Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-11, 08:23   #2011
cocolinab
Przyczajenie
 
Avatar cocolinab
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: SUWAŁKI
Wiadomości: 24
GG do cocolinab
Wink Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Cieszę się że sie ze mną zgadzacie i że pomogłam rozwiać wątpliwości
Myślę, że zgodzicie się też ze mną że kasę którą wydaje się na sztuczne kłaki lepiej zainwestować w minerały, odżywki i suplementy diety
Włosy szybko urosną, piękne i zdrowe.
Szkoda być pazernym i przedłużyc bo sie czekac nie chce-a potem żałować i skończyć z połowe krótszymi i zniszczonymi niż przed przedłużeniem.
Tu się nie zgodze!!!!!! Przedłużam metodą microrings zarówno klientka jak i sobie samej juz kilka lat i będę bronic tej metody!!!! Nie mamy podobnych klopotów, jeśli dobrze zainwestujesz w dobre włosy , efekt jest niesamowity. Ja uzywam ringów z silikonem i nie ma efektu przcinania włosków. Co do filcowania - czy też kołtunienia, wszystko zależy co za spec wam włosy zakłada!!! Jak sie podciaga ringi co 6 tygodni czy nawet 4 to jest jak jest. Mnie uczyli , żeby każde pasemko przed podciągnięciem przeczesać ( i nasze i doczepiane). Podciagam włosy co 3 tyg, jest to optymalny czas kiedy i metoda sie sprawdza i nie ma tych wszystkich klopotów. Druga sprawa uczulenia. Jeśli chce się tego uniknąć, dwa razy w tyg. umyć głowę szamponem przeciwłupiezowym z odzywką ( nie zaszkodzi włosom) i pilnować żeby ring nie tracił koloru!!!!!! A minerały i suplementy , mozna wlożyc między bajki. Osoby , które nie posiadają gęstych włosów nic tak naprwde z nimi nie zrobią. Każda metoda może zniszczyc Ci włosy!!!! Pamietajcie im tańszy spec , tym poźniej przeboje na głowie i druga sprawa - portfel. wszystko zalezy od tego ile jestescie w stanie wydac na przedłużenie i pilegnacje. Ile ludzi tyle opini.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Ja tez mialam reakcje alergiczna jak przedluzylam wlosy, miesiac w nich wytrzymala
Klasyczny przyklad uczulenia na nikiel!!! szampon przeciwłupieżowy dwa razy w tygodniu ( bo zawiera cynk) lub cynk w tabletkach i sprawa załtwiona.
cocolinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:20   #2012
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

Wie może któraś, czy ta laska z filmiku poniżej { ta która zakłada włosy w tych kręconych } to ma doczepy clip in ? Bo oni sprzedają takie kręcone, ale nie wiem czy to akurat te....

http://www.youtube.com/watch?v=uqkBP..._order&list=UL
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 21:47   #2013
szabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

witam,
tak czytałam wątek i aż stwierdziłam, że muszę się wypowiedzieć przedłużałam sobie włosy różnymi metodami - m.in. na keratynę i microringi i obie te metody bardzo zniszczyły mi włosy, bo w obu przypadkach przy odrostach pojawiał się kołtun. już pomijam fakt, że 2-miesięczny odrost wygląda po prostu fatalnie. potem natrafiłam na metodę clip-in i u mnie sprawdza się rewelacyjnie, bo na noc włosy zdejmuję i dzięki temu włosy na dłużej starczają a i przy myciu głowy jest o wiele wygodniej (ja akurat włosy kupuje w sklepie hairservice). I raczej nie przychylałabym się do opinii, że takie przedłużanie nie nadaje się na co dzień tylko na imprezy, bo po paru dniach wprawiania się zakładanie zestawu clip in zajmuje 10 minut
szabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 22:53   #2014
OostroO
Przyczajenie
 
Avatar OostroO
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
GG do OostroO
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

1. Kupowała moze któraś z was te włoski? :
http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-n...327179888.html

Co mozecie o nich powiedziec?

