić przerwę w jego stosowaniu, jak długą??
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:54   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: co łykać na poprawą urody!!!

ja od trzech tygodni łykam Skrzypovitę i nie widzę żadnych efektów , nie dość że tablety wielkie, to zero efektów. Myślałam, że paznokcie będą twardsze a tu klapa
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:55   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: co łykać na poprawą urody!!!

żebyś zobaczyła efekty na paznokciach, to musi cały paznokieć odrosnąć- czyli trzeba czekać wiele miesiecy. ta część paznokcia, którą widzisz jest martwa i żadna tabletka na nia nie zadziała.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 15:57   #6
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Re: co łykać na poprawą urody!!!

ile kosztuje Revalid?
majag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 16:11   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: co łykać na poprawą urody!!!

hmm, nie rozumiem z moimi paznokciami jest ok, tylko często się łamią. No chyba, że to nie był post skierowany do mnie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-17, 16:22   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: co łykać na poprawą urody!!!

owszem, post był do Ciebie. konkretnie odnosił się do: "zero efektów. Myślałam, że paznokcie będą twardsze a tu klapa". 3 tygodnie to stanowczo za krótko, zeby oczekiwać jakichkolwiek efektów na paznokciach.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:25   #9
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Re: co łykać na poprawą urody!!!

Mercilon to tabletki antykoncepcyjne, po ktorych i owszem , poprawia sie cera jak i rozmiar biustu. Ale chyba nie o te tabletki tu chodzi.
Ja lykam teraz Salfazin (26 PLN) raz dziennie, zeby nie przedawkowac cynku. Ale czesto o nim zapominam, jak sie rano spiesze
Ze starych sprawdzonych dietetycznych sposobow (nie liczac owocow i warzyw) na ladna cere to otreby dodawane np. do kanapek (mega tanie - otreby, nie kanapki choc kanapki pewnie tez) lub jogurtu - naturalnego, bez cukru - cukier szkodzi na cere.
A moja przyjaciolka, bedaca od lat na diecie makrobiotycznej i oczywiscie majaca piekna cere, radzi lykac lyzke stolowa dziennie, oleju kukurydzianego, tloczonego na zimno ( w sklepie ekologicznym 6 PLN), ktory ma duzo dobrych kwasow i witaminy E. Dziala! Po tygodniu nic mi sie nie luszczy ani nie wyskakuje, po dwoch moge nakaldac balsam do ciala raz dziennie i to tylko na lokcie Trzeba ten olej dokladnie w buzi wymieszac ze slina. Dziala tez sok z marchewki - jest w kubeczkach za 1,4 PLN - tylko trzeba kupowac taki, co jest minimum 2 dni przed uplywem daty waznosci.
Co lykac na paznokcie niestety nie wiem, bo nie mam z nimi problemow - podobno picie herbatki ze skrzypu polnego dziala. Takze na wlosy.
Pozdrowienia, i pamietajcie wszystkie, ze lepiej dobrze jesc niz lykac sztuczne tablety - nie zpominac o oliwie, rybach , jajach - dziala.
takie sa moje
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 17:48   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: co łykać na poprawą urody!!!

sylwia napisał(a):
> Ja lykam teraz Salfazin (26 PLN) raz dziennie, zeby nie przedawkowac cynku. Ale czesto o nim zapominam, jak sie rano spiesze

To dobrze, bo Salfazin powinno się raczej łykać wieczorem
Cytat z katalogu Puritan's Pride: uwzgledniając dobowy rytm biologiczny cynku w osoczu (najwyższe wartości występują rano, najniższe stężenie nocą), należy podawać jedna tabletkę Salfazinu dziennie, wieczorem, najlepiej przed posiłkiem lub w trakcie
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 19:46   #11
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Re: co łykać na poprawą urody!!!

Merci Noor, nie mialam dostepu do katalogu a na opakowaniu nic nie jest napisane. Ale chyba wole naturalne sposoby, te wszystkie oleje, soki (wyciskane! mniam!). Ale moze jak sytuacja jest wyjatkowo zla to sie mozna wspomoc. Generalnie trzeba caly czas o siebie dbac a nie tak z doskoku. Nie wierze, ze ktos nie ma na tyle czasu albo samozaparcia, zeby nie wypic raz dziennie szklanki soku (niekartonowego) albo jogurta z otrebem Ja sie staram, bo widze efekty.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-17, 19:55   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: co łykać na poprawą urody!!!

Rzeczywiście przepraszam za pomyłkę nie chodziło o Mercilon ,a le o Merzspecial czy jak to się tam pisze.W każdym razie do tanich nie należą
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 19:57   #13
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: co łykać na poprawą urody!!!

A Revalid o ile pamiętam kosztował jakieś 28 złotych , ale to było chyba opakowanie na 2 tygodnie, czy nawet mniej.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:27   #14
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: co łykać na poprawą urody!!!

Hmm... A ja lykam Salfazin 2 razy dziennie...
Ale mam powazne problemy z cera i gdzies przeczytalam ze wtedy powinno sie 2 razy dziennie. A profilaktycznie tylko raz.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:29   #15
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Re: co łykać na poprawą urody!!!

