denerwująca kopiara - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 12:05   #1
antydiuretycznie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Angry

xwy


Witajcie.
Nie wi
Witajcie.
Nie wiem, czy w dobrym miejscu zamieszczam tan wątek, ale mam nadzieję, że wypowiedzie się w tym męczącym mnie temacie.

Mam 18 lat i wspaniałego toważysza życia. Mój towarzysz ma brata, ten z kolei dziewczynę. Jest ona o 3 lata starsza ode mnie, studiuje administrację. Pochodzi z małej miejscowości, jest jedynaczką, a od 10 roku życia samotnie wychowywał ją ojciec - mama umarła.

Dziewczyna ta ma siebie w wysokim poważaniu, czuje się lepsza od innych, na portalach społecznościowych wypisuje rozmaite madrości o sobie typu: nie boję się upaść, bo i tak powstanę z uniesioną głową; jestem lepsza niż myślisz. W rzeczywistości mówi bardzo nieśmiało, nie jest taka elokwentna jak wirtualnie.

Odkąd pojawiła się w mojej przyszłej rodzinie, w której o rok jestm dłużej niż ona, zaczęłam być nieustannie kopiowana.

Pierwsza była torebka. W zimie mówiła, że mam bardzo ładną torbę, grzecznie podziękowała. Gdy w lecie zobaczyłam tę torbę u niej odparła że nie wiedziała, że mam taką samą i dumnie ją prezentowała. Później przyszła sprawa ubioru - kolor tuniki, fason, legginsy. Wiem, że mnóstwo dziecząt to nosi, ale gdy ktoś zaczyna w tydzień po mnie gdy ja zaczęłam to chyba nienaturalne, prawda?

Następnie była dyskusja, że ona nigdy nie kupi kosmetyku na Allegro. Mówiłam jej, że w zaufanych sprzedawców to nic ryzykownego, lecz ona uparcie stała przy swoim. Po kilku tygodniach była przodownikiem zakupów, co trwa do dziś - wystawia podobne komentarze do moich, używa takich samych słow, gdy ja je uzyję, typu: kontrahent, transakcja. Dziś zauważyłam, że licytuje torebkę, którą kupiłam po uzyskaniu pieniędzy ze sprzedaży tej pierwszej, którą kupiła kopiując ze mnie. Kupiła też buty u tego samego sprzedawcy, kiedy na Allegro jest ich gro. Ba, zrobiła to 2 tygodnie po moim zakupie.

Kolejnym przykładem jest podlizywanie się do mamy chlopaków - rozumiem, że ona nie ma swojej, więc tu odpuszczam. Jednak ich mama lubi bardziej mnie - to prawda, że jestem bardziej sympatyczna. W ogóle to jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, włosy. Nie piszę tego, żeby się chwalić, tylko może gdzieś tu tkwi sedno sprawy.

Jest to dla mnie niesamowicie wkurzające, chłopak mówi bratu, że ona tak postępuje, lecz tamten uważa, że to nie jego sprawa. W sumie to może brzmi głupio, jak dylemat jakichś pustych laleczek, ale to naprawdę denerwuje, a mnie jest z tym coraz ciężej.

Chciałam dziś jej napisać (nie widujemy się aż tak często), że druga torebka pomijając kilka innych spraw to już lekka przesada, ale chłopak odwiódł mnie od tego mówiąc, że będę górą jeśli nie okażę zainteresowania. Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości

Wszystko byłoby nieźłe, gdyby ona nie była taka pewna siebie, gdyby nie czuła się taka ważna. Chłopak mówi, że muszę mieć świetny gust skoro ona tak małpuje, że powinnam się z tego cieszyć. Ale ona zachowuje się tak jakby sama to wszytsko wymyśliła, gdyby sama zapoczątkowała to wszytsko w naszym gronie.


Co robić, kochane? Zostawić to tak, jak jest? Mam nadzieję, że jej chłopak mówi jej o uwagach mojego. Chciałabym, żeby wiedziała, że wiem o wszytskim. Ale z drugiej strony uważam, że to co mówi mój chłopak ma duży sens.