2. kupilam kiedys syntetyki i nie da sie zrobić nawet najmniejszej fali ani loczka. A w opisie produktu było, ze mozna je kręcic itp... kłamstwo ze strony sprzedawcy czy jakoś jednak da sie ''lokować'' syntetyki ?
OostroO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 08:59   #2015
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny jest tu ktoś z Poznania? Kogo możecie polecić na przedłużanie włosów?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 19:35   #2016
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez OostroO Pokaż wiadomość
1. Kupowała moze któraś z was te włoski? :
http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-n...327179888.html

Co mozecie o nich powiedziec?

2. kupilam kiedys syntetyki i nie da sie zrobić nawet najmniejszej fali ani loczka. A w opisie produktu było, ze mozna je kręcic itp... kłamstwo ze strony sprzedawcy czy jakoś jednak da sie ''lokować'' syntetyki ?
Wlosy dlugosci 55 cm i wadze 90 gram NIE SA GESTE. Chyba, ze swoich masz tyle co kot napłakal Minimum 120 gram!! Ale i tak moze byc za malo
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 20:01   #2017
szabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

OostroO - ja u tej Pani nie kupowałam, ale bawi mnie tekst "włosy o strukturze europejskiej". obok europejskich to one nawet nie leżały za taką kasę kupuje się indyjskie, ale na pewno nie europejskie nie lubię być robiona w balona, więc wybieram sprzedawców, którzy nie mydlą oczu no i przy zagęszczaniu zestaw takiej wielkości jest okej, ale przy przedłużeniu, to tak jak napisała poprzedniczka - 120 gramów
szabelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 22:20   #2018
OostroO
Przyczajenie
 
Avatar OostroO
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
GG do OostroO
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szabelle Pokaż wiadomość
OostroO - ja u tej Pani nie kupowałam, ale bawi mnie tekst "włosy o strukturze europejskiej". obok europejskich to one nawet nie leżały za taką kasę kupuje się indyjskie, ale na pewno nie europejskie nie lubię być robiona w balona, więc wybieram sprzedawców, którzy nie mydlą oczu no i przy zagęszczaniu zestaw takiej wielkości jest okej, ale przy przedłużeniu, to tak jak napisała poprzedniczka - 120 gramów
Hmm oki dzięki bardzo za rade bo mam bardzo małe doświadczenie w tym temacie
Wybrałam wiec te: http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-1...347344892.html jedyne jakie znalazłam 120g.
Jak zobaczyłam cene to megazadowolona nie byłam no ale jakoś przezyje xDD
OostroO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 08:36   #2019
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szabelle Pokaż wiadomość
witam,
tak czytałam wątek i aż stwierdziłam, że muszę się wypowiedzieć przedłużałam sobie włosy różnymi metodami - m.in. na keratynę i microringi i obie te metody bardzo zniszczyły mi włosy
Bo nie dbalas nalezycie ...
Ja za pierwszym razem tez mialam koltuny ale to mnie nauczylo.
Pozniej juz ich nie bylo.
Prawda jest , ze metody stale sa bardziej inwazyjne od zwyklych tasm wpinanych we wlosy , to normalne ale przy odpowiedniej pielegnacji mozna miec dobre wlosy , niezbyt zniszczone.
Calutkie lata nosilam wlosy (great l , keratyna, racoon ), nigdy nie mialam problemu po zdjeciu .
Problem to byl ale z pieniedzmi , bo to studnia bez dna.
Kupilam tasme i to zainwestowalam w lepsza.
Niestety nie potrafie sie przekonac do wlosow , ktore mozna zerwac jednym ruchem. Ja to widze u siebie , widze u innych , takie plastry wiszace. Malo ktora dziewczyna potrafo to niezauwazalnie wczepic.
Dla osob z otoczenia bedzie ok , ale dla mnie co w przedluzaniu siedze juz od dlugich lat zawsze jest cos nie tak
Tak wiec marze o pasemkach na kolejne miesiace.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:40   #2020
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez szabelle Pokaż wiadomość
witam,
tak czytałam wątek i aż stwierdziłam, że muszę się wypowiedzieć przedłużałam sobie włosy różnymi metodami - m.in. na keratynę i microringi i obie te metody bardzo zniszczyły mi włosy, bo w obu przypadkach przy odrostach pojawiał się kołtun. już pomijam fakt, że 2-miesięczny odrost wygląda po prostu fatalnie. potem natrafiłam na metodę clip-in i u mnie sprawdza się rewelacyjnie, bo na noc włosy zdejmuję i dzięki temu włosy na dłużej starczają a i przy myciu głowy jest o wiele wygodniej (ja akurat włosy kupuje w sklepie hairservice). I raczej nie przychylałabym się do opinii, że takie przedłużanie nie nadaje się na co dzień tylko na imprezy, bo po paru dniach wprawiania się zakładanie zestawu clip in zajmuje 10 minut
Hey,

