wosk pytanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-05, 03:21   #1
BabaYaga31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36

wosk pytanie?


hej dziewczyny!

moglybyscie mnie poinformowac ile orientacyjnie kosztuje depilacja woskiem w salonie? robilam pare razy w domu, ale to tyle babraniny i mam dosyc.

ula
BabaYaga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-05, 08:29   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wosk pytanie?

Ja w swoim salonie place jakies 50 -60 zlotych w zaleznosci co depiluje. A najczesciej depiluje nozki do kolan ( bo na udach praktycznie nie mam wloskow) i bikini. Jest to wydatek raz na 6-8 tygodni. Naprawde czesciej nie potrzebuje [img]icons/icon7.gif[/img]
Zaznaczam, ze jest to wosk jednorazowy, taki ze specjalnej rolki!!! I tylko taki polecam, bo wiem ze czasami niektore panie kosmetyczki uzywaja jakis paskow z materialu i potem ponownie go wygotowuja. Obrzydlistwo [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-05, 10:18   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wosk pytanie?

CZesc Aga,
mam pytanko a co myslisz na temat depilacji laserem tych okolic( lydki i bikini) [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-05, 15:31   #4
BabaYaga31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36
Re: wosk pytanie?

dziękuję, dziękuję, dziękuję, stokrotnie!!!

[img]icons/icon7.gif[/img]

ula
BabaYaga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 07:41   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wosk pytanie?

Powiem Ci szczerze, ze gdybym mogla to sama bym sie poddala depilacji laserem - zwlaszcza lydek i bikini. Ale niestety na razie odstrasza mnie cena.
Dlatego na razie preferuje wosk u kosmetyczki. Efekt dlugotrwaly a koszt nie za wielki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 11:00   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wosk pytanie?

CZy trzeba przed laserem zapuscic wloski, czy tez krociutenkie sie nadaja do lasera? a jak z woskiem, czy tez musza byc dlugie? JA mam slabe i jasne i ciezko by mi bylo zapuscic. CO sadzisz, czy przy takim slabym owlosieniu warto uzyc lasera? Odpowiedz pls bo mam okazje poddac sie zabiegowi po promocyjnej cenia (i tak wysokiej [img]icons/icon9.gif[/img] )
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-07, 11:09   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wosk pytanie?

Kreciolku z tego co wiem to w przypadku jasnego owlosienia laser nie jest zbyt skuteczny. Podczas fotoepilacji energia lasera działa bezpośrednio na barwnik włosa melaninę, która ma zdolność absorbcji energi lasera. W mieszku włosowym dochodzi do reakcji termicznej, a co za tym idzie do jego trwałego zniszczenia. Proces ten tłumaczy dlaczego epilacja laserowa jest nieskuteczna w przypadku bardzo jasnych i rudych włosów, które zawierają znacznie mniejszą ilość barwnika.
Choc podobno pojawily sie tez na rynku kosmetycznym i takie do jasnego owlosiena. Wiec lepiej sie upewnij czy nie wydasz na marne pieniazkow.

Natomiast jesli chodzi o dlugosc wloskow to i tak te zabieg trzeba powtorzyc kilka razy, zeby pozbyc sie calego owlosienia. wiec sie nie martw, jezeli teraz czesc jest bardzo krotka albo ich nie widac. Do nastepnego razu na pewno podrosna [img]icons/icon12.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 19:00   #8
calalepka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: wosk pytanie?

Kupiłam taki zestaw do depilacji: http://allegro.pl/depilacja-zestaw-p...843161978.html
ale ten wosk co ma na górze taką rolkę kiepsko smaruje, część skóry nie pokrywa w ogóle woskiem, ale co gorsze jak przykleiłam potem ten pasek do skóry i oderwałam to na skórze została taka jakby watowa okleina tego paska, robiłam coś źle?
calalepka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 12:38   #9
kejtxd
Raczkowanie
 
Avatar kejtxd
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 338
Dot.: wosk pytanie?

Wątek stary, ale nie chcę otwierać kolejnego tego samego

Dziewczyny! Mam zamiar sobie kupić w najbliższym czasie podgrzewacz do wosku, żeby móc używać go w domu.
I stąd moje pytanie:
Czy ktoś, kto się na tym zna, mógłby mi powiedzieć czy ten zestaw będzie dobry?

http://allegro.pl/nowosc-podgrzewacz...423546469.html

Nie robię żadnej reklamy, po prostu przeglądałam allegro wczoraj i jedyne na co wiem, żeby patrzeć to siła - ten ma 95W.

Może ktoś pomóc?
Ewentualnie polecić jakieś marki, które na pewno nie są bublem?


Z góry dziękuję za pomoc !
kejtxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.