A, wracając do pierwszej torebki, to uczyniłam uwagę przy stole młodszej siostrzenicy (była rodzina chłopaków, jakieś święta):

o, kupiłaś tą torebkę, co ja mam (mimo że wiedziałam, że to torebka tamtej)!

ja? nie. to torebka M. właśnie jak przyszłam to zauważyłam ją i nawet powiedziałam babci, czy zostawiłaś ją tutaj

wtedy wtrąciła się ona: Tak, taka sama torebka? Nie wiedziałam! []

Jej chłopak jest zawstydzony gdy dowiaduje się o tym od mojego. Mam nadzieję, że powtarza to jej.em, czy w dobrym miejscu zamieszczam tan wątek, ale mam nadzieję, że wypowiedzie się w tym męczącym mnie temacie.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-03-10 o 11:30 Powód: odtworzenie tresci postu
antydiuretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:14   #2
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość
Witajcie.
Nie wiem, czy w dobrym miejscu zamieszczam tan wątek, ale mam nadzieję, że wypowiedzie się w tym męczącym mnie temacie.

Mam 18 lat i wspaniałego toważysza życia. Mój towarzysz ma brata, ten z kolei dziewczynę. Jest ona o 3 lata starsza ode mnie, studiuje administrację. Pochodzi z małej miejscowości, jest jedynaczką, a od 10 roku życia samotnie wychowywał ją ojciec - mama umarła.

Dziewczyna ta ma siebie w wysokim poważaniu, czuje się lepsza od innych, na portalach społecznościowych wypisuje rozmaite madrości o sobie typu: nie boję się upaść, bo i tak powstanę z uniesioną głową; jestem lepsza niż myślisz. W rzeczywistości mówi bardzo nieśmiało, nie jest taka elokwentna jak wirtualnie.

Odkąd pojawiła się w mojej przyszłej rodzinie, w której o rok jestm dłużej niż ona, zaczęłam być nieustannie kopiowana.

Pierwsza była torebka. W zimie mówiła, że mam bardzo ładną torbę, grzecznie podziękowała. Gdy w lecie zobaczyłam tę torbę u niej odparła że nie wiedziała, że mam taką samą i dumnie ją prezentowała. Później przyszła sprawa ubioru - kolor tuniki, fason, legginsy. Wiem, że mnóstwo dziecząt to nosi, ale gdy ktoś zaczyna w tydzień po mnie gdy ja zaczęłam to chyba nienaturalne, prawda?

Następnie była dyskusja, że ona nigdy nie kupi kosmetyku na Allegro. Mówiłam jej, że w zaufanych sprzedawców to nic ryzykownego, lecz ona uparcie stała przy swoim. Po kilku tygodniach była przodownikiem zakupów, co trwa do dziś - wystawia podobne komentarze do moich, używa takich samych słow, gdy ja je uzyję, typu: kontrahent, transakcja. Dziś zauważyłam, że licytuje torebkę, którą kupiłam po uzyskaniu pieniędzy ze sprzedaży tej pierwszej, którą kupiła kopiując ze mnie. Kupiła też buty u tego samego sprzedawcy, kiedy na Allegro jest ich gro. Ba, zrobiła to 2 tygodnie po moim zakupie.

Kolejnym przykładem jest podlizywanie się do mamy chlopaków - rozumiem, że ona nie ma swojej, więc tu odpuszczam. Jednak ich mama lubi bardziej mnie - to prawda, że jestem bardziej sympatyczna. W ogóle to jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, włosy. Nie piszę tego, żeby się chwalić, tylko może gdzieś tu tkwi sedno sprawy.

Jest to dla mnie niesamowicie wkurzające, chłopak mówi bratu, że ona tak postępuje, lecz tamten uważa, że to nie jego sprawa. W sumie to może brzmi głupio, jak dylemat jakichś pustych laleczek, ale to naprawdę denerwuje, a mnie jest z tym coraz ciężej.

Chciałam dziś jej napisać (nie widujemy się aż tak często), że druga torebka pomijając kilka innych spraw to już lekka przesada, ale chłopak odwiódł mnie od tego mówiąc, że będę górą jeśli nie okażę zainteresowania. Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości

Wszystko byłoby nieźłe, gdyby ona nie była taka pewna siebie, gdyby nie czuła się taka ważna. Chłopak mówi, że muszę mieć świetny gust skoro ona tak małpuje, że powinnam się z tego cieszyć. Ale ona zachowuje się tak jakby sama to wszytsko wymyśliła, gdyby sama zapoczątkowała to wszytsko w naszym gronie.


