Wszystko o Avonie - część 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 14:53   #1
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452

Wszystko o Avonie - część 10


Witam w kolejnej cześci pogawędek nt. kosmetyków firmy Avon.

Proszę o uważne zapoznanie się z tym postem, również osoby udzielajace sie w poprzednich wątkach!!


I. LINKI DO POPRZEDNICH CZĘŚCI:
1 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207408
2 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219957
3 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235871
4 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261644
5 http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=291047
6 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=319919
7 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=354813
8 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378214
9 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393595

II. W tym wątku dyskutujemy o kosmetykach firmy Avon, omawiamy także sprawy techniczne związane z zamawianiem kosmetyków.

III. Nie wklejamy tutaj katalogów ani zdjęć kosmetyków! Dostępne katalogi, linki do katalogów i zdjęcia znajdziesz tutaj (klik!)

IV. Ze względu na dużą liczbę osób odwiedzających wątek wszystkie posty nie na temat lub nie zawierające konkretnej treści (np. post z jedną emotką) będą usuwane.
Jeżeli chcecie sobie luźno porozmawiać na tematy, które Was łączą zapraszam do tego wątku

V. Chcesz zasubskrybować wątek?
Nic prostszego: skorzystaj z belki nad postami (pod liczbą stron w watku) i wybierz kolejno: narzędzia --> subskrybuj.

Posty z "sub" , "subskrybuję" , "witam w nowym watku", z jedną emotką itp BĘDĄ USUWANE!

VI. Proszę nie pytać o katalogi.
Dostępne katalogi, w formie zdjęć, skanów czy linków do wersji do ściagnięcia znajdziesz w wątku katalogowo-zdjęciowym (link w punkcie III).
Jeśli nie ma w nim kolejnego katalogu, to znaczy, że żadna z Wizażanek jeszcze nie ma możliwości zeskanowania lub po prostu nie chce udostępnić i też to trzeba uszanować.

Posty z prośbami o katalogi będą kasowane.

VII. Pamiętajcie, że wiele kosmetyków Avon zrecenzowanych jest w KWC.
W bazie znajduje się prawie 900 kosmetyków!
Recenzje kosmetyków Avon [kilknij tutaj !]
Przed zadaniem pytania nt. kosmetyku sprawdź bazę KWC, przeszukaj poprzednie wątki korzystając opcji: "przeszukaj ten watek" - nikt nie ma ochoty pisać kilka razy tego samego, bo komuś najzwyczajniej w świecie się NIE CHCE poszukać.

VIII. Ważne jest dbanie o porządek w wątku - korzystajcie z opcji edycji i multicytowania!
Żeby edytować post wystarczy nacisnąć przycisk Edycja obok Twojej wiadomości.

Chcesz nauczyć się multicytować ?
Przeczytaj pierwszy post tego(klik!) wątku.

Zawsze możesz też wysłać mi PW.

Napisałaś wiadomość i zorientowałaś się, że chciałabyś dodać jeszcze jeden cytat ?
Nic prostszego
Wystarczy skorzystać z opcji edycji.
Następnie skopiować treść wiadomości, którą chcesz zacytować i skorzystać z tego kodu (pomijając spacje) :


[ quote=nazwa użytkownika od którego pochodzi wiadomość ] Tutaj wklej tekst wiadomości [/quote ]

Możesz też skorzystać z "chmurki", która widnieje nad polem tekstowym i wstawia tę komendę po jej kliknięciu (ostatnia opcja formatowania tekstu)

IX. Proszę komunikować się z moderatorami za pomocą opcji Zły Post.
W razie wątpliwości zawsze można wysłać PW do mnie

Mam nadzieję, że będziecie stosować się do tych wytycznych - a wątek będzie przyjaznym miejscem dla każego użytkownika.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-24 o 19:17
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:04   #2
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Dokładnie takim przykładem jestem ja Mam właśnie jasną cerę, ale o żółtawym zabarwieniu, dlatego, nie zgodzę się z tym, że dla opalonej cery idealny jest odcień nude, natomiast dla naturalnej ivory. Powiem więcej, że dla mnie najbardziej odpowiedni jest odcień nude, mimo, że mam jasną cerę, bardziej współgra z moją cerą.