Nie musi to być metoda na imprezy - jednak z taką myślą była wymyślona (sama nazwa mówi o tym).
Co do microringów - dobrze założone i odpowiednio dobrane oraz pielęgnowane nie sprawią problemów.
To iż taśmę zdejmuje się na noc eliminuje to widok jak uwalnia się martwe włosy (które i tak by wypadły tylko nie tyle na raz) po 2 -3 miesiącach noszenia.
Po prostu inaczej się o to dba, można bez problemu zrobić odrost (gdzie w metodach stałych często "specjaliści" potrafią zrobić duży problem).
Ale to jest zawsze, jak próbuje się zaoszczędzić

Co do gramatury włosa - wiemy wszystkie, że chcemy jak najwięcej - jednak nie zwracamy uwagi na zdrowie - przy 80% normalnych głów 70-90 gramów włosów jest optymalne w długościach 40-50 cm (i proszę mnie nie atakować " a mi nie starcza" - bo albo masz super gęste włosy, co jest rzadkością, albo chcesz uzyskać efekt, który odbije się na Twoim zdrowiu po jakimś czasie).

Edytowane przez specjalistka99
Czas edycji: 2010-12-13 o 15:43
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 15:40   #2021
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez OostroO Pokaż wiadomość
Hmm oki dzięki bardzo za rade bo mam bardzo małe doświadczenie w tym temacie
Wybrałam wiec te: http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-1...347344892.html jedyne jakie znalazłam 120g.
Jak zobaczyłam cene to megazadowolona nie byłam no ale jakoś przezyje xDD
Jak przyjdą Ci włosy to napisz jak się sprawują, bo sama myślę nad tymi włosami, ale mam wątpliwości.
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 16:08   #2022
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny.Właśnie jestem po ściąganiu znajomej włosów i bardzo spodobały mi się jej ringi. Przeważnie na allegro są ringi o średnicy 3mm a te jej mają średnicę 2mm i są znacznie mniejsze już na oko widać różnice. Fryzjerka u której zakładała włosy nie jest moją najlepszą znajomą wręcz nie przepada za mną bo klientki przychodzą od niej do mnie na poprawki i nie żyjemy najlepiej więc nie mam jak jej zapytać gdzie kupuje ringi. Macie dostęp do takich ringów ? Takie małe ringi to dobre wyjście przy cienkich włosach bo mniej wyczuwalne są i mniej widoczne.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 16:44   #2023
szabelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja włosy zamawiałam stąd:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10948221
dla mnie odpowiednia jest ilość włosów z zestawów mega, w zwykłym wyglądałam nienaturalnie (bo od głowy było dużo włosów, a na końcówkach o wiele mniej). przy mega przedłużenie jest naturalne, bo swoje mam bardzo krótkie (do szyi).
niby metoda wymyślona na imprezy, ale dla mnie najlepsza na co dzień chociażby ze względu na to, że nie muszę się w tych włosach męczyć w nocy i podczas mycia jakbym nie dbała o microringi to i tak nie uniknie się odrostów, nawet podciąganie robi się maks. 3-4 razy na jednych microringach, bo potem już robią się za bardzo "plastyczne" i nie dociskają tak włosów.
nie rozumiem opcji zerwania włosów jednym ruchem nigdy nie miałam takiej sytuacji, przecież te spineczki mają pasek silikonowy, tak samo jak microringi a taśmy wcale nie zwisają, wystarczy je ładnie wzdłuż głowy naciągnąć
szabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-13, 20:17   #2024
Tleniona
Przyczajenie
 
