...::: Być FIT ! :::... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 10:55   #1
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Smile

...::: Być FIT ! :::...


Witam
Wątek tworze, bo własnie zaczynam zmiane mojego stylu życia, na zdrowy. Chcę być fit. Od 1 września zaczynam regularne chodzenie na fitness kilka razy w tygodniu. Chce zrezygnować z ziemniaków, pieczywa, słodyczy i fast foodów. Pić jak najmniej gazowanych, jak najwiecej wody . Jeść jak najzdrowiej. Ograniczyć alkohol (a imprezowiczka spora ze mnie, więc to jedno z najwiekszych wyzwań) do minimum.
Może któraś też chce?
Razem raźniej
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:58   #2
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Chetnie sie przylacze ... mam to samo postanowienie odnosnie cwiczen i alkoholu bo staram sie zdrowo odzywiac juz od poczatku roku i udalo mi sie zrzucic 10 kg .
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:07   #3
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Takżę chcę być Fit :P
Jestem z Wami
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:10   #4
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja chce! ale ze mną to nie wiadomo czy szybko nie zrezygnuje (czytaj po napisaniu tego postu ).
Chce zacząc jeśc normalnie, regularnie, nie pic tylu alkoholu (codziennie towarzyszylo mi piwo :[), bez festfoodów (ale niestety i tak jem gotowe żarcie, które wystarczy podgrzac) i może coś zacząc się ruszac.

Najgorsze, że mam problem z jedzeniem kompulsywnym, także może się wszystko zchrzanic. Muszę jednak spróbowac, a nie biadolic i zakładac, że się nie uda . Teraz mam duże stresy (rozstanie z tż, szukanie pracy oraz pisanie pracy licencjackiej, której nie zaczęłam a już powinnam się bronic!
brrrrr

Grunt to miec wspracie!
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:46   #5
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No to ja również się przyłączamOd jakichś 2 tygodni mam świra na punkcie odchudzania i czytam baaaaardzo dużo wątków na ten temat tu na wizażu i ogólnie w necie i postanowiłam wkońcu wziąć się za siebieTak więc od tygodnia staram się zdrowiej odżywiać tj. jem częściej ale mniejsze porcje, piję dużo wody niegazowanej, unikam słodyczy(chociaż wczoraj mnie skusiło na czekoladkę;/ach cięzko wytrwać w tym postanowieniu...),zamiast pszennego chlebka jem razowy(nawet go polubiłam muszę przyznać) no i zaczęłam ćwiczyć przynajmniej 30/40 minut dzinnie(chociaż czasem jak za późno wstanę to mi się już niechce...) Od października wracam na studia więc pewnie będę miała mniej czasu na jedzenie i na ćwiczenia ale już planujemy z TŻ-tem zapisać się na basen i chodzić chociaż 2 razy w tygodniu a jak będę miała czas to nawet częściejSłyszałam że basenik odchudza i wysmukla całą sylwetkę a poza tym bardzo lubię pływać więc to chyba jest najlepsza forma aktywności dla mnie(ogólnie to niezły ze mnie leniuszek)A poza tym ściągam właśnie filmiki Hip-Hop ABS total body burn(czy coś w tym stylu)i chyba zacznę też ten fatburning bo ciekawie to wygląda...Szczerze mówiąć takie zwykłe ćwiczenia mi się szybko nudzą a przy tych filmikach jest fajna muzyczka i fajny instruktor więc myśle że będzie okTrzymam za Was kciuki i liczę na to że już niedługo wszystkie będziemy FIT

Oj ale się rozpisałam...musicie mi wybaczyćten typ tak mabuźka
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:15   #6
Insomniaaa89
Raczkowanie
 
