termogeniki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-11, 15:21   #1
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506

termogeniki


Pytanko: czy ktoras z was uzywala termogenikow (specyfiki wspomagajace spalanie tluszczu z zamiana w energie cieplna)? Na przyklad Ultra Ripped (Ultimate Nutrition, wersja bez ma huang/efedry)? Ciekawa jestem czy warto, jakie sa efekty i jakie ewentualne skutki uboczne. Czy i jak termogeniki wplywaja na gospodarke hormonalna - szczegolnie h. tarczycy oraz meskie i zenskie. Pozdrowka Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 15:35   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: termogeniki

http://www.kulturystyka.pl/artykuly/78
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 15:52   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

Dziekuje! Informacje w artykule brzmia strasznie. Podobnych rzeczy sie naczytalam na stronie jednego z producentow tych specyfikow. Chyba sobie daruje. A kofeina i teofilina sa m.in w zielonej herbacie i gorzkiej czekoladzie (np. Wawel 90% mniam!) wiec chyba to mi wystarczy. Jeszcze raz dziekuje za linka!!!
Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 16:08   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: termogeniki

kai555 napisał(a):
> Dziekuje! Informacje w artykule brzmia strasznie.

Ja akurat nie widzę tam nic strasznego. Straszna jest głupota ludzi, którzy biorą takie rzeczy nieumiejętnie, bezmyślnie, łykają jak cukierki albo liczą na cud.
Termogeniki też są dla ludzi tylko trzeba brać z głową.
Zresztą temogenik termogenikowi nie równy.
Przecież zielona i czerwona herbata są zdrowe, CLA, czy koenzym Q10 są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, kawa/kofeina w umiarkowanych ilościach raczej pomaga niż szkodzi itd. ...

> Podobnych rzeczy sie naczytalam na stronie jednego z producentow tych specyfikow. Chyba sobie daruje.

To dobrze że producenci ostrzegają o ew. skutkach ubocznych niewłaściwego stosowania.

> A kofeina i teofilina sa m.in w zielonej herbacie i gorzkiej czekoladzie (np. Wawel 90% mniam!) wiec chyba to mi wystarczy.

Jeśli chcesz sie pozbyć tłuszczyku, to raczej nie licz na to, że działanie zwiazków zawartych w czekoladzie zrekompensuje jej kaloryczność

> Jeszcze raz dziekuje za linka!!!
> Natalia

__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 16:24   #5
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

Hello!
1. O efedrynie/ma huang wiedzialam juz wczesniej - FDA wycofalo wszystkie specyfiki zaw. w.w. ze sprzedazy jakis rok temu u nas nadal jest w sprzedazy i malo kto mowi o szkodliwosci.
2. Czekolada - zalezy jaka. Mleczna i gorzka maja podobna kalorycznosc ale mlecznej moge zjesc 20 tabliczek i jeszcze nie bede miala dosc a gorzkiej (szczegolnie tej marki Wawel - zawierajacej 90% ziarna kakaowego, zupelnie nie slodkiej) zjem jedna kosteczke i starczy. A jest przepyszna! Warto porownac zawartosc masy z ziarna kakaowego w czekoladach - w mlecznej jest go tylko ok 25-30%. Puste kalorie .
Pozdrawiam
Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 11:01   #6
tomek_rz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 89
Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz
Re: termogeniki

na spalanie tłuszczu fat burnery ale tylko w przypadku wieeelu ćwiczeń, dobre efekty mozna zyskać cwiczac na czczo i wspomagajac to HMB i L-karnityną
tomek_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 18:55   #7
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

Po kolei:
1. Brales HMB i L-karnityne? Jakie miales efekty?
2. Jakies skutki uboczne?

Ponadto HMB pobudza przyrost masy miesniowej - dla mnie odpada bo miesni mam w sam raz. L-karnityne bralam kiedys przez pol roku i nic - podobne wyniki odchudzania mam przy bieganiu bez wspomagaczy.
Dzieki za informacje.
Pozdrawiam,
Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-14, 20:05   #8
tomek_rz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 89
Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz
Re: termogeniki

1. nie
2. -

Nie wszystkie odzywki dzialaja tak samo na wszystkich. Na sobie tez nie probowalem l-karnityny wiec moge tylko mowic to co wiem z przekazu kolegow, zazywajacych ją. Pozdrawiam
tomek_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 20:16   #9
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

Dzieki mimo wszystko!!! Pozdrawiam!
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-14, 20:25   #10
tomek_rz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 89
Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz
Re: termogeniki

nie ma za co popytam znajomych ktorzy brali karnitynę co i jak. pozdrowionka
tomek_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 13:38   #11
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