Tak na marginesie, kobiety mające jasną karnację, często kupują jeszcze jaśniejszy odcień podkładu, co według mnie jest błędem, bo wtedy tylko podkreśla się swoje "bielactwo" Ja bym wyglądała jak trup, gdybym nałożyła na jasną cerę, jasny podkład. Specjalnie kupuję ciemniejszy, żeby cera wyglądała bardziej "żywo". Możecie się ze mną nie zgodzić, ale wolę czuć się lepiej, niż wyglądać jak osypana mąką hehe
Ale nude to właśnie najjaśniejszy kolor. Więc chyba nie rozumiem Twojego posta...
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:07   #3
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
MALKA A JAK TEN NOWY PUDER Z SERUM Z seri przeciwzmarszczkowej?
ja dostane jutro ale mysle go dla siebie zostawić
Wg mnie dość ciemny, do opalonej skóry. Nie próbowałam i nie zamierzam raczej, bo używam tego Anew w kompakcie i jego końca nie widać. W tym pudełku ciekawie wygląda, nie wiem natomiast nic nt działania.

Edytowane przez malka
Czas edycji: 2010-02-16 o 15:16
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:09   #4
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Wyjaśniłam już sprawę dot, tego drugiego PITu - sprawa dot. postu nr 5016.
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:11   #5
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

I nadeszła część 10 witajcie ponownie!!!

Tak jak i Wy jestem ciekawa zapachu nowej serii Aloha- jeśli będzie to kokos i ananas to super, no i jeszcze ta nowa seria tajska spa... jeśli będzie ładny zapach to może się skuszę zakupic całą serie...

Pewnie skuszę się tez na serie wisniową do stóp mimo mojej wierności dla kremiku z brązowym cukrem i wanilią (zapach cudowny ach...) .
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona

Edytowane przez 83evelinka
Czas edycji: 2010-02-16 o 15:14
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:16   #6
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Wg mnie dość ciemny, do opalonej skóry. Nie próbowałam i nie zamierzam raczej, bo używam tego Anew w kompakcie i jego kobnca nie widać. W tym pudełku ciekawie wygląda, nie wiem natomiast nic nt działania.
Zadowolona jestes z tego w kompakcie? Widac go na skorze?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
I nadeszła część 10 witajcie ponownie!!!

Tak jak i Wy jestem ciekawa zapachu nowej serii Aloha- jeśli będzie to kokos i ananas to super, no i jeszcze ta nowa seria tajska spa... jeśli będzie ładny zapach to może się skuszę zakupic całą serie...

Pewnie skuszę się tez na serie wisniową do stóp mimo mojej wierności dla kremiku z brązowym cukrem i wanilią (zapach cudowny ach...) .
ja tez jestem ciekawa przede wszytskim zapachow i jak osoby z tredujacych beda mialy przetestowane to ja poprosze o oopinie czy nadaja sie do wrazliwej
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:28   #7
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Ale nude to właśnie najjaśniejszy kolor. Więc chyba nie rozumiem Twojego posta...
Miałam na myśli, to, że odcień nude jest dla mnie najodpowiedniejszy pod względem tonacji (żółtawej cery) natomiast co do odcienia jest zdecydowanie dla mnie za jasny Kupiłam kiedyś próbki kilku różnych odcieni z ciekawości, ktory byłby dla mnie właściwy. Zamówiłam sobie na próbę ten odcień podkładu"Idealny kolor" , mimo, że ładnie stapiał się z moją skórą, to jednak wolę ciemniejsze odcienie. Myślę, że Natural Beige (idzie na beż) i takie są jeszcze lepsze dla mnie, byłby w sam raz. Natomiast zrezygnowałam z podkładów w Avonie i teraz kupuję podkład innej firmy

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Dziewczyny pisałyście o tym uczuleniu po szminkach "Potęga Koloru" a ja mam na nie zamówienie i tak się cieszyłam, z tego że dostanę upominki Jednak teraz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam je polecając Nie uśmiecha mi się ich odsyłanie i trzeba będzie pożeganć się z prezencikami

Jutro składam zamówienie i ogólnie jestem zadowolona mam ponad 600 zł jeśli oczywiście nie będzie braków to będzie
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 15:33   #8
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Dziewczyny pisałyście o tym uczuleniu po szminkach "Potęga Koloru" a ja mam na nie zamówienie i tak się cieszyłam, z tego że dostanę upominki Jednak teraz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam je polecając Nie uśmiecha mi się ich odsyłanie i trzeba będzie pożeganć się z prezencikami
to sie ciesze, ze sie na nia nie zdecydowalam, bo juz mialam wybrany kolor
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:42   #9
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Zadowolona jestes z tego w kompakcie? Widac go na skorze?