Avatar Insomniaaa89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 299
GG do Insomniaaa89
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja również się przyłączam, bo chcę w końcu raz na zawsze zmienić nawyki żywieniowe i zacząć regularnie ćwiczyć nie tylko wtedy kiedy jestem na diecie! Po prostu chcę prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia
__________________
6.07.2015r. Mentor 400cc HP, dr J.S.
Insomniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 10:18   #7
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No ja postanowilam sobie pic alkohol najczeciej raz na 2 tygodnie. Nie codziennie na piwko z kolezanką, kolegą. ; ))
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 14:40   #8
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

ojoj być fit
hmm dla pijących palących niećwiczących niemożliwe
a mało która dziewczyna ćwiczy więc....
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 14:46   #9
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

ja tez chce byc FIT , tylko nigdy mi nie wychodzi i trace motywacje do cwiczen po 3 dniach:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:03   #10
dog in the wood
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 555
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Bo na ćwiczenia i wbicie się w ich rytm potrzeba ok tygodnia później jest to jak nałóg...dalej nie da się bez nich żyć!
__________________
www.pieseczki.com
dog in the wood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 15:07   #11
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

wiem ogolnie lubie cwiczenia , uprawialam rozne dyscypilny itp tylko chodzi mi np o rowerek stacjonarny:P rano mi sie nie chce wstawac potem jak mi sie angle zachce to wiem ze musze wyjsc za poltorej godizny i juz nie chce sie pocic itp i jakos tak dzien mija a ja dalej nic nie robie:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 17:46   #12
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cześć dziewczyny! Ja również chcę być FIT Bardzo dużo czasu straciłam już na bezsensowne diety, ale od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie nadzieja, żeby wkońcu zabrać się za to porządnie, bez pośpiechu, bez nerwów i jojo Wczoraj oglądałam film z Jennifer Aniston i muszę przyznać, że ma świetne ciało, kobiece, wysportowane, lekko umięśnione, marzenie..
Ja muszę zmienić wiele nawyków i przyzwyczajeń, takich jak np: zrezygnowanie z alko (chociaż myśle, że winko raz na jakiś czas nie zaszkodzi ), rzucenie palenia , ograniczenie słodyczy i co jeszcze jest ważne jedzenie regularnie. Mam z tym problem, tendencję do głodzenia
Jakie macie pomysły na bycie FIT?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 17:58   #13
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

U mnie jest to dobre, ze alko przestaje mnie racjowac. Jak mialam okres ze pilo sie grubo co tydzien, pilam duzo duzo, twardy leb i wgl. i wyskakiwalo sie w tygodniu na piwko z znajomymi, tak teraz widze tego prawie same minusy, i mam ochote calkowicie zrezygnowac z alkoholu bo uwazam ze nie jest mi do zycia potrzebny, a przez niego zrobilam kilka glupich nierozsadnych rzeczy. Najtrudniej u mnie bedzie zrezygnowac praktycznie z slodyczy, ziemniakow, i od czasu do czasu zdarza mi sie jesc fast foody a z tego tez chce zrezygnowac. No ale wierze ze warto, dla wygladu, dla samopoczucia, dla zdrowia.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:56   #14
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

No to ja również się do Was dołączam też planuję zacząć znów 1 września - a piszę znów, ponieważ już 10 kg za mną (od lutego) no i jednocześnie jeszcze 10 kg przedemną, ale wiem, że z Wami na pewno dam radę - muszę! ostatnio się strasznie zapuściłam, co chwile jakieś imprezy....
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 10:54   #15
AntenkA86
Rozeznanie
 
Avatar AntenkA86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Błękitna Chmurka
Wiadomości: 543
GG do AntenkA86
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Jest nareszcie odnalałam wątek stworzony wprost dla mnie
Ja też chce być FIT .
Od 1 września:

YES:
1. Jem w miarę o stałych porach 5 posiłków.
2. Piję 1,5l wody niegazowanej/dzień.
3. 2razy w tyg fitnes + codziennie jakieś ćwiczenia.

NO:
1. coca cola, pepsi, słodkie napoje
2. słodycze
3. pieczywo białe

Proponuje żebyśmy codziennie zdawały relacje o naszych sukcesach i grzeszkach
Myślę, że będzie to taką motywacją

Do dzieła dziewczyny
__________________
21.08.2010
"
Ślubuję Ci miłość..."