Co robić, kochane? Zostawić to tak, jak jest? Mam nadzieję, że jej chłopak mówi jej o uwagach mojego. Chciałabym, żeby wiedziała, że wiem o wszytskim. Ale z drugiej strony uważam, że to co mówi mój chłopak ma duży sens.


A, wracając do pierwszej torebki, to uczyniłam uwagę przy stole młodszej siostrzenicy (była rodzina chłopaków, jakieś święta):

o, kupiłaś tą torebkę, co ja mam (mimo że wiedziałam, że to torebka tamtej)!

ja? nie. to torebka M. właśnie jak przyszłam to zauważyłam ją i nawet powiedziałam babci, czy zostawiłaś ją tutaj

wtedy wtrąciła się ona: Tak, taka sama torebka? Nie wiedziałam! []

Jej chłopak jest zawstydzony gdy dowiaduje się o tym od mojego. Mam nadzieję, że powtarza to jej.
matko Boska

chłopak ma racje
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:20   #3
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość
Witajcie.
Nie wiem, czy w dobrym miejscu zamieszczam tan wątek, ale mam nadzieję, że wypowiedzie się w tym męczącym mnie temacie.

Mam 18 lat i wspaniałego toważysza życia. Mój towarzysz ma brata, ten z kolei dziewczynę. Jest ona o 3 lata starsza ode mnie, studiuje administrację. Pochodzi z małej miejscowości, jest jedynaczką, a od 10 roku życia samotnie wychowywał ją ojciec - mama umarła.

Dziewczyna ta ma siebie w wysokim poważaniu, czuje się lepsza od innych, na portalach społecznościowych wypisuje rozmaite madrości o sobie typu: nie boję się upaść, bo i tak powstanę z uniesioną głową; jestem lepsza niż myślisz. W rzeczywistości mówi bardzo nieśmiało, nie jest taka elokwentna jak wirtualnie.

Odkąd pojawiła się w mojej przyszłej rodzinie, w której o rok jestm dłużej niż ona, zaczęłam być nieustannie kopiowana.

Pierwsza była torebka. W zimie mówiła, że mam bardzo ładną torbę, grzecznie podziękowała. Gdy w lecie zobaczyłam tę torbę u niej odparła że nie wiedziała, że mam taką samą i dumnie ją prezentowała. Później przyszła sprawa ubioru - kolor tuniki, fason, legginsy. Wiem, że mnóstwo dziecząt to nosi, ale gdy ktoś zaczyna w tydzień po mnie gdy ja zaczęłam to chyba nienaturalne, prawda?

Następnie była dyskusja, że ona nigdy nie kupi kosmetyku na Allegro. Mówiłam jej, że w zaufanych sprzedawców to nic ryzykownego, lecz ona uparcie stała przy swoim. Po kilku tygodniach była przodownikiem zakupów, co trwa do dziś - wystawia podobne komentarze do moich, używa takich samych słow, gdy ja je uzyję, typu: kontrahent, transakcja. Dziś zauważyłam, że licytuje torebkę, którą kupiłam po uzyskaniu pieniędzy ze sprzedaży tej pierwszej, którą kupiła kopiując ze mnie. Kupiła też buty u tego samego sprzedawcy, kiedy na Allegro jest ich gro. Ba, zrobiła to 2 tygodnie po moim zakupie.

Kolejnym przykładem jest podlizywanie się do mamy chlopaków - rozumiem, że ona nie ma swojej, więc tu odpuszczam. Jednak ich mama lubi bardziej mnie
- to prawda, że jestem bardziej sympatyczna. W ogóle to jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, włosy. Nie piszę tego, żeby się chwalić, tylko może gdzieś tu tkwi sedno sprawy.

Jest to dla mnie niesamowicie wkurzające, chłopak mówi bratu, że ona tak postępuje, lecz tamten uważa, że to nie jego sprawa. W sumie to może brzmi głupio, jak dylemat jakichś pustych laleczek, ale to naprawdę denerwuje, a mnie jest z tym coraz ciężej.

