Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 16:46   #1
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198

Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.


Dziewczyny, wiem, że jest ogólny temat dotyczący przedłużania włosów, ale tam każda chce to zrobić lub zachwala i mój post tam zniknie między tysiącem innych! A chcę Was przestrzec!!!
Moja historia wygląda tak:
Miałam długie włosy. Poszłam na konkurs Miss i tam fryzjerka opitoliła mi je do ramion twierdząc, że miałam z tyłu pocharatane od łańcuszka( nie noszę biżuterii!), ścieła je bez mojej zgody gdy suszyła mi włosy głową w dól poprostu machnęła nożycami i tyle. Płakania było całą noc. Tydzień przed finałem zdecydowałam przedłużyć włosy-motodą najpopluarniejszą, ringami. Moja koleżanka fryzjerka zakupiła mi włosy- wyszło ok. 450zl i za darmo w kilka godzin dała mi piękne, długie, czarne włosy. Były cudne. Przez dwa miesiące. Co potem?
Potem moje włosy na tyle odrosly, że zaczeły sie te odrosty kołtunić między sobą ( a dbałam o włosy baardzo!!!). Zrobiły mi sie DREDY i de facto mija rok od tego zdarzenia a ja nadal mam włosy do ramion, a z tyłu nie mam połowy włosów-dopiero kilka cm odrosły. Czemu? Bo nie dało sie tego rozplątać i ryzjer musiał obciąć mi te sztuczne kłaki plus moje naturalne I to nie tylko mi tak wyszło- 6 (!) moich koleżanek skończyla tak samo!!!! Napisalam to ku przestrodze. Wklejam fotki.Podczas finału ze sztucznymi włosami i jak wyglądają teraz-po roku regeneracji. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b6d929dcb0b7b26d8e80c9077d5fdf28.jpg (57,7 KB, 2266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cd.jpg (4,6 KB, 2049 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gyh.jpg (23,6 KB, 2115 załadowań)

Edytowane przez MadziaWUbmw
Czas edycji: 2009-04-21 o 16:52
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:16   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

nie wywgladaja jak sztuczne, swoje mialas nawet dlugie.

dziekujemy za przestroge
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 10:47   #3
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Na 1 foto są sztuczne, na drugim obecne, i na 3 sztuczne.
Wkeljam foto jeszcze jak wyglądały po ścięciu przed przedłużeniem.
Szkoda ze nie mam zdjęcia od fryzjera jak mi ściął polowe moich prawdziwych włosow z tyłu -przez ringi. Z tym naprawde nie ma zartow. Mnie kolezanki uprzedzaly, a ja sie smialam ze jak bede dbac to nic sie nie stanie. Gdyby nie ta historia to juz bym miala wlosy do pasa, a tak nadal mam do ramion, w dodatku zniszczone Ale tak nie jest. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna.jpg (19,8 KB, 1495 załadowań)
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:53   #4
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Przykro mi z powodu włosów.

Miałam kiedyś przedłużane włosy właśnie na microringi włosy, mimo intensywnej pielęgnacji zaczęły się kołtunić właśnie u nasady. Fryzjerka mnie straszyła, że będzie trzeba sporo moich włosów obciąć, żeby zdjąć doczepiane pasma, ale ja je zdjęłam sama i prawie w ogóle nie straciłam swoich włosów. Trochę czasu i wysiłku to zajęło, ale teraz cieszę się, że wzięłam sprawy w swoje ręce i obeszło się bez udziału nożyczek.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 12:25   #5
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Jak dla mnie, to cjocby najpeikniej wygladaly te sztuczn,e doczepiane pasma, to ja i tak widze roznice. Moja kolezanka tez sobie przedluzayla i jej kolezanka i po krotkim czasie maja koltuny.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:05   #6
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Ja miałam o tyle lepiej, że mam czarne włosy i ringi były prawie niewidoczne- dopiero jak zaczeły odrastać. W sumie niewiele osób zauważało, że to sztuczne.
Koleżanko a jak rozplątałaś te kołtuny? Moje były tak zaplątane, jakby posklejane (?) że tego wogóle sie ogarnąć nie dało, poprostu dredy I to dosłownie po 2 miesiącach!
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:10   #7
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Dzięki za ten post... Właśnie rozwiałaś wszystkie moje wątpliwości. (A pomyśleć że byłam gotowa przedłużyć sobie włosy bo mi się czekać nie chciało)
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 13:16   #8
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

