Offtopowe zapuszczanie cz IV. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 12:35   #2971
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Oooo i przypomniało mi się. Koleżanka ostatnio polecała mi płukanie włosów piwem, pierwsze coś takiego słysze, ale twierdzi, że włosy ładnie się błyszczą i są mięciutkie. Przeraża mnie tylko wizja tego zapachu, którego wprost nie znosze... Niby szyszki chmielu też są dobre, ale ... Próbowałyście może też tego?

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cat_on_de_road Pokaż wiadomość
płukanki? a nie powinny to byc wcierki bardziej?
Może i wcierki, nie kojarze już. Jako się robi tą wcierkę? Cebula i czosnek i wcierać w głowę?
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 12:52   #2972
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
No nie wiem jak to jest bo to wydaje sie byc bez sensu, wydaje mi sie ze masz racje, aczkolwiek gdy ja scielam swoje calkiem, odroslo mi pelno nowych i mam o wieele wieele gęstsze, i nie wypadają jak kiedyś. Nie wiem na czym to polega Moze to dlatego ze scielam je prawie do zera, a podcinanie 5 czy 10 cm nic nie zmieni.. nie wiem, może się mylę
wydaje mi sie ,ze jest to taki wrazenie,bo jak sie zetnie wlosy na krociotko to wszystkie odrastaja rowno i sa tej samej dlugosci przez co wydaje sie ,ze jest ich wiecej

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
kurde a ja juz nie moge na ten kolor patrzec i co chwile zerkam na jakies farby czy szamponetki. Ale nie ! Nie moge sie poddac ! To takie trudne wytrzymac .
a czemu nie chcesz poszamponetkowac wlosy?przeciez to az tak nie niszczy,a wiadome ze na ciemnych wlosach szamponetka wyrowna kolor i nada polysk i pewnie sie wyplucze z czasem
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:07   #2973
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

boje sie ze wyjdzie mi czarny i znow bede w koziej dupie tyle czasu pozbywalam sie czarnego koloru (rok!) i poprostu jak teraz wyjdzie mi czarny to sie zalamie psychicznie...
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:18   #2974
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

to rzeczywiscie lepiej nie kombinowac,pokochac naturalny kolor . ja bardzo zaluje ,ze pofarbowalm wlosy wiele lat temu i tak sie przyzwyczailam i ciagle musze robic odrosty
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:20   #2975
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez eyee Pokaż wiadomość
magdzienka zawsze stara sie pomoc, uwazam ze to niesprawiedliwe!!!odbloku jcie magdzienke
Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
eyee zostalo juz wyjasnione,ze madzienka sprzedawala te produkty na allegro. Musialaby sie zglosic do administracji aby ja odblokowali....
właśnie! poza tym uważam, że nam też należą się jakieś wyjaśnienia do madzienki nic nie mam, ale sam fakt, że tak się stało nie powinien pozostać niewyjaśniony. przecież mogła powiedzieć, że może nam sprzedawać, albo, że ma konto na allegro, albo nie wiem co... sytuacja jest głupia i dość niezdrowa, jak na mój gust bardzo bym chciała, żeby madzienka do nas wróciła ale to się nie zmieni dopóki nie zgłosi się do Adminów
Cytat:
Napisane przez Gaja84 Pokaż wiadomość
Dziękuję za przywitanie.
witam również
Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
U mnie szaro, buro, ponuro...i pada co chwilę, a urządzam dzisiaj imprezkę na działce oby się trochę przejaśniło...

Ja właśnie zmyłam oleje i czekam aż podeschną...i kombinuję, co by tu na głowę włożyć, żeby móc wyjść na rynek po warzywka
ja właśnie siedzę z WAXem na głowie, a na długość zafundowałam sobie Bingo algowe od Agusi ciekawa jestem efektów na maxa
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
dziewczyny mi ta vatika jeszcze nie przyszla

mam sie martwic?