Avatar Tleniona
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 20
Question Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny,
wiem ze gdybym przeczytała cały watek to na pewno bym eis dowiedziała to co chce wiedzieć ale niestety nie mam czasu.
Chce sobie przedłużyć włosy ale mam je rzadkie i zawsze je tapiruje - mam takie "emo scene" włosy. I chciałabym się dowiedzieć ile mogą mieć przedłużonych pasemek te dziewczyny na poniższych zdjęciach.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg emo 2.jpg (21,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bngkvulk.jpg (26,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HFWR941GVmol_xl.jpg (41,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emo 3.jpg (11,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg emo-girl.jpg (16,2 KB, 10 załadowań)
Tleniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:57   #2025
cocolinab
Przyczajenie
 
Avatar cocolinab
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: SUWAŁKI
Wiadomości: 24
GG do cocolinab
Smile Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny.Właśnie jestem po ściąganiu znajomej włosów i bardzo spodobały mi się jej ringi. Przeważnie na allegro są ringi o średnicy 3mm a te jej mają średnicę 2mm i są znacznie mniejsze już na oko widać różnice. Fryzjerka u której zakładała włosy nie jest moją najlepszą znajomą wręcz nie przepada za mną bo klientki przychodzą od niej do mnie na poprawki i nie żyjemy najlepiej więc nie mam jak jej zapytać gdzie kupuje ringi. Macie dostęp do takich ringów ? Takie małe ringi to dobre wyjście przy cienkich włosach bo mniej wyczuwalne są i mniej widoczne.

Dziewczyny ja też szukam mniejszych ringów najlepiej z silikonem!!! Wiecie gdzie je dostać? jakis link??
cocolinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:05   #2026
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No wlaśnie dziewczyny odpowiadajcie wszystkim na ich pytania a nie tylko wybranym :/ Wiele razy zadawałem pytania bez odpowiedzi a przecież forum jest od tego żeby dowiedzieć sie czegoś :/
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:45   #2027
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Rzeczywiście informacji dużo, ale konkretó trzeba się naszukać. Tzn dowiedziałam się o ringach i keratynie, jaką metodą nie przedłużać. Ale błagam napiszcie skąd kupujecie włosy... My amatorzy po przeczytaniu 68 stron nie mamy pewności czy allegro jest dobre czy nie. Sama szukam i szukam czytam opinie komentarze i pisałam z pytaniami do kupujących. Wiadomo odczucia subiektywne też zależy to od pielęgnacji jak włosy się później zachowują. Z tego co wyczytałam najistotniejsze jest to żeby włos był naturalny i gramatura odpowiednia do zagęszczenia i przedłużenia, w zależności komu o co chodzi.

Ja szukam włosów ok 55 cm, mam kilka pasm z poprzedniego przedłużania na taśmy i klej. I chcę z tych włosów zrobić sobie clipy, ale tez dokupić ze 100 gram. Polećcie które włosy i u kogo kupić.
Na razie wypunktowałm takich sprzedawców z allegro wśród polecanych bądź wspomnianych bez negatywnych opinii
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9014016
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10948221
http://allegro.pl/wlosy-doczepiane-n...364436622.html

ja osobiście zastanawiałam się jeszcze wczoraj nad sprzedawcą cameronhair i VictoriaHair, ale wyczytałam ze Victoria to półsyntetyk, a pół naturalne...
o cameronhair ktoś z klientów napisał mi ze sa ok, choć wielkość zetawu/ gęstość nie taka jak się spodziewała po opisie, ale że są ładne, naturalne i dobrze się noszą.

Moze jakiąś taką konkluzję poradę dla szukających, ktoś kto używa clipów napisze??? Bo ja zupełnie nie wiem jak wybrać stosunek gramów do długości taśm... i najważniejsze u kogo kupić żeby się nie naciąć na sztuczne buble.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:46   #2028
cocolinab
Przyczajenie
 
Avatar cocolinab
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: SUWAŁKI
Wiadomości: 24
GG do cocolinab
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
No wlaśnie dziewczyny odpowiadajcie wszystkim na ich pytania a nie tylko wybranym :/ Wiele razy zadawałem pytania bez odpowiedzi a przecież forum jest od tego żeby dowiedzieć sie czegoś :/
\