posklejane byly moze dlatego ze resztki odzywek przez dwa miesiace moglo zostac miedzy laczeniami.. no coz , zgadzam sie ze ringi to nic dobrego dla wlosów, moga byc super zalozone przez profesjonalistke, ale jak sie ma cienkie i delijkatne wlosy ( w dodatku blond) to niestety ringi strasznie obciązaja cebulki, mi po zdjeciu ringów wlosy bardzo wypadaly, na szczescie nie wypadly wszystkie wzielam sie ostro za regeneracje i odzywianie z zewnatrz i od wewnatrz, i teraz sa takie jak przed przedluzaniem, czyli nadal cienkie ale chociaz juz nie wypadają i trochę sie wzmocnily. pozdrawiam przedluzaczki
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:28   #9
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to cjocby najpeikniej wygladaly te sztuczn,e doczepiane pasma, to ja i tak widze roznice. Moja kolezanka tez sobie przedluzayla i jej kolezanka i po krotkim czasie maja koltuny.
W pełni się z Tobą zgadzam- ja też widzę, jak ktoś ma przedłużane włosy. Raz sama spróbowałam i nigdy więcej Strasznie denerwowała mnie sama świadomość, że mam jakieś obce kłaki doczepione do swoich.

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Ja miałam o tyle lepiej, że mam czarne włosy i ringi były prawie niewidoczne- dopiero jak zaczeły odrastać. W sumie niewiele osób zauważało, że to sztuczne.
Koleżanko a jak rozplątałaś te kołtuny? Moje były tak zaplątane, jakby posklejane (?) że tego wogóle sie ogarnąć nie dało, poprostu dredy I to dosłownie po 2 miesiącach!
Wiesz co, najpierw wzięłam wsuwkę i zaczęłam rozszerzać ringi tak, że wiele pasemek się zsunęło z moich włosów. Kołtuny porobiły się głónie w miejscach gdzie mądra panna (ta co mi włosy przedłużałą) mi jeszcze napaćkała czegoś klejopodobnego żeby się ringi lepiej trzymały. Tam zdrapałam tę maź (poszło całkiem nieźle) i powoli rozczesywałam włosy. Ale akcję podzieliłam na kilka dni bo po jakimś czasie jednak zaczynała mnie boleć skóra głowy Myślę, że bardzo dobrze zrobiłam, sama zejmując te pasemka, bo kto inny nie zrobiłby tego tak delikatnie jak ja
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:45   #10
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cieszę się że sie ze mną zgadzacie i że pomogłam rozwiać wątpliwości
Myślę, że zgodzicie się też ze mną że kasę którą wydaje się na sztuczne kłaki lepiej zainwestować w minerały, odżywki i suplementy diety
Włosy szybko urosną, piękne i zdrowe.
Szkoda być pazernym i przedłużyc bo sie czekac nie chce-a potem żałować i skończyć z połowe krótszymi i zniszczonymi niż przed przedłużeniem.
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 15:08   #11
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Cieszę się że sie ze mną zgadzacie i że pomogłam rozwiać wątpliwości
Myślę, że zgodzicie się też ze mną że kasę którą wydaje się na sztuczne kłaki lepiej zainwestować w minerały, odżywki i suplementy diety
Włosy szybko urosną, piękne i zdrowe.
Szkoda być pazernym i przedłużyc bo sie czekac nie chce-a potem żałować i skończyć z połowe krótszymi i zniszczonymi niż przed przedłużeniem.
Ja chociaż jestem miłośniczką długich włosów, zdecydowanie wolę jakąś krótką lub półdługą, ładną fryzurkę, niż doczepiane długie włosy.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 22:19   #12
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

hmm ja tylko chcialam dodac ze ladnie i bylo w tych krótszych :P naprawde..
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 22:36   #13
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

No to teraz mam krotkie.. Tzn za ramiona trochę
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 23:25   #14
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Witam Was! Ja mam doczepionych 12 pasemek na mikroringach (sama zakładałam). Moje włosy są ciemne a pasemka doczepione jaśniejsze - chciałam sobie troszkę "zaszaleć" na wiosnę, a rozjaśniać swoich własnych nie chciałam, bo wiem jak się to potem kończy.

Powiem tak... 12 pasemek (od przodu i z boku mam - tak że fajnie wystają spod naturalnych) to jeszcze da się przeżyć, ale nie wyobrażam sobie przedłużenia całych włosów!! Nigdy!! Dziwne te ringi... Jak się za wysoko założy to ciągną prawdziwe włosy i aż cebulki bolą... Poza tm dziwnie się czuję jak myję włosy i ciągle palcami na te "kulki" najeżdżam..
Brr.. Takie "ciało obce". Pewnie za jakiś czas je zdejmę.

Experyment TAK ale ogólnie jestem na NIE.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 23:50   #15
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Problem jest przez tydzien w sumie, bo ich jest nie 12 a 120
Boli glowa przy cebulkach, boli podczas spania okropnie kilka dni i podczas mycia-nie wspominajac jakie to niewygodne w myciu. Same minusy uzytkowania.. Nie wspomne ze dokladnie wlosow nie mozna rozczesac, przy skorze nie da rady I de facto sa niedoczesane
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 17:40   #16
Natalia1990
Przyczajenie
 
Avatar Natalia1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Przedłużanie włosów metodą "clip-in"co o tym sądzicie?ktoś z was przedłuża tak włosy?

