Antidral, Etiaxil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-08, 16:49   #1
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km

Antidral, Etiaxil


co o nich wiecie i sądzicie? są skuteczne?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 18:56   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Antidral, Etiaxil

co sadzimy??? recenzje mówią za nas. Ja uzywałam obu (oczywiscie nie naraz)sa na 6. Antidral to tansza polska wersja, ale tez na 6. Na aerobiku pociłam sie jak mysz,a pachy suche.Nie mialam zadnych podraznien.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 18:58   #3
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Antidral, Etiaxil

no bo wlansie sie zastanawiam czy warto wydawac pieniazki na drozszy Etiaxil skoro Antidral dziala rownie dobrze ?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 20:40   #4
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Antidral, Etiaxil

Moze zacznij od Antidralu i jesli wystarczy Ci, to uzywaj tego, a jesli nie to kup Etiaxil.
Ja stosowalam oba, ale dla mnei zdecydowanioe Etiaxil byl lepszy. Dzisiaj mialam go kupic znowu, ale pani w aptece polecila mi SuperDeo (fimry Reytter) i na razie go testuje http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 20:42   #5
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Antidral, Etiaxil

Aha za SuperDeo zaplacilam 17zl (Etiaxil kosztuje 40-50zl zalezy od hurtowni w ktorej apteka sie zaopatruje), a Antidral ok. 15-20zl
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 22:36   #6
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Antidral, Etiaxil

młodaa dzieki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 06:58   #7
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Antidral, Etiaxil

Nie ma sprawy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif

pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-09, 12:19   #8
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Antidral, Etiaxil

no dora kupilam sobie ten antidral ( 12,50 zl ) ale mam taki maly dylemat gdyz nie ma do tego wiekszej instrukcji obslugi, pisze tylko ze: miejsca nadmiernie pocace sie po umyciu i osuszeniu smarowac w zaleznosci od nasilenia dolegliwosci codziennie lub co drugi trzeci dzien.

no oki ale mam pytanie, czy ten srodek trzeba stosowac na noc? czy mozna tak normalnie jak normalny antyperspirant? a jesli na noc to mam dylemat bo w sobote ide na impreze i nie chce sie zbytnio spocic, wiec musialabym posmarowac sie tym na dzisiejsza noc, ale ta noc zamierzam spedzic z facetem i raczej spokojnie lezec nie bedziemy, i taks ie zastanawiam czy go to nie odstraszy? bo sama nie wiem jaki to ma zapach, i tu wlansie powstaje dylemat czy uzyc juz dzisiaj czy nie i spocic sie w sobote? a moze uzyc tego w sobote na impreze? oj dlaczego nie ma do tego porzadnej ulotki??!!
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 13:29   #9
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Re: Antidral, Etiaxil

Używaj go tylko na noc, zreszta, sama się przekonasz że w dzień nie ma szans. Ja po pół godzinie biegłam do łazienki żeby zmyć to cholerstwo - cholernie piekło. I broń boże, żeby ci do głowy nie przyszło smarować się antidralem po depilacji - umrzesz z bólu.
__________________
...tysiace twarzy, setki mirazy, to czlowiek tworzy metamorfozy...
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 16:04   #10
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Antidral, Etiaxil

oki dzieki juz wiem ze na noc http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif ale co mam zrobic w opisanej przeze mnie sytuacji? posmarowac sie tym dzisiaj na noc gdy ide spac do faceta? a zalezy mi zeby jutro na imprezie zachowac swierzosc http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-09, 19:56   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Antidral, Etiaxil

I antidral i etiaxil stosuje sie na noc, gdyz wtedy teoretycznie jestesmy mniej aktywni i moga sie spokojnie wchlonac. Zatem stosowanie go przed upojna noca z facetem nie ma sensu, chyba ze zrobisz to jak juz bedziesz miala pewnosc, ze za chwile spokojnie zasniesz http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif I jeszcze jedna wazna sparawa: pachy koniecznie musza byc czyste i suchusienkie!
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-07-11, 12:39   #12
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: Antidral, Etiaxil

dziekuje kochanie za wasze wypowiedzi, ale mam jeszcze jedno pytanko http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif mojemu facetowi strasznie poca sie stopy i dlonie, na opakowaniu Antidrala jest napisane ze tez mozna stosowac na te czesci ciala ale zastanawiam sie czy tez na noc? i czy to nie jest szkodliwe ? no bo jakos tak dziwnie smarowac tym dlonie? wiecie cos na ten temat?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-11, 19:35   #13
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Re: Antidral, Etiaxil

