Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 16:03   #4501
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Jasia to wszechstronna osoba
Ale fajnie byłoby, gdybyśmy się znały choćby z widzenia Jeszcze nie natknęłam się na Wizażu na nikogo takiego, choć na wszystkich wątkach rzecz jasna nie bywam
napisałabyś mi PW gdzie i w jakich godzinach odbywają się zajęcia z jogi, moja znajoma chce się zapisaćdzięk uję
Też mnie bardzo ciekawi czy na Wizażu jest więcej dziewczyn z LW
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:14   #4502
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Shpilciu: ja kupiłam od razu, bo nie wiem jak długo ta seria będzie w sprzedaży

Aaa i jeszcze widziałam cudny ... lakier Ciemno-szary z drobinkami. Z nowej serii Joko. Pozostałe kolory takie oklepane
no jasne tylko tak się podśmiechuję ja ruszam w następnym tygodniu po oliwkę, nad mleczkiem się zastanawiam

Szary mówisz? aaa zapewne chodzi Ci o tą serię VinylMania ? na intermisie widziałam odcień 66 dark shine

Edytowane przez Shpilcia
Czas edycji: 2009-10-27 o 16:16
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:18   #4503
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
no jasne tylko tak się podśmiechuję ja ruszam w następnym tygodniu po oliwkę, nad mleczkiem się zastanawiam

Szary mówisz? aaa zapewne chodzi Ci o tą serię VinylMania ? na intermisie widziałam odcień 66 dark shine
Ja nad mleczkiem tez myslałam, ale stwierdziałm, że mama je dostanie więc i ja tez poużywam Przynajmniej nie pójdzie na "moje" konto a i prezent Mikołajowy będzie z głowy

Tak, tak, to ten Jest śliczny!! Ale stwierdziłam, że 12,80 to troszkę dużo (w tej drogerii zdzierają an lakierach ) i poczekam aż będzie "w mojej" drogerii, gdzie przewaznie mają taniej.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-10-27 o 16:20
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:20   #4504
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ja chyba w listopadzie z kosmetyków kupie tylko koncentrat ziaji med na naczynka,peeling enzymatyczny ,maske oczyszczającą z microdermabrazją i maske algową z ziaji pro-wszystko na targach.
przez weekend dorobiłam sie czerwonego błyszczyka ze złotymi drogbinkami burżuja za ...15 zł.nie miałam nic czerwonego a jak mi sie trafiła taka okazja to nie moglam zrezygnować.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:58   #4505
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nad mleczkiem tez myslałam, ale stwierdziałm, że mama je dostanie więc i ja tez poużywam Przynajmniej nie pójdzie na "moje" konto a i prezent Mikołajowy będzie z głowy

Tak, tak, to ten Jest śliczny!! Ale stwierdziłam, że 12,80 to troszkę dużo (w tej drogerii zdzierają an lakierach ) i poczekam aż będzie "w mojej" drogerii, gdzie przewaznie mają taniej.
Haha sprytny plan dlatego ja czekam na listopad żeby nie wkradła się seria oliwkowa do obecnego bilingu

To ładna przebitkę lakieru zrobili jak już inermis ma za 8,20 zł to może znajdziesz go i taniej. Muszę poszukać u mnie w miasteczku
bo taki ciemny kolor do mnie pasuje bo kocham szarości i srebro

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja chyba w listopadzie z kosmetyków kupie tylko koncentrat ziaji med na naczynka,peeling enzymatyczny ,maske oczyszczającą z microdermabrazją i maske algową z ziaji pro-wszystko na targach.
przez weekend dorobiłam sie czerwonego błyszczyka ze złotymi drogbinkami burżuja za ...15 zł.nie miałam nic czerwonego a jak mi sie trafiła taka okazja to nie moglam zrezygnować.
no świetny plan oby Ci się udał no jasne że nie mogłaś zrezygnować z takiej okazji
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 16:59   #4506
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A dziękuję, choć to tylko takie wrażenie profesjonalizmu A maziać się na wielokolorowo i eksperymentować to zaczęłam pod wpływem Wizażu i filmików z YT dopiero... na początku tego roku Oj późno przyszedł u mnie czas

Na co dzień również nie wyjdę z domu niepomalowana Jedynie w dni, gdy mam jogę, mój makijaż jest w neutralnych barwach. Lecę na zajęcia od razu po pracy i nie chcę być jedyną pstrokatą na sali
Oj, to co powiecie na to, że ja w ogóle się nie maluję? Nie mam na to czasu. Mój cały "makijaż" to krem nawilżający, albo tonujący (Ziaja Nuno) i bezbarwny błyszczyk (Vichy Oligo) plus ew. bronzer na policzki (Pastelki Bourjois). Maluję oczy tylko na wyjścia do kina, pubu, klubu itp. A z tuszem na rzęsach wychodzę z domu raz w roku

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
To w takim razie koniecznie muszę wstąpić do Auchan, ale to jak skończę szampon Joanny.