Chciałam dziś jej napisać (nie widujemy się aż tak często), że druga torebka pomijając kilka innych spraw to już lekka przesada, ale chłopak odwiódł mnie od tego mówiąc, że będę górą jeśli nie okażę zainteresowania. Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości

Wszystko byłoby nieźłe, gdyby ona nie była taka pewna siebie, gdyby nie czuła się taka ważna. Chłopak mówi, że muszę mieć świetny gust skoro ona tak małpuje, że powinnam się z tego cieszyć. Ale ona zachowuje się tak jakby sama to wszytsko wymyśliła, gdyby sama zapoczątkowała to wszytsko w naszym gronie.


Co robić, kochane? Zostawić to tak, jak jest? Mam nadzieję, że jej chłopak mówi jej o uwagach mojego. Chciałabym, żeby wiedziała, że wiem o wszytskim. Ale z drugiej strony uważam, że to co mówi mój chłopak ma duży sens.


A, wracając do pierwszej torebki, to uczyniłam uwagę przy stole młodszej siostrzenicy (była rodzina chłopaków, jakieś święta):

o, kupiłaś tą torebkę, co ja mam (mimo że wiedziałam, że to torebka tamtej)!

ja? nie. to torebka M. właśnie jak przyszłam to zauważyłam ją i nawet powiedziałam babci, czy zostawiłaś ją tutaj

wtedy wtrąciła się ona: Tak, taka sama torebka? Nie wiedziałam! []

Jej chłopak jest zawstydzony gdy dowiaduje się o tym od mojego. Mam nadzieję, że powtarza to jej.
Odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo o Nią zazdrosna, więc podkreślasz, że jesteś ładniejsza od Niej, że Mama Twojego TŻ Ciebie lubi bardziej itp ale tu chyba nie o to chodzi. Może poprostu dziewczyna bardzo Cię polubiła i uważa, że wyglądasz super i chciałaby też tak wyglądac no nie wiem, rozumiem Twoją złosc bo to jest irytujące jak ktoś kopiuje coś od Ciebie itp ale wyluzuj, możesz w delikatny sposób Jej zasugerowac coś (ale bez zbędnych słuchaczy co by się Jej przykro nie zrobiło) np: (podaje tylko przykład, bo nie wiem jak wyglądacie) "A czemu nosisz tunikę w tym samym kolorze co ja? Tobie bardziej by pasował błękit, albo biel do blond włosów" coś w ten deseń.
A jeżeli chodzi o pogrubione - wiesz, piękno to pojęcie względne. Może według Ciebie i Twojego TŻ jesteś lepsza, ładniejsza itd. ale ktoś inny mógłby powiedziec, że to Ona jest górą.
A niebieskie - może właśnie dlatego, że Mama TŻ lubi bardziej Ciebie, Ona się do Niej podlizuje
__________________
"Nie ufaj nikomu, to nikt Cię nie oszuka"

Rozjaśnię w końcu te czarne kłaki!
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:23   #4
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: denerwująca kopiara

a niepomyślałaś że dziewczyna jest jedynaczką i nie ma matki i nie ma u kogo kopiować i podpatrywać..ja zawsze robiłam i nosiłam to co strasza siostra bo zawsze była fajnie ubrana i mądra i wogóle i chciałam być jak ona..a ta dziewczyna nie ma nikogo takiego...
pozatym kupowanie takich samych ciuchów czy noszenie takiej samej tuniki to nie grzech..każdemu wolno..
wogóle to mi się wydaje że to ty jesteś przewrażliwiona i zazdrosna że masz rywalke w domu teściów i że mogą ją polubić tak jak Ciebie albo bardziej..