KM, moze na poczatek niech sprobuje na pol godzinki w dzien? bo w nocy moglby przez przypadek np. wlozyc palca do oka co mogloby byc niebezpieczne.

pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:16   #14
asiunia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 10
Dot.: Re: Antidral, Etiaxil

a czy te antyperspiranty niszcza ubrania?
asiunia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 15:07   #15
Mynietka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 629
Dot.: Re: Antidral, Etiaxil

nie niszczą, bo przecież jak, skoro stosuje się je na noc?
ale jak śpisz w piżamce, to też Ci jej nie zniszczą ;P
__________________
weź wyciągnij wnioski,
życie to nie konkurs piękności.


WYMIANKA KOSMETYCZNA!


WYMIANKA CIUCHOWA!
Mynietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 06:55   #16
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Re: Antidral, Etiaxil

Hmm..po przeczytaniu pochlebnych opinii mam zamiar kupić Antidral..Ale teraz zastanawiam się czy mój wiek (14 lat, w marcu 15) nie jest przeciwwskazaniem. Bo wiem, że to środek bardzo silnie działający itd. Poza tym słyszałam, że może spowalniać wzrost piersi albo generalnie coś złego z nimi robić. Może to nie brzmi poważnie ale wolę dmuchać na zimne.
Co o tym wszystkim sądzicie?

edit: Już się dowiedziałam tylko..Właśnie go kupiłam i przeczytałam ulotkę. Jest na niej napisane, że należy go stosować codziennie rano, na umytą i osuszoną skórę. To w końcu na noc czy rano?

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-02-04 o 11:45
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 20:10   #17
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Antidral, Etiaxil

zdecydowanie na noc, przed snem nałóż go na pachy i poczekaj aż wyschnie, rano zmyj go i gotowe
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:58   #18
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Antidral, Etiaxil

Już spory czas temu zakupiłam Antidral skuszona dobrymi opiniami. Na początku było świetnie! Stosowałam na noc co dwa dni. Troszkę swędziało, ale nic strasznego. Jednak później (po dwóch tygodniach stosowania) zaczął się koszmar! Pachy mnie tak piekły, że nie mogła opuścić rąk, miałam je całe czerwone, swędziało i piekło tak, ze płakać mi się chciało!! Do tego straszny zapach alkoholu! Radzę nie stosować po dobrej imprezie, bo odruch wymiotny gwarantowany ;] Do tej pory boję się posmarować nim pachy, ale jednak robię to raz na miesiąc i później na jakieś 2 tygodnie mam spokój. Niedługo chyba wypróbuję ten etiaxil
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:26   #19
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Antidral, Etiaxil

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Już spory czas temu zakupiłam Antidral skuszona dobrymi opiniami. Na początku było świetnie! Stosowałam na noc co dwa dni. Troszkę swędziało, ale nic strasznego. Jednak później (po dwóch tygodniach stosowania) zaczął się koszmar! Pachy mnie tak piekły, że nie mogła opuścić rąk, miałam je całe czerwone, swędziało i piekło tak, ze płakać mi się chciało!! Do tego straszny zapach alkoholu! Radzę nie stosować po dobrej imprezie, bo odruch wymiotny gwarantowany ;] Do tej pory boję się posmarować nim pachy, ale jednak robię to raz na miesiąc i później na jakieś 2 tygodnie mam spokój. Niedługo chyba wypróbuję ten etiaxil
a co ile go stosowałaś? bo ja stosuje co 3 dni i nie mam takich problemów... możliwe że też go za dużo nakładałaś...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 06:20   #20
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Antidral, Etiaxil

Albo na podrażnione/mokre pachy. Ja juz teraz w ogóle nie mam efektów ubocznych.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 19:52   #21
mmllooddaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3
Dot.: Antidral, Etiaxil