A ja się pochawalę że w 7 DNI POSZLY MI PÓŁ CM
nie martw się, na pewno przyjdzie ja ostatnio na spodnie czekałam 3 tygodnie.. ma-sa-kra co do włosków, to widzę, że pięknie Ci rosną super! gratuluję!! moje póki co zaczęły się znowu na maxa kruszyć, ale mam problem, bo może i bym podcięła te końcówki, ale się boję iść do fryzjera
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
U mnie tez taka pogoda i baaaardzo zimno. Znowu mnie głowa boli, nie wiem już co z tym zrobić, tak już dzień w dzień, od jakiegoś tygodnia.
eh ja też tak reaguję na zmianę pogody, obudziłam się z bólem głowy - wzięłam tabletę. jak przestała mnie głowa boleć, to zaczął brzuch bo przyszła @ i znów musiałam wziąć tabletkę, bo ból był nie do zniesienia aaaaa... właśnie testuję Bingo od Ciebie
Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić! Kupiłam Lorysa z masłem shea! Weszłam dzisiaj do niedawno otwartej drogerii a tam wiele fajnych kosmetyków niedostępnych w Rossmannie czy Naturze. M.in. te maski Lorysa. Nie mogłam przejść obojętnie. Za 1000 ml zapłaciłam 15 zł a więc bardzo się opłaca. Będę testować we wtorek
też mam tego Lorysa i jest super za taką cenę naprawdę się opłaca
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
boje sie ze wyjdzie mi czarny i znow bede w koziej dupie tyle czasu pozbywalam sie czarnego koloru (rok!) i poprostu jak teraz wyjdzie mi czarny to sie zalamie psychicznie...
nie pamiętam jaki masz kolor wyjściowy, ale jak boisz się ciemnego (czarnego) to po prostu spróbuj z jakimś średnim brązem.. wszelkie czekolady mogą chwycić za mocno i wyjdzie Ci czarny
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 13:40   #2976
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

A właśnie - miałam zdać relację z efektów olejowania kokos + wiesiołek.
Jak po nocnym olejowaniu są cudowne w dotyku, miękkie, lejące, do tego jakieś takie bardziej puszyste, aż je musiałam przy skórze troszkę przylizać bo efekt początkowo był jak po wałkach. Cud, miód o ile wilgoć za oknem nie zrobi mi masakry na głowie, to będę mieć piękne włoski na imprezie
Tak się cieszę, że trafiłam na wątki o pielęgnacji włosów, bo z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak ładne moje włosy jeszcze nie były
Wszystko dzięki Wam
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:32   #2977
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

legallybunette - a nie myślałaś o czymś na bazie henny? http://www.allegro.pl/item710077343_...ie_gratis.html (na tej aukcji są wszystkie kolory. Sprzedawca jest z tego samego miasta, ale uprzedzam, że ja nie mam z tą aukcją nic wspólnego. Po prostu nie znalazłam innej aukcji, na której jest pełna oferta Venity. )
Ten balsam troszkę może odżywić kolor, nadać ładniejszy odcień. Chyba nawet Estelle polecała komuś ten balsam. Jest tani, dosyć duża tubka - na Twoją długość włosów spokojnie wystarczy na 4 albo więcej użyć.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2009-09-05 o 14:35
otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 14:58   #2978
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

cos dzis tu pustawo
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:07   #2979
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

ano...wszyscy śpią przez pogodę
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:11   #2980
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

ja tam się muszę uczyć a nie spać nienawidzęęęęęęęęęęę....
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:12   #2981
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ja tam się muszę uczyć a nie spać nienawidzęęęęęęęęęęę....
Oj biedna
Co zakuwasz?
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 15:13   #2982
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

ja nie śpię, ale pieściłam moje włosy tzn niczym szczególnym, ale zmyłam Bingo i były takie fajne śliskie teraz bez spłukiwania już dałam fluid Schaumy i serum L'oreala na końce zaraz idę suszyć chłodnym nawiewem nie modeluję ich dziś, bo nie ma to najmniejszego sensu - za oknem ulewa

najgorsze jest to, że dziś zaczęły się Dni Zielonej Góry - Winobranie, a pogoda do dupy.. mieliśmy iść ze znajomymi wieczorem na miasto na jakieś winko i koncert September, ale chyba sobie odpuścimy... sama nie wiem
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:14   #2983
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Oj biedna
Co zakuwasz?

Matmę i finanse. O ile finanse idą nieźle, to z matmą jest tragedia
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:17   #2984
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Matmę i finanse. O ile finanse idą nieźle, to z matmą jest tragedia
dasz radę ja się z matmą też długo tłukłam na studiach, a jestem z niej dość dobra... a i tak miałam problemy grunt to wiara we własne siły
aaa i muszę Wam powiedzieć, że chyba troszkę mi włosy urosły, ale nie wiem czy się nie mylę, bo to tak na oko oceniam (nie mierzę) eh.. ale co z tego skoro końce mi się sypią jak szalone..
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:30   #2985
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Matmę i finanse. O ile finanse idą nieźle, to z matmą jest tragedia
Jeśli to Cię pocieszy - to ja też sie uczę finansów mam w pon egzamin, a ty?