odpuść sobie bo nieobrażając nikogo zachowujesz sie jak nastolatka i robisz z igły-widły
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-01-09 o 12:24
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:23   #5
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez KochanaGadzinka Pokaż wiadomość
Odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo o Nią zazdrosna, więc podkreślasz, że jesteś ładniejsza od Niej, że Mama Twojego TŻ Ciebie lubi bardziej itp ale tu chyba nie o to chodzi. Może poprostu dziewczyna bardzo Cię polubiła i uważa, że wyglądasz super i chciałaby też tak wyglądac no nie wiem, rozumiem Twoją złosc bo to jest irytujące jak ktoś kopiuje coś od Ciebie itp ale wyluzuj, możesz w delikatny sposób Jej zasugerowac coś (ale bez zbędnych słuchaczy co by się Jej przykro nie zrobiło) np: (podaje tylko przykład, bo nie wiem jak wyglądacie) "A czemu nosisz tunikę w tym samym kolorze co ja? Tobie bardziej by pasował błękit, albo biel do blond włosów" coś w ten deseń.
A jeżeli chodzi o pogrubione - wiesz, piękno to pojęcie względne. Może według Ciebie i Twojego TŻ jesteś lepsza, ładniejsza itd. ale ktoś inny mógłby powiedziec, że to Ona jest górą.
A niebieskie - może właśnie dlatego, że Mama TŻ lubi bardziej Ciebie, Ona się do Niej podlizuje
moim zdaniem gdyby tak było to by nie wywyższała się.

wydaje mi się, że ona Ci po prostu zazdrości. I chyba lepiej będzie zrobić tak, jak radzi ukochany - nie zwracaj uwagi. to trudne, ale spróbuj!
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:25   #6
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość

Dziewczyna ta ma siebie w wysokim poważaniu, czuje się lepsza od innych, na portalach społecznościowych wypisuje rozmaite madrości o sobie typu: nie boję się upaść, bo i tak powstanę z uniesioną głową; jestem lepsza niż myślisz. W rzeczywistości mówi bardzo nieśmiało, nie jest taka elokwentna jak wirtualnie.

Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość
Kolejnym przykładem jest podlizywanie się do mamy chlopaków - rozumiem, że ona nie ma swojej, więc tu odpuszczam. Jednak ich mama lubi bardziej mnie - to prawda, że jestem bardziej sympatyczna. W ogóle to jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, włosy. Nie piszę tego, żeby się chwalić, tylko może gdzieś tu tkwi sedno sprawy.


O matko, no normalnie padłam Cały post jest świetny, ale te dwa fragmenty doskonale się uzupełniają
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:27   #7
antydiuretycznie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
a niepomyślałaś że dziewczyna jest jedynaczką i nie ma matki i nie ma u kogo kopiować i podpatrywać..ja zawsze robiłam i nosiłam to co strasza siostra bo zawsze była fajnie ubrana i mądra i wogóle i chciałam być jak ona..a ta dziewczyna nie ma nikogo takiego...
pozatym kupowanie takich samych ciuchów czy noszenie takiej samej tuniki to nie grzech..każdemu wolno..
wogóle to mi się wydaje że to ty jesteś przewrażliwiona i zazdrosna że masz rywalke w domu teściów i że mogą ją polubić tak jak Ciebie albo bardziej..

odpuść sobie bo nieobrażając nikogo zachowujesz sie jak nastolatka i robisz z igły-widły
ja jestem od niej młodsza i to sporto jak na ten wiek. Noszenie takich samych ciuchów to nie grzech - jasne, ale po co nagminnie kupować to samo? i tak jak pisałam - wszytsko byłoby ok, gdyby ona się nie obnoosiła z tym, że ona rzekomo to wszystko wprowadza pomiędzy nas dwie...

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość


O matko, no normalnie padłam Cały post jest świetny, ale te dwa fragmenty doskonale się uzupełniają
co w tym śmiesznego? mówię jak jest. obiektywnie na prawdę jestem bardziej atrakcyjna
antydiuretycznie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 12:30   #8
jejalterego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 24
Dot.: denerwująca kopiara

Żal mi Ciebie nie jej...Dziecinada.
być może to moje osobiste uprzedzenie ale nie pojmuję jak można przeżywać kopiowanie "własnego stylu" i powielanie modelu torebki. Poza tym uważam, że uwaga na ten temat w towarzystwie była conajmniej żenująca. Denerwuje Cię ta dziewczyna i jej zachowanie to porozmawiaj z nia wprost, a nie jakieś podjazdy robisz i w konkurencje w "przyszlej rodzinie" się wdajesz
jejalterego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:31   #9
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: denerwująca kopiara

Rany boskie, zachowujesz się jak jakaś lalunia. No mi po prostu ręce opadają, jak widzę takie 'problemy'. No ludzie, czy Wam naprawdę trzeba porządnego kopa w tyłek od życia, żebyście przestali robić problemy z takich rzeczy? Albo co Wam trzeba zrobić, żebyście w końcu zaczęli ROZMAWIAĆ ze sobą?
3/4 wątków na intymnym, gdzie ktoś ma jakiś problem, wynika z tego, że ze sobą nie rozmawiają, albo rozmawiają nie tak jak trzeba.