Antidral zastosowałam wczoraj wieczorem i do tej pory mam pachy suche jak pieprz! To jest po prostu niesamowite, do tej pory praktycznie od rana miałam jeziorka pod pachami, a teraz nic, kompletnie. Cudowny środek, działa w 100%, żałuję, że tak późno go odkryłam
Co do 'skutków ubocznych': przygotowana byłam na pieczenie, swędzenie, etc., ale tu nic! Dopiero po jakiejś godzinie zaczęło mnie swędzieć, ale zasnęłam (bo zastosowałam na noc) i rano gitara. Mam nadzieję, że gorzej nie będzie
mmllooddaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 12:32   #22
Anuusiak
Przyczajenie
 
Avatar Anuusiak
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4
Dot.: Antidral, Etiaxil

Polecam Etiaxil ^^
Kupiłam go w marcu 2010 i jesczze go mam ; )
Stosuję go średnio raz w tygodniu... Trochę się muszę pomęczyć jedną noc, ale WARTO !
Anuusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 13:47   #23
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Antidral, Etiaxil

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
a co ile go stosowałaś? bo ja stosuje co 3 dni i nie mam takich problemów... możliwe że też go za dużo nakładałaś...
Przez pierwsze 3 dni codziennie, póżniej raz w tygodniu, a później to już nawet raz na miesiąc, bo nie mogłam znieść pieczenia. Teraz już go nie używam w ogóle.

Stosowałam go dokładnie tak jak było podane na ulotce z tym ze na noc, a nie na dzień
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:17   #24
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Antidral, Etiaxil

ja uzyuwalam etiaxilu, pozniej antidralu (tak jak etiaxil na noc, nie tak jest podane w ulotce na na dzien) moze mala roznica jest w pieczeniu, a moze mi sie tylko zdaje, ale juz nawet nie pamietam ktory bardziej. Oba dzialaja raz na 3 dni lub 4 nawet pozniej wystarczy uzywac. Wiec po co przeplacac, etiaxil jest kilkukrotnie drozszy
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:52   #25
_MagdaM_
Raczkowanie
 
Avatar _MagdaM_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 132
Dot.: Antidral, Etiaxil

ja też już mam dosyć tego pocenia się pod pachami, tym bardziej, że pocę się tylko tam :/ tak czytam te wasze opinie i czytam i chyba się skuszę. tylko który wybrać?
__________________
"Jeśli nie pokochasz, Twoje życie przemknie niezauważenie"

I will be with You...
_MagdaM_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:10   #26
czitah
Przyczajenie
 
Avatar czitah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 12
Dot.: Antidral, Etiaxil

hej dziewczyny Własnie obczajam apteki internetowe, bo szukam jednego kremu do twarzy, a nie chce wydawac fortuny w pierwszej lepszej aptece i całkiem przypadkiem znalazłam pewną stronę internetową aptekavolfarm Oczom nie wierze! Tu jest etiaxil za 26,50. niebieski i czerwony. Fajna opcja dla mieszkających w krk bo mozna chyba odebrać osobiscie Jak ostatni raz kupowałam go jakos rok temu to płaciłam chyba grubo ponad 30 (ja zawsze kupuję w tanich aptekach) ale tak tanio to chyba jeszcze nigdy nie płaciłam! wydaje sie fajna apteka Znalazłam też mój krem i też duuużo taniej niż w pozostałych miejscach które udało mi sie sprawdzić
__________________
Nie ma przeznaczenia, są tylko nasze dobre i złe decyzje.
czitah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:50   #27
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomości: 16
Dot.: Antidral, Etiaxil

Ja dopiero zaczęłam, stosuję tydzień. Jest rewelacja, 25 st. na dworze, tańczę, jeżdżę autobusem- 0 potu (;
Co do pieczenia- jak kładę się spać, to przed samym snem to aplikuję. Zaciskam mocno pachy, bo szczypie, i zasypiam nie czując w nocy tego (;
madziuska2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:28   #28
syrena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 148
Dot.: Antidral, Etiaxil

Cytat:
Napisane przez madziuska2202 Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczęłam, stosuję tydzień. Jest rewelacja, 25 st. na dworze, tańczę, jeżdżę autobusem- 0 potu (;
Co do pieczenia- jak kładę się spać, to przed samym snem to aplikuję. Zaciskam mocno pachy, bo szczypie, i zasypiam nie czując w nocy tego (;
Blad blad blad! Piecze was bo wlasnie sciskacie pachy!
Najlepiej je pozadnie wysuszyc! PODSTAWA nastepnie wysmarowac sie tym NA NOC i zalozyc jakas koszulke na ramiaczkach ( zeby material nie podraznial pach) i miec rece rozzuniete
Wtedy "szybciej" to wsiaknie i jest mniej podraznien.
(Ale to wsiakanie naprawde dlugo trwa , trzeba byc cierpliwym.
syrena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 19:38   #29
Daishi
Raczkowanie
 