Dziewczyny poratujcie!!! robimy akcje małe ringi z silikonem! ktokolwiek widział, niech słuzy pomocą!
cocolinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 13:52   #2029
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
No wlaśnie dziewczyny odpowiadajcie wszystkim na ich pytania a nie tylko wybranym :/ Wiele razy zadawałem pytania bez odpowiedzi a przecież forum jest od tego żeby dowiedzieć sie czegoś :/
Siedzę na tym forum od jego założenia... Kiedyś odpowiadałam na każde pytanie, puźniej coraz rzadziej z tego wzgledu iż co stronę nie chce mi się pisać tego samego. Dlaczego mi się ma chcieć pisac to samo w kółko tylko dlatego że pytająca osoba nie zada sobie trudu szukając w wyszukiwarce.
Na pytania z tej strony można znaleść odpowiedzi w tym wątku pare stron wcześniej.
Jeśli pytania będą "nowe" na które nie ma odpowiedzi w wątku z chęcią odpowiem

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cocolinab Pokaż wiadomość
\


Dziewczyny poratujcie!!! robimy akcje małe ringi z silikonem! ktokolwiek widział, niech słuzy pomocą!
heh...
http://allegro.pl/listing.php/search...&description=1
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 14:14   #2030
cocolinab
Przyczajenie
 
Avatar cocolinab
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: SUWAŁKI
Wiadomości: 24
GG do cocolinab
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Siedzę na tym forum od jego założenia... Kiedyś odpowiadałam na każde pytanie, puźniej coraz rzadziej z tego wzgledu iż co stronę nie chce mi się pisać tego samego. Dlaczego mi się ma chcieć pisac to samo w kółko tylko dlatego że pytająca osoba nie zada sobie trudu szukając w wyszukiwarce.
Na pytania z tej strony można znaleść odpowiedzi w tym wątku pare stron wcześniej.
Jeśli pytania będą "nowe" na które nie ma odpowiedzi w wątku z chęcią odpowiem


---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



heh...
http://allegro.pl/listing.php/search...&description=1

Wszystko super tylko , że przetrzepałam sklepy z wlosami i nie znalazłam jeszcze ringów poniżej 3mm z silikonem. Dziewczyny , czy któras kupowała naturalne wloski pod ringi na dobrewlosy.pl? Jak sie zachowują?

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Tleniona Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
wiem ze gdybym przeczytała cały watek to na pewno bym eis dowiedziała to co chce wiedzieć ale niestety nie mam czasu.
Chce sobie przedłużyć włosy ale mam je rzadkie i zawsze je tapiruje - mam takie "emo scene" włosy. I chciałabym się dowiedzieć ile mogą mieć przedłużonych pasemek te dziewczyny na poniższych zdjęciach.
Pozdrawiam
Myslę , że 40 -60 max. Zakładalam klientce i użyłyśmy 2,5 paczki ( licząć , że paczka ma 20 pasemek)
cocolinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:16   #2031
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Microringi takie mini mini widziałam na amerykańskiej stronie ale już nie pamiętam jakiej, najmniejsze w polsce to chyba 4 mm
Chodzi Ci o takie?
http://www.youtube.com/watch?v=3bSpnLDErH0
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:44   #2032
cocolinab
Przyczajenie
 
Avatar cocolinab
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: SUWAŁKI
Wiadomości: 24
GG do cocolinab
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Microringi takie mini mini widziałam na amerykańskiej stronie ale już nie pamiętam jakiej, najmniejsze w polsce to chyba 4 mm
Chodzi Ci o takie?
http://www.youtube.com/watch?v=3bSpnLDErH0
Tak , własnie takie!
cocolinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 15:44   #2033
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny, co powiecie o włosach z dobrewłosy.pl???? znalazłam 2 opcje


http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...4dffde7ff69bef

Długość włosów: 45 cm
Waga: 100 gram
Długość taśmy: ok.180 cm



http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...4dffde7ff69bef

Długość włosów: 55 cm
Waga: 100 gram
Długość taśmy: ok.145 cm

marzy mi się jeszcze te

http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...4dffde7ff69bef
Długość włosów: 60 cm
Waga: 100 gram
Długość taśmy: ok.120 cm