AntenkA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:05   #16
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

polecam wykupić karnet open i korzystać z niego na okrągło by się przyzwyczaić do chodzenia na ćwiczenia
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:10   #17
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej

Widze szereg postanowien
Ja mam od wtorku wazny karnet multisport i juz dzis rozplanowuje sobie co bede robic kazdego dnia. Na pewno dwa razy w tygodniu aqua- aerobik, 2-3 w tyg silownia oraz sauna...czasem sobie skocze do aquaparku . Dzis obmyslam plan
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:31   #18
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

A co dziewczyny powiecie na załączenie fotek "przed"? A później po jakimś czasie wkleimy fotki "po" i będzie można porównać co Wy na to?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:49   #19
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja wlasnie od 1 wrzesnia kupuje karnet open na fitness + sauna u mnie. Jak zrzuce tluszczyk to do fitnessu doloze sobie silownie aby wyrobic sobie wymarzone miesnie brzucha

To dobry pomysl. Jak zgram zdjecia to wkleje przed
Oficjalnie wklejamy zdjecia + wymiary (waga jest mylna wedlug mnie, ale jak to sobie chce ; ) ) 1 wrzesnia.
Moze nastepna foto relacje zrobimy... zauzmy, przed sylwestrem.
A regularnie co miesiac zdajemy cm, czy tam wagowe raporty
I codziennie zapisujemy co robilysmy, co jadlysmy.
Co cwiczylysmy.
Co nas dręczy.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 14:04   #20
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie od 1 wrzesnia kupuje karnet open na fitness + sauna u mnie. Jak zrzuce tluszczyk to do fitnessu doloze sobie silownie aby wyrobic sobie wymarzone miesnie brzucha
Moze nastepna foto relacje zrobimy... zauzmy, przed sylwestrem.
A regularnie co miesiac zdajemy cm, czy tam wagowe raporty
I codziennie zapisujemy co robilysmy, co jadlysmy.
Co cwiczylysmy.
Co nas dręczy.
Jestem za! taka forma wsparcia jest najlepsza, najbardziej skuteczna według mnie

A co do zdjęć to najlepiej aby wkleiły wszystkie dziewczyny, albo chociaż większość, a nie że najpierw jest gadka, wszystkie są chętne a później wklei fotki tylko jedna albo dwie dziewczyny
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 14:19   #21
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Ja napewno wkleje ; ) aby potem pochwalic sie po kilku miesiacach zmianami ; )
Odchudzalam sie nieraz, a teraz bylam 2 tygodnie na obozie fitness, i mialam instruktorkę która wzbudzila we mnie podziw. Umiala odmowic sobie slodyczy, alkoholu, wstawala wczesnie rano aby biegac, a fitness i wszystkie formy sportu sprawialy jej wielka przyjemnosc. Codziennie na obiad jadla ryż z warzywami. Na sniadanie troche platkow. Ciało miala swietne. Pila tylko wode i herbate bez cukru. Chce kiedyś zrobić sobie instruktora fitness i żyć podobnie do niej. Jest szczesliwa, wyglada naprawde swietnie. Zdrowa cera, zdrowe wlosy. Mowi ze to wszystko zasluga zdrowego stylu zycia i silnej woli, ze kiedys byla imprezowiczka, pila, palila, jadla fast foody, miala 15 kg wiecej, kompleksy. Teraz nadal bywa na imprezach, ale bawi się bez alkoholu, nie pali, odzywia sie zdrowo, kompleksow ma mniej, jest bardziej pewna siebie, czuje sie silna. Zaimponowala mi.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:29   #22
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cześć dziewczyny Ale to fotki raczej w ciuchach ;>
Ja chyba zaczne ćwiczyć od października We wrześniu mam jeszcze 2poprawki, poza tym praca.. Wiem, może próbuje się wymigać od ćwiczeń, ale nie umiem tak robić kilku rzeczy na raz. Muszę zaliczyć te egzaminy. Ale dietka będzie
Jak wam mija niedziela? Jakies przygotowania do diety?
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:57   #23
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Przyłączam się Ćwiczę od ponad tygodnia codziennie i nawet mi to gładko idzie, gorzej z dietą... Słodyczy prawie nie jem już ale słabość do piwa i czipsów pozostałą Nie wiem czy ten nałóg przezwyciężę, ale może jak ćwiczenia wejdą mi w krew to będzie łatwiej zrezygnować z niezdrowych rzeczy. W sumie ważę 53 kg przy 160 więc nie ma tragedii ale ciało jakieś takie mało jędrne i nieapetyczne...