Przy okazji zaopatrzę się też w Glorię.
Zadowolona jesteś z Joanny? Czy plącze włosy? Gloria daje fajne efekty, ale cuchnie prosto z słoiczka jak kulki na mole Całe szczęście na włosach zapach zmienia się z bliżej nieokreśloną przyjemną woń.

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
na prawdę mają identyczny skład??
Naprawdę Różnią się chyba tylko brakiem ekstraktu z białej herbaty w TinTinie. Zresztą spójrz (wytłuściłam różnice):

TinTin: Skład: Aqua (Water), Coco Glucoside, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Panthenol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine.

Pro: Skład: Aqua, Coco Glucoside, Propylene Glycol, Camellia Sinesis Leaf Extract, Gkycrrhiza Glabra(Licorice)Root Extract, Thymus Vulgaris(Thyme) Flower/Leaf Extract, Panthenol, Acylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Benzooate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum(Fragrance), Triethanolamine.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A jakich zmywaczy do paznokci używacie?
Takiego z gąbeczką, fioletowego Top Choice. W ogóle nie wysusza paznokci i świetnie zmywa, a nie trzeba się babrać z wacikiem LINK. A do paznokci u stóp w zasadzie byle jakiego, teraz mam z Lidla.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:19   #4507
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;14948336]Oj, to co powiecie na to, że ja w ogóle się nie maluję? Nie mam na to czasu. Mój cały "makijaż" to krem nawilżający, albo tonujący (Ziaja Nuno) i bezbarwny błyszczyk (Vichy Oligo) plus ew. bronzer na policzki (Pastelki Bourjois). Maluję oczy tylko na wyjścia do kina, pubu, klubu itp. A z tuszem na rzęsach wychodzę z domu raz w roku
[/QUOTE]
To znaczy, że musisz być piękna
Ja bez makijażu wyglądam jak zapryszczona szkarada
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 17:40   #4508
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
To znaczy, że musisz być piękna
Ja bez makijażu wyglądam jak zapryszczona szkarada
Przasadzasz, i z pierwszym, i z drugim

Mam po prostu cerę bez większych niespodzianek (ładny koloryt, bez wyprysków, jedynie kłopot z błyszczeniem w ciepłe dni) i bardzo ciemną oprawę oczu (wyraźnie zarysowane brwi; gęste, długie, czarne rzęsy), więc odpada mi podkład i tusz do rzęs, z takich podstawowych "kroków" makijażu.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 17:49   #4509
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;14949078]Przasadzasz, i z pierwszym, i z drugim

Mam po prostu cerę bez większych niespodzianek (ładny koloryt, bez wyprysków, jedynie kłopot z błyszczeniem w ciepłe dni) i bardzo ciemną oprawę oczu (wyraźnie zarysowane brwi; gęste, długie, czarne rzęsy), więc odpada mi podkład i tusz do rzęs, z takich podstawowych "kroków" makijażu.[/QUOTE]
Nie przesadzam, bo z samego Twojego opisu już się rozmarzyłam ...
Ja mam skórę potwornie tłustą, a trądzik mam w zasadzie od podstawówki. Przeszłam już wszystko co kosmetyczne i dermatologiczne, bez większych rezultatów. W podstawówce mówili, że wcześnie zaczęłąm dojrzewać, to wcześnie skończę W gimnazjum, że już na pewno w liceum, a w liceum że na studiach ...
A ja nadal pryszczata
Do tego jestem jasną blondynką naturalną, więc mam bardzo jasną oprawę oczu, jaśniutkie brwi i rzęsy prawie przezroczyste
Także bez makijażu ani rusz! Ale ja to nawet lubię wstawać godzinę wcześniej od Tżta, żeby wykonać wszystkie poszczególne etapy porannej toalety i makijażu
Z makijażu to codziennie nakładam krem na dzień wymieszany z podkładem, potem korektor pod oczy, potem warstwa pudru jadwigi matującego, korektor mineralny na pryszcze, potem creme puff max factora, znowu warstwa pudru jadwigi, róz na policzki i kulki rozświetlające, do tego baza pod cienie, cienie na oczy, kredka, tusz i na koniec błyszczyk lub szminka
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:10   #4510
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ale popełniłam małe kosmetyczne przestępstwo, ale to było coś co dawno chciałam mianowicie meteoryty guerlain w postaci prasowanej
Bilans na koniec miesiąca średnio sie zapowiada, duzo zakupow a juz kolorówki to szaleństwo istne!
Wieczorem nadrobie zaległości w wątku.
Które, które? Do mnie dziś doleciały Nacre des Mers Chyba się uzależniłam od kulek we wszelkich postaciach , to już moje drugie w tym miesiącu Świetnie rozumiem Twoją radość

