Odzyskać kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-06-26, 06:23   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Odzyskać kolor


Mój naturalny kolor włosów, przypomina trochę ciemny blond, choć też można mnie "zaliczyć" do jasnych szatynek. W zeszłe wakacje zmieniłam jego kolor za pomocą Castingu, farby koloryzującej ton w ton, efekt był zadowalający, pomimo że kolor się nie zmył. Natomiast tym razem użyłam kosmetyku do balejażu, firmy L'oreal, jasnego blondu, i doszłam do wniosku, że ten kolor nie pasuje do mnie! Poczęści także nie wyszedł, bo choć uzyskałam kolorowe pasemka, to jednak grzywka "lekko" różni się od reszty włosów. Proszę, doradźcie mi czym mogłabym się pozyć tego koloru, i czy nie wyjdzie to jeszcze gorzej?! Mam dość długie włosy, poza ramiona, kręcone, a mój kolor podkreślał tylko urodę, co mam zrobić aby go odzyskć?

Pozdrawiam,
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-26, 12:24   #2
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: Odzyskać kolor

Udać się do prządnego fryzjera. Nie eksperymentować - bo to się może skończyć włosami w kolorze hm... kosmicznym [img]icons/icon12.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-26, 14:01   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Odzyskać kolor

Cześć
By odzyskać kolor zbliżony do naturalnego najlepiej by było zamiast farby spróbować dla odmiany jakąś delikatną płukankę lub szampon koloryzujący w jakimś naturalnym kolorze. Nie polecałabym żadnej trwałej farby, Twoje włosy i tak są już zmęczone poprzednimi. Zanim jednak za to się zabierzesz porozmawiaj z dobrym fryzjerem bo farby i płukanki mają to do siebie, ze mogą się gryźć i efektem faktycznie będzie kosmiczny kolor. Życzę powodzenia !
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 22:51   #4
Natalka_
Raczkowanie
 
Avatar Natalka_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 55
Dot.: Odzyskać kolor

Wiesz....Mam ten sam problem....W te wakacje mialam tak jakby przywracanie swojego koloru, fryzjerka przylozyla do moich odrostow kilka kosmykow stucznych wlosow i dobrala mi kolor farby identyczny jak moj naturalny kolor.Niestety jest to dosc kosztowne.Jeszcze zalezy u jakiego fryzjera.A kilka dni temu probowalam zrobic sobie jasne pasemka henna do wlosow i wyszla z tego czarna magia.Cala glowa w jakies plamy yyyhh. I mam teraz znowu cos z tym zrobic i juz nigdy nie bede farbowac wlosow! np. chemiczne zdjemowanie farby z wlosow czy cos w tym stylu, ale to bardzo niszczy podobno wlosy ;/
Pozdrawiam
Natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 22:53   #5
Natalka_
Raczkowanie
 
Avatar Natalka_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 55
Dot.: Odzyskać kolor

Buhehehehhehe to bylo 3 lata temu hahahahahah typiara jestem hahahaha
Natalka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 12:14   #6
mała_ mi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Odzyskać kolor

dziewczyny kochane , potrzebuje rady. Bardzo chciałabym odzyskać naturalny kolor, czyli ciemny- blond trochę w brąz troche mysi. Zafarbowałam włosy kolorem do 24 myć Palette ciemna czekolada. Kolor wyglądał ładne ale nie schodzi. Mam już ok 1.5 cemntymertowe odrosty i z lekka sie sprał, wystaje moj naturalny kolor miejscami, pasemkami. Wyglada to niezbyt ładnie. Farbowałam ok 1.5 miesica temu . Mam dostc tego. Włosy cienkie ale gęste , nie wypadają ale szoda mi ich zniszczyć . Co mam zrobić ?
mała_ mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.