Jestem b. zadowolona. Nie widać go, nie świecę się cały dzien bez poprawek. Nie polecam natomiast jak chyba wielu podkładow na przesuszona skórę, bo jak ja swoja odwodnię, to widać każdy fragmencik naskórka - doskonale to uwydatnia. Ale na normalnie nawilżoną twarz jest świetny, zamieniłam Anew w płynie na ten w kompakcie i bardzo sobie chwalę tę zamianę. Poza tym nie wysycha, bo ma odrębne zamykanie w środku i do tego dwie niezbędne rzeczy - gabeczkę i lusterko
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:43   #10
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Wyjaśniłam już sprawę dot, tego drugiego PITu - sprawa dot. postu nr 5016.
a możesz napisać o co chodziło, ?niedłogo też bede na tym etapie....
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:44   #11
margolcia0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

hej
Mam pytanie ma ktos moze ta nowa torbe na ramie na laptopa z serii Avon sales leadership?
margolcia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 15:47   #12
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

"Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że zwrot został błędnie rozliczony w wyniku błędu systemowego. na koncie mimo wcześniejszej prośby została wykonana wymiana Tuszy, a nie ich rozliczenie. W związku z powyższym proponujemy Pani dokonanie zwrotu w Centrum Obsługi Konsultantek w Warszawie przy ulicy Słowiczej 32. W ten sposób uniknie Pani ponownych kosztów związanych z wysyłką paczki do Działu Zwrotów w Garwolinie. "

Odnosnie zwrotow tych 15 felernych tuszy, ktore ponownie mam na fakturze... Rece zalamac...
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:17   #13
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Jeju dziewczyny 10 część już, jak to zleciało hehe Nie było mnie tylko 5 godzin a tu tyyyyyle postów nowych Zwalam wszystko na nowość jaką jest 06 no i odbiór paki nr 03

andziat jestem pod wrażeniem:przytu l: Tak mnie natchnęło, żeby
Was zapytać - Specjalistki (jak już jesteśmy przy temacie odcieni róż/żółty) jak sprawdzić odcień cery? Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale zawsze wybieram odcień na pałę i albo mi pasuje albo się z nim żegnam. Patrzę w lusterko i za nic w świecie nie wiem, czy moja cera ma odcień różowy czy żółty Skąd Wy to wiecie?
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:26   #14
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
"Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że zwrot został błędnie rozliczony w wyniku błędu systemowego. na koncie mimo wcześniejszej prośby została wykonana wymiana Tuszy, a nie ich rozliczenie. W związku z powyższym proponujemy Pani dokonanie zwrotu w Centrum Obsługi Konsultantek w Warszawie przy ulicy Słowiczej 32. W ten sposób uniknie Pani ponownych kosztów związanych z wysyłką paczki do Działu Zwrotów w Garwolinie. "

Odnosnie zwrotow tych 15 felernych tuszy, ktore ponownie mam na fakturze... Rece zalamac...
Żartujesz? Tak Ci odpisali? To im napisz, że prosisz o korektę PRAWIDŁOWĄ tym razem w celu unikniecią kosztów związanych z wysyłką kuriera na ich koszt !!!