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja chyba w listopadzie z kosmetyków kupie tylko koncentrat ziaji med na naczynka,peeling enzymatyczny ,maske oczyszczającą z microdermabrazją i maske algową z ziaji pro-wszystko na targach.
przez weekend dorobiłam sie czerwonego błyszczyka ze złotymi drogbinkami burżuja za ...15 zł.nie miałam nic czerwonego a jak mi sie trafiła taka okazja to nie moglam zrezygnować.
A gdzie kupujesz Ziaję Med? Na all czy gdzie indziej? Jestem bardzo ciekawa ich serii dla naczynkowców

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;14949078]Mam po prostu cerę bez większych niespodzianek (ładny koloryt, bez wyprysków, jedynie kłopot z błyszczeniem w ciepłe dni) i bardzo ciemną oprawę oczu (wyraźnie zarysowane brwi; gęste, długie, czarne rzęsy), więc odpada mi podkład i tusz do rzęs, z takich podstawowych "kroków" makijażu.[/QUOTE]

Zazdroszczę Gdybym miała Twoje warunki, to i moja tapeta nie byłaby tak czasochłonna - zostawiłabym sobie jedynie przyjemność maziania oczu, bo to uwielbiam
A tak to codzienne "tapetowanie" przypomina zabiegi księżniczki Z tą różnicą, że pryszcze na brodzie mam przed @, a na co dzień maskuję pozostające po nich przebarwienia. Taka moja uroda, że po byle naruszeniu skóry (zadrapanie, pryszcz) mam blizny
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2009-10-27 o 18:12
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 18:54   #4511
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ale popełniłam małe kosmetyczne przestępstwo, ale to było coś co dawno chciałam mianowicie meteoryty guerlain w postaci prasowanej
Bilans na koniec miesiąca średnio sie zapowiada, duzo zakupow a juz kolorówki to szaleństwo istne!
Wieczorem nadrobie zaległości w wątku.
Które, które? Do mnie dziś doleciały Nacre des Mers Chyba się uzależniłam od kulek we wszelkich postaciach , to już moje drugie w tym miesiącu Świetnie rozumiem Twoją radość
Zamówiłam beige lumineux, bo te testowałam kiedyś w Douglasie, ale weszłam na wątek Guerlaina i naczytałam się o Nacre i teraz sama niewiem Bo Nacres chyba są takie naturalne jak zwykły puder, dosyć jasne? Beige lumineux mojej buzi nie przyciemniły, tylko taki woal, wygładzanie + rozświetlenie
A które masz jeszcze kuleczki? Ja bardziej do wersi prasowanych sie skłaniam, bo maluje się w różnych dziwnych miejscach np. w aucie i nie umiałabym tego zrobić kulkami

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Po dzisiejszych zakupach w Rosmanie (mleczko do demakijażu i pomadka ochronna) bilans kupione - zużyte 14:14 :/
Nie liczę prezentów urodzinowyc bo mowilyscie ze jak prezent to sie nie liczy sztuk 8