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
dasz radę ja się z matmą też długo tłukłam na studiach, a jestem z niej dość dobra... a i tak miałam problemy grunt to wiara we własne siły
aaa i muszę Wam powiedzieć, że chyba troszkę mi włosy urosły, ale nie wiem czy się nie mylę, bo to tak na oko oceniam (nie mierzę) eh.. ale co z tego skoro końce mi się sypią jak szalone..
to podetnij
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:31   #2986
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jeśli to Cię pocieszy - to ja też sie uczę finansów mam w pon egzamin, a ty?

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------


to podetnij
Ja 22.09 (w urodziny xD)
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:33   #2987
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Matmę i finanse. O ile finanse idą nieźle, to z matmą jest tragedia
No tak to już jest że ludzie albo matmę kochają albo nienawidzą.
U mnie matma jet na porządku dziennym, rachunek prawdopodobieństwa, różniczkowy itp. to 3/4 moich studiów. W ogóle plan oglądałam i nie mogę uwierzyć że takie przedmioty wybrałam w ścieżce studiów...sterowanie stochastyczne, zastosowanie wielowymiarowej analizy pozycyjnej...ciekawy semestr się zapowiada
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:34   #2988
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja 22.09 (w urodziny xD)
to jeszcze masz kupę czasu a ja mam jutro urodziny XD dwudzieste pierwsze dzień przed egzaminem wiec wiadomo jak je spędzę - nad książką
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:39   #2989
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
to jeszcze masz kupę czasu a ja mam jutro urodziny XD dwudzieste pierwsze dzień przed egzaminem wiec wiadomo jak je spędzę - nad książką
Haha no to masz gorzej mi już wszyscy zapowiedzieli że po egzaminie idziemy świętować (tylko co? )
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 15:42   #2990
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Haha no to masz gorzej mi już wszyscy zapowiedzieli że po egzaminie idziemy świętować (tylko co? )
To żeś mnie pocieszyła ja licze na jakaś konkretniejszą imprezę pod koniec wakacji
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:47   #2991
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
To żeś mnie pocieszyła ja licze na jakaś konkretniejszą imprezę pod koniec wakacji
Zawsze umiałam pocieszać
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:15   #2992
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Opuszczam Was na jakieś 20 godzin. Jadę na działeczkę imprezować trzymajcie kciuki żeby nie lało i żeby grill w tej wilgoci ładnie się rozpalił.
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:18   #2993
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Oooo i przypomniało mi się. Koleżanka ostatnio polecała mi płukanie włosów piwem, pierwsze coś takiego słysze, ale twierdzi, że włosy ładnie się błyszczą i są mięciutkie. Przeraża mnie tylko wizja tego zapachu, którego wprost nie znosze... Niby szyszki chmielu też są dobre, ale ... Próbowałyście może też tego?

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------


Może i wcierki, nie kojarze już. Jako się robi tą wcierkę? Cebula i czosnek i wcierać w głowę?
Ja płukałam piwem. Moim zdaniem nic specjalnego.
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
właśnie! poza tym uważam, że nam też należą się jakieś wyjaśnienia do madzienki nic nie mam, ale sam fakt, że tak się stało nie powinien pozostać niewyjaśniony. przecież mogła powiedzieć, że może nam sprzedawać, albo, że ma konto na allegro, albo nie wiem co... sytuacja jest głupia i dość niezdrowa, jak na mój gust bardzo bym chciała, żeby madzienka do nas wróciła ale to się nie zmieni dopóki nie zgłosi się do Adminów



ja właśnie siedzę z WAXem na głowie, a na długość zafundowałam sobie Bingo algowe od Agusi ciekawa jestem efektów na maxa



eh ja też tak reaguję na zmianę pogody, obudziłam się z bólem głowy - wzięłam tabletę. jak przestała mnie głowa boleć, to zaczął brzuch bo przyszła @ i znów musiałam wziąć tabletkę, bo ból był nie do zniesienia aaaaa... właśnie testuję Bingo od Ciebie


Ja miałam lalkę czytać, ale tak boli strasznie. Zresztą , dopiero TŻ odjechał. Zdaj koniecznie relacje jak podoba Ci się Bingo

Idę zanieść ostatnie zaproszenie na osiemnastkę, uff.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:18   #2994
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Zawsze umiałam pocieszać
Nie ma wątpliwości ze to Twoj ukryty talent ja wąlśnie zaliczyłam zasady budżetowe

dymka,trzymamy kciuki żeby było ok
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:19   #2995
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić! Kupiłam Lorysa z masłem shea! Weszłam dzisiaj do niedawno otwartej drogerii a tam wiele fajnych kosmetyków niedostępnych w Rossmannie czy Naturze. M.in. te maski Lorysa. Nie mogłam przejść obojętnie. Za 1000 ml zapłaciłam 15 zł a więc bardzo się opłaca. Będę testować we wtorek
dlaczego ja nie mogę wyczarować takiego sklepu u siebie?