ostatni zestaw to już abstrakcja i cenowa w moim wypadku i długości bo sama mam włosy cieniowane od ucha do końca szyi/ ramion.
Poza tym mam trochę taśm o dł 40-45 cm i chciałam z nich zrobić clipy jak radziłyście żeby podoszywać po swojemu, połączyć je z dłuższym nowym zestawem. Tylko pytanie dot zestawu który wybrać?? wszędzie napisano wagę 100g, ale długości taśmy są bardo różne 120cm 145cm i 180cm... dlaczego? i jak dobrać żeby nie kupić za dużo żeby to się dało nosić?
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 16:59   #2034
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Siedzę na tym forum od jego założenia... Kiedyś odpowiadałam na każde pytanie, puźniej coraz rzadziej z tego wzgledu iż co stronę nie chce mi się pisać tego samego. Dlaczego mi się ma chcieć pisac to samo w kółko tylko dlatego że pytająca osoba nie zada sobie trudu szukając w wyszukiwarce.
Na pytania z tej strony można znaleść odpowiedzi w tym wątku pare stron wcześniej.
Jeśli pytania będą "nowe" na które nie ma odpowiedzi w wątku z chęcią odpowiem

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



heh...
http://allegro.pl/listing.php/search...&description=1
No taka jesteś obeznana i odpowiadasz na wszystkie pytania a najmniejsze ringi jakie znasz to 4mm i podałaś stronę do wszystkich dostępnym ringów na allegro. Pytanie bylo sprecyzowane dokładnie, może Ty weź zacznij czytać dokładnie i wtedy pomagaj ludziom . Przeczytałem wszystkie wątki o przedłuzania włosów nawet te z 2007 roku i jakoś nie znalazłem tam ringów poniżej 3mm więc nie mów mi o wyszukiwarce !
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:57   #2035
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

[QUOTE=Damian17;23771566]No taka jesteś obeznana i odpowiadasz na wszystkie pytania a najmniejsze ringi jakie znasz to 4mm i podałaś stronę do wszystkich dostępnym ringów na allegro. Pytanie bylo sprecyzowane dokładnie, może Ty weź zacznij czytać dokładnie i wtedy pomagaj ludziom . Przeczytałem wszystkie wątki o przedłuzania włosów nawet te z 2007 roku i jakoś nie znalazłem tam ringów poniżej 3mm więc nie mów mi o ". Myśle Damianie ze nie powines się tak bulwersowac, zwłaszcza ze moj post nie był skierowany do Ciebie. Pozdrawiam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-12-14 o 22:23
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 22:02   #2036
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Naprawdę ? Powodzenia, siedź sobie ,nie pomagaj innym gdy proszą Cię o pomoc i denerwuj ludzi dalej swoją pewnością siebie.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 08:45   #2037
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ponawiam pytanie o opinie o sprzedawcach na allegro, lub sklepach www, z których polecacie włosy zróbmy taką bazę, gdzie warto kupić.


iCzy ktoś zamawiał włosy z foxylocks???

Edytowane przez jhiuhiophn gyfgtvg
Czas edycji: 2010-12-15 o 08:49
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:28   #2038
ruda228
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 126
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Włosy z foxylocks, są za***iste. Aczkolwiek ich nie miałam, bo fundusze mi na to nie pozwalają. ;/ Ale po filmikach z yt, widać, są warte tych pieniędzy. : )
ruda228 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:59   #2039
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Z mojego doświadczenia te włosy są najlepsze ( od góry najdroższe- w doł coraz tańsze)
http://www.wlosyslowianskie.pl/
http://www.rapunzelofsweden.pl/
http://www.kegel-aj.com/
http://dobrewlosy.pl/
http://www.haarhaus.pl/
http://www.headstyler.pl/
http://www.4great-hair.com/

jest też jedna niemiecka firma, która ma świetne włosy
http://shopallascala.de/home.php
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-12-15 o 11:02
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 13:53   #2040
crash
Rozeznanie
 
Avatar crash
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 683
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Więcej wypowiedzi znalazłam na temat micro ringów lub metody clip in w przedłużaniu.
Czyli keratyna niszczy bardziej od micro ringów? Czy też zależy od dbania o włosy?
Zależałoby mi, aby w ogóle nie było widać połączeń z moimi włosami, a widziałam wyżej wymienione metody i np. micro ringi mogłyby mnie denerwować swoją obecnością
__________________
"lubisz hardcore..." ^^
(...) nie oceniaj ich, są wk****eni, nie zazdrośni
dla takich jak my nie ma już nic, nawet miłości
kumasz mogę zagrać o to życie w kości
bo nie mam nic do stracenia oprócz niepewności...
crash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.