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja chyba w listopadzie z kosmetyków kupie tylko koncentrat ziaji med na naczynka,peeling enzymatyczny ,maske oczyszczającą z microdermabrazją i maske algową z ziaji pro-wszystko na targach.
przez weekend dorobiłam sie czerwonego błyszczyka ze złotymi drogbinkami burżuja za ...15 zł.nie miałam nic czerwonego a jak mi sie trafiła taka okazja to nie moglam zrezygnować.
A gdzie kupujesz Ziaję Med? Na all czy gdzie indziej? Jestem bardzo ciekawa ich serii dla naczynkowców
Też jestem ciekawa Ziaji dla naczynkowców, co gdzie i za ile?
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 18:58   #4512
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Zamówiłam beige lumineux, bo te testowałam kiedyś w Douglasie, ale weszłam na wątek Guerlaina i naczytałam się o Nacre i teraz sama niewiem Bo Nacres chyba są takie naturalne jak zwykły puder, dosyć jasne? Beige lumineux mojej buzi nie przyciemniły, tylko taki woal, wygładzanie + rozświetlenie
A które masz jeszcze kuleczki? Ja bardziej do wersi prasowanych sie skłaniam, bo maluje się w różnych dziwnych miejscach np. w aucie i nie umiałabym tego zrobić kulkami
W wersji kulkowej posiadam Beige Chic Są dla mnie idealne - mam średniojasną karnację o żółtawooliwkowych tonach. Nie testowałam jeszcze Nacres w dziennym świetle, ale wyglądają obiecująco. Nakładane na dłoni są transparentne, ani nie rozjaśniają, ani nie przyciemniają, za to nadają piękne wykończenie - lekko migoczące, wygładzone i charakterystycznie pachnące

Wstawiam fotki, lecz zaznaczam, że mi zawsze wszystko wychodzi ciemniejsze niż w rzeczywistości

A jak oceniasz Beige Lumineux? Widziałam je jedynie na zdjęciach w necie i wydawały mi się dość ciemne
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:00   #4513
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Co do makijażu, ja lubię właśnie krzykliwe kolory. Ostatnio całą powiekę pomalowałam turkusem, w wewnętrznych kącikach dodałam kanarkowy, więc pokryte wyszły ładnie zielonkawe, a pod brwią poziomy pas fioletu, oczywiście granice ładnie roztarte. Zwykle ubieram się na szaro/czarno, więc makijaż, jest jedyną krzykliwą częścią mojego wyglądu, ale myślę, że to nieźle współgra. Ostatnio dowiedziałam się, że młodsze roczniki z mojej szkoły kojarzą mnie jako "tę mroczną z super makijażem"
dobre
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To jak nie tipsy to będę musiała coś innego wymyśleć. Swoich nie wyhoduję, nie ma szans. Mam fatalny kształt i się rozdwajają/łamią jak są tylko odrobinę dłuższe.



A ja nie widzę żadnego kolorowego.
mam tak samo

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Koshatko: zainwestuj w porzadną odżywkę Ja przetestowałam ogrom przeróżnych, ale nic (nawet zachwalne Nail Teki) nie pomagało tak jak Growth Activator Sally Hansen (wchłaniający się olejek) i Maximum Growth też Sally Hansen (w formie lakieru).
Wrzucałam nawet kiedyś fotki moich paznokci, zaraz znajde i dam link.
Wyraźną poprawę widzę tez gdy codziennie wypiję szklankę mleka (nienawidzę ciepłego, uznają tylko zimne), za to suplementy z apteki nic nie pomagały

Orlica: ja tez nie widzę
zainteresowałaś mnie tymi odżywkami czy można je spotkać w jakiejś sieciówce typu Rossman,Natura ,SP?
ŚLICZNE TE TWOJE PAZURKI !

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Odwyk u mnie trzyma sie dobrze.
Za to mam pare innych problemow i ciezkie dni... Mam nadzieje, ze jakos sobie poradze i bedzie lepiej. Wroce do Was za pare dni.
Buziaki
Trzymaj się
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:13   #4514
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

pomyliłam wątki
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2009-10-27 o 19:22
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:17   #4515
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Wczoraj na GG w ramach "ciekawostki" wysłałam dobremu kumplowi listę moich kosmetyków. Był w wielkim szoku, w bardzo racjonalny sposób ukazał mi, jak bardzo są mi zbędne takie ilości... I powiem Wam szczerze, że podbudowało mnie to, uświadomiło jeszcze bardziej problem.
Może właśnie takiego Anioła Stróża potrzebuję - racjonalnego faceta, który potrafi swoje racje ukazać i przekonać do nich, więc i dopilnować. TŻ tylko załamuje ręce i się ze mnie podśmiewa z politowaniem, a ten kumpel wczoraj naprawdę mocno uderzył - i skutecznie.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:39   #4516
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
W wersji kulkowej posiadam Beige Chic Są dla mnie idealne - mam średniojasną karnację o żółtawooliwkowych tonach. Nie testowałam jeszcze Nacres w dziennym świetle, ale wyglądają obiecująco. Nakładane na dłoni są transparentne, ani nie rozjaśniają, ani nie przyciemniają, za to nadają piękne wykończenie - lekko migoczące, wygładzone i charakterystycznie pachnące