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
a możesz napisać o co chodziło, ?niedłogo też bede na tym etapie....
I czego się dowiedziałaś odnośnie tego drugiego PITu? Mnie to czeka dopiero za rok, bo w styczniu podpisałam umowę z Randstatem, ale wolałabym wiedzieć Jak możesz to podziel sie informacjami
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:31   #15
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Na katalogowy wrzuciłam:
1. Biżuteria Belinda SZARA - wiem, że foty już były, ale co fotograf to inne ujęcie- może komuś się przyda. Jak już miałam aparat to co mi szkodziło cyknąć fotkę więcej. Ta kuleczka z cyrkonii mieni się cudownie Cały komplecik jest prześliczny
2. Pędzel z nowej kolekcji (nie mogę otworzyć...klientka czeka)
3. Przedłużki do łańcuszków: 2 złote + 1 srebrna - myślałam, że będą dłuższe, ale zobaczymy w praktyce, czy są wystarczające
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:45   #16
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
andziat jestem pod wrażeniem:przytu l: Tak mnie natchnęło, żeby
Was zapytać - Specjalistki (jak już jesteśmy przy temacie odcieni róż/żółty) jak sprawdzić odcień cery? Wiem, że to może głupio zabrzmi, ale zawsze wybieram odcień na pałę i albo mi pasuje albo się z nim żegnam. Patrzę w lusterko i za nic w świecie nie wiem, czy moja cera ma odcień różowy czy żółty Skąd Wy to wiecie?
* na wątku katalogowym zauważyłam w HT do katalogu 6, że jest informacja "Jak dokonać właściwego odcienia podkładu?";
*w karcie kolorów jest napisane, że kolor odcienia dobiera się zawsze do koloru skóry poniżej linii szczęki;
*słyszałam też o wewnętrznej stronie nadgarstka.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:53   #17
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dla mnie senses Aloha pachnie tak kokosowo tropikalnie ślicznie - ja uwielbiam wszystko co kokosowe (też wnioskuję to z zapachowej stronie w HT)

Wieczorkiem wrzucę na katalogowy zdjęcie cieni Denim blues na prośbę malbar
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:11   #18
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dziewczynki a czy ktoras ma moze ht06 w pdf jesli tak to bardzo bym prosila i z gory dziekuje
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:13   #19
czwartek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 138
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

niemożliwe - u mnie też brak braków z K03 - noo
dodatkowych 10-ciu katalogów 03 też brak
prezent-tusz za dwie szminki potęga koloru zafakturowany (trochę się obawiam tych uczuleń )
a K06 cudowny , za to zupełnie nie mam co zamówić z K04, no dramat jakiś, po raz pierwszy wreszcie nic dla siebie nie wezmę
czwartek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 17:23   #20
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
* na wątku katalogowym zauważyłam w HT do katalogu 6, że jest informacja "Jak dokonać właściwego odcienia podkładu?";
*w karcie kolorów jest napisane, że kolor odcienia dobiera się zawsze do koloru skóry poniżej linii szczęki;
*słyszałam też o wewnętrznej stronie nadgarstka.
aktualnie wszedzie pisza, zeby dobierac wlasnie na lini szczeki, podobno odchodzi sie od nagarstka
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:25   #21
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

@malka
Niestety nie zartuje... w czwartek mam miec paczke w COKu z tymi tuszami. Niech ode mnie te felerne tusze wezma od reki. Za tydzien w poniedzialek i tak co prawda zamierzam rbic zwrot na Slowiczej czegos innego... ale czy to moja wina, ze im system nie pracuje jak nalezy czy co? Ani grosza i nie zaplace za te tusze... zaluje, ze jak wczesniej chcialam dokonac ich zwrotu, to jak do mnie wydzwaniali i pisali, ze kuriera mi chetnie podesla... a ja glupia odmowilam, ze nie ma problemu bo i tak bede na slowiczej... A niech by wtedy wyslali tego swojego kuriera specjalnie do mnie po te tusze to moze by im wtedy i system poprawnie zadzialal gdyby poniesli koszty specjalnego wyslania kuriera do mnie..
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:27   #22
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość

Wieczorkiem wrzucę na katalogowy zdjęcie cieni Denim blues na prośbę malbar
O dziękuję, w takim razie czekam z niecierpliwością
Dziękuję też Sheryl za odpowiedź, zastanowię się jeszcze, które z tych cieni wezmę, myślałam nawet, czy nie zamówić wszystkich cieni, nad którymi się zastanawiam, a później zrobić zwrot tych, które mi nie podpasowały
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:27   #23
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
* na wątku katalogowym zauważyłam w HT do katalogu 6, że jest informacja "Jak dokonać właściwego odcienia podkładu?";
*w karcie kolorów jest napisane, że kolor odcienia dobiera się zawsze do koloru skóry poniżej linii szczęki;
*słyszałam też o wewnętrznej stronie nadgarstka.
O nadgarstku słyszałam, ale chyba nie jest to do końca wiarygodny sposób... Jednak nadgarstek może się znacznie różnić odcieniem od buzi Spróbuję myk ze szczękąDzięki
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:30   #24
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