Avatar Daishi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 56
Dot.: Antidral, Etiaxil

Cytat:
Napisane przez syrena_ Pokaż wiadomość
Blad blad blad! Piecze was bo wlasnie sciskacie pachy!
Najlepiej je pozadnie wysuszyc! PODSTAWA nastepnie wysmarowac sie tym NA NOC i zalozyc jakas koszulke na ramiaczkach ( zeby material nie podraznial pach) i miec rece rozzuniete
Wtedy "szybciej" to wsiaknie i jest mniej podraznien.
(Ale to wsiakanie naprawde dlugo trwa , trzeba byc cierpliwym.
Od niedawna też stosuję Antidral. Pocę się tylko pod pachami (pomijając już przypadki ekstremalnego gorąca, czy dużego wysiłku fizycznego, bo wiadomo, że wtedy bywa trochę gorzej ) ale za to bardzo mocno. Musiałam zawsze zakładać jakieś luźne bluzki, albo takie z materiału, na którym nie widać mokrych plam. Na innych bluzkach niestety już parę minut po założeniu miałam mokre ślady...

Etiaxilu nigdy nie stosowałam. Wypróbowały go natomiast moja mama i siostra i zniechęciły mnie do niego opowiadając, jak bardzo piecze po nim skóra pod pachami. Na innym forum przeczytałam o Antidralu, który jest znacznie tańszy i postanowiłam go kupić. Jest świetny, nie pocę się, nie muszę używać innego antyperspirantu, poza tym działa chyba prawie cały tydzień (u mnie to jest ok. 6 dni). Stosuję go więc raz na tydzień. Nakładam go na noc i na początku nie zakładam żadnej koszulki, tylko czekam z uniesionymi w górę rękami, aż wyschnie. Radzę się wtedy gdzieś położyć, bo Antidral schnie dość długo i trzymanie rąk w górze może stać się nawet męczące Później zakładam luźną koszulkę z krótkimi rękawami. Następnego dnia rano przemywam skórę pod pachami wodą z mydłem.

Co do pieczenia - za pierwszym razem nie odczułam absolutnie nic. Niestety, zbyt pochopnie zastosowałam się do zaleceń w przypadku posiadania skóry normalnej ("przez pierwsze 2-3 dni stosować codziennie, później 2-3 razy w tygodniu" czy jakoś tak). Za drugim razem skóra piekła mnie niemiłosiernie, więc wytrzymałam z Antidralem jedynie 40 minut po czym poszłam go zmyć, bo nie mogłam zasnąć. Ale wiecie co? Całkiem przypadkiem znalazłam dobry sposób na pieczenie. Już w koszulce położyłam się na brzuchu tak, żeby moja głowa, ale także klatka piersiowa znalazły się na poduszce. Ręce wyciągnęłam na boki. Nie wiem czemu, ale pieczenie całkowicie ustąpiło, kiedy tak leżałam. Niestety, później przez parę dni miałam jeszcze obolałą skórę pod pachami, ale teraz, za każdym razem, gdy mnie swędzi albo piecze, kładę się właśnie na brzuchu w wyżej opisany sposób ^^
Daishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 19:01   #30
DeliriumXX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
GG do DeliriumXX
Talking Dot.: Antidral, Etiaxil

Tez nie mogłam wytrzymać już z naszym problemem i zakupiłam Etiaxil(bo jest do wrażliwej skóry) Po pierwszym użyciu- rewelacja! Na prawdę zadziałał, mimo ze nic innego nie pomagało. Smaruje na noc, co prawda piecze i swędzi, ale trzymam sie dzielnie, rano zmywam i używam antyperspirantu i spokój na cały dzień
Tylko czytałam na innym forum, że może przestać działać po ok.5 dni. Co prawda zaczęłam go stosować od poniedziałku, potem na weekend nie aplikowałam i znowu zaczęłam i wciąż działa.
DeliriumXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-08 00:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.