Wstawiam fotki, lecz zaznaczam, że mi zawsze wszystko wychodzi ciemniejsze niż w rzeczywistości

A jak oceniasz Beige Lumineux? Widziałam je jedynie na zdjęciach w necie i wydawały mi się dość ciemne
Piękne te Nacres, myślę, że nawet ładniejsze od beige lumineux.
Ja mojego pudru jeszcze nie dostałam, ale mazałam się nim w DOuglasie i mimo tego, że wydaje się być faktycznie ciemny to po przejechaniu dookoła pędzlem i nałożeniu na środek twarzy poziomo tzn. policzki i nosek nie przyciemnił mnie. A w internecie faktycznie te zdjęcia są ciemne, ja ogladałam te na blogu Beauty Icon i tam wpadał w oranż a w perfumerii był ok.
Trochę, żałuje że nie kupiłam Nacres, ale moj zakup był bardzo kompulsywny tzn. weszłam zobaczyłam i kliknęłam (bo w DOugim 240zł a na Truskawce 150zł), całej akcji towarzyszyły wypieki na twarzy i bicie serca jakbym przebiegła 100km
potem weszłam na wątek i zaczęłam czytac o Nacres i okazało się, że też są w tej samej cenie, no ale chyba nie będę brała drugiego beżowego pudru
Jeśli jednak są transparentne to wolę jednak beige, które ponoć lekko korygują

Jeszcze marzę o bazie pod podkład i dobrym rozświetlającym korektorze pod oczy

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Jak dostanę moje beige lumineux to mogę dodać kilka fotek i na pewno dokłądnie go opiszę
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:43   #4517
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

czesc dziewczyny!!!!

bylam w carrefourze i weszlam do sklepu w ktorym kolezanka moja kupila ten super cytrynowy krem do rak. Wyszlam z kilkoma probkami ale w listopadzie go sobie kupie no i przyjdzie zamowienie z avonu: spray termoochronny i krem waniliowy
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:45   #4518
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Jak dostanę moje beige lumineux to mogę dodać kilka fotek i na pewno dokłądnie go opiszę
Koniecznie

Jeśli Twój zakup to kompuls, to nie wiem jak swój nazwać Czaiłam się na mythic po 5 listopada, a tu dziewczyny w wątku Guerlainowskim narobiły rabanu, że na tru promocja na Nacres i jakie to one cudowne To Ula fik na Truskawkowe Pola, 20 sekund zastanowienia i... KLIK
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 19:59   #4519
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
bylam w carrefourze i weszlam do sklepu w ktorym kolezanka moja kupila ten super cytrynowy krem do rak. Wyszlam z kilkoma probkami ale w listopadzie go sobie kupie no i przyjdzie zamowienie z avonu: spray termoochronny i krem waniliowy
Gratki wstrzymania się przed zakupami
no i zmieniłam zamówienie z avonu i będę miała krem waniliowy ale to dopiero za 3 tygodnie będzie u mnie do tego czasu do stóp zużyję krem do rąk i masło shea
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Jeśli Twój zakup to kompuls, to nie wiem jak swój nazwać Czaiłam się na mythic po 5 listopada, a tu dziewczyny w wątku Guerlainowskim narobiły rabanu, że na tru promocja na Nacres i jakie to one cudowne To Ula fik na Truskawkowe Pola, 20 sekund zastanowienia i... KLIK
To się nazywa spontan
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz Ziaję Med? Na all czy gdzie indziej? Jestem bardzo ciekawa ich serii dla naczynkowców
Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa Ziaji dla naczynkowców, co gdzie i za ile?
Seria Ziaja Med jest w większości aptek oraz w sklepach zielarskich cena kremów to około 11 zł ja przynajmniej tyle dałam za swój na naczynka na noc
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A tak to codzienne "tapetowanie" przypomina zabiegi księżniczki Z tą różnicą, że pryszcze na brodzie mam przed @, a na co dzień maskuję pozostające po nich przebarwienia. Taka moja uroda, że po byle naruszeniu skóry (zadrapanie, pryszcz) mam blizny
Mam to samo słabo się nasza skóra regeneruje