Co do zdjęć to jestem za. Tylko znajdę jakiś kostium kąpielowy, bo w bieliźnie to nie bardzo a w ubraniu niewiele widać
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:20   #24
Sandora
Raczkowanie
 
Avatar Sandora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 190
GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Mhm, ja także się przyłączam mimo iż fit jestem już dawno .
Codziennie ćwiczyć, mniej jeść .
Sandora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 16:21   #25
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Dołączam się Jestem już na dobrej drodze, praktycznie w ogóle nie piję alkoholu, fast fooda jadłam ostatnio chyba w maju, staram się dużo ruszać, przeprosiłam się z wodą mineralną, schudłam 5 kg, ważyłam 60 teraz 55 i jeszcze 4-5kg przede mną. przy wzroście 166/67cm (dokładnie nie wiem )

Aha.. no i ograniczyłam fajki, teraz muszę rzucić całkiem
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:48   #26
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cytat:
Napisane przez karta666 Pokaż wiadomość
Ja napewno wkleje ; ) aby potem pochwalic sie po kilku miesiacach zmianami ; )
Odchudzalam sie nieraz, a teraz bylam 2 tygodnie na obozie fitness, i mialam instruktorkę która wzbudzila we mnie podziw. Umiala odmowic sobie slodyczy, alkoholu, wstawala wczesnie rano aby biegac, a fitness i wszystkie formy sportu sprawialy jej wielka przyjemnosc. Codziennie na obiad jadla ryż z warzywami. Na sniadanie troche platkow. Ciało miala swietne. Pila tylko wode i herbate bez cukru. Chce kiedyś zrobić sobie instruktora fitness i żyć podobnie do niej. Jest szczesliwa, wyglada naprawde swietnie. Zdrowa cera, zdrowe wlosy. Mowi ze to wszystko zasluga zdrowego stylu zycia i silnej woli, ze kiedys byla imprezowiczka, pila, palila, jadla fast foody, miala 15 kg wiecej, kompleksy. Teraz nadal bywa na imprezach, ale bawi się bez alkoholu, nie pali, odzywia sie zdrowo, kompleksow ma mniej, jest bardziej pewna siebie, czuje sie silna. Zaimponowala mi.
Ja również podziwiam takich ludzi, ale sama nie wiem czy dałabym rade żyć w taki sposób, po prostu trzeba mieć bardzo silną wolę, a ja może i mam, ale przez chwilę, a później czar pryska....

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Ale to fotki raczej w ciuchach ;>
Ja chyba zaczne ćwiczyć od października We wrześniu mam jeszcze 2poprawki, poza tym praca.. Wiem, może próbuje się wymigać od ćwiczeń, ale nie umiem tak robić kilku rzeczy na raz. Muszę zaliczyć te egzaminy. Ale dietka będzie
Jak wam mija niedziela? Jakies przygotowania do diety?
Wydaje mi się, że obojętnie jakie fotki, byle było by widać czego chcemy się pozbyć, co ulepszyć

Ja teraz będę w klasie maturalnej, więc teoretycznie powinnam zająć się przygotowywaniem do matury ale myślę, że jak zacznę się uczyć od nowego roku to wystarczy - i nie zamierzam rezygnować w ćwiczeń! Do końca roku ma być conajmniej 8kg mniej! bo studniówka czeka