Witam! Chce poznać waszą opinię o tym sposobie przedłużania włosów... Obejrzyjcie filmik :
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=s-XQt6H9ees
i wyraźcie swoje zdanie o tym. Sposób wydaje się prosty, niedrogi, szybki i naprawdę fajny, zobaczcie:

http://www.allegro.pl/item644990784_...ka_peruka.html


Czekam na odpowiedzi
Natalia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:08   #17
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedłużanie włosów metodą "clip-in"co o tym sądzicie?ktoś z was przedłuża tak

droga natalio widze ze jestes tu nowa wiec nie bede nieuprzejma

istnieje duzy watek o przedłuzaniu włosów wystarczy napisac tam a nie zasmiecac forum
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:37   #18
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Przedłużanie włosów metodą "clip-in"co o tym sądzicie?ktoś z was przedłuża tak

Ja przedłużam czasem tak włosy ) Można powiedzieć, że stykam się z tymi włosami od jakiegoś roczku Hmmm ... właśnie znów się przymierzam do ich zakupu ponieważ są stosunkowo tanię i bardzo łatwe do założenia Chciała bym jednak przedłużyć inną metodą włosy ale są bardzo zniszczone a niszczyć już ich nie chcę ( A pozatym jakoś brak kasy i nawet żal mi wydawać tyle pieniędzy w błoto


Hmm ... mogła bym Ci doradzić tylko tyle:
Nie kupuj włosów syntetycznych ! Ja niestety takie kupiłam przepłaciłam nawet nie potrzebnie Pomiedzy spineczkami zrobiły mi się kołtuny po 2 miesiącach oczywiście nie codziennych ale bardzo częstych zakładań tych włosów zrobiły sie takie sianowate i było strasznieee widać że to są włosy doczepiane )
Radziła bym Ci kupić włosy naturalne PAMIĘTAJ : zawsze na początku czuje się pod włosami spineczki ale powinanś się do tego przyzwyczaić xD Nioo przynajmniej tak było w moim przypadku Oczywiście że ta metoda jest opłacalna tylko czy masz silną wolę aby nosić je na okrągło I nawet Ci powiem, że lepiej jest wydać na nie 100-250 zł jeśli naprawdę są dobrej jakości Ja osobiście miałam problemy w sQl z dziewczynami bo zaczeły mnie za nie ciągnąć ale wiesz zazdrościły
Jeśli chodzi o te włosy co załaczyłaś w swoim poście to jest to tylko jedno pasmo włosów z trzema klipsami to napewno nei pokryje ci twoich włosów ja posiadam takie :
W zestawie posiadam aż 8 pasm na klipsach.Którę bedą w stanie pokryć całą głowe
* Długość pasma to 55 cm
* Wymiary jednego klipsa to: 0,30mm x 0,12mm
* 8 pasm w zestawie :
1 x pasmo szer 22 cm (3 klipsy)
3 x pasmo szer 14 cm (3 klipsy)
4 x pasma szer 4 cm (1 klips)

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to ja Ci bardzo chętnie odpowiem Pozdrawiam! )
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 00:03   #19
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedłużanie włosów metodą "clip-in"co o tym sądzicie?ktoś z was przedłuża tak

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=259065&page=89
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 07:27   #20
Natalia1990
Przyczajenie
 
Avatar Natalia1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów metodą "clip-in"co o tym sądzicie?ktoś z was przedłuża tak

NelluSiIa dziękuję bardzo za rady Mini1991 nom faktycznie jestem tu nowa i nie wiedzialam o tamtym dużym "wątku" o przedłużaniu Dzięki
Natalia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:05   #21
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Zapraszam do kontynuowania wätku
,,Przedluzanie wlosow -czesci IV,,




I. czesc przedłużanie - wasze doświadczenia

II. przedłużanie włosów- część II

III. Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 13:41   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

och,jak to leci.
już następna część.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 14:56   #23
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

jeee przyszlo przed chwila jakies avizoo! "_ pewnie juz wlosy na mnie na poczcie czekaja
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:57   #24
Olaaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 20
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