> dalej Mercilon( mam nadzieję , że nie pomyliłam nazwy)-drogi i bez rewelacji ( może dlatego, że zużyłam tylko jedno opakowanie),

Chyba jednak pomyliłaś, bo Mercilon to tabletki antykocepcyjne, właściwie to one tez moga mieć wpływ na cerę i włosy, ale chyba nie o to Ci chodziło
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:48   #16
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: co łykać na poprawą urody!!!

beta karoten
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-17, 20:51   #17
skapula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 271
Re: co łykać na poprawą urody!!!

skapula napisał(a):
> > dalej Mercilon( mam nadzieję , że nie pomyliłam nazwy)-drogi i bez rewelacji ( może dlatego, że zużyłam tylko jedno opakowanie),
>
> Chyba jednak pomyliłaś, bo Mercilon to tabletki antykocepcyjne, właściwie to one tez moga mieć wpływ na cerę i włosy, ale chyba nie o to Ci chodziło

O przepraszam, nie zauważyłam wcześniejszego sprostowania.

Z preparatów "na urodę" polecam tabletki Silica zawierające min. wyciągi ze skrzypu, pokrzywy, minerały i witaminy. Świetnie wpływają na paznokcie, cerę i włosy. Plusem jest niewysoka cena, oraz to, że łyka sie jedną tabletkę dzinnie.
Polecam również cynk (najlepiej forte) i cerutin (oczywiście nie przyjmować jednocześnie, bo cerutin również zawiera cynk). Bardzo doby jest olej z wiesiołka.
Myślę, że jest wiele preparatów witaminowo-mineralnych godnych polecenia, osobiście jestem zwolennikiem łykania czegoś "na urodę", staram sie jednak robic przerwy. Jednak, zaden zestaw witamin czy minerałów, nie może być substytutem zróznicowanej diety.
skapula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-18, 00:04   #18
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Re: co łykać na poprawą urody!!!

Nic nie szkodzi, ja tez sie czesto myle i czujne Wizazanki zaraz to wylapuja
Moja Mama zajada Alfol (takie czerwone zelki z obrazkiem damy z Alfonsa Muchy na opakowaniu - ze to niby takie wlosy po tych pigulach bedziemy mialy, jak secesyjne damy).
Moim zdaniem sa dosc drogie (ponad 30 zl a lyka sie 2 x dziennie). Na sucha cere moja Mama poleca wiesiolek a ja szczegolnie Oleoparol - jest tanszy od Alfolu i latwiej dostepny.
Moze farmaceuta sie wypowie, bo ktos mi kiedys powiedzial, ze w tych wszystkich tabletch ilosc witamin jest mala i niedroga w stosunku do ceny samych tabletek i wszyscy chca tylko zarabiac na biednych, szukajacych cudownego srodka kobietach.
GDZIE ZNALEZC JAKAS TABELKE ILE KAZDEGO SKLADNIKA TRZEBA JESC CODZIENNIE? Zeby wszystko bylo pieknie, oczywiscie i zeby sobie moc sprawdzic ile dane tabletki go zawieraja. Co z czym laczyc a co nie - tzn. co wspomaga wchlanialnosc niektorych skladnikow?
Swoja droga, we Francji, trend lykania tabletek na urode "od srodka", jest bardzo modny, wszystkie te Oleonobiole np. na szczuple nogi....
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:43   #19
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: co łykać na poprawą urody!!!

Ja brałam salfazin zbyt długo (ok 5 miesięcy) i zbyt dużo(czasem 3 tabletki)
na początku w duecie z capivitem hydrocotrol zdziałał cuda z skórą
teraz nie widzę już żadnych efektów na skórze, poza tym to już długo, więc odstawiłam.

Ale...zastanawiam się :
jednym z efektów działania Salfazinu jest rzekomy rozrost tkanki mięśniowej(modelowanie sylwetki). W tym roku dużo tańczę, niedawno dowiedziałam się na zajęciach, że źle używałam mięśni nóg i teraz mam przerośnięty mięsień czworogłowy uda. Zaczęłam się przyglądać swoim nogom i w moich oczach te mięśnie są teraz jakieś ogromne! Nie wiem czy to może być działanie salfazinu, czy też to jakaś obsesja z mojej strony

w każdym razie troszkę mnie ta sytuacja pouczyła, żeby nie przesadzać z witaminami ( nieraz się bierze dużo na raz w przypływie rozpaczy, kiedy pogarsza się stan cery i włosów)
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 20:47   #20
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: co łykać na poprawą urody!!!

a do tabletek dobry humor, sok z marchewki
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:32   #21
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: co łykać na poprawą urody!!!

Ja lykam Capivit Hydro Control i widze poprawe w cerze.
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:01   #22
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: co łykać na poprawą urody!!!

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Ja lykam Capivit Hydro Control i widze poprawe w cerze.
A ile łykasz i jak poprawia się cera? Aha i czy działa na resztę ciała I w ogóle może jak działa hehe Z góry dzięki za odpowiedź Dzisiaj go kupiłam ale chciałabym orientacyjnie wiedzieć kiedy zaczyna działać
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.