pytanie mam, czy używałyście już tego nowego wydłużającego tuszu? jakieś opinie?
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:40   #25
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez czwartek Pokaż wiadomość
za to zupełnie nie mam co zamówić z K04, no dramat jakiś, po raz pierwszy wreszcie nic dla siebie nie wezmę
...to u mnie bedzie tak samo ale z kat 05, tam wezmę tylko dwie kolejne części do torby Maja, tylko . w 06 zaszaleję

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Na katalogowy wrzuciłam:
1. Biżuteria Belinda SZARA - wiem, że foty już były, ale co fotograf to inne ujęcie- może komuś się przyda. Jak już miałam aparat to co mi szkodziło cyknąć fotkę więcej. Ta kuleczka z cyrkonii mieni się cudownie Cały komplecik jest prześliczny
2. Pędzel z nowej kolekcji (nie mogę otworzyć...klientka czeka)
3. Przedłużki do łańcuszków: 2 złote + 1 srebrna - myślałam, że będą dłuższe, ale zobaczymy w praktyce, czy są wystarczające
Dzięki za zdjęcia! Dla mnie tak średnio podoba się ta biżuteria, sobie napewno jej nie wezmę,ale pędzel fajny.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:44   #26
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
aktualnie wszedzie pisza, zeby dobierac wlasnie na lini szczeki, podobno odchodzi sie od nagarstka
Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
O nadgarstku słyszałam, ale chyba nie jest to do końca wiarygodny sposób... Jednak nadgarstek może się znacznie różnić odcieniem od buzi Spróbuję myk ze szczękąDzięki
nie wyobrażam sobie testowanie podkładu na nadgarstku - tu noszę zegarek i czasem bransoletkę a nie podkład
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:45   #27
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez czwartek Pokaż wiadomość
niemożliwe - u mnie też brak braków z K03 - noo
dodatkowych 10-ciu katalogów 03 też brak

a K06 cudowny , za to zupełnie nie mam co zamówić z K04, no dramat jakiś, po raz pierwszy wreszcie nic dla siebie nie wezmę
U mnie też paczucha z o3 na medal: braków - 0, zbędnej makulatury - 0, ale niestety, z 04 dla siebie bym wzięła masę.... za 180 zł łącznie(po zniżce). Oczywiście muszę musowo z czegoś zrezygnować Wszystko zależy od zamówień klientek hehe. A czuję, że będzie słabo, bo zaszalały w 03
A tak na marginesie: jedna klientka złożyła mi zamówionko na 170 zł i chciałabym ją jakoś wynagrodzić... jakimś drobiazgiem...Myślicie, że krem do rąk + 2 próbki perfum będą ok? Wiem, że to w sumie indywidualna sprawa, ale jestem ciekawa, ile Wy dajecie swoim klientkom (o ile w ogóle dajecie) za takie zamówienie Dodam, że ta klientka bardzo często składa zamówienie za 100-150zł...
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:46   #28
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

u mnie również w trójce braków brak moje zamówienie zostanie pokryte przez upust a po zniżkach dla Klientek zostanie jeszcze ok 30 za to w czwartym będzie pierwsza dopłata jak nic:P popisałam sobie moje wstępne zamówienie z kolejnych katalogów i wyszło w każdym ponad 100 zł
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:49   #29
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

a to dobre!!!! wróciłam sobie z pracy i teraz siadam do komputerka zajrzeć na moje ulubione forum a tu... 10 część
super się rozwija


Biżuteria Belinda SZARA z ktalogowego- super wygląda
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:49   #30
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość

Dzięki za zdjęcia! Dla mnie tak średnio podoba się ta biżuteria, sobie napewno jej nie wezmę,ale pędzel fajny.
Nie ma za co Dodam tylko że fotki Belindy nie oddają jej uroku rzeczywistego... Jest na prawdę śliczna i porządna. Na zdjęciu nie ma tego blasku kulki z cyrkonii, a i same perły wyszły jaśniej (lampa:/)... są zdecydowanie ciemniejsze i bardziej eleganckie
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.