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
kurcze chwile mnie nie było, a tu takie akcje się działy? mam na myśli całą zadymę z madzienka79 prawdę mówiąc nie wiem co o tym sądzić. z logicznego punktu widzenia zachowała się nie fair wobec wizażanek zatajając fakt "dystrybucji" Vatiki, ale z drugiej strony to bardzo miła, ciepła i fajna dziewczyna mam nadzieję, że kiedyś wróci na wizaż i jakoś nam tę sprawę wyjaśni...

u Was też tak leje? tzn teraz nie pada, ale w nocy to była masakra... i jest zimno

Może wróci.. U mnie przelotnie pada, ale jest szaro-buro nieprzyjemnie. Czytam teraz ksiązkę o egipcie i mezopotamii to odrazu mi cieplej ^^


Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie wiem jak składowo wychodzi, ale wygląda naprawdę świetnie! Może któraś z Wizażanek miała ten produkt i powie coś o nim (;
http://esentia.pl/Sulphur_Zdroj_Mine...owa_p31231.htm to chyba to i tu jest skład

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
to rzeczywiscie lepiej nie kombinowac,pokochac naturalny kolor . ja bardzo zaluje ,ze pofarbowalm wlosy wiele lat temu i tak sie przyzwyczailam i ciagle musze robic odrosty
ja nigdy nie farbowałam, a i tak nie umiem dojść do takiego blasku jak co niektóre farbujące!
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:19   #2996
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja płukałam piwem. Moim zdaniem nic specjalnego.

Ja miałam lalkę czytać, ale tak boli strasznie. Zresztą , dopiero TŻ odjechał. Zdaj koniecznie relacje jak podoba Ci się Bingo

Idę zanieść ostatnie zaproszenie na osiemnastkę, uff.
Jak dla mnie to Lalka nie była najgorszą z lektur, potem sie rozwijaja wątki miłosne i robi się ciekawie nawet
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:31   #2997
kaolcia989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
GG do kaolcia989
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Hej wszystkim.
Gdy zobaczyłam nazwę tego tematu na głównej od razu mi się spodobał.

Niedawno hodowałam włosy ale skusiły mnie krótsze fryzury i ścięłam włosy czego bardzo żałuję chociaż nie jest aż tak źle :/

Mam pytania:
W jakim tempie rosną włosy?
Czy są jakieś skuteczne środki na przyspieszenie porostu włosów?
kaolcia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:42   #2998
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja płukałam piwem. Moim zdaniem nic specjalnego.

Ja miałam lalkę czytać, ale tak boli strasznie. Zresztą , dopiero TŻ odjechał. Zdaj koniecznie relacje jak podoba Ci się Bingo

Idę zanieść ostatnie zaproszenie na osiemnastkę, uff.
0
Też mam lalkę czytać Ale skończy się tak jak zawsze - na streszczeniu.
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:42   #2999
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to Lalka nie była najgorszą z lektur, potem sie rozwijaja wątki miłosne i robi się ciekawie nawet
w sumie w sumie.. ja po prostu nie lubię pozytywizmu Ale lepsza niz nad niemnem ...

Cytat:
Napisane przez kaolcia989 Pokaż wiadomość
Mam pytania:
W jakim tempie rosną włosy?
Czy są jakieś skuteczne środki na przyspieszenie porostu włosów?


1. indywidualna sprawa
2. caly wątek to skarbnica np neril, polecam szukać i nie dublować pytań zdanychw tym wątku po 50 razy

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
0
Też mam lalkę czytać Ale skończy się tak jak zawsze - na streszczeniu.
polecam audiobooki, sporo tam omijają, dłuższe opisy co w pozytywizmie wazne, bo te całe pars prototo, ale to po prostu wyszukaj w książce i te 'najsławniejsze' doczytaj
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”

Edytowane przez Nerchie
Czas edycji: 2009-09-05 o 16:44
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:45   #3000
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz IV.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie ma wątpliwości ze to Twoj ukryty talent ja wąlśnie zaliczyłam zasady budżetowe

dymka,trzymamy kciuki żeby było ok

Ja zaczynam ubezpieczenia budżet już za mną
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.