Idę zaraz wziąć prysznic i pozużywac to i owo
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 20:04   #4520
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
To znaczy, że musisz być piękna
Ja bez makijażu wyglądam jak zapryszczona szkarada

Księżniczko co ty opowiadasz!!! Do dziś mam przed oczami Twoje zdjęcia na tym taborecie czy w fotelu, te sliczne loki i ładną buzię!!!
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:05   #4521
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

ja dopiero sie zorientowałam ze jest taka ziaja med dla naczynkowców i zaczynam sie dopiero czaić na nią...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:09   #4522
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Do tego jestem jasną blondynką naturalną, więc mam bardzo jasną oprawę oczu, jaśniutkie brwi i rzęsy prawie przezroczyste
Także bez makijażu ani rusz! Ale ja to nawet lubię wstawać godzinę wcześniej od Tżta, żeby wykonać wszystkie poszczególne etapy porannej toalety i makijażu
Z makijażu to codziennie nakładam krem na dzień wymieszany z podkładem, potem korektor pod oczy, potem warstwa pudru jadwigi matującego, korektor mineralny na pryszcze, potem creme puff max factora, znowu warstwa pudru jadwigi, róz na policzki i kulki rozświetlające, do tego baza pod cienie, cienie na oczy, kredka, tusz i na koniec błyszczyk lub szminka

A taki makijaz nie zatyka Ci porów na twarzy? Ja mam mieszaną i muszę uważać, bo niektóre podkłady czy pudry za 1 razem wydaja się cudne apotem zatykają mi pory i wyskakują niespodzianki...

Też mam ten problem - niebieskie oczy, jaśniutkie brwi i rzsy. Kiedyś mnie to strasznie wkurzalo że mam takie jasne brwi ale teraz mam bardzo dobrą kredkę do brwi i cień do brwi więc nie mam z tym problemu
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:10   #4523
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja dopiero sie zorientowałam ze jest taka ziaja med dla naczynkowców i zaczynam sie dopiero czaić na nią...
jedyne co mogę się doczepić do tego kremiku to to że chyba mnie zapycha nakładam go tylko na polika i czasem na szyję dla nawilżenia (bo ma budyniową gęstą konsystencję) no i na szyi pojawiają mi się po nim krostkeczki, na całą twarz nakłądam go rzadko i tylko po rozrobieniu z hydrolatem aby właśnie nie zapchał i wtedy nic mi nie wyskakuje po nim sama chętnie wypróbowałabym i inne kremiki z tej serii ale mają za małe filtry na dzień a na noc na razie mam oleje
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:12   #4524
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Gratki wstrzymania się przed zakupami
no i zmieniłam zamówienie z avonu i będę miała krem waniliowy ale to dopiero za 3 tygodnie będzie u mnie do tego czasu do stóp zużyję krem do rąk i masło shea
przed zakupami wstrzymuje mnie koncowka kieszonkowego a na przyszly miesiac mam juz zamowienie z Avonu wiec powinno starczyc! no i pozuzywam sobie reszte kosmetykow.

Ostro zuzywam teraz 2 pomadki ochronne nivea. Jedna mam w torebce i uzywam w drodze na uczelnie a druga na spacerze z psem. Tu gdzie mieszkam ranki sa bardzo wilgotne dzisiaj byla taka mgla ze szok!!!

ciekawe jak sie sprawdzi ten kremik waniliowy..nie sprawdzalam nawet czy jest juz na kwc
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:28   #4525
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Gdybym miała Twoje warunki, to i moja tapeta nie byłaby tak czasochłonna - zostawiłabym sobie jedynie przyjemność maziania oczu, bo to uwielbiam
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Nie przesadzam, bo z samego Twojego opisu już się rozmarzyłam ...
Jejku, dziewczyny, dziękuję...