Ja od jakiegoś tygodnia prawie codziennie imprezuję i obżeram się jak świnka za przeproszeniem ile ja słodyczy zjadłam........ masakra jakaś!!! I chipsy, i alkohol, i jedzenie nawet o 1 w nocy, i wyjazdy do Maca z TŻ-tem, no i do tego ZERO ćwiczeń, jakiegokolwiek ruchu.... Ehhh, jak dobrze, że za 2 dni znowu zaczynam walkę
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:20   #27
em.
Raczkowanie
 
Avatar em.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 197
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Cześć dziewczyny!
Ja też właśnie mam zamiar wziąść się za siebie, żeby być FIT
Chciałabym ograniczyć jedzenia słodyczy i innego niezdrowego jedzenia, oraz strzec się przed alkoholem, w szczególności uważać na piwo
Jeżeli chodzi o ćwiczenia, to już jestem zapisana do fitness clubu, więc wystarczy się zebrać i częściej chodzić Przez te wakacje już troszkę wdrożyłam zdrowszy tryb życia (i rzuciłam palenie, ufff ), i mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze, bo przez ostatni rok dużo przytyłam, i nie najlepiej mi z tym mam nadzieje, że z Wami mi się uda

TAK:
zdrowe jedzenie
ćwiczenia
NIE:
słodycze
fast-foody
alkohol

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

I jeszcze chciałam dodać, żeby się później nikt nie mnie nie złościł, że zdjęć 1 września nie wkleje, bo po 1. zepsuł mi się aparat, i dopiero zaczełam zbierać na nowy, po 2. nie czuje się aktualnie dobrze w swoim ciele, i jest mi wstyd, więc wolę się nie pokazywać ale fotki po jakiś postępach na pewno będą, obiecuje!
__________________
sesja jesienna się zbliża..

dieta. rehabilitacja. francuski.

powracam powoli do pełnej sprawności.
em. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:24   #28
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Jestem z dziewczynami , ktore rzucily badz rzucaja palenie ... powodzenia!!! Ja sie musze pozbyc wyjsc ze znajomymi na codzienne piwko...albo przestac pic w domku..nie robie tego nalogowo, ale brzuch rosnie
Jesli chodzi o fotki to jestem jak najardziej za

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Zakupilam sobie elektrycznego grilla i ide go wyprobowac....i zrobic sobie kurczaczka na jutro.Od jutra jestem na diecie Dukana
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:43   #29
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Pomysł fajniutki na temat ja też planowałam od września zabrać się za zdrowe nawyki i dodać jakieś ćwiczenia choć nie chodzi mi o odchudzanie ale o taką ogólną poprawę kondycji no i zdrowie przez całe lato stopniowo odzwyczajałam się od gazowanego fast foodów ziemniaków białego pieczywka i cukrzenia i muszę powiedzieć że jak tak co dwa tygodnie odrzucałam kolejny składnik poszło całkiem łatwo tylko jakoś z mini twistera w zestawie z KFC raz na jakiś czas nie umiem zrezygnować no i niestety słodycze i kawa :/
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 00:53   #30
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: ...::: Być FIT ! :::...

Hej dziewczyny!
Ja tez sie przyłaczam do Was. Przygarniecie mnie? Od wczoraj cwiczę A6W (na brzuszek- bo się tłuszczyku nazbierało...), znalazlam tez na jakiejs stronce zestaw cwiczen na pupe i nogi (4 tygodniowy), do tego skakanka i od czasu do czasu zamierzam "dorzucic" bieganie . Plus oczywiscie zdrowsze jedzonko Chcialabym wysmuklic dolne partie ciala (szczegonie nogi), bo jestem typowa "gruszką" i zrzucic kilka kg... problem w tym, ze trochę się obawiam, że przez cwiczenia moje nogi zbytnio się umięsnią... i zalezy mi zeby jednak te kg poszly w dół a przy cwiczeniach wyrabiaja się mięsnie i one jednak tez cos tam ważą... Macie na to jakieś rady? Dodam, ze chciałabym zrzucic 7 kg. Gdyby któraś z Was odpisała, byłabym wdzięczna Pozdrawiam i życzę kolorowych snów
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.