NatalieStar
polecam Ci metode kanapkowa tape on tape off. Mialam podobny problem, a uwierz mi jak nie wiekszy. Kilka lat przedluzalam metoda klejona i na dlugosci glowy mialam 3 cm lyse. Horror, mimo tego nadal klejilam i bylam w desperacji, wiedzialam ze wszyscy widza pasma. Okropienstwo. Mam bardzo rzadkie wlosy i nie wiedzialam co robic. Mama powiedziala, ze nie moge tak dluzej zyc i wychodzic, wiec zabrala mnie do Londynu gdzie zalozylam wlosy wlasnie ta metoda. No i nosze je juz rok i lysinka odrosla. W grudniu jade zalozyc nowe, bo te juz troche zniszczone. Pozdrawiam. Widzialam na allegro takie wlosy, tylko niestety nie wiem jaka jest ich jakos, ja ze swoich bylam bardzo zadowolona 100% slowianskie. Daj znac, jak zadzialasz!! 3mam kciuki, zrob cos z tym, bo przez takie gowno mozesz spasc strasznie samoocena.
Olaaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:20   #25
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

witam w nowym watku
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 21:39   #26
ooolllaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Przedluzanie metodą Great Lengths

hej dziewczyny ja mam przewdluzone wlosy metoda GL , kosztowalo mnie to jakies 3kola,, minely 3 miesiace i juz jedno pasemko zsunelo sie okolo 10 cm... a po drugim pozostal tylko zgrzew:/ pozatym pasemka sporo potracily wloskow:/ sa o wiele ciensze!!! i wciaz wypadaja:/ jutro ide do tego salonu, chce zlozyc reklamacje, ktoras z was miala taka sytuacje??? wiecie na czym taka reklamacj apolega??? niby mialo byc 6 mies gwarancji!!!!

ps ale tak ogolnie to wloski sa ok, swietnie sie nosza, moze to wina fryzjerki ze np za krotko trzymala zgrzew? sama nie wiem,,,,
juz sie zastanawiam i poszukuje dobrej fryzjerki z GL albo,,, zastanawiam sie nad metoda laserowa, miala ktoras z Was z nia do czynienia??? ale poki co to stresuje sie jutrzejsza wizyta i ta reklamacja:/pozdraiwm
ooolllaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 23:18   #27
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej dziewczyny .Co mysliicie o clip- in? na studniówke zamierzam o tym pomyslec ..mam swoje krotkie ,zdecydowanie za krotkie włosy.Zapuszczam od miesiecy i nic;|
NIe rosna ,bo sa troche znisczone.a ta metoda nie niszczy włosów,jest naprawde w przystepnej cenie, uniwersalna.
TYlko wogole sie na tym nie znam.A WY macie na pewno ajkies doswiadzcenia...Jakie włosy najlepiec zamowic? mozna samemu naprawde to dopinac? widziałam filmik, wydaje sie to takie łatwe ,ze nie wiarygodne heh
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 23:58   #28
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
hej dziewczyny .Co mysliicie o clip- in? na studniówke zamierzam o tym pomyslec ..mam swoje krotkie ,zdecydowanie za krotkie włosy.Zapuszczam od miesiecy i nic;|
NIe rosna ,bo sa troche znisczone.a ta metoda nie niszczy włosów,jest naprawde w przystepnej cenie, uniwersalna.
TYlko wogole sie na tym nie znam.A WY macie na pewno ajkies doswiadzcenia...Jakie włosy najlepiec zamowic? mozna samemu naprawde to dopinac? widziałam filmik, wydaje sie to takie łatwe ,ze nie wiarygodne heh
wejdx w poprzednie czesci, dziewczyny dosc obszernie wypowiadaly sie o tej metodzie...
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:59   #29
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:23
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:20   #30
wisienka180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
GG do wisienka180
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj się zapisałam na przedłużanie włosów metodą micro rings. Spontanicznie, bo było tanio i Pani zapewniała że ma kręcone włosy dla mnie i całość wyniesie jakieś 350 zł.
Weszłam sobie jednak na forum, na wszelki wypadek, żeby poczytać o tym co mnie czeka.
Przeczytałam pierwszy post z części 3 tego wątku i odwołałam wizytę i całe to przedłużanie. Nie mam zamiaru mieć ani łysiny, ani poprzecinanych włosów, ani cackać się z nimi codziennie rano, gdyż na swoje własne nie mam czasu.
Myślałam że ponoszę doczepiane około roku, może dwóch, odczekam aż odrosną mi własne i wtedy zdejmę pasma, ewentualnie będę tylko zagęszczać.
Ale skoro mam doprowadzić do ruiny swoje włosy, to nigdy nie doczekam się tego że urosną. To jakieś zamknięte koło. Szczerze mówiąc dziwię się że ktokolwiek się na to decyduje, ja wymiękam...
Radziłabym przeczytać jeszcze dwa pozostałe wątki i wtedy wysuwać aż tak drastyczne wnioski. Wypowiadają się tu dziewczyny które miały przedłużone włosy kilka razy i nic się im nie działo z włosami. Wszystko zależy od tego kto i w jaki sposób zakłada Ci włosy.
No ale skoro decyzja podjęta, to żałuj...
wisienka180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.