Dzieki!!! Zapytaj tez prosze jesli mozesz jakie inne specyfiki pomogly im zrzucic tluszczyk. Problem, z ktorym sie zmagam, wyglada tak: mam 160cm wzrostu, obecnie waze 48kg (BMI 18,7 czyli dolna norma prawidlowej wagi) poza tym nigdy nie bylam gruba (raz w zyciu przytylo mi sie do 63kg ale zrzucilam to bardzo szybko - w pol roku). Mimo prawidlowej wagi i BMI w biodrach mam ok 100 :P (w talii 60cm). Od pasa w gore wygladam jak anorektyczka. Odchudzam sie i cwicze ile sie da i kiedy sie da ale zawsze mam tluste uda Doprowadza mnie to do szalu!!! Teraz postanowilam potraktowac problem "calosciowo": dieta+areobik+cwiczenia+m asaze+kosmetyki wyszczuplajace (niestety kosztuje to i czas i pieniadze). Pomyslalam ze moze znajdzie sie jakis specyfik, ktory pomoglby zaktywizowac spalanie tluszczu w tych feralnych miejscach ;-( Lipo odpada bo panicznie boje sie operacji wszelkich. Dzieki za wszelkie podpowiedzi w tej materii! pozdrawiam Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-15, 14:22   #12
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: termogeniki

160 cm i 48 kg? ????? kurcze to ty szczupla jestes, albo faktycznie masz tak dziwnei wsztystko porozmieszczane jak chcesz wyszczuplic uda a nie wygladac jak anorektyk od pasa w dol to moze skusisz sie na cwiczenia TBC ?
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 14:29   #13
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

No mam dziwnie - wygladam jak zlozona z dwoch osob (na dole podejrzewam ze Lopez ). Plytke mam i znam wiekszosc z tych cwiczen. Musze sie pokatowac dluzej - najwolniej trace cm w udach i w udach najszybciej tyje. Po badaniach lekarskich okazalo sie ze szczuplej masy mam ok 37-38kg. normalnie waze ok 45kg ale nie chodzi o wage i BMI - to straszna zmylka. Po mnie bardzo dobrze widac ze waga i BMI moze byc prawidlowe a jednak wyglada sie jak wieloryb
POZDRAWIAM!!!
Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 15:28   #14
tomek_rz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 89
Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz
Re: termogeniki

60 talia, 100 biodra <wow> chyba sie zakochałem
Wiesz to zalezy od Twojego uwarunkowania genetycznego - Tobie wszystko wchodzi w uda. Nie przychodzi mi na mysl nic lepszego niz rowerek, czy bieżnia, ale to juz napewno znasz. Ostatnio gdzieś czytałem ze podobno chodzenie w mini i na szpilkach wyszczupla - usmialem sie przy tym strasznie, ale moze to prawda :/? - nie moge wyprobowac na sobie to nie powiem. pozdrawiam, dam znac jak sie czegos dowiem
tomek_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-15, 15:48   #15
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: termogeniki

Milo ze sie komus podoba taka figura
A tak swoja droga to rzeczywiscie chyba geny
Co do szpilek - naprawde niezle cwiczenie tylko ze na pupe. Mnie troche pomaga bo mam prace "siedzaca" .
Chyba sie zawzielam na tluszczysko - mija wlasnie trzeci tydzien jak cwicze zobaczymy czy beda efekty pod koniec sierpnia. Dam znac.
Dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi
Pozdrowka!!!
Natalia
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:30   #16
Vieviora
Przyczajenie
 
Avatar Vieviora
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 8
Dot.: Re: termogeniki

Bralam HMB przez hmm 2 miesiace. Cwiczylam tylko gorna partie ciala(nieduzo...zbyt leniwa jestem) i szybko zauwazylam ze moja figura robi sie w ksztalt litery V. Niestety skutki uboczne to dokluczliwe dla otoczenia bąki ;p i je sie o wiele wiecej, ale nie tyje. Żołądek tak mi sie rozciagnal ze nie poznawalam sama siebie.
Vieviora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 16:44   #17
puddel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: fat burner

Mozecie mi powiedziec, czy to prawda lub czy to działa jesli jedna tabletke wezmie sie przed snem, i w trakcie snu dziala ona okolo 2 godzin ?
Nie jestem w stanie cwiczyc, jestem na diecie ale duzo to nie daje.
Chcialam sprobowac edixalu ale sie boje, myslam o tym fat burnerze?
puddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 11:39   #18
Wagastop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Wagastop
Wiadomości: 2
Dot.: fat burner

to zależy od konkretnego produktu, trzeba poczytać specyfikację
__________________
<ciach_reklama>
Wagastop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 12:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.