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Seria Ziaja Med jest w większości aptek oraz w sklepach zielarskich cena kremów to około 11 zł ja przynajmniej tyle dałam za swój na naczynka na noc
Serdecznie polecam Ziaję Med, krem z zielonej serii dla cery trądzikowej świetnie normalizuje cerę, moja mieszana zaczęła wydzielać znacznie mniej sebum i jest nawilżona





Muszę się pochwalić, że złożyłam zamówienie na ☠☠☠☠☠☠☠ - same potrzebne rzeczy (masło Rebuild, glinka czerwona, zielona, biała i różowa, plastry oczyszczające na nos) i tylko jedna zachcianka (wazelinka do ust poziomkowa). Tłumaczę się tym, że właśnie zużyłam jeden balsam do ust (to nic, że mam jeszcze 3... ).
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:35   #4526
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Seria Ziaja Med jest w większości aptek oraz w sklepach zielarskich cena kremów to około 11 zł ja przynajmniej tyle dałam za swój na naczynka na noc
Dziękuję , pobuszuję na KWC, może wypatrzę coś interesującego w ich ofercie.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Idę zaraz wziąć prysznic i pozużywac to i owo
Ja zasiadłam ponownie w trakcie dzisiejszej sesji Już po umyciu włosów, peelingu, balsamowaniu, natomiast jeszcze z błotem i innymi maziajami na twarzy Dziś eksperymentuję: Himalaya miodlowata na strefę T, a na polikach Avon Greckie Morza - taki zachłanny ze mnie typ

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja dopiero sie zorientowałam ze jest taka ziaja med dla naczynkowców i zaczynam sie dopiero czaić na nią...
Poczaimy się razem

Może zapychać... Moja broda nie lubi się z zapychaczami Hmmm, poszukam, poczytam i zobaczę - jeśli będą interesujące opinie, to chyba zaryzykuję

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;14953337] Serdecznie polecam Ziaję Med, krem z zielonej serii dla cery trądzikowej świetnie normalizuje cerę, moja mieszana zaczęła wydzielać znacznie mniej sebum i jest nawilżona

Muszę się pochwalić, że złożyłam zamówienie na ☠☠☠☠☠☠☠ - same potrzebne rzeczy (masło Rebuild, glinka czerwona, zielona, biała i różowa, plastry oczyszczające na nos) i tylko jedna zachcianka (wazelinka do ust poziomkowa). Tłumaczę się tym, że właśnie zużyłam jeden balsam do ust (to nic, że mam jeszcze 3... ).[/QUOTE]

Brzmi ciekawie, zerknę także na ten

Jak zakupy potrzebne, to cieszymy się nimi razem z Tobą . A balsamy do ust zużyjesz - w końcu idzie zima
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:39   #4527
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ale mam kochanego TŻa - mam dziś pierwszy dzień okresu, wie jak cierpię () i przywiózł mi czekoladę i herbatkę karmelowo-śmietankową. Nawet zrobił mi relaksujący masaż.

Tak w ogóle, to wkurza mnie moja cera już.. Wiem, że to pewnie przez okres ale mam znowu wysyp, chyba muszę wrócić do kwasów. Zużyję jeden z kremów kokosowych Bielendy i zdecyduję jak dalej będzie wyglądała moja pielęgnacja.

Btw. wpisujecie do licznika kosmetyki, które były Wam potrzebne bo coś zużyłyście i nie macie zapasu, czy tylko zapasy?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:43   #4528
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ale mam kochanego TŻa - mam dziś pierwszy dzień okresu, wie jak cierpię () i przywiózł mi czekoladę i herbatkę karmelowo-śmietankową. Nawet zrobił mi relaksujący masaż.

Tak w ogóle, to wkurza mnie moja cera już.. Wiem, że to pewnie przez okres ale mam znowu wysyp, chyba muszę wrócić do kwasów. Zużyję jeden z kremów kokosowych Bielendy i zdecyduję jak dalej będzie wyglądała moja pielęgnacja.

Btw. wpisujecie do licznika kosmetyki, które były Wam potrzebne bo coś zużyłyście i nie macie zapasu, czy tylko zapasy?

Taki TŻ to skarb

Ja wpisuję wszystko
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 20:44   #4529
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Muszę się pochwalić, że złożyłam zamówienie na ☠☠☠☠☠☠☠ - same potrzebne rzeczy


fuksjaa kocha cie ten twoj TZ

ja potrzebnych rzeczy nie licze
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-27, 22:00   #4530
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość

Może zapychać... Moja broda nie lubi się z zapychaczami Hmmm, poszukam, poczytam i zobaczę - jeśli będą interesujące opinie, to chyba zaryzykuję
moja broda to samo wciąż jakieś wielkie gule i niby kosmetyków nie zmieniam ostatnio
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.