Czy tak ciężko jest powiedzieć dziewczynie, że nie podoba Ci się to, co ona robi?
Poza tym najpierw piszesz o całej sytuacji, a potem zaraz, że nie widujecie się tak często. Skoro tak, to w czym problem?

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2010-01-09 o 12:44
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:33   #10
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość


O matko, no normalnie padłam Cały post jest świetny, ale te dwa fragmenty doskonale się uzupełniają
co ty lepszy jest ten fragmentcytuje:
Chciałam dziś jej napisać (nie widujemy się aż tak często), że druga torebka pomijając kilka innych spraw to już lekka przesada, ale chłopak odwiódł mnie od tego mówiąc, że będę górą jeśli nie okażę zainteresowania. Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:35   #11
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość
ja jestem od niej młodsza i to sporto jak na ten wiek. Noszenie takich samych ciuchów to nie grzech - jasne, ale po co nagminnie kupować to samo? i tak jak pisałam - wszytsko byłoby ok, gdyby ona się nie obnoosiła z tym, że ona rzekomo to wszystko wprowadza pomiędzy nas dwie...

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



co w tym śmiesznego? mówię jak jest. obiektywnie na prawdę jestem bardziej atrakcyjna
To, że zarówno Ty, jak i Twój problem jesteście żenująco dziecinni.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 12:41   #12
Mila 93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 450
Dot.: denerwująca kopiara

Rozumiem, że denerwuje Cię to, że ona "kopiuje" Twoje ubrania i inne rzeczy, ale moim zdaniem to Ty się wywyższasz. Piszesz, że jesteś od niej ładniejsza, masz ładniejszą figurę, włosy, jesteś od niej sympatyczniejsza, mama Twojego TŻ-ta bardziej Cię lubi, że ona nie jest aż tak elokwentna... Kwestia gustu. Piszesz, że ona uważa się za lepszą od innych, a gołym okiem widać, że to Ty uważasz się za lepszą. Przyganiał kocioł garnkowi.

Cóż, skoro faktycznie jesteś taka och i ach, to ona pewnie też chciałaby wyglądać tak ładnie jak Ty, nosić takie fajne rzeczy jak Ty i podpatruje od Ciebie. Może zazdrości Ci urody, może po prostu spodobał się jej Twój styl. Fakt - przegięciem jest, że to są nawet te same kolory itd, mogłaby kupić coś podobnego, a nie identycznego. A może uważa, że skoro mama Twojego TŻ-ta lubi Cię bardziej, a ona się do Ciebie upodobni, to ją też polubi? Różne mogą być powody.

Jeśli naprawdę bardzo Ci to przeszkadza, to po prostu szczerze z nią pogadaj, ale na spokojnie, bez nerwów. Wyjaśnij jej, że Ci się to nie podoba, że to, że tamto... Może zrozumie.
Jeśli jesteś w stanie to "przełknąć" i znieść, odpuść i nie zwracaj na to uwagi.
Mila 93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:43   #13
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
co ty lepszy jest ten fragmentcytuje:
Chciałam dziś jej napisać (nie widujemy się aż tak często), że druga torebka pomijając kilka innych spraw to już lekka przesada, ale chłopak odwiódł mnie od tego mówiąc, że będę górą jeśli nie okażę zainteresowania. Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości
To też było dobre, ale już się tak śmiałam, że mi się cytować nie chciało

Poza tym - dziewczyna jest starsza od autorki o 3 lata, a ta twierdzi, że jest od niej 'dużo młodsza', no ludzie.. Rzeczywiście, 3 lata to koszmarna różnica.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:43   #14
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: denerwująca kopiara

Omg,noi niech sobie kopiuje jejku,a jak ci przeszkadza to jej wprost powiedz że to ci się nie podoba.Zresztą zazdrosna o nią jesteś,że to ona jest góra nie ty.



