Wosk VEET na gorąco?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-14, 13:18   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Wosk VEET na gorąco??


Witam [img]icons/icon40.gif[/img]
Kupiłam sobie ostatnio wosk do depilacji na gorąco firmy VEET ( ten z pojemniczkiem na gorącą wode w którym podgrzewa się wosk ) czy któraś z Was może to już używała???
Będe wdzieczna za opinię.

Pozdrawiam [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 14:28   #2
Ofelia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 425
GG do Ofelia
Re: Wosk VEET na gorąco??

Ja użyłam raz i nigdy więcej tego nie zrobię.
1. Masa zabawy z tym podgrzewaniem
2. Depilacja trwa straszliwie długo
3. Efekt: kępki włosków pomiędzy łysymi plackami i masa okropnych siniaków - tak mi się nogi wydepilowały pięknie.
Pewnie przyczyną był mój brak praktyki w tej dziedzinie, jednak sądzę, że sam wosk też nie jest genialny. W każdym razie mam złe wspomnienia i nigdy się w to już bawić nie będę.
Ofelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 21:30   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wosk VEET na gorąco??

A ja używałam (to był mój pierwszy wosk) i jestem nawet zadowolona. Siniaków nie ma, jeśli się naciągnie skórę (pierwszy raz też miałam siniaki, potem już nigdy). Wolę ten wosk od depilatora, jest szybszy (mimo tego podgrzewania). Raz może się poparzyłam, bo nie sprawdziłam ciepła tym patyczkiem. Już od trzech-czterech lat go używam (zmiennie z różnymi innymi formami depilacji) i nie jest najgorzej. Jednak wolę wosk na zimno, ale chyba Veet go nie ma w swojej ofercie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 21:55   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wosk VEET na gorąco??

co prawda wosku Veet nie używałam ale kupuję wosk firmy Living Dimension. Za tubke płacę ok. 18 zł (przy pierwszej depilacji zużyłam całą, przy następnych pół tubki). U kosmetyczki kupiłam ampułkę za 18 zł, którą wcieram po depilacji i nogi są długo gładkie.
W zimie nie chciało mi się bawić z woskiem i używałam maszynki no i trochę sobie załatwiłam nogi. Zaczęły się problemy z wrastającymi włoskami i ze stanami zapalnymi [img]icons/icon9.gif[/img] teraz znów używam wosk i doprowadzam nogi do porządku [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.