Co za problem.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:44   #15
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: denerwująca kopiara

ja mam dobrą radę : przestań kupować masówkę na allegro, zacznij chodzić do lumpeksów - będziesz oryginalna, nie do podrobienia ewentualnie zamawiaj unikaty od Armaniego, szyte wyłącznie dla Ciebie

Poza tym nie jesteś wcale lepsza od niej, ona się wywyższa na n-k, a Ty tutaj, pisząc, że jesteś ładniejsza i że ich mama Cię bardziej lubi
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:45   #16
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Rany boskie, zachowujesz się jak jakaś lalunia. No mi po prostu ręce opadają, jak widzę takie 'problemy'. No ludzie, czy Wam naprawdę trzeba porządnego kopa w tyłek od życia, żebyście przestali robić problemy z takich rzeczy? Albo co Wam trzeba zrobić, żebyście w końcu zaczęli ROZMAWIAĆ ze sobą?
3/4 wątków na intymnym, gdzie ktoś ma jakiś problem, wynika z tego, że ze sobą nie rozmawiają, albo rozmawiają nie tak jak trzeba.
Czy tak ciężko jest powiedzieć dziewczynie, że nie podoba Ci się to, co ona robi?
Poza tym najpierw piszesz o całej sytuacji, a potem zaraz, że nie widujecie się tak często. Skoro tak, to w czym problem?
dokładnie to samo pomyślałam więc antydiuretycznie - szanowna gwiazdo, nawet jak się w środku gotujesz to nie okazuj tego po sobie chyba rzeczywiście nie masz większych problemów skoro się takimi bzdurami przejmujesz. Za naukę się weź.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:45   #17
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: denerwująca kopiara

O Boże aż żal czytać
Jak Ty taka piękna,mądra to co się nią przejmujesz? Daj spokój. Gwiazdy tak nie robią



moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:46   #18
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: denerwująca kopiara

Po tytule, myślałam, ze się komuś ksero w pracy psuje czy cus. Ale takiej perełki się nie spodziewałam
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:46   #19
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
O Boże aż żal czytać
Jak Ty taka piękna,mądra to co się nią przejmujesz? Daj spokój. Gwiazdy tak nie robią



A ponoć królowa jest tylko jedna.



Apropo przypomniała mi się piosenka
Jesteś gwiazdą,gwiazdą ludzi fantazją.Wyzwalasz zazdrość.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-01-09 o 12:49
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 12:47   #20
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: denerwująca kopiara

ale masz problemy
btw co do tych kosmetyków i och - tylko krowa nie zmienia zdania.
myślę że to ty sobie schlebiasz tym kserowaniem, że niby jakaś forma pochlebstwa
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:47   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
ja mam dobrą radę : przestań kupować masówkę na allegro, zacznij chodzić do lumpeksów - będziesz oryginalna, nie do podrobienia ewentualnie zamawiaj unikaty od Armaniego, szyte wyłącznie dla Ciebie

Poza tym nie jesteś wcale lepsza od niej, ona się wywyższa na n-k, a Ty tutaj, pisząc, że jesteś ładniejsza i że ich mama Cię bardziej lubi
No chyba raczysz żartować?!
Taka gwiazda i do LUMPEKSU będzie chodzić? No coś Ty!
Te unikaty od Armaniego to już bardziej prawdopodobne.

Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:47   #22
Mila 93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 450
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
ewentualnie zamawiaj unikaty od Armaniego, szyte wyłącznie dla Ciebie
Tak, w końcu gwiazdy tak robią
Mila 93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:47   #23
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość

Następnie była dyskusja, że ona nigdy nie kupi kosmetyku na Allegro. Mówiłam jej, że w zaufanych sprzedawców to nic ryzykownego, lecz ona uparcie stała przy swoim. Po kilku tygodniach była przodownikiem zakupów, co trwa do dziś - wystawia podobne komentarze do moich, używa takich samych słow, gdy ja je uzyję, typu: kontrahent, transakcja.
A co, masz monopol na te slowa?

Komentarz odnosnie calosci -
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:48   #24
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: denerwująca kopiara

Tunika i legginsy to od cholery Twój własny styl. To raz.

Dwa- słowa kontrahent i transakcja...yyy..to chyba normalne słowa i każdy może ich używać, tu już zalatuje jakąś obsesją.

Trzy -
Cytat:
Napisane przez antydiuretycznie Pokaż wiadomość
Odkąd pojawiła się w mojej przyszłej rodzinie, w której o rok jestm dłużej niż ona, .
Nie wiem co powiedzieć, naprawdę Łał...o rok dłużej chodzisz ze swoim facetem niż ona ze swoim..no naprawdę..ekstra...a o tym, czy będziesz w tej rodzinie czy nie, pogadamy za kilka lat.

Co ta laska Ci zrobiła, tak serio? oprócz tego, że złośliwie się pocieszasz,że mama TŻ-a bardziej Cię lubi...kiedy ja miałam faceta z bratem, nie porównywałam się do laski tego brata, nie myślałam, która z nas jest ładniejsza jakoś obsesyjnie...nie myślałam, która mama tż-a bardziej lubi...dziwne to.

A nawet jeśli zauważyła u Ciebie- podkreślę- tunikę i legginsy, strój swojego czasu 3/4 kobiet na ulicach, a Tobie się nie spodobało, że śmiała założyć coś podobnego, to trzeba jej było pójść i powiedzieć " Sorry, ale nie pasuje mi, że kupiłam sobie pierwsza tunikę taką, jaką mają wszystkie koleżanki z klasy, a ty po nas kopiujesz".

Tak,bardzo jesteś sympatyczna, widzę własnie...co o urody to Twoje mniemanie o sobie, obiektywnie tego nie ocenisz.

W skrócie- powiedz jej to, co nam. Wszystko. Wtedy jestem pewna, że już nie będzie kopiować niedoścignionego wzoru. Jakkolwiek wspaniałą gwiazdą by nie był.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:48   #25
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: denerwująca kopiara

"Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości "
"(..)to prawda, że jestem bardziej sympatyczna. W ogóle to jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, włosy."
"Chłopak mówi, że muszę mieć świetny gust skoro ona tak małpuje, że powinnam się z tego cieszyć. "


eeee, ja ten post przeczytałam naprawdę, czy mi się to przyśniło??!?

"używa takich samych słow, gdy ja je uzyję, typu: kontrahent, transakcja." - i z góry przepraszam, bo ja wystawiając na Allegro komentarze też często używam tych słów

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-01-09 o 12:54
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:48   #26
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
Po tytule, myślałam, ze się komuś ksero w pracy psuje czy cus. Ale takiej perełki się nie spodziewałam
Ja tak samo
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:52   #27
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: denerwująca kopiara

DDDDDDDDDdd miły początek dnia
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:54   #28
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
A co, masz monopol na te slowa?

Komentarz odnosnie calosci -

No co ją cytujesz KOPIARO !!!!!!!!!!!
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:54   #29
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
No chyba raczysz żartować?!
Taka gwiazda i do LUMPEKSU będzie chodzić? No coś Ty!
Te unikaty od Armaniego to już bardziej prawdopodobne.

ej wlasnie ze lumpy są trendi i gwiazdy też tam kupują
imho perełki z lumpa są o wiele lepsze, niż kupowanie na allegro ciuchów, które są u 100 sprzedawców i każdy ma po 200 sztuk na aukcji
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:56   #30
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: denerwująca kopiara

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
"Gwiazdy przecież drwią z tego, choć tak naprawdę pewnie gotują się w środku ze złości "
"(..)to prawda, że jestem bardziej sympatyczna. W ogóle to jestem od niej ładniejsza, mam ładniejszą figurę, włosy."
"Chłopak mówi, że muszę mieć świetny gust skoro ona tak małpuje, że powinnam się z tego cieszyć. "



eeee, ja ten post przeczytałam naprawdę, czy mi się to przyśniło

"używa takich samych słow, gdy ja je uzyję, typu: kontrahent, transakcja." - i z góry przepraszam, bo ja wystawiając na Allgero komentarze też często używam tych słów
Zaś wyjdzie,że wizażanki to pewnie brzydkie zakompleksione i zazdroszczą autorce urody ( oczywiście te słowa padną od autorki ).
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.